Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

LISTA NEAGRA cu utilizatori neseriosi

Adună
Acesta este un topic important.
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • De asemenea, nu uita sa imi returnezi fetele, pentru ca nu doar domnul marcu a fost inselat de tine.
    - - - Actualizat - - -
    M-am convins cu privire la caracterul acestor persoane. Cred ca urmatoarele mesaje private primite de la GranynyRusu sunt edificatoare: cand l-am rugat sa imi trimita fetele inapoi a raspuns : "ma mai gandesc......" , apoi i-am spus ca pot depune plangere la politie, la care a raspuns : "veziti de treaba ta cu politia...ca politia nu se baga pentru 2-4 mm de cauciuc......datorita mesajului asta nu ma mai intereseaza absolut nimic din ce doresti tu si din ce vrei sa trimiti si sa primesti....sa fii sanatos si numai bine!" , iar in cele din urma, cand i-am spus ca e lipsit de bun simt , a raspuns astfel : "ai vazut ca nu poti sa bagi frica in mine si acu ma iei cu intrebari dasttea??,,,chiar nu imi e rusine...asta e firea mea...hai ca mie somn...nb " . Rog pe adminul acestui forum sa ia masurile potrivite, iar in caz contrar ma retrag de pe forum si rog sa mi se stearga user-ul.
    Blade 1 : Butterfly Jun Mizutani Super ZLC Blade 2: Butterfly Custom Arylate
    Fh: Tenergy 05 2.1 mm Fh: Tenergy 05 2.1 mm
    Bh: Tenergy 05 FX 2.1 mm Bh : Tenergy 05 FX 2.1 mm

    Comentariu


    • Cred ca ar trebui sa-i divulgi numele si adresa si ar fi bine, daca se poate, sa nu mai fie primit nici la sala de antrenamente si nici la vreun amatur. Iar daca asta-i firea lui, mai devreme sau mai tarziu, o sa faca afaceri cu lemne si cauciucuri in puscarie.

      Comentariu


      • Dar politia nu poate interveni ? Parca am mai citit in trecut despre un subiect asemanator
        We are what we repeatedly do. Excellence, then, is not an act, but a habit.
        Aristotle



        Stiga Offensive Classic ||| DHS G888 / Banco Ouragane

        Comentariu


        • Ba da, poate, dar trebuie sa existe sesizare inregistrata.
          Lemn- Bty Viscaria
          FH - TENERGY 05
          BH - TENERGY 80

          Comentariu


          • domnilor....la anu ne intalnim in AMATUR....va astept...
            - - - Actualizat - - -
            domnule Kralizec.....la sala de antrenament voi fi primit 100%....si ne vom vedea si al concursuri...daca te intereseaza numele meu este Rusu Geanini Ionut
            Blade:Primorac Carbon Off+ Old
            Fh: Xiom Omega IV Pro Max
            Bh:Joola Phenix Max

            Comentariu


            • La NESIMTIREA de care dai dovada, e bine sa se fereasca lumea de tine.

              Comentariu


              • Se acorda titlul de troll userului GeanynyRusu.
                Ce pot sa recomand e sa nu faceti afaceri cu el.
                Din nou repet:
                Inainte de a vinde/cumpara de la un utilizator verificati tranzactiile anterioare, calificativele, discutiile de pe forum, etc...
                lemn: Waldner Dotec Carbon
                fețe: Dignics 05/Dignics 05

                Comentariu


                • Sper ca acum e totul clar si ca oalele au fost sparte in capul meu fara motiv...
                  Fh: Rakza X
                  Blade: Bty Innerforce ULC
                  Bh: Rakza X Soft

                  Comentariu


                  • Postat în original de Gabriel91 Vezi post
                    Sper ca acum e totul clar si ca oalele au fost sparte in capul meu fara motiv...
                    Saracul de tine...vei fi nevinovat....
                    We are what we repeatedly do. Excellence, then, is not an act, but a habit.
                    Aristotle



                    Stiga Offensive Classic ||| DHS G888 / Banco Ouragane

                    Comentariu


                    • Nu-ti inteleg sarcasmele dar...ma rog...
                      Fh: Rakza X
                      Blade: Bty Innerforce ULC
                      Bh: Rakza X Soft

                      Comentariu


                      • Eu as zice sa incetezi si sa stai in banca ta...

                        Comentariu


                        • Postat în original de Gabriel91 Vezi post
                          Sper ca acum e totul clar si ca oalele au fost sparte in capul meu fara motiv...
                          Gabriel91 ramai cu un calificativ negativ deoarece de pe userul tau s-a facut tranzactia.
                          Ai prezumtia de nevinovatie, IP-urile sunt diferite, mai putin cele de pe care a scris Giani cu userul tau..

                          Dar mai este o vorba: "Spune-mi cu cine te insotesti.." si continuarea..
                          lemn: Waldner Dotec Carbon
                          fețe: Dignics 05/Dignics 05

                          Comentariu


                          • Doamne bogdan000, ai adresa lui, ai numele lui, fa o plangere la politie are doar 16 ani deci parintii trebuiau sa ii supravegheze un pic mishcarile de inselaciune pe internet, ce e asa greu? Ai orgoliul prea mare? Daca orgoliul e problema fa-i o vizita la targoviste... eu cel putin asa as face dupa asemenea vorbe... auzi la el sa nu ii fac nesimtiti, ar trebui sa ii ridic in slavi... politia nu se baga degeaba ) cea mai mare prostie spusa de un copil mic si prost... omule fa o plangere si explica exact la politie circumstantele si macar sa ii faca o vizita la parinti, caci politaii sunt obligati sa intervina la orice sesizare, chiar daca nu pot rezolva nimic macar sa vorbeasca si cu parintii copilului si sa le explice sa inapoieze bunurile tale... poate are parinti care sa faca o diferenta... daca nici asta nu merge... eu sincer i-as face o vizita sa ii rup capul dar na... inselati-ma si vedeti daca va fac o vizita sau nu
                            Lemn: Butterfly Petr Korbel
                            BH: Tenergy 05 FH: DHS Hurricane 3 NEO national blue sponge

                            Comentariu


                            • Radu citeste te rog thred-ul " Nu hraniti trolli" si apoi gandeste-te de 2 ori inainte sa vi cu astfel de instigari pe forum...
                              Fh: Rakza X
                              Blade: Bty Innerforce ULC
                              Bh: Rakza X Soft

                              Comentariu


                              • asa e.....tu esti nevinovat....eu am fost cu magariile....si ma bucur ca s-au \clarificat si v-ati dat seama ca gabi e nevinovat.....
                                - - - Actualizat - - -
                                raducule ai grija cu vorbele astea....nu cred ca ai tu cum sa-mi rupi capu....asa ca veziiti de tine si de probleme tale...nu esti tu in masura sa ma caracterizezi...si nici macar sa ma faci prost....uitete in oglinda si vorbeste apoi de altii...degeaba dai tu asemenea vorbe ca tot lesinat ramai......2peistule care rupi tu capete)=)).....poate apari vreodata prin targoviste sa vedem ce capete se rup
                                Blade:Primorac Carbon Off+ Old
                                Fh: Xiom Omega IV Pro Max
                                Bh:Joola Phenix Max

                                Comentariu


                                • Postat în original de GeanynyRusu Vezi post
                                  asa e.....tu esti nevinovat....eu am fost cu magariile....si ma bucur ca s-au \clarificat si v-ati dat seama ca gabi e nevinovat.....
                                  - - - Actualizat - - -
                                  raducule ai grija cu vorbele astea....nu cred ca ai tu cum sa-mi rupi capu....asa ca veziiti de tine si de probleme tale...nu esti tu in masura sa ma caracterizezi...si nici macar sa ma faci prost....uitete in oglinda si vorbeste apoi de altii...degeaba dai tu asemenea vorbe ca tot lesinat ramai......2peistule care rupi tu capete)=)).....poate apari vreodata prin targoviste sa vedem ce capete se rup
                                  bla bla-uri... doamne dai sa iti faca o plangere omu si sper ca sa nu existe altii ca si tine... si app tu esti problema mea din moment ce existi pe forum si eu am materiale la vanzare... dupa atatea insistente din partea ta la adresa mea, daca eram eu cel pagubit? Tzaparii sunt problema tuturor nu doar a mea sau a celor pagubiti si eu sustin in continuare ca daca toti forumistii ne-am cunoaste si ne-am respecta nu s-ar mai intampla chestiuni de genul acesta... asta e... si te fac in continuare PROST pana nu inapoiezi lucrurile si banii oamenilor ca sa iti mai speli din pacatele... si eu ma uit in oglinda cu mandrie si vad un om cu facultate si care merge la tenis si toata lumea il respecta... pe cand tu daca te uiti in oglinda se sparge... apoi si restu oamenilor daca se uita la tine vad un gunoi... gabriel91 imi pare rau daca te-am jignit dar deocamdata esti in aceeasi oala cu el pt ca si de pe contul tau am primit mesaje private... cand se vor restitui bunurile atunci o sa mai aiba lumea incredere in voi 2... pana atunci sper sa se faca lista aceea in capul thread-ului de anunturi vanzare\cumparare cu toti oamenii de "incredere"
                                  Lemn: Butterfly Petr Korbel
                                  BH: Tenergy 05 FH: DHS Hurricane 3 NEO national blue sponge

                                  Comentariu


                                  • prost esti tu........si veziti de treaba ta......fara insulte la adresa mea ca sa nu avem probleme....21 ani )=))si ce?
                                    pentru mine un copil de 16 ani tot un lesinat ramai......a
                                    Blade:Primorac Carbon Off+ Old
                                    Fh: Xiom Omega IV Pro Max
                                    Bh:Joola Phenix Max

                                    Comentariu


                                    • Da' pe voi va mananca rau ....


                                      Lemn : Nittaku Septear ; InnerForce ALC
                                      FH: Xiom Omega IV Elite ; Joola Maxx
                                      BH: Xiom Omega IV Elite ; Joola Maxx .... No more Anti .. Game

                                      Comentariu


                                      • Comentariu


                                        • Postat în original de GeanynyRusu Vezi post
                                          prost esti tu........si veziti de treaba ta......fara insulte la adresa mea ca sa nu avem probleme....21 ani )=))si ce?
                                          pentru mine un copil de 16 ani tot un lesinat ramai......a
                                          Chiar meriti o bataie buna ca prea te dai rotund !

                                          Comentariu


                                          • pe tine cine te-a bagat in seama?
                                            - - - Actualizat - - -
                                            veziti de trb ta nu te mai baga si tu periculosule
                                            Blade:Primorac Carbon Off+ Old
                                            Fh: Xiom Omega IV Pro Max
                                            Bh:Joola Phenix Max

                                            Comentariu


                                            • bai ca....a ce esti tu si cei ca tine ar trebuii sa dispareti din aceast comunitate ma mir ca mai ai tupeu sa raspunzi cu atata nesimtire !! sati fie rusine tancule tre sa mai sugi tata de la mata ca sa te coci si sa stii ce anseamna respectul pt acesti oameni din aceasta comunitate si dupa aceea respectul fata de acest sport !! esti un puroi pt acest forum si daca asi fi administrator ti-asi da ban pt 5 ani !! rusine ma tancule si nu te mai da rotund ca se gaseste nas si pt tine !! .....
                                              DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

                                              Comentariu


                                              • Ma scuzati ca intervin si eu si de asemenea imi cer scuze dinainte - de lungimea postului meu.
                                                Acuma am intrat din intamplare pe acest topic si sunt stupefiat de ce vad. Nu inteleg un lucru. Am vazut chestia asta si mai devreme si as dori ca domnul "clau" ca webmaster-, sa-mi raspunda daca se poate, deoarece eu nu sunt de loc lamurit.
                                                De ce - administratorii / proprietarii / administratorii - forumului, nu aplica niste masuri concrete impotriva persoanelor care inseala in vre-un fel - ferindu-ne pe noi ceilalti utilizatori cinstiti de acele persoane.
                                                Cum am vazut pe alte forumuri, - care unele nici macar nu au anunturi de vanzare cumparare – exista posibilitatea clara - sa fie interzis accesul pe forum - prin banare - a unui user care nu respecta niste reguli ale forumului. La inceput temporara si apoi daca persevereaza in a nu respecta acele reguli prin banare permanenta.
                                                Sa nu fiu inteles gresit. Nu sunt adeptul “dictaturii” de nici un fel. Uneori eram chiar indignat cand vedeam ca doar pentru niste altercatii sau derapaje ale limbajului, unii erau banati pe diferite forumuri. Bine inteles ca pentru astfel de lucruri exista niste metode mai blande de atentionare – punere de etichete “troll” etc, ca ceilalti sa stie cu cine au de-a face. Dar pe aceasta sectiune de vanzare – cumparare, eu cred ca e de datoria celor care raspund de forum, sa ne fereasca macar de posibilitatea unor recidive, ale unora care au fost clar dovediti ca au inselat pe alti membrii ai acestui forum. Bine inteles dupa ce s-au analizat serios argumentele celor doua parti.
                                                De exemplu, nu vad rostul acelei etichete de “troll” data user-ului “GeanynyRusu “(cu tot respectul pentru cei care au aplicat aceasta masura), din doua motive. Primul este ca – se vede clar - ca el continua sa improaste noroi prin toti porii, sa jigneasca pe toata lumea (nu-i pasa). Si al doilea este ca pentru niste utilizatori nefamiliarizati cu ce inseamna acest termen, el poate sa treaca drept un vanzator cinstit si in continuare sa insele si pe altii. Ba chiar si cei familiarizati cu termenul de troll – care inseamna (daca nu ma insel) o persoana vorbareata doritoare de atentie, care posteaza si se baga in seama pe forum si cand trebuie si cand nu trebuie) – ar putea sa considere ca din punct de vedere al corectitudinii in afaceri acele persoane sa fie ok.
                                                Asa ca eu propun ca acestor persoane sa le fie interzis accesul pe forum. Prima data temporar, pana ce persoanele inselate certifica ca li s-a rezolvat problema prin restituirea integrala a prejudiciului, inclusiv a tuturor taxelor postale si daca nu restituie prejudiciul - prin banare permanenta.
                                                De exemplu in cazul de fata userul “Gabriel91” ar trebui banat temporal, deoarece nu este chiar asa cum spune el
                                                Postat în original de Gabriel91 Vezi post
                                                Sper ca acum e totul clar si ca oalele au fost sparte in capul meu fara motiv...
                                                , in sensul ca de pe contul lui s-au facut niste inselatorii si niste afirmatii si el trebuie sa raspunda pentru aceasta.
                                                Si userul “GeanynyRusu” ar trebui banat permanent, deoarece a facut acea inselatorie si cu toate ca spune ca-i pare rau si ca va rezolva problema, continua sa jigneasca pe toata lumea. Adica “ si de vina si sa tac?”
                                                Pentru cei care chiar persevereaza cu jignirile, se poate chiar si trece numele lor pe o reala lista neagra, care sa le fie distribuita tuturor celor care organizeaza concursuri si sa li se interzica accesul la acestea.
                                                Deoarece pana nu se vor lua niste masuri care chiar sa “doara’ si sa fie un exemplu pentru cei care ar avea idei sa incerce asa ceva, eu cred ca permanent vom avea in randul comunitatii noastre asemene uscaturi care vor continua sa ne faca de ras.
                                                Bine inteles ca acestea sunt doar niste propuneri din partea mea. Eventual se pot initia niste dezbateri pe aceasta tema, se poate si supune la vot - printr-un pol – expus la toti membrii pe prima pagina a forumului, orice, dar eu consider ca trebuie sa se faca ceva.
                                                Ultima editare de alandala; 07.iul.2012, 00:35.

                                                Comentariu



                                                • EL ESTE NICOLAE ALIN CEL CARE A FURAT PALETA IN TURNEUL ANIVERSAR VIVA
                                                  Postat în original de bute Vezi post
                                                  Pacat ca la acest eveniment a avut loc si un incident neplacut,despre care vreau sa va relatez pt a nu vi se intampla si voua.in timpul turneului am lasat paleta pe geanta mea care se afla pe singurul scaun aflat langa mesele unite pe care cei de la viva au servit participantii.mentionez ca nici o alta geanta nu se afla langa a mea deci nu se putea intampla o greseala sau confuzie ,ci furt premeditat.cel care mi a furat paleta se numeste NICOLAE ALIN ,cred ca joaca pe undeva pe la voluntari.in momentul in care m am dus la masa la care juca un meci impotriva d lui secareanu intrebandu-l daca cumva a luat din ...greseala o paleta ,s-a schimbat la fata,fapt observat de d nul secareanu,aratandu mi paleta cu care juca el la masa si cu nonsalanta si mare nesimtire a zis ca nu a luat nici o paleta.atunci l am rugat sa ma uit in rucsacul lui,indreptandu-ma direct catre acesta.vreau sa va spun ca i tremurau mainile si nu putea sa deschida rucsacul.binenteles ca paleta mea era in fundul rucsacului sub tricouri ascunsa bine.CA ASEMENEA INCIDENTE SA NU MAI AIBA LOC IN SALILE DE SPORT ROG TOTI ORGANIZATORII DE TURNEE CA ACEST INDIVID NICOLAE ALIN SA FIE EXCLUS DIN TOATE COMPETITIILE CHIAR DACA HANDICAPUL PE CARE IL ARE STARNESTE COMPASIUNE FATA DE ASEMENEA OAMENI NU MERITA MAI ALES CA NU ESTE LA PRIMA ABATERE INTELEGAND DIN DISCUTIILE CU COLEGII CA A MAI FOST PRINS FURAND.VA MULTUMESC PT RABDARE.

                                                  Comentariu


                                                  • RUSINE MARE domnilor. Nu cred ca poate exista asemenea specimene.Aceasta lista ar trebui contabilizata de cineva si cu un program special sa se anuleze automat numele persoanelor in cauza din calculator(daca vor sa se inscrie la concurs)iar organizatori sa-i aiba in vedere cu lista afisata la intrarea in sala de competitie.RUSINE MARE , RUSINE
                                                    Blade . PHOTINO
                                                    Fh. Tibhar ev. Mx-p
                                                    Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X