Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Vand butterfly viscaria plus fete noi

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • VÂND Vand butterfly viscaria plus fete noi

    Vand paleta completa, noua, jucata la un turneu formata din :

    lemn Butterfly Viscaria maner drept

    fata Donic Bluestorm, neagra, de 2

    fata iarba Butterfly Feint long 2 , rosie de 1.1

    Pret final 700 RON





    1

    2

    3

  • #2
    Update pret final 600 RON . Deja fetele sunt gratis la pretul asta . plus ca sunt noi toate

    Comentariu


    • #3
      buna seara . ce gramaj are lemnul ?

      Comentariu


      • #4
        Postat în original de Guess Who Vezi post
        buna seara . ce gramaj are lemnul ?
        Sunt tare curios sa-mi spui la ce te ajuta gramajul,daca tot intrebi,
        Si inca ceva,omul ti-a spus ca e noua ,uitate pe site-ul BUTTERFLY SHOP si acolo gasesti gramajul e foarte simplu.Omul are treaba ,merge la serviciu,vine obosit ,crezi ca are timp sa caute un cantar electronic zecimal sa-ti de tie gramajul.
        Dupa aia ai sa-l intrebi de dimensiuni ,atat a lemnului si a fetelor,e bataie de joc.In fine fiti oameni seriosi daca vreti sa cumparati ,cumparati .Daca erau ceva modificari la lemn regulamentul de vanzare il obliga sa mentioneze .
        Nu va suparati va rog dar situatiile sunt atat de puerile ca ...........
        Blade . PHOTINO
        Fh. Tibhar ev. Mx-p
        Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

        Comentariu


        • #5
          Postat în original de marcu vasile Vezi post
          Sunt tare curios sa-mi spui la ce te ajuta gramajul,daca tot intrebi,
          Si inca ceva,omul ti-a spus ca e noua ,uitate pe site-ul BUTTERFLY SHOP si acolo gasesti gramajul e foarte simplu.Omul are treaba ,merge la serviciu,vine obosit ,crezi ca are timp sa caute un cantar electronic zecimal sa-ti de tie gramajul.
          Dupa aia ai sa-l intrebi de dimensiuni ,atat a lemnului si a fetelor,e bataie de joc.In fine fiti oameni seriosi daca vreti sa cumparati ,cumparati .Daca erau ceva modificari la lemn regulamentul de vanzare il obliga sa mentioneze .
          Nu va suparati va rog dar situatiile sunt atat de puerile ca ...........
          Tind sa te contrazic ,nu il cunosc pe vanzator si nici pe Dumneavoastra personal .

          Cum puteti intreba la ce ajuta gramajul ?
          De exemplu pentru mine e foarta importanta greutatea si sunt sigur ca nu doar pentru mine .

          1. In cele mai multe cazuri viteza difera in functie de greutatea lemnului ( nu este o regula ) .

          2. Executati aceas lovitura de 100 de ori cu un lemn de 85 de gr si cu lemn de 95 de grame . Cu siguranta oboseala bratului o sa apara mult mai rapid cu cel de 95 de grame .

          3 . In general lemnele cu greutate mai mare sunt mai rigide dar in acelas timp multi spun ca sunt si mai stabile .

          4. In functie de greutate si de experienta si de controlul pe care il deti cu un lemn mai usor vei putea sa joci mai aproape de masa pe cand unul mai greu de obliga sa faci pasi in spate .

          5 . Anumite persoane au randament crescut si prefera lemne intre 87-89 alti intre 90-95 alti intre 80-82 .


          Sent from my iPhone using Tapatalk
          TBS /T05/T05 !

          Comentariu


          • #6
            Ovidiu nu te contrazic ,eu personal cunosc aceste aspecte ,contextul in care a fost pusa intrebarea a avut si raspunsul daca citeai mai atent .Este vorba de trimiterea la site si afla imediat gramajul.Sunt useri care din neavand ce face creeaza aceste intrebari fara sens
            Blade . PHOTINO
            Fh. Tibhar ev. Mx-p
            Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

            Comentariu


            • #7
              Intrebarea viza doar acest lemn. Pe site-ul Butterfly este greutatea standard, insa de la acel standard pot fi abateri de cateva grame. Sunt Viscarii de 80 de grame si Viscarii de 95 de grame. Am probat 5 Viscarii pentru o perioada de cel putin cateva saptamani fiecare dintre ele. 3 dintre ele le-am pastrat. Cea mai usoara avea 86 si cea mai grea 92 si pot sa afirm ca era o mare diferenta intre ele. Cea de 92 avea mult mai multa putere fata de cea de 86. Si intre cea de 86 si cea de 89 se simtea o diferenta destul de mare. Cand cineva intreaba greutatea unui lemn se refera la greutatea lemnului respectiv nu la greutatea afisata de producator pe site.
              Lemn: Butterfly Innerforce Layer ALC
              FH: Butterfly Dignics 05
              BH: Tibhar Grass D.TecS

              Comentariu


              • #8
                Gata oamenii buni ca nu am omorat pe nimeni ,ati inteles perfect ce am vrut sa spun fiti sanatosi si plini de bani
                Blade . PHOTINO
                Fh. Tibhar ev. Mx-p
                Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

                Comentariu


                • #9
                  subscriu la ceea ce a spus ovidiubutterfly dar evident sunt unii......si daca comenteaza cineva .....fig... dimensiunile sunt stardard,, aproape toti ,,cunosc acest lucru dar greutatea difera te trimite la catalog unde scrie 85 gr si te trezesti cu 95 anuntul este clar cei care la avatar au CADET = fraier nu au voie sa intrebe DITAMAI organizatorul

                  Comentariu


                  • #10
                    Coret trebe sa stie fraierul macar ce gramaj are lemnul nu.?
                    ?n egulament scrie gr corect poze corect etc corect si toata lumea artrebui sal respecte daca se doreste a fii civilizat si cinstit.

                    Comentariu


                    • #11
                      Pana la urma tot am ramas fara gramaj.
                      Kiss

                      Comentariu


                      • #12
                        Nu scrie pe cutie , m-am uitat. Si fetele nu le dezlipesc doar ca sa vad greutatea. Avand in vedere sunt taiate perfect . Cine e interesat pentru oferta sa ma contacteze. Este o oferta deja prea buna .

                        Comentariu


                        • #13
                          Postat în original de Guess Who Vezi post
                          CADET = fraier nu au voie sa intrebe DITAMAI organizatorul
                          imi pae rau daca ti-am creat o asemenea imagine,este greu cuvantul folosit de tine eu nu am jignit in viata mea pe nimeni asa de tare.Cu drag si mult respect MARCU
                          Blade . PHOTINO
                          Fh. Tibhar ev. Mx-p
                          Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

                          Comentariu


                          • #14
                            Postat în original de marcu vasile Vezi post
                            imi pae rau daca ti-am creat o asemenea imagine,este greu cuvantul folosit de tine eu nu am jignit in viata mea pe nimeni asa de tare.Cu drag si mult respect MARCU
                            Respect nea' Marcu.
                            SK7 / T64 / T64

                            Comentariu


                            • #15
                              Postat în original de Guess Who Vezi post
                              subscriu la ceea ce a spus ovidiubutterfly dar evident sunt unii......si daca comenteaza cineva .....fig... dimensiunile sunt stardard,, aproape toti ,,cunosc acest lucru dar greutatea difera te trimite la catalog unde scrie 85 gr si te trezesti cu 95 anuntul este clar cei care la avatar au CADET = fraier nu au voie sa intrebe DITAMAI organizatorul
                              Sa stii ca nimeni aici nu se ghideaza dupa „rangul” de pe forum. Nu am intalnit vreun vanzator care sa ma ia de fraier cand eram la inceput si crede-ma ca am cumparat foarte multe materiale vreo 2-3 ani pana m-am decis ce mi se potriveste cel ami bine. In general exista respect in comunitatea noastra.
                              Lemn: Butterfly Innerforce Layer ALC
                              FH: Butterfly Dignics 05
                              BH: Tibhar Grass D.TecS

                              Comentariu


                              • #16
                                Nu mai sunt vremurile de acum 10 ani cu acel respect. Cel mai bine ca să-ți dai seama este să te pun în locul celui în cauză. întrebare,, eu vând lemn striga,, dvs mă întrebați,, ce gramaj are.? ,, eu vă răspund d-voastră și altora citat în citat adică un răspuns pentru mai mulți în același timp " caută în catalogul Stiga fiindcă și așa întrebi ca să te bagi în seamă,, ia spune CUM TE SIMȚI ????

                                Comentariu


                                • #17
                                  Postat în original de Mihai905 Vezi post

                                  Sa stii ca nimeni aici nu se ghideaza dupa „rangul” de pe forum. Nu am intalnit vreun vanzator care sa ma ia de fraier cand eram la inceput si crede-ma ca am cumparat foarte multe materiale vreo 2-3 ani pana m-am decis ce mi se potriveste cel ami bine. In general exista respect in comunitatea noastra.
                                  Intr-adevar si eu cred acelas lucru : nu rangul este important ci omenia este importanta . Am vandut foarte multe lemne,fete ,accesori tenis de masă aici pe forum dar am specificat de fiecare data in amanunt ce vand ,ce ofer .
                                  Ideea este ca au aparut foarte multi aici ce incearca sa vanda atat lemne cat si fete fara a oferi detalii clare despre ceea ce vand si nu mi se pare corect .
                                  TBS /T05/T05 !

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    Postat în original de Ovidiubutterfly Vezi post

                                    Intr-adevar si eu cred acelas lucru : nu rangul este important ci omenia este importanta . Am vandut foarte multe lemne,fete ,accesori tenis de masă aici pe forum dar am specificat de fiecare data in amanunt ce vand ,ce ofer .
                                    Ideea este ca au aparut foarte multi aici ce incearca sa vanda atat lemne cat si fete fara a oferi detalii clare despre ceea ce vand si nu mi se pare corect .
                                    Solutia este simpla. Orice postare neinsotita de poze / informatii concludente, sa fie stearsa.


                                    Sent from my iPhone using Tapatalk

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      Chiar tu ai mentionat cea mai buna varianta. Eu cred ca am descris cu suficiente detalii ce am oferit la vanzare , dar vad ca te bagi in seama doar de drag ca sa nu zic altfel.
                                      Eu zic sa nu mai postati discutii aiurea pe anuntul meu . Cel putin cineva si-a cerut scuze pe privat si chiar am apreciat asta , mentionand ca nu e nici o problema.
                                      Dupa cum am scris mai devreme pe cutia lemnului nu scrie gramajul eu nu l-am cantarit inainte sa pun fetele pe el si in nici un caz nu voi da fetele jos doar de dragul de a vedea cineva ce greutate are .
                                      Daca nu e interes nu e nici o problema. Oricum oferta e prea buna conform prezentarii facute.
                                      Daca nu e interes intrati pe fight club nu pe anuntul meu.

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        Postat în original de allexut Vezi post
                                        Chiar tu ai mentionat cea mai buna varianta. Eu cred ca am descris cu suficiente detalii ce am oferit la vanzare , dar vad ca te bagi in seama doar de drag ca sa nu zic altfel.
                                        Eu zic sa nu mai postati discutii aiurea pe anuntul meu . Cel putin cineva si-a cerut scuze pe privat si chiar am apreciat asta , mentionand ca nu e nici o problema.
                                        Dupa cum am scris mai devreme pe cutia lemnului nu scrie gramajul eu nu l-am cantarit inainte sa pun fetele pe el si in nici un caz nu voi da fetele jos doar de dragul de a vedea cineva ce greutate are .
                                        Daca nu e interes nu e nici o problema. Oricum oferta e prea buna conform prezentarii facute.
                                        Daca nu e interes intrati pe fight club nu pe anuntul meu.
                                        Trecand peste tonul pe care-l folosesti ,- usor nepotrivit zic eu- nu inteleg de ce nu vrei sa postezi si greutatea lemnului ( mai ales ca un potential cumparator ti-a solicitat acest lucru).
                                        Legat de ?anuntul meu? si ? te bagi in seama?, sa stii ca :
                                        - asta nu este mosia ta
                                        - faptul ca ai postat o insiruire de cuvinte nu te face stapanul absolut al subiectului
                                        - poate oricine sa intervina
                                        - trebuie sa arati respectul cuvenit celor cu care interctionezi
                                        In rest....
                                        Sa fim sanatosi


                                        Sent from my iPhone using Tapatalk

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          Postat în original de dani 0205 Vezi post

                                          Trecand peste tonul pe care-l folosesti ,- usor nepotrivit zic eu- nu inteleg de ce nu vrei sa postezi si greutatea lemnului ( mai ales ca un potential cumparator ti-a solicitat acest lucru).
                                          Legat de ?anuntul meu? si ? te bagi in seama?, sa stii ca :
                                          - asta nu este mosia ta
                                          - faptul ca ai postat o insiruire de cuvinte nu te face stapanul absolut al subiectului
                                          - poate oricine sa intervina
                                          - trebuie sa arati respectul cuvenit celor cu care interctionezi
                                          In rest....
                                          Sa fim sanatosi


                                          Sent from my iPhone using Tapatalk
                                          Ai mare dreptate cu tot ce ai scris !

                                          "Allexut" Eu ma bag in seama doar de drag ? Eu cred ca am incercat doar sa dau o mana de ajutor ,este alegerea ta daca vrei sa spui sau nu greutatea ,este alegerea ta ce atitudine vrei sa folosesti . Exact cum a spus si dani : are dreptul oricine sa intervina ,sa ajute sau sa isi spuna cuvantul .

                                          TBS /T05/T05 !

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            Postat în original de Ovidiubutterfly Vezi post

                                            Ai mare dreptate cu tot ce ai scris !

                                            "Allexut" Eu ma bag in seama doar de drag ? Eu cred ca am incercat doar sa dau o mana de ajutor ,este alegerea ta daca vrei sa spui sau nu greutatea ,este alegerea ta ce atitudine vrei sa folosesti . Exact cum a spus si dani : are dreptul oricine sa intervina ,sa ajute sau sa isi spuna cuvantul .
                                            Desi am vrut sa nu mai scriu nimic ca sincer m-am plictisit tot nu pot sa nu raspund.

                                            Dupa cum am scris mai inainte pe ambalajul lemnului nu scrie absolut nimic despre gramaj,

                                            chiar ieri m-am uitat si am si mentionat asta deci in nici un caz nu se pune problema ca nu am vrut sa mentionez misteriosul gramaj al lemnului. Avand in vedere ca materialele sunt noi in nici un caz nu o sa dau fetele jos ca sa cantaresc lemnul doar de dragul de a arata gramajul cuiva care nu sunt sigur ca il va cumpara. Problema este ca daca as da fetele jos nu as mai putea sa fac la fel paleta ca si aspect si de asemeni alte straturi de lipici ar ingreuna-o schimbandu-i ''gramajul''

                                            Deci va rog eu cititi ce trebuie si intelegeti inainte sa postati alte lucruri .

                                            Comentariu


                                            • #23
                                              Misterios gramaj sau nu, este cel mai important aspect, ca sa raspund si eu. Pe ambalaj sa scrie greutatea lemnului? Cred ca glumiti acuma
                                              Kiss

                                              Comentariu


                                              • #24
                                                Topic inchis paleta vanduta

                                                Comentariu

                                                Who has read this thread:
                                                Procesare...
                                                X