Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

CAMPIONATUL NATIONAL INDIVIDUAL Juniori III

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • CAMPIONATUL NATIONAL INDIVIDUAL Juniori III

    Campionatul National Individual Juniori III


    In perioada 12 – 14 iunie 2015, va avea loc la Constanta,
    Campionatul National Individual juniori III ”.


    Au drept de participare sportivii juniori III si primii 8 sportivi din clasamentul la zi al categoriei copii 8-10 ani.

    Programul de desfasurare a competitiei:

    Vineri 12.06.2015

    Intre orele: 9.00 – 13.00

    -grupe calificare – baieti si fete

    Intre orele: 16.00 – 20.00

    -grupe calificare – baieti si fete

    -dublu mixt – pana la semifinale

    -consolare – preliminarii baieti si fete

    Sambata 13.06.2015

    Intre orele: 9.00 – 13.00

    -dublu baieti – pana la semifinale

    -dublu fete – pana la semifinale

    -turul 1 tablou eliminatoriu – baieti si fete

    Intre orele: 16.00 – 20.00

    - simplu – baieti si fete – pana la semifinale

    - Finale dublu mixt

    -Finale dublu baieti

    -Finale dublu fete

    -turneu de consolare

    Duminica 14.06.2015

    Intre orele: 9.00 – 12.00

    -semifinale si finale simplu – baieti si fete
    Ultima editare de dennis; 10.iun.2015, 00:15.

  • #2
    Rezultate :


    Vineri - 12.06.2015

    In prima zi a competitiei, s-au disputat :
    1.meciurile din proba de dublu mixt pana la faza semifinalelor;
    2.meciurile din seriile de calificare in proba de simplu fete si simplu baieti.

    Dublu mixt: http://admin.frtenismasa.ro/uploads/...20mixt%201.pdf

    Serii calificare simplu baieti:http://admin.frtenismasa.ro/uploads/...simplu%20B.pdf

    Serii calificare simplu fete:http://admin.frtenismasa.ro/uploads/...simplu%20F.pdf


    Sambata - 13.06.2015

    In reuniunea de dimineata s-au disputat meciurile din probele de dublu fete si dublu baieti pana la faza semifinalelor, precum si primul tur pe tabloul principal la simplu fete si simplu baieti.

    Tablou dublu baieti rezultate partiale :http://admin.frtenismasa.ro/uploads/...Dublu%20B1.pdf

    Tablou dublu fete rezultate partiale :http://admin.frtenismasa.ro/uploads/...Dublu%20F1.pdf

    Tablou simplu fete turul I:http://admin.frtenismasa.ro/uploads/...implu%20F1.pdf

    Tablou simplu baieti turul I:http://admin.frtenismasa.ro/uploads/...implu%20B1.pdf

    In runda a doua a zilei, s-au desemnat campionii nationali la probele de dublu mixt, dublu baieti si dublu fete. Deasemeni, s-au mai disputat si meciurile din probele de simplu baieti si fete pana la semifinale, maine in ultima reuniune a comprtitiei urmand sa se desfasoare semifinalele si finalele.


    Clasament dublu mixt

    1.Tomica Andrei/Guceanu Raluca-ACS Spartac Buc./CSTA Buc
    2.Miron Andrei/ Balan Adina-CSM Buzau
    3.Iacob Bogdan/Mitrofan Camelia-CS Pristavu Campulung/ CS Farul C-ta
    3.Dumitrescu Matei/ Bartha Fruszina-ACS Spartac Buc/CS Fit Fell Od.Secuiesc





    Clasament dublu baieti

    1.Poteras Bogdan/Ionescu Bogdan-CSM Buzau
    2.Tomica Andrei/Iacob Bogdan-ACS Spartac Buc/ CS Pristavu Campulung
    3.Szilaghi Paul/Miron Andrei-CSS Od.Secuiesc/CSM Buzau
    3.Drenea Calin/Cocinschi Emanuel-CS Pristavu Campulung/LPS Bistrita






    Clasament dublu fete

    1.Mitrofan Camelia/Zaharia Elena-CS Farul Constanta
    2.Sapungiu Iulia/Radu Diana-CSM Buzau/ LPS Slatina
    3.Matei Bianca/Stanescu Raluca-CS Top Arena Topoloveni
    3.Guceanu Raluca/Caragea Claudia-CSTA Buc/ CS Farul Constanta






    Tablou dublu mixt final


    Tablou dublu fete final


    Tablou simplu baieti rez partiale


    Tablou simplu fete rez partiale

    - - - Actualizat - - -

    Astazi s-au desemnat campionii nationali la probele individuale.


    Clasament simplu baieti

    1.Ionescu Bogdan – CSM Buzau
    2.Poteras Bogdan – CSM Buzau
    3.Dumitrescu Matei – ACS Spartac Bucuresti
    3.Iacob Bogdan – CS Pristavu Campulung







    Clasament simplu fete

    1.Mitrofan Camelia – CS Farul Constanta
    2.Radu Diana – LPS Slatina
    3.Zaharia Elena – CS Farul Constanta
    3.Stanescu Raluca – CS Top Arena Topoloveni






    Tablou simplu baieti

    Tablou simplu fete
    Ultima editare de dennis; 14.iun.2015, 13:28.

    Comentariu

    Cine a citit topicul
    Procesare...
    X