Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Superliga Naționala - Sezonul 2015/2016

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #16
    SuperLiga României
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    V
    Loc
    1 CS TOPSPIN 08 CONSTANTA
    5-0
    5-3 5-3
    5-1
    5-0
    5-2
    5-0
    7
    I
    2 CS MIOVENI MIOVENI
    0-5
    2-5
    1-5
    5-0
    5-1
    5-3
    5-3
    4
    IV
    3 CS PRISTAVU C.LUNG MUSCEL 3-5 5-2
    1-5
    5-2
    5-1
    5-1
    5-0
    5
    III
    4 CS POLITEHNICA CLUJ NAPOCA 3-5
    5-1
    5-1
    5-1
    5-1
    5-4
    5-1
    6
    II
    5 CSM ARAD ARAD
    1-5
    0-5
    2-5
    1-5
    1-5
    0-5
    5-3
    1
    VIII
    6 CSM BISTRITA BISTRITA 0-5
    1-5
    1-5
    1-5
    5-1
    2-5
    2-5
    1
    VI
    7 CS ELECTRICA SF. GHEORGHE
    2-5
    3-5
    1-5
    4-5
    5-0
    5-2
    5-2
    3
    V
    8 LPS NICOLAE ROTARU CONSTANTA
    0-5
    3-5
    0-5
    1-5
    3-5
    5-2
    2-5
    1
    VII
    Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

    Comentariu


    • #17
      SLG - Reuniunea 1

      Masculin

      CS ELECTRICA SF.GH. - CS PRISTAVU CAMPULUNG 5-4
      MOLDOVEANU STEFAN - MANOLE ALEXANDRU 1-3 (-11,-1,7,-5)
      BARLAN LAURENTIU - POSTOACA GABRIEL 3-2 (6,9,-10,-9,7)
      COROIAN GEORGE - SPELBUS ALIN 3-2 (9,-8,-6,9,9)
      BARLAN LAURENTIU - MANOLE ALEXANDRU 1-3 (-8,8,-10,-7)
      MOLDOVEANU STEFAN - SPELBUS ALIN 0-3 (-4,-10,-3)
      COROIAN GEORGE - POSTOACA GABRIEL 3-0 (7,7,9)
      BARLAN LAURENTIU - SPELBUS ALIN 0-3 (-6,-8,-6)
      COROIAN GEORGE - MANOLE ALEXANDRU 3-1 (4,-9,5,11)
      MOLDOVEANU STEFAN - POSTOACA GABRIEL 3-1 (-6,12,7,7)

      LPS C-TA I - CS TOPSPIN 08 C-TA 0-5
      IPATE GIOVANI - SIPOS RARES 0-3 (-8,-6,-
      TUDORACHE ALEX. - PLETEA CRISTIAN 0-3 (-2,-5,-4)
      BUGLEA VLAD - TERNEA DARIUS 0-3 (-3,-3,-7)
      TUDORACHE ALEX. - SIPOS RARES 0-3 (-3,-6,-11)
      IPATE GIOVANI - TERNEA DARIUS 0-3 (-3,-5,-2)

      CS MIOVENI - CSM ARAD 5-1
      PETKO GRABOVSKI - MLADIN PAUL 2-3 (-9,7,6,-7,-9)
      CAZACU ALEXANDRU - ROMAN BOGDAN 3-0 (6,5,3)
      SENI IONUT - LUPULESCU LAURENTIU 3-1 (5,-6,8,7)
      CAZACU ALEXANDRU - MLADIN PAUL 3-0 (6,9,5)
      PETKO GRABOVSKI - LUPULESCU LAURENTIU 3-1 (10,10,-8,
      SENI IONUT - ROMAN BOGDAN 3-0 (5,5,

      CS POLITEHNICA CLUJ NAPOCA - CSM BISTRITA 5-0
      GYORGY SZILARD - DINCA GEORGE 3-1 (10,9,-7,
      GABUDEAN DORIN - VIGH TAMAS 3-1 (-9,8,5,4)
      TSIOKAS NTANIEL - FLAMIND ANDREI 3-1 (8,8,-13,
      GABUDEAN DORIN - DINCA GEORGE 3-1 (6,-5,9,7)
      TSIOKAS NTANIEL - FLAMIND ANDREI 3-1 (3,-9,5,6)

      Feminin

      LPS NR C-TA I - CS POLITEHNICA IASI 0-5
      HOLBURA ALEXANDRA - LUPU DIANA 0-3 (-2,-4,-3)
      DUDESCU ANDREEA - MIROIU VERGINICA 0-3 (-6,-8,-5)
      CARAGEA CDIALAU - CIOBANU IRINA 0-3 (-3,-5,-4)
      DUDESCU ANDREEA - LUPU DIANA 0-3 (-4,-7,-4)
      HOLBURA ALEXANDRA - CIOBANU IRINA 0-3 (-5,-7,-9)

      CSM BISTRITA - CSTA BUCURESTI 5-1
      VARGA KRISZTINA - ANGHELESCU OANA 2-3 (-6,-7,12,9-11)
      CLAPA ANDREEA - BARBU ANA 3-0 (8,5,5)
      PLAIAN TANIAN - BARZOI DANIELA 3-1 (9,-8,6,10)
      CLAPA ANDREEA - ANGHELESCU OANA 3-0 (5,8,7)
      VARGA KRISZTINA - BARZOI DANIELA 3-1 (11,11,-11,7)
      PLAIAN TANIAN - BARBU ANA 3-1 (1,4,-9,

      ACS DUMBRAVITA - CSM ARAD 5-2
      ZANFIR ANDREEA - HUDUSAN ANDREEA 3-0 (10,6,6)
      DIACONU ADINA - FISTYULOF ANDREEA 3-1 (8,-12,3,3)
      DOSPINA MIHAELA - VEJNOVIC IVANA 0-3 (-7,-10,-4)
      DIACONU ADINA - HUDUSAN ANDREEA 3-0 (3,6,
      ZANFIR ANDREEA - VEJNOVIC IVANA 3-0 (11,8,5)
      DOSPINA MIHAELA - FISTYULOF ANDREEA 1-3 (-11,-7,3,-
      DIACONU ADINA - VEJNOVIC IVANA 3-1 (14,-10,7,

      CS FARUL CONSTANTA - CS POLITEHNICA CN. 2-5
      ZAHARIA ALINA - POPESCU IOANA 1-3(-6,4-6,-4)
      SEBE ANAMARIA - TOMA ANGELICA 1-3 (-4,7,-9,-10)
      PLAEASU MIHAELA - VINCZE ANDRADA 3-1 (13,-18,-10)
      SEBE ANAMARIA - POPESCU IOANA 0-3 (-5,-8,-5)
      ZAHARIA ALINA - VINCZE ANDRADA 3-0 (4,14,6)
      PLAEASU MIHAELA - TOMA ANGELICA 0-3 (-8,-6,-9)
      SEBE ANAMARIA - VINCZE ANDRADA 2-3 (5,3,-7,-6,-
      Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

      Comentariu


      • #18
        SLG - Reuniunea 2

        Masculin

        LPS NICOLAE R0TARU C-TA 1 - CSM BISTRITA 0-5
        BUGLEA VLAD - ENCIU ALEXANDRU 0-3 (-4,-7,-5)
        TUDORACHE ALEX. - MACARENCO ANDREI 1-3 (-3,-8,7,-3)
        IPATE GIOVANI - UTA ADRIAN 0-3 (-6,-5,-7)
        TUDORACHE ALEX. - ENCIU ALEXANDRU 0-3 (-4,-6,-7)
        BUGLEA VLAD - UTA ADRIAN 0-3 (-3,-5,-4)

        Ceva e putred in Danemarca! Nu s-au legitimat peste noapte amaturiștii în SLG.
        Probabil ca federatia a lucrat pe un fisier folosit la Divizia B.

        CS ELECTRICA SF. GHEORGHE - CS TOPSPIN 08 C-TA 3-5
        MOLDOVEANU STEFAN - SIPOS RARES 1-3 (-9,-8,3,-6)
        BARLAN LAURENTIU - TERNEA DARIUS 3-0 (7,6,7)
        COROIAN GEORGE - PLETEA CRISTIAN 1-3 (4,-7,-9,-9)
        BARLAN LAURENTIU - SIPOS RARES 3-1 (6,8,-8,12)
        MOLDOVEANU STEFAN - PLETEA CRISTIAN 0-3 (-8,-10,-7)
        COROIAN GEORGE - TERNEA DARIUS 3-2 (10,-5,4,-8,10)
        BARLAN LAURENTIU - PLETEA CRISTIAN 0-3 (-12,-7,-
        COROIAN GEORGE - SIPOS RARES 2-3 (-5,10,9,-8,-4)

        CS PRISTAVU CAMPULUNG - CSM ARAD 5-2
        CHIRITA CRISTIAN - MLADIN PAUL 2-3 (10,-11,7,-9,-5)
        SPELBUS FLORIN - MUNTEAN PATRICIU 3-1 (5,-10,4,
        MANOLE ALEXANDRU - LUPULESCU LAURENTIU 3-2 (-11,9,-8,6,10)
        SPELBUS FLORIN - MLADIN PAUL 3-0 (2,10,9)
        CHIRITA CRISTIAN - LUPULESCU LAURENTIU 0-3 (-9,-9,-5)
        MANOLE ALEXANDRU - MUNTEAN PATRICIU 3-0 (2,4,3)
        SPELBUS FLORIN - LUPULESCU LAURENTIU 3-1 (8,-3,7,2)

        CS MIOVENI - CS POLITEHNICA CLUJ 5-4
        GABROVSKI PETAR - TSIOKAS NTANIEL 2-3 (-7,7,8,-2,-11)
        SENI IONUT - GABUDNEAN DORIN 3-0 (6,2,6)
        CAZACU ALEXANDRU - GYORGY SZILARD 3-1 (10,9,-12,9)
        SENI IONUT - TSIOKAS NTANIEL 0-3 (-8,-10,-7)
        CAZACU ALEXANDRU - GYORGY SZILARD 0-3 (-6,-5,-10)
        GABROVSKI PETAR - GABUDNEAN DORIN 3-0 (5,5,7)
        SENI IONUT - GYORGY SZILARD 2-3 (9,-9,9,-13,-6)
        CAZACU ALEXANDRU - TSIOKAS NTANIEL 3-1 (4,7,-11,7)
        GABROVSKI PETAR - GABUDNEAN DORIN 3-1 (5,-8,4,7)

        Feminin

        CSM ARAD - CS POLITENICA IASI 3-5
        FYSTIULOF ANDREEA - LUPU DIANA 1-3 (-7,9,-3,-9)
        VEJNOVIC IVANA - MIROIU VERGINICA 3-1 (-9,7,5,9)
        HUDUSAN ANDREEA - CIOBANU IRINA 0-3 (-2,-6,-1)
        VEJNOVIC IVANA - LUPU DIANA 3-1 (6,8,-7,9)
        FYSTIULOF ANDREEA - CIOBANU IRINA 0-3 (-10,-8,-6)
        HUDUSAN ANDREEA - MIROIU VERGINICA 3-0 (9,7,
        VEJNOVIC IVANA - CIOBANU IRINA 0-3 (-3,-6,-4)
        HUDUSAN ANDREEA - LUPU DIANA 0-3 (-7,-8,-3)

        ACS DUMBRAVITA - CS PRISTAVU CAMPULUNG 5-1
        ZANFIR ANDREEA - ANGHELESCU OANA 3-0(9,9,6)
        DIACONU ADINA - BARBU ANA 3-0 (5,7,7)
        MANEA KARLA - BARZOI DANIELA 0-3 (-8,-7,-5)
        DIACONU ADINA - ANGHELESCU OANA 3-0 (6,7,9)
        ZANFIR ANDREEA - BARZOI DANIELA 3-2 (-5,5,-8,10,
        MANEA KARLA - BARBU ANA 3-0 (8,5,

        LPS NICOLAE ROTARU C-TA 1 - CS POLITEHNICA CLUJ 0-5
        CARAGEA CLAUDIA - TOMA ANGELICA 0-3 (-4,-9,-2)
        DUDESCU ANDREEA - POPESCU IOANA 1-3 (-11,-5,12,-4
        HOLBURA ALEXANDRA - VINCZE ANDRADA 0-3 (-2,-4,-3)
        DUDESCU ANDREEA - TOMA ANGELICA 0-3 (-6,-8,-9)
        CARAGEA CLAUDIA - VINCZE ANDRADA 0-3 (-5,-6,-3)

        CSM ZALAU - CS FARUL CONSTANTA 4-5
        VARGA KRISZTINA - SEBE ANAMARIA 0-3 (-3,-6,-9)
        CLAPA ANDREEA - PLAEASU MIHAELA 3-1 (10,-8,9,6)
        PLAIAN TANIA - ZAHARIA ALINA 1-3 (9,-3,-9,-4)
        CLAPA ANDREEA - SEBE ANAMARIA 1-3 (-7,9-7,-
        VARGA KRISZTINA - ZAHARIA ALINA 0-3 (-11,-6,-6)
        PLAIAN TANIA - PLAEASU MIHAELA 3-2 (8,-9,-9,7,6)
        CLAPA ANDREEA - ZAHARIA ALINA 3-1 (-8,2,7,7)
        PLAIAN TANIA - SEBE ANAMARIA 3-1 (-6,7,10,4)
        VARGA KRISZTINA - PLAEASU MIHAELA 0-3 (-4,-9,-
        Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

        Comentariu


        • #19
          Razvan corecteaza de obicei erorile a doua zi ,echipa Bisstritei a ramas aceeasi de la reuniunea de dimineata,Flamand,Vigh si Dinca.De consultat lista de pe pagina organizatorilor referitoare la amaturistii ce nu au( temporar)drept de joc ..din pacate pt Amatur s-a mai imbogatit..
          of all the things i lost i miss my mind the most

          Comentariu


          • #20
            De remarcat meciul CS ELECTRICA SF.GH. - CS PRISTAVU CAMPULUNG 5-4 mare surpriza.O evolutie extraordinara a lui Coroian trei victorii si de asemenea meciul cu Constanta CS ELECTRICA SF. GHEORGHE - CS TOPSPIN 08 C-TA 3-5 unde a lipsit putin, COROIAN GEORGE - SIPOS RARES 2-3 (-5,10,9,-8,-4) dupa ce a condus cu 2-1. bravo.

            Comentariu


            • #21
              SLG - Reuniunea 3

              Masculin

              CS POLITEHNICA CN. - CSM ARAD 5-0
              GYORGY SZILARD - LUPULESCU LAURENTIU 3-1 (8,-8,9,5)
              TSIOKAS NTANIEL - DURDUN GHEORGHE 3-0 (5,5,
              MARCHIS MAXIMILIAN - MLADIN PAUL 3-0 (3,1,7)
              TSIOKAS NTANIEL - LUPULESCU LAURENTIU 3-1 (6,-5,7,7)
              GYORGY SZILARD - MLADIN PAUL 3-0 (8,6,2)

              CS ELECTRICA SF.GHEORGHE - CSM BISTRITA 5-0
              MOLDOVEANU STEFAN - DINCA GEORGE 3-2 (5,-7,-5,9,
              BARLAN LAURENTIU - BULBUC EMILIAN 3-0 (9,4,7)
              COROIAN GEORGE - FLAMAND ANDREI 3-2 (9,4,-11,-8,9)
              BARLAN LAURENTIU - DINCA GEORGE 3-0 (6,11,7)
              MOLDOVEANU STEFAN - FLAMAND ANDREI 3-0 (11,11,6)

              CS MIOVENI - LPS NICOLAE ROTARU C-TA 1 5-0
              CAZACU ALEXANDRU - TUDORACHE ALEXANDRU 3-0 (3,7,9)
              SENI IONUT - TOMA FLORIN 3-0(3,7,3)
              GABROVSKI PETAR - IPATE GIOVANI 3-0 (4,8,4)
              SENI IONUT - TUDORACHE ALEXANDRU 3-0 (2,6,
              CAZACU ALEXANDRU - IPATE GIOVANI 3-0 (6,3,4)

              CS TOPSPIN08 C-TA - CS PRISTAVU CAMPULUNG 3-5 Surpriză!?
              TERNEA DARIUS - MANOLE ALEXANDRU 2-3 (-7,8,-6,7,-4)
              PLETEA CRISTIAN - CHIRITA CRISTIAN 1-3 (-4,-8,5,-9)
              SIPOS RARES - SPELBUS ALIN 0-3 (-11,-9,-12)
              PLETEA CRISTIAN - MANOLE ALEXANDRU 3-0 (6,11,
              TERNEA DARIUS - SPELBUS ALIN 0-3 (-6,-9,-7)
              SIPOS RARES - CHIRITA CRISTIAN 3-2 (10,-5,6,-9,1)
              PLETEA CRISTIAN - SPELBUS ALIN 3-1 (8,-7,4,7)
              SIPOS RARES - MANOLE ALEXANDRU 1-3 (-8,-8,7,-4)

              Feminin

              CS FARUL CONSTANTA - CS PRISTAVU CAMPULUNG 5-0
              PLAEASU MIHAELA - ANGHELESCU OANA 3-0 (10,8,
              ZAHARIA ALINA - BARBU ANA 3-0 (5,5,9)
              SEBE ANAMARIA - BARZOI DANIELA 3-0 (2,4,11)
              ZAHARIA ALINA - ANGHELESCU OANA 3-0 (2,9,9)
              PLAEASU MIHAELA - BARZOI DANIELA 3-0 (9,11,

              ACS DUMBRAVITA - CS POLITEHNICA IASI 3-5 Surpriza!?
              DOSPINA MIHAELA - LUPU DIANA 2-3 (7,-12,8,-9,-7)
              DIACONU ADINA - MIROIU VERGINICA 3-0 (4,7,9)
              ZANFIR ANDREEA - CIOBANU IRINA 0-3 (-6,-8,-6)
              DIACONU ADINA - LUPU DIANA 3-2 (-9,-8,10,6,5)
              DOSPINA MIHAELA - CIOBANU IRINA 0-3 (-6,-7,-12)
              ZANFIR ANDREEA - MIROIU VERGINICA 3-0 (8,7,
              DIACONU ADINA - CIOBANU IRINA 2-3 (-5,5,-9,5,-11)
              ZANFIR ANDREEA - LUPU DIANA 1-3 (-8,7,-8,-9)

              CSM BISTRITA - LPS NICOLAE ROTARU C-TA 1 5-0
              MARGA PATRICIA - HOLBURA ALEX. 3-0 (5,6,7)
              CLAPA ANDREEA - CARAGEA CLAUDIA 3-0 (1,5,5)
              PLAIAN TANIA - DUDESCU ANDREEA 3-0 (5,4,6)
              CLAPA ANDREEA - HOLBURA ALEX. 3-0 (2,4,1)
              MARGA PATRICIA - DUDESCU ANDREEA 3-0 (8,7,6)

              CS POLITEHNICA - CLUJ CSM ARAD 5-3
              VINZE ANDRADA - HUDUSAN ANDREEA 3-0 (4,7,4)
              POPESCU IOANA - FISTYULOF ANDREEA 3-0 (10,6,6)
              TOMA ANGELICA - VEJNOVIC IVANA 2-3 (7,-12,7,-9,-9)
              POPESCU IOANA - HUDUSAN ANDREEA 3-0 (7,9,7)
              VINZE ANDRADA - VEJNOVIC IVANA 0-3 (-10,-7,-7)
              TOMA ANGELICA - FISTYULOF ANDREEA 2-3 (-9,-11,9,11,-
              POPESCU IOANA - VEJNOVIC IVANA 3-1 (-10,9,8,7)
              TOMA ANGELICA - HUDUSAN ANDREEA 3-2 (-9,-8,5,8,
              Ultima editare de marcelgiosan; 05.feb.2016, 23:09.
              Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

              Comentariu


              • #22
                SLG - Reuniunea 4

                Masculin

                CS MIOVENI - CS ELECTRICA SF.GHEORGHE 5-0
                GABROVSKI PETAR - BARLAN LAURENTIU 3-2 (-3,-11,7,8,11)
                CAZACU ALEXANDRU - MOLDOVEANU STEFAN 3-1 (5,10,-9,6)
                SENI IONUT - COROIAN GEORGE 3-1 (6,5,-10,4)
                CAZACU ALEXANDRU - BARLAN LAURENTIU 3-1 (9,9,-9,4)
                GABROVSKI PETAR - COROIAN GEORGE 3-0 (6,5,7)

                CSM BISTRITA - CS PRISTAVU CAMPULUNG 0-5
                VIGH TAMAS - MANOLE ALEXANDRU 0-3 (-9,-12,-12)
                FLAMAND ANDREI - POSTOACA GABRIEL 1-3 (-6,10,-2,-9)
                DINCA GEORGE - SPELBUS ALIN 0-3 (-8,-4,-4)
                FLAMAND ANDREI - MANOLE ALEXANDRU 0-3 (-8,-9,-7)
                VIGH TAMAS - SPELBUS ALIN 0-3 (-9,-8,-7)

                CSM ARAD - CS TOPSPIN 08 C-TA 0-5 (În loc de Toma, Dragan, Banescu cititi, va rog, Pletea, Sipos, Ternea - in orice ordine)
                DURDUN GHEORGHE - DRAGAN VALENTIN 0-3 (-9,-7,-6)
                ROMAN BOGDAN - BANESCU DRAGOS 0-3 (-6,-6,-11)
                MUNTEAN PATRICIU - TOMA FLORIN 0-3 (-3,-6,-3)
                ROMAN BOGDAN - DRAGAN VALENTIN 0-3 (-9,-7,-7)
                DURDUN GHEORGHE - TOMA FLORIN 0-3 (-3,-9,-6)

                LPS NICOLE ROTARU C-TA 1 - CS POLITEHNICA CLUJ 0-5
                BUGLEA VLAD - TSIOKAS NTANIEL 0-3 (-1,-3,-3)
                IPATE GIOVANI - GYORGY SZILARD 0-3 (-1,-6,-6)
                TUDORACHE ALEX. - MARCHIS MAXIMILIAN 1-3 (-5,-8,8,-10)
                IPATE GIOVANI - TSIOKAS NTANIEL 0-3 (-1,-5,-2)
                BUGLEA VLAD - MARCHIS MAXIMILIAN 0-3 (-7,-8,-

                Feminin

                CSM BISTRITA - CSM ARAD 5-3
                OPREA ELENA - HUDUSAN ANDREEA 0-3 (-3,-10,-6)
                CLAPA ANDREEA - FISTYULOF ANDREEA 3-1 (7,-9,6,12)
                PLAIAN TANIA - VEJNOVIC IVANA 1-3 (-11,7,-9,-6)
                CLAPA ANDREEA - HUDUSAN ANDREEA 3-1 (9,6,-3,6)
                OPREA ELENA - VEJNOVIC IVANA 0-3 (-5,-10,-4)
                PLAIAN TANIA - FISTYULOF ANDREEA 3-1 (7,-9,1,9)
                CLAPA ANDREEA - VEJNOVIC IVANA 3-0 (9,7,4)
                PLAIAN TANIA - HUDUSAN ANDREEA 3-1 (-8,11,8,6)

                CS POLITEHNICA CLUJ - ACS DUMBRAVITA 0-5
                VINCZE ANDRADA - DIACONU ADINA 0-3 (-3,-6,-
                POPESCU IOANA - DOSPINA MIHAELA 2-3 (13,6,-8,-14,-
                TOMA ANGELICA - ZANFIR ANDREEA 0-3 (-6,-12,-6)
                POPESCU IOANA - DIACONU ADINA 0-3 (-9,-7,-9)
                TOMA ANGELICA - ZANFIR ANDREEA 0-3 (-4,-6,-5)

                CS PRISTAVU CAMPULUNG - CS POLITEHNICA IASI 1-5
                BARBU ANA - LUPU DIANA 0-3 (-10,-3,-4)
                BARZOI MIHAELA - GAFTEA MARIA 3-1 (-5,4,7,7)
                ANGHELESCU OANA - CIOBANU IRINA 0-3 (-4,-9,-6)
                BARZOI MIHAELA - LUPU DIANA 1-3 (-5,14,-7,-6)
                BARBU ANA - CIOBANU IRINA 0-3 (-0,-4,-5)
                ANGHELESCU OANA - GAFTEA MARIA 0-3 (-6,-6,-9)

                LPS NICOLE ROTARU C-TA 1 - CS FARUL C-TA 0-5
                DUDESCU ANDREEA - PLAEASU MIHAELA 0-3 (-4,-8,-7)
                HOLBURA ALEXANDRA - SEBE ANA MARIA 0-3 (-3,-3,-7)
                CARAGEA CLAUDIA - ZAHARIA ALINA 0-3 (-6,-4,-4)
                HOLBURA ALEXANDRA - PLAEASU MIHAELA 1-3 (-8,9,-7,-4)
                DUDESCU ANDREEA - ZAHARIA ALINA 0-3 (-2,-6,-6)
                Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

                Comentariu


                • #23
                  Ieri,în prima semifinala s-au întîlnit echipele Topspin 08 Constanta și C S Pristavu Câmpulung. Constănțenii au fost învinși la ei acasă cu 5-0!
                  La Mioveni,în a doua semifinală CS Mioveni,a iîntrecut cu același scor 5-0 pe Politehnica Cluj Napoca. Astfel sunt mari șanșe ca finala să se desfășoare între doua echipe argeșene,însa trebuie să așteptăm partidele retur care se vor desfașura in luna aprilie.

                  - - - Actualizat - - -



                  - - - Actualizat - - -



                  - - - Actualizat - - -

                  Liviu Petrescu

                  Comentariu


                  • #24
                    Unde si cand se joaca finala ?
                    Se joaca tur-retur la Mioveni si Campulung Muscel ?
                    Rudius

                    Comentariu


                    • #25
                      Postat în original de titicostel Vezi post
                      Unde si cand se joaca finala ?
                      Se joaca tur-retur la Mioveni si Campulung Muscel ?
                      De ziua ta vrei sa-i incurci pe cei de la FRT !!!
                      La multi ani !

                      Comentariu


                      • #26
                        Puteti viziona acum in live-streaming finala CN ...accesati pagina de facebook a dlui Preda Emilian
                        of all the things i lost i miss my mind the most

                        Comentariu


                        • #27
                          Daca se poate sa posteze cineva scorurile, pe mine deja ma dor ochii ...
                          Primul meci: Seni-Manole 3-1
                          Lemn:Xiom Zeta
                          Fete:MX-P

                          Comentariu


                          • #28
                            Puteți viziona meciul inregistrat pe pagina de Facebook a ARGES STIRI. Tot aici veți putea vedea si in direct joi la ora 17' returul finalei.

                            - - - Actualizat - - -

                            Postat în original de gelcu Vezi post
                            Daca se poate sa posteze cineva scorurile, pe mine deja ma dor ochii ...
                            Primul meci: Seni-Manole 3-1
                            Seni - Manole 3-1
                            # Aruna - Chiriţă 3-0
                            # Cazacu - Spelbuş 3-1
                            # Aruna - Manole 3-1
                            # Seni - Spelbuş 1-3
                            # Cazacu - Chiriţă 3-2
                            Liviu Petrescu

                            Comentariu


                            • #29
                              Video:

                              Seni-Manole
                              Aruna-Chirita
                              Cazacu-Spelbus
                              Aruna-Manole
                              Seni-Spelbus si Cazacu-Chirita

                              Comentariu


                              • #30
                                azi s-a disputat la Dumbravita turul finalei superligii feminine-dupa meciuri foarte disputate scorul a fost
                                ACS DUMBRAVITA-CS POLITENICA IASI 5-3

                                Voi reveni spre seara cu detalii si imagini.

                                - - - Actualizat - - -

                                rezultatele au fost
                                MIROIU VERGINICA-ZANFIR ANDREEA 0-3(7,8,10)
                                CIOBANU IRINA-DOSPINA MIHAELA 3-1(11-7,11-8,9-11,11-6)
                                LUPU DIANA-DIACONU ADINA 0-3(7,5,
                                CIOBANU IRINA-ZANFIR ANDREEA 3-0(12,9,5)
                                MIROIU VERGINICA-DIACONU ADINA 1-3(11-8,6-11,11-13,3-11)
                                LUPU DIANA- DOSPINA MIHAELA 3-1(11-8,9-11,11-3,11-4)
                                CIOBANU IRINA-DIACONU ADINA 2-3(11-6,2-11,5-11,11-5,9-11)
                                LUPU DIANA- ZANFIR ANDREEA 1-3(5-11,9-11,11-5,9-11)

                                Comentariu

                                Cine a citit topicul
                                Procesare...
                                X