Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

LISTA NEAGRA cu utilizatori neseriosi

Adună
Acesta este un topic important.
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • frate credeti ce vreti....vorbiti cu Geanyny nu cu mine daca pe colet scrie Gabriel Sandu imi asum 100% responsabilitatea
    Fh: Rakza X
    Blade: Bty Innerforce ULC
    Bh: Rakza X Soft

    Comentariu


    • Atat timp cat pe tine te-am contactat prin mesaj privat cu schimbul si pe messenger te-ai recomandat ca gabriel, si m-ai rugat sa trimit pe adresa fratelui tau, rusu gianini ionut, esti responsabil de acest lucru. Faptul ca acum incerci , prin chestii puerile, sa fugi de responsabilitate denota atat lasitate cat si lipsa de bun simt din partea ta
      Blade 1 : Butterfly Jun Mizutani Super ZLC Blade 2: Butterfly Custom Arylate
      Fh: Tenergy 05 2.1 mm Fh: Tenergy 05 2.1 mm
      Bh: Tenergy 05 FX 2.1 mm Bh : Tenergy 05 FX 2.1 mm

      Comentariu


      • Postat în original de Gabriel91 Vezi post
        frate credeti ce vreti....vorbiti cu Geanyny nu cu mine daca pe colet scrie Gabriel Sandu imi asum 100% responsabilitatea
        poate o sa mai ai si u nevoie de alte materiale de pe forum D-LE GABRIEL!acesti oameni ti-am achitat produsele bazandu-se pe incredere si pe bun simt!corect ar fi daca ai un obraz subtire sa le returnezi banii acestelor domni!,,BA FRATILOR,, este un apelativ de mahala!uita-te la varsta d-lui marcu vasile te rog!si cred ca mai ai ceva materiale la vanzare nu ?am facut niste observatii fara vreo intentie sau sa iau partea cuiva!stima!
        tb alc t05/t05 fx

        Comentariu


        • oameni buni vreti sa va desenez???sper ca am fost cat s-a putut de clar....daca pe colet scrie Sandu Gabriel eu va trimit banii si nu am nevoie de nici un material......dar nu cred ca este cazul sa trimit pentru ca pe colet este imposibil sa scrie acest nume....am fost plecat la munte 1 saptamaana fara interent....si cand vin gasesc asemenea afirmatii???????????sa fim seriosi....am si eu un grad si ma stie atata lume...majoritatea stiu k nu fac eu chestii de genu....ma rog....
          - - - Actualizat - - -
          Hai sa lamurim odata pentru totdeauna...i-am dat voie lu geany pe contu meu(nu parole sparte nimic de genul asta) sa posteze un anunt pentru ca el mai avea unu pe prima pagina si nu-i era permis de catre admin...eu nu stiam ce magarii avea el sa faca...singura mea vina a fost ca am vrut sa-l ajut...rog pe toti cei din tgv si nu numai, care ma cunosc, sa spuna ce fel de persoana sunt si daca am obiceiul sa fac asa ceva...
          Fh: Rakza X
          Blade: Bty Innerforce ULC
          Bh: Rakza X Soft

          Comentariu


          • Postat în original de Gabriel91 Vezi post
            ba frate...nu dati vina pe mine....copilu ala mi-a spart parola.......aia e...miam schimbat parola si gat.a...nu dati vina pe mine...ati muscat-o si voi si el....id meu este altul nu are legatura...si eu nam leg cu copilu aala teapa e a voastra
            Aici spuneai altceva. Pentru mine, ca si caracter esti zero, la fel si copilul granyny . Daca credeti ca o sa va descurcati in viata asa, mult succes!
            Blade 1 : Butterfly Jun Mizutani Super ZLC Blade 2: Butterfly Custom Arylate
            Fh: Tenergy 05 2.1 mm Fh: Tenergy 05 2.1 mm
            Bh: Tenergy 05 FX 2.1 mm Bh : Tenergy 05 FX 2.1 mm

            Comentariu


            • tot ce e in topicu asta a fost scris de el...
              - - - Actualizat - - -
              rog un admin sa verifice (daca se poate) de pe ce adrese IP etc (nu sunt cunoscator) au fost trimise mesajele alea si de unde sunt trimise cele de acum...eu (Gabriel91) accesez si postez NUMAI de pe un telefon mobil...
              Fh: Rakza X
              Blade: Bty Innerforce ULC
              Bh: Rakza X Soft

              Comentariu


              • Daca esti nevinovat, cum pretinzi, ar trebui sa te agiti putin si sa rezolvi problema pentru a-ti "spala" numele. (Dar e doar un "nick", asa-i? Ce conteaza un "nick"?!?) Nu sa vii cu texte de genul "vreti sa va desenez?"!!! Daca-ti dai parola, inseamna ca ai incredere in persoana respectiva si-ti asumi si tu faptele lui. Asa, ca fapt divers, interesant ca acum intri de pe mobil dar la munte n-aveai net.

                Comentariu


                • Nu esti deloc credibil! Vina este 100% a ta, pentru ca e contul tau. Fa bine si rezolva situatia, asa poate iti mai speli din pacate
                  We are what we repeatedly do. Excellence, then, is not an act, but a habit.
                  Aristotle



                  Stiga Offensive Classic ||| DHS G888 / Banco Ouragane

                  Comentariu


                  • Toata vrajeala ieftina cu muntele, cu fratii, cu parole sparte etc au fost postate de Geanyny Rusu de pe contul meu care incerca sa-mi spele mie imaginea dupa ce a facut ce a facut !! Aseara mi-am schimbat parola!
                    - - - Actualizat - - -
                    Si treaba cu vreti sa va desenez tot de el e postata! Urmariti va rog mesajele mele mai vechi si vedeti daca eu folosesc astfel de limbaj...
                    - - - Actualizat - - -
                    Eu am inceput sa postez de aseara incepand cu postul "Hai sa lamurim..."
                    Fh: Rakza X
                    Blade: Bty Innerforce ULC
                    Bh: Rakza X Soft

                    Comentariu


                    • Domnule, daca esti unul singur cu mai multe identitati sau sunteti doi, nu conteaza, cine se aseamana, se aduna. Sa se spuna "v-ati luat teapa", de pe contul care a produs inselatoriile, este cea mai mare aroganta si nesimtire posibila. Va credeti destepti, dar aveti minte si caracter de bibilica. Daca persoana detinatoare a contului, este alta decat cea care a dat tepele, ar trebui sa repare situatia energic si urgent, nu sa ne explice noua, felurite aberatii. Oamenii astia care au fost inselati, sunt prea ingaduitori. Eu le spun: nu e rusinos sa depuneti o plangere la politie.

                      PS. a-ti spus sa urmarim mesajele dvs mai vechi, sa vedem daca folositi un astfel de limbaj.

                      Citez dintr-un mesaj mai vechi al dvs: "Bai Geany te-a luat valu frate...invata frate cu topspinu corect"
                      Ultima editare de Visco; 24.iun.2012, 08:20.
                      Lemn- Bty Viscaria
                      FH - TENERGY 05
                      BH - TENERGY 80

                      Comentariu


                      • Daca a fost folosit numele tau pentru a insela, poti repara doar daca le dai celor inselati banii inapoi. Este teapa ta ca ai dat parola cui nu trebuie. Pana atunci esti calificat pe lista neagra, cu toate parerile tale de rau. Ai sansa sa te reabilitezi, da-le oamenilor banii inapoi.
                        TsE

                        Comentariu


                        • oameni buni.....puteti sa ma criticati cat vreti ...aveti tot dreptul.....acum chiar imi pare rau pentru ce s-a intamplat......domnului marcu vasile....o sa-i inapoiez cat mai curand banii....imi pare rau...puteti sa ma banati sau orice alta pedeaapsa este vina total a meaa....gabi a avut incredere in mine si eu am profitat de aceasta incredere.....imi pare sincer rau inca o data
                          - - - Actualizat - - -
                          ,,Hai sa lamurim odata pentru totdeauna.. '' inainte de aceste randuri totul a fost postat de mine....gabi n-are nici o vina
                          Blade:Primorac Carbon Off+ Old
                          Fh: Xiom Omega IV Pro Max
                          Bh:Joola Phenix Max

                          Comentariu


                          • Geany m-ai bagat in ditai maroul...
                            Fh: Rakza X
                            Blade: Bty Innerforce ULC
                            Bh: Rakza X Soft

                            Comentariu


                            • srry....n-am crezut ca o sa se ajunga tocmai aici....de asta incerc sa repar si eu cate ceva pe unde se poate
                              Blade:Primorac Carbon Off+ Old
                              Fh: Xiom Omega IV Pro Max
                              Bh:Joola Phenix Max

                              Comentariu


                              • (at)aurelonut: tineti minte acum vreo 2 ani cand mai primeati cate un tel si va intreba un pusti daca aveti timp sa-l ajutati si pe el cu un sfat? Mi-ati recomandat Septear initial sfatuindu-ma sa iau Primorac OFF-...M-ati invatat sa boosterizez cu un material pentru o boosterizare uniforma, sa las cei 5 mm pe margine...mi-ati povestit cum ati rupt o fata donic parca nou nouta din cauza lipiciului bty...va aduceti aminte? De fiecare data am vorbit cu dvs cu cel mai mare respect....
                                Fh: Rakza X
                                Blade: Bty Innerforce ULC
                                Bh: Rakza X Soft

                                Comentariu


                                • Cu cel mai mare respect v-a propus si domnul Aurel sa va reparati greseala, sa dati inapoi banii oamenilor pagubiti! Ce o sa-i raspundeti? in afara de parerile de rau...
                                  Blade-Darker speed 90
                                  Fh- Butterfly Tenergy 05 fx
                                  Bh- Testing

                                  Comentariu


                                  • Ce bani sa dau eu inapoi daca eu nu am nici o legatura? Toata tranzactia a fost facuta de Geany...
                                    - - - Actualizat - - -
                                    Tot a fost facut de el, pe numele lui, pe adresa lui...repet NU AM NICI O LEGATURA!
                                    Fh: Rakza X
                                    Blade: Bty Innerforce ULC
                                    Bh: Rakza X Soft

                                    Comentariu


                                    • Nesimtiti... si unu si altu... un shpitz in fund merita la concursuri si vreo 2 peste cap sa isi bage mintile... si pe mine m-a innebunit cu prostiile de xiomuri si tenergy pe privat... chestia e ca eu am raspuns ft simplu si clar : Ai 16 ani deci nu ma incurc cu tine... eu va consider vinovati si pe voi cumparatorii... nu ati cerut poze destul de clare sau macar cu un webcam sa va arate exact cum stau lucrurile... sper numa sa va trimita lucrurile/banii inapoi si voi sa ii inapoiati ce are el si gata... sa nu fie probleme... repet inca o data ATENTIE MARE DE LA CINE CUMPARATI SI ASIGURATI-VA CU POZE CLARE SI WEBCAM SI CERETI PANA VA LAMURITI !! banii dati greu ii mai recuperati...
                                      Lemn: Butterfly Petr Korbel
                                      BH: Tenergy 05 FH: DHS Hurricane 3 NEO national blue sponge

                                      Comentariu


                                      • eu propun ca acest topic sa fie pus permanent pe prima pagina a topicului de vanzari-cumparari pentru ca astfel de persoane sa fie ocolite.
                                        Blade-Darker speed 90
                                        Fh- Butterfly Tenergy 05 fx
                                        Bh- Testing

                                        Comentariu


                                        • eu propun sa va abtineti de la chestii cum ca sunt nesimtit si asa mai departe ok?
                                          - - - Actualizat - - -
                                          oricum...eu am zis ce am avut de zis...Dumnezeu mi-e martor si punct
                                          Fh: Rakza X
                                          Blade: Bty Innerforce ULC
                                          Bh: Rakza X Soft

                                          Comentariu


                                          • Dumnezeu ce IP are?
                                            TEnergy 05 FX // Timo Boll ALC 30th A // TEnergy 05 FX

                                            Comentariu


                                            • 73.97.109.71.111.100 sau alternativ 73.97.109.71.79.68
                                              Blade : Donic Waldner Dotec Carbon

                                              FH : DHS Skyline Neo 2 (tuned) - 2.2
                                              BH : Haifu Shark 2 (tuned) - 2.0

                                              Comentariu


                                              • Aha, cred ca pe acolo au IPv5;
                                                Oricum, se vede ca nu-i tot o clona de-a lui Geanny/Gaby
                                                TEnergy 05 FX // Timo Boll ALC 30th A // TEnergy 05 FX

                                                Comentariu


                                                • Gabriel91, dupa "Dumnezeu mi-e martor", in loc de punct trebuie pusa o "virgula", urmata de indreptarea lucrurilor, prin returnarea banilor catre pagubiti, daca nu sunteti "ventriloc". Apoi, vom mai sta de vorba, mai intai sa va explic ca nu e bine sa stati in aceiasi "lenjerie intima" cu indivizi din categoria geany, pt ca incepe sa miroasa urat, apoi cu placere, despre materiale de tenis de masă.

                                                  geany, the dead terrorist.
                                                  Lemn- Bty Viscaria
                                                  FH - TENERGY 05
                                                  BH - TENERGY 80

                                                  Comentariu


                                                  • in fine....eu i-am spus domnului marcu....cum eu am fost nesimtit... domnu marcu fiind un om de om am spus sa fiu cinstit si sa-i inapoiez banii....ce am discutat eu cu el ramane intre noi....nu mai conteaza....am recunoscut tot...vina e a mea si gata....in fine......va spun sincer gaby nu are nici o vinaaaa
                                                    Blade:Primorac Carbon Off+ Old
                                                    Fh: Xiom Omega IV Pro Max
                                                    Bh:Joola Phenix Max

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X