Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Divizia B - Sezonul 2014/2015

Adună
X
Adună
Useri activi pe acest topic: 1 (0 membri și 1 vizitatori)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Divizia B - Sezonul 2014/2015

    Ieri au inceput jocurile din turul campionatului diviziei B, la Bistrita, la care participa foarte multi dintre OPEN-stii Amatur.
    S-au stabilit doua grupe a cate 8 echipe, fiecare jucand cu fiecare.
    S-au disputat deja primele 3 etape; iata rezultatele:

    Etapa 1

    FEDERATIA ROMANA DE TENIS DE MASA
    Campionatul National Echipe seniori divizia “B”
    runda I – 26.09.2014 – Bistrita

    Seria I-a Baieti
    CSS Ilfov – CSM Iasi 5 – 2
    Bogdan Cristian – Litovcenco Gheorghe 1-3 (9, -8, -9, -8 )
    Manescu Mihaita – Calin Mihai 3-1 (5, 8, -10, 6)
    Dumitra David – David Dorin 1-3 (-8, 6, -9, -7)
    Manescu Mihaita – Litovcenco Gheorghe 3-0 (6, 2, 7)
    Bogdan Cristian – David Dorin 3-0 (5, 7, 9)
    Dumitra David – Calin Mihai 3-0 (8, 9, 4)
    Manescu Mihaita – David Dorin 3-0 (9, 10, 8 )
    CS Muresul Ludus – CS Electrica Sf.Gheorghe II 3 – 5
    Mate Mihai – Bedo Norbert 2-3 ( 5, 7, -5, -9, -6 )
    Anca Octavian – Kocsis Balasz 0-3 ( -9, -7,-6 )
    Fodor Adrian – Vasilache Sebastian 1-3 ( -10, -2, 9, -12 )
    Anca Octavian – Bedo Norbert 2-3 ( 9, -2, -7, 8, -8 )
    Mathe Mihai – Vasilache Sebastian 3-2 (-6, -2, 9, 8, 8 )
    Fodor Adrian – Kocsis Balasz 3-1 (9, 11, -10, 9)
    Anca Octavian – Vasilache Sebastian 3-1 ( -7, 6, 5, 8 )
    Fodor Adrian – Bedo Norbert 0-3 ( -8, -4, -9 )
    CS TTT Bucuresti – CS Farul Constanta 5 – 3
    Tudorache Viorel – Cartuna Mihai 3-0 ( 11, 11, 6 )
    Sulu Daniel – Albu Vlad 3-1 ( -9, 5, 6, 9 )
    Macarenco Mario – Danilov Ion 0-3 ( -5, -7, -3 )
    Sulu Daniel – Cartuna Mihai 3-1 ( 8, -9, 12, 8 )
    Tudorache Daniel – Danilov Ion 0-3 ( -8, -5, -12 )
    Macarenco Mario – Albu Vlad 3-1 ( 7, -9, 16, 5 )
    Sulu Daniel – Danilov Ion 1-3 ( 6, -9, -10, -8 )
    Macarenco Mario – Cartuna Mihai 3-1 ( 5, 8, -6, 7)
    ACSM Dunarea Giurgiu – ACS Kombat Bucuresti 4 – 5
    Ilie Ciprian – Navacioiu Marian 1-3 ( -6, 5, -8, -6 )
    Sorica Cristian – Motoroi Constantin 3-0 ( 4, 5, 8 )
    Doncea Catalin – Bocaneala Marcel 0-3 (-8, -9, -7 )
    Sorica Cristian – Navacioiu Marian 1-3 ( 5, -9, -7, -8 )
    Ilie Ciprian – Bocaneala Marcel 1-3 ( -2, -8, 6, -6 )
    Doncea Catalin – Motoroi Constantin 3-2 ( 6, -7, 8, -8, 9 )
    Sorica Cristian – Bocaneala Marcel 3-2 ( -10, 9, 7, -11, 8 )
    Doncea Catalin – Navacioiu Marian 3-1 ( 7, -7, 9, 6 )
    Ilie Ciprian – Motoroi Constantin 0-3 (-4, -6, -8 )

    Seria a II-a Baieti
    CSS Slatina – CS Somuz Falticeni 2 – 5
    Patrascu Alin – Mosneagu Marius 0-3 ( -4, -8, -9 )
    Radoi Marius – Carpovici Boris 3-1 ( 8, 6, -8, 7 )
    Popescu Dragos – Roman Iulian 1-3 ( -8, -7, 7, -10 )
    Radoi Marius – Mosneagu Marius 2-3 ( -10, 7, -10, 8, -8 )
    Patrascu Alin – Roman Iulian 0-3 ( -3, -4, -3 )
    Popescu Dragos – Carpovici Boris 3-1 ( 7, 8, -12, 3 )
    Radoi Marius – Roman Iulian 1-3 ( -5, -7, 8, -2 )
    CS Top Arena Topoloveni - CSS Odorheiul Secuiesc II 5-1
    Dragan Valentin – Cighir Alexandru 3-1 ( 1, 4, -9, 7 )
    Traistaru Marius – Szabo Hunor 3-0 ( 6, 6, 6 )
    Vaduva Gabriel – Sanduly Levente 3-2 (9, -3, 7, -6, 11 )
    Traistaru Marius – Cighir Alexandru 3-1 ( 2, 10, -8, 7 )
    Dragan Valentin – Sanduly Levente 0-3 ( -9, -10, -7 )
    Vaduva Gabriel – Szabo Hunor 3-0 ( 8, 5, 6 )
    CS Vointa Satu Mare – CS Muncitorul Resita 2 – 5
    Micu Daniel – Sorescu Deian 3-2 (10, -6, -6, 5, 6 )
    Serban Adrian – Frant Petru 1-3 ( 10, -5, -6, -9 )
    Szilaghi Zoltan – Ignat Cristian 0-3 ( -4, -4, -4 )
    Serban Adrian – Sorescu Deian 2-3 ( -11, 5, 11, -5, -8 )
    Micu Daniel – Ignat Cristian 0-3 ( -10, -4, -6 )
    Szilaghi Zoltan – Frant Pertu 3-1 ( 6, 6, -5, 8 )
    Serban Adrian – Ignat Cristian 0-3 ( -6, -9, -2 )
    CSTA Bucuresti – CS Unirea Alba Iulia 5 – 3
    Visan Tudor – Corburean Ioan 0-3 ( -5, -7, -2 )
    Ghinea Stefan – Sufletel Radu 3-0 (8, 5, 2 )
    Dinca Nicolae – Rus Traian 3-1 ( -8, 4, 5, 8 )
    Ghinea Stefan – Corburean Ioan 3-2 ( 5, -7, 7, -7, 6)
    Visan Tudor – Rus Traian 0-3 (-9, -5, -7 )
    Dinca Nicolae – Sufletel Radu 2-3 (-6, 10, -9, 5, -3 )
    Ghinea Stefan – Rus Traian 3-1 ( 5, 8, -8, 5 )
    Dinca Nicolae – Corburean Ioan 3-1 (-5, 6, 9, 9 )

    Seria I - Fete
    ACSM Dunarea Giurgiu – CSTA Bucuresti II 5 – 3
    Visan Alexandra – Boroica Ana 0-3 ( -9, -6, -3 )
    Mirea Bianca – Gugeanu Raluca 1-3 ( -4, -8, 10, -11 )
    Popa Adela – Oprea Maria 3-2 ( -9, 5, 4, -9, 7 )
    Mirea Bianca – Boroica Ana 3-1 (8, 4, -9, 12 )
    Visan Alexandra – Oprea Maria 3-0 ( 8, 9, 8 )
    Popa Adela – Guceanu Raluca 1-3 ( -5, -10, 10, -7 )
    Mirea Bianca – Oprea Maria 3-0 ( 3, 6, 10 )
    Popa Adela – Boroica Ana 3-1 ( -7, 8, 7, 7 )
    LPS Constanta - CS Vointa Buzau 5 – 0
    Buciu Cristina – Balan Adina 3-0 (9, 5, 8 )
    Smiganovscaia Ecaterina – Murea Andra 3-0 ( 5, 8, 2 )
    Postudor Andreea – Sapungiu Iulia 3-1 (-9, 9, 3, 7 )
    Smiganovscaia Ecaterina – Balan Adina 3-0 ( 10, 7, 8 )
    Buciu Cristina – Sapungiu Iulia 3-0 ( 5, 7, 9 )
    CS Hidroconstructia Slatina – CS Chimia Rm Valcea 5 – 0
    Apostol Cerasela – Tarzianu Cerasela 3-0 ( 8, 7, 5 )
    Ene Adela – Ghisoiu Larisa 3-0 ( 5, 3, 3 )
    Safta Loredana – Sandru Lavinia 3-1 ( -8, 6, 9, 5 )
    Ene Adela – Tarzianu Cerasela 3-0 ( 3, 5, 8 )
    Apostol Cerasela – Sandru Lavinia 3-0 ( 5, 8, 3 )
    CSS Slatina – CS Viva Sport Bucuresti 5 – 2
    Bibirica Andrada – Stoinea Mihaela 3-2 (-8, -10, 5, 10, 4 )
    Bibirica Simina – Stoinea Ioana 1-3 ( 7, -7, -9, -9 )
    Rada Cristina – Tepelea Ioana 3-2 (-10, 9, -12, 6, 3 )
    Bibirica Simina – Stoinea Mihaela 3-1 (-10, 3, 5, 6 )
    Bibirica Andrada – Tepelea Ioana 3-1 ( 12, -8, 8, 8 )
    Rada Cristina – Stoinea Ioana 2-3 ( 6, -7, 9, -9, -4 )
    Bibirica Simina – Tepelea Ioana 3-1 ( 8, -4, 15, 9 )
    Ultima editare de Dan2; 27.sep.2014, 12:36.

  • #2
    Campionatul National Echipe seniori divizia ?B?
    runda a II-a ? 26.09.2014 ? Bistrita

    Seria I-a Baieti
    CSM Iasi ? ACS Kombat Bucuresti 5 ? 3
    Litovcenco Gheorghe ? Motoroi Constantin 3-0 ( 8, 9, 6 )
    Calin Mihai ? Navacioiu Marian 3-1 ( -2, 8, 7, 3 )
    Cretu Florin ? Bocaneala Marcel 1-3 ( -9, 9, 6, 8 )
    Calin Mihai ? Motoroi Constantin 3-0 ( 1, 12, 7 )
    Litovcenco Gheorghe ? Bocaneala Marcel 1-3 ( 10, -8, -10, -6 )
    Cretu Florin ? Novacioiu Marian 2-3 (-9, 6, 9, -8, -7)
    Calin Mihai ? Bocaneala Marcel 3-1 ( 6, 10, -14, 10 )
    Cretu Florin ? Motoroi Constantin 3-1 ( 7, 6, -9, 7 )
    CS TTT Bucuresti ? ACSM Dunarea Giurgiu 5 ? 2
    Ghetu Gabriel ? Doncea Catalin 0-3 ( -6, -11, -7 )
    Sulu Daniel ? Ilie Ciprian 3-0 ( 6, 2, 3 )
    Macarenco Mario ? Sorica Cristian 3-0 ( 8, 5, 6 )
    Sulu Daniel ? Doncea Catalin 3-0 ( 9, 8, 5 )
    Ghetu Gabriel ? Sorica Cristian 1-3 ( -7, -10, 11, -3 )
    Macarenco Mario ? Ilie Ciprian 3-1 ( 5, -15, 7, 7 )
    Sulu Daniel ? Sorica Cristian 3-0 ( 6, 8, 5 )
    CS Electrica Sf.Gheorghe II ? CS Farul Constanta 5 ? 1
    Bedo Norbert ? Albu Vlad 3-1 ( 7, 9, -7, 4 )
    Vasilache Sebastian ? Cartuna Mihai 3-0 ( 9, 3, 3 )
    Kocsis Balasz ? Danilov Ion 1-3 ( -4, 9, -10, -5 )
    Vasilache Sebastian ? Albu Vlad 3-2 ( 9, -9, -10, 4, 8 )
    Bedo Norbert ? Danilov Ion 3-2 ( 10, -11, 5, -8, 6 )
    Kocsis Balasz ? Cartuna Mihai 3-0 ( 6, 0, 0 )
    CS Muresul Ludus ? CSS Ilfov 0 ? 5
    Fodor Adrian ? Dumitra David 0-3 ( -5, -12, -9 )
    Anca Octavian ? Bogdan Cristian 2-3 ( 5, -8, 9, -9, -8 )
    Mate Mihai ? Manescu Mihai 0-3 ( -1, -6, -5 )
    Anca Octavian ? Dumitra David 1-3 ( -9, 6, -8, -7 )
    Fodor Adrian ? Manescu Mihai 1-3 ( 9, -8, -5, -7 )

    Seria a II-a Baieti
    CS Somuz Falticeni ? CS Unirea Alba Iulia 5 ? 4
    Mosneagu Marius ? Rus Traian 2-3 ( 8, -5, -9, 8, -4)
    Roman Iulian ? Sufletel Radu 3-0 ( 7, 7, 7 )
    Carpovici Boris ? Corburean Ioan 0-3 ( -4, -7, -6 )
    Roman Iulian ? Rus Traian 3-1 ( 7, 5, -8, 7 )
    Mosneagu Marius ? Corburean Ioan 3-1 ( -10, 11, 13, 11 )
    Carpovici Boris ? Sufletel Radu 1-3 ( 6, -5, -10, -10 )
    Roman Iulian ? Corburean Ioan 3-1 (-7, 2, 9, 8 )
    Carpovici Boris ? Rus Traian 0-3 (-5, -9, -6 )
    Mosneagu Marius ? Sufletel Radu 3-2 ( 8, -8, -6, 5, 6 )
    CS Vointa Satu Mare ? CSTA Bucuresti 2 ? 5
    Serban Adrian ? Dinca Nicolae 3-1 ( -4, 9, 9, 12 )
    Micu Daniel ? Visan Tudor 3-0 ( 7, 7, 6 )
    Szilaghi Zoltan ? Ghinea Stefan 0-3 (-6, -8, -9 )
    Micu Daniel ? Dinca Nicolae 1-3 (-7, 6, -4, -4 )
    Serban Adrian ? Ghinea Stefan 0-3 ( -3, -4, -6 )
    Szilaghi Zoltan ? Visan Tudor 2-3 (-11, -10, 13, 9, -12 )
    Micu Daniel ? Ghinea Stefan 1-3 ( -7, 6, -4, -11 )
    CS Muncitorul Resita ? CS Top Arena Topoloveni 5 ? 0
    Frant Nicusor ? Dragan Valentin 3-0 ( 9, 8, 8 )
    Ignat Cristian ? Traistaru Marius 3-0 (9, 7, 3 )
    Sorescu Deian ? Valceanu Daniel 3-2 ( -8, 10, 7, -8, 10 )
    Ignat Cristian ? Dragan Valentin 3-0 ( 7, 8, 4 )
    Frant Nicusor Valceanu Daniel 3-0 ( 10, 7, 8 )
    CSS Slatina ? CSS Odorheiul Secuiesc II 5 ? 0
    Patrascu Alin ? Cighir Alexandru 3-0 ( 8, 9, 8 )
    Radoi Marius ? Szabo Hunor 3-2 ( 5, -10, 6, -4, 4 )
    Popescu Dragos ? Sanduly Levente 3-2 (-10, -9, 6, 5, 7 )
    Radoi Marius ? Cighir Alexandru 3-1 ( -6, 3, 7, 6 )
    Patrascu Alin ? Sanduly Levente 3-0 ( 8, 8, 3 )

    Seria I ? Fete
    CSS Slatina ? ACSM Dunarea Giurgiu 5 ? 1
    Bibirica Andrada ? Mirea Bianca 3-2 ( -6, -10, 5, 9, 5 )
    Bibirica Simina ? Sima Andreea 3-0 ( 3, 4, 3 )
    Rada Cristina ? Popa Adela 3-2 ( 2, -5, -8, 9, 4 )
    Bibirica Simina ? Mirea Bianca 3-1 ( 1, -6, 9, 5 )
    Bibirica Andrada ? Popa Adela 1-3 ( 9, -8, -8, -7 )
    Rada Cristina ? Sima Andreea 3-0 ( 11, 6, 4 )
    CS Chimia Rm Valcea ? CS Viva Sport Bucuresti 1 ? 5
    Ghisoiu Larisa ? Stoinea Mihaela 1-3 ( -7, 4, -7, -6 )
    Sandru Lavinia ? Stoinea Ioana 0-3 ( -11, -2, -2 )
    Tarzianu Georgiana ? Tepelea Ioana 2-3 ( -5, 11, 3, -5, -6 )
    Sandru Lavinia ? Stoinea Mihaela 3-2 ( -14, 8, 5, -5, 14 )
    Ghisoiu Larisa ? Tepelea Ioana 0-3 (-2, -5, -5 )
    Tarzianu Georgiana ? Stoinea Ioana 0-3 ( -1, -3, -5 )
    CS Vointa Buzau ? CS Hidroconstructia Slatina 1 ? 5
    Murea Andra ? Safta Loredana 0-3 ( -11, -6, -5 )
    Balan Adina ? Apostol Cerasela 3-2 ( -8, 4, 10, -10, 8 )
    Sapungiu Iulia ? Ene Adela 0-3 ( -2, -6, -6 )
    Balan Adina ? Safta Loredana 0-3 ( -6, -1, -6 )
    Murea Andra ? Ene Adela 1-3 ( -2, 7, -4, -3 )
    Sapungiu Iulia ? Apostol Cerasela 1-3 ( 9, -4, -9, -8 )

    CSTA Bucuresti II ? LPS Constanta 0 ? 5
    Guceanu Raluca ? Postudor Andreea 0-3 ( -2, -6, -12 )
    Boroica Ana ? Buciu Cristina 1-3 ( -11,-3, 5, -7 )
    Oprea Maria - Smiganovscaia Ecaterina 0-3 ( -10, -7, -10 )
    Boroica Ana ? Postudor Andreea 1-3 ( -3, -7, 11, -7 )
    Gugeanu Raluca ? Smiganovscaia Ecaterina 0-3 ( -9, -3, -6 )
    Ultima editare de Dan2; 27.sep.2014, 12:38.

    Comentariu


    • #3
      Campionatul National Echipe seniori divizia ?B?
      runda a III-a ? 26.09.2014 ? Bistrita

      Seria I-a Baieti
      CS Muresul Ludus ? CSM Iasi 4 ? 5
      Mathe Mihai ? Cretu Florin 3-0 ( 8, 5, 9 )
      Fodor Adrian ? David Dorin 2 ? 3 ( -2, -10, 9, 9, -7 )
      Anca Octavian ? Litovcenco Gheorghe 2-3 ( 11, -7, -9, 7, -10 )
      Fodor Adrian ? Cretu Florin 3-1 ( -12, 8, 10, 9 )
      Mathe Mihai ? Litovcenco Gheorghe 3-2 ( 9, -5, 5, -9, 8 )
      Anca Octavian ? David Dorin 3-2 ( 9, 8, -8, -7, 8 )
      Fodor Adrian ? Litovcenco Gheorghe 2-3 ( -9, 9, 8, -13, -9 )
      Anca Octavian ? Cretu Florin 0-3 ( -9, -9, -8 )
      Mathe Mihai ? David Dorin 0-3 ( -8, -4, -7 )
      CSS Ilfov ? CS Farul Constanta 5 ? 3
      Bogdan Cristian ? Albu Vlad 3-1 (4, -2, 1, 9 )
      Manescu Mihai ? Cartuna Mihai 3-0 ( 1, 3, 4 )
      Dumitra David ? Danilov Ion 2-3 ( -4, 11, -4, 4, -7)
      Manescu Mihai ? Albu Vlad 3-1 ( -6, 9, 4, 11 )
      Bogdan Cristian ? Danilov Ion 0-3 ( -5, -3, -4 )
      Dumitra David ? Cartuna Mihai 3-0 ( 6, 5, 0 )
      Manescu Mihai ? Danilov Ion 1-3 ( 6, -4, -5, -7 )
      Dumitra David ? Albu Vlad 3-0 ( 3, 5, 10 )
      ACSM Dunarea Giurgiu ? CS Electrica Sf.Gheorghe II 5 ? 2
      Ilie Ciprian ? Balasz Cergo 3-0 ( 6, 5, 12 )
      Sorica Cristian ? Morariu Mircea 3-1 ( 6, 12, -8, 8 )
      Doncea Catalin ? Bedo Norbert 1-3 ( -6, 9, -4, -8 )
      Sorica Cristian ? Balasz Cergo 3-0 ( 7, 6, 6 )
      Ilie Ciprian ? Bedo Norbert 0-3 ( -6, -9, -5 )
      Doncea Catalin ? Morariu Mircea 3-0 ( 9, 10, 3 )
      Sorica Cristian ? Bedo Norbert 3-2 ( -10, 4, -11, 4, 10 )
      CS TTT Bucuresti ? ACS Kombat Bucuresti 5 ? 2
      Tudorache Viorel ? Novacioiu Marian 3-1 ( 10, -8, 8, 10 )
      Sulu Daniel ? Motoroi Constantin 3-0 ( 6, 6, 6 )
      Macarenco Mario ? Bocanila Marcel 2-3 ( 6, -9, -5, 4, -6 )
      Sulu Daniel ? Novacioiu Marian 3-1 ( -9, 6, 7, 9 )
      Tudorache Viorel ? Bocanila Marcel 2-3 ( 4, -6, -10, 10, -8 )
      Macarenco Marius ? Motoroi Constantin 3-1 ( 9, -7, 9, 7 )
      Sulu Daniel ? Bocanila Marcel 3-1 ( 2, 8, -6, 9 )

      Seria a II-a Baieti
      CS Somuz Falticeni ? CSS Odorheiul Secuiesc II 5 ? 2
      Mosneagu Marius ? Cighir Alexandru 3-1 ( -13, 9, 6, 5 )
      Roman Iulian ? Szabo Hunor 3-0 ( 4, 3, 5 )
      Cozma Catalin ? Sanduly Levente 0-3 ( -9, -10, -12 )
      Roman Iulian ? Cighir Alexandru 3-0 ( 5, 6, 2 )
      Mosneagu Marius ? Sanduly Levente 0-3 (-8, -6, -9 )
      Cozma Catalin ? Szabo Hunor 3-0 ( 8, 7, -10, 9 )
      Roman Iulian ? Sanduly Levente 3-1 ( 8, 8, -8, 5 )
      CS Muncitorul Resita ? CSS Slatina 4 ? 5
      Parvu Nicolae ? Radoi Marius 1-3 ( 9, -6, -8, -8 )
      Ignat Cristian ? Patrascu Alin 3-0 ( 4, 3, 3 )
      Sorescu Deian ? Popescu Dragos 3-1 ( -8, 9, 9, 11 )
      Ignat Cristian ? Radoi Marius 3-0 ( 5, 2, 8 )
      Parvu Nicolae ? Popescu Dragos 2-3 ( 9, 10, -10, -6, -4 )
      Sorescu Deian ? Patrascu Alin 2-3 ( -9, 5, 12, -7, -7 )
      Ignat Cristian ? Popescu Dragos 3-0 ( 6, 7, 4 )
      Sorescu Deian ? Radoi Marius 2-3 ( 11, -5, -2, 10, -10 )
      Parvu Nicolae ? Patrascu Alin 0-3 ( -6, -11, -8 )
      CSTA Bucuresti ? CS Top Arena Topoloveni 5 ? 2
      Visan Tudor ? Valceanu Daniel 0-3 ( -6, -6, -11 )
      Ghinea Stefan ? Vaduva Gabriel 3-0 ( 6, 7, 3 )
      Dinca Nicolae ? Traistaru Marius 3-0 ( 8, 4, 8 )
      Ghinea Stefan ? Valceanu Daniel 3-0 ( 6, 7, 7 )
      Visan Tudor ? Traistaru Marius 0-3 (-5, -6, -8 )
      Dinca Nicolae ? Vaduva Gabriel 3-1 ( 5, 7, -3, 7 )
      Ghinea Stefan ? Traistaru Marius 3-1 (-7, 3, 8, 5 )
      CS Vointa Satu Mare ? CS Unirea Alba Iulia 2 ? 5
      Micu Daniel ? Corburean Ioan 3-2 ( 10, -4, 13, -10, 5 )
      Serban Adrian ? Sufletel Radu 0-3 ( -8, -5, -12 )
      Szilaghi Zoltan ? Rus Traian 0-3 ( -2, -5, -8 )
      Serban Adrian ? Corburean Ioan 0-3 (-3, -4, -5 )
      Micu Daniel ? Rus Traian 0-3 ( -3, -2, -3 )
      Szilaghi Zoltan ? Sufletel Radu 3-2 ( 6, 5, -11, -8, 9 )
      Serban Adrian ? Rus Traian 0-3 ( -6, -4, -7 )

      Seria I ? Fete
      ACSM Dunarea Giurgiu - LPS Constanta 1 ? 5
      Visan Alexandra ? Postudor Andreea 2-3 ( 4, 11, -9, -9, -5 )
      Mirea Bianca ? Buciu Cristina 3-2 ( -1, 5, -7, 6, 8 )
      Popa Adela ? Smiganovscaia Ecaterina 0-3 ( -4, -6, -6 )
      Mirea Bianca ? Postudor Andreea 1 ? 3 ( -7, -7, 4, -2 )
      Visan Alexandra ? Smiganovscaia Ecaterina 0-3 ( -4, -2, -10 )
      Popa Adela ? Buciu Cristina 1-3 ( -3, 5, -7, -3 )
      CSTA Bucuresti II ? CS Hidroconstructia Slatina 0 ? 5
      Oprea Maria ? Ene Adela 0-3 (-3, -8, -4 )
      Gugeanu Raluca ? Apostol Cerasela 0-3 (-7, -9, -6 )
      Boroica Ana ? Safta Loredana 0-3 (-10, -10, -7 )
      Gugeanu Raluca ? Ene Adela 0-3 (-6, -3, -4 )
      Oprea Maria ? Safta Loredana 1-3 (-3, -4, 9, -5 )
      CS Viva Sport Bucuresti ? CS Vointa Buzau 5 ? 1
      Stoine Ioana ? Sapungiu Iulia 3-0 ( 4, 3, 5 )
      Stoinea Mihaela ? Murea Andra 3-0 ( 4, 8, 8 )
      Tepelea Ioana ? Balan Adina 3-2 ( -7, 7, 3, -10, 6 )
      Stoine Mihaela ? Sapungiu Iulia 1-3 ( -12, 9, -6, -6 )
      Stoinea Ioana ? Balan Adina 3-0 ( 5, 7, 6 )
      Tepelea Ioana ? Murea Andra 3-2 ( 5, 8, -9, -7, 8 )
      CS Chimia Rm Valcea ? CSS Slatina 0 ? 5
      Ghisoiu Larisa ? Rada Cristina 0-3 (-3, -8, -4 )
      Sandru Lavinia ? Bibirica Andrada 1-3 (-5, 7, -1, -10 )
      Tarzianu Georgiana ? Bibirica Simina 0-3 (-8, -8, -5 )
      Sandru Lavinia ? Rada Cristina 0-3 (-9, -5, -9 )
      Ghisoiu Larisa ? Bibirica Simina 1-3 (-11, -5, 8, -8 )

      Comentariu


      • #4
        Sper ca v-ati dat seama ca Bocanila Marcel de la Sport Kombat (ala care ia meciuri in echipa ) e prietenul nostru Norocel Bocaniala
        Blog de tenis de masă

        Comentariu


        • #5
          Campionatul National Echipe seniori divizia “B”
          runda a IV-a – 27.09.2014 – Bistrita

          Seria I-a Baieti
          CSM Iasi – CS TTT Bucuresti 5 – 3
          David Dorin – Ghetu Gabriel 3-0 ( 9, 6, 3 )
          Calin Mihai – Macarenco Mario 3-0 (2, 4, 8 )
          Bularda Iulian – Sulu Daniel 1-3 ( -7, 8, -7, -9 )
          Calin Mihai – Ghetu Gabriel 3-0 ( 9, 7, 9 )
          David Dorin – Sulu Daniel 0-3 ( -7, -8, -2 )
          Bularda Iulian – Macarenco Mario 3-0 ( 5, 10, 7 )
          Calin Mihai – Sulu Daniel 1-3 (-7, -5, 6, -6 )
          Bularda Iulian – Ghetu Gabriel 3-0 ( 5, 11, 12 )
          CS Electrica Sf.Gheorghe II – ACS Kombat Bucuresti 3 – 5
          Vasilache Sebastian – Novacioiu Marian 3-0 ( 7, 4, 9 )
          Bedo Norbert – Motoroi Constantin 1-3 ( 7, -9, -7, -8 )
          Balasz Gergo – Bocaniala Norocel 2-3 ( 10, -9, -5, 5, -6 )
          Bedo Norbert – Novacioiu Marian 3-1 (-9, 10, 7, 12 )
          Vasilache Sebastian – Bocaniala Norocel 1-3 ( 9, -6, -9, -3 )
          Balasz Gergo – Motoroi Constantin 0-3 (-5, -8, -9 )
          Bedo Norbert – Bocaniala Norocel 3-0 ( 9, 7, 12 )
          Balasz Gergo 0 Novacioiu Marian 2-3 (-3, 8, 8, -6, -7 )

          CSS Ilfov – ACSM Dunarea Giurgiu 5 – 0
          Dumitra David – Doncea Catalin 3-0 ( 8, 8, 2 )
          Manescu Mihai – Ilie Ciprian 3-0 (8, 7, 3 )
          Bogdan Cristian – Sorica Cristian 3-0 ( 7, 7, 8 )
          Manescu Mihai – Doncea Catalin 3-0 ( 9, 8, 8 )
          Dumitra David – Sorica Cristian 3-0 ( 6, 4, 1 )
          CS Muresul Ludus – CS Farul Constanta 5 – 3
          Mate Mihai – Albu Vlad 3-0 ( 6, 5, 8 )
          Anca Octavian – Cartuna Mihai 3-0 ( 5, 3, 4 )
          Fodor Adrian – Danilov Ion 1-3 ( -4, -8, 10, -8 )
          Anca Octavian – Albu Vlad 3-0 (3, 4, 4 )
          Mate Mihai – Danilov Ion 0-3 ( -3, -2, -3 )
          Fodor Adrian – Cartuna Mihai 3-0 (1, 2, 2 )
          Anca Octavian – Danilov Ion 0-3 ( -3, -4, -2 )
          Fodor Adrian – Albu Vlad 3-1 ( 7, -11, 5, 6 )

          Seria a II-a Baieti
          CS Somuz Falticeni – CS Vointa Satu Mare 5 – 2
          Mosneagu Marius – Micu Daniel 3-2 ( 5, 8, -10, -9, 9 )
          Roman Iulian – Serban Adrian 3-0 ( 6, 8, 2 )
          Cozma Catalin – Szilaghi Zoltan 3-0 ( 8, 7, 5 )
          Roman Iulian – Micu Daniel 3-0 ( 7, 9, 10 )
          Mosneagu Marius – Szilaghi Zoltan 0-3 (-5, -11, -5 )
          Cozma Catalin – Serban Adrian 2-3 ( 6, -9, 6, -10, -13 )
          Roman Iulian – Szilaghi Zoltan 3-0 ( 6, 6, 6 )
          CS Top Arena Topoloveni – CS Unirea Alba Iulia 5 – 2
          Valceanu Daniel – Corburean Ioan 2-3 ( 7, -5, -10, 7, -1 )
          Traistaru Marius – Sufletel Radu 3-1 (-11, 9, 3, 10 )
          Vaduva Gabriel – Rus Traian 1-3 (-10, 7, -6, -5 )
          Traistaru Marius – Corburean Ioan 3-2 (-9, -3, 7, 10, 9 )
          Valceanu Daniel – Rus Traian 3-2 (-4, 6, -6, 2, 9 )
          Vaduva Gabriel – Sufletel Radu 3-1 ( 11, 8, -9, 7 )
          Traistaru Marius – Rus Traian 3-2 ( 6, -12, 8, -2, 10 )
          CSTA Bucuresti – CSS Slatina 5 – 3
          Visan Tudor – Popescu Dragos 0-3 ( -1, -8, -6 )
          Ghinea Stefan – Patrascu Alin 3-1 ( 1, -0, 8, 6 )
          Dinca Nicusor – Radoi Marius 3-2 ( 9, -5, -12, 8, 8 )
          Ghinea Stefan – Popescu Dragos 3-2 ( 4, -5, -8, 7, 9 )
          Visan Tudor – Radoi Marius 0-3 ( -6, -1, -10 )
          Dinca Nicusor – Patrascu Alin 3-1 ( -5, 2, 8, 6 )
          Ghinea Stefan – Radoi Marius 0-3 ( -7, -9, -13 )
          Dinca Nicusor – Popescu Dragos 3-1 ( 5, -9, 9, 9 )
          CS Muncitorul Resita – CSS Odorheiul Secuiesc II 5 – 1
          Frant Nicusor - Cighir Alexandru 3-1 ( -8, 7, 9, 6 )
          Ignat Cristian – Szabo Hunor 3-0 ( 5, 5, 3 )
          Sorescu Deian – Sanduly Levente 0-3 ( -5, -5, -9 )
          Ignat Cristian – Cighir Alexandru 3-0 ( 8, 7, 4 )
          Frant Nicusor – Sanduly Levente 3-0 ( 7, 11, 3 )
          Sorescu Deian – Szabo Hunor 3-0 ( 7, 5, 6 )

          Seria I – Fete
          ACSM Dunarea Giurgiu - CS Chimia Rm Valcea 5 – 2
          Visan Alexandra – Tarzianu Giorgiana 3-1 ( -8, 2, 9, 5 )
          Mirea Bianca – Ghisoiu Larisa 3-0 ( 6, 9, 5 )
          Sima Andreea – Sandru Lavinia 1-3 ( 10, -8, -6, -2 )
          Mirea Bianca – Tarzianu Giorgiana 3-1 ( 9, 5, -9, 11 )
          Visan Alexandra – Sandru Lavinia 3-1 ( 9, 4, -8, 4 )
          Sima Andreea - Ghisoiu Larisa 0-3 ( -3, -4, -4 )
          Mirea Bianca – Sandru Lavinia 3-1 ( 11, 5, -8, 5 )
          CS Vointa Buzau – CSS Slatina 0 – 5
          Murea Andra – Rada Cristina 0-3 ( -6, -11, -7 )
          Balan Adina – Bibirica Andrada 0-3 ( -8, -3, -7 )
          Sapungiu Iulia – Bibirica Simona 0-3 ( -5, -8, -9 )
          Balan Adina – Rada Cristina 1-3 (-4, 7, -9, -4 )
          Murea Andra – Bibirica Simina 1-3 (-5, -8, 10, -4 )
          CSTA Bucuresti II – CS Viva Sport Bucuresti 2 – 5
          Oprea Maria – Tepelea Ioana 3-2 ( 9, 3, -5, -12, 12 )
          Gugeanu Raluca – Dumitrescu Marilena 0-3 ( -4, -5, -9 )
          Boroica Ana – Stoinea Ioana 0-3 ( -4, -8, -3 )
          Gugeanu Raluca – Tepelea Ioana 1-3 ( 10, -5, -9, -3 )
          Oprea Maria – Stoinea Ioana 0-3 ( -4, -7, -2 )
          Boroica Ana – Dumitrescu Marilena 3-1 (-6, 5, 5, 6 )
          Gugeanu Raluca – Stoinea Ioana 0-3 ( -4, -3, -8 )
          LPS Constanta - CS Hidrocanstructia Slatina 5 – 0
          Buciu Cristina – Safta Loredana 3-2 ( -2, -7, 7, 5, 7 )
          Smiganovscaia Ecaterina – Apostol Cerasela 3-0 ( 5, 2, 5 )
          Postudor Andreea – Ene Adela 3-1 ( 9, -8, 9, 10 )
          Smiganovscaia Ecaterina – Safta Loredana 3-0 ( 17, 9, 8 )
          Buciu Cristina – Ene Adela 3-0 ( 9. 7, 8 )

          Comentariu


          • #6
            Divizia B - Seria I-a - Runda IV
            Echipa
            1
            2
            3
            4
            5
            6
            7
            8
            P.cte
            +/-
            LOC
            1 CSS Ilfov 5-0 5-0 5-3
            5-2
            8 +15 I
            2 CS Muresul Ludus 0-5 5-3
            3-5
            4-5 5 -6 VI
            3 CS TTT Bucuresti 5-2 5-2
            5-3
            3-5 7 +6 II
            4 ACSM Dunarea Giurgiu 0-5 2-5
            4-5
            5-2 5 -6 VI
            5 ACS Kombat Bucuresti 2-5
            5-4
            5-3 3-5 6 -2 V
            6 CS Farul Constanta 3-5 3-5
            3-5
            1-5 4 -10 VIII
            7 CS Electrica Sf. Gheorghe
            5-3
            2-5 3-5 5-1 6 +1 IV
            8 CSM Iasi
            2-5
            5-4 5-3 5-3 7 +2 III
            Ultima editare de marcelgiosan; 29.sep.2014, 12:25.
            Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

            Comentariu


            • #7
              Divizia B - Seria II-a - Runda IV
              Echipa
              1
              2
              3
              4
              5
              6
              7
              8
              P.cte
              +/-
              LOC
              1 CSS Slatina 3-5 5-4 5-0
              2-5
              6 +1
              IV
              2 CS Top Arena Topoloveni 2-5 5-2 0-5 5-1 6 -1
              V
              3 CS Vointa Satu Mare 2-5 2-5
              2-5
              2-5 4 -12
              VII
              4 CSTA Bucuresti 5-3 5-2 5-2
              5-3
              8 +10
              I
              5 CS Unirea Alba Iulia 2-5 5-2
              3-5
              4-5 5 -3
              VI
              6 CS Muncitorul Resita 4-5 5-0
              5-2
              5-1 7 +11
              III
              7 CSS Odorheiul Secuiesc 0-5
              1-5
              1-5
              2-5 4 -16
              VIII
              8 CS Somuz Falticeni
              5-2
              5-2 5-4 5-2 8 +10
              I

              Hai Bucovina!
              Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

              Comentariu


              • #8
                S-au jucat IV etape,urmatoarele 3 unde vor avea loc?

                Comentariu


                • #9
                  Postat în original de Antal Denes Vezi post
                  S-au jucat IV etape,urmatoarele 3 unde vor avea loc?
                  S-au jucat 5 runde, dar rezultatele ultimei runde n-au fost inca publicate.
                  Rezultatul CS Muncitorul Resita - CS Somuz 4-5 din runda 5 l-am gasit in Cronica de Falticeni.
                  Azi au loc ultimele 2 runde.
                  Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

                  Comentariu


                  • #10
                    Se v-a disputa si returul ?

                    Comentariu


                    • #11
                      Postat în original de Antal Denes Vezi post
                      Se v-a disputa si returul ?
                      Da!
                      La primavara, probabil. Play-off + Play-out, daca se respecta tiparul de anul trecut.
                      Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

                      Comentariu


                      • #12
                        FEDERATIA ROMANA DE TENIS DE MASA
                        Campionatul National Echipe seniori divizia “B”
                        runda a V-a – 27.09.2014 – Bistrita

                        Seria I-a Baieti
                        CSM Iasi – CS Farul Constanta 5 – 4
                        Litovcenco Gheorghe – Albu Vlad 3-0 (8, 7, 6)
                        David Dorin – Cartuna Mihai 3-0 ( -8, -5, -2 )
                        Calin Mihai – Danilov Ion 0-3 (2, 4, 8 )
                        David Dorin – Albu Vlad 3-0 ( 4, 6, 7)
                        Litovcenco Gheorghe – Danilov Ion 1-3 (13, -4, -4, -3 )
                        Calin Mihai – Cartuna Mihai 3-0 (WO)
                        David Dorin – Danilov Ion 0-3 ( -3, -4, -4 )
                        Calin Mihai – Albu Vlad 2-3 (-8, 7, -9, 9, -12 )
                        Litovcenco Gheorghe – Cartuna Mihai 3-0 (WO)
                        CS Muresul Ludus – ACSM Dunarea Giurgiu 0 – 5
                        Mathe Mihai – Doncea Catalin 0-3 ( -11, -6, -6 )
                        Anca Octavian – Ilie Ciprian 0-3 (-5, -10, -8 )
                        Fodor Adrian – Sorica Cristian 1-3 ( -6, 8, -3, -10 )
                        Anca Octavian – Doncea Catalin 1-3 (-10, -8, 2, -10 )
                        Mathe Mihai – Sorica Cristian 0-3 (-5, -7, -3 )
                        CSS Ilfov – ACS Kombat Bucuresti 5 – 0
                        Dumitra David – Motoroi Constantin 3-0 (8, 2, 4 )
                        Manescu Mihai – Navacioiu Marian 3-0 (8, 4, 6 )
                        Bogdan Cristian – Bocaniala Norocel 3-1 (8, 5, -11, 7 )
                        Manescu Mihai – Motoroi Constantin 3-0 (6, 6, 2 )
                        Dumitra David – Bocaniala Norocel 3-2 (-9, -8, 11, 5, 6 )
                        CS TTT Bucuresti – CS Electrica Sf.Gheorghe II 3 – 5
                        Tudorache Viorel – Vasilache Sebastian 1-3 (-6, -6, 5, -4
                        Sulu Daniel – Morariu Mircea 3-0 ( 7, 9, 10 )
                        Macarenco Mario – Kocsis Balasz 1-3 (8, -5, -7, -1 )
                        Sulu Daniel – Vasilache Sebastian 3-0 (5, 16, 9 )
                        Tudorache Daniel – Kocsis Balasz 2-3 (6, 6, -4, -9, 6 )
                        Macarenco Mario – Morariu Mircea 1-3 (-3, -3, 9, -6 )
                        Sulu Daniel – Kocsis Balasz 3-0 ( 4, 9, 9 )
                        Macarenco Marius – Vasilache Sebastian 1-3 ( 9, -4, -7, -4 )

                        Seria a II-a Baieti
                        CS Muncitorul Resita – CS Somuz Falticeni 4 – 5
                        Parvu Nicolae – Mosneagu Marius 1-3 ( 12, -5, -6, -5 )
                        Ignat Cristian – Carpovici Boris 3-0 (3, 4, 4 )
                        Sorescu Deian – Roman Iulian 2.3 (-6, 9, -10,11,-6)
                        Ignat Cristian – Mosneagu Marius 3-0 (9,6,3 )
                        Parvu Nicolae – Roman Iulian 0-3 (-4,-9,-6 )
                        Sorescu Deian – Carpovici Boris 3-2 (7, -9, 9,-8,7)
                        Ignat Cristian – Roman Iulian 3-0 (7,3,3)
                        Sorescu Deian – Mosneagu Marius 1-3 (-4,5,-12,-8 )
                        Parvu Nicolae – Carpovici Boris 0-3 (-6,-6,-9)
                        CSTA Bucuresti – CSS Odorheiul Secuiesc II 5 – 3
                        Visan Tudor - Cighir Alexandru 0-3 (-9,-2,-7)
                        Ghinea Stefan – Szabo Hunor 3-1 (-6,2,6,1)
                        Dinca Nicolae – Sanduly Levente 3-1 (-6,7,11,2)
                        Ghinea Stefan – Cighir Alexandru 3-0 (4,9,6)
                        Visan Tudor – Sanduly Levente 1-3 (-6,6,-6,-6)
                        Ghinea Stefan – Sanduly Levente 3-1 (7,9,-7,7)
                        Dinca Nicolae – Cighir Alexandru 3-0 (5,2,3)
                        CSS Slatina – CS Unirea Alba Iulia 3 – 5
                        Popescu Dragos – Corburean Ion 1-3 (9,-5,-10,-9)
                        Radoi Marius – Sufletel Radu 3-0 (7,10,8 )
                        Patrascu Alin – Rus Traian 1-3 (10,-8,-3,-3)
                        Radoi Marius – Corburean Ion 2-3 (6,-7,4,-11,-10)
                        Popescu Dragos – Rus Traian 3-1 (5,6,-6,8 )
                        Patrascu Alin – Sufletel Radu 1-3 (-5,11,-3,-7)
                        Radoi Marius – Rus Traian 3-1 (7,-4,8,6)
                        Patrascu Alin – Corburean Ion 0-3 (-3,-7,-8 )
                        CS Vointa Satu Mare – CS Top Arena Topoloveni 2-5
                        Serban Adrian – Valceanu Daniel 0-3 (-7,-5,-8 )
                        Micu Daniel – Dragan Valentin 3-2 (-6,6,5,-6,4)
                        Szilaghi Zoltan – Traistaru Marius 1-3 (8,-4,-15,-5)
                        Micu Daniel – Valceanu Daniel 2-3 (-8,9,-6,10,-10)
                        Serban Adrian – Traistaru Marius0-3 ( -7,-8,-7)
                        Szilaghi Zoltan – Dragan Valentin 3-1 (8,-8,8,3)
                        Micu Daniel –Traistaru Marius 1-3 (-8,-,9,-9)

                        Seria I – Fete
                        CS Hidrocanstructia Slatina – ACSM Dunarea Giurgiu 5 – 1
                        Apostol Cerasela – Visan Alexandra 3-0 ( 2,4,6 )
                        Ene Adela – Mirea Bianca 3-1 (7,-8,10,8 )
                        Safta Loredana – Popa Adela 1-3 (-8,-12,7,-8 )
                        Ene Adela – Visan Alexandra 3-0 (5,8,4)
                        Apostol Cerasela – Popa Adela 3-2 (-7,9,10,-8,12)
                        Safta Loredana – Mirea Bianca 3-2 (10,-10,-4,11,7)
                        CS Viva Sport Bucuresti – LPS Constanta 2 – 5
                        Stoinea Ioana – Postudor Andreea 3-0 (10,12,7)
                        Stoinea Mihaela – Buciu Cristina 1-3 (-13,4,-6,-5)
                        Tepelea Ioana – Smiganovscaia Ecaterina 1-3 (11,-2,-7,-3)
                        Stoinea Mihaela – Postudor Andreea 2-3 (-6,3,8,-8,-5)
                        Stoinea Ioana – Smiganovscaia Ecaterina 1-3 (5,-3,-7,-6)
                        Tepelea Ioana – Buciu Cristina 3-1 (4,7,-7,6)
                        Stoinea Mihaele – Smiganovscaia Ecaterina 0-3 (-4,-10,-3)
                        CSS Slatina – CSTA Bucuresti II 5 – 1
                        Bibirica Andrada – Oprea Maria 2-3 (-8,8,3,-6,-7)
                        Bibirica Simina – Gugeanu Raluca 3-1 (3,-9,9,2)
                        Rada Cristina – Boroica Ana 3-1 (5,-4,9,6)
                        Bibirica Simina – Oprea Maria 3-0 (2,5,4)
                        Bibirica Andrada – Boroica Ana 3-2 (-6,-8,3,12,6)
                        Rada Cristina – Gugeanu Raluca 3-0 (7,10,9)
                        CS Vointa Buzau – CS Chimia Rm Valcea 1 – 5
                        Sapungiu Iulia – Tarzianu Giorgiana 2-3 (9,-5,9,-10,-9)
                        Murea Andra – Ghisoiu Larisa 0-3 (-6,-1,-5)
                        Balan Adina – Sandru Lavinia 3-2 -4,9,-7,8,2)
                        Murea Andra – Tarzianu Giorgiana 0-3 (-9,-9,-9)
                        Sapungiu Iulia – Sandru Lavinia 0-3 (-8,-9,-6)
                        Balan Adina – Ghisoiu Larisa 0-3 (-8,-9,-8 )
                        Ultima editare de Dan2; 28.sep.2014, 13:11.

                        Comentariu


                        • #13
                          Postat în original de Antal Denes Vezi post
                          Se va disputa si returul ?
                          In regulament zice ca returul se va juca la sfarsit de ianuarie, dupa care locurile 1 si 2 + 7si 8 din fiecare serie vor juca incrucisat tur-retur pt calificare sau retrogradare.
                          Celelalte echipe vor juca in cadrul returului din ianuarie (dupa ultimul joc din retur) un singur meci de clasament (3-3, 4-4, etc) si pentru ei e gata campionatul.

                          Comentariu


                          • #14
                            FEDERATIA ROMANA DE TENIS DE MASA
                            Campionatul National Echipe seniori divizia “B”
                            runda a VI-a – 28.09.2014 – Bistrita

                            Seria I-a Baieti
                            CS Electrica Sf.Gheorghe – CSM Iasi II 4 – 5
                            Balasz Cergo – Cretu Florin 1-3 (7,-7,-6,-7)
                            Kocsis Balasz – David Dorin 1-3 (9,-10,-9,-9)
                            Vasilache Sebastian – Litovcenco Gheorghe 3-1 (7,8,-9,11)
                            Cocsis Balasz – Cretu Florin 3-0 (7,6,9)
                            Balasz Cergo – Litovcenco Gheorghe 0-3 (-3,-9,-6)
                            Vasilache Sebastian – David Dorin 2-3 (9,7,-10,-7,-8 )
                            Cocsis Balasz – Litovcenco Gheorghe 3-1 (-5,10,5,4)
                            Vasilache Sebastian – Cretu Florin 3-0 (5,7,5)
                            Balasz Cergo – David Dorin 0-3 (-8,-5,-7)
                            CSS Ilfov – CS TTT Bucuresti 5 – 1
                            Bogdan Cristian – Tudorache Viorel 3-1 (-9,7,9,7)
                            Manescu Mihai – Macarenco Mario 3-0 (1,5,3)
                            Dumitra David – Sulu Daniel 1-3 (8,-10,6,6)
                            Manescu Mihai – Tudorache Viorel 3-0 (10,11,6)
                            Bogdan Cristian – Sulu Daniel 3-0 (9,10,8 )
                            Dumitra David – Macarenco Mario 3-0 (4,7,11)
                            CS Muresul Ludus – ACS Kombat Bucuresti 5 – 0
                            Anca Octavian – Motoroi Constantin 3-0 (7,4,7)
                            Fodor Adrian – Navacioiu Marian 3-0 (5,5,7)
                            Mate Mihai – Bocaniala Norocel 3-2 (3,-7,7,-13,9)
                            Fodor Adrian – Motoroi Constantin 3-0 (8,10,1)
                            Anca Octavian – Bocaniala Norocel 3-1 (3,-6,5,7)
                            ACSM Dunarea Giurgiu – CS Farul Constanta 3 – 5
                            Ilie Ciprian – Albu Vlad 0-3 (-6,-7,-3)
                            Sorica Cristian – Cartuna Mihai 3-1 (7,7,-5,4)
                            Doncea Catalin – Danilov Ion 0-3 (-7,-2,-11)
                            Sorica Cristian – Albu Vlad 3-2 (-13,6,-2,10,8
                            Ilie Ciprian – Danilov Ion 0-3 (-5,-7,-5)
                            Doncea Catalin – Cartuna Mihai 3-0 10,3,1)
                            Sorica Cristian – Danilov Ion 0-3 (-6,-6,-1)
                            Doncea Catalin – Albu Vlad 1-3 (7,-7,-9,-2)

                            Seria a II-a Baieti
                            CS Top Arena Topoloveni– CS Somuz Falticeni 5 – 2
                            Dragan Valentin – Mosneagu Marius 3-0 (6,7,10
                            Traistaru Marius – Cozma Catalin 3-1 (5,7,-9,11)
                            Vaduva Gabriel – Roman Iulian 0-3 (-4,-10,-9)
                            Traistaru Marius – Mosneagu Marius 3-1 (8,2,-6,8 )
                            Dragan Valentin – Roman Iulian 0-3 (-7,-5,-8 )
                            Vaduva Gabriel – Cozma Catalin 3-2 (8,5,-8,-9,6)
                            Traistaru Marius – Roman Iulian 3-2 (-9,7,-7,6,4)
                            CS Vointa Satu Mare – CSS Slatina 2 – 5
                            Szilaghi Zoltan – Radoi Marius 2-3 (-2,5,7,-8,-7)
                            Micu Daniel – Patrascu Alin 3-0 (7,9,5)
                            Serban Adrian – Popescu Dragos 0-3 (-5,-8,-5)
                            Micu Daniel – Radoi Marius 0-3 (-9,-7,-7)
                            Szilaghi Zoltan – Popescu Dragos 1-3 (-9,-9,4,-9)
                            Serban Adrian – Patrascu Alin 3-2 (9,5,-8,-10,8 )
                            Micu Daniel – Popescu Dragos 2-3 (10,9,-10,-7,-9)
                            CSS Odorheiul Secuiesc II – CS Unirea Alba Iulia 1 – 5
                            Szabo Hunor – Corburean Ion 0-3 (-7,-6,-2)
                            Sanduly Levente – Sufletel Radu 3-0 8,5,4)
                            Cighir Alexandru – Rus Traian 1-3 (9,11,-4,5)
                            Sanduly Levente – Corburean Ion 0-3 (-4,-7,-2)
                            Szabo Hunor – Rus Traian 0-3 (-6,-1,-1)
                            Cighir Alexandru – Sufletel Radu 0-3 (-7,-7,-6)
                            CSTA Bucuresti – CS Muncitorul Resita 4 – 5
                            Visan Tudor – Sorescu Deian 1-3 (-6,6,-10,-7)
                            Ghinea Stefan – Frant Nicusor 3-0 (8,3,13)
                            Dinca Nicolae – Ignat Cristian 0-3 (-8,-8,-3)
                            Ghinea Stefan – Sorescu Deian 3-0 (2,3,5)
                            Visan Tudor – Ignat Cristian 0-3 (-3,-4,-4)
                            Dinca Nicolae – Frant Nicusor 1-3 (-9,8,-9,-8 )
                            Ghinea Stefan – Ignat Cristian 3-1 (8,7,-5,9)
                            Dinca Nicolae – Sorescu Deian 3-2 (8,9,-6,-4,10)
                            Visan Tudor – Frant Nicusor 2-3 (5,-6,-6,8,-6)

                            Seria I – Fete
                            ACSM Dunarea Giurgiu – CS Vointa Buzau 5 – 1
                            Sima Andreea – Balan Adina 3-0 (9,7,8 )
                            Popa Adela – Sapungiu Iulia 3-0 (4,7,5)
                            Visan Alexandra – Murea Andra 3-1 (8,6,-8,6)
                            Popa Adela – Balan Adina 3-0 (9,5,6)
                            Sima Andreea – Murea Andra 0-3 (-8,-5,-2)
                            Visan Alexandra – Sapungiu Iulia 3-0 (5,10,6)
                            CSTA Bucuresti II – CS Chimia Rm Valcea 5 – 4
                            Gugeanu Raluca – Tarzianu Georgiana 3-2 (-11,-10,5,5,3)
                            Boroica Ana – Ghisoiu Larisa 1-3 (-6,10,-7,-9)
                            Oprea Maria – Sandru Lavinia 3-1 (7,-10,7,4)
                            Boroica Ana – Tarzianu Giorgiana 3-0 (9,6,10)
                            Gugeanu Raluca – Sandru Lavinia 3-0 (5,9,12)
                            Oprea Maria – Ghisoiu Larisa 0-3 (-9,-10,-8 )
                            Boroica Ana – Sandru Lavinia 1-3 (6,-8,-3,-6)
                            Oprea Maria – Tarzianu Giorgiana 2-3 (-7,5,-7,9,-7)
                            Gugeanu Raluca – Ghisoiu Larisa 3-0 (6,3,2)
                            CSS Slatina – LPS Constanta 5 – 3
                            Bibirica Andrada – Buciu Cristina 3-2 (-10,-8,9,11,6)
                            Bibirica Simina – Postudor Andreea 3-0 (11,10,4)
                            Rada Cristina – Smiganovscaia Ecaterina 0-3 (-6,-8,-8 )
                            Bibirica Simina – Buciu Cristina 3-0 (6,2,5)
                            Bibirica Andrada – Smiganovscaia Ecaterina 1-3 (-5,10,-7,-9)
                            Rada Cristina – Postudor Andreea 3-2 (-6,-9,8,8,12)
                            Bibirica Simina – Smiganovscaia Ecaterina 1-3 (-6,-7,8,-9)
                            Rada Cristina – Buciu Cristina 3-1 6,8,-11,4)
                            CS Viva Sport Bucuresti –CS Hidrocanstructia Slatina 3 – 5
                            Tepelea Ioana – Safta Loredana 0-3 (-4,-5,-4)
                            Stoinea Ioana – Apostol Cerasela 3-0 (10,5,4)
                            Dumitrescu Marilena – Ene Adela 0-3 (-4,-7,-4)
                            Stoinea Ioana – Safta Loredana 3-0 (8,8,11)
                            Tepelea Ioana – Ene Adela 0-3 (-2,-9,-5)
                            Dumitrescu Marilena – Apostol Cerasela 2-3 (-9,7,7,-7,-7)
                            Stoinea Ioana – Ene Adela 3-1 (-10,1,6,6)
                            Dumitrescu Marilena – Safta Loredana 2-3 (7,-9,10,-6,-5)

                            Comentariu


                            • #15
                              FEDERATIA ROMANA DE TENIS DE MASA
                              Campionatul National Echipe seniori divizia “B”
                              runda a VII-a – 28.09.2014 – Bistrita

                              Seria I-a Baieti
                              CSM Iasi - ACSM Dunarea Giurgiu 5 – 0
                              Calin Mihai – Sorica Cristian 3-1 (8,10,-5,6)
                              David Dorin – Ilie Ciprian 3-0 (7,5,9)
                              Bularda Iulian – Doncea Catalin 3-0 (5,8,9)
                              David Dorin – Sorica Cristian 3-1 (8,4,-9,9)
                              Calin Mihai – Doncea Catalin 3-2 (6,6,-9,-7,5)
                              ACS Kombat Bucuresti – CS Farul Constanta 0 – 5
                              Navacioiu Marian – Albu Vlad 1-3 (10,-7,-5,-13)
                              Bocaniala Norocel – Cartuna Mihai 2-3 (-8,4,-6,9,-6)
                              Motoroi Constantin – Danilov Ion 0-3 (-9,-9,-5)
                              Bocaniala Norocel – Albu Vlad 1-3 (-9,-5,12,-8 )
                              Navacioiu Marian – Danilov Ion 0-3 (-5,-6,-11)
                              CS TTT Bucuresti – CS Muresul Ludus 1 – 5
                              Cretu Gabriel – Anca Octavian 1-3 (-7,6,-9,-7)
                              Sulu Daniel – Mate Mihai 3-1 (-9,11,9,7)
                              Macarenco Mario – Fodor Adrian 0-3 (-9,-8,-7)
                              Sulu Daniel – Anca Octavian 2-3 (-13,9,0,-5,-12)
                              Ghetu Gabriel – Fodor Adrian 0-3 (-5,-8,-8 )
                              Macarenco Mario – Mate Mihai 1-3 (8,-5,-7,-5)
                              CSS Ilfov – CS Electrica Sf.Gheorghe II 5 – 2
                              Manescu Mihai – Balasz Cergo 3-0 (7,4,7)
                              Dumitra David – Vasilache Sebastian 0-3 (-6,-13,8 )
                              Bogdan Cristian – Morariu Mircea 3-1 (-5,8,6,6)
                              Dumitra David – Balasz Cergo 3-0 (10,5,1)
                              Manescu Mihai – Morariu Mircea 3-0 (3,3,8 )
                              Bogdan Cristian – Vasilache Sebastian 1-3 (-9,-6,3,-4)
                              Dumitra David – Morariu Mircea 3-0 (4,8,7)

                              Seria a II-a Baieti
                              CSTA Bucuresti – CS Somuz Falticeni 5 – 1
                              Visan Tudor – Mosneagu Marius 3-2 (6,-6,8,-7,4)
                              Ghinea Stefan – Cosma Catalin 3-0 (7,4,7)
                              Dinca Nicolae – Carpovici Boris 3-0 (8,4,1)
                              Ghinea Stefan – Mosneagu Marius 3-0 (7,9,6)
                              Visan Tudor – Carpovici Boris 1-3 (-9,10,-5,-9)
                              Dinca Nicolae – Cozma Catalin 3-1 (-9,9,4,8 )
                              CS Muncitorul Resita – CS Unirea Alba Iulia 5 – 4
                              Parvu Nicolae – Rus Traian 0-3 (-9,-6,-8 )
                              Ignat Cristian – Sufletel Radu 3-0 (4,4,3)
                              Sorescu Deian – Corburean Ioan 1-3 (-2,-9,9,-8 )
                              Ignat Cristian – Rus Traian 3-0 (5,4,8 )
                              Parvu Nicolae – Corburean Ioan 1-3 (-7,-11,4,-11)
                              Sorescu Deian – Sufletel Radu 3-0 (9,2,7)
                              Ignat Cristian – Corburean Ioan 3-0 (4,4,2)
                              Sorescu Deian – Rus Traian 1-3 (9,-8,-5,-4)
                              Parvu Nicolae – Sufletel Radu 3-1 (5,-7,7,7)
                              CS Vointa Satu Mare – CSS Odorheiul Secuiesc II 5 – 1
                              Szilaghi Zoltan – Cighir Alexandru 1-3 (-9,-6,8,-12)
                              Micu Daniel – Szabo Hunor 3-0 (3,6,9)
                              Serban Adrian – Sanduly Levente 3-0 (8,7,6)
                              Micu Daniel – Cighir Alexandru 3-1 (4,-6,7,8 )
                              Szilaghi Zoltan – Sanduly Levente 3-1 (6,-8,6,3)
                              Serban Adrian – Szabo Hunor 3-0 (7,8,9)
                              CS Top Arena Topoloveni – CSS Slatina 2 – 5
                              Vaduva Gabriel – Popescu Dragos 0-3 (-4,-4,-10)
                              Traistaru Marius – Patrascu Alin 3-0 (6,7,6)
                              Valceanu Daniel – Radoi Marius 1-3 (-3,6,-8,-4)
                              Traistaru Marius – Popescu Dragos 2-3 (8,5,-1,-7,-5)
                              Vaduva Gabriel – Radoi Marius 0-3 (-5,-6,-5)
                              Valceanu Daniel – Patrascu Alin 3-0 (7,8,9)
                              Traistaru Marius – Radoi Marius 0-3 (-7,-7,-9)

                              Seria I – Fete
                              ACSM Dunarea Giurgiu – CS Viva Sport Bucuresti 5 – 3
                              Visan Alexandra – Tepelea Ioana 3-2 (5,-9,9,-8,8 )
                              Popa Adela – Stoinea Mihaela 3-0 (9,7,6)
                              Mirea Bianca – Stoinea Ioana 0-3 (-2,-3,-5)
                              Popa Adela – Tepelea Ioana 3-1 (7,7,-6,8 )
                              Visan Alexandra – Stoinea Ioana 0-3 (-4,-8,-6)
                              Mirea Bianca – Stoinea Mihaela 3-0 (9,10,7)
                              Popa Adela – Stoinea Ioana 0-3 (-4,-9,-2)
                              Mirea Bianca – Tepelea Ioana – 3-2 (6,11,-5,-15,6)
                              CSS Slatina – CS Hidrocanstructia Slatina 5 – 3
                              Bibirica Andrada – Ene Adela 0-3 (-7,-2,-7)
                              Bibirica Simina – Apostol Cerasela 3-2 (-6,-10,5,5,4)
                              Rada Cristina – Safta Loredan 1-3 (-9,-9,8,-7)
                              Bibirica Simina – Ene Adela 3-2 (11,-5,-10,6,6)
                              Bibirica Andrada – Safta Loredana 0-3 (-9,-3,-9)
                              Rada Cristina – Apostol Cerasela 3-0 (6,7,4)
                              Bibirica Simina – Safta Loredana 3-2 ( 4,6,-13,-8,12)
                              Rada Cristina – Ene Adela 3-1 (-10,12,9,15)
                              CS Chimia Rm Valcea - LPS Constanta 0 – 5
                              Visoiu Larisa – Buciu Cristina 0-3 (-1,-5,-3)
                              Sandru Lavinia – Postudor Andreea 0-3 (-9,-5,-7)
                              Tarzianu Giorgiana – Smiganovscaia Ecaterina 0-3 (-2,-1,-3)
                              Sandru Lavinia – Buciu Cristina 0-3 (-5,-6,-2)
                              Visoiu Larisa – Smiganovscaia Ecaterina 0-3 (-4,-3,-3)
                              CSTA Bucuresti II – CS Vointa Buzau 5 – 1
                              Oprea Maria – Balan Adina 3-1 (5,8,-9,10)
                              Gugeanu Raluca – Sapungiu Iulia 3-0 (4,9,7)
                              Boroica Ana – Murea Andra 0-3 (-3,-8,-8 )
                              Gugeanu Raluca – Balan Adina 3-0 (4,3,6)
                              Oprea Maria – Murea Andra 3-1 (9,9,-9,10)
                              Boroica Ana – Sapungiu Iulia 3-0 (10,11,4)

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X