Anunț

Adună
Nici un anunț īncă.

Turneu B+ "WTTD - AmaTur Romānia", Ploiești Indoor Table Tenis Echipe - 04.04.2019

Adună
X
Adună
Useri activi pe acest topic: 1 (0 membri și 1 vizitatori)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Marian Bogdan
    a răspuns
    Montaj foto video:

    Lasă un comentariu:


  • Marian Bogdan
    a răspuns

    Lasă un comentariu:


  • Marian Bogdan
    a răspuns

    Lasă un comentariu:


  • Marian Bogdan
    a răspuns

    Lasă un comentariu:


  • george60
    a răspuns
    Clasament Echipe

    1. Caloianu-Cudalbu - Ploiesti
    2. Gheorghe-Bruchiu - Boldesti
    3 -- 4
    Marian Bogdan-Botoc - Ploiesti
    Voicu-Sorescu - Ploiesti
    5 -- 7
    Ene-Popescu - Ploiesti
    Potarniche-Moise - Buzau
    Nitu-Eparu - Paulesti

    Lasă un comentariu:


  • george60
    a răspuns
    Eliminatorii ECHIPE

    1. Caloianu-Cudalbu
    -------------------- Caloianu Cudalbu 3-0
    16.
    ----------------------------------- Caloianu-Cudalbu 3-0
    9. Loc 5 Gr.X
    -------------------- Ene-Popescu 3-0
    8. Ene-Popescu
    -------------------------------------------------- Caloianu-Cudalbu 3-1
    5. Nitu-Eparu
    -------------------- Nitu-Eparu 3-0
    12. Bye
    ----------------------------------- MarianBogdan-Botoc 3-1
    13. Bye
    -------------------- Marian Bogdan-Botoc 3-0
    4. Marian Bogdan=Botoc

    ----------------------------------------------------------------- Caloianu-Cudalbu 3-2

    3. Gheorghe-Bruchiu
    -------------------- Gheorghe-Bruchiu 3-0
    14. Bye
    ----------------------------------- Gheorghe-Bruchiu 3-0
    11. Bye
    -------------------- Potarniche-Moise 3-0
    6. Potarniche-Moise
    -------------------------------------------------- Gheorghe-Bruchiu 3-2
    7. Loc 4 Gr. 1
    -------------------- Loc 4 Gr. 1 3-0
    10. Loc 5 Gr.X
    ----------------------------------- Voicu-Sorescu 3-0
    15.
    -------------------- Voicu-Sorescu 3-0
    2. Voicu Ionut

    Lasă un comentariu:


  • george60
    a răspuns
    Gr.inferioara nr. 1 - Echipe
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 CALOIANU-CUDALBU PLOIESTI
    3-0
    3-0
    2
    1
    2 MARIAN BOGDAN-BOTOC PLOIESTI
    0-3
    3-1
    1
    2
    3 POTARNICHE-MOISE BUZAU
    0-3
    1-3
    0
    3
    4
    Gr.inferioara nr. 2 - ECHIPE
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 GHEORGHE-BRUCHIU BOLDESTI
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    2 VOICU-SORESCU PLOIESTI
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    3 ENE-POPESCU PLOIESTI
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    4
    4 NITU-EPARU PAULESTI
    0-3
    0-3
    3-1
    1
    3

    Lasă un comentariu:


  • Marian Bogdan
    a răspuns

    Lasă un comentariu:


  • Marian Bogdan
    a răspuns

    Lasă un comentariu:


  • george60
    a răspuns
    Inscrieri ECHIPE - on 4/4/2019 at 6:23:44 PM

    1. Caloianu Iuliana-Cudalbu Ciprian348 - 42.03 - EMF
    2. Gheorghe Dragos-Bruchiu Doru-rezerva Iancu George206 - 32.76 - O
    3. Voicu Ionut-Sorescu Mircea175 - 29.67 - O
    4. Marian Bogdan-Botoc Ovidiu120 - 28.51 - OW
    5. Potarniche Bianca-Moise Bianca197 - 27.37 - OLJF
    6. Ene Florin-Popescu Sorin252 - 18.53 - A
    7. Nitu Serban-Eparu Leontin277 - 18.39 - AW
    Ultima editare de george60; 05.apr.2019, 08:36.

    Lasă un comentariu:


  • george60
    a răspuns
    Sorescu Mircea + Voicu Ionut

    Lasă un comentariu:


  • george60
    a răspuns
    Nitu Serban+Eparu Leontin

    Lasă un comentariu:


  • george60
    a răspuns
    Ene Florin+Popescu Sorin

    Lasă un comentariu:


  • george60
    a răspuns
    Cudalbu Ciprian+Caloianu Iuliana

    Lasă un comentariu:


  • george60
    a răspuns
    Marian Bogdan+Botoc Ovidiu
    Iancu George+Gheorghe Dragos
    Ultima editare de george60; 25.mar.2019, 20:48.

    Lasă un comentariu:

Cine a citit topicul
Procesare...
X