Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Top 12 Romania 2013 va fi organizat la Viva Sport Sambata si Duminica 19-20 ianuarie

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #16
    Rezultate complete masc si fem ? Multumesc.

    Comentariu


    • #17
      Ana Sebe vs Trifu Bogdana

      Postat în original de Paul_Tulcea Vezi post

      (Daca stiți numele celor ce au jucat ar fi perfect - sa pot actualiza cu comentarii. Mulțumesc.)

      Duminica pe la ce ora se începe? Știe careva programul (când începe, când e pauza și când se termina)?

      Comentariu


      • #18
        aici joaca sebe anamaria cu bogdana trifu. castiga bobo!:P
        - - - Actualizat - - -
        rezultatele nu le-am gasit pe nicaieri dar stiu ca la fete slatina a iesit pe 1 3 4 si 5!
        1 trifu, 2 sebe, 3 dospina, 4 lupu, 5 diaconu.
        daca are cineva rezultatele finale-fete/baieri postati-le!
        multumesc
        ZJ-SZLC
        fh/bh- Btf Tenergy o5fx

        Comentariu


        • #19
          Rezultatele complete:
          http://www.frtenismasa.ro/stiri.html
          BUTTERFLY Romania
          Tel. Rasvan: 0721-223501; Magazin: 0263-214505
          E-mail: office@prosoftbn.ro
          BUTTERFLY Store Bucuresti
          Tel. Mihai: 0736-887467
          E-mail: bucuresti@prosoftbn.ro
          Facebook: https://www.facebook.com/ButterflyRomania/
          Instagram: @butterflyromania
          YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCCi...bjtiYaVxGQamQA

          http://www.tt-shop.ro
          http://www.butterfly.tt
          http://www.tenisdemasa.ro

          Comentariu


          • #20
            George COROIAN si Bogdana TRIFU sunt castigatorii Top 12 pentru seniori


            Prima competitie interna oficiala a anului 2013 s-a incheiat in aceasta dimineata la Bucuresti. Top 12 pentru seniori din acest an ii are ca si castigatori pe George Coroian de la CS Electrica Sf.Gheorghe( Team YASAKA Romania) si Bogdana Trifu de la CSS Slatina.

            CLASAMENT MASCULIN
            1. COROIAN George (CS Electrica Sf.Gheorghe)
            2. DAN Daniel (CSM Bistrita)
            3. SENI Ionut (CSM Cluj-Napoca)
            4. BARLAN Laurentiu (CS Ateneu Resita)
            5. TOL Cristian (CS U Craiova)
            6. GHEORGHE Alexandru (CS Vivasport Bucuresti)
            7. GABUDEAN Dorin (TCD Cluj-Napoca)
            8. SPELBUS Alin (CS Pristavu Campulung)
            9. GRIGORE Cristian (CS Volei 2004 Constanta)
            10. FARCAS Dan (CSM Zalau)
            11. COSTEA Adrian (CSM Bistrita)
            12. POSTOACA Gabriel (CS Pristavu Campulung)

            CLASAMENT FEMININ
            1. TRIFU Bogdana (CSS Slatina)
            2. SEBE Anamaria (CS Farul Constanta)
            3. DOSPINA Mihaela (ACS Dumbravita)
            4. LUPU Diana (CSS Slatina)
            5. DIACONU Adina (CSS Slatina)
            6. ISTRATE Roxana (CSM Buzau)
            7. IAMANDI Roxana (CS Farul Constanta)
            8. ZAHARIA Alina (LPS N.Rotaru Constanta)
            9. DRAGOMAN Andreea (CS Romgaz Medias)
            10. ROSCA Andreea (CSM Rm.Sarat)
            11. MANEA Karla (ACS Dumbravita)
            12. DRAGNEA Diana (LPS Slatina)
            Adresa: Sos. Oltenitei nr. 103, Bucuresti / Program: Luni-Vineri intre 11-19 / Telefon: 0722.678.078 / Mail: contact@vivasportshop.ro
            http://www.VivaSportShop.ro

            Comentariu


            • #21
              poze de la Top gasiti pe pagina noastra de facebook http://www.facebook.com/media/set/?s...5273153&type=1
              Adresa: Sos. Oltenitei nr. 103, Bucuresti / Program: Luni-Vineri intre 11-19 / Telefon: 0722.678.078 / Mail: contact@vivasportshop.ro
              http://www.VivaSportShop.ro

              Comentariu

              Cine a citit topicul
              Procesare...
              X