Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

LISTA NEAGRA cu utilizatori neseriosi

Adună
Acesta este un topic important.
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Postat în original de leo33 Vezi post
    http://www.amatur.ro/tenisdemasa/pla...rheiu+Secuiesc


    dl. Zsolt eu am fost un domn cu tine si asa vreau sa raman... la revedere dl... eu am vandut si am cumparat pe acest forum palete: lemne: fete de paleta in ceva ani se poate vedea in acest link ,,, http://www.tenisdemasa.ro/forum/itrader.php?u=3558 adica pana acum nu am facut la nimeni ce ti-am facut tie dl. Zsolt pt. ca nu a fost nevoie ca oameni au fost corecti, si eu am fost la randul meu corect cu ei, ti-am facut acest lucru intentionat sa vad care este reactia ta la ceva care crezi ca este in colet si nu este asa... ati pot spune ca acele bucatele de fete de paleta sunt noi si daca se lipesc cu grija poti sa faci o paleta...

    colegi al tenisului cine doreste mai multe detalii aici se vede adevaratul tepar ,va rog sa da-ti clik pe fata negra se vede si in poza mica, dar daca sa se faca Zoom asa se vede foarte usor crapatura cu paleta din anuntul lui,,,http://www.tenisdemasa.ro/forum/show...ant-Turbo-AICI



    Corect ar fi sa te certi cu ala de la cine ai luat tu paleta nu cu mine dl. Zslot eu doar am fost un simplu cumparator corect, si cel care te-a pacalit sa ales cu banii...


    Dl. Zsolt eu nu am nevoie de cearta asa ceva am tot timpul acasa, la munca, aici la tenis vin sa ma simt bine cred ca esti de acord cu mine nu dl Zsolt,,, nu?. te invit sa ne batem asa la tenis de masă la o partida 3-5 sa te vad cum stai acolo.. nu la cearta nu am nevoie de asa ceva ami pare rau la revdere...


    dl. Zsolt. pe mine nu ma face banii, eu fac banii, nu ei pe mine... am perdut eu mai mult in viata decit am sa pierd acum cu acesta paleta...

    Pe mine ma deranjeaza ca eu sunt un om corect si prea credul unori, si astept ca si alti sa fie la fel ca si mine la fel de corecti, dar se pare ca in viata nu este asa...

    Va rog mult colegi sa nu mai postati nimic de acest subiect vreau sa ramana asa, am invatat ceva de aici sper ca si voi ... >>>>>. SUBIECT INCHIS >>>>>>.



    Ce sa-ti mai spun bunul Dumnezu sa fie cu tine si sa fi sanatos dl Zsolt!


    ATENTIE!!! SUBIECT INCHIS!!! SANATATE VA DOREC LA TOTI !!! SI CAT MAI MULT TENIS DE MASA! VA MULTUMESC PENTRU TOT!!!
    Cumparat un numar maricel de perechi de fete de la Dl. Leo, niciodata nu am avut probleme sau suprize. Pacat ca se intampla astfel de lucruri.

    Comentariu


    • Nu ma pot abtine sa nu zic ceva... toti va respectati prea mult pe forum... omul acela a dat tzapa de 100 euro, daca astfel de oameni nu sunt pusi la punct sa o simta, vor fi tot mai des incidentele de genul acesta. Nesimtitule de 40 de ani ai ajuns degeaba la varsta asta. Eu am 23 de ani si nu am tupeul tau. Nu as mai putea merge la tenis, mi-ar tremura paleta in mana daca as da astfel de tzepe. De ce nu inapoiezi banii omului? Ii poti inapoia 370 lei si el sa iti dea paleta inapoi. Te simti bine in pielea ta? Om de 2 lei... se mai simte si atacat ca i-a dat fetele alea rupte... niste coaste rupte erau mai bune, nu fete. Scuze Leo33 ca am mai deschis subiectul dar nu puteam sa tac. Urasc indivizii astia, merita umiliti public si facuti de rusine in fata familiei, colegilor si prietenilor lor. Organizatorii de turnee, daca il cunoasteti pe individ, eliminati-l din concurs si aratati-l cu degetul. Si asta ar trebui sa fie valabil pentru toti din lista neagra. Trebuie facut ceva, tot mai multi tepari apar si pe amatur. De la o comunitate de oameni de nota 12 se va ajunge tot mai rau daca nu se va face ceva mai drastic in legatura cu tzeparii.

      PS: Imi pare ft rau de tine Leo ... stiu ca nu stai in banii aceia dar e chestia de nesimtire
      Lemn: Butterfly Petr Korbel
      BH: Tenergy 05 FH: DHS Hurricane 3 NEO national blue sponge

      Comentariu


      • Dl leo daca imi permiteti , eu sunt un novice in ale tenisului dar m-am mirat de felul cum arata paleta (parea vopsita in poze) si am dat fuga pe google la imagini si am observat ca aceasta paleta are o asa zisa crapatura langa maner cred ca este facuta cumva din 2 bucati lama , asa am vazut eu , sa nu radeti de mine pt ca nu am tinut modelul asta in mana niciodata.
        Uitati-va si informativa poate asa este din fabrica .Nu ma refer la crapaturile de sub fete ci la aceea de langa maner de care ati pomenit dvs.
        www.*************

        Comentariu


        • Auziti, rosia e de vinzare? Ce dimensiuni are, daca nu va suparati? Acceptati schimburi?
          Timo Boll ALC
          FH: DHS 3 NEO 2.2
          BH: DHS 3 NEO 2.2

          Comentariu


          • Postat în original de EduardFoto Vezi post
            Dl leo daca imi permiteti , eu sunt un novice in ale tenisului dar m-am mirat de felul cum arata paleta (parea vopsita in poze) si am dat fuga pe google la imagini si am observat ca aceasta paleta are o asa zisa crapatura langa maner cred ca este facuta cumva din 2 bucati lama , asa am vazut eu , sa nu radeti de mine pt ca nu am tinut modelul asta in mana niciodata.
            Uitati-va si informativa poate asa este din fabrica .Nu ma refer la crapaturile de sub fete ci la aceea de langa maner de care ati pomenit dvs.
            Asa este construit Kreanga Carbon. Nu este un lemn tipic! Nu cunosc modul de prindere al lamei cu manerul, nu am avut curiozitatea sa desfac unul. In legatura cu vopseaua, intradevar, Kreanga Carbon are un strat de vopsea metalica/metalizata acoperita cu un strat de lac.

            Comentariu


            • Postat în original de Claudiu84 Vezi post
              Asa este construit Kreanga Carbon. Nu este un lemn tipic! Nu cunosc modul de prindere al lamei cu manerul, nu am avut curiozitatea sa desfac unul. In legatura cu vopseaua, intradevar, Kreanga Carbon are un strat de vopsea metalica/metalizata acoperita cu un strat de lac.
              Inseamna ca paleta nu este crapata la maner cum crede dl Leo ?
              www.*************

              Comentariu


              • Ba este crapata, longitudinal, dinspre maner spre varf, prin lama, precum si transversal cred, in interiorul manerului. Eu am avut 2 astfel de lemne, care erau crapate doar longitudinal, fisura plecand exact de la imbinare, aprox. 3-5 cm inaintand in lama.

                Comentariu


                • Postat în original de Claudiu84 Vezi post
                  Ba este crapata, longitudinal, dinspre maner spre varf, prin lama, precum si transversal cred, in interiorul manerului. Eu am avut 2 astfel de lemne, care erau crapate doar longitudinal, fisura plecand exact de la imbinare, aprox. 3-5 cm inaintand in lama.
                  Inseamna ca dumnealui la asta se referea , eu am crezut ca vorbeste despre crapatura care se vede la imbinarea manerului. Asa am mai vazut pe net si am dedus ca acolo nu e crapatura ci imbinare.
                  www.*************

                  Comentariu


                  • Dragi colegi va pot spune ca am primit o veste buna de la dl. Zsolt... am primit un E-mail in care mi-a scris ca a vorbit cu Proprietarul Paletei si vrea sa fie bine, trebuie sa gasim o cale sa-i trimit paleta inapoi si el diferenta de banii... trebuie sa vad ce varinata este mai buna sa trimit paleta, ca nu cu cumva sa raman si fara banii si fara paleta... ...

                    Multumesc pentru ajutor!



                    Am sa va tin la curent daca se va tine de cuvant...
                    Ultima editare de leo33; 15.iul.2014, 16:23.

                    Comentariu


                    • Postat în original de leo33 Vezi post
                      Dragi colegi va pot spune ca am primit o veste buna de la dl. Zsolt... am primit un E-mail in care mi-a scris ca a vorbit cu Proprietarul Paletei si vrea sa fie bine, trebuie sa gasim o cale sa-i trimit paleta inapoi si el diferenta de banii... trebuie sa vad ce varinata este mai buna sa trimit paleta, ca nu cu cumva sa raman si fara banii si fara paleta... ...

                      Multumesc pentru ajutor!



                      Am sa va tin la curent daca se va tine de cuvant...
                      Salut.
                      Cel mai simplu este sa il trimiti prin curier, iar el sa iti plateasca diferenta in cont, parerea mea.

                      Comentariu


                      • daca nu ma insel acel lemn a trecut si p la mine recunosc fisurile longitudinale si trebuie sa recunosc ca le-am studiat atent si mi sau parut doar fisuri ale stratului de vopsea si lac de la suprafata insa nu sunt sigur suta la suta ca e vb de acelasi lemn ! te rog leo sa imi spui daca cantul e vopsit in ace-asi culoare dar nu atat de gos ca lama ? si dupa asta am sa iti spun mai multe despre acest lemn daca este acelasi !
                        DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

                        Comentariu


                        • dupa ce am vazut pozele trimise de leo trebuie sa confirm ca nu e acelasi lemn pe care eu l-am aranjat doar pe cant ! acel lemn avea mai multe lovituri pe cant ,insa avea cam aceleasi fisuri in stratul de vopsea de la suprafata ca acest lemn din discutie ,se pare ca este o boala a lor !
                          DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

                          Comentariu


                          • De-si nu miam dorit acest lucru sunt nevoit sa deschid inca un subiect la aceasta rubrica neagra !

                            PREDESCU LEVENTE -SICULENI-ORGANIZATOR TURNEEE JUCATOR IN CADRU AMATUR dar un om neserios si mincinos !
                            al acuz de inselatorie si abuz de incredere !

                            povestea este urmatoarea.. in urma cu cateva luni la concursul de la DEDA urMa sa jucam impreuna in grupele superioare
                            acesta venind la masa de joc cu o fata iarba pe care in centrul nu mai avea nici un pin pe o suprafata considerabila a fetei ,ba mai mult acestia cadeau unul dupa altul cum dadea in minge ! uiam spus ca nu doresc sa joc cu el cu aceasta fata daca nu o schimba ca nu e normal asa ceva ! a shcimbato si am inceput sa jucam el renuntind repede la joc pt ca nu era obisnuit cu acea iarba ! si a abandonat meciul !
                            dupa aceasta ma intrebat daca nu am de vinzare o iarba pt el . iam aratat o paleta cu o fata rosie superblok noua doar ca era pusa pe lemn ,un lemn def facut de mine si o fata neagra donic bluefire m1 in stare buna
                            ma intrebat de pret iam spus ca superblokul este 80 lemnul 80 si fata neagra 70 deci total 230 ron mi zis ca superblokul al ia el iar lemnul si fata neagra al ia pt un coleg al lui ,dar ca nu are acum bani la el si ca o sa mi trimita prin posta sau la urm turneu! eu am fost deacord pt ca al cunosteam de la mai multe concursuri si nu mam gandit ca ma va insela ! iam dat paleta si asta a fost ! dupa untimp iam dat bmp si lam intrebat care e situatia cu paleta si mia raspuns ca e ok ca o vrea fata pt el si lemnul cu fata soft pt acel coleg ,dar ca ma roaga sa mai astept putin pt bani ca acum nu are ! au trecut cateva luni si nuam primit nici macar un tel sau mesaj de la el ,si intro zi lam sunat si iam facut morala nu pt bbani ci pt faptul ca nu e serios ,el spunand ca fata rosie mio plateste dar ca acum dupa 2luni sau 3 nici numai stiu colegul lui nu mai vre fata si lemnu si ca mio trimite inapoi ,am fost deacord si asa si iam dat adresa pt expediere a banilor pt fata rosie si pt lemn si cealalta fata ,asta a fost acum 1luna si ceva si inca nu am primit nimic !

                            eu nu inteleg cum poti sa iei ceva de la un cunoscut si sa nu mai raspunzi apoi nici la tel !
                            imi pare rau ca exista oameni ca el in acest circuit si ca ne fac de rusine comunitatea !
                            deci fratilor inca unul pe lista neagra!!

                            PREDESCU LEVENTE -SICULENI! ATENTIE LA ACEST INDIVID !
                            DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

                            Comentariu


                            • http://www.tenisdemasa.ro/forum/show...efire-m2-si-m3



                              Ofer recompensa pentru cine il cunoaste pe acest "domn" stilat
                              mihai.gheorghe
                              multumesc
                              0728747067
                              www.tenismasa.ro

                              Comentariu


                              • D-le Gelu ,dar ce s-a intamplat????
                                Blade TESTE
                                Fh TENERGY
                                ​Bh IARBA UZATA

                                Comentariu


                                • Se pare ca a jucat aici:

                                  http://tenisdemasa.ro/forum/showthre...l=1#post197600

                                  Postat în original de TopTenisArena Vezi post
                                  Grupe inferioare Open :
                                  DRAGAN VALENTIN PANEA OVIDIU POPESCU VALENTIN PROCOPIE ANDREI DICA CONSTANTIN MIHAI GHEORGHE
                                  NICOLAE ALEXANDRU MICUDA MIHAI DUMITRU GHEORGHE GUCEANU RALUCA RADU DANIEL NEGRIA MIHAI
                                  AFTENII DANIEL CONSTANTIN GICA CONSTANTIN TEODOR LUTA PETRE MARCU NICOLAE ALEXANDRU CONSTANTIN VOINESCU ECATERINA
                                  DINCA DANIEL VRANCEANU MIHAI VADUVA GABRIEL DUMBRAVA DORU DRENEA CALIN IACOB BOGDAN BIRCA STEFAN
                                  TEnergy 05 FX // Timo Boll ALC 30th A // TEnergy 05 FX

                                  Comentariu


                                  • Sal. baieti eu cred ca cel mai bine este sa dati nume sa-i stie toata suflarea sporivilor, uite asa mai scapam de ei. Cu respect.

                                    Comentariu


                                    • Salut.
                                      Eu sunt pe comunitate din 2013 toate coletele care le-am trimis au ajuns la locul respectiv exceptand unul.Toata lumea mi-a multumit de colete ca is la fel ca site.
                                      Am trimis un colet pe dta de 19 ianuarie la Pitești cu toate datele numarul domnului de telefon si domnul respectiv imi spune ca nu ajuns lemnul ca de doua saptamani tot merge la posta si nu ii sosit. Doamna de la posta spune ca a juns lemnul si il mai tine cateva zile.... ii prima data cand mi se intampla asa ceva si acuma domnul respectiv tot el cu gura mare ca nu a juns lemnu.... eu i-am zis mi-ati dat adresa respectiva la aia am trimiso ... eu cu ce is devina?

                                      Comentariu


                                      • Postat în original de jorgen Vezi post
                                        Salut.
                                        Eu sunt pe comunitate din 2013 toate coletele care le-am trimis au ajuns la locul respectiv exceptand unul.Toata lumea mi-a multumit de colete ca is la fel ca site.
                                        Am trimis un colet pe dta de 19 ianuarie la Pitești cu toate datele numarul domnului de telefon si domnul respectiv imi spune ca nu ajuns lemnul ca de doua saptamani tot merge la posta si nu ii sosit. Doamna de la posta spune ca a juns lemnul si il mai tine cateva zile.... ii prima data cand mi se intampla asa ceva si acuma domnul respectiv tot el cu gura mare ca nu a juns lemnu.... eu i-am zis mi-ati dat adresa respectiva la aia am trimiso ... eu cu ce is devina?
                                        Salut,

                                        Intamplator colegul de la Pitești (Bogdan Barbulescu) mi-a povestit de treaba cu lemnul dvs. si asa cum il stiu eu pe Bogdan este un tip foarte serios si isi doreste lemnul respectiv. Asa ca din punctul meu de vedere raman doua ipoteze: fie s-a ratacit coletul si ar trebui sa va interesati amandoi (Bogdan a fost la posta zi de zi de vreo 10 zile incoace), fie dvs. nu ati expediat coletul (pentru ca nu mai doriti sa vindeti lemnul sau l-ati vandut deja altcuiva). Daca este valabila ipoteza a doua puteti sa spuneti si asta e! Nu cred ca Bogdan o sa va treaca pe lista asta de utilizatori neseriosi (dar intrebarea mea este de ce ati deschis dvs. subiectul aici, fara a spune despre cine este vorba?)
                                        Oricum pentru a vedea ca afirmatia dvs este corecta puteti pune o fotografie cu chitanta de expediere a lemnului catre Bogdan si treceti la investigatii catre Posta Romana.

                                        Repet, nu ma bagam in acest subiect pentru ca nu ma priveste, dar trebuie prezentat in intregime! Va doresc succes!
                                        www.clubarena08.ro

                                        Comentariu


                                        • Prietene eu sunt in comunitate din 2008..nu inteleg ce e cu tine...eu VREAU sa iau lemnul...dar daca nu a ajuns la posta din Pitești ce vrei sa fac?...sa vin la Bistrița personal sa l iau...
                                          Te am rugat sa mi faci poza dupa biletul de expeditie...sa vedem unde a ajuns lemnul...ti am recomandat sa te duci la posta la tine sa intrebi unde a ajuns lemnul tau
                                          De 3 saptamani am verificat ZILNIC la posta din Pitești daca a sosit...
                                          Acum postezi la sectiunea asta...fara sa mi dai numele...numele meu e BARBULESCU BOGDAN, al tau care e?
                                          TIMO BOLL ALC
                                          tenergy 05

                                          Comentariu


                                          • Singeorzan Corneliu
                                            Uitati asta ii biletu de intoarcere al lemnului care a stat pana pe data de 4 februarie

                                            Si asta ii chitanta



                                            - - - Actualizat - - -

                                            Si aici nu aveti dreptate . Nu domnul Bogdan a mers la posta si tatal lui trebuie sa mearga persoana la care ii trimis coletul

                                            Comentariu


                                            • F bine amice!
                                              Acum ma duc la posta sa verific sa le dau cu ele in cap
                                              In alta ordine de idei....daca ma intalnesc vreodata cu tactu o sa i bag pe gat 4 mil caci nu m a jignit nimeni la telefon asa cum a facut el adineauri
                                              TIMO BOLL ALC
                                              tenergy 05

                                              Comentariu


                                              • Spuneti ca lemnul nu a sosit si eu primesc biletul de retur?

                                                - - - Actualizat - - -

                                                Spuneti ca il ingropati in banii si luati lucruri de pe comunitate ma scuzati.....

                                                Comentariu


                                                • Omule sunt in masina ma duc la posta
                                                  El m a facut sarantoc si i am zis ca l ingrop in bani
                                                  Nu continua opreste te!
                                                  TIMO BOLL ALC
                                                  tenergy 05

                                                  Comentariu


                                                  • eu il cunosc pe domnul singeorzan..... trebuie sa fi enervat foarte tare si sa nu ii da-ti pace ca sa va jigneasca

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X