Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Vand pereche Tenergy 64 2.1 si lemn Butterfly Mazunov OFF+

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • ÎNCHIS Vand pereche Tenergy 64 2.1 si lemn Butterfly Mazunov OFF+

    Vand o pereche de tenergy 64 de 2.1 fetele au fost jucate putin,dar datorita lipiciului speed g. s-au adunat putin.Acestea le am lipite pe un Butterfly Mazunov off +,fetele avand in jur de 147/151.Nu exista niciun fel de problema in acest sens deoarece nu afecteaza jocul,iar la lipirea cu speed glue am inteles ca revin la normal.Fetzele sunt foarte putin ciupite intr-un loc pe margine,abea observandu-se,iar jocul nu este afectat .Lemnul Mazunov off+ de la butterfly este in stare impecabila ca nou ,fiind jucat foarte putin cu toate componentele(aprox 15 ore).Pretul lemnului+ fețe este de 370 lei usor negociabil,iar componente separat discutam pe MP sau la tel:0765608353 Cine cumpara toata paleta primeste si husa.(Prefer telefonic dupa orele 14:00)Multumesc anticipat.
    Rog si ofer seriozitate! Multumesc pentru intelegere!
    Fișiere atașate
    Ultima editare de Cosmin213; 30.dec.2010, 12:19.

  • #2
    alte poze
    Fișiere atașate

    blade: Donic Dima Sawtec AR ;fh: Donic Baracuda Big Slam max ;bh: Dr. Neubauer Fighter

    Comentariu


    • #3
      actualizare

      blade: Donic Dima Sawtec AR ;fh: Donic Baracuda Big Slam max ;bh: Dr. Neubauer Fighter

      Comentariu


      • #4
        Stiu ca santem în 2020 dal lemnul mai este..?

        Comentariu


        • #5
          Nu redeschideti anunturi de pe vremea dinozaurilor. Nu e mai usor un mesaj privat la utilizatorul cu pricina? Mai repede vede un mesaj privat decat un anunt din 2011.
          Ultima activitate a lui Cosmin213 a fost in 2012. Se vede la profil.
          lemn: Waldner Dotec Carbon
          fețe: Dignics 05/Dignics 05

          Comentariu

          Who has read this thread:
          Procesare...
          X