Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Cupa București - Dublu Mixt Ed. a II-a - 24.11.2018

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #76
    Miki Manescu - Barbu Ana , dublu mixt. Manescu si la simplu
    Ultima editare de TopTenisArena; 23.nov.2018, 15:45.
    Top Tenis Arena - Cea mai mare sala de tenis de masa din Bucuresti
    23 de mese Donic World Champion TC
    Suprafata de joc Gerflor Taraflex TT
    45mp, 70mp, 120mp / masa spatiu de joc
    1000lux lumina pe masa
    Omologata FRTM
    www.toptenis.ro

    Comentariu


    • #77
      Serban Leonard se retrage
      Top Tenis Arena - Cea mai mare sala de tenis de masa din Bucuresti
      23 de mese Donic World Champion TC
      Suprafata de joc Gerflor Taraflex TT
      45mp, 70mp, 120mp / masa spatiu de joc
      1000lux lumina pe masa
      Omologata FRTM
      www.toptenis.ro

      Comentariu


      • #78
        Gavril Angela individual
        Top Tenis Arena - Cea mai mare sala de tenis de masa din Bucuresti
        23 de mese Donic World Champion TC
        Suprafata de joc Gerflor Taraflex TT
        45mp, 70mp, 120mp / masa spatiu de joc
        1000lux lumina pe masa
        Omologata FRTM
        www.toptenis.ro

        Comentariu


        • #79
          Barbu Ana Maria individual

          Trimis de pe al meu X4_Soul_Xtreme folosind Tapatalk
          Top Tenis Arena - Cea mai mare sala de tenis de masa din Bucuresti
          23 de mese Donic World Champion TC
          Suprafata de joc Gerflor Taraflex TT
          45mp, 70mp, 120mp / masa spatiu de joc
          1000lux lumina pe masa
          Omologata FRTM
          www.toptenis.ro

          Comentariu


          • #80
            Grupa 1
            Miki Manescu - Barbu Ana
            Achitei Nicolae - Maria Oprea
            Olimpia Purendea - Adrian Lucaci
            Constantin Gabriela - Saulea Bogdan
            Carmela Vatui - Florin Stoia

            Grupa 2
            Cocala Adriana - Macarenco Andrei
            Oana Acsinte - Marius Petcu
            Teodorescu Catalina - Fodoran Cosmin
            Ciripan Camelia - Cojocaru Nicusor
            Ionica Buzatu - Mihai Gheorghe

            Grupa 3
            Buzatu Vasile - Boroica Ana Maria
            Voinescu Ecaterina - Panea Ovidiu
            Traista Andrei - Oana Lupu
            Ioana Popa - Dogaru Teodor
            Silvia Barbu - Catalin Mihai

            Grupa 4
            Trohonel Dan - Rogoz Nicoleta
            Tigau Andreea Aurelia - Ursu Teodor
            Jaouir Khaled - Bradatan Lenuta
            Niculae Dan - Anisoara Calin
            Marcu Bogdan - Andra

            *se califica primii 4 in eliminatorii.
            Top Tenis Arena - Cea mai mare sala de tenis de masa din Bucuresti
            23 de mese Donic World Champion TC
            Suprafata de joc Gerflor Taraflex TT
            45mp, 70mp, 120mp / masa spatiu de joc
            1000lux lumina pe masa
            Omologata FRTM
            www.toptenis.ro

            Comentariu


            • #81
              Grigore Alexandru

              Trimis de pe al meu X4_Soul_Xtreme folosind Tapatalk
              Top Tenis Arena - Cea mai mare sala de tenis de masa din Bucuresti
              23 de mese Donic World Champion TC
              Suprafata de joc Gerflor Taraflex TT
              45mp, 70mp, 120mp / masa spatiu de joc
              1000lux lumina pe masa
              Omologata FRTM
              www.toptenis.ro

              Comentariu


              • #82
                Se retrage de la individual Lazar Alex

                Comentariu


                • #83
                  pariez pe Micky cu Barbu Ana
                  Lemn dă Cireș supranumit și Fix-caria
                  FH Cauciuc natural de la Danubiana
                  BH Camera de bicicleta de la Luduș

                  Comentariu


                  • #84
                    Postat în original de Bogdan_TG-JIU Vezi post
                    pariez pe Micky cu Barbu Ana
                    Au câștigat.

                    Trimis de pe al meu X4_Soul_Xtreme folosind Tapatalk
                    Top Tenis Arena - Cea mai mare sala de tenis de masa din Bucuresti
                    23 de mese Donic World Champion TC
                    Suprafata de joc Gerflor Taraflex TT
                    45mp, 70mp, 120mp / masa spatiu de joc
                    1000lux lumina pe masa
                    Omologata FRTM
                    www.toptenis.ro

                    Comentariu


                    • #85
                      Grupe inferioare

                      Gr.inferioara nr. 1
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      V
                      Loc
                      1 MANESCU MIHAI BUCURESTI
                      3-0
                      3-0
                      3-0
                      3-0
                      4
                      1
                      2 DASOVEANU LIVIU BUCURESTI
                      0-3
                      3-2
                      3-0
                      3-0
                      3
                      2
                      3 DUMBRAVA DORU BUCURESTI
                      0-3
                      2-3
                      3-0
                      3-0
                      2
                      3
                      4 CRACIUNAS BOGDAN BUCURESTI
                      0-3
                      0-3
                      0-3
                      3-0
                      1
                      4
                      5 BISTREANU ARMAND BUCURESTI
                      0-3
                      0-3
                      0-3
                      0-3
                      0
                      6
                      Gr.inferioara nr. 2
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      V
                      Loc
                      1 PARVU MIHAI BUCURESTI
                      3-1
                      3-0
                      3-0
                      3-0
                      4
                      1
                      2 ANGELESCU MIHAI BUCURESTI
                      1-3
                      1-3
                      3-0
                      3-0
                      2
                      3
                      3 JIMMY LU BUCURESTI
                      0-3
                      3-1
                      3-0
                      3-0
                      3
                      2
                      4 MUSU ANDREI BUCURESTI
                      0-3
                      0-3
                      0-3
                      3-0
                      1
                      4
                      5 IONITA DANIEL BUCURESTI
                      0-3
                      0-3
                      0-3
                      0-3
                      0
                      6
                      Gr.inferioara nr. 3
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      V
                      Loc
                      1 PETCU MARIUS BUCURESTI
                      0-3
                      3-1
                      3-0
                      3-1
                      3
                      2
                      2 FODORAN COSMIN BUCURESTI
                      3-0
                      3-1
                      3-0
                      3-0
                      4
                      1
                      3 MOSOIA STEFAN BUCURESTI
                      1-3
                      1-3
                      3-0
                      3-0
                      2
                      3
                      4 DINA ALEXANDRU BUCURESTI
                      0-3
                      0-3
                      0-3
                      1-3
                      0
                      5 GHEORGHE MARIAN BUCURESTI
                      1-3
                      0-3
                      0-3
                      3-1
                      1
                      4
                      6
                      Gr.inferioara nr. 4
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      V
                      Loc
                      1 MACARENCO ANDREI BUCURESTI
                      3-0
                      3-1
                      3-0
                      3-0
                      3-0
                      5
                      1
                      2 BUTA RADU BUCURESTI
                      0-3
                      3-2
                      3-1
                      3-0
                      3-2
                      4
                      2
                      3 TRAISTA ANDREI BUCURESTI
                      1-3
                      2-3
                      3-0
                      3-0
                      3-1
                      3
                      3
                      4 CALDARARU MIHAI FLORENTIN GIURGIU
                      0-3
                      1-3
                      0-3
                      3-0
                      1-3
                      1
                      5 ENCIU MARCEL BUCURESTI
                      0-3
                      0-3
                      0-3
                      0-3
                      0-3
                      0
                      6 DOGARU ALEXANDRU TEODOR BUCURESTI
                      0-3
                      2-3
                      1-3
                      3-1
                      3-0
                      2
                      4
                      Gr.inferioara nr. 5
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      V
                      Loc
                      1 DINCA DANIEL BUCURESTI
                      2-3
                      3-1
                      3-0
                      3-0
                      3-0
                      4
                      1
                      2 GRIGORE ALEXANDRU CAMPINA
                      3-2
                      0-3
                      3-0
                      3-0
                      3-1
                      4
                      3
                      3 PANTELIMON ANDI BUCURESTI
                      1-3
                      3-0
                      3-0
                      3-0
                      3-0
                      4
                      2
                      4 POPESCU GEORGE BUCURESTI
                      0-3
                      0-3
                      0-3
                      3-0
                      3-0
                      2
                      4
                      5 BORCEA DANIEL BUCURESTI
                      0-3
                      0-3
                      0-3
                      0-3
                      1-3
                      0
                      6 ZURZIC ZELJKO BUCURESTI
                      0-3
                      1-3
                      0-3
                      0-3
                      3-1
                      1
                      Gr.inferioara nr. 6
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      V
                      Loc
                      1 TIGAU DAN BUCURESTI
                      1-3
                      2-3
                      3-0
                      3-0
                      3-0
                      3
                      3
                      2 URSU TEODOR BUCURESTI
                      3-1
                      2-3
                      3-1
                      3-0
                      3-0
                      4
                      2
                      3 DENA CORNELIU GIURGIU
                      3-2
                      3-2
                      3-0
                      3-0
                      3-0
                      5
                      1
                      4 ACHITEI NICOLAE BUCURESTI
                      0-3
                      1-3
                      0-3
                      3-0
                      3-0
                      2
                      4
                      5 STOICUTA MARIUS ADRIAN PLOIESTI
                      0-3
                      0-3
                      0-3
                      0-3
                      3-1
                      1
                      6 ANGHEL LOUIS BUCURESTI
                      0-3
                      0-3
                      0-3
                      0-3
                      1-3
                      0
                      Gr.inferioara nr. 7
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      V
                      Loc
                      1 PANEA OVIDIU BUCURESTI
                      3-1
                      3-0
                      3-2
                      3-0
                      3-0
                      5
                      1
                      2 RADU DANIEL BUCURESTI
                      1-3
                      0-3
                      3-0
                      3-1
                      3-0
                      3
                      3
                      3 MIRON MIHAI CLUJ NAPOCA
                      0-3
                      3-0
                      3-1
                      3-1
                      0-3
                      3
                      2
                      4 DOSPINESCU GEORGE BUCURESTI
                      2-3
                      0-3
                      1-3
                      2-3
                      3-1
                      1
                      5 MARIN MARIAN BUCURESTI
                      0-3
                      1-3
                      1-3
                      3-2
                      2-3
                      1
                      6 ALP BUCURESTI
                      0-3
                      0-3
                      3-0
                      1-3
                      3-2
                      2
                      4
                      Gr.inferioara nr. 8
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      V
                      Loc
                      1 BUZATU VASILE BUFTEA
                      3-2
                      3-0
                      3-0
                      3-0
                      3-0
                      5
                      1
                      2 DUMITRESCU CORNEL BUCURESTI
                      2-3
                      3-1
                      3-0
                      3-0
                      3-0
                      4
                      2
                      3 JAOUIR KHALED BUCURESTI
                      0-3
                      1-3
                      3-1
                      3-1
                      3-0
                      3
                      3
                      4 NICULAE DAN BUCURESTI
                      0-3
                      0-3
                      1-3
                      3-1
                      3-0
                      2
                      4
                      5 THEODORESCU ALEX BUCURESTI
                      0-3
                      0-3
                      1-3
                      1-3
                      3-0
                      1
                      6 CHELU VALENTIN BUCURESTI
                      0-3
                      0-3
                      0-3
                      0-3
                      0-3
                      0


                      Eliminatorii
                      1. Manescu Mihai
                      -------------------- Manescu Mihai 3-0
                      32. Musu Andrei
                      ---------------------------------------- Manescu Mihai 3-1
                      17. Grigore Alexandru
                      -------------------- Ursu Teodor 3-2
                      16. Ursu Teodor
                      ------------------------------------------------------------ Manescu Mihai 3-0
                      9. Petcu Marius
                      -------------------- Traista Andrei 3-0
                      24. Traista Andrei
                      ---------------------------------------- Buzatu Vasile 3-1
                      25. Alp
                      -------------------- Buzatu Vasile 3-2
                      8. Buzatu Vasile

                      A. -------------------------------------------------------------------------------- Manescu Mihai 3-0

                      5. Dinca Daniel
                      -------------------- Dinca Daniel 3-0
                      28. Achitei Nicolae
                      ---------------------------------------- Dinca Daniel 3-0
                      21. Dumbrava Doru
                      -------------------- Jimmy Lu 3-2
                      12. Jimmy Lu
                      ------------------------------------------------------------ Macarenco Andrei 3-2
                      13. Miron Mihai
                      -------------------- Miron Mihai 3-2
                      20. Jaouir Khaled
                      ---------------------------------------- Macarenco Andrei 3-1
                      29. Gheorghe Marian
                      -------------------- Macarenco Andrei 3-0
                      4. Macarenco Andrei



                      3. Fodoran Cosmin
                      -------------------- Dogaru Alexandru Teodor 3-2
                      30. Dogaru Alexandru Teodor
                      ---------------------------------------- Dumitrescu Cornel 3-0
                      19. Radu Daniel
                      -------------------- Dumitrescu Cornel 3-2
                      14. Dumitrescu Cornel
                      ------------------------------------------------------------ Dumitrescu Cornel 3-1
                      11. Dasoveanu Liviu
                      -------------------- Angelescu Mihai 3-0
                      22. Angelescu Mihai
                      ---------------------------------------- Angelescu Mihai 3-0
                      27. Popescu George
                      -------------------- Dena Corneliu 3-0
                      6. Dena Corneliu

                      B. -------------------------------------------------------------------------------- Parvu Mihai 3-1

                      7. Panea Ovidiu
                      -------------------- Panea Ovidiu 3-0
                      26. Niculae Dan
                      ---------------------------------------- Mosoia Stefan 3-2
                      23. Mosoia Stefan
                      -------------------- Mosoia Stefan 3-2
                      10. Buta Radu
                      ------------------------------------------------------------ Parvu Mihai 3-0
                      15. Pantelimon Andi
                      -------------------- Pantelimon Andi 3-2
                      18. Tigau Dan
                      ---------------------------------------- Parvu Mihai 3-1
                      31. Craciunas Bogdan
                      -------------------- Parvu Mihai 3-0
                      2. Parvu Mihai




                      Finala -
                      Manescu Mihai
                      -------------------- Manescu Mihai 3-0
                      Parvu Mihai

                      Clasament

                      1. Manescu Mihai - Bucuresti
                      2. Parvu Mihai - Bucuresti
                      3 -- 4
                      Macarenco Andrei - Bucuresti
                      Dumitrescu Cornel - Bucuresti
                      5 -- 8
                      Buzatu Vasile - Buftea
                      Mosoia Stefan - Bucuresti
                      Dinca Daniel - Bucuresti
                      Angelescu Mihai - Bucuresti
                      9 -- 16
                      Ursu Teodor - Bucuresti
                      Pantelimon Andi - Bucuresti
                      Miron Mihai - Cluj Napoca
                      Dogaru Alexandru Teodor - Bucuresti
                      Traista Andrei - Bucuresti
                      Panea Ovidiu - Bucuresti
                      Jimmy Lu - Bucuresti
                      Dena Corneliu - Giurgiu
                      17 -- 32
                      Musu Andrei - Bucuresti
                      Craciunas Bogdan - Bucuresti
                      Gheorghe Marian - Bucuresti
                      Radu Daniel - Bucuresti
                      Alp - Bucuresti
                      Buta Radu - Bucuresti
                      Achitei Nicolae - Bucuresti
                      Dasoveanu Liviu - Bucuresti
                      Grigore Alexandru - Campina
                      Tigau Dan - Bucuresti
                      Jaouir Khaled - Bucuresti
                      Fodoran Cosmin - Bucuresti
                      Petcu Marius - Bucuresti
                      Niculae Dan - Bucuresti
                      Dumbrava Doru - Bucuresti
                      Popescu George - Bucuresti
                      33 -- 38 1v gr.inf.
                      Dospinescu George - Bucuresti
                      Caldararu Mihai Florentin - Giurgiu
                      Stoicuta Marius Adrian - Ploiesti
                      Marin Marian - Bucuresti
                      Theodorescu Alex - Bucuresti
                      Zurzic Zeljko - Bucuresti
                      39 -- 45 0v gr.inf.
                      Dina Alexandru - Bucuresti
                      Bistreanu Armand - Bucuresti
                      Ionita Daniel - Bucuresti
                      Enciu Marcel - Bucuresti
                      Borcea Daniel - Bucuresti
                      Chelu Valentin - Bucuresti
                      Anghel Louis - Bucuresti
                      Top Tenis Arena - Cea mai mare sala de tenis de masa din Bucuresti
                      23 de mese Donic World Champion TC
                      Suprafata de joc Gerflor Taraflex TT
                      45mp, 70mp, 120mp / masa spatiu de joc
                      1000lux lumina pe masa
                      Omologata FRTM
                      www.toptenis.ro

                      Comentariu


                      • #86
                        Grupe inferioare

                        Gr.inferioara nr. 1
                        Nume si prenume Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        5
                        6
                        V
                        Loc
                        1 TEPELEA IOANA BUCURESTI
                        3-2
                        3-0
                        3-0
                        3-0
                        3-1
                        5
                        1
                        2 ACSINTE OANA BUCURESTI
                        2-3
                        3-0
                        3-2
                        3-2
                        3-0
                        4
                        2
                        3 TIGAU ANDREEA AURELIA BUCURESTI
                        0-3
                        0-3
                        1-3
                        0-3
                        2-3
                        0
                        4 OPREA MARIA BUCURESTI
                        0-3
                        2-3
                        3-1
                        3-2
                        3-1
                        3
                        3
                        5 GAVRIL ANGELA BUCURESTI
                        0-3
                        2-3
                        3-0
                        2-3
                        1-3
                        1
                        6 CALIN ANISOARA BUCURESTI
                        1-3
                        0-3
                        3-2
                        1-3
                        3-1
                        2
                        4
                        Gr.inferioara nr. 2
                        Nume si prenume Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        5
                        6
                        V
                        Loc
                        1 BARBU ANA MARIA BUCURESTI
                        3-1
                        3-0
                        3-0
                        3-0
                        3-0
                        5
                        1
                        2 BRADATAN LENUTA BUCURESTI
                        1-3
                        3-0
                        3-0
                        3-2
                        3-0
                        4
                        2
                        3 POPA IOANA BUCURESTI
                        0-3
                        0-3
                        0-3
                        1-3
                        3-0
                        1
                        4 VATUI CARMELA BUCURESTI
                        0-3
                        0-3
                        3-0
                        1-3
                        3-1
                        2
                        4
                        5 VOINESCU ECATERINA BUCURESTI
                        0-3
                        2-3
                        3-1
                        3-1
                        3-0
                        3
                        3
                        6 BUZATU IONICA BUCURESTI
                        0-3
                        0-3
                        0-3
                        1-3
                        0-3
                        0
                        Eliminatorii
                        1. Tepelea Ioana
                        -------------------- Tepelea Ioana 3-0
                        8. Vatui Carmela
                        ---------------------------------------- Tepelea Ioana 3-1
                        5. Oprea Maria
                        -------------------- Bradatan Lenuta 3-1
                        4. Bradatan Lenuta
                        ------------------------------------------------------------ Barbu Ana Maria 3-2
                        3. Acsinte Oana
                        -------------------- Acsinte Oana 3-0
                        6. Voinescu Ecaterina
                        ---------------------------------------- Barbu Ana Maria 3-0
                        7. Calin Anisoara
                        -------------------- Barbu Ana Maria 3-0
                        2. Barbu Ana Maria

                        Clasament

                        1. Barbu Ana Maria - Bucuresti
                        2. Tepelea Ioana - Bucuresti
                        3 -- 4
                        Acsinte Oana - Bucuresti
                        Bradatan Lenuta - Bucuresti
                        5 -- 8
                        Calin Anisoara - Bucuresti
                        Vatui Carmela - Bucuresti
                        Voinescu Ecaterina - Bucuresti
                        Oprea Maria - Bucuresti
                        9 -- 10 1v gr.inf.
                        Popa Ioana - Bucuresti
                        Gavril Angela - Bucuresti
                        11 -- 12 0v gr.inf.
                        Tigau Andreea Aurelia - Bucuresti
                        Buzatu Ionica - Bucuresti
                        Top Tenis Arena - Cea mai mare sala de tenis de masa din Bucuresti
                        23 de mese Donic World Champion TC
                        Suprafata de joc Gerflor Taraflex TT
                        45mp, 70mp, 120mp / masa spatiu de joc
                        1000lux lumina pe masa
                        Omologata FRTM
                        www.toptenis.ro

                        Comentariu


                        • #87
                          Grupa nr. 1

                          Nume si prenume 1 2 3 4 5 Victorii LOC
                          1 Miki Manescu - Barbu Ana 3/0 3/0 3/0 3/0 4 1
                          2 Achitei Nicolae - Maria Oprea 0/3 3/2 3/0 3/2 3 2
                          3 Olimpia Purendea - Adrian Lucaci 0/3 2/3 3/0 2/3 1 3
                          4 Constantin Gabriela - Ionita Daniel 0/3 0/3 0/3 3/1 1 4
                          5 Carmela Vatui - Florin Stoia 0/3 2/3 3/2 1/3 1 5

                          Grupa nr. 2

                          Nume si prenume 1 2 3 4 5 Victorii LOC
                          1 Cocala Adriana - Macarenco Andrei 3/0 3/0 3/1 3/0 4 1
                          2 Oana Acsinte - Marius Petcu 0/3 3/1 3/0 3/0 3 2
                          3 Teodorescu Catalina - Fodoran Cosmin 0/3 1/3 1/3 3/1 1 4
                          4 Ciripan Camelia - Miron Mihai 1/3 0/3 3/1 3/0 2 3
                          5 Ionica Buzatu - Mihai Gheorghe 0/3 0/3 1/3 0/3 0 5

                          Grupa nr. 3

                          Nume si prenume 1 2 3 4 5 Victorii LOC
                          1 Buzatu Vasile - Boroica Ana Maria 3/0 3/0 3/0 3/0 4 1
                          2 Voinescu Ecaterina - Panea Ovidiu 0/3 1/3 3/0 3/0 2 3
                          3 Traista Andrei - Oana Lupu 0/3 3/1 3/1 3/0 3 2
                          4 Ioana Popa - Dogaru Teodor 0/3 0/3 1/3 3/0 1 4
                          5 Silvia Barbu - Catalin Mihai 0/3 0/3 0/3 0/3 0 5

                          Grupa nr. 4

                          Nume si prenume 1 2 3 4 5 Victorii LOC
                          1 Trohonel Dan - Rogoz Nicoleta 3/0 3/1 3/0 3 1
                          2 Tigau Andreea Aurelia - Ursu Teodor 0/3 0/3 1/3 0 4
                          3 Jaouir Khaled - Bradatan Lenuta 1/3 3/0 1/3 1 3
                          4 Niculae Dan - Anisoara Calin 0/3 3/1 3/1 2 2
                          5 Marcu Bogdan - Andra
                          Top Tenis Arena - Cea mai mare sala de tenis de masa din Bucuresti
                          23 de mese Donic World Champion TC
                          Suprafata de joc Gerflor Taraflex TT
                          45mp, 70mp, 120mp / masa spatiu de joc
                          1000lux lumina pe masa
                          Omologata FRTM
                          www.toptenis.ro

                          Comentariu


                          • #88
                            Top Tenis Arena - Cea mai mare sala de tenis de masa din Bucuresti
                            23 de mese Donic World Champion TC
                            Suprafata de joc Gerflor Taraflex TT
                            45mp, 70mp, 120mp / masa spatiu de joc
                            1000lux lumina pe masa
                            Omologata FRTM
                            www.toptenis.ro

                            Comentariu

                            Cine a citit topicul
                            Procesare...
                            X