Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

lemn Nittaku Septear

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • SCHIMB lemn Nittaku Septear

    Schimb lemn Nittaku Septear (cu tăblița neagră) cu un lemn DEF apropiat ca valoare (aș prefera un Nittaku Shake Defence).

    Prețul unui lemn Septear nou este de aprox. 350 RON și are tăblița argintie.

    Nu cred că are rost să pun fotografii în acest moment deoarece are fețe lipite și încă mai joc cu el, însă pot confirma că suprafețele sunt în stare foarte bună. La fel si cantul.

    Dacă găsesc o persoană cu care să fac schimbul, voi dezlipi fețele și voi atașa fotografii.
    Ultima editare de Sil; 17.apr.2019, 15:14.

  • #2
    Aștept persoane interesate

    Comentariu


    • #3
      Am un gianos defence .Un lemn foarte bun
      Blade . PHOTINO
      Fh. Tibhar ev. Mx-p
      Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

      Comentariu


      • #4
        Postat în original de marcu vasile Vezi post
        Am un gianos defence .Un lemn foarte bun
        Nu prea am găsit review-uri despre acest lemn. Am găsit unul pe revspin.net, dar nu este prea favorabil. îmi puteți spune de unde mai pot lua informatii despre acesta?

        Comentariu


        • #5
          Salut am un lemn Joola Rosi emotion off dacă te interesează plus diferența...poze pe whatsapp..dacă vrei 0742067108...lemnul este nou...

          Comentariu


          • #6
            Postat în original de ivascu cosmin Vezi post
            Salut am un lemn Joola Rosi emotion off dacă te interesează plus diferența...poze pe whatsapp..dacă vrei 0742067108...lemnul este nou...
            Eu caut un lemn DEF. însă, dacă vrei sa îl vinzi, cunosc pe cineva interesat de acest lemn.

            Comentariu


            • #7
              Este un lemn foarte bun .Date despre el găsești pe BUTERFLY GIANIS CARBON

              - - - Actualizat - - -

              Lemnul se numeste Gionis defence Buterfly

              - - - Actualizat - - -

              Butterfly Gionis Carbon Defensive Blade$67.99

              The Gionis Carbon Defensive blade offers precision and control.
              Enlarged sweet-spot due to the usage of carbon fibers.
              Made for disrupting offensive play.
              Blade . PHOTINO
              Fh. Tibhar ev. Mx-p
              Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

              Comentariu


              • #8
                Domnule Marcu, dvs. mi-ați dat un citat de pe site-ul producătorului/comerciantului. Eu spuneam de un review de la utilizatori. Adică de aici

                https://revspin.net/blade/butterfly-...arbon-def.html

                „It didn't last 8 months. Very bad quality. Maybe manufacturing error. I didn't hit it against the table so It has no dents. The blade split by one of the carbon layers. I have never had this problem before with any other blades after 40 years playing.-- No warranty from the seller however after calling Butterfly, they just sent me a replacement.”

                Traducere: „Nu a ținut nici 8 luni. Calitate foarte proastă. Poate o eroare de fabricație. Nu am lovit-o de masă, deci nu are urme de lovituri. Acest lemn s-a despicat la unul din straturile de carbon. Nu am mai ?ntâmpinat această problemă până acum cu niciun alt lemn, în cei 40 ani de când joc tenis de masă. Nicio garanție de la comerciant, totuși, după ce am sunat la Butterfly, mi-au trimis un alt lemn în loc”


                sau de aici, în care se spune cam același lucru

                http://mytabletennis.net/forum/anyon...opic71770.html

                „My teammate played with BTY gionis carbon def for a while. Dropped it once on a wooden floor, and it split in half. Got the online shop to replace it, then it split again. Very poor manufacturing quality, I guess.”

                Traducere: „Coechipierul meu a jucat cu Butterfly Gionis carbon Def pentru o perioadă de timp. A scăpat o dată paleta pe o dușumea din lemn și lemnul s-a rupt în două. A primit alt lemn de la magazinul on-line și s-a rupt și acesta. Presupun că este o calitate foarte slabă în procesul de fabricație.”


                Deci nu sunt de acord cu acest schimb. Mulțumesc oricum, pentru ofertă.

                Comentariu


                • #9
                  Să-ți spun drept dragul meu lemnul este f.bun .

                  - - - Actualizat - - -

                  Eu am vrut să facem un schimb spre binele tău ca ai dorit un asemenea lemn defence.Eu am încă trei lemne septar nu vreau neaparat sa fac schimbul.
                  Iti doresc succes si sa găsești ce doresti.
                  Cu stimă și cu mult drag.
                  Blade . PHOTINO
                  Fh. Tibhar ev. Mx-p
                  Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

                  Comentariu


                  • #10
                    Postat în original de marcu vasile Vezi post
                    Să-ți spun drept dragul meu lemnul este f.bun .

                    - - - Actualizat - - -

                    Eu am vrut să facem un schimb spre binele tău ca ai dorit un asemenea lemn defence.Eu am încă trei lemne septar nu vreau neaparat sa fac schimbul.
                    Iti doresc succes si sa găsești ce doresti.
                    Cu stimă și cu mult drag.
                    Vă mlțumesc, domnule Marcu. Vă cunosc și știu că nu sunteți dintre cei care vor să tragă țepe. Doar că eu nu am mai găsit alte review-uri și nu știu dacă se potrivește stilului meu de joc. Eu mai am un Nittaku Shake Defence și mi-aș mai dori încă unul pe care să pun fețele care în prezent sunt puse pe Septear.

                    Știați că Gionis Panagiotis joacă cu un lemn Korbel?

                    Cu stima,
                    Silviu Munteanu

                    Comentariu


                    • #11
                      Nu stiam ,este un lemn bun .SARBATORI FERICITE
                      Blade . PHOTINO
                      Fh. Tibhar ev. Mx-p
                      Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

                      Comentariu

                      Who has read this thread:
                      Procesare...
                      X