Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

LISTA NEAGRA cu utilizatori neseriosi

Adună
Acesta este un topic important.
X
X
Adună
Useri activi pe acest topic: 1 (0 membri și 1 vizitatori)

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

Re: LISTA NEAGR? cu utilizatori neserio?i

Postat în original de furk
    Se pare ca incepe sa fie interesant topicul, sper sa nu se iste niste certuri inutile!Nu vreau ca prin acest topic deschis de mine sa se certe omenii, ma-s simtii vinovat.Asa ca va rog daca vreti sa va certati o puteti face linistiti pe mp.
    Vreau sa il trec pe aceasta lista si pe POPA RADU nick-ul de pe site mi se pare ca e "radu0" , de 3 luni astept un colet cu niste diplome , 1 cupa si niste bani pe care i-am castigat la un concurs in teius, chear el m-a chemat.
    De 3 luni ma tot minte ca a pus coletul la posta, ca l-a luat inapoi, ca s-a imbolnavit si toate celee.
    Poate sa va confirme si Mandru Bogdan.
    Toate cele bune.
    Tin sa spun ca in sfarsit am primit coletul de la POPA RADU dupa aproximativ 3 luni, nu e asa mult nu?
    A durat doar 2 luni 1 saptamana si 2 zile. Intradevar eu am zis ca o sa fie ceva mai repede insa puteai sa mai adaugi la "Vreau sa il trec pe aceasta lista si pe POPA RADU nick-ul de pe site mi se pare ca e "radu0" , de 3 luni astept un colet cu niste diplome , 1 cupa si niste bani pe care i-am castigat la un concurs in teius, chear el m-a chemat." si faptul ca este vorba despre o husa facuta din lemn. Oricum sa ai noroc de ea, imi cer inca odata scuze pt atata intarziere si sa-mi lasi un mp daca iti place sau nu.
    Schlager Carbon
    Acuda S1
    Acuda S1

Comentariu

Mai exista "cineva",care a furat ( la turneul de la Valeni) de la un prieten bun al nostru,iar in mometul cand a fost prins(atentionat foarte finut) asupra acestui fapt si-a adus aminte ca a facut si box !...
      Cu o floare,Nu faci primavara !

Comentariu

Pun si eu o intrebare pentru organizatorii de la Valeni, ce s-a intamplat cu cupa pentru locul 4? Mai multe nu zic...deocamdata!
        Blade-Darker speed 90
        Fh- Butterfly Tenergy 05 fx
        Bh- Testing

Comentariu

Regretabil este ca in acest timp al frustarii persoanei respective care se manifesta cu suturi in masa pentru faptul ca a fost observat si atentionat,erau de fata multi Amaturisti care nu prea au avut vreun fel de reactie..

Comentariu

Postat în original de Dado.daniel
            Pun si eu o intrebare pentru organizatorii de la Valeni, ce s-a intamplat cu cupa pentru locul 4? Mai multe nu zic...deocamdata!
            a "disparut",totusi,vizualizati cu atentie pozele postate pe topicul turneului de la Valeni........

Comentariu

Postat în original de radu0
              Se pare ca incepe sa fie interesant topicul, sper sa nu se iste niste certuri inutile!Nu vreau ca prin acest topic deschis de mine sa se certe omenii, ma-s simtii vinovat.Asa ca va rog daca vreti sa va certati o puteti face linistiti pe mp.
              Vreau sa il trec pe aceasta lista si pe POPA RADU nick-ul de pe site mi se pare ca e "radu0" , de 3 luni astept un colet cu niste diplome , 1 cupa si niste bani pe care i-am castigat la un concurs in teius, chear el m-a chemat.
              De 3 luni ma tot minte ca a pus coletul la posta, ca l-a luat inapoi, ca s-a imbolnavit si toate celee.
              Poate sa va confirme si Mandru Bogdan.
              Toate cele bune.
              Tin sa spun ca in sfarsit am primit coletul de la POPA RADU dupa aproximativ 3 luni, nu e asa mult nu?
              A durat doar 2 luni 1 saptamana si 2 zile. Intradevar eu am zis ca o sa fie ceva mai repede insa puteai sa mai adaugi la "Vreau sa il trec pe aceasta lista si pe POPA RADU nick-ul de pe site mi se pare ca e "radu0" , de 3 luni astept un colet cu niste diplome , 1 cupa si niste bani pe care i-am castigat la un concurs in teius, chear el m-a chemat." si faptul ca este vorba despre o husa facuta din lemn. Oricum sa ai noroc de ea, imi cer inca odata scuze pt atata intarziere si sa-mi lasi un mp daca iti place sau nu.
              Da , dar husa de lemn ziceai ca o faci in 2 saptamani... restu de pana la 2 luni 1 saptamana si 2 zile ...
              A trecut timpul de nici nu tiai dat seama ha? Saracutu de tine, ba ai stat in spital , ba ai puso la posta si ai uitat lemnu tau in ea, dupaia o trebuit sa o mai lacuiesti inca odata, ba nu ai balamale ... !Numa ghinioane pe capu tau . Daa ... urat din partea mea ca am postat pe forum nu?

Comentariu

Postat în original de Dado.daniel
                Nu era vorba de cupa, ci de o medalie personalizata pentru locul III (pentru locurile III si IV am pregatit medalii identice), care a disparut cu aprox 30 min - o ora inainte de premiere. Medalia a disparut impreuna cu o diploma, care se pare ca a avut ceva succes...diploma am putut sa o reeditez, dar, din pacate, D-l Chirita a ramas fara medalie
                Am ceva banuieli, si, asa cum spune si Vali, in pozele prezentate, o persoana este in mod evident interesata de premiile prezentate...

Comentariu

Penibil... sa ajungi sa furi o medalie! Hai mai intelegeam un premiu in bani de o anume valoare... dar medalie?

Comentariu

"Gloriae efemerum est"
                    Lemn: Galaxy Z5 VF
                    Fete: Bty. Tenergy 05/ Victas >01.

Comentariu

Postat în original de Vali Suta
                      a "disparut",totusi,vizualizati cu atentie pozele postate pe topicul turneului de la Valeni........
                      sa fie asta ?

Comentariu

sa fie asta ?
                        Oare ce face "individul" sub "acoperire"?

Comentariu

Dubios...
                          Lemn Levi SIC Gloria OFF; Fețe - FH:BT Tenergy 05 max black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red
                          Lemn TSP BLACK BALSA 7. OFF: Fețe -FH:Tibhar Evolution Mxp max black+BH Tibhar Grass Dtecs 0,5 mm red

Comentariu

N-am crezut ca o sa mai fiu nevoit sa scriu in acest topic dar se pare ca nu am de ales. Atentie la userii bomba si sanducu (ID mess: stelist_16) (am impresia ca este aceeasi persoana). Cei care doresc sa vanda sau sa cumpere de la el... Atentie. Este un baietel de 14 ani care s-a apucat de "glume": comanda si apoi refuza preluarea coletului. S-a intamplat deja de doua ori pentru ca tot timpul am considerat ca oricine merita doua sanse.
                            BUTTERFLY Romania
                            Tel. Rasvan: 0721-223501; Magazin: 0263-214505
                            E-mail: office@prosoftbn.ro
                            BUTTERFLY Store Bucuresti
                            Tel. Mihai: 0736-887467
                            E-mail: bucuresti@prosoftbn.ro
                            Facebook: https://www.facebook.com/ButterflyRomania/
                            Instagram: @butterflyromania
                            YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCCi...bjtiYaVxGQamQA

http://www.tt-shop.ro
                            http://www.butterfly.tt
                            http://www.tenisdemasa.ro

Comentariu

Postat în original de rasvan
                              N-am crezut ca o sa mai fiu nevoit sa scriu in acest topic dar se pare ca nu am de ales. Atentie la userii bomba si sanducu (ID mess: stelist_16) (am impresia ca este aceeasi persoana). Cei care doresc sa vanda sau sa cumpere de la el... Atentie. Este un baietel de 14 ani care s-a apucat de "glume": comanda si apoi refuza preluarea coletului. S-a intamplat deja de doua ori pentru ca tot timpul am considerat ca oricine merita doua sanse.
                              sanducu avea deja 2 avertismente de la mine pentru postari aiurea. Facuse inca un user, bomba, ca sa puna aceleasi anunturi de cate 2-3 ori.
                              I-am scris si mesaje private, a promis ca se linisteste... dar degeaba.
                              Acum singura solutie a ramas ban pe IP.
                              lemn: Waldner Dotec Carbon
                              fețe: Tenergy 05/Tenergy 05

Comentariu

As dori sa il adaug pe la aceasta lista neagra pe userul adelin27. Motivul: Am postat un anunt de vanzare-cumparare, am primit mp, mi-a spus sa inchid topicul ca va cumpara el fetele, iar cand stabilisem sa ne intalnim, mi-a spus ca nu le mai cumpara. Atentie, nu este serios! Poate a mai cumparat de pe forum, dar cu mine nu a fost parolist!

Comentariu

Cine a citit topicul
                                Procesare...
                                X