Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Cupa Salina Turda", Turda - 22.02.2020

Adună
X
Adună
Useri activi pe acest topic: 1 (0 membri și 1 vizitatori)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • "Cupa Salina Turda", Turda - 22.02.2020

    CUPA SALINA - TURDA, EDIŢIA a VIII-a - 22 .02.2020

    LOCALITATEA: TURDA, Jud. Cluj.

    ADRESA: Salina Turda, Str. Aleea Durgăului Nr.7 (Intrarea NOUA!)
    Coordonate GPS: Latitudine N=46.5867883, Longitudine E=23.7871217

    DATA: Sâmbătă, 22 .02.2020

    CATEGORII: Amatori

    ORA DE ÎNCEPERE: 08.30 - 09.00 – validare înscrieri, la 09.30 încep meciurile;
    NU intarziati! Se coboara cu liftul câte 6 pers. / scări 13 etaje - pentru sportivi

    SALA: Sala de mina Rudolf (cca 80m sub pământ);

    LOGISTICĂ: 5 mese, mingi Huieson plastic

    SPAȚIU DE JOC: bun, 12 grade constant;

    SUPRAFAȚA DE JOC: pardoseala de plastic;

    FACILITĂȚI: garderobă;

    TAXA şi Intrarea în Salină pentru jucători: 0 (zero) Lei
    Insotitorii vor achita taxa de intrare turistică (40 Lei/pers. Adulţi; 20 lei/pers. Pensionary, elevi sau studenti)
    Consumul de alimente în salină este interzis.
    Se asigură apă minerală – 2 litri/participant

    MATERIALE DE PREMIERE: Locurile 1- 4: cupe + diplome; locurile 5-8: medalii + diplome;

    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - pe forum ;
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit;
    - ultima retragere: Joi , ora 21,00;
    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);

    SISTEMUL DE JOC:
    - Amatori(Hobby + Avansati) – maxim 30 participanţi
    - Capi de serie grupe inferioare – conform MP;
    - Grupe inferioare de câte 6 jucători , se califică primii 4
    - Grupe superioare de cate 4 jucatori, se califica primii 2
    - Eliminatoriu
    - Grupele inferioare se joacă în sistemul cel mai bun din 3 seturi (2/3), iar grupele superioare si eliminatoriu se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5)
    - Se poate juca cu orice fata de paleta, dar sa fie de culori diferite si sa aiba sigla ITTF.
    - Tinuta sportiva obligatorie(Trening si pantofi de sport)

    ORGANIZATORI: Salina Turda
    Organizator tehnic:
    Radu Serban si Pali Tokos

    Imagini din Salina Turda:
    https://www.google.ro/search?q=salin...w=1280&bih=899
    http://clujcapitala.ro/2015/01/salin...-unde-soarele/
    http://turism.turdainfo.ro/index.php...ina-turda.html

    Inscrieri Amatori/Salina - on 2/22/2020 at 6:00:00 AM

    1. Palfi Ferencz, Cluj Napoca, 1047 - 19.6 - A
    2. Farkas Bence, Targu Mures, 635 - 18.76 - A
    3. Sicoe Ioan, Turda, 550 - 16.28 - AW
    4. Luca Eugen, Aiud, 1241 - 15.57 - A
    5. Badiu Gavril, Rasca, 2131 - 15.1 - A
    6. Radu Serban, Cluj Napoca, 2073 - 15 - AW
    7. Vladescu Adrian, Cluj Napoca, 1094 - 14.03 - A
    8. Orban Marc Adrian, Turda, 1001 - 13.55 - A
    9. Radulescu Eugeniu, Turda, 1868 - 12.4 - A
    10. Puscas Razvan, Cluj Napoca, 1477 - 10.13 - A
    11. Suciu Sergiu, Turda, 1031 - 8.22 - HW
    12. Vana Florin, Turda, 2125 - 8 - HW
    13. Pascalau Cristian, Huedin, 1923 - 6.2 - H
    14. Negrea Adrian, Turda, 2316 - 5.7 - H
    15. Marcu Florin Radu, Manasturu Romanesc, 3786 - 5.6 - H
    16. Kovaci Radu Florin, Turda, 2950 - 5.4 - H
    17. Serghei Dan, Turda, 2444 - 4 - H
    18. Pop Stelian, Turda, 2311 - 0 - H
    19. Bob Nicolae, Turda, 2502 - 0
    20. Prodan Daniel, Campia Turzii, 2595 - 0 - A
    21. Csaszar Andrei Francisc, Baia Mare, 3424 - 0
    22. Daroczi Arpad, Cluj Napoca, 4990 - 0 - H
    23. Calomfirescu Sever, Manastireni, 4991 - 0 - H
    24. Faur Stelian, Turda, 4992 - 0 - H
    25. Kudor Attila, Huedin, 4993 - 0 - H
    26. Bora Nicolae, turda, 4994 - 0 - H
    27. Lupu Vasile, Cluj Napoca, 4995 - 0 - H
    Ultima editare de Radu Serban; 22.feb.2020, 05:52.

  • #2
    Razvan Puscas Cluj-Napoca
    Asteleanu Lucian Cluj-Napoca

    Comentariu


    • #3
      Radu Serban - Cluj
      Daroczi Arpad - Cluj

      Comentariu


      • #4
        Lista inscrieri:

        Comentariu


        • #5
          Clasament:

          Comentariu


          • #6
            Kiss Jancsi cj-n avansati
            Balazs Imre Florin Apahida
            avansati
            Pușcaș Razvan cj-n avansati
            Cserei Ștefan Apahida hobby
            Vigh Marton cj-n hobby
            Asteleanu Lucian cj n avansati

            Trimis de pe al meu FRD-L09 folosind Tapatalk

            Comentariu


            • #7
              Ceban Laurentiu-Cluj Napoca, Avansati.

              Comentariu


              • #8
                Daroczi Arpad cj n

                Trimis de pe al meu FRD-L09 folosind Tapatalk

                Comentariu


                • #9
                  Scuzati nu am vazut ca l ati inscris!

                  Trimis de pe al meu FRD-L09 folosind Tapatalk

                  Comentariu


                  • #10
                    Marcu Florin Radu- Manasturu Romanesc
                    Sever Calomfirescu - Manastireni
                    Badiu Gavril - Rasca
                    Pascalau Cristian - Huedin

                    Comentariu


                    • #11
                      Toboșaru Gheorghe din Brașov
                      Avansați

                      Trimis de pe al meu ANE-LX1 folosind Tapatalk
                      Blade: Nittaku Acoustic;
                      FH: Butterfly Tenergy 05;
                      BH: Victas Stiff.

                      Comentariu


                      • #12
                        Farkas Bence Tg Mures
                        blade:timo boll tamca 5000
                        fh:YASAKA RAKZA 9 MAX
                        bh:YASAKA RAKZA 9 MAX

                        Comentariu


                        • #13
                          Din Turda---Orban Marc Adrian, Vana Florin, Radulescu Eugeniu, Gusan Boris, Sicoe Ioan, Suciu Sergiu, Kovaci Radu Florin, Serghei Dan, Negrea Adrian

                          Trimis de pe al meu ANE-LX1 folosind Tapatalk
                          Blade: --BUTTERFLY KORBEL SK7 ; --Forhand: Tenergy 05 ;-- Backhand: Tenergy 80

                          Comentariu


                          • #14
                            Se inscrie vladescu adrian cj n si muresan elisei cj n

                            Trimis de pe al meu FRD-L09 folosind Tapatalk

                            Comentariu


                            • #15
                              Piper Petru--Luna

                              Trimis de pe al meu ANE-LX1 folosind Tapatalk
                              Blade: --BUTTERFLY KORBEL SK7 ; --Forhand: Tenergy 05 ;-- Backhand: Tenergy 80

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X