Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Vand fete si lemne...noi si putin folosite..

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #26
    ...mai ai NITTAKU SEPTEAR HINOKY OFF din poza? Daca da, cat costa?
    ---------- Post added 13-Jul-2011 at 20:30 ----------
    Postat în original de axel Vezi post
    ...mai ai NITTAKU SEPTEAR HINOKY OFF din poza? Daca da, cat costa?
    ...scuze, am gasit...
    Setup : Tenergy 05 | Viscaria | Tenergy 64 FX

    Lume multa, oameni putini...

    Comentariu


    • #27
      nitaku septear

      Da il mai am............e si foto si e fff. cautat si curtat.35 eur sau lei la curs oficial bnr de 4200 lei per euro.Da-mi de stire.......cine il plateste primul..........ii va apartine.........va multumesc

      Comentariu


      • #28
        Salut! ai MP.

        Comentariu


        • #29
          voi fi in bucuresti de pe 16/07 pana pe28/07 daca intereseaza pe cineva ceva material

          de pe data de 16/07 pana pe data de 28/07 sunt in bucuresti,daca cineva e interesat de materialele mele ma poate contacta la nr .0213327159,pana atunci.......pe forum
          ---------- Post added 14-Jul-2011 at 10:10 ----------
          AVETI FOTO.
          ACESTOR SPLENDIDE 2 LEMNE IN CARBON PE PRIMA PAGINA A ANUNTURILOR MELE........PREZ:20 EUR/BUC_----

          FOTO NOU INTRAT:LEMN DE 80 GR GALAXY T-1 (CLONA PRIMORAC T5000 CARBON)OFF+........PRET:25 EUR.
          1. DISPONIBILE 2 BUC.



          ---------- Post added 14-Jul-2011 at 10:12 ----------

          Comentariu


          • #30
            Primorac-ul in ce stare este,are vre-o lovitura pe cant?
            Ofer 65 euro pe Spirit.

            Comentariu


            • #31
              Spiritul e nou si nu discut la prez iar primorac fluture negru n-are nici-un defect nici pe cant nici altundeva............SUNT PERFECTE AMANDOUA.Se poate discuta la lemne cu uzura vizibila si mai putin importante,dar la astea..............i-mi pare rau..........am cerut deja fff.putin pt.starea ireprosabila in care se afla.Merci mult oricum pt.propunere...........e intotdeauna de bun augur........astept raspunsul Dvs.

              Comentariu


              • #32
                Ai MP.

                Comentariu


                • #33
                  Sunt f surprins cum de nu vrea nimeni Kong Linghui...este topul de la arylate carbon,peste TBS si MAZE...cel mai rapid dintre toate si cu un control si feeling de exceptie!
                  Nittaku septear black tag/baracuda/baracuda
                  "Si cand va veni dusmanul/Sa va ia pamant de drept/Romani,scuturati gorunul/Din mormant sa ma destept!" Avram Iancu

                  Comentariu


                  • #34
                    kong linghuy

                    AI DREPTATE JOHNY........KONG LINGHUY E O METAFORA DE LEMN DA' ,DIN PACATE NU SUNT F. MULTI CARE-I CUNOSC VALOAREA SI PUTEREA.i-SI VA GASI CLIENTUL POTRIVIT.... NOU COSTA 130-140 EUR............ANUNT PT CEI INTERESATI DE SPIRIT.............A FOST VANDUT D-LUI TICU SORIN ASTAZI 15/07 ORE 13.00 CARUIA II MULTUMESC........................SPIRIT SUBIECT INCHIS.mUTUMESC TUTUROR CELOR CE MI-AU DAT INCREDERE SI MI-AU PLATIT MARFA PRIN CONT BANCAR,LE MULTUMESC ATAT PT. A FI LUCRAT CU MINE CAT SI PT A-MI FI ACORDAT FEEDBACK............TOATA STIMA.

                    Comentariu


                    • #35
                      Spirit-ul,adjudecat!

                      Comentariu


                      • #36
                        salut,ma intereseaza galaxy t-2 ala ,iti dau 80 RON pe el
                        ---------- Post added 15-Jul-2011 at 17:15 ----------
                        sau Andro kinetic daca ai off+

                        Comentariu


                        • #37
                          andro kinetik este un off si-l am ............straight la 35 eur cu transport

                          la lemnele galaxy pot sa-ti las 2-3 eur plus transport...........merci....stima

                          Comentariu


                          • #38
                            nu ai kinetik off+ ?k un off+ mi`ar trebui..

                            Comentariu


                            • #39
                              spirit

                              Merci pt.increderea de a mi varsa banii in cont,dl.Sorin Ticu.Azi n am mai gasit deschis la posta dar luni la prima ora va trimit spiritul negresit.Sper sa fiti multumit de el asa cum a ti fost multumit de prezul lui...........................toata stima.
                              In ce priveste andro kinetic,am numai versiunea kinetic off inside pe care v i l am aratat in pozele de mai sus.Daca doriti lemne off plus am primorac,schlager,kreanga aeros,galaxy t1 si t2,joola guo yue3c si altele de la palio si galaxy,aveti foto.pe prima pagina si nu numai.............dati mi de stire.......stima.
                              ---------- Post added 16-Jul-2011 at 23:08 ----------
                              joola swe carbon vandut in afara forumului................subiect inchis
                              ---------- Post added 16-Jul-2011 at 23:13 ----------
                              Lemnul butterfly kong linghuy special a fost rezervat de catre membrul forum Mike dar nu cumparat...........invoc regula celui care mi l plateste il va avea.................multumesc

                              Comentariu


                              • #40
                                NITAKU SEPTEAR rezervat si cumparat de mine.
                                Multumesc EDWARD !

                                Comentariu


                                • #41
                                  nittaku septear

                                  I ti foarte multumesc dl.Mateidumitru , sper sa fie de bun augur si sa raspunda la exigentele dvs...........toata stima.............luni la prima ora vi l trimit cu plata ramburs...............sper sa ajunga in cel mai scurt timp....................Reamintesc tuturor membrilor forumului si tuturor clientilor din afara forumului ca sunt in București pana pe data de 28 iulie inclusiv.Puteti lasa mesaj pe forum sau sms pe tel.00393206468754..................va sun eu in prealabil.................multumesc.
                                  ---------- Post added 16-Jul-2011 at 23:56 ----------
                                  nittaku septear vandut.....subiect inchis.

                                  Comentariu


                                  • #42
                                    2 lkt pro xt silver dragon vandute afara forumului

                                    PROBATE PE UN GERGELY BUTTERFLY SI NEASTEPTAT DE USOARE SI DE RAPIDE, CU FF. MARE VITEZA IN CIUDA PREZULUI INFIM.VA RECOMAND LKTurile deoarece au un raport calitate prez extraordinar de bun.....................LIPITE PE APA.............TENSOR OK***************O MIE DE STELE
                                    ---------- Post added 19-Jul-2011 at 01:18 ----------

                                    Comentariu


                                    • #43
                                      ma intereseaza amultartul daca e cu maner concav (deci nu drept), trimitemi o poza, modalitate de plata si poate un pret mai mic, ma intereseaza sa-l vad inainte de al plati
                                      Lemn: Lin Gaoyuan ALC
                                      ​FH: Dignics 05
                                      BH: Dignics 05

                                      Comentariu


                                      • #44
                                        amultart concav

                                        Daca va intereseaza intr adevar,costul este de 150 eur plus transport,lemnul e nou jucat de 2/3 ori.Daca va intereseaza asta e ultimul prez si va pot trimite cate foto doriti dar in conditiile acestea........stima
                                        ---------- Post added 19-Jul-2011 at 14:47 ----------
                                        Lemnul andro kinetic off ............vandut ........subiect inchis.2 fete lkt pro xt rosu si negru vandute..................raman 2 identice.lemn nittaku septear vandut dlui.matei dumitru de pe forum.boll spirit vandut dlui. Ticu sorin de pe forum..............subiecte inchise......................sper sa va fie de ajutor si de bun augur domnilor............toata stima
                                        ---------- Post added 19-Jul-2011 at 20:05 ----------
                                        2 fete lkt pro xp vandute dlui.Mihai Adrian de pe forum.1 rosu si 1 neagra....................raman inca 2 rosu si negru.............incercati si palio,nu va pacaliti ,prezul lor mic nu spune adevarata lor valoare................merita mai mult fetelea astea

                                        Comentariu


                                        • #45
                                          Domnule Edward iau primoracul carbon cu 60E cu transport inclus

                                          Comentariu


                                          • #46
                                            m-ai lamurit bustean, ai s-au nu mai ai acest lemn Amultart ,cu maner concav, daca da - care e ultimul pret, daca nu poti sa faci rost de unul,.....
                                            dan.1mrd(at)yahoo.com
                                            Lemn: Lin Gaoyuan ALC
                                            ​FH: Dignics 05
                                            BH: Dignics 05

                                            Comentariu


                                            • #47
                                              Primorac

                                              Primorac ul e cel cu fluture negru si e ca nou, ultimul pret poate fi 66 eur cu transport inclus in cazul in care mi ati varsa banii in cont.cu ramburs va costa cu 3 eur in plus...............toata stima.mi au ramas doar f.putine lemne si s ar putea sa le dau si pe astea cat stau in romania.........dati.mi de stire............e oricum o buna afacere..........lemnul e uscat ,nu ca cele noi

                                              Comentariu


                                              • #48
                                                Domnule Edward sunt Viorel si am mai cumparat produse de la Dvs. ,stiu aveti produse de foarte buna calitate si la un pret bun pentru toti dar eu nu ma incadrez acum in 66E ci in 60 ca o iau ptr.un prieten care acum se initiaza.Eu am luat Spiritul de la dvs. si merge ok!
                                                Cu deosebita stima!

                                                Comentariu


                                                • #49
                                                  primo

                                                  stiu ca ai mai cumparat de la mine dar acesta e un lemn special si i ca nou ............nu pot sa i fac reducere...........i.mi pare rau.........prietenul tau daca e la inceput poate lua un lemn mai putin important deoarece este foarte predispus sa l distruga fiind la inceput............pt.el joola guo ye e perfect de bun cu mare sensibilitate sau daca nu ,clona lui primorac de numai 84 grame de la galaxy...T2 ul........e un lemn de milioane si poate fi foarte bun pt. el...........da.mi de stire..............toata stima
                                                  ---------- Post added 21-Jul-2011 at 02:34 ----------
                                                  Ps..............i ti multumesc pt.complimente si pt vorbele bune ce mi le ai adresat..............toata stima.............

                                                  Comentariu


                                                  • #50
                                                    cate gr are primorac?
                                                    Nittaku septear black tag/baracuda/baracuda
                                                    "Si cand va veni dusmanul/Sa va ia pamant de drept/Romani,scuturati gorunul/Din mormant sa ma destept!" Avram Iancu

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X