Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Vand lipici pe baza de apa

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Vand lipici pe baza de apa

    vand lipici pe baza de apa
    35lei - 100ml, pt comenzi sunati la 0746056622


    image upload

    Stoc nou de lipici.
    Ultima editare de roman bogdan; 02.sep.2016, 00:41.
    Blade: VECHITURA CU 70 LEI
    FH: FATA DE ROATA DE MASINA
    BH: PIAPTAN CU EFECTE SECUNDARE

  • #2
    Un lipici foarte bun, asa cum spuneam intr-un topic mai vechi, pe care am avut ocazia sa-l incerc si din care, ulterior, am cumparat o juma' de kil', ca sa-mi ajunga pana la Craciun. Un lipici cu o consistenta normala, foarte asemanator cu Revolution, dar cu un pret sensibil mai scazut si care nu trebuie aplicat in 6 sau cine stie cate zeci de straturi (asa cum am mai vazut prin alte prezentari) pentru a se dezlipi usor de pe burete, fara sa dauneze acestuia, ci doar in 2, maxim 3, straturi "normale".
    Interesant este faptul ca, aplicand 3 straturi pe burete si unul pe lemn, cu acest lipici am reusit sa lipesc temeinic o fata boostata la greu, indoita mai rau ca vela unei goelete cu vant din pupa, si care, dupa mai mult de o luna de utilizare, sta perfect lipita pe margini, acest lucru dovedind o buna compozitie.
    Despre asa numitul efect de speedglue acest lipici nu se deosebeste cu aproape nimic de marile branduri de pe piata, pe care am dat o galagie de bani in ultimii ani (gen Formula First, Free Chack sau Finezip), acest efect aparand, dupa parerea mea, la ceva mai mult de 24 de ore de la aplicare (la Revolution am observat cel mai bine aceasta perioada de timp), dar nu cred ca e vreo problema atata vreme cat ai grija sa lipesti fetele cu un pic mai mult de o zi inaintea concursului.

    In concluzie....calitate la un pret imbatabil!

    Comentariu


    • #3
      Postat în original de Bogdan V Vezi post
      Un lipici foarte bun, asa cum spuneam intr-un topic mai vechi, pe care am avut ocazia sa-l incerc si din care, ulterior, am cumparat o juma' de kil', ca sa-mi ajunga pana la Craciun. Un lipici cu o consistenta normala, foarte asemanator cu Revolution, dar cu un pret sensibil mai scazut si care nu trebuie aplicat in 6 sau cine stie cate zeci de straturi (asa cum am mai vazut prin alte prezentari) pentru a se dezlipi usor de pe burete, fara sa dauneze acestuia, ci doar in 2, maxim 3, straturi "normale".
      Interesant este faptul ca, aplicand 3 straturi pe burete si unul pe lemn, cu acest lipici am reusit sa lipesc temeinic o fata boostata la greu, indoita mai rau ca vela unei goelete cu vant din pupa, si care, dupa mai mult de o luna de utilizare, sta perfect lipita pe margini, acest lucru dovedind o buna compozitie.
      Despre asa numitul efect de speedglue acest lipici nu se deosebeste cu aproape nimic de marile branduri de pe piata, pe care am dat o galagie de bani in ultimii ani (gen Formula First, Free Chack sau Finezip), acest efect aparand, dupa parerea mea, la ceva mai mult de 24 de ore de la aplicare (la Revolution am observat cel mai bine aceasta perioada de timp), dar nu cred ca e vreo problema atata vreme cat ai grija sa lipesti fetele cu un pic mai mult de o zi inaintea concursului.

      In concluzie....calitate la un pret imbatabil!
      Ca de obicei, fin analist!
      Sanatate sa ai!

      Comentariu


      • #4
        buna ziua .

        sunt interesat de un recipient de 100 ml de lipici . vreau sa incerc si eu produsul d-voastra .

        va las datele de contact pe pm .
        Boys, be ambitious !

        Comentariu


        • #5
          In regula, maine pleaca coletul
          Blade: VECHITURA CU 70 LEI
          FH: FATA DE ROATA DE MASINA
          BH: PIAPTAN CU EFECTE SECUNDARE

          Comentariu


          • #6
            Salut sunt Mihai de la Cluj trimte mi te rog un flacon de 100 ml de lipici. Adresa o ai in mp. ms

            Comentariu


            • #7
              Valabil, la 400 ml cumparati, cadou o fata rosie din postul lui eres01 plus 5 mingi yasaka traing!!! Valabil 7 zile !!!!
              Blade: VECHITURA CU 70 LEI
              FH: FATA DE ROATA DE MASINA
              BH: PIAPTAN CU EFECTE SECUNDARE

              Comentariu


              • #8
                Buna ziua .

                Sunt interesat de 4 recipiente de 100 ml de lipici .
                Va las datele de contact pe pm .
                Blade : Butterfly Photino ST
                Bh : Xion Yanus DF 1,5
                Fh : Tibhar Evolution MX-P 2,1

                Comentariu


                • #9
                  Postat în original de ALDEA NELU Vezi post
                  Buna ziua .

                  Sunt interesat de 4 recipiente de 100 ml de lipici .
                  Va las datele de contact pe pm .
                  Nea Nelu, coletul l-am facut, si l-am uitat la servici, maine dimineata pleaca, mii de scuze, banii i-am ridicat. totul e ok, o sa fi foarte multumit
                  Blade: VECHITURA CU 70 LEI
                  FH: FATA DE ROATA DE MASINA
                  BH: PIAPTAN CU EFECTE SECUNDARE

                  Comentariu


                  • #10
                    Am testat lipiciul de la Bogdan pe doua fete pe care le-am boostat cu X-Treme Power Booster. Mentionez ca am efectuat procesul de boostare de doua ori in doua saptamani consecutive, dupa cum urmeaza:
                    Am aplicat doua straturi de booster pe burete, la interval de 15 minute intre ele.
                    Am aplicat alte doua straturi dupa aprox 12 ore.
                    Dupa prima boostare am lipit fetele pe lemn si am aplicat un strat de lipici pe fata si un strat de lipici pe lemn. (nu am dat mai multe straturi de lipici pentru ca stiam ce urmeaza)
                    Am jucat paleta un antrenament, si ce am zis eu? poate mai mult!!!
                    Am reluat procesul la fel ca prima data si au iesit doua nenorociri de fete pe care le-am considerat compromise!!!



                    Compromise pe dracu,am dat din nou un strat de lipici pe fete (lipiciul de la prima lipire nu l-am dat jos) si un strat pe lemn si s-au lipit bocna!!!!!!!!!! Nu se compara cu nici un lipici pe care l-am folosit pana acum.

                    "Restul puteti vedea", "pentru ca automobile" si "constructii intr-o apa"
                    FH DHS H3 NEO NEAGRA​ - CLONEL SDC XuXin Edition - BH DHS H3 NEO ROSIE​ Sistemu-i carnivor, se pregăteşte să te consume, doar că regimu-i vegan, tre să fiarbă legume!!!

                    Comentariu


                    • #11
                      lipici

                      Daca la 400 ,cadoul este cel mentionat la 500 ?????? (regula de trei simple
                      BOGDANE vreau 500 de grame .
                      Marcu Vasile str. MALINILOR nr. 2 bl. D 4 sc. B ap. 4 mun. VATRA DORNEI jud. SUCEAVA cod 725 700 TEL 0756258169
                      Ma alatur colegilor si vreau sa spun ca sunt foarte multumit de acest lipici , de aceea recomand cu caldura.
                      TE SALUT BOGDANE ,cu stima si mult respect.
                      Ultima editare de marcu vasile; 03.iun.2016, 11:38.
                      Blade . PHOTINO
                      Fh. Tibhar ev. Mx-p
                      Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

                      Comentariu


                      • #12
                        buna, as dori si eu un recipient de 100 ml cu lipici pe baza de apa ,adresa pe mp. multumesc
                        Blade: --Butterfly W. Schlager carbon ; --Forhand: Dignigs 05 ;-- Backhand: Dignigs 05

                        Comentariu


                        • #13
                          Se rezolva, multumesc
                          Blade: VECHITURA CU 70 LEI
                          FH: FATA DE ROATA DE MASINA
                          BH: PIAPTAN CU EFECTE SECUNDARE

                          Comentariu


                          • #14
                            Vreau un recipient de 100ml de adeziv pe baza de apa!

                            Comentariu


                            • #15
                              Va salut!!!

                              Dupa ce am lipit fetele andro pe care le-am boostat cu X-Treme Power Booster, folosind lipiciul de la bogdan, revin cu cateva impresii dupa dezlipire!!!



                              Lipiciul s-a dat jos foarte usor, fara sa dezintegreze parti din burete. In general la restul fetelor pe care l-am boostat si la care am folosit alte lipiciuri, buretele, fiind mai sensibil dupa boost se dezintegra usor. CU ACEST LIPICI NU AM AVUT NICI O PROBLEMA, TOATA "AFACEREA A DURAT 10 MIN"
                              FH DHS H3 NEO NEAGRA​ - CLONEL SDC XuXin Edition - BH DHS H3 NEO ROSIE​ Sistemu-i carnivor, se pregăteşte să te consume, doar că regimu-i vegan, tre să fiarbă legume!!!

                              Comentariu


                              • #16
                                Un lipici foarte bun.Recomand!!!!!
                                ....din fericire .......suntem cu totii diferiti......

                                Enjoy PING-PONG-mottoul Campionatului mondial din China 2015
                                Un inteligent observă tot timpul, un prost face tot timpul observaţii.? Heinrich Heine

                                Comentariu


                                • #17
                                  Postat în original de mariusbh Vezi post
                                  un lipici foarte bun.recomand!!!!!:d
                                  multumesc Marius pt aprecieri
                                  Blade: VECHITURA CU 70 LEI
                                  FH: FATA DE ROATA DE MASINA
                                  BH: PIAPTAN CU EFECTE SECUNDARE

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    Am comandat si eu un flacon ! Tot ce pot sa spun este calitate la pret mic ! Un lipici foarte bun si foarte usor de curatat dupa vreo 4 straturi (dupa 5 -6 se curata excelent ! )
                                    Recomand !
                                    FH: XIOM VEGA PRO
                                    LEMN : BT MAZE Advance - AN
                                    BH : XIOM YANUS-DF

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      buna am ridicat coletul ,am testat lipiciul.........e super ok,foarte multumit, recomand cu incredere, multumesc
                                      Blade: --Butterfly W. Schlager carbon ; --Forhand: Dignigs 05 ;-- Backhand: Dignigs 05

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        Am primit astzi si al doilea colet, totul ok, lipiciul foarte bun, mersi mult.
                                        Blade : Butterfly Photino ST
                                        Bh : Xion Yanus DF 1,5
                                        Fh : Tibhar Evolution MX-P 2,1

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          Schimbam oferta!!!!
                                          La 500ml cumparati- ofer cadou o paleta asamblata + 5 mingi yasaka noi (poze in postul lui eres1)
                                          Blade: VECHITURA CU 70 LEI
                                          FH: FATA DE ROATA DE MASINA
                                          BH: PIAPTAN CU EFECTE SECUNDARE

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            Ciao,
                                            Doresc si eu un recipient de 100ml lipici.
                                            Echipament: www.tenismasa.ro

                                            Comentariu


                                            • #23
                                              Ok, astazi pleaca
                                              Blade: VECHITURA CU 70 LEI
                                              FH: FATA DE ROATA DE MASINA
                                              BH: PIAPTAN CU EFECTE SECUNDARE

                                              Comentariu


                                              • #24
                                                Bogdane trimite-mi si mie un flacon cu lipici prin ramburs. Multumesc.
                                                Amultart of+//Tenergy 64//Tenergy 64

                                                Comentariu


                                                • #25
                                                  Buna ziua!
                                                  As dori, daca mai aveti, un flacon de 100 ml lipici pe baza de apa. Adresa pe PM. Multumesc

                                                  Comentariu

                                                  Who has read this thread:
                                                  Procesare...
                                                  X