Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

viscaria fl

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #51
    In nici un caz!il retrag de la vanzare!

    Trimis de pe al meu SM-J600FN folosind Tapatalk

    tb alc t05/t05 fx

    Comentariu


    • #52
      Decat sa il vand la un pret care nu imi convine!

      Trimis de pe al meu SM-J600FN folosind Tapatalk

      tb alc t05/t05 fx

      Comentariu


      • #53
        Postat în original de Deal Sandor Vezi post
        Când ajungeti la 350-400 datim de stire
        Sau la 200, si asa ar fii bine, sau cadou mai bine.
        ​​​
        Kiss

        Comentariu


        • #54
          Postat în original de Deal Sandor Vezi post
          Când ajungeti la 350-400 datim de stire
          Dl Sandor Deal ... numai cu prostii din astea umblati pe forum... Nu va interesati de preturi, doar comentati fara sa aveti habar. Pe forum sunt preturi corecte, preturile de piata si sunt foarte apropiate de preturile de pe forumuri externe (ca de acolo vin multe lemne in Romania). Mai sunteti si pe grupuri de facebook tot cu astfel de commentarii. Urmariti sa cumparati ceva sau aveti vreo sarcina de la altcineva sa tot faceti astfel de comentarii poate scad vanzatorii preturile?
          Timo Boll ZLF (old model 87g)/ FH Joola Rhyzer 45 PRO 2.0 mm/ BH Joola RhyzmP 2.0 mm

          Comentariu


          • #55
            Postat în original de CornelTT Vezi post

            Dl Sandor Deal ... numai cu prostii din astea umblati pe forum... Nu va interesati de preturi, doar comentati fara sa aveti habar. Pe forum sunt preturi corecte, preturile de piata si sunt foarte apropiate de preturile de pe forumuri externe (ca de acolo vin multe lemne in Romania). Mai sunteti si pe grupuri de facebook tot cu astfel de commentarii. Urmariti sa cumparati ceva sau aveti vreo sarcina de la altcineva sa tot faceti astfel de comentarii poate scad vanzatorii preturile?
            Si uite ca au scris tot ce trebuie, corect la subiect. Tot respectu domnu Cornel. . Exact asta face intodeauna pe toate paginile posibile.
            Kiss

            Comentariu


            • #56
              1):Nu nu sant dintro nici o grupare de interes dm. Cornel si nu caut nod în papura la nimeni doar am zis daca nu vindeti si ajungeti cu pretul pe acolo sama contactati nu va ordon sami vindeti mie mai ieftin daca ?ll vindeti cu o 1000ron ok daca nu si ajungeti acolo ?ll vreau eu daca lati dat la pretul actual iar e ok am zis io vam ordonat si vam amenintat sami vindeti la pretul cerut de mine nu cred si dom Kiss e un caozar care vorbeste una si face alta. Am cumparat un lemn Levi off+ care nui prea off+ de la dansul si lam în trebat daca poate sami dea un lemn Levi mai rapid ca o Viscaria caci am o Viscaria buna mia zis ok osati dau una de nu mai folosesti Viscaria asa bun osa fie osami placa la nebunie dar na fost asa si iam zis ca sant ne multumit de lemn si ca nu ma pot adapta cu manerul drep si vreau una mai rapida si ca ma aburit cu vorbe ?nselatoare, si din acest motiv sa suparat si acum zice iar lucruri ne adevarate doar sase acopere pe el sai fie rusine una vorbeste la în ceput si alt practica la sfarst credeti ce vreti io nu vam obligat nu vam amenintat nu sant din nici un grup am zis doar o zii buna.
              ​​

              Comentariu


              • #57
                O sa imi exprim si eu parerea ca este topicul meu desi am evitat!dvs mi-ati facut o oferta destul de sarcastica zic eu !bun am inteles ideea lemnul este lovit,vechi...pe dvs nu va intereseaza faptul ca e modelul vechi...Puteti cumpara nou si nu va mai complicati!eu unul de exemplu daca am cumparat un produs de la cineva de pe forum nu l-am dat retur!da se poate da retur un produs in cazul in care nu corespunde descrierii,va ajuns l-ati deschis dar sa nu il folositi!asa dupa ce dvs ati probat lemnul si nu va placut manerul ,simtul sau oricare alt aspect asta este problema dvs!majoritatea care vand produse aici sunt oameni seriosi!puteti cere livrare cu verificarea coletului!

                Trimis de pe al meu SM-J600FN folosind Tapatalk

                tb alc t05/t05 fx

                Comentariu


                • #58
                  Stiti ce am vorbit cu kiss.?nu ar recunoaste ce a ce am vorbit ca doar nui prost,si nu mia dat un produs nou si mia zis daca nu ?m place mio schimba cu alta si iam zis no e maner drept si nu cred ca osa pot juca cu ia etc etc nu mai dezvolt ca nare sens. Da poate am fost sarcastic îmi cer scuze daca asa ati simtit io nu vam obligat sami vindeti la pretul cerut de mine si repet doar am zis daca nu o vindeti la pretul dorit si o mai lasati pe la 400ron o cumpar io daca nu nu. Am vrut sa am si o Viscaria veche sa vad dece e atat de laudat si dece se cere mai mult decat pe una noua carei spilu etc etc si nu mai dezvolt si sper ca ati înteles. Am si io o viscaria de trei ani noua si merge super am dat si cu alte lemne si nu miau placut doar una mia placut de la yasaka nu zic care sa nu ?i fac reclama sa nu se scumpeasca si ia. Nui coret sa vinzi un lemn vechi mai scump ca unul nou nu cred ca ati da pe o masina veche mai mult ca pe una noua si daca dom Corneltt si kiss comenteaza dece nu îl cumpara ei cu 1000ron sa zic si io cai pretul corect et etc. Apropo cu gura lui a mia zis kiss ca nus cine stie ce lemnele vechi si ai sa vezi ca lemnul pe care til dau io e mai bun ca toate etc etc, casa dam si cartile pe fata ca una zic uni public si alta în particular cu altii si etc etc. Parerea mea cere fiecare cat vrea cumpara fiecare ce vrea ca doar se zice cai democratie sui libertate o zii buna la toata lumea.

                  Comentariu


                  • #59
                    Valabil!

                    Trimis de pe al meu SM-J600FN folosind Tapatalk

                    tb alc t05/t05 fx

                    Comentariu


                    • #60
                      Valabil!

                      Trimis de pe al meu SM-J600FN folosind Tapatalk

                      tb alc t05/t05 fx

                      Comentariu


                      • #61
                        Valabil!

                        Trimis de pe al meu SM-J600FN folosind Tapatalk

                        tb alc t05/t05 fx

                        Comentariu


                        • #62
                          Ai mp


                          Sent from my iPhone using Tapatalk

                          Comentariu


                          • #63
                            Viscaria fl -vandut!

                            Trimis de pe al meu SM-J600FN folosind Tapatalk

                            tb alc t05/t05 fx

                            Comentariu

                            Who has read this thread:
                            Procesare...
                            X