Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Superliga Naționala - Sezonul 2015/2016

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Superliga Naționala - Sezonul 2015/2016

    Masculin

    1. CS TopSpin 08 Constanța
    2. CS Pristavu Câmpulung Muscel
    3. CS Mioveni
    4. CS Politehnica Cluj Napoca
    5. CS Electrica Sf. Gheorghe
    6. CSM Bistrița
    7. LPS Constanța I
    8. CSM Arad

    Feminin

    1. CS Dumbravița
    2. CS Farul Constanța
    3. CSM Bistrița
    4. CSM Politehnica Iași
    5. CSM Arad
    6. LPS Nicolae Rotaru Constanța
    7. CS Pristavu Câmpulung Muscel

    Poate, după ce aflăm componența echipelor, mai chibițăm și noi ca niște adevărați "amatori" (de tenis de masă ) ce suntem!
    Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

  • #2
    Rezervat componență echipe

    Masculin:

    1. CS TopSpin 08 Constanța
    a. Pletea Cristian (3); b. Sipoș Rareș (6); c. Filimon Andrei (16); d. Grigore Cristian (40);
    2. CS Pristavu Câmpulung Muscel
    a. Spelbuș Alin (2); b. Postoaca Gabriel (5); c. Manole Alexandru (8); d.
    3. CS Mioveni
    a. Cazacu Alexandru (1); b. Seni Ionuț (7); c. Petrescu Alexandru (13); d.
    4. CS Politehnica Cluj Napoca
    a. Ntaniel Tsiokas (21); b. Găbudean Dorin (30); c. Marchiș Maximilian (72); d. Robciuc Vasile (154); e.Szilard György (?);
    5. CS Electrica Sf. Gheorghe
    a. Birlan Laurentiu (12); b. Moldoveanu Stefan (64); c. Kadar Tibor (86); d. Birlan Maximilian (?)
    6. CSM Bistrița
    a. Bulbuc Emilian (35); b. Flamand Andrei (55); c. Vigh Tamas (132); d. Dinca George (148); e. Podaru Cristian (?);
    7. LPS Constanța I
    a. Pletea Antonio (18); b. Postudor Bogdan (28); c. Terna Denis (22); d.
    8. CSM Arad
    a. Durdun Gheorghe (19); b. Mladin Paul (32); c. Muntean Patriciu (56) d. Berg Walter (68);

    Feminin

    1. CS Dumbravița
    2. CS Farul Constanța
    3. CSM Bistrița
    a. Clapa Andreea (4); b. Plaian Tania (34); c. Varga Krisztina (48) d. Marga Patricia (67);
    4. CSM Politehnica Iași
    5. CSM Arad
    a. Hudușan Andreea (25); b. Fistyulof Andreea (26); c. Neamț Andreea (?) d. Strună Adela (?);
    6. LPS Nicolae Rotaru Constanța
    7. CS Pristavu Câmpulung Muscel
    4. CS Politehnica Cluj Napoca
    a. Vincze Andrada (27); b. Ioana Popescu (?); c. Cherecheş Anca (37); d. Kaloz Anita (47);e. Alexandra Silveira (63); f. Ferencz Zita (88);

    Componența echipelor este cea din sezonul trecut - până aflăm eventualele transferuri. În paranteză locul ocupat în clasamentul național al lunii Iulie 2015.
    Cu albastru loturile anunțate pentru sezonul 2015/2016.
    Ultima editare de marcelgiosan; 08.sep.2015, 17:21.
    Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

    Comentariu


    • #3
      Postat în original de dennis
      Componenta echipelor CSM Arad:
      Fete: Andreea Fistyulof, Andreea Hudusan, Bogdana Trifu, Adela Struna si Andreea Neamt.
      Baieti: Paul Mladin, Patriciu Muntean, Walter Berg si Gheorghe Durdun
      O zi faina.
      Mulțumim!
      Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

      Comentariu


      • #4
        Masculin

        CSM Bistrita: Bulbuc Emilian, Podaru Cristian, Dinca George, Flamand Andrei, Vigh Tamas si incert deocamdata, Calus Vasile.


        Feminin

        CSM Bistrita: Andeea Clapa, Tania Plaian, Krisztina Varga si Patricia Marga.

        Comentariu


        • #5
          Ordinea disputarii partidelor 10-13 septembrie - Superliga M+F, sala Horia Demian - Cluj Napoca

          joi 10 septembrie ora 9.30
          CS Topspin Constanta - LPS Constanta 1
          CS Pristavu - CSM Bistrita
          CS Mioveni - CS Electrica Sf. Gheorghe
          CS Politehnica Cluj - CSM Arad

          joi 10 septembrie ora 16.30
          LPS Constanta 1 - CSM Bistrita
          CS TOPSPIN Constanta - CS Electrica Sf Gheorghe
          CS Pristavu - CS Politehnica Cluj
          CS Mioveni - CSm Arad

          vineri 11 sept ora 9.30
          CSM Bistrita - CS Electrica Sf Gheorghe
          LPS Constanta 1 - CS Politehnica Cluj
          CS Topspin Constanta - CS Mioveni
          CS Pristavu - CSm Arad

          vineri 11 sept ora 16.30
          CS Electrica Sf Gheorghe - Cs Politehnica Cluj
          CSM Bistrita - CS Mioveni
          LPS Constanta 1 - CS Pristavu
          CS Topspin Constanta - CSm Arad

          sambata 12 sept ora 9.30
          CS Politehnica Cluj - CS Mioveni
          CS Electrica Sf Gheorghe - CS Pristavu
          CSM Bistrita - CS Topspin Constanta
          LPS Constanta 1 - CSM Arad

          sambata 12 sept ora 16.30
          CS Mioveni - CS Pristavu
          CS Politehnica Cluj - CS Topspin Constanta
          CS Electrica Sf Gheorghe - LPS Constanta 1
          CSM Bistrita - CSM Arad

          duminica 13 septembrie ora 9.30
          CS Pristavu - CS Topspin Constanta
          CS Mioveni - LPS Constanta 1
          CS Politehnica Cluj - CSM Bistrita
          CS Electrica Sf Gheorghe - CSM Arad

          SUPERLIGA FEMININ :

          1 CS DUMBRAVITA
          2 CS FARUL CONSTANTA
          3 CSM BISTRITA
          4 CSM POLITEHNICA IASI
          5 CSM ARAD
          6 LPS NICOLAE ROTARU C-TA
          7 CS PRISTAVU CAMPULUNG
          8 CS POLITEHNICA CLUJ

          1-7,2-6,3-5,4-8;
          7-6,1-5,2-4,3-8;
          6-5,7-4,1-3,2-8;
          5-4,6-3,7-2,1-8;
          4-3,,5-2,6-1,7-8;
          3-2,4-1,5-7,6-8;
          2-1,3-7,4-6,5-8. Cheia de desfasurare si la fete si la baieti.

          Comentariu


          • #6
            Reuniunea 1

            Masculin

            CS TOPSPIN 08 C-TA - LPS NICOLAE ROTARU C-TA 5-0
            PLETEA CRISTIAN - POSTUDOR BOGDAN 3-0 (8, 11, 7)
            TERNA DENIS - CHIRITA ALEXANDRU 3-0 (7, 7, 7)
            SIPOS RARES - PLETEA ANTONIO 3-0 (8, 3, 6)
            TERNA DENIS - POSTUDOR BOGDAN 3-0 (7, 6, 3)
            PLETEA CRISTIAN - PLETEA ANTONIO 3-0 (12, 10, 4)

            CS ELECTRICA SF.GHE - CS MIOVENI 3-5
            COROIAN GEORGE - SENI IONUT 3-2 (6, 8, -5, -5, 11)
            BARLAN LAURENTIU - CAZACU ALEXANDRU 3-0 (6, 6,
            MOLDOVEANU STEFAN - PETRESCU ALEXANDRU 0-3 (-6, -7, -5)
            BARLAN LAURENTIU - SENI IONUT 0-3 (-4, -1, -3)
            COROIAN GEORGE - PETRESCU ALEXANDRU 1-3 (7, -7, -7, -4)
            MOLDOVEANU STEFAN - CAZACU ALEXANDRU 0-3 (-3, -10, -4)
            BARLAN LAURENTIU - PETRESCU ALEXANDRU 3-0 (8, 16, 11)
            MOLDOVEANU STEFAN - SENI IONUT 0-3 (-6, -11, -7)

            CSM BISTRITA - CS PRISTAVU C-LUNG 1-5
            DINCA GEORGE - POSTOACA GABRIEL 0-3 (-7, -2, -5)
            FLAMAND ANDREI - MANOLE ALEXANDRU 1-3 (-3, 14, -6, -9)
            VIGH TAMAS - SPELBUS ALIN 0-3 (-6, -6, -5)
            FLAMAND ANDREI - POSTOACA GABRIEL 3-2 (-10, 7, -10, 8, 3)
            DINCA GEORGE - SPELBUS ALIN 1-3 (-5, -11, 11, -5)
            VIGH TAMAS - MANOLE ALEXANDRU 0-3 (-5, -11, -7)

            CSM ARAD - CS POLITEHNICA CLUJ NAPOCA 1-5
            DURDUN GHEORGHE - MARCHIS MAXIMILIAN 0-3 (-8, -6, -
            MLADIN PAUL - GYORGY SZILARD 0-3 (-5, -8, -1)
            MUNTEANU PATRICIU - TSIOKAS NTANIEL 1-3 (10, -4, -6, -6)
            MLADIN PAUL - MARCHIS MAXIMILIAN 3-2 (-6, 7, -7, 7, 7)
            DURDUN GHEORGHE - TSIOKAS NTANIEL 1-3 (9, -1, -7, -6)
            MUNTEANU PATRICIU - GYORGY SZILARD 0-3 (-10, -4, -6)

            Feminin

            CS FARUL C-TA - LPS NICOLAE ROTARU C-TA 5-3

            ZAHARIA ALINA - BUCUR ANDREEA 3-0 (4, 5, 3)
            SEBE ANAMARIA - SANDUL ALINA 2-3 (-7, 6, 6, -10, -9)
            BLIZNET OLGA - PLAEASU MIHAELA 3-0 (6, 7, 6)
            SEBE ANAMARIA - BUCUR ANDREEA 3-0 (3, 8, 5)
            ZAHARIA ALINA - PLAEASU MIHAELA 2-3 (-6, -6, 4, 4, -
            BLIZNET OLGA - SANDUL ALINA 2-3 (5, 5, -5, -8, -5)
            SEBE ANAMARIA - PLAEASU MIHAELA 3-1 (-8, 8, 10, 11)
            BLIZNET OLGA - BUCUR ANDREEA 3-0 (5, 9, 4)

            CS POLITEHNICA CLUJ - CSM POLITEHNICA IASI 4-5
            KALOZ ANITA - LUPU DIANA 1-3 (7, -7, -11, -5)
            VINCZE ANDRADA - MIROIU VERGINICA 3-0 (7, 5, 7)
            POPESCU IOANA - CIOBANU IRINA 0-3 (-7, 10, -
            VINCZE ANDRADA - LUPU DIANA 3-1 (-10, 8, 7, 10)
            KALOZ ANITA - CIOBANU IRINA 0-3 (-5, -5, -9)
            POPESCU IOANA - MIROIU VERGINICA 3-1 (13, -8, 7, 9)
            VINCZE ANDRADA - CIOBANU IRINA 0-3 (-3, -3, -7)
            POPESCU IOANA - LUPU DIANA 3-1 (-5, 5, 9, 4)
            KALOZ ANITA - MIROIU VERGINICA 0-3 (-12, -8, -

            CSM BISTRITA - CSM ARAD 5-2
            VARGA KRISZTINA - FYSTIULOF ANDREEA 1-3 (-3, -7, 6, -4)
            CLAPA ANDREEA - HUDUSAN ANDREEA 3-0 (8, 4, 7)
            PLAIAN TANIA - TRIFU BOGDANA 3-2 (-7, 4, 5, -9,
            CLAPA ANDREEA - FYSTIULOF ANDREEA 3-1 (8, 5, -9, 9)
            VARGA KRISZTINA - TRIFU BOGDANA 2-3 (8, 9, -8, -9, -7)
            PLAIAN TANIA - HUDUSAN ANDREEA 3-2 (9, 5, -12, -6, 9)
            CLAPA ANDREEA - TRIFU BOGDANA 3-0 (8, 8, 7)

            CS PRISTAVU CAMPULUNG - ACS DUMBRAVITA 0-5
            BARBU ANA - ZAMFIR ANDREEA 0-3 (-5, -1, -3)
            BARZOI DANIELA - DIACONU ADINA 0-3 (-4, -2, -6)
            ANGHELESCU OANA - DOSPINA MIHAELA 0-3 (-4, -6, -9)
            BARZOI DANIELA - ZAMFIR ANDREEA 0-3 (-8, -1, -7)
            BARBU ANA - DOSPINA MIHAELA 0-3 (-5, -3, -10)
            Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

            Comentariu


            • #7
              Reuniunea 2

              CSM Arad
              CS Mioveni
              0-5
              berg walter seni ionut 0-3 (-4,-4,-5)
              mladin paul petrescu alexandru 2-3 (-9,-9,9,9,-3)
              muntean patriciu cazacu alexandru 0-3 (-7,-6,-
              mladin paul seni ionut 0-3 (-12,-3,-7)
              berg walter cazacu alexandru 0-3 (-5,-8,-6)
              CS Topspin 08 C-ta
              CS Electrica Sf. Ghe.
              5-2
              sipos rares coroian george 0-3 (-10,-10,-9)
              pletea cristian moldoveanu stefan 3-0 (7,3,1)
              ternea denis barlan laurentiu 1-3 (-8,-4,9,-
              pletea cristian coroian george 3-0 (9,9,2)
              sipos rares barlan laurentiu 3-2 (-9,7,-7,4,6)
              ternea denis moldoveanu stefan 3-2 (7,-9,4,-6,6)
              pletea cristian barlan laurentiu 3-2 (-6,8,8,-10,6)
              LPS Nicolae Rotaru C-ta
              CSM Bistrita
              5-2
              pletea antonio vigh tamas 3-1 (6,8,-12,7)
              postudor bogdan dinca george 3-2 (-10,7,6,-9,11)
              chirita alexandru flamand andrei 2-3 (-3,10,-10,5,-4)
              postudor bogdan vigh tamas 3-0 (4,15,4)
              pletea antonio flamand andrei 0-3 (-9,-7,-5)
              chirita alexandru dinca george 3-1 (9,-7,12,
              postudor bogdan flamand andrei 3-2 (-8,-4,8,6,
              CS Pristavu C-lung
              CS Politehnica Cluj Napoca 1-5
              postoaca gabriel gyorgy szilard 1-3 (-13,-7,5,-7)
              spelbus alin gabudean dorin 2-3 (9,6,-4,-7,-9)
              manole alexandru tsiokas ntaniel 2-3 (-5,10,-6,8,-5)
              spelbus alin gyorgy szilard 3-0 (7,2,7)
              postoaca gabriel tsiokas ntaniel 2-3 (9,-4,5,-5,-
              manole alexandru gabudean dorin 0-3 (-6,-8,-
              ACS DUMBRAVITA CSM ARAD 5-1.
              DOSPINA MIHAELA HUDUSAN ANDREEA 0-3(-10,-7,-
              DIACONU ADINA TRIFU BOGDANA 3-0(4,10,
              ZANFIR ANDREEA STRUNA ADELA 3-0(1,1,3)
              DIACONU ADINA HUDUSAN ANDREEA 3-0(8,8,7)
              DOSPINA MIHAELA STRUNA ADELA 3-0(1,3,6)
              ZANFIR ANDREEA TRIFU BOGDANA 3-0(7,9,
              CS PRISTAVU C-LUNG LPS NICOLAE ROTARU C-TA 2-5.
              BARBU ANA PLAEASU MIHAELA 0-3(-5,-7,-5)
              BARZOI DANIELA BUCUR ANDREEA 3-1(-6,8,7,14)
              ANGHELESCU OANA SANDUL ALINA 1-3(-9,-4,9,-7)
              BARZOI DANIELA PLAEASU MIHAELA 3-2(-9,5,-5,5,4)
              BARBU ANA SANDUL ALINA 1-3(-8,-7,6,-2)
              ANGHELESCU OANA BUCUR ANDREEA 0-3(-4,-2,-6)
              BARZOI DANIELA SANDUL ALINA 2-3(9,-8,8,-5,-7)
              CS POLITEHNICA IASI CS FARUL CONSTANTA 5-2.
              MIROIU VERGINICA ZAHARIA ALINA 0-3(-4,-2,-11)
              CIOBANU IRINA BLIZNET OLGA 3-0(6,3,13)
              LUPU DIANA SEBE ANAMARIA 3-0(9,7,10)
              CIOBANU IRINA ZAHARIA ALINA 3-1(7,-5,8,
              MIROIU VERGINICA SEBE ANAMARIA 2-3(-7,-4,9,5,-4)
              LUPU DIANA BLIZNET OLGA 3-2(4,10,-9,-11,
              CIOBANU IRINA SEBE ANAMARIA 3-1(-9,7,9,2)
              CSM BISTRITA CS POLITEHNICA CLUJ NAPOCA 5-4
              VARGA KRISZTINA POPESCU IOANA 0-3(-6,-6,-9)
              CLAPA ANDREEA CHERECHES ANCA 3-1(9,4,-10,4)
              PLAIAN TANIA VINCZE ANDRADA 1-3(-6,8,-10,-9)
              CLAPA ANDREEA POPESCU IOANA 3-2(-6,13,-8,7,9)
              VARGA KRISZTINA VINCZE ANDRADA 0-3(-5,-8,-6)
              PLAIAN TANIA CHERECHES ANCA 3-1(2,-8,9,5)
              CLAPA ANDREEA VINCZE ANDRADA 3-2(-9,8,5,-4,
              PLAIAN TANIA POPESCU IOANA 0-3(-7,-6,-4)
              Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

              Comentariu


              • #8
                sunt si inregistrari de la aceste meciuri??
                "Sa fim precum ne-am impaca"(Ion Barbu)
                Lemn:BTY - Keyshot Light; FH-Tibhar Genius 2.0
                BH-Xiom Yanus DF 1,5[/COLOR]

                Comentariu


                • #9
                  Reuniunea 3

                  Masculin

                  CC Politehnica Cluj - LPS Nicolae Rotaru C-ta 5-1
                  Marchis Maximilian - Pletea Antonio 3-0 (2,3,11)
                  Tsiokas Ntaniel - Chirita Alexandru 3-0 (5,6,
                  Gyorgy Szilárd - Postudor Bogdan 1-3 (-9,-9,8,-9)
                  Tsiokas Ntaniel - Pletea Antonio 3-1 (-5,4,5,
                  Marchis Maximilian - Postudor Bogdan 3-0 (8,6,5)
                  Gyorgy Szilárd - Chirita Alexandru 3-0 (6,9,6)

                  CSM Bistrita - CS Electrica Sf. Ghe. 2-5
                  Vigh Tamas - Moldoveanu Stefan 2-3 (-4,-7,9,9,-4)
                  Flamand Andrei - Coroian George 3-1 (5,7,-8,7)
                  Dinca George - Barlan Laurentiu 0-3 (-3,-4,-7)
                  Flamand Andrei - Moldoveanu Stefan 3-1 (4,-7,7,7)
                  Vigh Tamas - Barlan Laurentiu 0-3 (-5,-7,-7)
                  Dinca George - Coroian George 2-3 (-9,9,-7,6,-
                  Flamand Andrei - Barlan Laurentiu 0-3 (-3,-5,-6)

                  CS Mioveni - CS Topspin 08 C-ta 0-5
                  Petrescu Alexandru - Sipos Rares 1-3 (-3,-2,6,-
                  Seni Ionut - Ternea Denis 0-3 (-9,-7,-6)
                  Cazacu Alexandru - Pletea Cristian 2-3 (-7,5,-8,9,-5)
                  Seni Ionut - Sipos Rares 2-3 (6,-6,7,-6,-11)
                  Petrescu Alexandru - Pletea Cristian 0-3 (-6,-6,-10)

                  CS Pristavu C-lung - CSM Arad 5-2
                  Chirita Gabriel - Mladin Paul 2-3 (-8,4,9,-8,-6)
                  Spelbus Alin - Muntean Patriciu 3-0 (10,10,4)
                  Manole Alexandru - Durdun Gheorghe 3-1 (-8,9,4,10)
                  Spelbus Alin - Mladin Paul 3-1 (3,6,-7,6)
                  Chirita Gabriel - Durdun Gheorghe 3-1 (8,8,-4,9)
                  Manole Alexandru - Muntean Patriciu 2-3 (5,4,-7,-10,-10
                  Spelbus Alin - Durdun Gheorghe 3-0 (4,7,6)

                  Feminin

                  CS Pristavu Câmpulung - CSM Politehnica Iasi 1-5
                  Barbu Ana - Lupu Diana 0-3 (-9,-9,-
                  Barzoi Daniela - Miroiu Verginica 3-1 (-7,7,11,
                  Anghelescu Oana - Ciobanu Irina 0-3 (-8,-15,-
                  Barzoi Daniela - Lupu Diana 0-3 (-5,-5,-7)
                  Barbu Ana - Ciobanu Irina 0-3 (-4,-5,-3)
                  Anghelescu Oana - Miroiu Verginica 0-3 (-8,-7,-4)

                  LPS Nicolae Rotaru C-ta - CSM Arad 1-5
                  Plaeasu Mihaela - Trifu Bogdana 3-0 (3,11,5)
                  Sandul Alina - Hudusan Andreea 2-3 (10,-9,-11,8,-
                  Bucur Andreea - Fystiulof Andreea 0-3 (-7,-9,-9)
                  Sandul Alina - Trifu Bogdana 2-3 (10,-7,6,-9,-9)
                  Plaeasu Mihaela - Fystiulof Andreea 1-3 (-8,-8,10,-5)
                  Bucur Andreea - Hudusan Andreea 1-3 (-6,-13,6,-9)

                  CS Farul C-ta - CSM Politehnica Cluj 5-2
                  Zaharia Alina - Vincze Andrada 3-1 (8,-9,7,4)
                  Bliznet Olga - Chereches Anca 3-0 (6,7,7)
                  Sebe Anamaria - Popescu Ioana 2-3 (11,-9,-7,7,-5)
                  Bliznet Olga - Vincze Andrada 3-0 (9,7,10)
                  Zaharia Alina - Popescu Ioana 2-3 (7,-5,-7,7,-
                  Sebe Anamaria - Chereches Anca 3-0 (6,9,9)
                  Bliznet Olga - Popescu Ioana 3-1 (-7,11,4,7)

                  CSM Bistrita - ACS Dumbravita 4-5
                  Marga Patricia - Zamfir Andreea 1-3 (-8,9,-5,-6)
                  Clapa Andreea - Dospina Mihaela 3-1 (7,9,-8,12)
                  Plaian Tania - Diaconu Adina 0-3 (-7,-4,-5)
                  Clapa Andreea - Zamfir Andreea 3-0 (9,10,9)
                  Marga Patricia - Diaconu Adina 2-3 (-4,10,7,-8,-2)
                  Plaian Tania - Dospina Mihaela 3-1 (6,-7,6,7)
                  Clapa Andreea - Diaconu Adina 2-3 (8,-2,-4,7,-3)
                  Plaian Tania - Zamfir Andreea 3-1 (-6,9,8,5)
                  Marga Patricia - Dospina Mihaela 1-3 (-8,9,-7,-6)
                  Ultima editare de marcelgiosan; 12.sep.2015, 13:42.
                  Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

                  Comentariu


                  • #10
                    Reuniunea 4

                    Masculin

                    CS Mioveni - CSM Bistrita 5-1
                    Petrescu Alexandru - Vigh Tamas 3-0 (8,10,6)
                    Seni Ionut - Dinca George 3-0 (8,7,
                    Cazacu Alexandru - Flamand Andrei 3-0 (4,4,5)
                    Seni Ionut - Vigh Tamas 3-0 (2,6,5)
                    Petrescu Alexandru - Flamand Andrei 0-3 (-8,-7,-6)
                    Cazacu Alexandru - Dinca George 3-0 (7,6,9)

                    CS Topspin 08 C-ta - CSM Arad 5-1
                    Ternea Denis - Mladin Paul 1-3 (-3,-5,7,-4)
                    Pletea Cristian - Berg Walter 3-0 (3,6,6)
                    Sipos Rares - Durdun Gheorghe 3-0 (8,8,6)
                    Pletea Cristian - Mladin Paul 3-0 (7,6,6)
                    Ternea Denis - Durdun Gheorghe 3-1 (8,-10,5,11)
                    Sipos Rares - Berg Walter 3-0 (4,13,5)

                    LPS Nicolae Rotaru C-ta - CS Pristavu C-lung 0-5
                    Chirita Alexandru - Manole Alexandru 0-3 (-8,-2,-9)
                    Postudor Bogdan - Chirita Cristian 1-3 (-10,9,-8,-
                    Pletea Antonio - Spelbus Alin 1-3 (-8,9,-7,-3)
                    Postudor Bogdan - Manole Alexandru 1-3 (-14,-10,6,-3)
                    Chirita Alexandru - Spelbus Alin 0-3 (-7,-1,-

                    CS Politehnica Cluj - CS Electrica Sf. Gheorghe 5-4
                    Gyorgy Szilárd - Coroian George 2-3 (5,-12,-4,3,-9)
                    Tsiokas Ntaniel - Moldoveanu Stefan 3-0 (3,7,9)
                    Gabudean Dorin - Barlan Laurentiu 3-1 (8,9,9,7)
                    Tsiokas Ntaniel - Coroian George 3-1 (8,7,-3,7)
                    Gyorgy Szilárd - Barlan Laurentiu 0-3 (-4,-2,-6)
                    Gabudean Dorin - Moldoveanu Stefan 3-2 (-8,5,-11,9,1)
                    Tsiokas Ntaniel - Barlan Laurentiu 2-3 (-10,1,8,-3,-11)
                    Gabudean Dorin - Coroian George 1-3 (-3,9,-8,-
                    Gyorgy Szilárd - Moldoveanu Stefan 3-1 (4,-4,4,4)

                    Feminin

                    CSM Arad - CS Politehnica Iasi 0-5
                    Trifu Bogdana - Lupu Diana 2-3 (14,9,-10,-8,-4)
                    Fystiulof Andreea - Miroiu Verginica 0-3 (-8,-10,-5)
                    Struna Adela - Ciobanu Irina 0-3 (-2,-1,-4)
                    Fystiulof Andreea - Lupu Diana 0-3 (-1,-5,-7)
                    Trifu Bogdana - Ciobanu Irina 0-3 (-11,-5,-

                    LPS Niolae Rotaru C-ta - CSM Bistrita 2-5
                    Bucur Andreea - Plaian Tania 0-3 (-7,-9,-6)
                    Plaeasu Mihaela - Varga Krisztina 3-2 (-9,9,-4,8,
                    Sandul Alina - Clapa Andreea 1-3 (-8,9,-3,-
                    Plaeasu Mihaela - Plaian Tania 0-3 (-7,-8,-5)
                    Bucur Andreea - Clapa Andreea 0-3 (-11,-6,-5)
                    Sandul Alina - Varga Krisztina 3-1 (5,-10,5,7)
                    Plaeasu Mihaela - Clapa Andreea 2-3 (10,-7,-6,9,-10)

                    CS Farul C-ta - CS Pristavu C-lung 5-0
                    Zaharia Alina - Anghelescu Oana 3-1 (8,6,-9,3)
                    Sebe Anamaria - Barbu Ana 3-0 (3,7,9)
                    Bliznet Olga - Barzoi Daniela 3-0 (2,7,3)
                    Sebe Anamaria - Anghelescu Oana 3-1 (6,4,-5,3)
                    Zaharia Alina - Barzoi Daniela 3-0 (5,4,5)

                    ACS Dumbravita - CS Politehnica Cluj 5-1
                    Dospina Mihaela - Popescu Ioana 1-3 (-6,-10,4,-11)
                    Diaconu Adina - Kaloz Anita 3-0 (9,2,6)
                    Zanfir Andreea - Vincze Andrada 3-2 (-10,-8,7,6,3)
                    Diaconu Adina - Popescu Ioana 3-1 (11,7,-8,
                    Dospina Mihaela - Vincze Andrada 3-1 (-7,8,5,6)
                    Zanfir Andreea - Kaloz Anita 3-0 (5,5,6)
                    Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

                    Comentariu


                    • #11
                      SuperLiga României

                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      7
                      8
                      V
                      Loc
                      1 CS TOPSPIN 08 CONSTANTA
                      5-0
                      5-1
                      5-2
                      5-0
                      4
                      I
                      2 CS MIOVENI MIOVENI
                      0-5
                      5-0
                      5-1
                      5-3
                      3
                      III
                      3 CS PRISTAVU C.LUNG MUSCEL
                      1-5
                      5-2
                      5-1
                      5-0
                      3
                      III
                      4 CS POLITEHNICA CLUJ NAPOCA
                      5-1
                      5-1
                      5-4
                      5-1
                      4
                      II
                      5 CSM ARAD ARAD
                      1-5
                      0-5
                      2-5
                      1-5
                      0
                      VI
                      6 CSM BISTRITA BISTRITA
                      1-5
                      1-5
                      2-5
                      2-5
                      0
                      VII
                      7 CS ELECTRICA SF. GHEORGHE
                      2-5
                      3-5
                      4-5
                      5-2
                      1
                      IV
                      8 LPS NICOLAE ROTARU CONSTANTA
                      0-5
                      0-5
                      1-5
                      5-2
                      1
                      V
                      Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

                      Comentariu


                      • #12
                        Reuniunea 5

                        Masculin

                        CSM BISTRITA - CS TOPSPIN 08 CONSTANTA 0-5
                        VIGH TAMAS - TERNEA DENIS 0-3 (-4,-5,-5)
                        FLAMAND ANDREI - SIPOS RARES 1-3 (-4,13,-8,-3)
                        DINCA GEORGE - PLETEA CRISTIAN 0-3 (-7,-9,-13)
                        FLAMAND ANDREI - TERNEA DENIS 1-3 (11,-6,-10,-9)
                        VIGH TAMAS - PLETEA CRISTIAN 0-3 (-4,-7,-7)

                        CSM ARAD - LPS NICOLAE ROTARU C-TA 5-3
                        DURDUN GHEORGHE - PLETEA ANTONIO 3-1 (7,-7,10,
                        MLADIN PAUL - CHIRITA ALEXANDRU 2-3 (6,6,-5,-6,7)
                        MUNTEAN PATRICIU - POSTUDOR BOGDAN 0-3 (-3,-7,-
                        MLADIN PAUL - PLETEA ANTONIO 3-0 (3,3,7)
                        DURDUN GHEORGHE - POSTUDOR BOGDAN 0-3 (-8,-8,-1)
                        MUNTEAN PATRICIU - CHIRITA ALEXANDRU 3-0 (2,7,3)
                        MLADIN PAUL - POSTUDOR BOGDAN 3-2 (11,-6,-8,10,
                        MUNTEAN PATRICIU - PLETEA ANTONIO 3-0 (4,9,11)

                        CS MIOVENI - CS POLITEHNICA CLUJ 1-5
                        PETRESCU ALEXANDRU - GABUDEAN DORIN 0-3 (-9,-11,-10)
                        CAZACU ALEXANDRU - GYORGY SZILARD 1-3 (7,-10,-2,-10)
                        SENI IONUT - TSIOKAS NTANIEL 0-3(-10,-5,-9)
                        CAZACU ALEXANDRU - GABUDEAN DORIN 3-2 (5,7,-8,-7,6)
                        PETRESCU ALEXANDRU - TSIOKAS NTANIEL 2-3 (10,-5,7,-3,-9)
                        SENI IONUT - GYORGY SZILARD 1-3 (18,-6,-4,-11)

                        CS PRISTAVU C-LUNG - CS ELECTRICA SF.GHEORGHE 5-1
                        POSTOACA GABRIEL - COROIAN GEORGE 0-3 (-6,-8,-2)
                        SPELBUS ALIN - MOLDOVEANU STEFAN 3-2 (6,-4,-7,7,2)
                        MANOLE ALEXANDRU - BARLAN LAURENTIU 3-2 (-3,9,9,-7,6)
                        SPELBUS ALIN - COROIAN GEORGE 3- 1(2,-8,7,
                        POSTOACA GABRIEL - BARLAN LAURENTIU 3-0 (2,10,7)
                        MANOLE ALEXANDRU - MOLDOVEANU STEFAN 3-1 (6,7,-6,6)

                        Feminin

                        CSM ARAD - CS FARUL CONSTANTA 0-5
                        HUDUSAN ANDREEA - ZAHARIA ALINA 1-3 (-7,-8,10,-5)
                        FYSTIULOF ANDREEA - SEBE ANAMARIA 1-3 (-8,-6,8,-4)
                        STRUNA ADELA - BLIZNET OLGA 0-3 (-3,-5,-6)
                        FYSTIULOF ANDREEA - ZAHARIA ALINA 1-3 (9,-7,-4,-9)
                        HUDUSAN ANDREEA - BLIZNET OLGA 0-3 (-15,-6,-4)

                        CS PRISTAVU C-LUNG CS POLITEHNICA CLUJ 0-5
                        BARBU ANA - POPESCU IOANA 0-3 (-2,-7,-6)
                        BARZOI DANIELA - CHERECHES ANCA 2-3 (-9,9,-3,9,-10)
                        ANGHELESCU OANA - VINCZE ANDRADA 0-3 (-4,-8,-5)
                        BARZOI DANIELA - POPESCU IOANA 1-3 (12,-5,-8,-6)
                        BARBU ANA - VINCZE ANDRADA 0-3 (-2,-4,-6)

                        CSM BISTRITA CS POLITEHNICA IASI 3-5
                        VARGA KRISZTINA - LUPU DIANA 1-3 (8,-6,-4,-5)
                        CLAPA ANDREEA - MIROIU VERGINICA 3-0 (5,6,9)
                        PLAIAN TANIA - CIOBANU IRINA 3-1 (-7,5,7,7)
                        CLAPA ANDREEA - LUPU DIANA 2-3 (-13,-13,11,-4,-9)
                        VARGA KRISZTINA - CIOBANU IRINA 0-3 (-4,-4,-6)
                        PLAIAN TANIA - MIROIU VERGINICA 3-1 (9,-7,5,7)
                        CLAPA ANDREEA - CIOBANU IRINA 2-3 (9,-4,-6,5,-11)
                        PLAIAN TANIA - LUPU DIANA 2-3 (-3,8,8,-16,-6)

                        LPS NICOLAE ROTARU C-TA ACS DUMBRAVITA 1-5
                        BUCUR ANDREEA - ZAMFIR ANDREEA 1-3 (-11,6,-8,-9)
                        PLAEASU MIHAELA - DOSPINA MIHAELA 3-0 (10,9,7)
                        SANDUL ALINA - DIACONU ADINA 1-3 (-7,7,-6,-7)
                        PLAEASU MIHAELA - ZAMFIR ANDREEA 0-3 (-7,-8,-13)
                        BUCUR ANDREEA - DIACONU ADINA 0-3(-5,-7,-7)
                        SANDUL ALINA - DOSPINA MIHAELA 0-3 (-4,-10,-5)
                        Ultima editare de marcelgiosan; 12.sep.2015, 21:45.
                        Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

                        Comentariu


                        • #13
                          Reuniunea 6

                          Masculin

                          CSM ARAD - CSM BISTRITA 1-5
                          DURDUN GHEORGHE - BULBUC EMILIAN 1-3 (-7,9,-7,-5)
                          MLADIN PAUL - DINCA GEORGE 3-2 (-6,-7,12,9,7)
                          MUNTEAN PATRICIU - FLAMAND ANDREI 0-3 (-4,-7,-4)
                          MLADIN PAUL - BULBUC EMILIAN 1-3 (-5,10,-5,-5)
                          DURDUN GHEORGHE - FLAMAND ANDREI 1-3 (7,-8,-5,-1)
                          MUNTEAN PATRICIU - DINCA GEORGE 0-3 (-5,-9,-12)

                          CS POLITEHNICA CLUJ - CS TOPSPIN 08 CONSTANTA 3-5
                          GYORGI SILARD - SIPOS RARES 2-3 (8,-10,3,-9,-6)
                          TSIOKAS DANIEL - TERNEA DENIS 3-0 (7,8,
                          GABUDEAN DORIN - PLETEA CRISTIAN 2-3 (-9,5,-4,8,-
                          TSIOKAS DANIEL - SIPOS RARES 3-1 (-3,2,6,4)
                          GYORGI SILARD - PLETEA CRISTIAN 1-3 (-5,8,-4,-7)
                          GABUDEAN DORIN - TERNEA DENIS 3-1 (-6,13,4,
                          TSIOKAS DANIEL - PLETEA CRISTIAN 2-3 (11,-10,7,-9,-9)
                          GABUDEAN DORIN - SIPOS RARES 0-3 (-4,-8,-7)

                          LPS NICOLAE ROTARU C-TA - CS ELECTRICA SF.GHEORGHE 2-5
                          CHIRITA ALEXANDRU - COROIAN GEORGE 0-3 (-3,-9,-10)
                          POSTUDOR BOGDAN - MOLDOVEANU STEFAN 3-2 (8,-7,6,-6,
                          PLETEA ANTONIO - BARLAN LAURENTIU 0-3 (-7,-6,-5)
                          POSTUDOR BOGDAN - COROIAN GEORGE 3-1 (-4,9,3,6)
                          CHIRITA ALEXANDRU - BARLAN LAURENTIU 0-3 (-3,-5,-2)
                          PLETEA ANTONIO - MOLDOVEANU STEFAN 0-3 (-8,-9,-6)
                          POSTUDOR BOGDAN - BARLAN LAURENTIU 2-3 (7,-3,5,-8,-2)

                          CS MIOVENI - CS PRISTAVU CAMPULUNG 2-5
                          PETRESCU ALEXANDRU - MANOLE ALEXANDRU 2-3 (-7,9,2,-9,-5)
                          CAZACU ALEXANDRU - POSTOACA GABRIEL 3-2 (-7,6,12,-8,4)
                          SENI IONUT - SPELBUS ALIN 0-3 (-9,-5,-6)
                          CAZACU ALEXANDRU - MANOLE ALEXANDRU 2-3 (-8,-7,3,9,-
                          PETRESCU ALEXANDRU - SPELBUS ALIN 0-3 (-6,-3,-5)
                          SENI IONUT - POSTOACA GABRIEL 3-1 (7,9,-9,3)
                          CAZACU ALEXANDRU - SPELBUS ALIN 0-3(-11,-10,5)

                          Feminin

                          CSM BISTRITA - CS FARUL CONSTANTA 1-5
                          MARGA PATRICIA - SEBE ANAMARIA 0-3 (-4,-4,-3)
                          PLAIAN TANIA - ZAHARIA ALINA 1-3 (9,-14,-3,-6)
                          VARGA KRISZTINA - BLIZNET OLGA 0-3 (-9,-3,-4)
                          PLAIAN TANIA - SEBE ANAMARIA 3-2 (-4,-6,16,11,7)
                          MARGA PATRICIA - BLIZNET OLGA 0-3 (-6,-10,-4)
                          VARGA KRISZTINA - ZAHARIA ALINA 0-3 (-8,-1,-5)

                          CS PRISTAVU C-LUNG CSM ARAD 1-5
                          BARBU ANA - FYSTIULOF ANDREEA 0-3 (-9,-4,-5)
                          BARZOI DANIELA - HUDUSAN ANDREEA 3-1 (7,6,-9,9)
                          ANGHELESCU OANA - TRIFU BOGDANA 0-3 (-7,-8,-7)
                          BARZOI DANIELA - FYSTIULOF ANDREEA 0-3 (-7,-10,-4)
                          BARBU ANA - TRIFU BOGDANA 2-3 (-4,8,-6,8,-9)
                          ANGHELESCU OANA - HUDUSAN ANDREEA 0-3 (-8,-6,-

                          LPS NICOLAE ROTARU C-TA CS POLITEHNICA CLUJ 5-3
                          BUCUR ANDREEA - POPESCU IOANA 3-0 (5,2,11)
                          PLAEASU MIHAELA - KALOSZ ANITA 3-0 (5,8,9)
                          SANDUL ALINA - VINCZE ANDRADA 3-0 (10,10,6)
                          PLAEASU MIHAELA - POPESCU IOANA 1-3 (15,-7,-6,-6)
                          BUCUR ANDREEA - VINCZE ANDRADA 0-3 (-4,-4,-2)
                          SANDUL ALINA - KALOSZ ANITA 3-1 (2,4,-11,10)
                          PLAEASU MIHAELA - VINCZE ANDRADA 1-3 (8,-9,-8,-7)
                          SANDUL ALINA - POPESCU IOANA 3-0 (10,7,

                          CS POLITEHNICA IASI ACS DUMBRAVITA 0-5
                          BARBU ANA - ZAMFIR ANDREEA 0-3 (-5,-1,-3)
                          BARZOI DANIELA - DIACONU ADINA 0-3 (-4,-2,-6)
                          ANGHELESCU OANA - DOSPINA MIHAELA 0-3 (-4,-6,-9)
                          BARZOI DANIELA - ZAMFIR ANDREEA 0-3 (-8,-1,-7)
                          BARBU ANA - DOSPINA MIHAELA 0-3 (-5,-3,-10)
                          Ultima editare de marcelgiosan; 12.sep.2015, 22:02.
                          Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

                          Comentariu


                          • #14
                            SuperLiga României

                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            5
                            6
                            7
                            8
                            V
                            Loc
                            1 CS TOPSPIN 08 CONSTANTA
                            5-0
                            5-3
                            5-1
                            5-0
                            5-2
                            5-0
                            6
                            I
                            2 CS MIOVENI MIOVENI
                            0-5
                            2-5
                            1-5
                            5-0
                            5-1
                            5-3
                            3
                            IV
                            3 CS PRISTAVU C.LUNG MUSCEL 5-2
                            1-5
                            5-2
                            5-1
                            5-1
                            5-0
                            5
                            III
                            4 CS POLITEHNICA CLUJ NAPOCA 3-5
                            5-1
                            5-1
                            5-1
                            5-4
                            5-1
                            5
                            II
                            5 CSM ARAD ARAD
                            1-5
                            0-5
                            2-5
                            1-5
                            1-5
                            5-3
                            1
                            VIII
                            6 CSM BISTRITA BISTRITA 0-5
                            1-5
                            1-5
                            5-1
                            2-5
                            2-5
                            1
                            VII
                            7 CS ELECTRICA SF. GHEORGHE
                            2-5
                            3-5
                            1-5
                            4-5
                            5-2
                            5-2
                            2
                            V
                            8 LPS NICOLAE ROTARU CONSTANTA
                            0-5
                            0-5
                            1-5
                            3-5
                            5-2
                            2-5
                            2
                            VI
                            Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

                            Comentariu


                            • #15
                              CSM ARAD - CS ELECTRICA SF GHEORGHE 0-5
                              DURDUN GHEORGHE - COROIAN GEORGE 0-3 (-9,-8,-7)
                              MLADIN PAUL - MOLDOVEANU STEFAN 0-3 (-8,-9,-11)
                              BERG WALTER - BARLAN LAURENTIU 0-3 (-7,-7,-2)
                              MLADIN PAUL - COROIAN GEORGE 2-3 (-8,7,10,-5,-5)
                              DURDUN GHEORGHE - BARLAN LAURENTIU 0-3 (-8,-9,9)

                              LPS NICOLAE ROTARU C-TA - CS MIOVENI 3-5


                              CS TOPSPIN 08 C-TA - CS PRISTAVU CAMPULUNG 5-3
                              TERNEA DENIS - CHIRITA CRISTIAN 3-2 (-5,-9,13,8,
                              PLETEA CRISTIAN - MANOLE ALEXANDRU 3-0 (13,7,10)
                              SIPOS RARES - SPELBUS ALIN 0-3 (-9,-6,-2)
                              PLETEA CRISTIAN - CHIRITA CRISTIAN 3-0 (8,7,10)
                              TERNEA DENIS - SPELBUS ALIN 1-3 (9,-10,-9,-10)
                              SIPOS RARES - MANOLE ALEXANDRU 1-3 (7,-6,-11,-
                              PLETEA CRISTIAN - SPELBUS ALIN 3-1 (-9,8,7,10)
                              SIPOS RARES - CHIRITA CRISTIAN 3-1 (-9,10,15,

                              CSM BISTRITA - CS POLITEHNICA CLUJ NAPOCA 1-5
                              VIGH TAMAS - MARCHIS MAXIMILIAN 0-3 (-2,-2,-9)
                              FLAMAND ANDREI - TSIOKAS NTANIEL 1-3 (10,-6,-8,-
                              DINCA GEORGE - GABUDEAN DORIN 1-3 (-13,10,-5,-7)
                              FLAMAND ANDREI - MARCHIS MAXIMILIAN 3-1 (9,3,-12,6)
                              VIGH TAMAS - GABUDEAN DORIN 0-3 (-8,-9,-5)
                              DINCA GEORGE - TSIOKAS NTANIEL 0-3 (-8,-7,-

                              Feminin

                              CSM BISTRITA - CS PRISTAVU CAMPULUNG 5-1
                              MARGA PATRICIA - ANGHELESCU OANA 1-3 (-6,-3,7,-7)
                              CLAPA ANDREEA - BARBU IOANA 3-0 (9,5,7)
                              PLAIAN TANIA - BARZOI DANIELA 3-1 (12,-10,8,5)
                              CLAPA ANDREEA - ANGHELESCU OANA 3-0 (2,6,5)
                              MARGA PATRICIA - BARZOI DANIELA 3-0 (6,2,2)
                              PLAIAN TANIA - BARBU IOANA 3-0 (4,6,2)

                              LPS NICOLAE ROTARU C-TA - CS POLITEHNICA IASI 1-5
                              SANDUL ALINA - LUPU DIANA 2-3 (-8,-9,12,13,-5)
                              PLAEASU MIHAELA - MIROIU VERGINICA 3-2 (9,4,-8,-3,
                              BUCUR ANDREEA - CIOBANU IRINA 0-3 (-8,-9,-2)
                              PLAEASU MIHAELA - LUPU DIANA 1-3 (-5,8,-5,-
                              SANDUL ALINA - CIOBANU IRINA 0-3 (-11,-1,-
                              BUCUR ANDREEA - MIROIU VERGINICA 0-3 (-10,7,5)

                              CS FARUL C-TA - ACS DUMBRAVITA 5-1
                              ZAHARIA ALINA - DOSPINA MIHAELA 3-2 (5,-6,-13,4,7)
                              SEBE ANAMARIA - ZANFIR ANDREEA 3-0 (8,8,
                              BLIZNET OLGA - DIACONU ADINA 3-1 (6,9,-4,7)
                              SEBE ANAMARIA - DOSPINA MIHAELA 3-1 (2,-8,8,6)
                              ZAHARIA ALINA - DIACONU ADINA 0-3 (-9,-10,-7)
                              BLIZNET OLGA - ZANFIR ANDREEA 3-1 (3,-7,4,7)

                              CS POLITEHNICA - CLUJ CSM ARAD 5-3
                              CHERECHES ANCA - FYSTIULOF ANDREEA 0-3 (-6,-5,-7)
                              VINCZE ANDRADA - HUDUSAN ANDREEA 3-1 (8,9,-13,13)
                              POPESCU IOANA - TRIFU BOGDANA 0-3 (-9,-7,-7)
                              VINCZE ANDRADA - FYSTIULOF ANDREEA 3-2 (6,-10,12,-10,9)
                              CHERECHES ANCA - TRIFU BOGDANA 0-3 (-6,-8,-6)
                              POPESCU IOANA - HUDUSAN ANDREEA 3-0 (7,4,2)
                              VINCZE ANDRADA - TRIFU BOGDANA 3-2 (-10,-9,9,8,7)
                              POPESCU IOANA - FYSTIULOF ANDREEA 3-2 (8,9,-3,-8,10)
                              Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X