Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

doar tenis

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

• doar tenis

ceao.Ma numes Mihailovici Cristian sunt din Caras Severin Resita si am 21 de ani.Doresc sa cumpar o paleta profesionala gata facuta daca are cineva.Joc de putin timp si nu stiu cum sa lipesc si de unde sa fac rost de fete si toate cele necesare.As dori una gata facuta.Ma adresez in special celor din jud Timis,Arad,Bihor.Daca poate sa ma ajute cineva raman dator.Ping-Pong

Ia de pe net de la Dandoy sau Presports . Ti le lipesc ei pe gratis. La Dandoy nu stiu cum fac , dar la presports fac treaba foarte buna
    Blade DHS PG 2
    FH: DHS Hurricane 3
    BH: Stiga Airoc Astro M

Comentariu

ping-pong

Ciao.Vad ca esti din tm.U nu ai cumva nimic de vanzare sau nu sti pe nimeni din TM care sa aiba.Nu am cont pe net si pana imi fac cardu etc,etc.Daca nu am gasit ceva pe Ebay la 80 euro cu tot cu transport

Comentariu

vinde un tip de la mine paleta din oras(jibou-salaj) poate zalau suna mai cunoscut dar nu astai important.
        paleta=lemn tibhar samsonov alpha+fete bryce fx.
        dar nu stiu daca ti se potriveste poate ai prea pro pentru tine.

Comentariu

Re: ping-pong

Postat în original de Mihailovici Cristian
          Ciao.Vad ca esti din tm.U nu ai cumva nimic de vanzare sau nu sti pe nimeni din TM care sa aiba.Nu am cont pe net si pana imi fac cardu etc,etc.Daca nu am gasit ceva pe Ebay la 80 euro cu tot cu transport
          Momentan nu am , tocmai am vandut ceva .
          Blade DHS PG 2

Comentariu

Re: doar tenis

ceao.Ma numes Mihailovici Cristian sunt din Caras Severin Resita si am 21 de ani.Doresc sa cumpar o paleta profesionala gata facuta daca are cineva.Joc de putin timp si nu stiu cum sa lipesc si de unde sa fac rost de fete si toate cele necesare.As dori una gata facuta.Ma adresez in special celor din jud Timis,Arad,Bihor.Daca poate sa ma ajute cineva raman dator.Ping-Pong
            Poti incerca si pe tt-shop.ro ca ai link de pe forum...........de exemplu un lemn Integra cu fete Vario Soft sau Hammond de 2,1 ar fi o solutie buna de inceput, sau poti incerca varianta Butterfly cu lemn Boll all+ si fete Sriver.

Comentariu

Re: doar tenis

vezi ca nu e mare lucru cu lipitul . Te sfatuim noi. Si mie mi-a fost frica la inceput dar cu sfaturi de pe forum , mai cu ceva filmulete m-am descurcat.

Vezi la nenea asta cum lipeste

http://www.poppu.com/videos/training..._Training2.avi
              Blade DHS PG 2

Comentariu

ping-pong

Merci baieti.Raman dator.

Comentariu

ping-pong

m-am hotarat.O sa imi comand una de la DANDOY.Am intrat si mi-am gasit un lemn.Ce parere aveti de Butterfly Grubba Carbon ALL+.

Comentariu

Re: ping-pong

m-am hotarat.O sa imi comand una de la DANDOY.Am intrat si mi-am gasit un lemn.Ce parere aveti de Butterfly Grubba Carbon ALL+.
                    Ia un Donic Waldner Senso v1 .Are un control exceptional. Stiga Clipper wood insa e extraordinar ! Nu are vibratiile lui Senso si se comporta excelent fie ca blochezi , fie ca ataci , fie ca chopui . The best !!! La viteze mici deasupra mesei e soft , simti mingea si ai control, iar la viteze mari e racheta !
                    Blade DHS PG 2

Comentariu

suna pe tinel boescu te va ajuta sigur.il gasesti si pe forum .
                      Butterfly M. Maze Carbon
                      Butterfly Bryce- Fx

Comentariu

Cine a citit topicul
                      Procesare...
                      X