Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Masa Kondition

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • ÎNCHIS Masa Kondition

    Vand masa de interior Kondition semi-hobby sau semi-profi, sincer nici nu stiu cum sa o cataloghez...
    Pliabila, blat de 18 mm, saritura mingii este foarte apropiata de cea de la o masa profi cu blat de 22. Jucatori sa fie, ca mingea oricum sare ca proasta.
    Inaltime 152.5 cm
    Lungime 274 cm
    Latime 76 cm
    Greutate 56.5 Kg
    Masa este cumparata acum un an, inainte sa inceapa pandemia, utilizata de maxim 10 ori, in rest a fost utilizata ca suport de jucarii sau haine. Dar doar haine de bumbac de marimi mici si foarte mici. Nu este zgariata, este perfect dreapta si sta degeaba, stransa, de vreo 4 luni, a contactat Covid 18, virusul meselor, si, desi asimptomatica, a trebuit sa stea in izolare. Nu ca ar fi fost si alte mese in jurul sau, ca sa imprasite maladia, dar asa sunt regulile, mai stricte pentru produsele din lemn.
    A, si sa nu uit, are si fileu, cel mai hobby fileu pe care l-am gasit, care cateodata sta si drept.
    Iar picioarele nu sunt demontate in bucati, tocmai in ziua in care am strans-o mi s-au stricat inelara si fixa de 10. Daca se gaseste vreun cumparator, gasesc cheile si desfac toate suruburile, daca nu...in anul 2347 se vor gasi, ascunse in ruine, niste elemente bizare din fier, despre care sa va presupune ca au fost primele incercari de a creea bazele primei masini a timpului.

    Singurul pret pe care l-am gasit este cel din link-ul de mai jos, de fapt tot de la Emag este cumparata, dar la pret intreg, 1899 lei. Baietii astia, emagii, cred ca ma urmaresc cumva, de fiecare data cand doresc sa vand si eu ceva ei reduc preturile. La mai mult de juma'.

    https://m.emag.ro/masa-tenis-konditi...ch-Action=view

    Pret de vanzare 700 lei, dar nu pot asigura transport, cred ca doar taiata in 4 imi intra in cea mai incapatoare masina, dar n-am cu ce s-o tai.

    Masa se afla in Paulesti, localitate renumita pentru jucatorii sai de temut, la 5-7 km de Ploiești, asta depinzand din care parte te uiti. La distanta, nu la jucatori...

    Scuze pentru poze, dar nu mai am unde sa o intind pentru a o poza in toata splendoarea...


    0729983041

  • #2
    Pret bun. Mai ieftina ca un ALC. Pacat ca locuiesc la bloc.
    *** T05/JWM/GD 612

    Comentariu


    • #3
      Sus cu masa!

      Comentariu


      • #4
        Jos cu masa!

        Comentariu


        • #5
          Valabil.

          Comentariu


          • #6
            Rezervată până Marți.

            Comentariu


            • #7
              Vanduta.

              Comentariu

              Who has read this thread:
              Procesare...
              X