Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Butterfly Alc, Zlc, Zlf, Garadia, Viscaria, Tenergy, Palete,Materiale Tenis.

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

• VÂND Butterfly Alc, Zlc, Zlf, Garadia, Viscaria, Tenergy, Palete,Materiale Tenis.

AM PRIMIT Cateva Fete noi sigilate de la DONIC, , YASAKA, BUTTERFLY , STIGA.....CINE DORESTE INFORMATII LA TELEFON.0720299335. 0740919785.

Am inceput sa joc tenis de masa cu o paleta de magazin in urma cu mai bine de 15 ani, dupa care am inceput sa joc cu o paleta Profesionala asa cum am eu la vanzare acum, daca cineva are nevoie de o paleta profi pt.stilul sau de joc, il ajut cu placere! Rezultatul este vizibil mai jos in poza!!!

Pentru mai multe informatii ma sunati si vorbim la Telefon 0720299335. 0740919785.Mersi!

Vand cateva fete de paleta patrate Oferta!!!

Yasaka Rakza X si Soft , Donic Bluefire M1, Evolution EL-P , si Evolution MX-P, oricare 350 lei perechea cu banii in cont transport inclus cu posta.

Yasaka Rakza 7 rosu si negru 2.0 si max si Yasaka Rakza 7 Soft negru si rosu 2.0 si max

Oferta!!! Vand Tenergy 05, 05 fx. 250 lei bucata banii virati in cont inainte/ la pereche este 500 lei rosu si negru cu banii in cont cu banii in cont / fara transport

LA OFERTA !!! BUTTERFLY DIGNICS 05 2.1 rosu si negru Oferta la Pereche Pret 690 lei/ fara transport

Butterfly Tenergy grosime burete de 2,1 si 1.9 Preturi in prima pagina la oferta!

Tenergy 05 si 05 Fx

Tenergy 05 Hard si 25 Fx si Tenergy 25

Tenergy 64 si 64 Fx

Tenergy 80 si 80 fx

Rozena , si multe altele din gama,,,,,,

Valabil ce este in prima pagina,,,, si multe noutati si informatii ,,, la Tel. 0720299335. 0740919785.

Palete la oferta cum este vizibil in poze,,, Pret 395 lei cu banii in cont transport inclus cu posta roamana.

OFERTA!!! PRET LIPICI PA BAZA DE APA Eco-Lex ESTE LA PRETUL DE 38 LEI 100 ml. transport inclus posta romana cu banii virati in in cont !

(preț negociabil pentru cantități mai mari pentru lipici pe baza de apa)

> Trimit si cu rambus Lipici pe baza apa sau ce doriti / Transportul plateste cumparatorul!

OFERTA!!! PRET LIPICI PA BAZA DE APA Eco-Lex ESTE LA PRETUL DE 38 LEI 100 ml. transport inclus posta romana cu banii virati in in cont,(posta este acum aproape 10 lei fara rambus)

> > Trimit si cu rambus Lipici pe baza apa sau ce doriti / Transportul plateste cumparatorul atat cat cere Posta !

Astept mesaje pe Mp si la Tel. 0720299335. 0740919785. Multumesc!

>>>Vand Lemne folosite si incercate, pentru categoria Def pana la Off+

<<< Preturi Lemne de la 130 lei & 1000 lei bucata, depinde de model, (unele nu mai sunt) la nevoie trimit mai multe poze, aici sau pe Watapp

and cateva fete de paleta patrate Oferta!!!

Yasaka Rakza X si Soft , Donic Bluefire M1, Evolution EL-P , si Evolution MX-P, oricare 350 lei perechea cu banii in cont transport inclus cu posta.

Yasaka Rakza 7 rosu si negru 2.0 si max si Yasaka Rakza 7 Soft negru si rosu 2.0 si max

Oferta!!! Vand Tenergy 05, 05 fx. 250 lei bucata banii virati in cont inainte/ la pereche este 500 lei rosu si negru cu banii in cont. (fara transport)

LA OFERTA !!! BUTTERFLY DIGNICS 05 2.1 rosu si negru Oferta Pereche Pret 690lei cu banii in cont transport inclus cu Posta

Vand Palete noi la 400 lei + transport sau cu ce doriti Curier sau Posta palata o face cumparatorul, ofer Palete la comanda sau gata facute, mai multe detalii la Telefon.

Am inceput sa joc tenis de masa cu o paleta de magazin in urma cu 15 ani, dupa care am inceput sa joc cu o paleta Profesionala asa cum am eu la vanzare acum, daca cineva are nevoie de o paleta profi pt.stilul sau de joc, il ajut cu placere!

OFERTA !!! Vand Lipici pe baza de apa Eco-Lex cu banii transferati in cont/ in sticluta cu picurator 100 ml. Pret 38 ron cu transport inclus posta roamna(posta este acum aproape 10 lei fara rambus)

(se adauga 1 strat fin pe lemn, se lasa sa se usuce, se repeta inca o data, in total 2 straturi,, daca fata de paleta este noua si este Tenergy sau o alta fata cu burete paros procedeul se repeta de 2 ori pe rand...........Pentru fetele folosite cate 1 strat pe lemn si 1 strat pe fata de paleta. Ofer Informatii .

Acest lipici lipeste chiar daca lemnul este lacuit !

Vand Speed Glue normal Alb cu PICURATOR, nu miroase nu sterge scrisul de pe Lemne, este din fabrica. 250 ml. Pret 40 ron buc. cu transport inclus posta roamna cu banii virati in cont.(posta este acum aproape 10 lei fara rambus)

> Trimit si cu rambus Lipici pe baza apa sau ce doriti / Transportul plateste cumparatorul!

(DACA IMI PALCE LEMNUL OFER SI LA SCHIMB ) Ofer si alte poze cu lemnele,,,

============Astept mesaje pe Mp si la Tel. 0720299335. 0740919785. Multumesc!

MAI DETIN MAI MULTE MATERIALE DE TENIS CARE NU SUNT AICI,,,,, OFER INFORMATII,,,,!!!

Atentie!!! Cine are nevoie de Lipici pe baza de apa, ofer cu placere si sa va lipiti o data Paleta! ,,,

Ierburi cum este vizibil in poze,,,, Preturi de la 130 lei bucata in sus depinde model fara transport , trimit cu ce doriti palata va apartine

Oferta!!! Lemn butterfly viscaria incercat 5 minute pret. 550 lei cu banii in cont transport inclus cu posta. ( fata din poza nu este inclusa)

[/QUOTE]

Oferta!!! Vand Tenergy 05, 05 fx. 250 lei bucata banii virati in cont inainte/ la pereche este 500 lei rosu si negru cu banii in cont. (fara transport)

LA OFERTA !!! BUTTERFLY DIGNICS 05 2.1 rosu si negru Oferta la Pereche Pret 690 lei cu banii in cont transport inclus cu Posta

FETE BUTTERFLY sunt la varinata de 1.1 si 1.3 rosu si negru / 100 lei bucata fara transport

[/QUOTE]

Butterfly Tenergy grosime burete de 2,1 si 1.9 Preturi in prima pagina la oferta 250 lei bucata !

Tenergy 05 si 05 Fx

Tenergy 05 Hard si 25 Fx si Tenergy 25

Tenergy 64 si 64 Fx

Tenergy 80 si 80 fx

Rozena , si multe altele din gama,,,,,,

Valabil ce este in prima pagina,,,, si multe noutati si informatii ,,, la Tel. 0720299335. 0740919785.

Super Oferta 400 lei nr. 41 si 43. !!!

1.Vand paleta asa cum este vizibil in poza, fetele au fost adaugate pe un lemn nou si merg foarte bine inca.Pret 299 lei cu banii virati in cont Transportul este inclus cu posta.

2.Vand paleta asa cum este vizibil in poza, fetele au fost adaugate pe un lemn nou fetele sunt putin folosite Pret 299 lei cu banii virati in cont Transportul este inclus cu posta.
    (fata rosie are urme de crioca nu derenjeaza cu nimic din cauza aceasta pretul este mai mic la paleta)

3.Vand paleta asa cum este vizibil in poza, fetele au fost adaugate pe un lemn nou si fetele sunt doar incercate ca noi Pret 350 lei cu banii virati in cont Transportul este inclus cu posta.

4.Vand paleta asa cum este vizibil in poza, fetele au fost adaugate pe un lemn nou si merg foarte bine inca. Pret 299 lei cu banii virati in cont Transportul este inclus cu posta.

5.Vand paleta asa cum este vizibil in poza, fetele sunt noi lemnul putin folosit Pret 399 lei cu banii virati in cont Transportul este inclus cu posta.

Pentru mai multe informatii ma sunati si vorbim la Telefon 0720299335. 0740919785.Mersi!

Paleta Tenis de Masa Profesionala Super Oferta Butterfly Tenergy !!! 650 lei paleta

Lemne la schimb sau de vanzare...

Today, 16:08

Vand la oferta Palete Profesionale noi pentru toate categorile, preturi care incep de la 299 lei ultima poza pana la 700 lei bucata prima poza, depinde de model fiecare paleta are pretul ei, trimit si alte poze la cerere., ma sunati si va spun de fiecare paleta in parte joc tensi de masa de 20 de ani va ajut cu palcere! Multumesc!
    Va doresc sa fiti santosi !
    0720299335. 0740919785.

Vand cateva fete de paleta patrate Oferta!!! oricare 350 lei perechea
    Ultima editare de leo33; 31.iul.2020, 09:51.
    Cu multa munca si perseverenta, am reusit !!! > https://www.facebook.com/video.php?v=10152877317254608

Salut. Am trimis mesaj personal.
    Te rog sa-mi raspunzi.
    Mersi mult.

Trimis de pe al meu ALE-L21 folosind Tapatalk
    Lemn: Tibhar / Nittaku
    Forehand: Aurus / Victas
    Backhand: Aurus / Victas

Comentariu

Bună ziua! Aveți Tenergy 05 hard pe negru?

Comentariu

Bună seara.
        Aveti cumva la vanzare un lemn Thibar Inferno?

Trimis de pe al meu SNE-LX1 folosind Tapatalk

Comentariu

vorbim....

Cu multa munca si perseverenta, am reusit !!! > https://www.facebook.com/video.php?v=10152877317254608

Comentariu

Valabilă oferta din primul post a anuntului , POZE , PRETURI,,,,,,,,,,,,,,,, OFERTE DE SARBATORI !!!

Comentariu

unde ESTE OFERTA DE SARBATURI CA SAPTAMANA TRECUTA TOT PRETURILE ACESTEA ERAU /

Comentariu

la mine tot timpul este oferta!!! ,,,,, spune ce vrei ?...

Comentariu

Comentariu

Comentariu

Pentru mai multe materiale sunt la prima pagina,,,,,,,, informatii ma sunati si vorbim la Telefon 0720299335. 0740919785.Mersi!

detin Viscaria putin jucat , are o julitura are 90 grame este rar, Pret 550 lei cu banii virati in cont transport inclus cu posta

si alete lemne diferite....

detin Viscaria putin jucat , are o julitura are 90 grame este rar, Pret 550 lei cu banii virati in cont transport inclus cu posta

Pentru mai multe materiale sunt la prima pagina,,,,,,,, informatii ma sunati si vorbim la Telefon 0720299335. 0740919785.Mersi!
                      Ultima editare de leo33; 08.apr.2020, 08:17.

Comentariu

​​

Va Saluta Leo !
                        Vand Paleta foarte buna la super pret 399 lei este asa cum este vizibil in poze ,paleta cantareste 200 grame fetele sunt grele si rapide lemnul este all+ de control numai fata neagra Xiom costa aproape cat toata paleta , mai am si alte Palete pentru fiecare catogorie in parte, preturi care incep de la 200 lei in sus/ sh. sau noi depinde de bugetul vostru la cerere va trimit poze daca aveti intrbari va ajut aici, sau la Tel. 0720299335, 0740919785.

Sa fiti santaosi va doresc!

Comentariu

16-Jun-2020, 21:52

Vand Paleta Noua cu fete Butterfly cele din poze Preofesionala asamblata la super oferta Pret 299 lei bucata + transport cu ce doreste cel care cumpara Curier sau Posta plata va apartine.
                          Paleta este de control nu este foarte rapida, lemnul este rapid are carbon dar fetele Butterfly sunt de control.
                          Va astept sa vorbim la Telefon pentru mai multe informatii.
                          Tel. 0720299335. 0740919785.

Comentariu

Postat în original de leo33
                            Nu veniti cumva sambata viitoare la King Pong Oradea???

Tapatalkkal küldve az én POCOPHONE F1 eszközömről

​Levi Off-/fh-Rhyzer 50 Pro/bh-Joola Tango Ps

Comentariu

Vamd Paleta Preofesionala asamblata Noua este vizibil in poze la super oferta Pret 399 lei bucata ,Paleta este destul de rapida si control.
                              Va astept sa vorbim la Telefon pentru mai multe informatii.
                              Tel. 0720299335. 0740919785.

Comentariu

Procesare...
                              X