Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Cupa SIMPA Junior, Sibiu - 08.12.2019

Adună
X
Adună
Useri activi pe acest topic: 1 (0 membri și 1 vizitatori)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #16
    Clasament
    Cupa Simpa Junior ed II-a
    Turneu - Local - Sibiu - 08.12.2019
    Baieti V-VIII


    Locul - Nume prenume - Localitatea
    1 Cindea Cristian Medias
    2 Sandu Andrei Sibiu
    3 Bardas Patrik Dumbraveni SB
    4 Matei Claudiu Cristian
    5 Frunteanu Sebastian Oralat
    6 Catoiu Cristian Cristian
    7 Oprica Robert Cristian
    8 Nedelea Liviu Sibiu
    9 Nastase Radu Sibiu
    10 Lazureanu Rares Sibiu
    11 Popescu Robert Sibiu
    12 Popescu Bogdan Sibiu
    13 Gandila Ianis Sibiu
    14 Roman Mihai Sibiu
    15 Sugeac Tudor Sibiu
    16 Cioran Raul Sibiu
    17 Pasca Ionut Cisnadie
    18 Ploia Tudor Sibiu
    19 Cretu Nick Selimbar
    20 Chirtibus Raul Sibiu
    21 Ruja Marian Slimnic
    22 Vintila Stefan Slimnic
    23 Tatu Robert Ioan Sibiu
    24 Luca Ionut Sibiu
    25 Creanga David Selimbar




    Clasament
    Cupa Simpa Junior ed II-a
    Turneu - Local - Sibiu - 08.12.2019
    Baieti I-IV


    Locul - Nume prenume - Localitatea
    1 Bardas Mark Dumbraveni SB
    2 Porumb Alexandru Sibiu
    3 Catana Albert Cisnadie
    4 Nica Radu Iustin Sibiu
    5 Bellisario Cosimo- Stefano-Luigi Copsa Mica
    6 Costache David Cisnadie
    7 Olariu David Sibiu
    8 Porumb Cristian Sibiu
    9 Bratu Vlad Sibiu
    10 Kondort Dragos Sibiu
    11 Rusu Lucian Daniel Sibiu
    12 Kadar Bogdan Selimbar
    13 Nica Tudor Sibiu
    14 Faraon Patrik Selimbar
    15 Muller Elias Sibiu
    16 Bordea Ștefan Sibiu
    17 Gligor Dragos Sibiu
    18 Cherbeleata Eric Sibiu
    19 Manisor Sebastian Selimbar
    20 Tatu Paul Damian Sibiu



    Clasament
    Cupa Simpa Junior ed II-a
    Turneu - Local - Sibiu - 08.12.2019
    Fete I-IV


    Locul-Nume prenume - Localitatea
    1 Roman Stefania Sibiu
    2 Catoiu Roxana Cristian
    3 Cerghezan Denisa Sibiu
    4 Nistor Andra Maria Sibiu
    5 Roiban Rucsandra Sibiu


    Clasament
    Cupa Simpa Junior ed II-a
    Turneu - Local - Sibiu - 08.12.2019
    Fete V-VIII
    Locul - Nume prenume - Localitatea


    1 Herciu Gabriela Medias
    2 Sitoianu Delia Cristian
    3 Popelca Natalia Selimbar
    4 Ciortea Miruna Sibiu
    Ultima editare de adof; 21.dec.2019, 11:09.

    Comentariu


    • #17






      Comentariu

      Cine a citit topicul
      Procesare...
      X