Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

speed-glue FALCO TEMPO

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

• VÂND speed-glue FALCO TEMPO

0730 148 066

[A]

Vând speed-glue FALCO TEMPO, pentru colegii doritori de experimente și cu acest tip de adeziv.

Pot trimite doar in flacoane de 50 ml. Cost un flacon: 10 lei + transport.

Foto:

Mențiuni:

În August 2008, ITTF a interzis folosirea speed-glue-ului, deoarece compușii organici volatili din lipici sunt daunatori sănătății. Și, am mai adăuga noi, lipirea cu speed-glue oferă și un avantaj injust asupra oponentului care lipește doar cu lipici "aprobat" conform cerințelor ITTF.

Trimit prin Posta Romana, + 13 lei, prin ramburs;
    Trimit prin Posta Romana, + 6 lei, la plata prealabila in cont;

Rog mesaj SMS sau MP aici pe forum; verific toate mesajele si raspund/resun in fiecare seara, dupa ora 19.00.

[B]

Vand 3 lemne:

1 buc, Yasaka Sweden Extra, Allround, 5 furnire lemn, maner ST: 85.27 g;

2 buc, Yasaka Sweden Classic, Allround, 5 furnire lemn, maner FL: 82.13 g;

150 lei + transport pentru oricare. Lemnele sunt noi, in cutie, neincercate.

Head size 151 mm x 157 mm.

Producatorul zice asa: "The harder inner veneers in very precise cut and the special
    medium soft surface veneer is considered among top players to give the best feeling."

Galerie: https://postimg.cc/gallery/sZTh0CY

Trimit prin Posta Romana, + 13 lei;
    Trimit prin Posta Romana, + 0 lei, la plata in cont;
    Trimit prin FanCourier, + 35 lei;

Rog mesaj SMS sau MP aici pe forum; verific toate mesajele si raspund/resun in fiecare seara, dupa ora 19.00.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

[C]

200 lei: vand o fata
    DER MATERIALSPEZIALIST REFLECTION rosie, grosime burete 1.5 mm, luata de aici: https://pingpongshop.ro/fete/anti-sp...eflection.html. A fost lipita o singura data, starea fetei este ireprosabila.

Fata are dimensiunile (155 mm x 161 mm) si a fost folosita 5 seturi pe un lemn Stiga Defensive Wood NCT. Fata este ca sticla.

Cateva note relativ la Reflection: puteti returna orice minge, oricat spin ori viteza ar avea, prin chop, block sau push. Spinul adversarului nu are nici o influenta asupra dvs.

Toate retururile sunt scurte si joase, langa fileu. Daca doriti ca mingea sa ajunga mai departe de fileu, trebuie un efort mai pronuntat de impingere/taiere.

Fata nu are absolut nici un fel de aderenta si are efect de perete sticlos pentru adversar. Ii amortizeaza toate loviturile. Topspinul ii vine inapoi ca backspin, iar backspinul ca topspin, doar prin simplul fapt de a-i returna mingea.

Ce este insa enorm de greu de facut: trasul cu reverul sau cu forehand-ul, avand aceasta fata. Unghiurile sunt foarte-foarte inguste si deseori returul ajunge direct in fileu sau chiar in masa. Nu puteti da topspin sau side spin cu aceasta fata. E evident, insa un pic contraintuitiv, pentru ca returul in forta cu reverul trebuie facut mai degraba prin impingere orizontala decat prin flick/rotatie poignet.

Castigul la jocul cu aceasta fata este efectul disruptiv si deceptia induse adversarului. Vedeti pe youtube filmulete cu chopperi ce folosesc fata. Multi adversari ajung sa capituleze ... ridica mainile sus, isi arunca paletele, etc. Daca si rotiti paleta in mana in timpul jocului, adversarul nu o sa mai intuiasca corect cand ii vine efect real sau fals de la dvs., si da cu mingea in balarii. De aceea, pe cealalta parte a paletei e bine sa fie o fata chinezeasca ultra-aderenta, pentru o deruta completa (recomand un 999t sau Haifu Whale).

V-o pot lipi si taia direct pe lemnul dvs.; vine cu o banda de cant buretata, bonus.

Insa e corect sa stiti la ce o puteti folosi, ca sa nu va para ulterior rau ca nu mai merge ok trasul cu reverul, asa cum merge cu alte fete ...

Trimit prin Posta Romana, + 13 lei;
    Trimit prin Posta Romana, + 0 lei, la plata in cont;
    Trimit prin FanCourier, + 35 lei;

Domnul sa va aibe in paza!

Galerie: https://postimg.cc/gallery/1g7nmi5sw/
    Ultima editare de dolly; 19.aug.2020, 18:51.
    Liuian și Radu23 apreciază asta.
    un singur lemn DEF
    zeci de fețe diverse

Cel mai tare anunt de schimb, ever !
    Xiom -Mitzutani - Xiom

Comentariu

Merci!
      un singur lemn DEF
      zeci de fețe diverse

Comentariu

Ambitios anunt
        Ultima editare de marcu vasile; 03.iun.2018, 07:15.
        Blade . PHOTINO
        Fh. Tibhar ev. Mx-p
        Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

Comentariu

Merci de remarca. Anuntul e cat se poate de real.
          un singur lemn DEF
          zeci de fețe diverse

Comentariu

Postat în original de marcu vasile Vezi post
            Ambitios anunt
            Cred ca mai ambitios era, daca vindea un apartament, pe banda de cant , pentru stabilirea unui record demn de Guinness Book: Sa inconjoare pamantul pe la ecuator, cu ea.
            "Toţi greșim în multe feluri. Dacă nu greșește cineva în vorbire, este un om desăvârșit"

Comentariu

Salut,le vreau eu.0734320923.suna mă și vorbim.mihai.

Trimis de pe al meu Redmi 5 Plus folosind Tapatalk
              Mebo apreciază asta.
              BLADE:JOOLA KOOL
              FH: Acuda Blue P1Turbo
              BH:Tenergy 05fx

Comentariu

ms.

ti-am raspuns prin mp.
                un singur lemn DEF
                zeci de fețe diverse

Comentariu

Pentru cine doreste aceste fete la un pret de 90 de lei perechea,plus ca totul este garantat de Vlad.
                  https://www.ttmall.ro/products/kokutaku-868-allround
                  E a doua oara cand eu observ ca umfli bine in preturi,cerand cu mult peste cat este pretul din magazin.Chiar nu se mai aplica regula cu preturile ce trebuie sa fie mai mici decat cele din magazinele de specialitate?

Comentariu

E bine ca ai spiritul de observatie dezvoltat.

In pretul scris de mine e inclus si transport prin fancurier.

bonus, o banda de cant si doua protectii pentru fete

In pretul de la link-ul dat de tine, cum e?

Hai ...
                    un singur lemn DEF
                    zeci de fețe diverse

Comentariu

Fara nici una din ele, dar si daca adunati transportul si cu ce mai spuneti acolo(banda de cant daca este o chinezarie este foarte ieftina dar totusi am lasat-o 3 lei) dau 118 lei deci tot nu o sa ajungem la 120 de lei.Si cum sunt bonus daca dumneavoastra le adunati la pretul fetelor?

Comentariu

Ti le dau cu cat doresti tu, ok?

- - - Actualizat - - -

Sus la deal
                        un singur lemn DEF
                        zeci de fețe diverse

Comentariu

mai am o pereche doar.
                          reducere pentru cine doreste
                          un singur lemn DEF
                          zeci de fețe diverse

Comentariu

am si o pereche decupate pe un lemn DEF, daca doreste cineva.
                            jucate maxim 20 de minute la sala.

- - - Actualizat - - -

i-am dat refresh
                            vezi primul post
                            un singur lemn DEF
                            zeci de fețe diverse

Comentariu

valabil

- - - Actualizat - - -

Produsul a fost vandut. Urmeaza sa mai pun ce imi prisoseste. Mai am doua lemne si doua fete disparate.

- - - Actualizat - - -

Pereche OX, RITC 729 model 563 (patrate) - vandute
                              un singur lemn DEF
                              zeci de fețe diverse

Comentariu

Procesare...
                              X