Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu B+ "WTTD - AmaTur România", Ploiești Indoor Table Tenis Echipe - 04.04.2019

Adună
X
Adună
Useri activi pe acest topic: 1 (0 membri și 1 vizitatori)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu B+ "WTTD - AmaTur România", Ploiești Indoor Table Tenis Echipe - 04.04.2019

    Turneu Echipe de 2 - "WTTD - AmaTur România", Ploiesti - Indoor Table Tennis- 04.04.2019

    AmaTur România și ITTF organizează:
    World Table Tennis Day 2019

    UN eveniment promovat de:
    ITTF Foundation:
    LOCALITATEA: Ploiesti, str. Valeni, nr. 141;
    DATA: Ziua 04 Aprilie 2019;
    CATEGORII: ECHIPE
    ORA DE ÎNCEPERE:
    17.45 – validare înscrieri, la 18:05 încep meciurile;
    SALA: Indoor Table Tennis;
    INDICAȚII DE ACCES:
    LOGISTICĂ: 6 mese Donic Persson 25;
    MINGILE OFICIALE ALE EVENIMENTULUI: Butterfly Three-Stars S40+;
    SPAȚIU DE JOC: 200 mp
    SUPRAFAȚA DE JOC: Taraflex;
    FACILITĂȚI: Vestiare;
    TAXA: 30 lei/echipa; fără taxă de afiliere;
    MATERIALE DE PREMIERE:
    Locurile 1÷4 – Medalii + diplome;
    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit;
    - ultima retragere 04.04.2019, ora 15,00;
    SISTEMUL DE JOC:
    - Echipe - maxim 12 echipe; grupe de 3
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 meciuri (simplu,simplu, dublu, simplu,simplu(3/5); un meci cel mai bun din 5 seturi
    - Grupe inferioare de câte (3) – se califică primii (3);
    - Capi de serie grupe inferioare – conform MP jucator mai bine clasat;
    - Fara grupe superioare
    - Tablou eliminatoriu de 16;
    - Ordine favoriți eliminatorii – conform număr de ordine grupe inferioare.
    - Tabloul eliminatoriu se generează automat;
    ORGANIZATOR:
    - Iancu George, tel. 0744576977;
    ORGANIZATOR TEHNIC:
    - Visan Bogdan, tel. 0729983041;
    OFICIAL BALL SUPPLIER:
    SC Prosoft Management SRL,
    reprezentant Butterfly:
    www.tt-shop.ro;
    [/QUOTE]

  • #2
    Rezervat inscrieri

    Comentariu


    • #3
      Marian bogdan
      "Nu ne oprim din joacă atunci când îmbătrânim ci îmbătrânim când încetăm să ne mai jucăm."
      George Bernard Shaw
      https://www.youtube.com/user/megan1RO

      Comentariu


      • #4
        Marian Bogdan+Botoc Ovidiu
        Iancu George+Gheorghe Dragos
        Ultima editare de george60; 25.mar.2019, 20:48.

        Comentariu


        • #5
          Cudalbu Ciprian+Caloianu Iuliana

          Comentariu


          • #6
            Ene Florin+Popescu Sorin

            Comentariu


            • #7
              Nitu Serban+Eparu Leontin

              Comentariu


              • #8
                Sorescu Mircea + Voicu Ionut

                Comentariu


                • #9
                  Inscrieri ECHIPE - on 4/4/2019 at 6:23:44 PM

                  1. Caloianu Iuliana-Cudalbu Ciprian348 - 42.03 - EMF
                  2. Gheorghe Dragos-Bruchiu Doru-rezerva Iancu George206 - 32.76 - O
                  3. Voicu Ionut-Sorescu Mircea175 - 29.67 - O
                  4. Marian Bogdan-Botoc Ovidiu120 - 28.51 - OW
                  5. Potarniche Bianca-Moise Bianca197 - 27.37 - OLJF
                  6. Ene Florin-Popescu Sorin252 - 18.53 - A
                  7. Nitu Serban-Eparu Leontin277 - 18.39 - AW
                  Ultima editare de george60; 05.apr.2019, 08:36.

                  Comentariu


                  • #10
                    "Nu ne oprim din joacă atunci când îmbătrânim ci îmbătrânim când încetăm să ne mai jucăm."
                    George Bernard Shaw
                    https://www.youtube.com/user/megan1RO

                    Comentariu


                    • #11
                      "Nu ne oprim din joacă atunci când îmbătrânim ci îmbătrânim când încetăm să ne mai jucăm."
                      George Bernard Shaw
                      https://www.youtube.com/user/megan1RO

                      Comentariu


                      • #12
                        Gr.inferioara nr. 1 - Echipe
                        Nume si prenume Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        5
                        6
                        V
                        Loc
                        1 CALOIANU-CUDALBU PLOIESTI
                        3-0
                        3-0
                        2
                        1
                        2 MARIAN BOGDAN-BOTOC PLOIESTI
                        0-3
                        3-1
                        1
                        2
                        3 POTARNICHE-MOISE BUZAU
                        0-3
                        1-3
                        0
                        3
                        4
                        Gr.inferioara nr. 2 - ECHIPE
                        Nume si prenume Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        5
                        6
                        V
                        Loc
                        1 GHEORGHE-BRUCHIU BOLDESTI
                        0-3
                        3-0
                        3-0
                        2
                        2
                        2 VOICU-SORESCU PLOIESTI
                        3-0
                        3-0
                        3-0
                        3
                        1
                        3 ENE-POPESCU PLOIESTI
                        0-3
                        0-3
                        1-3
                        0
                        4
                        4 NITU-EPARU PAULESTI
                        0-3
                        0-3
                        3-1
                        1
                        3

                        Comentariu


                        • #13
                          Eliminatorii ECHIPE

                          1. Caloianu-Cudalbu
                          -------------------- Caloianu Cudalbu 3-0
                          16.
                          ----------------------------------- Caloianu-Cudalbu 3-0
                          9. Loc 5 Gr.X
                          -------------------- Ene-Popescu 3-0
                          8. Ene-Popescu
                          -------------------------------------------------- Caloianu-Cudalbu 3-1
                          5. Nitu-Eparu
                          -------------------- Nitu-Eparu 3-0
                          12. Bye
                          ----------------------------------- MarianBogdan-Botoc 3-1
                          13. Bye
                          -------------------- Marian Bogdan-Botoc 3-0
                          4. Marian Bogdan=Botoc

                          ----------------------------------------------------------------- Caloianu-Cudalbu 3-2

                          3. Gheorghe-Bruchiu
                          -------------------- Gheorghe-Bruchiu 3-0
                          14. Bye
                          ----------------------------------- Gheorghe-Bruchiu 3-0
                          11. Bye
                          -------------------- Potarniche-Moise 3-0
                          6. Potarniche-Moise
                          -------------------------------------------------- Gheorghe-Bruchiu 3-2
                          7. Loc 4 Gr. 1
                          -------------------- Loc 4 Gr. 1 3-0
                          10. Loc 5 Gr.X
                          ----------------------------------- Voicu-Sorescu 3-0
                          15.
                          -------------------- Voicu-Sorescu 3-0
                          2. Voicu Ionut

                          Comentariu


                          • #14
                            Clasament Echipe

                            1. Caloianu-Cudalbu - Ploiesti
                            2. Gheorghe-Bruchiu - Boldesti
                            3 -- 4
                            Marian Bogdan-Botoc - Ploiesti
                            Voicu-Sorescu - Ploiesti
                            5 -- 7
                            Ene-Popescu - Ploiesti
                            Potarniche-Moise - Buzau
                            Nitu-Eparu - Paulesti

                            Comentariu


                            • #15
                              "Nu ne oprim din joacă atunci când îmbătrânim ci îmbătrânim când încetăm să ne mai jucăm."
                              George Bernard Shaw
                              https://www.youtube.com/user/megan1RO

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X