Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Fete jucate Bryce

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • CUMPĂR Fete jucate Bryce

    Salutare,

    Pe vremea cand jucam (acum 10 ani) des tenis de masă aveam urmatorul setup (schlagger carbon, bryce de 2.1mm pe ambele parti).

    Acum mai am doar lemnul de mai sus si sunt interesat in achizitionarea a 2 bryce-uri jucate + solutie lipit si curatat.

    Pe OLX este un singur om care se ocupa cu vanzarea de echipamente profesionale, insa butterfly nu are decat patrate. A ramas sa discutam pe whatsapp sa-mi trimita mesaj cu ce fete jucate are.

    Multumesc
    Ultima editare de Vicioncic; 16.oct.2019, 13:07.

  • #2
    Am mutat subiectul la anunturi.

    Comentariu


    • #3
      Postat în original de Vicioncic Vezi post
      Salutare,

      Pe vremea cand jucam des tenis de masă aveam urmatorul setup (schlagger carbon, bryce de 2.1mm pe ambele parti).

      Acum mai am doar lemnul de mai sus si sunt interesat in achizitionarea a 2 bryce-uri jucate + solutie lipit si curatat.

      Pe OLX este un singur om care se ocupa cu vanzarea de echipamente profesionale, insa butterfly nu are decat patrate (si mai scumpe decat pe tt-shop).

      Multumesc

      Buna. Am un Bryce High Speed negru max jucat 1 an, dar inca in stare buna. Se aseamana mult cu Bryce, acelasi super control, arunca jos, nu este cea mai spinoasa dar are viteza foarte buna, este o idee mai moale decat vechiul Bryce si foarte putin reactiva la spin. E foarte usor de jucat cu ea. Daca iti placea Bryce o sa fi incantat de Bryce High Speed. Batrana fața Bryce nu prea o mai foloseste nimeni, e greu de gasit si de aceea foarte scumpa iar cei care mai stiu eu ca folosesc Bryce o boosteaza la greu. Inca ceva, cu mingile de plastic Bryce nu merge deloc grozav (mai ajuta putin daca e foarte bine boostata). Eu zic ia-ti o pereche noi Bryce High Speed sau daca vrei un jucata...da-mi de veste.
      Timo Boll ZLF (old model 87g)/ FH Joola Rhyzer 45 PRO 2.0 mm/ BH Joola RhyzmP 2.0 mm

      Comentariu

      Who has read this thread:
      Procesare...
      X