Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

vand fete yasaka etc

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

• vand fete yasaka etc

yasaka mark v30 max80ron ,nittaku hammond 2,2 80ron.yasaka fusionmax, 80ron ,toate sint sigilate.
    www.tenismasa.ro

ai si ceva lemne sau numa fete.[/b]

Comentariu

Cristi iti dau eu un lemn bun Kong LingHui Euro in perfecta stare, lacuit de cei de la Dandoi, 100 de RON
      Blade : Nitakku Septear (OFF)
      FH>Joola Express Two
      BH>Butterfly Speedy PO

Comentariu

ping-pong

merci dar e prea mare distanta.Pana la buc.Si nu am timp.dar as cumpara bucuros.

Comentariu

Re: ping-pong

Postat în original de Mihailovici Cristian
          merci dar e prea mare distanta.Pana la buc.Si nu am timp.dar as cumpara bucuros.
          Ia de la Buzau (Butterfly sau Tibhar)sau de la Bucuresti (Stiga), Vine in 2 zile .Platesti cu ramburs.

vezi si tt-shop.ro . De la ei nu stiu cum e nu am cumparat. Intreaba .
          Blade DHS PG 2
          FH: DHS Hurricane 3
          BH: Stiga Airoc Astro M

Comentariu

ping pong

buterfly-urile astea de la BUzau se platesc ramburs.Tell me please.acum intru pe site.

Comentariu

cumpar Yasaka Mark V30 max,rosie.
              tel.0726736064
              Mizutani SZLC
              Dignics 05

Comentariu

Ptr ca vad ca esti un pasionat al Mark V-urilor, spune-mi si mie fetzele astea sunt <tacky>, lipicioase, sau sunt mai elastice gen Sriver FX pt. un spin mai mare, ca altfel par destul de echilibrate ca proprietati de joc din ce-am vazut pe net?
                Si care ar fi diferenta pe care ai perceput-o in joc intre Mark V si celelalte V 30 si V M2?

Comentariu

Tibi,am sa rog un coleg din Bucuresti sa se intilneasca cu tine,sa-ti aduca banii.

...diferenta dintre un Mark V simplu si Mark V 30,este ca cele din urma au un control mai mare si un spin mai ridicat.
                  Simti ca mingea se infunda in paleta.Insa nu toata lumea considera asta ca pe un avantaj,doar daca stilul tau de joc nu e compatibil cu ce am scris mai sus.Ar trebui sa vezi cel putin,in ce hal joc eu cu ele.
                  Mizutani SZLC
                  Dignics 05

Comentariu

Poate o sa avem ocazia, ptr ca am inteles de la "fratii seniori" mai indemanatici ca vor organiza la Constanta in august o competitie, care banuiesc ca te-ar interesa.

Comentariu

Dear Fun!
                      Katicsinia a promis ca vine! Am discutat pe mess...
                      Asa ca antreneaza-te !! Concursul organizat de PNL Constanta cu 64 de participanti este o oportunitate buna, dupa care cel de la nea Sandu incepand cu h14> Sunt convins ca deja esti implicat in amandoua, dar observ ca eviti adversarii tari...
                      Ca un om de media, puteai face publica si existenta acestor doua concursuri, nu doar "Cupa Presei" unde participarea este stricta si f. restransa!...
                      Este o forma de "repros" dar unul constructiv, prietenesc!...

PS La marele concurs din august, din pacate o sa lipsesc, dar poti si tu sa intri cu "seniorii" in aspectele organizatorice, ca doar te pricepi la asta! Mai vb!
                      Xiom -Mitzutani - Xiom

Comentariu

Cine a citit topicul
                      Procesare...
                      X