Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Memorialul "Dobolyi Aladar", Targu Secuiesc - 23/24.11.2019

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Memorialul "Dobolyi Aladar", Targu Secuiesc - 23/24.11.2019

    Memorialul Dobolyi Aladár




    Târgu Secuiesc, Sala Polivalentă, Strada Stadionului nr. 12.

    [TD]
    [/TD]

    DATA: 23.-24. 11. 2019.

    Categoriile turneului:
    Băieți, Fete Junior IV (născuți 2009 si după )
    Băieți, Fete Junior III (născuți 2007-2008 )
    Băieți, Fete Junior II (născuți 2004-2006 )

    Ora de incepere și ziua: 09:00 Sambata, 09:00 Duminica

    Logistică: 20 mese, mingi 3*

    Material de premiere:
    - Locul 1 – cupă + diplomă, medalii
    - Locul 2 – cupă + diplomă, medalii
    - Locurile 3-4 – cupă + diplomă, medalii




    SISTEM DE DESFĂȘURARE:
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    Etapele: Grupe Inferioare, Grupe Superioare, Tablou eliminatoriu
    - Grupe inferioare de câte 4, 5, 6 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de cluburi (locul 1 nu se schimbă), se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare conform locului dată de ultimul clasament afisat la data 19.11.2019 de Federatia Romana de Tenis de Masa ;
    - Grupe superioare de câte 3 jucători, se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare conform rezultate grupe inferioare;
    - Tablou eliminatoriu 16/8 in functie de numarul participantilor;
    - Ordine favoriți eliminatorii conform număr de ordine grupe superioare şi vor fi “trase la sorţi” de către calculator;
    Organizatorii isi rezerva dreptul de a schimba sistemul de joc in functie de numarul participantilor.

    ORGANIZATORI:
    Clubului Sportiv ” Nagy Mózes” din Targu Secuiesc

    Asociația Club Sportiv de Tenis de Masa ”Dobolyi Aladár”
    - Kerekes Barnabas, tel. 0040748.853.803;

    PARTENERI:
    Primăria Municipiului Târgu Secuiesc, prin Dl. Primar Bokor Tibor
    Ultima editare de CKA; 25.nov.2019, 17:46.

  • #2
    Inscrieri U - 10 FETE - on 22/11/2019 at 9:25:29 AM

    1. Sandu Vasilica, CSM Moinesti,
    2. Iordan Teodora Elena, CN Al Vlahuta R.S,
    3. Szabo Timea, ACS Dumbravita,
    4. Calin Maria, CSM Buzau,
    5. Casuneanu Briana, CSM Moinesti,
    6. Ionascu Arina, CS Pristavu C-lung,
    7. Ionascu Nadalia, CS Pristavu C-lung,
    8. Canea Kocsis Abigel, LTNM Tg.Secuiesc,
    9. Balasz Boglarka, LTNM Tg.Secuiesc,
    10. Bejan Hanna, LTNM Tg.Secuiesc,
    11. Serbanescu Riana, CN Al Vlahuta R.S,
    12. Cebuc Ema, ACS Dumbravita,
    13. Albu Sofia, CSS Slatina,
    14. David Riana, CN Al Vlahuta R.S,
    15. Maricescu Adina, CSS Slatina,
    16. Filisanu Bianca, CSS Slatina,
    17. Isar Raluca, CSS Sf.Gheorghe,
    18. Enache Miruna, CS Pristavu C-lung,
    19. Cretoiu Andreea Iulia, CSM Rm.Sarat,
    20. Ezaru Ramona, CSM Rm.Sarat,
    21. Simon Ecaterina, CS Sepsi Sf Gheorghe,
    22. Pribeagu Maria, FC Arges Pitesti,
    23. Vlad Stefania, FC Arges Pitesti,
    24. Serban Anamaria, CSM Rm.Sarat,
    25. Farkas Lilla, CS Sepsi Sf Gheorghe,
    26. Grigore Cristina, FC Arges Pitesti,
    27. Sternoiu Ioana, CSTA Bucuresti
    28. Boroica Florentina, CSTA Bucuresti
    29. Petrescu Stefania, FC Arges Pitesti
    30. Bejan Boglarka, LTNM Tg.Secuiesc
    31. Marton Lukacs Avarka, CSS Tg.Mures

    Grupe inferioare U - 10 FETE
    1 Sandu Vasilica Serbanescu Riana Albu Sofia Serban Anamaria Grigore Cristina
    2 Iordan Teodora Elena Ionascu Nadalia Maricescu Adina Vlad Stefania Farkas Lilla
    3 Szabo Timea Bejan Hanna David Riana Pribeagu Maria Sternoiu Ioana
    4 Calin Maria Balasz Boglarka Filisanu Bianca Simon Ecaterina Boroica Florentina
    5 Casuneanu Briana Canea Kocsis Abigel Enache Miruna Ezaru Ramona Petrescu Stefania
    6 Ionascu Arina Cebuc Ema Isar Raluca Cretoiu Andreea Iulia Bejan Boglarka Marton Lukacs Avarka
    Gr.inferioara nr. 1 - U - 10 FETE
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 SANDU VASILICA CSM MOINESTI
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 SERBANESCU RIANA CN AL VLAHUTA R.S
    0-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    2
    3 ALBU SOFIA CSS SLATINA
    0-3
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    3
    4 SERBAN ANAMARIA CSM RM.SARAT
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    5 GRIGORE CRISTINA FC ARGES PITESTI
    0-3
    0-3
    0-3
    3-1
    1
    4
    Gr.inferioara nr. 2 - U - 10 FETE
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 IORDAN TEODORA ELENA CN AL VLAHUTA R.S
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 IONASCU NADALIA CS PRISTAVU C-LUNG
    0-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    2
    3 MARICESCU ADINA CSS SLATINA
    0-3
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    3
    4 VLAD STEFANIA FC ARGES PITESTI
    0-3
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    4
    5 FARKAS LILLA CS SEPSI SF GHEORGHE
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    Gr.inferioara nr. 3 - U - 10 FETE
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 SZABO TIMEA ACS DUMBRAVITA
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 BEJAN HANNA LTNM TG.SECUIESC
    0-3
    2-3
    3-0
    3-1
    2
    3
    3 DAVID RIANA CN AL VLAHUTA R.S
    1-3
    3-2
    3-0
    3-1
    3
    2
    4 PRIBEAGU MARIA FC ARGES PITESTI
    0-3
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    4
    5 STERNOIU IOANA CSTA BUCURESTI
    0-3
    1-3
    1-3
    0-3
    0
    Gr.inferioara nr. 4 - U - 10 FETE
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 CALIN MARIA CSM BUZAU
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
    2 BALASZ BOGLARKA LTNM TG.SECUIESC
    0-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    2
    3 FILISANU BIANCA CSS SLATINA
    0-3
    0-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    3
    4 SIMON ECATERINA CS SEPSI SF GHEORGHE
    0-3
    0-3
    0-3
    3-0
    1-3
    1
    5 BOROICA FLORENTINA CSTA BUCURESTI
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    6 BASESCU IRINA CN AL VLAHUTA R.S
    0-3
    0-3
    0-3
    3-1
    3-0
    2
    4
    Gr.inferioara nr. 5 - U - 10 FETE
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 CASUNEANU BRIANA CSM MOINESTI
    3-1
    3-0
    3-0
    3-1
    4
    1
    2 CANEA KOCSIS ABIGEL LTNM TG.SECUIESC
    1-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    2
    3 ENACHE MIRUNA CS PRISTAVU C-LUNG
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    4 EZARU RAMONA CSM RM.SARAT
    0-3
    0-3
    3-0
    0-3
    1
    4
    5 PETRESCU STEFANIA FC ARGES PITESTI
    1-3
    0-3
    3-1
    3-0
    2
    3
    Gr.inferioara nr. 6 - U - 10 FETE
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 IONASCU ARINA CS PRISTAVU C-LUNG
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
    2 CEBUC EMA ACS DUMBRAVITA
    0-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3-1
    4
    2
    3 ISAR RALUCA CSS SF.GHEORGHE
    0-3
    1-3
    3-1
    3-0
    3-1
    3
    3
    4 CRETOIU ANDREEA IULIA CSM RM.SARAT
    0-3
    0-3
    1-3
    3-1
    0-3
    1
    5 BEJAN BOGLARKA LTNM TG.SECUIESC
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    6 MARTON LUKACS AVARKA CSS TG.MURES
    0-3
    1-3
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    4


    Calificati in superioare - U - 10 FETE
    1 Sandu Vasilica Serbanescu Riana Albu Sofia Grigore Cristina
    2 Iordan Teodora Elena Ionascu Nadalia Maricescu Adina Vlad Stefania
    3 Szabo Timea David Riana Bejan Hanna Pribeagu Maria
    4 Calin Maria Balasz Boglarka Filisanu Bianca Basescu Irina
    5 Casuneanu Briana Canea Kocsis Abigel Petrescu Stefania Ezaru Ramona
    6 Ionascu Arina Cebuc Ema Isar Raluca Marton Lukacs Avarka


    Gr.superioara nr. 1 - U - 10 FETE
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 SANDU VASILICA CSM MOINESTI
    3-0
    3-0
    2
    1
    2 FILISANU BIANCA CSS SLATINA
    0-3
    3-0
    1
    2
    3 PETRESCU STEFANIA FC ARGES PITESTI
    0-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 2 - U - 10 FETE
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 IORDAN TEODORA ELENA CN AL VLAHUTA R.S
    3-1
    3-1
    2
    1
    2 BEJAN HANNA LTNM TG.SECUIESC
    1-3
    0-3
    0
    3 ISAR RALUCA CSS SF.GHEORGHE
    1-3
    3-0
    1
    2
    Gr.superioara nr. 3 - U - 10 FETE
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 SZABO TIMEA ACS DUMBRAVITA
    3-0
    3-0
    2
    1
    2 MARICESCU ADINA CSS SLATINA
    0-3
    2-3
    0
    3 MARTON LUKACS AVARKA CSS TG.MURES
    0-3
    3-2
    1
    2
    Gr.superioara nr. 4 - U - 10 FETE
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 CALIN MARIA CSM BUZAU
    3-0
    3-0
    2
    1
    2 ALBU SOFIA CSS SLATINA
    0-3
    3-0
    1
    2
    3 EZARU RAMONA CSM RM.SARAT
    0-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 5 - U - 10 FETE
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 CASUNEANU BRIANA CSM MOINESTI
    3-0
    3-0
    2
    1
    2 IONASCU NADALIA CS PRISTAVU C-LUNG
    0-3
    3-0
    1
    2
    3 BASESCU IRINA CN AL VLAHUTA R.S
    0-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 6 - U - 10 FETE
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 IONASCU ARINA CS PRISTAVU C-LUNG
    1-3
    3-1
    1
    2
    2 SERBANESCU RIANA CN AL VLAHUTA R.S
    3-1
    3-0
    2
    1
    3 STERNOIU IOANA CSTA BUCURESTI
    1-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 7 - U - 10 FETE
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 CEBUC EMA ACS DUMBRAVITA
    3-0
    3-0
    2
    1
    2 BALASZ BOGLARKA LTNM TG.SECUIESC
    0-3
    3-0
    1
    2
    3 VLAD STEFANIA FC ARGES PITESTI
    0-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 8 - U - 10 FETE
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 CANEA KOCSIS ABIGEL LTNM TG.SECUIESC
    3-2
    3-0
    2
    1
    2 DAVID RIANA CN AL VLAHUTA R.S
    2-3
    3-0
    1
    2
    3 GRIGORE CRISTINA FC ARGES PITESTI
    0-3
    0-3
    0


    Calificati in eliminatorii - U - 10 FETE
    1 Sandu Vasilica Filisanu Bianca
    2 Iordan Teodora Elena Isar Raluca
    3 Szabo Timea Marton Lukacs Avarka
    4 Calin Maria Albu Sofia
    5 Casuneanu Briana Ionascu Nadalia
    6 Serbanescu Riana Ionascu Arina
    7 Cebuc Ema Balasz Boglarka
    8 Canea Kocsis Abigel David Riana

    Eliminatorii U - 10 FETE

    1. Sandu Vasilica
    -------------------- Sandu Vasilica 3-0
    16. Marton Lukacs Avarka
    ----------------------------------- Sandu Vasilica 3-0
    9. Ionascu Arina
    -------------------- Ionascu Arina 3-2
    8. Canea Kocsis Abigel
    -------------------------------------------------- Casuneanu Briana 3-1
    5. Casuneanu Briana
    -------------------- Casuneanu Briana 3-0
    12. David Riana
    ----------------------------------- Casuneanu Briana 3-0
    13. Isar Raluca
    -------------------- Calin Maria 3-0
    4. Calin Maria

    ----------------------------------------------------------------- Iordan Teodora Elena 3-0

    3. Szabo Timea
    -------------------- Szabo Timea 3-0
    14. Filisanu Bianca
    ----------------------------------- Szabo Timea 3-0
    11. Balasz Boglarka
    -------------------- Serbanescu Riana 3-1
    6. Serbanescu Riana
    -------------------------------------------------- Iordan Teodora Elena 3-1
    7. Cebuc Ema
    -------------------- Cebuc Ema 3-0
    10. Ionascu Nadalia
    ----------------------------------- Iordan Teodora Elena 3-0
    15. Albu Sofia
    -------------------- Iordan Teodora Elena 3-0
    2. Iordan Teodora Elena




    Ultima editare de CKA; 24.nov.2019, 18:42.

    Comentariu


    • #3
      Inscrieri U - 10 BAIETI - on 23/11/2019 at 8:39:29 PM

      1. Eparu Matei, CS Petrolul Ploiesti,
      2. Kovacs Kristof, LT N Mozes Tg.Sec.,
      3. Sebok Marton, CSS Od.Secuiesc,
      4. Toro David, CSS Od.Secuiesc,
      5. Pirvu Patrik, CSM Moinesti,
      6. State Malin Marian, CSS 1 Buc,
      7. Sandu Ion, CSM Moinesti,
      8. Balasa David Mihai, CSS Craiova,
      9. Ionescu Vlad, CSM Buzau,
      10. Stinche Sasha, CSS 1 Buc,
      11. Marinescu Shasa, CSS Craiova,
      12. Dumitru Alex, CN Al Vlahuta R.S,
      13. Orosz Crisztian, CSS Sf.Gheorghe,
      14. Olaru Denis, CSM Moinesti,
      15. Szilagyi Bence, CSS Tg.Mures,
      16. Korodi Daniel, CSS Sf.Gheorghe,
      17. Papp Hunor, CSS Tg.Mures,
      18. Leau Fabian, CSM Rm.Sarat,
      19. Balint Tamas, CSS Sf.Gheorghe,
      20. Grigorescu Bogdan, CSS Craiova,
      21. Sarkany Levente, CSS Od.Secuiesc,
      22. Szoverdi Kristan, CSS Od.Secuiesc,
      23. Burlacu Eduard, CSM Rm.Sarat,
      24. Condorateanu Erik, CSM Rm.Sarat,
      25. Handra Mark, LT N Mozes Tg.Sec.,
      26. Gelei Kristof, CSS Od.Secuiesc,
      27. Idorasi Alexandru, CS Pristavu Clung,
      28. Badescu Andrei, CS Stirom Bucuresti,
      29. Traista Andrei, CSS Craiova,
      30. Anton Rares, CSM Moinesti,
      31. Matyas Tamas, LT N Mozes Tg.Sec.
      32. Keizer Robert, Cluj Napoca
      33. Gellei Nimrod, CSS Od.Secuiesc
      34. Cristea Rares, CSS 1 Buc
      35. Petre Pavel Laurentiu, FC Arges Pitesti
      36. Ceausescu Ionut Rares, FC Arges Pitesti
      37. Bordas Mark, CSS Tg.Mures


      Grupe inferioare U - 10 BAIETI
      1 Eparu Matei Marinescu Shasa Dumitru Alex Szoverdi Kristan Handra Mark Ceausescu Ionut Rares Bordas Mark
      2 Kovacs Kristof Stinche Sasha Orosz Crisztian Burlacu Eduard Gelei Kristof Petre Pavel Laurentiu
      3 Sebok Marton Ionescu Vlad Olaru Denis Condorateanu Erik Idorasi Alexandru Cristea Rares
      4 Toro David Balasa David Mihai Szilagyi Bence Leau Fabian Anton Rares Keizer Robert
      5 Pirvu Patrik Balint Tamas Korodi Daniel Sarkany Levente Traista Andrei Matyas Tamas
      6 State Malin Marian Sandu Ion Papp Hunor Grigorescu Bogdan Badescu Andrei Gellei Nimrod


      Gr.inferioara nr. 1 - U - 10 BAIETI
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      7
      V
      Loc
      1 EPARU MATEI CS PETROLUL PLOIESTI
      3-0
      3-0
      3-0
      3-0
      3-0
      3-0
      6
      1
      2 MARINESCU SHASA CSS CRAIOVA
      0-3
      0-3
      3-0
      0-3
      2-3
      0-3
      1
      3 DUMITRU ALEX CN AL VLAHUTA R.S
      0-3
      3-0
      3-0
      0-3
      3-0
      2-3
      3
      4
      4 SZOVERDI KRISTAN CSS OD.SECUIESC
      0-3
      0-3
      0-3
      0-3
      3-0
      2-3
      1
      5 HANDRA MARK LT N MOZES TG.SEC.
      0-3
      3-0
      3-0
      3-0
      3-0
      3-0
      5
      2
      6 CEAUSESCU IONUT RARES FC ARGES PITESTI
      0-3
      3-2
      0-3
      0-3
      0-3
      3-2
      2
      7 BORDAS MARK CSS TG.MURES
      0-3
      3-0
      3-2
      3-2
      0-3
      2-3
      3
      3
      Gr.inferioara nr. 2 - U - 10 BAIETI
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      Loc
      1 KOVACS KRISTOF LT N MOZES TG.SEC.
      3-0
      3-0
      3-0
      3-0
      3-0
      5
      1
      2 STINCHE SASHA CSS 1 BUC
      0-3
      3-1
      3-0
      3-0
      3-0
      4
      2
      3 OROSZ CRISZTIAN CSS SF.GHEORGHE
      0-3
      1-3
      3-0
      3-1
      3-0
      3
      3
      4 BURLACU EDUARD CSM RM.SARAT
      0-3
      0-3
      0-3
      0-3
      0-3
      0
      5 GELEI KRISTOF CSS OD.SECUIESC
      0-3
      0-3
      1-3
      3-0
      3-2
      2
      4
      6 PETRE PAVEL LAURENTIU FC ARGES PITESTI
      0-3
      0-3
      0-3
      3-0
      2-3
      1
      Gr.inferioara nr. 3 - U - 10 BAIETI
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      Loc
      1 SEBOK MARTON CSS OD.SECUIESC
      3-0
      3-0
      3-0
      3-0
      3-0
      5
      1
      2 IONESCU VLAD CSM BUZAU
      0-3
      3-0
      3-0
      3-0
      3-0
      4
      2
      3 OLARU DENIS CSM MOINESTI
      0-3
      0-3
      3-1
      0-3
      0-3
      1
      4 CONDORATEANU ERIK CSM RM.SARAT
      0-3
      0-3
      1-3
      1-3
      0-3
      0
      5 IDORASI ALEXANDRU CS PRISTAVU CLUNG
      0-3
      0-3
      3-0
      3-1
      2-3
      2
      4
      6 CRISTEA RARES CSS 1 BUC
      0-3
      0-3
      3-0
      3-0
      3-2
      3
      3
      Gr.inferioara nr. 4 - U - 10 BAIETI
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      Loc
      1 TORO DAVID CSS OD.SECUIESC
      3-0
      3-0
      3-0
      3-0
      3-0
      5
      1
      2 BALASA DAVID MIHAI CSS CRAIOVA
      0-3
      3-0
      3-0
      3-0
      3-0
      4
      2
      3 SZILAGYI BENCE CSS TG.MURES
      0-3
      0-3
      3-0
      3-0
      3-0
      3
      3
      4 LEAU FABIAN CSM RM.SARAT
      0-3
      0-3
      0-3
      1-3
      3-1
      1
      5 ANTON RARES CSM MOINESTI
      0-3
      0-3
      0-3
      3-1
      2-3
      1
      4
      6 KEIZER ROBERT CLUJ NAPOCA
      0-3
      0-3
      0-3
      1-3
      3-2
      1
      Gr.inferioara nr. 5 - U - 10 BAIETI
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      Loc
      1 PIRVU PATRIK CSM MOINESTI
      3-0
      3-0
      3-0
      3-0
      3-0
      5
      1
      2 BALINT TAMAS CSM CLUJ NAPOCA
      0-3
      3-2
      3-1
      3-0
      3-0
      4
      2
      3 KORODI DANIEL CSS SF.GHEORGHE
      0-3
      2-3
      3-0
      3-0
      3-1
      3
      3
      4 SARKANY LEVENTE CSS OD.SECUIESC
      0-3
      1-3
      0-3
      3-0
      3-0
      2
      4
      5 TRAISTA ANDREI CSS CRAIOVA
      0-3
      0-3
      0-3
      0-3
      3-0
      1
      6 MATYAS TAMAS LT N MOZES TG.SEC.
      0-3
      0-3
      1-3
      0-3
      0-3
      0
      Gr.inferioara nr. 6 - U - 10 BAIETI
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      Loc
      1 STATE MALIN MARIAN CSS 1 BUC
      3-2
      3-0
      3-0
      3-1
      3-0
      5
      1
      2 SANDU ION CSM MOINESTI
      2-3
      3-0
      3-0
      1-3
      3-0
      3
      3
      3 PAPP HUNOR CSS TG.MURES
      0-3
      0-3
      3-0
      0-3
      3-0
      2
      4
      4 GRIGORESCU BOGDAN CSS CRAIOVA
      0-3
      0-3
      0-3
      0-3
      3-0
      1
      5 BADESCU ANDREI CS STIROM BUCURESTI
      1-3
      3-1
      3-0
      3-0
      3-0
      4
      2
      6 GELLEI NIMROD CSS OD.SECUIESC
      0-3
      0-3
      0-3
      0-3
      0-3
      0


      Calificati in superioare - U - 10 BAIETI
      1 Eparu Matei Handra Mark Bordas Mark Dumitru Alex
      2 Kovacs Kristof Stinche Sasha Orosz Crisztian Gelei Kristof
      3 Sebok Marton Ionescu Vlad Cristea Rares Idorasi Alexandru
      4 Toro David Balasa David Mihai Szilagyi Bence Anton Rares
      5 Pirvu Patrik Balint Tamas Korodi Daniel Sarkany Levente
      6 State Malin Marian Badescu Andrei Sandu Ion Papp Hunor


      Gr.superioara nr. 1 - U - 10 BAIETI
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      Loc
      1 EPARU MATEI CS PETROLUL PLOIESTI
      3-0
      3-0
      2
      1
      2 SZILAGYI BENCE CSS TG.MURES
      0-3
      0-3
      0
      3 KORODI DANIEL CSS SF.GHEORGHE
      0-3
      3-0
      1
      2
      Gr.superioara nr. 2 - U - 10 BAIETI
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      Loc
      1 KOVACS KRISTOF LT N MOZES TG.SEC.
      3-0
      3-0
      2
      1
      2 CRISTEA RARES CSS 1 BUC
      0-3
      0-3
      0
      3 SANDU ION CSM MOINESTI
      0-3
      3-0
      1
      2
      Gr.superioara nr. 3 - U - 10 BAIETI
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      Loc
      1 SEBOK MARTON CSS OD.SECUIESC
      3-0
      3-0
      2
      1
      2 OROSZ CRISZTIAN CSS SF.GHEORGHE
      0-3
      3-0
      1
      2
      3 ANTON RARES CSM MOINESTI
      0-3
      0-3
      0
      Gr.superioara nr. 4 - U - 10 BAIETI
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      Loc
      1 TORO DAVID CSS OD.SECUIESC
      3-0
      3-0
      2
      1
      2 BORDAS MARK CSS TG.MURES
      0-3
      3-0
      1
      2
      3 IDORASI ALEXANDRU CS PRISTAVU CLUNG
      0-3
      0-3
      0
      Gr.superioara nr. 5 - U - 10 BAIETI
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      Loc
      1 PIRVU PATRIK CSM MOINESTI
      0-3
      3-0
      1
      2
      2 STINCHE SASHA CSS 1 BUC
      3-0
      3-0
      2
      1
      3 PAPP HUNOR CSS TG.MURES
      0-3
      0-3
      0
      Gr.superioara nr. 6 - U - 10 BAIETI
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      Loc
      1 STATE MALIN MARIAN CSS 1 BUC
      3-2
      3-0
      2
      1
      2 HANDRA MARK LT N MOZES TG.SEC.
      2-3
      3-0
      1
      2
      3 SARKANY LEVENTE CSS OD.SECUIESC
      0-3
      0-3
      0
      Gr.superioara nr. 7 - U - 10 BAIETI
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      Loc
      1 BADESCU ANDREI CS STIROM BUCURESTI
      3-0
      3-0
      2
      1
      2 IONESCU VLAD CSM BUZAU
      0-3
      3-1
      1
      2
      3 GELEI KRISTOF CSS OD.SECUIESC
      0-3
      1-3
      0
      Gr.superioara nr. 8 - U - 10 BAIETI
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      Loc
      1 BALINT TAMAS
      2-3
      2-3
      0
      2 BALASA DAVID MIHAI CSS CRAIOVA
      3-2
      2-3
      1
      2
      3 DUMITRU ALEX CN AL VLAHUTA R.S
      3-2
      3-2
      2
      1



      Calificati in eliminatorii - U - 10 BAIETI
      1 Eparu Matei Korodi Daniel
      2 Kovacs Kristof Sandu Ion
      3 Sebok Marton Orosz Crisztian
      4 Toro David Bordas Mark
      5 Stinche Sasha Pirvu Patrik
      6 State Malin Marian Handra Mark
      7 Badescu Andrei Ionescu Vlad
      8 Dumitru Alex Balasa David Mihai
      Eliminatorii U - 10 BAIETI

      1. Eparu Matei
      -------------------- Eparu Matei 3-0
      16. Orosz Crisztian
      ----------------------------------- Eparu Matei 3-0
      9. Handra Mark
      -------------------- Handra Mark 3-2
      8. Dumitru Alex
      -------------------------------------------------- Eparu Matei 3-0
      5. Stinche Sasha
      -------------------- Stinche Sasha 3-0
      12. Ionescu Vlad
      ----------------------------------- Toro David 3-0
      13. Sandu Ion
      -------------------- Toro David 3-0
      4. Toro David

      ----------------------------------------------------------------- Kovacs Kristof 3-2

      3. Sebok Marton
      -------------------- Sebok Marton 3-0
      14. Korodi Daniel
      ----------------------------------- Sebok Marton 3-0
      11. Balasa David Mihai
      -------------------- State Malin Marian 3-0
      6. State Malin Marian
      -------------------------------------------------- Kovacs Kristof 3-1
      7. Badescu Andrei
      -------------------- Pirvu Patrik 3-0
      10. Pirvu Patrik
      ----------------------------------- Kovacs Kristof 3-0
      15. Bordas Mark
      -------------------- Kovacs Kristof 3-0
      2. Kovacs Kristof



      Ultima editare de CKA; 24.nov.2019, 18:54.

      Comentariu


      • #4
        Inscrieri U - 12 FETE - on 22/11/2019 at 10:32:20 AM

        1. Simon Teodora, CSM Bistrita,
        2. Weisz Zsofia, CSS Tg.Mures,
        3. Gheorghitoai Alexandra, CSM Moinesti,
        4. Ignat Alexandra Denisa, CSS Slatina,
        5. Gyorgy Nikolet, CSS Tg.Mures,
        6. Stanca Denisa, LPS Slatina,
        7. Nechifor Aniela, CN Al.Vlahuta Rm.S,
        8. Teodorescu Maria, CSM Rm.Sarat,
        9. Boer Anita, CSS Sf Gheorghe,
        10. Popescu Adriana, LPS Slatina,
        11. Denes Ana, CSS Sf Gheorghe,
        12. Kajtar Adrienne, CSS Tg.Mures,
        13. Viman Mara, CSM Zalau,
        14. Albu Sofia Antonia, LPS Slatina,
        15. Bende Hanna, CSS Sf Gheorghe,
        * Boroica Florentina, CSTA Bucuresti


        Grupe inferioare U - 12 FETE
        1 Simon Teodora Stanca Denisa Nechifor Aniela Kajtar Adrienne Bende Hanna
        2 Weisz Zsofia Ignat Alexandra Denisa Teodorescu Maria Denes Ana Albu Sofia Antonia
        3 Gheorghitoai Alexandra Gyorgy Nikolet Boer Anita Popescu Adriana Viman Mara

        Gr.inferioara nr. 1 - U - 12 FETE
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        5
        6
        V
        Loc
        1 SIMON TEODORA CSM BISTRITA
        3-0
        3-0
        3-0
        3-0
        4
        1
        2 STANCA DENISA LPS SLATINA
        0-3
        0-3
        3-1
        3-0
        2
        3
        3 NECHIFOR ANIELA CN AL.VLAHUTA RM.S
        0-3
        3-0
        3-0
        3-0
        3
        2
        4 KAJTAR ADRIENNE CSS TG.MURES
        0-3
        1-3
        0-3
        3-1
        1
        4
        5 BENDE HANNA CSS SF GHEORGHE
        0-3
        0-3
        0-3
        1-3
        0
        Gr.inferioara nr. 2 - U - 12 FETE
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        5
        6
        V
        Loc
        1 WEISZ ZSOFIA CSS TG.MURES
        3-0
        3-0
        3-0
        3-0
        4
        1
        2 IGNAT ALEXANDRA DENISA CSS SLATINA
        0-3
        0-3
        3-1
        3-0
        2
        4
        3 TEODORESCU MARIA CSM RM.SARAT
        0-3
        3-0
        0-3
        3-0
        2
        3
        4 DENES ANA CSS SF GHEORGHE
        0-3
        1-3
        3-0
        3-1
        2
        2
        5 ALBU SOFIA ANTONIA LPS SLATINA
        0-3
        0-3
        0-3
        1-3
        0
        Gr.inferioara nr. 3 - U - 12 FETE
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        5
        6
        V
        Loc
        1 GHEORGHITOAI ALEXANDRA CSM MOINESTI
        0-3
        3-1
        3-0
        0-3
        2
        4
        2 GYORGY NIKOLET CSS TG.MURES
        3-0
        1-3
        3-2
        1-3
        2
        2
        3 BOER ANITA CSS SF GHEORGHE
        1-3
        3-1
        3-0
        0-3
        2
        3
        4 POPESCU ADRIANA LPS SLATINA
        0-3
        2-3
        0-3
        3-2
        1
        5 VIMAN MARA CSM ZALAU
        3-0
        3-1
        3-0
        2-3
        3
        1

        Gr.superioara nr. 1 - U - 12 FETE
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        V
        Loc
        1 SIMON TEODORA CSM BISTRITA
        3-0
        3-2
        2
        1
        2 TEODORESCU MARIA CSM RM.SARAT
        0-3
        0-3
        0
        3 BOER ANITA CSS SF GHEORGHE
        2-3
        3-0
        1
        2
        Gr.superioara nr. 2 - U - 12 FETE
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        V
        Loc
        1 WEISZ ZSOFIA CSS TG.MURES
        3-2
        1-3
        1
        2
        2 STANCA DENISA LPS SLATINA
        2-3
        0-3
        0
        3 GHEORGHITOAI ALEXANDRA CSM MOINESTI
        3-1
        3-0
        2
        1
        Gr.superioara nr. 3 - U - 12 FETE
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        V
        Loc
        1 VIMAN MARA CSM ZALAU
        3-0
        3-1
        2
        1
        2 NECHIFOR ANIELA CN AL.VLAHUTA RM.S
        0-3
        3-0
        1
        2
        3 IGNAT ALEXANDRA DENISA CSS SLATINA
        1-3
        0-3
        0
        Gr.superioara nr. 4 - U - 12 FETE
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        V
        Loc
        1 GYORGY NIKOLET CSS TG.MURES
        3-2
        3-0
        1-3
        2
        2
        2 DENES ANA CSS SF GHEORGHE
        2-3
        3-0
        1-3
        1
        3 KAJTAR ADRIENNE CSS TG.MURES
        0-3
        0-3
        0-3
        0
        4 BOROICA FLORENTINA
        3-1
        3-1
        3-0
        3
        1

        Calificati in eliminatorii - U - 12 FETE
        1 Simon Teodora Boer Anita
        2 Gheorghitoai Alexandra Weisz Zsofia
        3 Viman Mara Nechifor Aniela
        4 Boroica Florentina Gyorgy Nikolet

        Eliminatorii U - 12 FETE

        1. Simon Teodora
        -------------------- Simon Teodora 3-1
        8. Nechifor Aniela
        ----------------------------------- Simon Teodora 3-0
        5. Weisz Zsofia
        -------------------- Weisz Zsofia 3-0
        4. Boroica Florentina
        -------------------------------------------------- Simon Teodora 3-0
        3. Viman Mara
        -------------------- Viman Mara 3-0
        6. Boer Anita
        ----------------------------------- Viman Mara 3-2
        7. Gyorgy Nikolet
        -------------------- Gheorghitoai Alexandra 3-1
        2. Gheorghitoai Alexandra





        Ultima editare de CKA; 24.nov.2019, 18:55.

        Comentariu


        • #5
          Inscrieri U -12 BAIETI - on 22/11/2019 at 9:42:16 AM

          1. Miroiu Andrei, CSM Buzau,
          2. Pribeagu Sebastian, FC Arges,
          3. Canea Kocsis Andras, LTNM Tg.Secuiesc,
          4. Ceapraz Andrei, CS Pristavu Clung,
          5. Lupascu Alexandru, CS Pristavu Clung,
          6. Boroica Alexandru, CSTA Buc,
          7. Kiss Bence, CSS Od.Secuiesc,
          8. Nuta Mario Cristian, FC Arges,
          9. Bedo Balint, CSS Od.Secuiesc,
          10. Pop Matei, CSM Zalau,
          11. Grigorescu Anton Ioan, CS Pristavu Clung,
          12. Tiriac Mihai Ioan, CSM Zalau,
          13. Sterczer Zalan, LTNM Tg.Secuiesc,
          14. Urus Kristof, CSS Sf.Gheorghe,
          15. Fekete Tamas, LTNM Tg.Secuiesc,
          16. Mihai Denis, CSM Moinesti,
          17. Enache Vlad, CS Pristavu Clung,
          18. Neagoe Maximilian Ionu, CSS Slatina,
          19. Pap Teteni, CSS Tg.Mures,
          20. Nastase Stefan, CSS Slatina,
          21. Lukacs Balasz, CSS Sf.Gheorghe,
          22. Korodi Krisztian, CSS Sf.Gheorghe,
          23. Zajzon Pal, CSS Tg.Mures,
          24. Faluveghi Eduard, CSS Tg.Mures,
          25. Oprea Costin, CN Al Vlahuta R Sarat,
          26. Anton Narcis, CSM Moinesti
          27. Vajda Attila, CSS Od.Secuiesc
          28. Mihalcz Szilard Istvan, LTNM Tg.Secuiesc


          Grupe inferioare U -12 BAIETI
          1 Miroiu Andrei Tiriac Mihai Ioan Sterczer Zalan Faluveghi Eduard Oprea Costin
          2 Pribeagu Sebastian Grigorescu Anton Ioan Urus Kristof Zajzon Pal Anton Narcis
          3 Canea Kocsis Andras Pop Matei Enache Vlad Korodi Krisztian Vajda Attila
          4 Ceapraz Andrei Bedo Balint Mihai Denis Lukacs Balasz Mihalcz Szilard Istvan
          5 Lupascu Alexandru Nuta Mario Cristian Fekete Tamas Nastase Stefan
          6 Boroica Alexandru Kiss Bence Neagoe Maximilian Ionu Pap Teteni

          Gr.inferioara nr. 1 - U -12 BAIETI
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          V
          Loc
          1 MIROIU ANDREI CSM BUZAU
          3-0
          3-0
          3-0
          3-0
          4
          1
          2 TIRIAC MIHAI IOAN CSM ZALAU
          0-3
          1-3
          1-3
          3-0
          1
          4
          3 STERCZER ZALAN LTNM TG.SECUIESC
          0-3
          3-1
          3-0
          3-0
          3
          2
          4 FALUVEGHI EDUARD CSS TG.MURES
          0-3
          3-1
          0-3
          3-0
          2
          3
          5 OPREA COSTIN CN AL VLAHUTA R SARAT
          0-3
          0-3
          0-3
          0-3
          0
          Gr.inferioara nr. 2 - U -12 BAIETI
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          V
          Loc
          1 PRIBEAGU SEBASTIAN FC ARGES
          3-1
          1-3
          3-0
          3-0
          3
          2
          2 GRIGORESCU ANTON IOAN CS PRISTAVU CLUNG
          1-3
          0-3
          3-0
          3-0
          2
          3
          3 URUS KRISTOF CSS SF.GHEORGHE
          3-1
          3-0
          3-0
          3-0
          4
          1
          4 ZAJZON PAL CSS TG.MURES
          0-3
          0-3
          0-3
          3-0
          1
          4
          5 ANTON NARCIS CSM MOINESTI
          0-3
          0-3
          0-3
          0-3
          0
          Gr.inferioara nr. 3 - U -12 BAIETI
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          V
          Loc
          1 CANEA KOCSIS ANDRAS LTNM TG.SECUIESC
          3-0
          3-0
          3-0
          3-0
          4
          1
          2 POP MATEI CSM ZALAU
          0-3
          3-0
          3-0
          3-0
          3
          2
          3 ENACHE VLAD CS PRISTAVU CLUNG
          0-3
          0-3
          2-3
          3-0
          1
          4
          4 KORODI KRISZTIAN CSS SF.GHEORGHE
          0-3
          0-3
          3-2
          3-2
          2
          3
          5 VAJDA ATTILA CSS OD.SECUIESC
          0-3
          0-3
          0-3
          2-3
          0
          Gr.inferioara nr. 4 - U -12 BAIETI
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          V
          Loc
          1 CEAPRAZ ANDREI CS PRISTAVU CLUNG
          3-0
          3-0
          3-0
          3-0
          4
          1
          2 BEDO BALINT CSS OD.SECUIESC
          0-3
          3-1
          3-1
          3-0
          3
          2
          3 MIHAI DENIS CSM MOINESTI
          0-3
          1-3
          3-0
          3-0
          2
          3
          4 LUKACS BALASZ CSS SF.GHEORGHE
          0-3
          1-3
          0-3
          3-1
          1
          4
          5 MIHALCZ SZILARD ISTVAN LTNM TG.SECUIESC
          0-3
          0-3
          0-3
          1-3
          0
          Gr.inferioara nr. 5 - U -12 BAIETI
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          V
          Loc
          1 LUPASCU ALEXANDRU CS PRISTAVU CLUNG
          3-2
          3-1
          3-0
          3
          1
          2 NUTA MARIO CRISTIAN FC ARGES
          2-3
          3-0
          3-0
          2
          2
          3 FEKETE TAMAS LTNM TG.SECUIESC
          1-3
          0-3
          1-3
          0
          4
          4 NASTASE STEFAN CSS SLATINA
          0-3
          0-3
          3-1
          1
          3
          Gr.inferioara nr. 6 - U -12 BAIETI
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          V
          Loc
          1 BOROICA ALEXANDRU CSTA BUC
          3-0
          3-0
          3-0
          3
          1
          2 KISS BENCE CSS OD.SECUIESC
          0-3
          3-0
          3-0
          2
          2
          3 NEAGOE MAXIMILIAN IONU CSS SLATINA
          0-3
          0-3
          0-3
          0
          4
          4 PAP TETENI CSS TG.MURES
          0-3
          0-3
          3-0
          1
          3


          Calificati in superioare - U -12 BAIETI
          1 Miroiu Andrei Sterczer Zalan Faluveghi Eduard Tiriac Mihai Ioan
          2 Urus Kristof Pribeagu Sebastian Grigorescu Anton Ioan Zajzon Pal
          3 Canea Kocsis Andras Pop Matei Korodi Krisztian Enache Vlad
          4 Ceapraz Andrei Bedo Balint Mihai Denis Lukacs Balasz
          5 Lupascu Alexandru Nuta Mario Cristian Nastase Stefan Fekete Tamas
          6 Boroica Alexandru Kiss Bence Pap Teteni Neagoe Maximilian Ionu

          Gr.superioara nr. 1 - U -12 BAIETI
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          V
          Loc
          1 MIROIU ANDREI CSM BUZAU
          3-0
          3-0
          2
          1
          2 KORODI KRISZTIAN CSS SF.GHEORGHE
          0-3
          3-0
          1
          2
          3 NASTASE STEFAN CSS SLATINA
          0-3
          0-3
          0
          Gr.superioara nr. 2 - U -12 BAIETI
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          V
          Loc
          1 URUS KRISTOF CSS SF.GHEORGHE
          3-0
          3-1
          2
          1
          2 MIHAI DENIS CSM MOINESTI
          0-3
          2-3
          0
          3 PAP TETENI CSS TG.MURES
          1-3
          3-2
          1
          2
          Gr.superioara nr. 3 - U -12 BAIETI
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          V
          Loc
          1 CANEA KOCSIS ANDRAS LTNM TG.SECUIESC
          3-0
          3-0
          2
          1
          2 GRIGORESCU ANTON IOAN CS PRISTAVU CLUNG
          0-3
          3-0
          1
          2
          3 NEAGOE MAXIMILIAN IONU CSS SLATINA
          0-3
          0-3
          0
          Gr.superioara nr. 4 - U -12 BAIETI
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          V
          Loc
          1 CEAPRAZ ANDREI CS PRISTAVU CLUNG
          3-1
          3-0
          2
          1
          2 FALUVEGHI EDUARD CSS TG.MURES
          1-3
          3-2
          1
          2
          3 FEKETE TAMAS LTNM TG.SECUIESC
          0-3
          2-3
          0
          Gr.superioara nr. 5 - U -12 BAIETI
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          V
          Loc
          1 LUPASCU ALEXANDRU CS PRISTAVU CLUNG
          3-0
          3-0
          2
          1
          2 STERCZER ZALAN LTNM TG.SECUIESC
          0-3
          3-0
          1
          2
          3 LUKACS BALASZ CSS SF.GHEORGHE
          0-3
          0-3
          0
          Gr.superioara nr. 6 - U -12 BAIETI
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          V
          Loc
          1 BOROICA ALEXANDRU CSTA BUC
          0-3
          3-0
          1
          2
          2 PRIBEAGU SEBASTIAN FC ARGES
          3-0
          3-0
          2
          1
          3 ENACHE VLAD CS PRISTAVU CLUNG
          0-3
          0-3
          0
          Gr.superioara nr. 7 - U -12 BAIETI
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          V
          Loc
          1 KISS BENCE CSS OD.SECUIESC
          3-0
          3-1
          2
          1
          2 POP MATEI CSM ZALAU
          0-3
          3-2
          1
          2
          3 ZAJZON PAL CSS TG.MURES
          1-3
          2-3
          0
          Gr.superioara nr. 8 - U -12 BAIETI
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          V
          Loc
          1 NUTA MARIO CRISTIAN FC ARGES
          3-0
          3-0
          2
          1
          2 BEDO BALINT CSS OD.SECUIESC
          0-3
          3-0
          1
          2
          3 TIRIAC MIHAI IOAN CSM ZALAU
          0-3
          0-3
          0

          Calificati in eliminatorii - U -12 BAIETI
          1 Miroiu Andrei Korodi Krisztian
          2 Urus Kristof Pap Teteni
          3 Canea Kocsis Andras Grigorescu Anton Ioan
          4 Ceapraz Andrei Faluveghi Eduard
          5 Lupascu Alexandru Sterczer Zalan
          6 Pribeagu Sebastian Boroica Alexandru
          7 Kiss Bence Pop Matei
          8 Nuta Mario Cristian Bedo Balint

          Eliminatorii U -12 BAIETI

          1. Miroiu Andrei
          -------------------- Miroiu Andrei 3-0
          16. Grigorescu Anton Ioan
          ----------------------------------- Miroiu Andrei 3-2
          9. Boroica Alexandru
          -------------------- Nuta Mario Cristian 3-0
          8. Nuta Mario Cristian
          -------------------------------------------------- Ceapraz Andrei 3-1
          5. Lupascu Alexandru
          -------------------- Lupascu Alexandru 3-1
          12. Pop Matei
          ----------------------------------- Ceapraz Andrei 3-1
          13. Pap Teteni
          -------------------- Ceapraz Andrei 3-1
          4. Ceapraz Andrei

          ----------------------------------------------------------------- Pribeagu Sebastian 3-2

          3. Canea Kocsis Andras
          -------------------- Canea Kocsis Andras 3-0
          14. Korodi Krisztian
          ----------------------------------- Pribeagu Sebastian 3-1
          11. Bedo Balint
          -------------------- Pribeagu Sebastian 3-0
          6. Pribeagu Sebastian
          -------------------------------------------------- Pribeagu Sebastian 3-0
          7. Kiss Bence
          -------------------- Kiss Bence 3-2
          10. Sterczer Zalan
          ----------------------------------- Urus Kristof 3-0
          15. Faluveghi Eduard
          -------------------- Urus Kristof 3-0
          2. Urus Kristof




          Ultima editare de CKA; 24.nov.2019, 19:45.

          Comentariu


          • #6
            Inscrieri U - 15 FETE - on 22/11/2019 at 8:32:55 PM

            1. Ungvari Evelyn, CSS Tg.Mures,
            2. Mike Boroka, LT N.M Tg.Secuiesc,
            3. Vlad Maria, ACS Dumbravita,
            4. Sferlea Alesia, CSM Zalau,
            5. Olah Kriszta, LT N.M Tg.Secuiesc,
            6. Boeriu Cezara, CSS Tg.Mures,
            7. Potirniche Bianca, CSS Slatina,
            8. Grif Maria, CSS Tg.Mures,
            9. Mihaescu Nicola, FC Arges Pitesti,
            10. Sebestin Delia, CSM Moinesti,
            11. Chiper Ana, LPS Slatina,
            12. Popescu Maria, CSS Slatina,
            13. Dinu Eva, CN Al Vlahuta Rm.S,
            14. Iacob Briana, CSM Zalau,
            15. Ion Ana Stefania, FC Arges


            Grupe inferioare U - 15 FETE
            1 Ungvari Evelyn Sferlea Alesia Potirniche Bianca Chiper Ana Dinu Eva
            2 Mike Boroka Boeriu Cezara Mihaescu Nicola Popescu Maria Iacob Briana
            3 Vlad Maria Olah Kriszta Grif Maria Sebestin Delia Ion Ana Stefania


            Gr.inferioara nr. 1 - U - 15 FETE
            Nume si prenume Localitate
            1
            2
            3
            4
            5
            6
            V
            Loc
            1 UNGVARI EVELYN CSS TG.MURES
            3-2
            3-0
            3-0
            3-0
            4
            1
            2 SFERLEA ALESIA CSM ZALAU
            2-3
            2-3
            3-0
            3-0
            2
            3
            3 POTIRNICHE BIANCA CSS SLATINA
            0-3
            3-2
            3-1
            3-1
            3
            2
            4 CHIPER ANA LPS SLATINA
            0-3
            0-3
            1-3
            1-3
            0
            5 DINU EVA CN AL VLAHUTA RM.S
            0-3
            0-3
            1-3
            3-1
            1
            4
            Gr.inferioara nr. 2 - U - 15 FETE
            Nume si prenume Localitate
            1
            2
            3
            4
            5
            6
            V
            Loc
            1 MIKE BOROKA LT N.M TG.SECUIESC
            0-3
            3-2
            3-2
            3-0
            3
            2
            2 BOERIU CEZARA CSS TG.MURES
            3-0
            3-1
            3-1
            3-0
            4
            1
            3 MIHAESCU NICOLA FC ARGES PITESTI
            2-3
            1-3
            2-3
            3-0
            1
            3
            4 POPESCU MARIA CSS SLATINA
            2-3
            1-3
            3-2
            1-3
            1
            4
            5 IACOB BRIANA CSM ZALAU
            0-3
            0-3
            0-3
            3-1
            1
            Gr.inferioara nr. 3 - U - 15 FETE
            Nume si prenume Localitate
            1
            2
            3
            4
            5
            6
            V
            Loc
            1 VLAD MARIA ACS DUMBRAVITA
            1-3
            2-3
            3-2
            3-0
            2
            3
            2 OLAH KRISZTA LT N.M TG.SECUIESC
            3-1
            3-0
            3-1
            3-0
            4
            1
            3 GRIF MARIA CSS TG.MURES
            3-2
            0-3
            3-1
            3-1
            3
            2
            4 SEBESTIN DELIA CSM MOINESTI
            2-3
            1-3
            1-3
            3-0
            1
            4
            5 ION ANA STEFANIA FC ARGES
            0-3
            0-3
            1-3
            0-3
            0

            Calificati in superioare - U - 15 FETE
            1 Ungvari Evelyn Potirniche Bianca Sferlea Alesia Dinu Eva
            2 Boeriu Cezara Mike Boroka Mihaescu Nicola Popescu Maria
            3 Olah Kriszta Grif Maria Vlad Maria Sebestin Delia

            Gr.superioara nr. 1 - U - 15 FETE
            Nume si prenume Localitate
            1
            2
            3
            4
            V
            Loc
            1 UNGVARI EVELYN CSS TG.MURES
            3-0
            3-0
            2
            1
            2 MIHAESCU NICOLA FC ARGES PITESTI
            0-3
            3-0
            1
            2
            3 VLAD MARIA ACS DUMBRAVITA
            0-3
            0-3
            0
            Gr.superioara nr. 2 - U - 15 FETE
            Nume si prenume Localitate
            1
            2
            3
            4
            V
            Loc
            1 BOERIU CEZARA CSS TG.MURES
            1-3
            3-1
            1
            2
            2 SFERLEA ALESIA CSM ZALAU
            3-1
            3-0
            2
            1
            3 SEBESTIN DELIA CSM MOINESTI
            1-3
            0-3
            0
            Gr.superioara nr. 3 - U - 15 FETE
            Nume si prenume Localitate
            1
            2
            3
            4
            V
            Loc
            1 OLAH KRISZTA LT N.M TG.SECUIESC
            2-3
            3-0
            1
            2
            2 POTIRNICHE BIANCA CSS SLATINA
            3-2
            3-1
            2
            1
            3 POPESCU MARIA CSS SLATINA
            0-3
            1-3
            0
            Gr.superioara nr. 4 - U - 15 FETE
            Nume si prenume Localitate
            1
            2
            3
            4
            V
            Loc
            1 GRIF MARIA CSS TG.MURES
            0-3
            1-3
            0
            2 MIKE BOROKA LT N.M TG.SECUIESC
            3-0
            3-0
            2
            1
            3 DINU EVA CN AL VLAHUTA RM.S
            3-1
            0-3
            1
            2

            Calificati in eliminatorii - U - 15 FETE
            1 Ungvari Evelyn Mihaescu Nicola
            2 Sferlea Alesia Boeriu Cezara
            3 Potirniche Bianca Olah Kriszta
            4 Mike Boroka Dinu Eva

            Eliminatorii U - 15 FETE

            1. Ungvari Evelyn
            -------------------- Ungvari Evelyn 3-2
            8. Dinu Eva
            ----------------------------------- Ungvari Evelyn 3-2
            5. Boeriu Cezara
            -------------------- Mike Boroka 3-1
            4. Mike Boroka
            -------------------------------------------------- Ungvari Evelyn 3-2
            3. Potirniche Bianca
            -------------------- Olah Kriszta 3-2
            6. Olah Kriszta
            ----------------------------------- Sferlea Alesia 3-2
            7. Mihaescu Nicola
            -------------------- Sferlea Alesia 3-0
            2. Sferlea Alesia


            Ultima editare de CKA; 24.nov.2019, 18:57.

            Comentariu


            • #7
              Inscrieri U -15 BAIETI - on 22/11/2019 at 10:35:08 AM

              1. Chelmus Ionut, LTNM Tg.Secuiec,
              2. Iosif Patriciu, CSM Zalau,
              3. Cuesdean Rares, CS al Armatei Steaua,
              4. Karacsoni Daniel, CSS Od.Secuiesc,
              5. Popov Szabolcs, LTNM Tg.Secuiec,
              6. Bokor Zoltan, CSS Sf.Gheorghe,
              7. Mirauta Darius, CSM Moinesti,
              8. Mozes Bontod, CSS Od.Secuiesc,
              9. Jakabos Andor, CSS Sf.Gheorghe,
              10. Kornya Tamas, CS Metalul Salonta,
              11. Kovacs Tihamer, CSS Tg.Mures,
              12. Pap Jsozsef, CS Metalul Salonta,
              13. Kornya Adam, CS Metalul Salonta,
              14. Saloman David, FC Arges
              15. Mihaiescu N, FC Arges
              16. Orosanu Alexandru, FC Arges
              17. Dumitru Rares, FC Arges
              18. Dragan Gabriel, FC Arges



              Grupe inferioare U -15 BAIETI
              1 Chelmus Ionut Bokor Zoltan Mirauta Darius Pap Jsozsef Saloman David Dragan Gabriel
              2 Iosif Patriciu Popov Szabolcs Mozes Bontod Kovacs Tihamer Kornya Adam Dumitru Rares
              3 Cuesdean Rares Karacsoni Daniel Jakabos Andor Kornya Tamas Mihaiescu N Orosanu Alexandru

              Gr.inferioara nr. 1 - U -15 BAIETI
              Nume si prenume Localitate
              1
              2
              3
              4
              5
              6
              V
              Loc
              1 CHELMUS IONUT LTNM TG.SECUIEC
              0-3
              3-0
              3-1
              3-0
              3-0
              4
              2
              2 BOKOR ZOLTAN CSS SF.GHEORGHE
              3-0
              3-0
              3-1
              3-0
              3-0
              5
              1
              3 MIRAUTA DARIUS CSM MOINESTI
              0-3
              0-3
              3-0
              3-0
              3-0
              3
              3
              4 PAP JSOZSEF CS METALUL SALONTA
              1-3
              1-3
              0-3
              3-2
              3-0
              2
              4
              5 SALOMAN DAVID FC ARGES
              0-3
              0-3
              0-3
              2-3
              3-0
              1
              6 DRAGAN GABRIEL FC ARGES
              0-3
              0-3
              0-3
              0-3
              0-3
              0
              Gr.inferioara nr. 2 - U -15 BAIETI
              Nume si prenume Localitate
              1
              2
              3
              4
              5
              6
              V
              Loc
              1 IOSIF PATRICIU CSM ZALAU
              0-3
              3-2
              3-0
              3-0
              3-0
              4
              2
              2 POPOV SZABOLCS LTNM TG.SECUIEC
              3-0
              3-0
              3-0
              3-0
              3-0
              5
              1
              3 MOZES BONTOD CSS OD.SECUIESC
              2-3
              0-3
              3-0
              3-2
              3-0
              3
              3
              4 KOVACS TIHAMER CSS TG.MURES
              0-3
              0-3
              0-3
              0-3
              0-3
              0
              5 KORNYA ADAM CS METALUL SALONTA
              0-3
              0-3
              2-3
              3-0
              3-0
              2
              4
              6 DUMITRU RARES FC ARGES
              0-3
              0-3
              0-3
              3-0
              0-3
              1
              Gr.inferioara nr. 3 - U -15 BAIETI
              Nume si prenume Localitate
              1
              2
              3
              4
              5
              6
              V
              Loc
              1 CUESDEAN RARES CS AL ARMATEI STEAUA
              3-2
              3-0
              3-0
              3-0
              3-1
              5
              1
              2 KARACSONI DANIEL CSS OD.SECUIESC
              2-3
              3-0
              3-0
              3-0
              3-1
              4
              2
              3 JAKABOS ANDOR CSS SF.GHEORGHE
              0-3
              0-3
              0-3
              3-0
              0-3
              1
              4 KORNYA TAMAS CS METALUL SALONTA
              0-3
              0-3
              3-0
              3-0
              3-0
              3
              3
              5 MIHAIESCU N
              0-3
              0-3
              0-3
              0-3
              0-3
              0
              6 OROSANU ALEXANDRU FC ARGES
              1-3
              1-3
              3-0
              0-3
              3-0
              2
              4

              Calificati in superioare - U -15 BAIETI
              1 Bokor Zoltan Chelmus Ionut Mirauta Darius Pap Jsozsef
              2 Popov Szabolcs Iosif Patriciu Mozes Bontod Kornya Adam
              3 Cuesdean Rares Karacsoni Daniel Kornya Tamas Orosanu Alexandru

              Gr.superioara nr. 1 - U -15 BAIETI
              Nume si prenume Localitate
              1
              2
              3
              4
              V
              Loc
              1 BOKOR ZOLTAN CSS SF.GHEORGHE
              2-3
              3-2
              1
              2
              2 MOZES BONTOD CSS OD.SECUIESC
              3-2
              3-0
              2
              1
              3 KORNYA TAMAS CS METALUL SALONTA
              2-3
              0-3
              0
              Gr.superioara nr. 2 - U -15 BAIETI
              Nume si prenume Localitate
              1
              2
              3
              4
              V
              Loc
              1 POPOV SZABOLCS LTNM TG.SECUIEC
              1-3
              3-0
              1
              2
              2 MIRAUTA DARIUS CSM MOINESTI
              3-1
              3-0
              2
              1
              3 OROSANU ALEXANDRU FC ARGES
              0-3
              0-3
              0
              Gr.superioara nr. 3 - U -15 BAIETI
              Nume si prenume Localitate
              1
              2
              3
              4
              V
              Loc
              1 CUESDEAN RARES CS AL ARMATEI STEAUA
              2-3
              3-0
              1
              2
              2 CHELMUS IONUT LTNM TG.SECUIEC
              3-2
              3-0
              2
              1
              3 KORNYA ADAM CS METALUL SALONTA
              0-3
              0-3
              0
              Gr.superioara nr. 4 - U -15 BAIETI
              Nume si prenume Localitate
              1
              2
              3
              4
              V
              Loc
              1 KARACSONI DANIEL CSS OD.SECUIESC
              3-0
              3-0
              2
              1
              2 IOSIF PATRICIU CSM ZALAU
              0-3
              2-3
              0
              3 PAP JSOZSEF CS METALUL SALONTA
              0-3
              3-2
              1
              2

              Calificati in eliminatorii - U -15 BAIETI
              1 Mozes Bontod Bokor Zoltan
              2 Mirauta Darius Popov Szabolcs
              3 Chelmus Ionut Cuesdean Rares
              4 Karacsoni Daniel Pap Jsozsef

              Eliminatorii U -15 BAIETI

              1. Mozes Bontod
              -------------------- Cuesdean Rares 3-1
              8. Cuesdean Rares
              ----------------------------------- Cuesdean Rares 3-1
              5. Popov Szabolcs
              -------------------- Karacsoni Daniel 3-0
              4. Karacsoni Daniel
              -------------------------------------------------- Cuesdean Rares 3-1
              3. Chelmus Ionut
              -------------------- Chelmus Ionut 3-0
              6. Bokor Zoltan
              ----------------------------------- Chelmus Ionut 3-2
              7. Pap Jsozsef
              -------------------- Mirauta Darius 3-0
              2. Mirauta Darius


              Ultima editare de CKA; 24.nov.2019, 18:58.

              Comentariu


              • #8





















                Ultima editare de CKA; 24.nov.2019, 19:10.

                Comentariu

                Cine a citit topicul
                Procesare...
                X