Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

expirat

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • ÎNCHIS expirat

    Nu mai e valabil.
    Ultima editare de husarul; 10.aug.2021, 22:01.

  • #2
    valabil
    Ultima editare de husarul; 24.iun.2021, 22:14.

    Comentariu


    • #3
      later edit
      Ultima editare de husarul; 24.iun.2021, 22:15.

      Comentariu


      • #4
        Poate sunt subiectiv, insa cei care le vor testa vor confirma, aceste lemne sunt peste orice se gaseste in comert realizat in serie, cand vorbim de feeling si realizare.

        Comentariu


        • #5
          Felicitari pentru munca depusa. Mare dreptate aveti cu feeling-ul lemnelor hand made. Desi aceste tipuri de lemne au si minusuri nu doar plusuri, eu le prefer pofida in brandurilor cunoscute.
          La ce bani comercializati un lemn de 7 straturi(doua de carbon)?
          FH DHS H3 NEO NEAGRA​ - CLONEL SDC XuXin Edition - BH DHS H3 NEO ROSIE​ Sistemu-i carnivor, se pregăteşte să te consume, doar că regimu-i vegan, tre să fiarbă legume!!!

          Comentariu


          • #6
            Postat în original de eres01 Vezi post
            Felicitari pentru munca depusa. Mare dreptate aveti cu feeling-ul lemnelor hand made. Desi aceste tipuri de lemne au si minusuri nu doar plusuri, eu le prefer pofida in brandurilor cunoscute.
            La ce bani comercializati un lemn de 7 straturi(doua de carbon)?
            Multumesc. Momentan, pentru cele din stoc, 250 lei. Mai tarziu vor fi alte preturi, materialele sunt scumpe si cu 250 lei nici nu imi acopar transportul pt furnire si carbon.

            Comentariu


            • #7
              Doua palete au plecat, am adaugat alte 2 in loc la pret foarte bun.

              Comentariu


              • #8
                buna seara .cel mai bine veniti la un concurs mai mare ( cunoscut ) si vedem acolo cum si ce . parerea mea .

                Comentariu

                Who has read this thread:
                Procesare...
                X