Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Divizia A - Sezonul 2015/2016

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #16
    Retur Divizia A - Reuniunea 7

    Masculin seria a I-a

    CSM ZALAU - CSM IASI 5-2
    MARCUT GABRIEL - LITOVCENCO GHEORGHE 0-3 (-4,-6,-7)
    MARGIN ANDREI - ANGHEL ALEXANDRU 3-0 (7,6,5)
    OLAHUT RARES - AGA ALEXANDRU 3-0 (7,3,3)
    MARGIN ANDREI - LITOVCENCO GHEORRGHE 3-0 (5,8,
    MARCUT GABRIEL - AGA ALEXANDRU 0-3 (-5,-7,-6)
    OLAHUT RARES - ANGHEL ALEXANDRU 3-2 (-7,7,-8,7,3)
    MARGIN ANDREI - AGA ALEXANDRU 3-1 (4,8,-4,

    CSM CLUJ - CS "U"CRAIOVA I 5-4
    POP MIHAI - MIREA GEORGE 1-3 (-9,9,-10,-5)
    LIPAN ALEXANDRU - ZARNESCU DAN 3-2 (4,-7,-6,9,9)
    FARCAS DAN - GHEORGHE ALEXANDRU 2-3 (-9,9,-4,8,-5)
    LIPAN ALEXANDRU - MIREA GEORGE 3-0 (11,6,3)
    POP MIHAI - GHEORGHE ALEXANDRU 0-3 (-11,-6,-6)
    FARCAS DAN - ZARNESCU DAN 3-0 (3,8,7)
    LIPAN ALEXANDRU - GHEORGHE ALEXANDRU 0-3 (-14,-5,-3)
    FARCAS DAN - MIREA GEORGE 3-1 (6,4,-3,6)
    POP MIHAI - ZARNESCU DAN 3-1 (7,-8,6,7)

    CS FF OD.SECUIESC - CSS OD.SECUIESC 0-5
    JOBB LEVENTE - KADAR TIBOR 0-3 (-6,-3,-6)
    TRIF LUCIAN - TAMAS SZABOLCS 1-3 (-7,-9,13,-4)
    GORGENYI LEVENTE - GYORGY ISTVAN 2-3 (9,-2,-6,6,-9)
    TRIF LUCIAN - KADAR TIBOR 0-3 (-9,-8,-
    JOBB LEVENTE - GYORGY ISTVAN 0-3 (-2,-8,5)

    CS RARIS TIMISOARA - CS TENIS DEJ 2-5
    LAZICI COSMIN - GALATAN RAZVAN 0-3 (-8,-3,-9)
    BECA ILIESEN - MICAN NICOLAE 3-1 (6,7,-9,9)
    MUTRESCU EUGEN - GALATAN RARES 1-3 (9,-7,-9,-
    LAZICI COSMIN - GALATAN RAZVAN 0-3 (-11,-9,-7)
    MUTRESCU EUGEN - GALATAN RARES 0-3 (-11,-3,-9)
    BECA ILIESEN - MICAN NICOLAE 3-1 (8,-7,4,4)
    BECA ILIESEN - GALATAN RARES 0-3 (-3,-3,-3)

    Masculin seria a II-a

    CSTA BUCURESTI - LPS CONSTANTA II 5-1
    CIOBANU ALEXANDRU - NICOLAE ALEXANDRU 3-0 (6,2,5)
    MANESCU MIHAITA - PLETEA ANTONIO 3-0 (5,5,4)
    GHINEA STEFAN - CHIRITA ALEXANDRU 1-3 (-8,-3,3,-6)
    MANESCU MIHAITA - NICOLAE ALEXANDRU 3-1 (9,-12,8,9)
    CIOBANU ALEXANDRU - CHIRITA ALEXANDRU 3-0 (4,6,9)
    GHINEA STEFAN - PLETEA ANTONIO 3-0 (3,2,6)

    CS PRISTAVU CLUNG - CS RER BUZAU 5-2
    ZAMFIR MIHAI - BATOG GEORGE 3-2 (5,-9,-5,6,
    SPELBUS FLORIN - VRABIE ALEXANDRU 3-1 (-12,2,2,6)
    TONGHIOIU STEFAN - OPREA DRAGOS 0-3 (-11,-5,-10
    SPELBUS FLORIN - BATOG GEORGE 3-0 (1,9,6)
    ZAMFIR MIHAI - OPREA DRAGOS 1-3 (9,-8,-9,-6)
    TONGHIOIU STEFAN - VRABIE ALEXANDRU 3-0 (9,6,
    SPELBUS FLORIN - OPREA DRAGOS 3-0 (9,7,4)

    ACS SPARTAC BUC. - CSS ILFOV 3-5
    FODORAN COSMIN - DUMITRA DAVID 2-3 (7,-9,3,-7-7)
    DUMBRAVA NICOLAE - PREDA CATALIN 3-1 (9,-9,7,7)
    TEODOR CRISTIAN - BOGDAN CRISTIAN 0-3 (-7,-6,-5)
    DUMBRAVA NICOLAE - DUMITRA DAVID 3-1 (-7,3,5,9)
    FODORAN COSMIN - BOGDAN CRISTIAN 0-3 (-9,-12,-3)
    TEODOR CRISTIAN - PREDA CATALIN 3-2 (-11,-7,9,10,7)
    DUMBRAVA NICOLAE - BOGDAN CRISTIAN 0-3 (-5,-9,-3)
    TEODOR CRISTIAN - DUMITRA DAVID 0-3 (-7,-3,-9)

    CS "U"CRAIOVA II - LT NM TG.SECUIESC 5-1
    PARVU VALENTIN - MEDVES ANTAL 3-2 (-10,8,-7,8,5)
    BADESCU VIOREL - BEDO NORBERT 3-1 (-9,3,6,6)
    MIHALACHE DAN - TOMA DARIUS 3-1 (8,6,-4,
    BADESCU VIOREL - MEDVES ANTAL 3-1 (-8,6,7,9)
    PARVU VALENTIN - TOMA DARIUS 0-3 (-4,-9,-5)
    MIHALACHE DAN - BEDO NORBERT 3-0 (9,9,9)

    Feminin

    CSTA BUCURESTI - LPS BISTRITA 5-0
    ANTOHE ANDRA - GIMBUTA AGNES 3-1 (7,8,-9,7)
    BIRLAN LORENA - SINGEORZAN CRISTINA 3-0 (6,7,6)
    BEJENARIU ALEXANDRA - SINGEORZAN IOANA 3-0 (9,9,10)
    BIRLAN LORENA - GIMBUTA AGNES 3-1 (9,-9,10,11)
    ANTOHE ANDRA - SINGEORZAN IOANA 3-0 (6,5,6)

    CSS SLATINA - CSM GIURGIU 5-0 w.o.

    LPS CONSTANTA II - CSM MOINESTI 5-1
    POSTUDOR ANDREEA - MALACHE RALUCA 0-3 (-2,-7,-
    BUCUR ANDREEA - IRIMIA ILINCA 3-0 (4,3,7)
    SMIGANOVSKAIA KATIA - STOINEA IOANA 3-0 (6,8,9)
    BUCUR ANDREEA - MALACHE RALUCA 3-1 (7,-7,8,6)
    POSTUDOR ANDREEA - STOINEA IOANA 3-1 (-9,10,6,4)
    SMIGANOVSKAIA KATIA - IRIMIA ILINCA 3-0 (6,3,5)

    CS VOINTA GALATI - CS ROMGAZ MEDIAS 4-5
    PINTILIE NELA - MUNTEAN DIANA 1-3 (7,-5,-5,-
    BORDEI AURA - DRAGOMAN ANDREEA 3-2 (12,-4,-11,9,7)
    CALOIANU IULIANA - BALTAG DENISA 0-3 (-8,-9,-10
    BORDEI AURA - MUNTEAN DIANA 3-0 (7,7,3)
    PINTILIE NELA - BALTAG DENISA 1-3 (-4,-5,6,-
    CALOIANU IULIANA - DRAGOMAN ANDREEA 1-3 (7,-5,-9,-6)
    BORDEI AURA - BALTAG DENISA 3-0 (3,8,2)
    CALOIANU IULIANA - MUNTEAN DIANA 3-0 (6,6,2)
    PINTILIE NELA - DRAGOMAN ANDREEA 0-3 (-5,-4,-5)
    Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

    Comentariu


    • #17
      Clasament Divizia A



      Locurile 1 si 2 din cele doua serii vor juca in Play-Off pentru locurile I - IV.
      Locurile 5-6: CSS Od. Secuiesc - CS RER Buzau 5-4
      Lucurile 7-8: CSM Zalau - CSS Ilfov 5-4
      Locurile 9-10: CS U. Craiova II - CSM Iasi 4-5
      Locurile 11-12: LPS Constanta II - CS TC Dej 5-0
      Ultimele 2 echipe din cele doua serii vor juca in Play-Out pentru locurile 13-16.
      Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

      Comentariu


      • #18
        Meci tur/retur pentru retrogradare:

        CS RARIS TIMISOARA - ACS SPARTAC BUC. 1-5
        CS RARIS TIMISOARA - ACS SPARTAC BUC. 2-5

        Comentariu

        Cine a citit topicul
        Procesare...
        X