Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

GERGELY fluture negru FARA SERIE nu este cel facut in Ungaria nittaku S-CZ

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • ÎNCHIS GERGELY fluture negru FARA SERIE nu este cel facut in Ungaria nittaku S-CZ




















    nittaku S-CZ =350 ron
    gergely fluture negru fara serie 84gr=1200 ron STRATUL DE HINOKI EGAL PE AMBELE FETE fata de alte lemne vechi care sunt inegal uzate + fete tenergy boostarite
    VARIANTE CU BTY innerforce -zlc sau BTY -TB-zlf
    stie cineva daca ''
    sa zicem ca sunt 10 lemne de aceeasi greutate 88gr ZJK intre aceste lemne sunt diferente adica sunt unele cu greutatea spre maner si altele cu greutatea spre cap sau mijloc ? sau este o regula 84 gr are greutatea spre maner si cele de 91 gr au greutatea spre cap ? multumesc tuturor celor care imi pot da o informatie ......pana primesc raspuns de la dl.CRISAN ......cu cat mai multe informatii cu atat mai bine .
    AM PRIMIT RASPUNS
    pe scurt fiindca este mult de scris dar este o informatie valoroasa mai ales pentru cei care au ceva experienta si ca sa nu ma lipesc de ceva palme si injuraturi iata ,, concluzia ,,
    1 chiar daca sunt 10 viscaria de 88 gr centrul de greutate variaza intre maner si capul lemnului
    2 o viscaria de 90 gr poate fi mai putin rapida decat una de 86 gr si viceversa...
    3......
    4.........
    5.....si altele pe care multi nu le cunosc sau cred ca le cunosc
    6 inainte sa aruncati cu pietre in mine mentionez ca am vb la BTY -BN cu domnul R astazi 04-02-2021 si pot pune screenshot cu istoric apel sa se vada data si durata convorbirii......iar concluziile sunt foarte rationale ( logice )
























    Ultima editare de Guess Who; 04.feb.2021, 10:55. Motiv: informatii despre greutate-viteza

  • #2
    ok........
    Ultima editare de Guess Who; 28.nov.2020, 21:44.

    Comentariu


    • #3
      gergely in primul post . preturi reduse

      Comentariu


      • #4
        actualizat

        Comentariu


        • #5
          actualizat
          Ultima editare de Guess Who; 05.ian.2021, 19:57.

          Comentariu


          • #6
            actualizat

            Comentariu


            • #7
              Un pret la Nittaku daca se poate?

              Comentariu


              • #8
                aveti mesaj in casuta

                Comentariu


                • #9
                  actualizat cu ZJK zlc

                  Comentariu


                  • #10
                    retras zjk zlc

                    Comentariu


                    • #11
                      schimb cu BTY innerforce zlc sau TB -zlf....mesaje despre eventuale schimburi pe whatapp.....multumesc

                      Comentariu


                      • #12
                        actualizat cu informatii despre relatia greutate-viteza-centru de greutate

                        Comentariu

                        Who has read this thread:
                        Procesare...
                        X