Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

LISTA NEAGRA cu utilizatori neseriosi

Adună
Acesta este un topic important.
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • cam asa arata produse aproape noi care nu au nici un defect la userul petrednyyy , azi am primit coletul. rog un admin sa hotarasca . multumesc
    Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	07032012156 (Small).jpg 
Afișări:	2 
Mărime:	32,1 KB 
ID:	765769Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	07032012158 (Small).jpg 
Afișări:	2 
Mărime:	54,6 KB 
ID:	765770
    Blade-TBS
    Fh- T05-2.1
    Bh- T05fx-1.9

    Comentariu


    • cam asa arata o fata aproape noua fara defecte pusa la vanzare de userul petrednyyy ..... am primit azi coletul , rog un administrator sa hotarasca , multumesc.
      Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	07032012156 (Small).jpg 
Afișări:	2 
Mărime:	32,1 KB 
ID:	765771Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	07032012158 (Small).jpg 
Afișări:	2 
Mărime:	54,6 KB 
ID:	765772
      Blade-TBS
      Fh- T05-2.1
      Bh- T05fx-1.9

      Comentariu


      • Se pare ca aveti dreptate, daca acesta este anuntul:
        http://www.tenisdemasa.ro/forum/show...-FX-si-SOLCION
        De altfel acolo userul Radu668 a observat ca pozele nu corespund cu descrierea, chiar daca erau foarte neclare.
        Singurul lucru care-l pot eu face e sa va recomand contactarea la telefon a vanzatorului pentru a trimite fetele inapoi, iar in caz de refuz sa aveti acceptul de a posta detaliile acestui vanzator pentru ca altii sa se fereasca de el.
        Oricum asteptam si varianta lui.
        lemn: Waldner Dotec Carbon
        fețe: Dignics 05/Dignics 05

        Comentariu


        • azi am incercat de muulte ori sa-l sun dar are tel inchis cel putin acel nr de telefon care il are in anuntul de la vanzare
          ---------- Post added 07.03.2012 at 14:59 ----------
          da acesta este anuntul .. se vede si in comenturile de mai jos ca vorbeste de starea impecabila a fetelor ... nu mai spun si de faptul ca bty solcion este de 1,9 nu de 2,1 cum scrie in anunt si ca am cerut poze mai clare ..a trimis pe privat unde a spus ca nu poate sa faca decat cu telefonul si a ascuns ruptura fetei ...ce pot sa spun..
          Blade-TBS
          Fh- T05-2.1
          Bh- T05fx-1.9

          Comentariu


          • Se confirma din nou ca formula "user nou + poze neclare = teapa".
            Lemn- Bty Viscaria
            FH - TENERGY 05
            BH - TENERGY 80

            Comentariu


            • ce aiurea!atata lipsa de caracter!se pare ca atat valoreaza onoarea acelui domn 70 de ron!
              tb alc t05/t05 fx

              Comentariu


              • Postat în original de gasscan Vezi post
                azi am incercat de muulte ori sa-l sun dar are tel inchis cel putin acel nr de telefon care il are in anuntul de la vanzare
                Exista adresa, exista politie....
                Lemn- Bty Viscaria
                FH - TENERGY 05
                BH - TENERGY 80

                Comentariu


                • daca nu raspunde in continuare...si o face pe nerusinatul... sa dea Dunmnezeu cu banii astia sa ramana de Paste...
                  Blade-TBS
                  Fh- T05-2.1
                  Bh- T05fx-1.9

                  Comentariu


                  • Postat în original de gasscan Vezi post
                    daca nu raspunde in continuare...si o face pe nerusinatul... sa dea Dunmnezeu cu banii astia sa ramana de Paste...
                    Din experienta stim ca chiar de-ar ramane in acei bani,asteapta sa se linisteasca apele pe forum si v-a lansa o alta oferta de-a mai tepui pe careva de buna credinta !

                    Comentariu


                    • "d-NUL"acesta nu este de nicaieri.Cineva trebuie sa-l cunoasca.Ii rugam pe colegii lui sa-l deconspire.
                      Dr.Levi Balsa Carbo Combi.FH:Xiom Vega Pro 2.0 BH:TSP Curl P1-r 0.5.
                      Red+Black Kazak C. FH:SpinLord Marder IV Max BH:SpinLord Agenda 1.0

                      Comentariu


                      • Are un coleg care i-a facut o oferta,ar trebui acel unser sa scrie aici ceva in cazul in care nu este si el complice !

                        Comentariu


                        • Postat în original de melusinefile Vezi post
                          O clarificare la acest post.

                          Imaginea cu lemnul inainte de trimitere aici: https://www2.dropbox.com/s/tv4snj46s54fiwu
                          Dupa trimitere aici:

                          Nu am trimis un lemn defect sau in speranta ca nu se observa o problema ascunsa. Presupun ca s-a intamplat ceva pe transport. Iar vizavi de „neraspuns la PM” -- primul mesaj a fost trimis ieri dimineata, iar acuzatia de mai sus a fost postata ieri la ora 15:30. Voi decideti.

                          Multumesc mult lui Clau pentru impartialitate. Mesajul la aceasta rubrica poate sa ramana, fiecare are dreptul la o parere. Intre timp am discutat cu userul petre poli si a postat si el un mesaj tot pe acest thread:
                          ”da am ajuns la o intelegere si vreau sa se retraga numele din lista neagra iar poze am trimis te privat catre Andrei OK. s-a rezolvat problema.”

                          Multumesc & numai bine!

                          ---------- Post added 02.03.2012 at 10:53 ----------

                          Mersi pentru interventie, Adrian Intre timp... s-a clarificat. Am pus eu niste poze cu lemnul mai sus, voi vedea exact in ce consta defectiunea, cand ajunge inapoi. Presupun ca s-a intamplat ceva in transport.

                          Deci toate... bune.

                          Mersi!
                          imi cer scuze ca intervin dar citind acest topic am obsevat in poza daca te uiti cu atentie se obsearva ca lemnul este pocnit de la maner sper ca nu am vedenii si nu doresc sa acuz pe nimeni dar dupa cum vad in poza marita se obsearva ca linia furnirului intre maner si lama este discontinua si putin deplasata !! daca ma ansel cer scuze ! si promit ca ami fac ochelari !! cu respect .. va salut !! toate bune
                          DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

                          Comentariu


                          • Postat în original de alehandro Vezi post
                            imi cer scuze ca intervin dar citind acest topic am obsevat in poza daca te uiti cu atentie se obsearva ca lemnul este pocnit de la maner sper ca nu am vedenii si nu doresc sa acuz pe nimeni dar dupa cum vad in poza marita se obsearva ca linia furnirului intre maner si lama este discontinua si putin deplasata !! daca ma ansel cer scuze ! si promit ca ami fac ochelari !! cu respect .. va salut !! toate bune
                            cine stie meserie, e clar ca cunoaste si observa detaliile imediat.
                            eu a trebuit sa ma uit ca matza in calendar vreo 15 secunde pana m-am prins care e linia despre care vorbiti
                            Boys, be ambitious !

                            Comentariu


                            • Postat în original de alehandro Vezi post
                              imi cer scuze ca intervin dar citind acest topic am obsevat in poza daca te uiti cu atentie se obsearva ca lemnul este pocnit de la maner sper ca nu am vedenii si nu doresc sa acuz pe nimeni dar dupa cum vad in poza marita se obsearva ca linia furnirului intre maner si lama este discontinua si putin deplasata !! daca ma ansel cer scuze ! si promit ca ami fac ochelari !! cu respect .. va salut !! toate bune
                              N-ai nevoie de ochelari, daca si eu observat defectul in cauza, fara sa-mi pun "bicicleta"! Ruptura in stratul de suprafata se vede clar, in plus se vede bine si linia de propagare a acesteia spre stratul central.
                              Levi SIC Gloria OFF, Fețe: FH Xiom VEGA X max black+BH Der materialspezialist Kamikaze OX red
                              Levi SIC Carbo Def, Fețe: FH Tibhar Evolution MX-D 2mm black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red

                              Comentariu


                              • *Imi pare rau danyyy dar e aproape noua fata nu pot sa o las la 50.Amandoua daca vrei 100ron
                                *aproape noua )) ... oai rad si acum... e toata scrijelita fata si tu zici ca e aproape noua???? doamne mor de ras.... scz pt offtopic dar nu ma puteam abtine
                                *Radu nu vreau sa fiu rautacios ca tine dar cred ca nu ti-ai pus ochelarii!
                                Am zis aproape noua pentru ca nu are 2 ani ci 2 luni.
                                SE PARE CA AVEAM OCHELARII PUSI... doar ca din nefericire unii sunt nishte jigodii ce se preteaza pt o suma infima... problema cea mai mare e daca vine un al 2-lea petrednyyy si vinde un lemn de 400 lei sau mai stiu eu...
                                MARE ATENTIE !! NU CUMPARATI INAINTE SA FITI FERM CONVINSI CA OMUL CU CARE NEGOCIATI ESTE DE INCREDERE SI V-A DAT DESTULE POZE CLARE!!
                                Lemn: Butterfly Petr Korbel
                                BH: Tenergy 05 FH: DHS Hurricane 3 NEO national blue sponge

                                Comentariu


                                • trebuie sa fii mai clar ca nu se prea intelege cine si ce a facut...

                                  Comentariu


                                  • Atentie la userul Gabriel91 cu anuntul acesta http://tenisdemasa.ro/forum/showthre...m-Omega-IV-PRO . In primul rand, se pare ca este clona userului GeanynyRusu, avand acelasi id de messenger, desi spune ca sunt frati. Am facut un schimb cu persoana respectiva, i-am oferit in schimbul fetei xiom omega IV pro o fata Giant Dragon Karate Soft noua si o fata tenergy 05 jucata. Mi-a spus ca fata are dimensiunile 150x152 mm si ca a fost jucata doua antrenamente, deci ar fi trebuit sa fie impecabila. Astazi, cand ridic fata de la posta, observ ca este mai mica si ca are si buretele ciupit. Cand ajung acasa, o masor si constat ca are dimensiunile 145x148 mm. Il sun pe baiatul respectiv, care imi spune ca el a masurat cu o rigla, si ca rigla nu ar fi fost buna, incearca sa ma convinga ca daca stiu tenis de masă ar trebuie sa stiu ca se intinde, ca el cand a masurat-o avea 150x152 mm, lucruri complet false, toate astea desi i-am atras atentia sa fie cinstit, caci nu imi inspira incredere, contactandu-ma de pe 3 id-uri. O sa atasez si niste fotografii diseara cand ajung acasa pentru a dovedi neseriozitatea acestui user. Va recomand sa evitati tranzactiile cu acest user si pe aceasta cale il rog pe claudiu sa verifice daca cei doi, Gabriel91 si GeanynyRusu sunt clone.
                                    Ultima editare de Bogdan A; 22.iun.2012, 15:27.
                                    Blade 1 : Butterfly Jun Mizutani Super ZLC Blade 2: Butterfly Custom Arylate
                                    Fh: Tenergy 05 2.1 mm Fh: Tenergy 05 2.1 mm
                                    Bh: Tenergy 05 FX 2.1 mm Bh : Tenergy 05 FX 2.1 mm

                                    Comentariu


                                    • ...era sa cumpar eu acea fata...ce noroc am...
                                      Setup : Tenergy 05 | Viscaria | Tenergy 64 FX

                                      Lume multa, oameni putini...

                                      Comentariu


                                      • Postat în original de axel Vezi post
                                        ...era sa cumpar eu acea fata...ce noroc am...
                                        asa ... rasuceste-i si tu cutitu lu' bogdan00 in rana


                                        Lemn : Nittaku Septear ; InnerForce ALC
                                        FH: Xiom Omega IV Elite ; Joola Maxx
                                        BH: Xiom Omega IV Elite ; Joola Maxx .... No more Anti .. Game

                                        Comentariu


                                        • Postat în original de bogdan000 Vezi post
                                          Atentie la userul Gabriel91 cu anuntul acesta http://tenisdemasa.ro/forum/showthre...m-Omega-IV-PRO . In primul rand, se pare ca este clona userului GeanynyRusu, avand acelasi id de messenger, desi spune ca sunt frati. Am facut un schimb cu persoana respectiva, i-am oferit in schimbul fetei xiom omega IV pro o fata Giant Dragon Karate Soft noua si o fata tenergy 05 jucata. Mi-a spus ca fata are dimensiunile 150x152 mm si ca a fost jucata doua antrenamente, deci ar fi trebuit sa fie impecabila. Astazi, cand ridic fata de la posta, observ ca este mai mica si ca are si buretele ciupit. Cand ajung acasa, o masor si constat ca are dimensiunile 145x148 mm. Il sun pe baiatul respectiv, care imi spune ca el a masurat cu o rigla, si ca rigla nu ar fi fost buna, incearca sa ma convinga ca daca stiu tenis de masă ar trebuie sa stiu ca se intinde, ca el cand a masurat-o avea 150x152 mm, lucruri complet false, toate astea desi i-am atras atentia sa fie cinstit, caci nu imi inspira incredere, contactandu-ma de pe 3 id-uri. O sa atasez si niste fotografii diseara cand ajung acasa pentru a dovedi neseriozitatea acestui user. Va recomand sa evitati tranzactiile cu acest user si pe aceasta cale il rog pe claudiu sa verifice daca cei doi, Gabriel91 si GeanynyRusu sunt clone.
                                          Am citit anuntul tau si stupoare aceleasi probleme pe care le-ai avut tu le am si eu tot de la acelesi individ ,deci pot sa spun in gura mare RUSINE SA-I FIE ca se bucura la asemenea lucruri.Eu am cumparat astazi de la el un T 05 neagra de 1.9 ,CARE A SPUS EL ca-i in stare perfecta ca bla,bla,de fapt buretele era ciobit , si crapat in doua locuri,dimensiunile sunt cu aproape 2cm mai mici decat cele date de el pe seit.Ar trebui eliminati automat asemenea oameni .Am sa ma duc acasa si pun si eu poza cu fata cu pricina,nu stiu ce tupeu au unii domnule,AM MUSCATO .Chiar nu se poate lua nici o masura impotriva acestui om .Dar , sa stii draga BOGDANE ca am vorbit cu el alataieri la telefon SI MI-A SPUS VRUTE SI NEVRUTE CA FATZA E F. BUNA CA A JUCATO F.PUTIN CA ESTE CA NOUA SI cand am vazuto mi-am pus mainile in cap asta-i daca cumpar de la cine nu cunosc.EU SUNT UN ADEVARAT GHINIONIST acum doua zile am mai cumparat o fața tot de pe anuntul de vanzare cumparare si am luat iar plasa,dar macar fața era mai buna , necazul era ca nu corespunde dimensiunile care le-a dat si acum caut sa o vand si eu cuiva.Despre t 05 o sa vad cum o pun pe o paleta si am sa o dau la un copil de la club.Am sunat astazi dupa ce am primit fața de paleta cred ca de vreo 5 ori si nu vrea sa raspunda individul cu pricina.De fapt ieri mi-a raspuns pe acelas numar prietena sa si mi-a spus ca este la sala la antrenament si camaine (adica astazi )primesc fața aia minunata.As mai spune eu multe dar trebuie sa ma calmez ca a inceput sa ma doara stomacul de nervi .SALUTARE SI JOS CU TAPISTI ASTIA NENOROCITI
                                          Ultima editare de marcu vasile; 22.iun.2012, 17:00.
                                          Blade . PHOTINO
                                          Fh. Tibhar ev. Mx-p
                                          Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

                                          Comentariu


                                          • Eu am vrut sa il ajut, i-am oferit o fata noua si una jucata, promitandu-i ca daca este serios, o sa il mai ajut cu niste fete, dar nu ai cu cine. De acum inainte nu mai cumpar nimic de pe forum, decat daca am posibilitatea de a o testa in prealabil.
                                            Blade 1 : Butterfly Jun Mizutani Super ZLC Blade 2: Butterfly Custom Arylate
                                            Fh: Tenergy 05 2.1 mm Fh: Tenergy 05 2.1 mm
                                            Bh: Tenergy 05 FX 2.1 mm Bh : Tenergy 05 FX 2.1 mm

                                            Comentariu


                                            • Postat în original de bogdan000 Vezi post
                                              Eu am vrut sa il ajut, i-am oferit o fata noua si una jucata, promitandu-i ca daca este serios, o sa il mai ajut cu niste fete, dar nu ai cu cine. De acum inainte nu mai cumpar nimic de pe forum, decat daca am posibilitatea de a o testa in prealabil.
                                              FRATE asa am spus si eu dar cred ca nu toti sunt ca cel care ne-a tras teapa ,asta e.
                                              Blade . PHOTINO
                                              Fh. Tibhar ev. Mx-p
                                              Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

                                              Comentariu


                                              • ba frate...nu dati vina pe mine....copilu ala mi-a spart parola.......aia e...miam schimbat parola si gat.a...nu dati vina pe mine...ati muscat-o si voi si el....id meu este altul nu are legatura...si eu nam leg cu copilu aala teapa e a voastra
                                                Fh: Rakza X
                                                Blade: Bty Innerforce ULC
                                                Bh: Rakza X Soft

                                                Comentariu


                                                • Ce parola ti-a spart? Cand m-ai contactat de pe id-ul geanyny.rusu mi-ai spus ca esti gabriel. Cand te-am intrebat de ce, mi-ai spus ca geanini este fratele tau si ca userului geanyny.rusu i-a fost sparta parola si ca posteaza de pe userul tau. Termino cu prostiile, ca s-ar putea sa iti para rau
                                                  Blade 1 : Butterfly Jun Mizutani Super ZLC Blade 2: Butterfly Custom Arylate
                                                  Fh: Tenergy 05 2.1 mm Fh: Tenergy 05 2.1 mm
                                                  Bh: Tenergy 05 FX 2.1 mm Bh : Tenergy 05 FX 2.1 mm

                                                  Comentariu


                                                  • Ce tupeu....
                                                    We are what we repeatedly do. Excellence, then, is not an act, but a habit.
                                                    Aristotle



                                                    Stiga Offensive Classic ||| DHS G888 / Banco Ouragane

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X