Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

PALETE CUSTOM, FETE SI LEMNE CHINEZESTI (ttmall.ro)

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Postat în original de alehandro Vezi post
    sal ai trimis fata ?? astept inca !!!
    Da, am trimis-o marti dimineata cum am spus.
    www.ttmall.ro - Magazin si blog de tenis de masa
    http://tenisdemasa.ro/forum/showthre...-Tenis-de-Masa

    Comentariu


    • Valabil. Primul post e actualizat.
      www.ttmall.ro - Magazin si blog de tenis de masa
      http://tenisdemasa.ro/forum/showthre...-Tenis-de-Masa

      Comentariu


      • salut as fi interesat de o pereche de fete friendship geo tacky spin..ai asa ceva pe stoc ..sau pe lista de produse noi?
        as mai dori sa stiu daca ai sau o sa poti sa aduci la ce pret ar fi pe bucata
        astept raspuns
        multumesc frumos !
        Ultima editare de Iuli Lesanu; 05.oct.2011, 10:56.
        Blade: CTT SUPERLEAGUE OFF -
        FH: BUTTERFLY BRYCE SPEED FX
        BH: BUTTERFLY SRIVER FX

        Comentariu


        • Postat în original de Iuli Lesanu Vezi post
          salut as fi interesat de o pereche de fete friendship geo tacky spin..ai asa ceva pe stoc ..sau pe lista de produse noi?
          as mai dori sa stiu daca ai sau o sa poti sa aduci la ce pret ar fi pe bucata
          astept raspuns
          multumesc frumos !
          Nu am pe stoc momentan. Daca o sa aduc (m-am gandit, dar nu stiu cand se va intampla) vor fi tot 40 de lei.
          www.ttmall.ro - Magazin si blog de tenis de masa
          http://tenisdemasa.ro/forum/showthre...-Tenis-de-Masa

          Comentariu


          • User serios. Am cumparat doua fete 729 Focus III Snipe si un lemn 729 Bomb si l-am rugat sa mi le si lipeasca, sunt foarte multumit de rezultat. Cu urmatoarea ocazie voi mai cumpara produse de la el.

            Comentariu


            • Astazi am finalizat cu succes o tranzactie cu RBlade. Vreau sa spun ca este un tip super corect, care face ceea ce spune si care se comporta ca un vanzator profesionist. Il recomand cu toata increderea. Merita sa-l cunoasteti!

              Comentariu


              • RBlade ti-am trimis si eu un e-mail (ieri 14.10.2011) cu o comanda si nu am primit nici un raspuns. Am incercat sa te si sun. Mai este val. anuntul de vanzare sau nu? Stima

                Comentariu


                • Sigur ca este, v-am raspuns acum
                  www.ttmall.ro - Magazin si blog de tenis de masa
                  http://tenisdemasa.ro/forum/showthre...-Tenis-de-Masa

                  Comentariu


                  • RBlade , ai mp .

                    Comentariu


                    • Am intrat in posesia fetelor palio,multumesc mult.
                      Astept cu nerabdare sa le lipesc si sa le probez .

                      Comentariu


                      • Postat în original de Antal Denes Vezi post
                        Am intrat in posesia fetelor palio,multumesc mult.
                        Astept cu nerabdare sa le lipesc si sa le probez .
                        Multumesc si eu. Astept parerile dumneavoastra
                        www.ttmall.ro - Magazin si blog de tenis de masa
                        http://tenisdemasa.ro/forum/showthre...-Tenis-de-Masa

                        Comentariu


                        • Buna , am un coleg interesat de lemne Galaxy T2, T7, T8 sau T11 ... cand mai aduci?

                          Comentariu


                          • Postat în original de fmarius2000 Vezi post
                            Buna , am un coleg interesat de lemne Galaxy T2, T7, T8 sau T11 ... cand mai aduci?
                            Sper ca in cel mult o luna sa am din nou.
                            www.ttmall.ro - Magazin si blog de tenis de masa
                            http://tenisdemasa.ro/forum/showthre...-Tenis-de-Masa

                            Comentariu


                            • Salut, care e mai rapid intre LKT Black Coffee si 729 Fighter Carbon ? Este diferenta mare valorica intre cele doua? daca da, in ce sens. Merci
                              We are what we repeatedly do. Excellence, then, is not an act, but a habit.
                              Aristotle



                              Stiga Offensive Classic ||| DHS G888 / Banco Ouragane

                              Comentariu


                              • Postat în original de Cosnic Vezi post
                                Salut, care e mai rapid intre LKT Black Coffee si 729 Fighter Carbon ? Este diferenta mare valorica intre cele doua? daca da, in ce sens. Merci
                                Ai MP.
                                www.ttmall.ro - Magazin si blog de tenis de masa
                                http://tenisdemasa.ro/forum/showthre...-Tenis-de-Masa

                                Comentariu


                                • salut , am lasat o comanda pe mp , astept raspuns , merci .
                                  blade : tbs st / fh : joola rhyzm 48 2.0 / bh : bty brycespeed fx

                                  Comentariu


                                  • Am primit pachetul. Totul e cum trebuie.Ms frumos.

                                    Comentariu


                                    • Tot auzisem diverse lucruri despre fata Gambler Outlaw. Am vazut si niste secvente video pe youtube in care cineva juca cu aceste fete. M-a impresionat in secventele respective spinul generat fara prea mult efort de jucatorul care le folosea. Bineinteles ca nu m-am putut abtine si am cumparat una de la RBlade (caruia ii multumesc pentru promptitudinea cu care a trimis coletul, chiar daca era vorba numai de o fata). Intentionam sa o lipesc pe DHS PG7 pe care abia l-am comandat pe www.eacheng.net. Nu am rezistat nici tentatiei de a o taia si lipi pe lemnul cu care joc acum (Stiga Clipper). Iata ce am aflat:
                                      - Fata e "low-throw"; la inceput nu ma puteam obisnui deloc nici cu diferenta de viteza fata de Bryce Speed, nici cu traiectoria foarte joasa sub care arunca mingea. Am tot sters-o cu solutie de curatat si lucrurile s-au imbunatatit considerabil (cred ca era putin lipicioasa de la folia de protectie). Topspin-ul e o placere, efectul generat fiind intr-adevar foarte mare. Plesnelile sar din schema, totul se duce in fileu. La servicii e excelenta, reusind sa genereze efecte mari pe mingi lente care sunt greu de atacat. Returnarea serviciilor e de asemenea un punct forte. Oricum, cred ca trebuie un lemn cu carbon si saritura m-ar multumi mai mult (chiar am si dezlipit-o deja si am lipit-o pe un lemn cu carbon).
                                      - Fata e foarte usoara; e lucrul care pe mine personal m-a deranjat cel mai mult la aceasta fata (acesta e cel de-al doilea motiv pentru care am lipit-o pe un lemn mai greu, cu carbon). Clipper-ul meu are numai 84 g. Cu 2 fete mai grele capata forta.
                                      - Buretele e poros iar topsheet-ul e foarte subtire. Am avut emotii cand am dezlipit-o de pe lemn, dar a ramas intreaga. Lipiciul a ramas pe lemn, iar fata curata. Nu stiu ce duritate are buretele, dar fata e moale.
                                      Concluzia mea ar fi: fata e foarte buna pe un lemn cu carbon. E bine sa fie folosita si o fata mai grea pentru a echilibra setup-ul.
                                      Levi Harpy, Andro Rasanter R47, Andro Rasanter R47

                                      Comentariu


                                      • ap MP

                                        Comentariu


                                        • Gambler Outlaw ... e o fata care imi place , dar am constatat ca punctajul scazut de te tabletennisdb la durabilitate , e cat se poate de corect .

                                          Comentariu


                                          • Asta nu mai stiu. La cat costa, chiar nu ma intereseaza. Se poate schimba si la 2 luni.
                                            Levi Harpy, Andro Rasanter R47, Andro Rasanter R47

                                            Comentariu


                                            • interesat!

                                              Postat în original de RBlade Vezi post
                                              Sper ca in cel mult o luna sa am din nou.
                                              Vreau sa stiu sigur daca aduci T8 intr-o luna, nu vreau sa ma fac de ras in fata prietenuli meu care e interesat de acest lemn!!!

                                              Comentariu


                                              • Postat în original de fmarius2000 Vezi post
                                                Vreau sa stiu sigur daca aduci T8 intr-o luna, nu vreau sa ma fac de ras in fata prietenuli meu care e interesat de acest lemn!!!
                                                Aveti MP.
                                                www.ttmall.ro - Magazin si blog de tenis de masa
                                                http://tenisdemasa.ro/forum/showthre...-Tenis-de-Masa

                                                Comentariu


                                                • Ai mp...
                                                  Setup : Tenergy 05 | Viscaria | Tenergy 64 FX

                                                  Lume multa, oameni putini...

                                                  Comentariu


                                                  • Am adus Hurricane 2 Neo si Skyline 2 de la DHS. Am actualizat primul post.
                                                    www.ttmall.ro - Magazin si blog de tenis de masa
                                                    http://tenisdemasa.ro/forum/showthre...-Tenis-de-Masa

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X