Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Cupa Romaniei 2012

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Cupa Romaniei 2012

    GHEORGHE ALEXANDRU JOACA FINALA, DUPA CE A ELIMINAT PE IONUT SENI SI PE GEORGE COROIAN
    - - - Actualizat - - -
    BILANT VIVA SPORT LA CUPA ROMANIEI 2012:
    1.TOATA ECHIPA PE TABLOUL PRINCIPAL(PRIMII 32); ALEXANDRU GHEORGHE,RAZVAN MARINESCU,GEORGE DURDUN,VALENTIN BOACA
    2.TREI SPORTIVI IN PRIMII SAISPREZECE; ALEXANDRU GHEORGHE,GEORGE DURDUN,RAZVAN MARINESCU
    3.FINALIST AL EDITIEI 2012; ALEXANDRU GHEORGHE
    4.LA CATEGORIA U21, LUNGU COSMIN DESI A PIERDUT STRANS TOATE MECIURILE NU A FOST CU NIMIC MAI PREJOS DECAT ADVERSARII SAI CU MULT MAI EXPERIMENTATI.
    FELICITARI SPORTIVILOR SI MAI ALES FELICITARI DOMNULUI ANTRENOR VASILE FODORAN
    - - - Actualizat - - -
    Ultima editare de DAN T; 10.nov.2012, 19:54.

  • #2
    Postat în original de DAN T Vezi post
    GHEORGHE ALEXANDRU JOACA FINALA, DUPA CE A ELIMINAT PE IONUT SENI SI PE GEORGE COROIAN
    - - - Actualizat - - -
    BILANT VIVA SPORT LA CUPA ROMANIEI 2012:
    1.TOATA ECHIPA PE TABLOUL PRINCIPAL(PRIMII 32); ALEXANDRU GHEORGHE,RAZVAN MARINESCU,GEORGE DURDUN,VALENTIN BOACA
    2.TREI SPORTIVI IN PRIMII SAISPREZECE; ALEXANDRU GHEORGHE,GEORGE DURDUN,RAZVAN MARINESCU
    3.FINALIST AL EDITIEI 2012; ALEXANDRU GHEORGHE
    4.LA CATEGORIA U21, LUNGU COSMIN DESI A PIERDUT STRANS TOATE MECIURILE NU A FOST CU NIMIC MAI PREJOS DECAT ADVERSARII SAI CU MULT MAI EXPERIMENTATI.
    FELICITARI SPORTIVILOR SI MAI ALES FELICITARI DOMNULUI ANTRENOR VASILE FODORAN
    - - - Actualizat - - -
    Buna,
    Cu cine a pierdut Gheorghe A. in finala ? Multumesc...
    BLADE : DHS Hurricane King III - FH: Cauciuc Negru - BH: Cauciuc Rosu

    "Știu că sunt prost dar c?nd mă uit ?n jur prind curaj"

    Comentariu


    • #3
      Postat în original de drukeru Vezi post
      Buna,
      Cu cine a pierdut Gheorghe A. in finala ? Multumesc...
      Cu Cazacu de la Constanța !
      Nittaku violin​Fastarc S-1 / Baracuda

      Comentariu


      • #4
        felicitari iesenilor pt cele 2 medalii de argint!
        tibhar def plus jumulita
        gambler reflectoid 1,0
        dawei 388 D-1 ox

        Comentariu


        • #5
          Dl.Fodoran V. felicitari pentru echipa pregatita la Viva cu multa rabdare si asteptam acei copii minunati care vin in urma.

          Comentariu


          • #6
            Multumesc familiei"VIVA" (Tanase) pt. increderea acordata dar,totodata si sportivilor care-mi inteleg stilul de munca.Suntem un club la inceput de drum si nu cred ca ne-am spus ultimul cuvint.Sa nu uitam nici circuitul Amatur care ne-a ajutat enorm in consolidarea valorii acestor baieti,mai putin Alex. Gheorghe,care nu avea dreptul sa participe la aceste turnee,absolut toti baietiii au fost mobilizati de catre patroni la aceasta miscare ,pe care o respect enorm,numita Amatur....Promitem sa nu va dezamagim pe viitor....

            Comentariu

            Who has read this thread:
            Procesare...
            X