Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

NITTAKU S7 Series ST + o pereche de Rakza 7 max in tzipla

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

Rakza 9 rosie vândută. Ramane doar Tibhar Evolution EL-S. O fatza foarte buna

Trimis de pe al meu SM-A105FN folosind Tapatalk

Timo Boll ZLF (old model 87g)/ FH Joola Rhyzer 45 PRO 2.0 mm/ BH Joola RhyzmP 2.0 mm

Comentariu

Valabil

Timo Boll ZLF (old model 87g)/ FH Joola Rhyzer 45 PRO 2.0 mm/ BH Joola RhyzmP 2.0 mm

Comentariu

Actualizat anuntul .. Vand o pereche de fetze noi in tzipla: Rakza 7 max neagra + Tibhar Evolution EL-S rosie 2.0 mm. Pret 285 lei. SE VAND DOAR PERECHE!

Pretul include expedierea cu Posta Romana daca se pun inainte banii in cont.

Stima tuturor!

Comentariu

Perechea de fetze a fost vanduta. Momentan nu mai e nimic la vanzare.
          In curand revin cu alte fetze noi si lemne.

Comentariu

Vand urmatoarele:

- lemn Nittaku S7 Series maner ST cca. 88g ca nou, fara cutie. E un lemn din 7 straturi de lemn cu Spruce la suprafata (cel putin la suprafata, nu stiu exact compozitia), cu simt deosebit, foarte bun control, viteza off, participa excelent la topspin. Pret - 385 lei transport inclus cu posta daca se pun banii inainte in cont

- o pereche de fetze Yasaka Rakza 7 max noi in tzipla 375 lei, transport inclus cu posta daca se pun banii inainte in cont

Revin cu poze.
            Stima tuturor!
            Ultima editare de CornelTT; 30.dec.2020, 22:12.

Comentariu

Pozele promise. Un lemn foarte bun...

Comentariu

DL Cornel cu tot respectul pentru dvs si fara sa va suparati pe mine in prag de an nou scrie clar pe lemn Selected Spruce Surface de unde Hinoki.....are spruce si ayous....banuiesc ca acum nu mai vad lemnul TB zlf de la dvs........la un pret bun........va salut cu respect .

Comentariu

Postat în original de Guess Who Vezi post
                  DL Cornel cu tot respectul pentru dvs si fara sa va suparati pe mine in prag de an nou scrie clar pe lemn Selected Spruce Surface de unde Hinoki.....are spruce si ayous....banuiesc ca acum nu mai vad lemnul TB zlf de la dvs........la un pret bun........va salut cu respect .
                  Sunteti tare simpatic cu Timo Boll-ul ZLF. Va dau un pret bun daca il vand, nu e problema
                  Modific anuntul, eu aveam impresia ca sunt 7 straturi de Spruce european care e echivalentul hinoki-ului japonez. Nu stiu daca are si Ayous, dar vad niste straturi putin diferite. Eu credeam ca e tot Spruce pozitionat cu fibra invers. Nu mai stiu...tot e foarte bun lemnul
                  Guess Who apreciază asta.

Comentariu

Vand urmatoarele:

- lemn Nittaku S7 Series maner ST cca. 88g ca nou, fara cutie. Pret REDUS - 370 lei transport inclus cu posta daca se pun banii inainte in cont

- o pereche de fetze Yasaka Rakza 7 max noi in tzipla 375 lei, transport inclus cu posta daca se pun banii inainte in cont

VALABIL

Comentariu

Procesare...
                    X