Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

LISTA NEAGRA cu utilizatori neseriosi

Adună
Acesta este un topic important.
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Deci oameni buni aceasi treaba a facut si domnul Bogdan mia lam intrebat de lemnul Grubba daca are vreo poblema el mia spus ca nare nimic cand mia ajuns coletul lemnul era lovit pe cant si la maner dar nu am mai spus nimic asa pot sa ma duc si eu la politie dar nu mor de foame ca alti asa ca daca imi trimite coletul inapoi ma duc si pun si eu coletul lui si cu fata banda nui adevarat asta este

    - - - Actualizat - - -

    Deci oameni buni aceasi treaba a facut si domnul Bogdan mia lam intrebat de lemnul Grubba daca are vreo poblema el mia spus ca nare nimic cand mia ajuns coletul lemnul era lovit pe cant si la maner dar nu am mai spus nimic asa pot sa ma duc si eu la politie dar nu mor de foame ca alti asa ca daca imi trimite coletul inapoi ma duc si pun si eu coletul lui si cu fata banda nui adevarat asta este

    - - - Actualizat - - -

    Deci pana la orma imi cer scuze si vreau sai trimiit coletul inapoi asta e am mintit dar vreau sa imi trimeata coletul odata cu el meu ca asa poate sa ma pacaleasca si el si sa nu mai trimita coletul pt ca ma mintit si cu lemnul dar vreau sami trimita ce iam trimis si ii trimit coletul trimitem amandoi odata si gata

    - - - Actualizat - - -

    si daca stati si va uitati la poza cu joola x-tra a puso pe maner si mai in stanga
    domnule sponeta fara suparare dar mai invata sa scrii,ai la greseli gramaticale de ma doare capul,pe langa ca esti hot!

    Comentariu


    • Postat în original de sponeta Vezi post
      nu are nimic ca daca stau bine sama gandesc toata lumea fura o seara buna
      Mai baiete eu nu am nimic cu tine dar incepi sa intreci masura ai grija ce spui ... sti cum se spune... ca tot hotului ai este teama sa nu fie furat... adica daca tu nu esti corect si nu ai cuvant, crezi ca si noi toti suntem la fel ca si tine baiete?... Mai bine te-ai gandi mai bine ce vorbesti si mai bine ai face sa-ti ceri scuze aici fata de toata lumea cum poti sa crezi asa ceva?... Cand spui aceste lucruri ai ceva dovezi?... Chiar poti sa-mi spui cine te-a furat pe tine aici pe forum dintre noi sunt curios sa stiu... Noi avem dovezi cu tine aici sus ce vrei mai mult, tu tot ce trebuie sa este sa indrepti raul facut , sti cum se spune . " o greseala recunoscuta e pe jumatate iertata" ...
      Ultima editare de leo33; 11.ian.2013, 17:48.

      Comentariu


      • ok domnilor imi cer scuze pentru toata lumea daca vam jignit imi pare rau va salut

        Comentariu


        • OK ,te iertam.......dar nu uitam!

          Comentariu


          • Noi am cumparat de la domnul Bogdan si am avut o problema Ne-a trimis mai mult decat am platit...inca odata, multumim.Este un Om mai mult decat corect. Fratii Gavrilovici.

            Comentariu


            • Individul mi-a trimis in cele din urma pachetul inapoi , lucru pe care l-am facut si eu la randul meu . Insa acum insista ca i-am lipit la doua fete buretele uneia de alta si doreste sa ii trimit alte fete pentru a-i compensa pierderea , asta dupa tot ce a facut. Halal!
              Blade 1 : Butterfly Jun Mizutani Super ZLC Blade 2: Butterfly Custom Arylate
              Fh: Tenergy 05 2.1 mm Fh: Tenergy 05 2.1 mm
              Bh: Tenergy 05 FX 2.1 mm Bh : Tenergy 05 FX 2.1 mm

              Comentariu


              • sa stiti si voi domnul bogdan mia trimis inapoi coletul si cand lam deschis am gasit doua dintre fete lipite burete pe burete asa ceva nu este frumos o sa adaug si poze

                Comentariu


                • da..........si cand ma gandesc si eu cat am discutat....cu el pt 2 fete......ceva imi spunea sa nu ma bag in bussines cu el....si bine am facut.....l-am mirosit de la departare........cat despre hotii de palete si alte materiale.....EXCLUSI DE LA ORICE COMPETITIE.......FARA DISCUTIE........mai stefane....ai facut-o de oaie......este evident ca acuma oricine de aici dp forum nu mai face nici o tranzactie cu tine.......esti ca un tricou alb dar PATAT,care nu mai vrea nimeni sa il imbrace......o imagine patata tine ani de zile.....pt unii tine mult mai mult.....
                  fh-xiom vega-pro 2mm
                  blade--galaxy-v16
                  bh-xiom omega tour--max

                  Comentariu


                  • Salut Colegi! Se pare ca persoana in cauza ( Sponeta) nu a invatat nimic din ce am spus noi... Eu chiar am spus ca merita sa avem mila de el si sa facem afaceri cu el, timp de 2 sapt. ma tot stresat sa i dau la schimb lemnul meu Tricarbon pt. lemnul lui Grubba Carbon +, nu am vrut ca sa dau lemnul separat ca am dorit sa vand lemnul cu tot cu fete asa cum era la vanzare dupa care cineva a vrut fetele si a ramas lemnul singur la vanzare... Si pana la urma am fost de acord sa facem acel schimb cu el cu Sponeta mi am spus ca baiatul s a facut serios si o sa fie bine nici nu mi a trecut prin minte ca el va face din nou smecheri... Stau si astept si lemnul nu vine dupa 4 zile nici dupa 5 zile nimic, cand am trimis coletul am vorbit cu cineva de la Posta ca coletul meu sa fie rdicat doar cand ai spun eu, daca nu facem asa pateam si eu ca si Bogdan... Nu merita sa faci afaceri cu el ,,, este cel mai mare >>> mincinos, si tepar >>>>> de cati am intalnit, pana si el crede ce minte... si cel mai rau ca te minte in fata, adica el spune ca ti ofera tie lemnul sau fata in cauza si in alt anunt o vinde si la altul... ori are cu capul... ori se,, crede,, destept si pe noi prosti...






                    http://www.tenisdemasa.ro/forum/priv...pm&pmid=218710


                    aici imi spune ca a trimis lemnul grubba carbon+ in schimbul lemnului meu tricarbon... si el nu a trimis nimic teapa ...



                    http://www.tenisdemasa.ro/forum/priv...pm&pmid=219716



                    in ultimul link el ami spune ca lemnul a fost trimis catre mine dar el in acelasi timp al vrea sa i ofer lemnul in cauza Grubba Carbon+ dl.mimusrem se vede mai sos la capat...



                    http://www.tenisdemasa.ro/forum/show...te-lemne/page8



                    Pot spune ca daca era un baiat corect ai faceam cadou lamnul Tricarbon ca nu ami era mie pt. acel lemn... ma deranjat tare ca ma minte in fata , i am spus ca daca a trimis

                    coletul si daca este asa cum spune el sa faca o poza la Facutra de la posta, dar nimic a disparut si nu a mai spus nimic...




                    Nu stiu de ce face asa ceva?... O fi bolnav psihic?... Ori el se crede destept si pe noi prosti?... Incerc sa gasesc o explicatie la comportamentul lui...



                    >>>> SAU MAI ARE O SANSA >>> CINE CUMPARA DE LA EL AI SPUNE DE LA INCEPUT TRIMITI TU PRIMUL COLETUL SA VAD DACA ESTE ASA CUM AI SPUS, SI DACA ESTE OK,

                    TRIMITI SI TU COLETUL LA RANDUL TAU... ASA ESTE CEL MAI SIGUR CU PERSOANELE ASTEA... CA SA FIE PT. TOATA LUMEA SA NU FACEM Discriminarea...
                    Ultima editare de leo33; 16.feb.2013, 15:04.

                    Comentariu


                    • asa cum spune domnul leo nici dansul nu trimise lemnul spune domnul leo tot acum ce sa mai eu am trimis lemnul daca stiam faceam poza la chitanta asta este

                      Comentariu


                      • Postat în original de bogdan000 Vezi post
                        Nu s-a rezolvat nimic. Individul doreste sa ii trimit eu mai intai coletul sau sa imi trimita inapoi pachetul dupa 19 Ianuarie, ca vrea sa joace in Amatur si se plange ca nu are cu ce. O sa propun conducerii Amatur excluderea acestui individ din orice competitie din cadrul acestei miscari .Trebuia sa se gandeasca la asta inainte sa incerce sa pacaleasca pe cineva . Daca nu trimite pachetul retur maine, o sa depun plangere la politie
                        Postat în original de sponeta Vezi post
                        gata domnilor sa rezolvat ii fac retur la colet ce sa faci ii ziua de azi este greu sa faci rost de o paine este criza asta e va salut
                        Postat în original de sponeta Vezi post
                        nu are nimic ca daca stau bine sama gandesc toata lumea fura o seara buna

                        Ai deja cv-ul facut! Nu mai prostesti pe nimeni.
                        Viscaria
                        Tenergy 05 FX/Tenergy 05 FX

                        Comentariu


                        • Postat în original de sponeta Vezi post
                          asa cum spune domnul leo nici dansul nu trimise lemnul spune domnul leo tot acum ce sa mai eu am trimis lemnul daca stiam faceam poza la chitanta asta este
                          am facut vreo 2 tranzactii cu leo33 si nu am avut nici un fel de probleme!tin sa mentionez ca mi-a trimis o pereche de fete t05 bazandu-se pe incredere!omul mi-a zis asa:-daca iti pla fetele le tii pentru tine daca nu mi le trimiti inapoi!asta fara sa ii dau vreun acont inainte!oare tu chiar nu ai bun simt?nu te-ai plictisit sa minti lumea pe acest forum?rusine!rusine!esti un exemplu de asa nu!
                          tb alc t05/t05 fx

                          Comentariu


                          • Postat în original de sponeta Vezi post
                            asa cum spune domnul leo nici dansul nu trimise lemnul spune domnul leo tot acum ce sa mai eu am trimis lemnul daca stiam faceam poza la chitanta asta este
                            Leo nu face confuzii si nici nu se preteaza la bunurile altuia, cu totii il cunoastem ca om cinstit, tu in schimb ti-ai patat cazieru si acum o faci din nou... ar trebui sa iti fie rusine. Cei care sunteti din București nu il cunoasteti nicicare personal pe copil? Sa ajutati putin in rezolvarea unor incidente de genul acesta? Macar sa spuneti parintilor ce fel de tzapar au crescut
                            Lemn: Butterfly Petr Korbel
                            BH: Tenergy 05 FH: DHS Hurricane 3 NEO national blue sponge

                            Comentariu


                            • Eu am cumparat de la domnul Leo,un tenergy de 64,era indentic descrierii,chiar daca am numai 15 ani,domnul Leo a acceptat sa-l puna la posta dar pentru asta eu nu am avut si nici nu o sa am curajul sa insel pe cineva,mai ales un om ca Leo,sa-ti fie rusine Sponeta!

                              Comentariu


                              • Daca cineva pune la indoiala vreodata, onestitatea lui Leo, ma supar. Omul asta este extrem de corect si binevoitor. In primul rand, sunt sigur ca are venituri care-i permit sa se situeze deasupra oricaror marsavii, el nu se "agata" de un lemn sau de niste fete, caci a avut si are "tone" de materiale, cumparate cu banii lui.
                                P.S. - Un mic adevar: stiti care sunt oamenii cei mai grijulii la propriile buzunare, cand umbla cu autobuzul si e aglomerat? Hotii de buzunare!!!
                                Lemn- Bty Viscaria
                                FH - TENERGY 05
                                BH - TENERGY 80

                                Comentariu


                                • Am facut si eu un schimb cu Dl. Leo, este un om de nota 10 ! Cu toate ca s-au ivit ceva probleme in dreptul meu, a inteles si s-a rezolvat.
                                  Urat din partea lui sponeta..

                                  Comentariu


                                  • gata domnilor mam cumintit nu mai fac prosti o sa va arat o seara buna imi cer iertare fata de cei care considera ca iam mintit

                                    Comentariu


                                    • Postat în original de sponeta Vezi post
                                      gata domnilor mam cumintit nu mai fac prosti o sa va arat o seara buna imi cer iertare fata de cei care considera ca iam mintit
                                      nu este prima dara cand zici!deja ti-ai castigat ,,reputatia,,!fac pariu ca urmatorul user care o sa aiba o tranzactie cu tine va aparea iar cu plangeri in aceasta lista!,,ulciorul nu merge de multe ori la apa,,!
                                      tb alc t05/t05 fx

                                      Comentariu


                                      • A vrut sa faca un schimb si cu mine dar bine ca m-am gandit de doua ori cand am vazut ce a spus domnul bogdan 000 .Domnul Leo este un domn foarte de treaba , am facut si eu un schimb cu dansul si fata a fost asa cu a descris-o
                                        GEWO TABLE TENNIS

                                        Comentariu


                                        • Sponeta si-a facut cont nou de data asta e bing mi-a propus din nou un schimb cu un tenergy 05 , iar aceasi poza apare postata si pe contul lui sponeta intr-un alt Topic , mi-a propus acelasi schimb pe cate l-a vrut si sponeta
                                          Ultima editare de VladFarcas; 20.feb.2013, 20:17.
                                          GEWO TABLE TENNIS

                                          Comentariu


                                          • aici chiar faceti confuzie eu iam vandut materiale lui bing asa ca nu mai sariti cu gura pe mine ca sar putea sa sar calu si nu vreau sa jignesc o seara buna

                                            Comentariu


                                            • Postat în original de sponeta Vezi post
                                              aici chiar faceti confuzie eu iam vandut materiale lui bing asa ca nu mai sariti cu gura pe mine ca sar putea sa sar calu si nu vreau sa jignesc o seara buna
                                              Nu imi dau seama daca esti doar nesimtit sau si prost pe deasupra.
                                              Ieri, la 19.50 postezi tu ceva si la 20.00 vine Bing si se arata "intereseat", de pe acelasi IP cu al tau. Iti spune ceva treaba asta?
                                              Later edit: se pare ca nu este de acord cu calificativul asa ca rectific: Esti doar nesimtit sau ne crezi prosti pe toti?
                                              Ultima editare de FlorinBN; 20.feb.2013, 20:50.
                                              TEnergy 05 FX // Timo Boll ALC 30th A // TEnergy 05 FX

                                              Comentariu


                                              • Postat în original de sponeta Vezi post
                                                aici chiar faceti confuzie eu iam vandut materiale lui bing asa ca nu mai sariti cu gura pe mine ca sar putea sa sar calu si nu vreau sa jignesc o seara buna
                                                Bing a fost banat ca si clona.
                                                Urmeaza si sponeta la prima abatere.
                                                Pentru evitarea altor "țepe", numele si adresa lui vor ramane afisate in lista neagra.
                                                Cosoiu Traian ?tefan, locuieste pe Aleea Banul Udrea Nr.2, bl.4, sc. B, ap. 59, are numarul de telefon 0785935397 si id-ul de messenger tstyll , insa mai foloseste si altele din cate am cautat, printre care ronaldo_ronaldo669 , iar acesta este contul lui de facebook : https://www.facebook.com/cosoiu.traianstefan?fref=ts
                                                lemn: Waldner Dotec Carbon
                                                fețe: Dignics 05/Dignics 05

                                                Comentariu


                                                • buna seara am o problema cu userul vrg am facut un schimb si iam trimis o fata baracuda+tibhar flex iam spus toate defectele la fete el mia dat in schimb un lemn 729 bomb priza toc+fata yinhe max tense cand ia ajuns coletul de la mine mia spus ca fetele nu sunt bune si sa ii trimit coletul inapoi sau 30 de lei iam spus ca lemnul nu il mai am si a ramas sai trimit fata yinhe asa dar am vazut ca are huse de vanzare si iam spus ca ii ofer o fata yasaka phantom 0012 doar taiata pentru 2 huse a fost de acord iam trimis coletul cu fata yinhe + fata yasaka pentru huse . coletul ia ajuns in schimb mie nu mia trimis nimic chiar mia spus ca mia trimis coletul lam sunat si lam intrebat daca mia trimis coletul insa mia raspuns ca nu il trimite pentru fetele cu defecte incat eu iam trimis fata yinhe pentru fete si yasaka pentru huse si nu mia trimis nici o husa

                                                  Comentariu


                                                  • ft bine ti-a facut... meritai... deci tot tu il f...ti primu si vrei sa isi dea si singur tzapa? Adica ii trimiti fete altfel decat in descriere si apoi te convinge sa ii dai o alta fata si tu chiar credeai ca meriti si huse? De ce nu i-ai trimis coletul inapoi? De ce nu ati refacut schimbul daca esti atat de nevinovat? Singura lui vina e ca inca te-a bagat in seama sa faca schimb cu toate ca stia ce fel de om esti
                                                    Lemn: Butterfly Petr Korbel
                                                    BH: Tenergy 05 FH: DHS Hurricane 3 NEO national blue sponge

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X