Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Cupa Ținutul Sării", Salina Praid - 22.02.2020

Adună
X
Adună
Useri activi pe acest topic: 1 (0 membri și 1 vizitatori)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #31
    Gr.inferioara nr. 1 - H+A+O+E
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 ZIDAR VICTOR REGHIN
    3-0
    3-0
    3-0
    3-1
    3-0
    5
    1
    2 BARTHA ISTVAN ZSOLT AITA MARE
    0-3
    0-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    3
    3 MOLDOVAN LASZLO PRAID
    0-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    2
    4 COFARI EUGEN SOVATA
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    5 PALL LAJOS CORUND
    1-3
    0-3
    0-3
    3-0
    3-1
    2
    4
    6 SZAVULY ATTILA CRISTURU SECUIESC
    0-3
    0-3
    0-3
    3-1
    1-3
    1
    Gr.inferioara nr. 2 - H+A+O+E
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 DENES FERENC PRAID
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
    2 HEJA ZOLTAN DITRAU
    1-3
    2-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    3
    3 RADULY OVIDIU FANTANELE
    0-3
    3-2
    3-1
    3-0
    3-2
    4
    2
    4 ANDRAS ZOLTAN MIERCUREA CIUC
    0-3
    0-3
    1-3
    1-3
    0-3
    0
    5 BARTA DEZSO SOVATA
    0-3
    0-3
    0-3
    3-1
    1-3
    1
    6 BALAZS ARON CORUND
    0-3
    0-3
    2-3
    3-0
    3-1
    2
    4
    Gr.inferioara nr. 3 - H+A+O+E
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 POLOTCA STEFAN SANGEORGIU DE PADURE
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
    2 KEZDI JANOS CORUND
    0-3
    1-3
    3-1
    3-0
    3-1
    3
    3
    3 BOARIU TIMOFTE DANUT BORSEC
    1-3
    3-1
    3-1
    3-0
    3-0
    4
    2
    4 TENEA COSMIN SIGHISOARA
    0-3
    1-3
    1-3
    3-0
    3-2
    2
    4
    5 HEJA ZSOLT DITRAU
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    6 KISS JANOS CRISTURU SECUIESC
    0-3
    1-3
    0-3
    2-3
    3-1
    1
    Gr.inferioara nr. 4 - H+A+O+E
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 PETHO MIHALY RACOSU DE SUS
    3-2
    3-1
    3-1
    3-0
    3-0
    5
    1
    2 VERES JANOS TARGU MURES
    2-3
    0-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    3
    3 LUPESCU NICOLAE REGHIN
    1-3
    3-0
    2-3
    3-2
    3-2
    3
    2
    4 SUCIU ANDREI BORSEC
    1-3
    0-3
    3-2
    1-3
    3-0
    2
    5 NYARADI ATTILA SIGHISOARA
    0-3
    0-3
    2-3
    3-1
    3-2
    2
    4
    6 JOZSA GABOR CORUND
    0-3
    0-3
    2-3
    0-3
    2-3
    0
    Gr.inferioara nr. 5 - H+A+O+E
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 TIPSER GABRIEL SIGHISOARA
    3-2
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
    2 BALINT GABOR ODORHEIU SECUIESC
    2-3
    3-2
    0-3
    3-0
    3-1
    3
    3
    3 BIRTALAN LEVENTE SOVATA
    0-3
    2-3
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    4
    4 PAP SANDOR CRISTURU SECUIESC
    0-3
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    4
    2
    5 BALAZS JOZSEF CORUND
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    6 MATHE SANDOR VARGHIS
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    Gr.inferioara nr. 6 - H+A+O+E
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 KINCSES JOZSEF PRAID
    1-3
    3-0
    3-0
    3-1
    3-1
    4
    2
    2 JANOSI ATTILA TARGU MURES
    3-1
    3-2
    3-1
    3-1
    3-0
    5
    1
    3 ONET NICOLAE SIGHISOARA
    0-3
    2-3
    2-3
    3-0
    2-3
    1
    4 KISS SANDOR CRISTURU SECUIESC
    0-3
    1-3
    3-2
    3-0
    3-0
    3
    3
    5 BIRTALAN HUNOR SOVATA
    1-3
    1-3
    0-3
    0-3
    2-3
    0
    6 TODOR JOZSEF CORUND
    1-3
    0-3
    3-2
    0-3
    3-2
    2
    4

    Eliminatorii H+A+O+E

    1. Zidar Victor
    --------------------Zidar Victor 3-0
    32. Bye
    -----------------------------------Zidar Victor 3-1
    17. Balint Gabor
    --------------------Balint Gabor 3-0
    16. Veres Janos
    -------------------------------------------------- -
    9. Boariu Timofte Danut
    --------------------Boariu Timofte Danut 3-0
    24. Balazs Aron
    -----------------------------------Kincses Jozsef 3-1
    25. Bye
    --------------------Kincses Jozsef 3-0
    8. Kincses Jozsef
    ----------------------------------------------------------------- -
    5. Tipser Gabriel
    --------------------Tipser Gabriel 3-0
    28. Bye
    -----------------------------------Tipser Gabriel 3-1
    21. Tenea Cosmin
    --------------------Raduly Ovidiu 3-0
    12. Raduly Ovidiu
    -------------------------------------------------- -
    13. Bartha Istvan Zsolt
    --------------------Bartha Istvan Zsolt 3-0
    20. Todor Jozsef
    -----------------------------------Petho Mihaly 3-1
    29. Bye
    --------------------Petho Mihaly 3-0
    4. Petho Mihaly

    -------------------------------------------------------------------------------- -

    3. Polotca Stefan
    --------------------Polotca Stefan 3-0
    30. Bye
    ----------------------------------- -
    19. Birtalan Levente
    --------------------Birtalan Levente 3-2
    14. Heja Zoltan
    -------------------------------------------------- -
    11. Moldovan Laszlo
    --------------------Moldovan Laszlo 3-0
    22. Nyaradi Attila
    ----------------------------------- -
    27. Bye
    --------------------Janosi Attila 3-0
    6. Janosi Attila
    ----------------------------------------------------------------- -
    7. Pap Sandor
    --------------------Pap Sandor 3-0
    26. Bye
    ----------------------------------- -
    23. Pall Lajos
    --------------------Lupescu Nicolae 3-0
    10. Lupescu Nicolae
    -------------------------------------------------- -
    15. Kezdi Janos
    --------------------Kiss Sandor 3-2
    18. Kiss Sandor
    ----------------------------------- -
    31. Bye
    --------------------Denes Ferenc 3-0
    2. Denes Ferenc

    Comentariu


    • #32
      Eliminatorii H+A+O+E

      1. Zidar Victor
      --------------------Zidar Victor 3-0
      32. Bye
      -----------------------------------Zidar Victor 3-1
      17. Balint Gabor
      --------------------Balint Gabor 3-0
      16. Veres Janos
      --------------------------------------------------Zidar Victor 3-1
      9. Boariu Timofte Danut
      --------------------Boariu Timofte Danut 3-0
      24. Balazs Aron
      -----------------------------------Kincses Jozsef 3-1
      25. Bye
      --------------------Kincses Jozsef 3-0
      8. Kincses Jozsef
      -----------------------------------------------------------------Zidar Victor 3-1
      5. Tipser Gabriel
      --------------------Tipser Gabriel 3-0
      28. Bye
      -----------------------------------Tipser Gabriel 3-1
      21. Tenea Cosmin
      --------------------Raduly Ovidiu 3-0
      12. Raduly Ovidiu
      --------------------------------------------------Petho Mihaly 3-2
      13. Bartha Istvan Zsolt
      --------------------Bartha Istvan Zsolt 3-0
      20. Todor Jozsef
      -----------------------------------Petho Mihaly 3-1
      29. Bye
      --------------------Petho Mihaly 3-0
      4. Petho Mihaly

      --------------------------------------------------------------------------------Denes Ferenc 3-0

      3. Polotca Stefan
      --------------------Polotca Stefan 3-0
      30. Bye
      -----------------------------------Polotca Stefan 3-2
      19. Birtalan Levente
      --------------------Birtalan Levente 3-2
      14. Heja Zoltan
      --------------------------------------------------Moldovan Laszlo 3-0
      11. Moldovan Laszlo
      --------------------Moldovan Laszlo 3-0
      22. Nyaradi Attila
      -----------------------------------Moldovan Laszlo 3-2
      27. Bye
      --------------------Janosi Attila 3-0
      6. Janosi Attila
      -----------------------------------------------------------------Denes Ferenc 3-2
      7. Pap Sandor
      --------------------Pap Sandor 3-0
      26. Bye
      -----------------------------------Pap Sandor 3-1
      23. Pall Lajos
      --------------------Lupescu Nicolae 3-0
      10. Lupescu Nicolae
      --------------------------------------------------Denes Ferenc 3-0
      15. Kezdi Janos
      --------------------Kiss Sandor 3-2
      18. Kiss Sandor
      -----------------------------------Denes Ferenc 3-0
      31. Bye
      --------------------Denes Ferenc 3-0
      2. Denes Ferenc



      Clasament H+A+O+E

      1. Denes Ferenc - Praid
      2. Zidar Victor - Reghin
      3 -- 4
      Moldovan Laszlo - Praid
      Petho Mihaly - Racosu de Sus
      5 -- 8
      Pap Sandor - Cristuru Secuiesc
      Kincses Jozsef - Praid
      Polotca Stefan - Sangeorgiu de Padure
      Tipser Gabriel - Sighisoara
      9 -- 16
      Kiss Sandor - Cristuru Secuiesc
      Balint Gabor - Odorheiu Secuiesc
      Janosi Attila - Targu Mures
      Bartha Istvan Zsolt - Aita Mare
      Lupescu Nicolae - Reghin
      Boariu Timofte Danut - Borsec
      Birtalan Levente - Sovata
      Raduly Ovidiu - Fantanele
      17 -- 24
      Nyaradi Attila - Sighisoara
      Kezdi Janos - Corund
      Veres Janos - Targu Mures
      Todor Jozsef - Corund
      Pall Lajos - Corund
      Balazs Aron - Corund
      Heja Zoltan - Ditrau
      Tenea Cosmin - Sighisoara
      25 -- 2v gr.inf.
      Suciu Andrei - Borsec
      26 -- 30 1v gr.inf.
      Onet Nicolae - Sighisoara
      Barta Dezso - Sovata
      Mathe Sandor - Varghis
      Kiss Janos - Cristuru Secuiesc
      Szavuly Attila - Cristuru Secuiesc
      31 -- 36 0v gr.inf.
      Andras Zoltan - Miercurea Ciuc
      Cofari Eugen - Sovata
      Birtalan Hunor - Sovata
      Heja Zsolt - Ditrau
      Balazs Jozsef - Corund
      Jozsa Gabor - Corund

      Comentariu


      • #33
        S-a gasit un prosop.
        Cine l-a pierdut sa sune la Kincses : 0756 500 249

        Comentariu


        • #34
          Postat în original de hjz70 Vezi post
          Eliminatorii H+A+O+E

          1. Zidar Victor
          --------------------Zidar Victor 3-0
          32. Bye
          -----------------------------------Zidar Victor 3-1
          17. Balint Gabor
          --------------------Balint Gabor 3-0
          16. Veres Janos
          --------------------------------------------------Zidar Victor 3-1
          9. Boariu Timofte Danut
          --------------------Boariu Timofte Danut 3-0
          24. Balazs Aron
          -----------------------------------Kincses Jozsef 3-1
          25. Bye
          --------------------Kincses Jozsef 3-0
          8. Kincses Jozsef
          -----------------------------------------------------------------Zidar Victor 3-1
          5. Tipser Gabriel
          --------------------Tipser Gabriel 3-0
          28. Bye
          -----------------------------------Tipser Gabriel 3-1
          21. Tenea Cosmin
          --------------------Raduly Ovidiu 3-0
          12. Raduly Ovidiu
          --------------------------------------------------Petho Mihaly 3-2
          13. Bartha Istvan Zsolt
          --------------------Bartha Istvan Zsolt 3-0
          20. Todor Jozsef
          -----------------------------------Petho Mihaly 3-1
          29. Bye
          --------------------Petho Mihaly 3-0
          4. Petho Mihaly

          --------------------------------------------------------------------------------Denes Ferenc 3-0

          3. Polotca Stefan
          --------------------Polotca Stefan 3-0
          30. Bye
          -----------------------------------Polotca Stefan 3-2
          19. Birtalan Levente
          --------------------Birtalan Levente 3-2
          14. Heja Zoltan
          --------------------------------------------------Moldovan Laszlo 3-0
          11. Moldovan Laszlo
          --------------------Moldovan Laszlo 3-0
          22. Nyaradi Attila
          -----------------------------------Moldovan Laszlo 3-2
          27. Bye
          --------------------Janosi Attila 3-0
          6. Janosi Attila
          -----------------------------------------------------------------Denes Ferenc 3-2
          7. Pap Sandor
          --------------------Pap Sandor 3-0
          26. Bye
          -----------------------------------Pap Sandor 3-1
          23. Pall Lajos
          --------------------Lupescu Nicolae 3-0
          10. Lupescu Nicolae
          --------------------------------------------------Denes Ferenc 3-0
          15. Kezdi Janos
          --------------------Kiss Sandor 3-2
          18. Kiss Sandor
          -----------------------------------Denes Ferenc 3-0
          31. Bye
          --------------------Denes Ferenc 3-0
          2. Denes Ferenc



          Clasament H+A+O+E

          1. Denes Ferenc - Praid
          2. Zidar Victor - Reghin
          3 -- 4
          Moldovan Laszlo - Praid
          Petho Mihaly - Racosu de Sus
          5 -- 8
          Pap Sandor - Cristuru Secuiesc
          Kincses Jozsef - Praid
          Polotca Stefan - Sangeorgiu de Padure
          Tipser Gabriel - Sighisoara
          9 -- 16
          Kiss Sandor - Cristuru Secuiesc
          Balint Gabor - Odorheiu Secuiesc
          Janosi Attila - Targu Mures
          Bartha Istvan Zsolt - Aita Mare
          Lupescu Nicolae - Reghin
          Boariu Timofte Danut - Borsec
          Birtalan Levente - Sovata
          Raduly Ovidiu - Fantanele
          17 -- 24
          Nyaradi Attila - Sighisoara
          Kezdi Janos - Corund
          Veres Janos - Targu Mures
          Todor Jozsef - Corund
          Pall Lajos - Corund
          Balazs Aron - Corund
          Heja Zoltan - Ditrau
          Tenea Cosmin - Sighisoara
          25 -- 2v gr.inf.
          Suciu Andrei - Borsec
          26 -- 30 1v gr.inf.
          Onet Nicolae - Sighisoara
          Barta Dezso - Sovata
          Mathe Sandor - Varghis
          Kiss Janos - Cristuru Secuiesc
          Szavuly Attila - Cristuru Secuiesc
          31 -- 36 0v gr.inf.
          Andras Zoltan - Miercurea Ciuc
          Cofari Eugen - Sovata
          Birtalan Hunor - Sovata
          Heja Zsolt - Ditrau
          Balazs Jozsef - Corund
          Jozsa Gabor - Corund
          Felicitari pentru frumoasa performanta realizata,Feri!
          (Se poate spune ca ai avut o zi plina de satisfactii la locul de munca!!!!!)
          I love table tennis !

          Comentariu

          Cine a citit topicul
          Procesare...
          X