Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Sfat pentru cumpararea paletelor (www.tenismasa.ro)

Adună
Acesta este un topic important.
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Buna ziua , as dorii si eu o recomandare pentru o paleta , imi place sa joc de la distanta medie ofensiv pe forehand si defensiv pe backhand cu mult spin nivel mediu as vrea sa cred . Buget 300 lei

    Comentariu


    • Postat în original de Andrei Giurgiu Vezi post
      Buna ziua , as dorii si eu o recomandare pentru o paleta , imi place sa joc de la distanta medie ofensiv pe forehand si defensiv pe backhand cu mult spin nivel mediu as vrea sa cred . Buget 300 lei
      salut,
      nu poti vb cu cineva mai experimentat de la sibiu, care sa-ti recomande un set-up vazandu-ti mai concret jocul?
      Viscaria
      FH - tenergy 05
      BH - tenergy 05 fx

      Comentariu


      • BLACK FRIDAY

        In perioada 13.11-17.11 beneficiati de reduceri substantiale la produsele selectionate.

        Acceseaza categoria BLACK FRIDAY a magazinului pentru a vizualiza articolele reduse.

        STOCUL ESTE LIMITAT
        click aici https://www.tenismasa.ro/black-friday/
        www.tenismasa.ro

        Comentariu


        • salutare,


          As avea nevoie de ajutor in alegerea a doua ( 2) fete pt lemnul meu balsa 5.5 all+. Este un lemn mai vechi, il am de vreo 5 ani, pe care am avut niste fete Tibhar 5Q. Fetele s-au copt si s-au micsorat datorita faptului ca a stat in masina o perioada f lunga de timp ( nu am mai jucat din 2015... ) Nu as vrea sa investesc mai mult de 300 RON in cele 2 fete, datorita faptului ca sunt si incepator-intermediate si poate nu apuc sa joc decat maxim de 2 ori pe saptamana cu colegii.
          Ca si caracteristici as dori ceva cu mai mult spin si sa fie cat se poate de rapide. Probabil ar trebui sa schimb si lemnul , dar deocamdata nu doresc sa investesc.
          Orice sfat este bine venit.
          multumesc mult,

          Comentariu


          • Buna ziua , as dorii o recomandare pentru o fata pe partea de backhand pe un lemn yasaka ma lin extra offensive , in prezent am yasaka rakza x soft dar simt că nu am destul control .

            Sent from my STK-LX1 using Tapatalk

            Comentariu


            • Buna ziua

              Sunt destul de multe variante ok ,incercati xiom vega europa,chiar si vega europa df.
              multumesc
              daca doriti..
              www.tenismasa.ro
              0728747067
              www.tenismasa.ro

              Comentariu


              • Postat în original de Andrei Giurgiu Vezi post
                Buna ziua , as dorii o recomandare pentru o fata pe partea de backhand pe un lemn yasaka ma lin extra offensive , in prezent am yasaka rakza x soft dar simt că nu am destul control .

                Sent from my STK-LX1 using Tapatalk
                încearcă Rakza 7 soft de 2.0 burete, o să meargă super.
                Primorac carbon tamca 5000
                fh tenergy 05
                bh rakza 7 soft

                Comentariu


                • Cele mai mici preturi in Saptamana Nittaku 25.11.2019 - 01.12.2019

                  Pana la sfarsitul anului v-am pregatim o campanie de reduceri care va derula saptamanal cate o oferta din fiecare brand pe care il comercializam noi.
                  Debutam cu Nittaku, cea mai cunoscuta marca japoneza din domeniu.
                  Stocurile sunt limitate, asa ca va asteptam la cumparaturi. Preturile din oferta inregistreaza cele mai mari reduceri de pana acum!
                  https://www.tenismasa.ro/saptamana-n...19---01122019/
                  Va multumim!
                  Accesati acum www.tenismasa.ro
                  0728747067
                  0727903858
                  www.tenismasa.ro

                  Comentariu


                  • Cele mai mici preturi in Saptamana DONIC - 02.12 - 08.12.2019

                    Pana la sfarsitul anului v-am pregatim o campanie de reduceri care va derula saptamanal cate o oferta din fiecare brand pe care il comercializam noi.
                    Continuam cu DONIC , cea mai cunoscuta marca germana din domeniu.
                    Stocurile sunt limitate, asa ca va asteptam la cumparaturi. Preturile din oferta inregistreaza cele mai mari reduceri de pana acum!

                    Va multumim!
                    Accesati acum www.tenismasa.ro
                    0728747067
                    0727903858
                    www.tenismasa.ro

                    Comentariu


                    • Cele mai mici preturi in Saptamana XIOM-09.12-15.12.2019

                      Pana la sfarsitul anului v-am pregatim o campanie de reduceri care va derula saptamanal cate o oferta din fiecare brand pe care il comercializam noi.
                      Continuam cu XIOM , cea mai cunoscuta marca koreana din domeniu.
                      Stocurile sunt limitate, asa ca va asteptam la cumparaturi. Preturile din oferta inregistreaza cele mai mari reduceri de pana acum!

                      Va multumim!
                      Accesati acum www.tenismasa.ro
                      0728747067
                      0727903858
                      www.tenismasa.ro

                      Comentariu


                      • Buna ziua, ce configuratie de paleta recomanda pentru un incepator, care doreste sa isi dezvolte un joc ofensiv pe forehand si defensiv pe backhand. Buget 300 lei.

                        Multumesc !

                        Comentariu


                        • Va salut,

                          Aveti fete Tibhar Evolution MX-P si lemnul Samsonov Premium Contact tot de la Tibhar?
                          blade :TB ALC
                          fh : joola rhyzm-P, 2.0
                          bh : andro rasant grip, 2.0

                          Comentariu


                          • www.tenismasa.ro

                            Comentariu


                            • Postat în original de tibi Vezi post
                              Atentie atacanti!
                              Am inceput colaborarea cu firma germana Sauer @ Troger,
                              Este o firma cu o calitate foarte mare a produselor ,in special pentru aparatori dar pot fi folosite si de catre cei care au un joc aparare-atac.
                              Va voi prezenta o varietate de link-uri cu produse din toata gama,lemne si fete,
                              Acestea pot fi cumparate de pe site-ul nostru.Pentru o perioada de 1 luna avem preturi promotionale incepand de astazi
                              www.tenismasa.ro
                              Multumesc
                              0728747067
                              0727903858
                              www.tenismasa.ro

                              Comentariu


                              • www.tenismasa.ro

                                Comentariu


                                • Continuam prezentarea cu iarba Helfire X.

                                  https://sauer-troeger.com/en/hellfire-x/

                                  Miercuri soseste deja noua comanda,toate dimensiunile.
                                  www.tenismasa.ro

                                  Comentariu


                                  • www.tenismasa.ro

                                    Comentariu


                                    • www.tenismasa.ro

                                      Comentariu


                                      • www.tenismasa.ro

                                        Comentariu


                                        • www.tenismasa.ro

                                          Comentariu


                                          • www.tenismasa.ro

                                            Comentariu


                                            • www.tenismasa.ro

                                              Comentariu


                                              • https://www.youtube.com/watch?v=9CbS...ature=emb_logo
                                                www.tenismasa.ro

                                                Comentariu


                                                • https://www.youtube.com/watch?v=yTNb...ature=emb_logo
                                                  www.tenismasa.ro

                                                  Comentariu


                                                  • https://www.youtube.com/watch?v=_Dy-...ature=emb_logo
                                                    www.tenismasa.ro

                                                    Comentariu

                                                    Procesare...
                                                    X