Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Vand diferite lemne.

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Postat în original de mimusrem Vezi post
    tenergy nu mai am decat second!
    Tenergy 05 FX cumva.
    Am trimis mp pentru lemnul BTY Kong Linghui.
    Astept sa discutam.
    Regard.
    Blade: BTY Timo Boll ALC
    Fh : Tibhar Evolution MX-P
    Bh : Tibhar Genius

    Comentariu


    • adaug ..bty Spirit,si un Nittaku Acoustic.

      Comentariu


      • Am un photino fl,ireprosabil la schimb cu amultart daca va intereseaza.schlagerul ai cu fluture negru si ce gramaj are? Stima r.cristian(0745640329)
        LEMN:MAZE(Old Tag)
        Fh:TEN. 05
        Bh:,TEN. 05

        Comentariu


        • Postat în original de mimusrem Vezi post
          adaug ..bty Spirit,si un Nittaku Acoustic.
          va rugam sa postati date despre aceste lemne si preturi conform obiceiului (a se citi regulamentului) de pe forumul nostru, am solicitat acest lucru si printr-un mesaj privat cu vreo doua zile in urma... multumesc!
          Nittaku violin​Fastarc S-1 / Baracuda

          Comentariu


          • Postat în original de adishorul Vezi post
            va rugam sa postati date despre aceste lemne si preturi conform obiceiului (a se citi regulamentului) de pe forumul nostru, am solicitat acest lucru si printr-un mesaj privat cu vreo doua zile in urma... multumesc!
            draga Adisorule!!!..dar ti-am trimis 2 msg.ti-am explicat starea lemnului si conditia lui .!la fel si pretul.....deci care e problema?...450 ron made in japan,sau sa m-ai scriu inca o data,,,,,toata povestea ,te credeam un pic mai....interesat !...scuzama.

            Comentariu


            • Salut.Amultartul la ce pret il ai?Cat e jucat? si ce greutate are?Multumesc.
              BLADE:Nittaku Septear ST
              FH:tenergy 05 fx
              BH:tenergy 05 fx

              Comentariu


              • Postat în original de mimusrem Vezi post
                draga Adisorule!!!..dar ti-am trimis 2 msg.ti-am explicat starea lemnului si conditia lui .!la fel si pretul.....deci care e problema?...450 ron made in japan,sau sa m-ai scriu inca o data,,,,,toata povestea ,te credeam un pic mai....interesat !...scuzama.
                Cred ca faceti o confuzie mi-ati trimis un singur mesaj cu urmatorul continut "este ST si este made in japan,cu cutie ....au aceleasi serii,450".
                Din acest mesaj nu reiese de nici o culoare daca lemnul e nou sau folosit, daca are fluture argintiu sau negru, daca e lovit sau nu, daca pretul include transportul, daca e negociabil... etc. oricum mesajul nu contine nimic multimedia. Al doilea mesaj pe care vi l-am trimis l-ati ignorat si m-ati lasat la varinta de monolog desi eu doream sa fie o interogatie.
                Poate ca mai sunt si alti potentiali cumparatori si nu cred ca e crestineste sa ne oferiti mesajul sec "adaug ..bty Spirit,si un Nittaku Acoustic." unii ar putea sa se intrebe in ce scop au fost adaugate pentru a lansa o licitatie pe privat, deoarece pana in acest moment asa pare? Asa incat va rog sa ne oferiti datele pe care trebuie sa le ofere orice vanzator respectabil asa cum ma gandesc ca sunteti si sa nu ne lasati cu ochisorii la soare ci la niste poze frumoase cu niste lemne de top. Multumesc inca o data in speranta ca nu am deranjat si nu am cerut prea mult. Toate cele bune!
                Nittaku violin​Fastarc S-1 / Baracuda

                Comentariu


                • Postat în original de ioan72 Vezi post
                  Salut.Amultartul la ce pret il ai?Cat e jucat? si ce greutate are?Multumesc.
                  amultart 600 ron,83 gr.ca nou.

                  Comentariu



                  • stiga...130€
                    - - - Actualizat - - -
                    250 ron

                    - - - Actualizat - - -
                    Blak Devil Donic...160 ron.

                    Comentariu


                    • fileu joola WM,100ron.

                      Comentariu


                      • Treining Joola (rosu cu negru) marimea L. 100 ron .nou.

                        Comentariu


                        • buna vreau sa discut cu dumneavoastra sunt baiatu de la sibiu ce am cumparat LEMNU BUTTERFLY TIMO BOLL si FATA 64FX.mai am nevoie de cate ceva si doresc sa ma sunati VAROG. TEL.0745239979
                          - - - Actualizat - - -
                          BUNA SUNT BAIATU DE LA SIBIU CE AM LUAT LEMNU DE BATTERFLY TIMO BOLL.AS DORI SA POT VB CU DUMNEAVOASTRA FINCA SUNT INTERESAT DE UN LEMN.TEL.0745239979
                          - - - Actualizat - - -
                          BUNA ASTEPT VAROG SA MA CONTACTATI TEL.0745239979.DORESC UN LEMN,AM MAI LUAT DE LA DUMNEAVOASTRA. MULTUMESC

                          Comentariu


                          • Postat în original de mimusrem Vezi post
                            Treining Joola (rosu cu negru) marimea L. 100 ron .nou.
                            trening,Joola vandut!

                            Comentariu


                            • Salut.
                              Pe cand un Tg 05 rosu pentru Boll tricarbon.
                              Vreau sa-mi iau un M2 rosu pe rever. Ce parere ai?
                              Salutari numai de bine.
                              Blade: BTY Timo Boll ALC
                              Fh : Tibhar Evolution MX-P
                              Bh : Tibhar Genius

                              Comentariu


                              • Postat în original de Masaro Vezi post
                                Salut.
                                Pe cand un Tg 05 rosu pentru Boll tricarbon.
                                Vreau sa-mi iau un M2 rosu pe rever. Ce parere ai?
                                Salutari numai de bine.
                                deocamdata nu am numai negre,si M2 e bun, dar ia-ti M2 rosu si atunci pot sa-ti dau Tenergy negru.

                                Comentariu


                                • Schlager carbon,250 ron....buc,2 buc.FL si AN.

                                  Comentariu


                                  • Primorac carbon mai este valabil. 0740243872

                                    Comentariu


                                    • Salut. Mai este valabil Balsa Carbo X5?
                                      Timo Boll ZLF (old model 87g)/ FH Joola Rhyzer 45 PRO 2.0 mm/ BH Joola RhyzmP 2.0 mm

                                      Comentariu



                                      • ce lemn este asta?
                                        as dori ceva poze separate cu el, cate straturi are si pret la el

                                        Comentariu


                                        • Postat în original de TAZ Vezi post

                                          ce lemn este asta?
                                          as dori ceva poze separate cu el, cate straturi are si pret la el
                                          Timo Boll Spirit ...Made in Japan,cu serie pe cutie si pe lemn.....aceeasi.....ca nou!
                                          - - - Actualizat - - -
                                          Postat în original de CornelTT Vezi post
                                          Salut. Mai este valabil Balsa Carbo X5?
                                          da ...Valabil.
                                          - - - Actualizat - - -
                                          Postat în original de bendris Vezi post
                                          Primorac carbon mai este valabil. 0740243872
                                          da este Valabil?

                                          Comentariu


                                          • Ce pret si ce greutate are tbs-ul?

                                            Comentariu


                                            • Postat în original de Ioniche Constantin Vezi post
                                              Ce pret si ce greutate are tbs-ul?
                                              ... 88 gr., 400 ron...

                                              Comentariu


                                              • primorac carbon sa vandut.

                                                Comentariu


                                                • Postat în original de bendris Vezi post
                                                  primorac carbon sa vandut.
                                                  nu ..m-ai este valabil.

                                                  Comentariu


                                                  • primorac mai este valabil 0740243872

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X