Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Divizia A - Sezonul 2015/2016

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Divizia A - Sezonul 2015/2016

    Divizia ?A? Masculin

    SERIA I

    1. CS Universitatea Craiova I
    a.Mirea George (82), b.Zărnescu Dan (116), c.Bărbulescu Cristian (134); d.Simulescu Daniel (?);
    2. CSS Odorheiu Secuiesc I
    3. CSM Cluj
    a.Lipan Alexandru (26), b.Trif Vasile (54), c. (...);
    4. CS Fit Feel Odorheiu Secuiesc
    5. CSM Zalău
    6. CS Raris Timișoara
    7. CS Tenis Club dej
    8. CSM Iasi
    a.Litovcenco Gheorghe (77), b.David Dorin (81), c.Crețu Florin (119);

    SERIA II

    1. CS Pristavu Câmpulung II
    2. LPS Nicolae Rotaru II
    3. CS Rer Buzau
    4. LT Nagy Mozes Targu Secuiesc
    5. CS Universitatea Craiova II
    6. ACS Spartac Bucuresti
    7. CSTA Bucuresti
    8. CSS Ilfov
    a.Bogdan Cristian (60), b.Dumitra David (90), c.Boacă Valentin (117);


    Divizia ?A? Feminin

    1. CS Romgaz Mediaș
    2. CS Voința Galați
    a.Pintilie Nela (83), b.Mocanu Delia (jr.), c.Badache Andreea (jr.);
    3. CSTA I București
    4. CSM Giurgiu
    5. CSM Moinești
    6. LPS Bistrița
    7. LPS Constanța II
    8. CSS Slatina

    Pe măsură ce apar informații din cele colțuri ale țării completăm componența divizionarelor A.
    Ultima editare de marcelgiosan; 03.sep.2015, 23:54.
    Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

  • #2
    Postat în original de marcelgiosan Vezi post
    CS Universitatea Craiova I
    Zarnescu Dan, Mirea George, Barbulescu Cristian, Simulescu Daniel.

    Comentariu


    • #3
      Are cineva componenta loturilor de jucatori din Divizia A ?

      Comentariu


      • #4
        Rezultate divizia A MASCULIN etapa I:

        Seria I
        Univ. Craiova I - TC Dej 5-2
        CSS Odorheiul Secuiesc - RARIS Timisoara 5-0
        CSM Cluj - CS Zalau 5-3
        Fit Feel Od. Secuiesc - CSM Iasi 3-5

        Seria a II-a
        Pristavu C-lung - CSTA Bucuresti 5-1
        LPS Constanta - Spartac 2-5
        CSM Buzau - Univ. Craiova II 3-5
        CSS Tg. Secuiesc- CSS Ilfov 2-5

        Comentariu


        • #5
          Rezultate Divizia A FEMININ etapa I:

          Romgaz Medias LPS Constanta II 2-5;
          Vointa Galati - LPS Bistrita 5-4;
          CSTA Bucuresti - CSM Moinesti 0-5
          CSM Giurgiu - CSS Slatina 5-4

          Comentariu


          • #6
            In cazul in care merge la sala vreun amaturis din Buzau ar putea da componenta echipelor!

            Comentariu


            • #7
              Reuniunea 1

              CS U CRAIOVA I - CS TENIS CLUB DEJ 5-2
              BARBULESCU CRISTIAN - GALATAN RAZVAN 2-3 (-11,-9,7,7,-
              GHEORGHE ALEX. - HODIS ANDREI 3-0 (7,6,5)
              MIREA GEORGE - GALATAN RARES 3-0 (7,3,3)
              GHEORGHE ALEX. - GALATAN RAZVAN 3-2 (-8,4,4,-6,3)
              BARBULESCU CRISTIAN - GALATAN RARES 2-3 (-11,-8,11,6,-
              MIREA GEORGE - HODIS ANDREI 3-0 (1,4,3)
              GHEORGHE ALEX. - GALATAN RARES 3-0 (5,6,7)

              CSM CLUJ NAPOCA - CSM ZALAU 5-3
              POP MIHAI - OLAHUT RARES 2-3 (7,9,-8,-11,-2)
              FARCAS DAN - MARCUT GABRIEL 3-0 (2,5,2)
              LIPAN ALEXANDRU - MARGIN ANDREI 1-3 (-12,-2,4,-6)
              FARCAS DAN - OLAHUT RARES 3-0 (11,6,3)
              POP MIHAI - MARGIN ANDREI 2-3 (5,6,-8-6,-10)
              LIPAN ALEXANDRU - MARCUT GABRIEL 3-0 (3,8,7)
              FARCAS DAN - MARGIN ANDREI 3-0 (7,3,6)
              LIPAN ALEXANDRU - OLAHUT RARES 3-0 (5,10,1)

              CSS OD. SECUIESC - CS RARIS TIMISOARA 5-0
              TAMAS SZABOLCS - BECA ILIESEN 3-0 (1,4,2)
              KADAR TIBOR - POPA BOGDAN 3-0 (4,6,7)
              GYORGY ISTVAN - ILCU STEFAN 3-0 (4,6,5)
              KADAR TIBOR - BECA ILIESEN 3-0 (3,2,5)
              TAMAS SZABOLCS - ILCU STEFAN 3-0 (6,7,6)

              CS FF OD. SECUIESC - CSM IASI 3-5
              GYORGYI LEVENTE - CIOLAN VLAD 3-1 (9,-5,3,7)
              JOGG LEVENTE - DAVID DORIN 3-2 (-5,6,-3,8,6)
              DANIEL ZSOMBOR - LITOVCENCO GHEORGHE 1-3 (9,-7,-9,-
              JOGG LEVENTE - CIOLAN VLAD 0-3 (-11,-9,-7)
              GYORGYI LEVENTE - LITOVCENCO GHEORGHE 2-3 (8,-8,6,-7,-12)
              DANIEL ZSOMBOR - DAVID DORIN 3-0 (6,9,6)
              JOGG LEVENTE - LITOVCENCO GHEORGHE 1-3 (-7,-10,4,-9)
              DANIEL ZSOMBOR - CIOLAN VLAD 2-3 (9,-13,-4,9,-4)

              LPS NR CONSTANTA II - ACS SPARTAC BUCURESTI 2-5
              BUGLEA VLAD - DUMBRAVA NICOLAE 1-3 (-8,9-2,-9)
              NICOLAE ALEXANDRU - COJANU CIPRIAN 3-0 (5,5,4)
              TUDORACHE ALEX. - PANTELIMON GABRIEL 0-3 (-6,-11,-6)
              NICOLAE ALEXANDRU - DUMBRAVA NICOLAE 3-1 (9,-12,8,9)
              BUGLEA VLAD - PANTELIMON GABRIEL 0-3 (-8,-9,-6)
              TUDORACHE ALEX. - COJANU CIPRIAN 0-3 (-7,-9,-4)
              NICOLAE ALEXANDRU - PANTELIMON GABRIEL 0-3 (-12,-5,-4)

              CS PRISTAVU C-LUNG - CSTA BUCURESTI 5-1
              ZANFIR MIHAI - DINCA NICOLAE 3-0 (8,9,5)
              SPELBUS FLORIN - GHINEA STEFAN 2-3 (-6,8,-8,8,-9)
              TONGHIOIU STEFAN - CIOBANU ALEXANDRU 3-0 (7,8,15)
              SPELBUS FLORIN - DINCA NICOLAE 3-2 (-10,9,7,-4,
              ZANFIR MIHAI - CIOBANU ALEXANDRU 3-1 (-7,7,7,6)
              TONGHIOIU STEFAN - GHINEA STEFAN 3-0 (9,6,

              CSS ILFOV - LT NM TG.SECUIESC 5-2
              DUMITRA DAVID - BEDO NORBERT 3-0 (8,9,5)
              MANESCU MIHAITA - MEDVES ANTAL 3-0 (8,2,9)
              DORCA VALENTIN - VERES ZOLTAN 1-3 (-8,8,-8,-5)
              MANESCU MIHAITA - BEDO NORBERT 3-0 (5,5,
              DUMITRA DAVID - VERES ZOLTAN 2-3 (-11,-11,5,6,-9)
              DORCA VALENTIN - MEDVES ANTAL 3-1 (8,-10,7,3)
              MANESCU MIHAITA - VERES ZOLTAN 3-1 (9,6,-5,11)

              CS RER BUZAU - CS U CRAIOVA II 3-5
              TOMESCU ADRIAN - BADESCU VIOREL 1-3 (1O,-5,-15,-
              OPREA DRAGOS - MIHALACHE DAN 3-1 (-9,3,6,6)
              VRABIE ALEXANDRU - COLAN EUGEN 1-3 (-9,7,-7,-4)
              OPREA DRAGOS - BADESCU VIOREL 3-1 (-8,6,7,9)
              TOMESCU ADRIAN - COLAN EUGEN 0-3 (-4,-9,-5)
              VRABIE ALEXANDRU - MIHALACHE DAN 3-0 (9,9,9)
              OPREA DRAGOS - COLAN EUGEN 2-3 (-10,4,-1,6,-7)
              VRABIE ALEXANDRU - BADESCU VIOREL 2-3 (-9,8,11,-4,-12)

              CS ROMGAZ MEDIAS - LPS N. ROTARU C-TA II 2-5
              TOTH BEATRICE - POSTUDOR ANDREEA 1-3 (-8,-7,9,-4)
              BALTAG DENISA - DUDESCU ANDREEA 0-3 (-8,-7,-11)
              MUNTEAN DIANA - SMIGANOVSKAIA ECATERINA 0-3 (-4,-9,-14)
              BALTAG DENISA - POSTUDOR ANDREEA 3-0 (10,6,5)
              TOTH BEATRICE - SMIGANOSKAIA ECATER. 0-3 (-5,-3,-9)
              MUNTEAN DIANA - DUDESCU ANDREEA 3-1 (-9,8,5,10)
              BALTAG DENISA - SMIGANOSKAIA ECATER. 1-3 (-12,9,-7,-3)

              CSTA BUCURESTI - CSM MOINESTI 0-5
              OPREA ELENA - CALOIANU IULIANA 0-3 (-8,-9,-9)
              BARLAN LORENA - BOGDAN IOANA 1-3 (-8,9,-6,-6)
              BEJENARIU ALEXANDRA - MALACHE RALUCA 2-3 (9,11,-9,-8,-
              BARLAN LORENA - CALOIANU IULIANA 2-3 (9,-5,-8,9,-9)
              OPREA ELENA - MALACHE RALUCA 2-3 (-6,5,-4,1,-10)

              CS VOINTA GALATI - LPS BISTRITA 5-4
              PINTILIE NELA - GIMBUTA AGNES 3-1 (5,-5,7,9)
              MOCANU DELIA - SINGEORZAN CRISTINA 3-0 (7,4,4)
              BADACHE ANDREEA - SINGEORZAN IOANA 0-3 (-1,-16,-4)
              MOCANU DELIA - GIMBUTA AGNES 1-3 (-8,5,-13,-15)
              PINTILIE NELA - SINGEORZAN IOANA 3-0 (4,6,9)
              BADACHE ANDREEA - SINGEORZAN CRISTINA 3-1 (-8,4.13.
              MOCANU DELIA - SINGEORZAN IOANA 0-3 (-2,-3,-9)
              BADACHE ANDREEA - GIMBUTA AGNES 0-3 (-6,-13,-10)
              PINTILIE NELA - SINGEORZAN CRISTINA 3-0 (3,2,7)

              CSM GIURGIU - CSS SLATINA 5-4
              CHIRECEANU DENISA - BIBIRICA ANDRADA 3-1 (-10,9,8,
              CIULICA TEODORA - RADA CRISTINA 3-0 (4,7,9)
              PANTELIMON ANDREEA - BIBIRICA SIMINA 2-3 (-9,-6,9,14,-7)
              CIULICA TEODORA - BIBIRICA ANDRADA 3-0 (7,7,3)
              CHIRECEANU DENISA - BIBIRICA SIMINA 3-0 (8,4,9)
              PANTELIMON ANDREEA - RADA CRISTINA 2-3 (-4,6,6,-5-14)
              CIULICA TEODORA - BIBIRICA SIMINA 2-3 (7,-8,-8,9,-11)
              PANTELIMON ANDREEA - BIBIRICA ANDRADA 1-3 (5,-7,-9,-
              CHIRECEANU DENISA - RADA CRISTINA 3-0 (8,7,5)

              Fortza Galați! Bravo fetele!
              Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

              Comentariu


              • #8
                Reuniunea 2
                ------------------

                CSM CLUJ NAPOCA - CSM IASI 5-0.
                FARCAS DAN - DAVID DORIN
                3-1(3,5,-9,7)
                POP MIHAI - CIOLAN VLAD
                3-2(-13,8.9,--6,3)
                LIPAN ALEXANDRU - LITOVCENCO GHEORGHE
                3-0(9,7,9)
                POP MIHAI - DAVID DORIN
                3-1(10,-5,4,8.)
                FARCAS DAN - LITOVCENCO GHEORGHE
                3-0(9,4,10)

                CS U CRAIOVA I - CSM ZALAU 5-1.
                SIMULESCU DANIEL - OLAHUT RARES
                2-3(-9,5,9,-8,-8.)
                GHEORGHE ALEX. - MARCUT GABRIEL
                3-0(4,4,5)
                BARBULESCU CRISTIAN - MARGIN ANDREI
                3-2(-10,6,6,-9,8.)
                GHEORGHE ALEX. - OLAHUT RARES
                3-0(4,9,2)
                SIMULESCU DANIEL - MARGIN ANDREI
                3-0(1,7,7)
                BARBULESCU CRISTIAN - MARCUT GABRIEL
                3-0(2,5,1)

                CS FF OD. SECUIESC - CSS OD. SECUIESC 0-5.
                DANIEL ZSOMBOR - KADAR TIBOR
                0-3(-2,-8,-4)
                GORGENYI LEVENTE - TAMAS SZABOLCS
                1-3(-5,-2,6,-1)
                JOBB LEVENTE - GYORGY ISTVAN
                0-3(-6,-4,-7)
                GORGENYI LEVENTE - KADAR TIBOR
                2-3(-10,10,6,-5,-7)
                JOBB LEVENTE - GYORGY ISTVAN
                1-3(-3,9,-3,-7)

                CS RARIS TIMISOARA - CS TENIS CLUB DEJ2-5.
                POPA BOGDAN - GALATAN RAZVAN
                1-3(-3,-9,6,-10)
                BECA ILIESA - MICAN NICOLAE
                3-0(7,12,9)
                ILCU STELIAN - GALATAN RARES
                0-3(-10,-8,-11)
                BECA ILIESA - GALATAN RAZVAN
                0-3(-5,-2,-6)
                POPA BOGDAN - GALATAN RARES
                0-3(-9,-8,-8.)
                ILCU STELIAN - MICAN NICOLAE
                3-1(-5,9,8,2)
                BECA ILIESA - GALATAN RARES
                0-3(-8,-8,-7)

                CSTA BUCURESTI - ACS SPARTAC BUCURESTI 5-0.
                DINCA NICOLAE - DUMBRAVA NICOLAE
                3-2(8,5,-6,-8,7)
                GHINEA STEFAN - PANTELIMON GABRIEL
                3-1(6,-9,6,0)
                CIOBANU ALEXANDRU - TEODOR CRISTIAN
                3-0(8,4,7)
                GHINEA STEFAN - DUMBRAVA NICOLAE
                3-1(8,5,-9,7)
                DINCA NICOLAE - TEODOR CRISTIAN
                3-2(-9,2,-6,4,9)

                LPS N. Rotaru C-TA II - LT Nagy Mozes TG.SECUIESC 5-2.
                BUGLEA VLAD - MEDVES ANTAL
                3-0(9,7,9)
                NICOLAE ALEXANDRU - VERES ZOLTAN
                3-2(-11,8,-9,9,7)
                TUDORACHE ALEX. - BEDO NORBERT
                1-3(7,-4,-9,-8.)
                NICOLAE ALEXANDRU - MEDVES ANTAL
                3-0(10,6,9)
                BUGLEA VLAD - BEDO NORBERT
                3-2(7,-6,8,-9,11)
                TUDORACHE ALEX. - VERES ZOLTAN
                2-3(-8,7,-9,7,-7)
                NICOLAE ALEXANDRU - BEDO NORBERT
                3-0(6,4,7)

                [B]CS U CRAIOVA II - CS PRISTAVU C-LUNG/B] 2-5.
                BADESCU VIOREL - TONGHIOIU STEFAN
                0-3(-9,-5,-6)
                COLAN EUGEN - ZAMFIR MIHAI
                3-1(11,-10,11,12)
                MIHALACHE DAN - SPELBUS FLORIN
                1-3(-8,-5,10,-5)
                COLAN EUGEN - TONGHIOIU STEFAN
                0-3(-8,-10,-10)
                BADESCU VIOREL - SPELBUS FLORIN
                0-3(-4,-2,-6)
                MIHALACHE DAN - ZAMFIR MIHAI
                3-0(6,7,7)
                COLAN EUGEN - SPELBUS FLORIN
                1-3(-5,-8,11,-4)

                CS RER BUZAU - CSS ILFOV 5-4.
                TOMESCU ADRIAN - BOGDAN CRISTIAN
                2-3(8,6,-11,-2,-11)
                OPREA DRAGOS - DUMITRA DAVID
                3-0(9,9,7)
                VRABIE ALEXANDRU - MANESCU MIHAITA
                2-3(-9,-10,10,9,-8.)
                OPREA DRAGOS - BOGDAN CRISTIAN
                3-0(5,5,5)
                TOMESCU ADRIAN - MANESCU MIHAITA
                1-3(-2,9,-9,-1)
                VRABIE ALEXANDRU - DUMITRA DAVID
                2-3(-9,-15,4,6,-10)
                OPREA DRAGOS - MANESCU MIHAITA
                3-2(-6,9,7,-9,3)
                VRABIE ALEXANDRU - BOGDAN CRISTIAN
                3-2(-6,8,-5,6,6)
                TOMESCU ADRIAN - DUMITRA DAVID
                3-1(-6,6,9,10)

                --

                LPS BISTRITA - LPS N. Rotaru C-TA II 1-5.
                GIMBUTA AGNES - POSTUDOR ANDREEA
                3-2(10,7,-2,-14,7)
                SINGEORZAN IOANA - DUDESCU ANDREEA
                0-3(-8,-11,-10)
                SINGEORZAN CRISTINA - SMIGANOVSKAIA ECATER.
                0-3(-1,-1,-4)
                SINGEORZAN IOANA - POSTUDOR ANDREEA
                0-3(-4,-5,-4)
                GIMBUTA AGNES - SMIGANOVSKAIA ECATER.
                0-3(-0,-11,-5)
                SINGEORZAN CRISTINA - DUDESCU ANDREEA
                0-3(-4,-1,-4)

                CS VOINTA GALATI - CSM GIURGIU 0-5.
                PINTILIE NELA - CHIRECEANU DENISA
                0-3(-7,-11,-9)
                MOCANU DELIA - PANTELIMON ANDREEA
                2-3(-9,12,-5,8,-7)
                BADACHE ANDREEA - CIULICA TEODORA
                0-3(-6,-4,-2)
                MOCANU DELIA - CHIRECEANU DENISA
                0-3(-7,-0,-5)
                PINTILIE NELA - CIULICA TEODORA
                0-3(-6,-1,-7)

                CSS SLATINA - CSTA BUCURESTI 5-2.
                RADU DIANA - ANTOHE ANDRA
                3-0(7,8,7)
                BIBIRICA SIMINA - BEJENARIU ALEXANDRA
                3-1(-10,10,11,1)
                BIBIRICA ANDRADA - BIRLAN LORENA
                3-1(-9,5,8,5)
                BIBIRICA SIMINA - ANTOHE ANDRA
                3-1(2,-8,5,4)
                RADU DIANA - BIRLAN LORENA
                0-3(-6,-6,-7)
                BIBIRICA ANDRADA - BEJENARIU ALEXANDRA
                0-3(-3,-9,-4)
                BIBIRICA SIMINA - BIRLAN LORENA
                3-1(8,-7,3,8.)

                CSM MOINESTI - CS ROMGAZ MEDIAS 5-2.
                BOGDAN IOANA - MUNTEAN DIANA
                1-3(-10,5,-2,-8.)
                MALACHE RALUCA - DUMITRESCU CRISTINA
                3-0(11,1,9)
                CALOIANU IULIANA - BALTAG DENISA
                3-2(7,-7,6,-7,9)
                MALACHE RALUCA - MUNTEAN DIANA
                1-3(14,-5,-4,-7)
                BOGDAN IOANA - BALTAG DENISA
                3-1(-5,6,6,6)
                CALOIANU IULIANA - DUMITRESCU CRISTINA
                3-1(4,-9,8,7)
                MALACHE RALUCA - BALTAG DENISA
                3-1(8,7,-5,8.)

                - - - Actualizat - - -

                Reuniunea 3
                -----------
                CSM IASI CSS OD. SECUIESC 0-5.
                LITOVCENCO GHEORGHE KADAR TIBOR 0-3(-4,-5,-9)
                ACATRINEI DANIEL TAMAS SZABOLCS 1-3(-4,9,-7,-9)
                CIOLAN VLAD GYORGY ISTVAN 0-3(-9,-8,-5)
                ACATRINEI DANIEL KADAR TIBOR 0-3(-11,-9,-8.)
                LITOVCENCO GHEORGHE GYORGY ISTVAN 0-3(-6,-7,-9)
                CS RARIS T-SOARA CSM ZALAU 0-5.
                POPA BOGDAN OLAHUT RARES 0-3(-4,-10,-9)
                BECA ILIESEN MARCUT GABRIEL 2-3(-9,9,7,-9,-2)
                ILCU STELIAN MARGIN ANDREI 0-3(-5,-4,-4)
                BECA ILIESEN OLAHUT RARES 0-3(-7,-10,-9)
                ILCU STELIAN MARGIN ANDREI 0-3(-11,-7,-7)

                CS FF OD. SECUIESC CS TENIS CLUB DEJ 3-5.
                DANIEL ZSOMBOR GALATAN RARES 0-3(-7,-9,-15)
                GYORGYI LEVENTE HODIS ANDREI 3-0(5,8,4)
                JOBB LEVENTE GALATAN RAZVAN 1-3(-9,-9,8,-8.)
                GYORGYI LEVENTE GALATAN RARES 1-3(9,-7,-10,-7)
                DANIEL ZSOMBOR GALATAN RAZVAN 1-3(-7,-6,13,-8.)
                JOBB LEVENTE HODIS ANDREI 3-0(3,4,6)
                GYORGYI LEVENTE GALATAN RAZVAN 3-2(-11,5,4,-10,8.)
                JOBB LEVENTE GALATAN RARES 1-3(-9,-6,8,-3)

                CS U CRAIOVA I CSM CLUJ NAPOCA 5-3.
                MIREA GEORGE POP MIHAI 3-2(-6,-10,8,4,7)
                SIMULESCU DANIEL LIPAN ALEXANDRU 0-3(-8,-7,-3)
                GHEORGHE ALEXANDRU FARCAS DAN 3-0(8,4,9)
                SIMULESCU DANIEL POP MIHAI 3-0(12,11,8.)
                MIREA GEORGE FARCAS DAN 1-3(-6,-5,8,-9)
                GHEORGHE ALEXANDRU LIPAN ALEXANDRU 3-1(2,2,-10,11)
                SIMULESCU DANIEL FARCAS DAN 0-3(-5,-9,-9)
                GHEORGHE ALEXANDRU POP MIHAI 3-0(5,7,6)

                LPS NR C-TA II CSS ILFOV 1-5.
                TUDORACHE ALEX. BOGDAN CRISTIAN 0-3(-6,-4,-3)
                NICOLAE ALEXANNDRU DORCA VALENTIN 1-3(-7,-10,8,-5)
                BUGLEA VLAD MANESCU MIHAITA 0-3(-4,-7,-4)
                NICOLAE ALEXANNDRU BOGDAN CRISTIAN 3-1(7,7,-10,8.)
                TUDORACHE ALEX. MANESCU MIHAITA 0-3(-5,-2,-6)
                BUGLEA VLAD DORCA VALENTIN 0-3(-7,-4,-4)

                CSTA BUCURESTI LT NM TG.SECUIESC 5-0.
                DINCA NICOLAE MEDVES ANTAL 3-1(-7,6,8,10)
                GHINEA STEFAN BEDO NORBERT 3-0(6,4,7)
                SULU DANIEL VERES ZOLTAN 3-2(12,-10,9,-7,3)
                GHINEA STEFAN MEDVES ANTAL 3-0(7,8,10)
                DINCA NICOLAE VERES ZOLTAN 3-1(6,-4,9,7)

                ACS SPARTAC BUC. CS U CRAIOVA II 1-5.
                COJANU CIPRIAN BADESCU VIOREL 1-3(6,-6,-5,-5)
                PANTELIMON GABRIEL MIHALACHE DAN 3-0(9,1,6)
                DUMBRAVA NICOLAE COLAN EUGEN 1-3(-7,5,-8,-16)
                PANTELIMON GABRIEL BADESCU VIOREL 1-3(8,-7,-5,-9)
                COJANU CIPRIAN COLAN EUGEN 1-3(9,-6,-7,-8.)
                DUMBRAVA NICOLAE MIHALACHE DAN 1-3(-5,6,-9,-9)

                CS PRISTAVU C-LUNG CS RER BUZAU 5-4.
                ZAMFIR MIHAI VRABIE ALEXA DRU 3-0(7,5,9)
                SPELBUS FLORIN BATOG GEORGE 3-1(4,-6,8,7)
                TONGHIOIU STEFAN OPREA DANIEL 1-3(-5,10,-6,-7)
                SPELBUS FLORIN VRABIE ALEXA DRU 2-3(8,-8,7,-7,-10)
                ZAMFIR MIHAI OPREA DANIEL 1-3(-5,-8,8,-8.)
                TONGHIOIU STEFAN BATOG GEORGE 3-0(8,7,8.)
                SPELBUS FLORIN OPREA DANIEL 1-3(-5,7,-8,-6)
                TONGHIOIU STEFAN VRABIE ALEXA DRU 3-0(3,5,10)
                ZAMFIR MIHAI BATOG GEORGE 3-0(9,11,9)

                --

                CSROMGAZ MEDIAS CSTA BUCURESTI 5-2.
                TOTH BEATRICE OPREA ELENA 2-3(-3,-7,7,7,-6)
                BALTAG DENISA ANTOHE ANDRA 3-1(6,7,-6,6)
                MUNTEAN DIANA BIRLAN LORENA 3-2(7,-5,-6,7,8.)
                BALTAG DENISA OPREA ELENA 3-0(6,7,8.)
                TOTH BEATRICE BIRLAN LORENA 1-3(10,-6,-8,-7)
                MUNTEAN DIANA ANTOHE ANDRA 3-0(6,7,6)
                BALTAG DENISA BIRLAN LORENA 3-2(5,5-14,-6,8.)

                CSM GIURGIU LPS NR C-TA II 2-5.
                CHIRECEANU DENISA POSTUDOR ANDREEA 2-3(8,6,-8,-8,-6)
                CIULICA TEODORA DUDESCU ANDREEA 2-3(-7,5,0,-10,-10)
                PANTELIMON ANDREEA SMIGANOVSKAIA ECAT. 0-3(-11,-9,-4)
                CIULICA TEODORA POSTUDOR ANDREEA 3-1(7,11,-7,11)
                CHIRECEANU DENISA SMIGANOVSKAIA ECAT. 1-3(-9,9,-7,-8.)
                PANTELIMON ANDREEA DUDESCU ANDREEA 3-1(9,9,-6,9)
                CIULICA TEODORA SMIGANOVSKAIA ECAT. 0-3(-3,-9,-9)

                CSS SLATINA CS VOINTA GALATI 5-0.
                RADU DIANA MOCANU DELIA 3-0(2,7,8.)
                BIBIRICA SIMINA BADACHE ANDREEA 3-0(1,6,6)
                BIBIRICA ANDREEA PINTILIE NELA 3-1(2,-8,8,5)
                BIBIRICA SIMINA MOCANU DELIA 3-0(5,5,5)
                RADU DIANA PINTILIE NELA 3-0(9,3,9)

                LPS BISTRITA CSM MOINESTI 0-5.
                GIMBUTA AGNES CALOIANU IULIANA 0-3(-4,-4,-8.)
                SINGEORZAN IOANA BOGDAN IOANA 2-3(-13 ,-1 5,8,-5)
                SINGEORZAN CRISTINA MALACHE RALUCA 0-3(-7,-2,-5)
                SINGEORZAN IOANA CALOIANU IULIANA 0-3(-7,-2,-5)
                GIMBUTA AGNES MALACHE RALUCA 0-3(-10,-3,-7)

                - - - Actualizat - - -

                Reuniunea 3
                -----------
                CSM IASI CSS OD. SECUIESC 0-5.
                LITOVCENCO GHEORGHE KADAR TIBOR 0-3(-4,-5,-9)
                ACATRINEI DANIEL TAMAS SZABOLCS 1-3(-4,9,-7,-9)
                CIOLAN VLAD GYORGY ISTVAN 0-3(-9,-8,-5)
                ACATRINEI DANIEL KADAR TIBOR 0-3(-11,-9,-8.)
                LITOVCENCO GHEORGHE GYORGY ISTVAN 0-3(-6,-7,-9)
                CS RARIS T-SOARA CSM ZALAU 0-5.
                POPA BOGDAN OLAHUT RARES 0-3(-4,-10,-9)
                BECA ILIESEN MARCUT GABRIEL 2-3(-9,9,7,-9,-2)
                ILCU STELIAN MARGIN ANDREI 0-3(-5,-4,-4)
                BECA ILIESEN OLAHUT RARES 0-3(-7,-10,-9)
                ILCU STELIAN MARGIN ANDREI 0-3(-11,-7,-7)

                CS FF OD. SECUIESC CS TENIS CLUB DEJ 3-5.
                DANIEL ZSOMBOR GALATAN RARES 0-3(-7,-9,-15)
                GYORGYI LEVENTE HODIS ANDREI 3-0(5,8,4)
                JOBB LEVENTE GALATAN RAZVAN 1-3(-9,-9,8,-8.)
                GYORGYI LEVENTE GALATAN RARES 1-3(9,-7,-10,-7)
                DANIEL ZSOMBOR GALATAN RAZVAN 1-3(-7,-6,13,-8.)
                JOBB LEVENTE HODIS ANDREI 3-0(3,4,6)
                GYORGYI LEVENTE GALATAN RAZVAN 3-2(-11,5,4,-10,8.)
                JOBB LEVENTE GALATAN RARES 1-3(-9,-6,8,-3)

                CS U CRAIOVA I CSM CLUJ NAPOCA 5-3.
                MIREA GEORGE POP MIHAI 3-2(-6,-10,8,4,7)
                SIMULESCU DANIEL LIPAN ALEXANDRU 0-3(-8,-7,-3)
                GHEORGHE ALEXANDRU FARCAS DAN 3-0(8,4,9)
                SIMULESCU DANIEL POP MIHAI 3-0(12,11,8.)
                MIREA GEORGE FARCAS DAN 1-3(-6,-5,8,-9)
                GHEORGHE ALEXANDRU LIPAN ALEXANDRU 3-1(2,2,-10,11)
                SIMULESCU DANIEL FARCAS DAN 0-3(-5,-9,-9)
                GHEORGHE ALEXANDRU POP MIHAI 3-0(5,7,6)

                LPS NR C-TA II CSS ILFOV 1-5.
                TUDORACHE ALEX. BOGDAN CRISTIAN 0-3(-6,-4,-3)
                NICOLAE ALEXANNDRU DORCA VALENTIN 1-3(-7,-10,8,-5)
                BUGLEA VLAD MANESCU MIHAITA 0-3(-4,-7,-4)
                NICOLAE ALEXANNDRU BOGDAN CRISTIAN 3-1(7,7,-10,8.)
                TUDORACHE ALEX. MANESCU MIHAITA 0-3(-5,-2,-6)
                BUGLEA VLAD DORCA VALENTIN 0-3(-7,-4,-4)

                CSTA BUCURESTI LT NM TG.SECUIESC 5-0.
                DINCA NICOLAE MEDVES ANTAL 3-1(-7,6,8,10)
                GHINEA STEFAN BEDO NORBERT 3-0(6,4,7)
                SULU DANIEL VERES ZOLTAN 3-2(12,-10,9,-7,3)
                GHINEA STEFAN MEDVES ANTAL 3-0(7,8,10)
                DINCA NICOLAE VERES ZOLTAN 3-1(6,-4,9,7)

                ACS SPARTAC BUC. CS U CRAIOVA II 1-5.
                COJANU CIPRIAN BADESCU VIOREL 1-3(6,-6,-5,-5)
                PANTELIMON GABRIEL MIHALACHE DAN 3-0(9,1,6)
                DUMBRAVA NICOLAE COLAN EUGEN 1-3(-7,5,-8,-16)
                PANTELIMON GABRIEL BADESCU VIOREL 1-3(8,-7,-5,-9)
                COJANU CIPRIAN COLAN EUGEN 1-3(9,-6,-7,-8.)
                DUMBRAVA NICOLAE MIHALACHE DAN 1-3(-5,6,-9,-9)

                CS PRISTAVU C-LUNG CS RER BUZAU 5-4.
                ZAMFIR MIHAI VRABIE ALEXA DRU 3-0(7,5,9)
                SPELBUS FLORIN BATOG GEORGE 3-1(4,-6,8,7)
                TONGHIOIU STEFAN OPREA DANIEL 1-3(-5,10,-6,-7)
                SPELBUS FLORIN VRABIE ALEXA DRU 2-3(8,-8,7,-7,-10)
                ZAMFIR MIHAI OPREA DANIEL 1-3(-5,-8,8,-8.)
                TONGHIOIU STEFAN BATOG GEORGE 3-0(8,7,8.)
                SPELBUS FLORIN OPREA DANIEL 1-3(-5,7,-8,-6)
                TONGHIOIU STEFAN VRABIE ALEXA DRU 3-0(3,5,10)
                ZAMFIR MIHAI BATOG GEORGE 3-0(9,11,9)

                --

                CSROMGAZ MEDIAS CSTA BUCURESTI 5-2.
                TOTH BEATRICE OPREA ELENA 2-3(-3,-7,7,7,-6)
                BALTAG DENISA ANTOHE ANDRA 3-1(6,7,-6,6)
                MUNTEAN DIANA BIRLAN LORENA 3-2(7,-5,-6,7,8.)
                BALTAG DENISA OPREA ELENA 3-0(6,7,8.)
                TOTH BEATRICE BIRLAN LORENA 1-3(10,-6,-8,-7)
                MUNTEAN DIANA ANTOHE ANDRA 3-0(6,7,6)
                BALTAG DENISA BIRLAN LORENA 3-2(5,5-14,-6,8.)

                CSM GIURGIU LPS NR C-TA II 2-5.
                CHIRECEANU DENISA POSTUDOR ANDREEA 2-3(8,6,-8,-8,-6)
                CIULICA TEODORA DUDESCU ANDREEA 2-3(-7,5,0,-10,-10)
                PANTELIMON ANDREEA SMIGANOVSKAIA ECAT. 0-3(-11,-9,-4)
                CIULICA TEODORA POSTUDOR ANDREEA 3-1(7,11,-7,11)
                CHIRECEANU DENISA SMIGANOVSKAIA ECAT. 1-3(-9,9,-7,-8.)
                PANTELIMON ANDREEA DUDESCU ANDREEA 3-1(9,9,-6,9)
                CIULICA TEODORA SMIGANOVSKAIA ECAT. 0-3(-3,-9,-9)

                CSS SLATINA CS VOINTA GALATI 5-0.
                RADU DIANA MOCANU DELIA 3-0(2,7,8.)
                BIBIRICA SIMINA BADACHE ANDREEA 3-0(1,6,6)
                BIBIRICA ANDREEA PINTILIE NELA 3-1(2,-8,8,5)
                BIBIRICA SIMINA MOCANU DELIA 3-0(5,5,5)
                RADU DIANA PINTILIE NELA 3-0(9,3,9)

                LPS BISTRITA CSM MOINESTI 0-5.
                GIMBUTA AGNES CALOIANU IULIANA 0-3(-4,-4,-8.)
                SINGEORZAN IOANA BOGDAN IOANA 2-3(-13 ,-1 5,8,-5)
                SINGEORZAN CRISTINA MALACHE RALUCA 0-3(-7,-2,-5)
                SINGEORZAN IOANA CALOIANU IULIANA 0-3(-7,-2,-5)
                GIMBUTA AGNES MALACHE RALUCA 0-3(-10,-3,-7)

                - - - Actualizat - - -

                Reuniunea 4:

                CS RARIS TIMISOARA
                CSM CLUJ NAPOCA
                5-1.

                CS U CRAIOVA I
                CSM IASI
                5-0.

                CS FF OD. SECUIESC
                CSM ZALAU
                3-5.

                CS U CRAIOVA II
                LT NAGY MOZES TG. SECUIESC 5-3.

                CS RER BUZAU
                ACS SPARTAC BUC.
                5-2.

                LPS N. ROTARU C-TA II
                CSTA BUCURESTI
                1-5.

                CSS ILFOV
                CS PRISTAVU C-LUNG II
                1-5.

                CS TENIS CLUB DEJ
                CSS OD. SECUIESC
                4-5.

                --

                CSTA BUCURESTI
                LPS BISTRITA
                5-1.

                CS VOINTA GALATI
                LPS N. ROTARU C-TA II
                0-5.

                CSS SLATINA
                CS ROMGAZ MEDIAS
                1-5.

                CSM GIURGIU
                CSM MOINESTI
                3-5.

                - - - Actualizat - - -

                detalii reuninea a 4-a: http://admin.frtenismasa.ro/uploads/...20R4%20tur.pdf
                FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
                Tel : 0742 257 995

                Comentariu


                • #9
                  Reuniunea/runda/intalnirea/etc a cincea:

                  http://admin.frtenismasa.ro/uploads/...20R5%20tur.pdf

                  Reuniunea/runda/intalnirea/etc a sasea:

                  http://admin.frtenismasa.ro/uploads/...20R6%20tur.pdf

                  - - - Actualizat - - -

                  Reuniunea/runda/intalnirea/etc a sasea:

                  http://admin.frtenismasa.ro/uploads/...20R7%20tur.pdf

                  Clasamente:

                  FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
                  Tel : 0742 257 995

                  Comentariu


                  • #10
                    Retur Divizia A - Reuniunea 1

                    Masculin - Seria a I-a

                    CS FF OD. SECUIESC - CS "U"CRAIOVA I 0-5
                    GORGENYI LEVENTE - MIREA GEORGE 0-3 (-4,-8,-9)
                    TRIF LUCIAN - ZARNESCU DAN 1-3 (9,-4,-8,-2)
                    JOBB LEVENTE - GHE0RGHE ALEX. 0-3 (-3,-5,-
                    TRIF LUCIAN - MIREA GEORGE 0-3 (-8,-12,-2)
                    GORGENYI LEVENTE - GHE0RGHE ALEX. 0-3 (-3,-6,-6)

                    CSM CLUJ NAPOCA - CSM ZALAU 5-2
                    POP MIHAI - OLAHUT RARES 3-1 (9,-9,8,10)
                    LIPAN ALEXANDRU - MARCUT GABRIEL 3-0 (4,2,
                    FARCAS DAN - MARGIN ADREI 3-0 (8,6,5)
                    LIPAN ALEXANDRU - OLAHUT RARES 0-3 (-6,-11,-6)
                    POP MIHAI - MARGIN ADREI 1-3 (-6,6,-12,-11)
                    FARCAS DAN - MARCUT GABRIEL 3-1 (3,-10,3,4)
                    LIPAN ALEXANDRU - MARGIN ADREI 3-0 (7,11,

                    CSS OD.SECUIESC - CS TENIS CLUB DEJ 5-1
                    TAMAS SZABOLCS - GALATAN RAZVAN 3-2 (8,-6,-8,8,9)
                    GYORGY ISTVAN - MICAN NICOLAE 3-0 (6,5,3)
                    KADAR TIBOR - GALATAN RARES 3-1 (5,-6,8,7)
                    GYORGY ISTVAN - GALATAN RAZVAN 2-3 (-12,-10,8,10,-
                    TAMAS SZABOLCS - GALATAN RARES 3-1 (-9,3,4,7)
                    KADAR TIBOR - MICAN NICOLAE 3-0 (4,7,2)

                    CS RARIS TIMISOARA - CSM IASI 5-3
                    BECA ILIESEN - AGA ALEXANDRU 0-3 (-4,-7,-6)
                    MUTRESCU EUGEN - ANGHEL ALEXANDRU 3-2 (-8,8,9,-10,9)
                    LAZICI COSMIN - ACATRINEI DANIEL 3-1 (9,-7,7,
                    MUTRESCU EUGEN - AGA ALEXANDRU 0-3 (-4,-6,-
                    BECA ILIESEN - ACATRINEI DANIEL 0-3 (-5,-6,-6)
                    LAZICI COSMIN - ANGHEL ALEXANDRU 3-2 (-5,-7,8,3,5)
                    MUTRESCU EUGEN - ACATRINEI DANIEL 3-2 (7,4,-7,-6,6)
                    LAZICI COSMIN - AGA ALEXANDRU 3-2 (8,-12,-6,8,9)

                    Masculin seria a II-a

                    ACS SPARTAC BUC. - CS RER BUZAU 1-5
                    FODORAN COSMIN - VRABIE ALEX. 0-3 (-7,-11,-3)
                    TEODOR C-TIN - BATOC GEORGE 2-3 (10,-9,-7,5,-
                    DUMBRAVA NICOLAE - OPREA DRAGOS 1-3 (-6,-6,9,-10)
                    TEODOR C-TIN - VRABIE ALEX. 3-2 (-10,8,8,-11,9)
                    FODORAN COSMIN - OPREA DRAGOS 0-3 (-3,-12,-7)
                    DUMBRAVA NICOLAE - BATOC GEORGE 1-3 (-8,6,-6,-6)

                    LT NAGY MOZES TG.SECUIESC - CSS ILFOV 0-5
                    BEDO NORBERT - DUMITRA DAVID 0-3 (-8,-5,-3)
                    MEDVES ANTAL - BOACA VALENTIN 2-3 (-4,7,-6,-7,-
                    TOMA DARIUS - BOGDAN CRISTIAN 1-3 (8,-3,-8,-13)
                    MEDVES ANTAL - DUMITRA DAVID 1-3 (-5,-6,-7,-9)
                    BEDO NORBERT - BOACA VALENTIN 0-3 (-7,-7,-3)

                    CS PRISTAVU CAMPULUNG - LPS CONSTANTA II 5-0
                    ZAMFIR MIHAI - PLETEA ANTONIO 3-0 (7,2,
                    SPELBUS FLORIN - NICOLAE ALEXANDRU 3-0 (4,10,7)
                    TONGHIOIU STEFAN - CHIRITA ALEXANDRU 3-2 (-6,8,9,-9,7)
                    SPELBUS FLORIN - PLETEA ANTONIO 3-1 (13,-11,6,
                    ZAMFIR MIHAI - CHIRITA ALEXANDRU 3-0 (9,4,7)

                    CS "U"CRAIOVA II - CSTA BUCURESTI 1-5
                    BADESCU VIOREL - GHINEA STEFAN 3-1 (-5,10,8,10)
                    COLAN EUGEN - CIOBANU ALEX. 1-3 (-6,6,-8,-5)
                    MIHALACHE DAN - MANESCU MIHAITA 0-3 (-10,-8,-
                    COLAN EUGEN - GHINEA STEFAN 0-3 (-5,-9,-9)
                    BADESCU VIOREL - MANESCU MIHAITA 2-3 (10,-3,-7,9,-
                    MIHALACHE DAN - CIOBANU ALEX. 0-3 (-10,-3,-

                    Feminin

                    CSM MOINESTI - CS VOINTA GALATI 5-0 (W-0)
                    IRIMIA ILINCA
                    MALACHE RALUCA
                    STOINEA IOANA

                    LPS BISTRITA - CSS SLATINA 0-5
                    SINGEORZAN CRISTINA - BIBIRICA ANDRADA 0-3 (-3,-1,-2)
                    GIMBUTA AGNES - RADU DIANA 0-3 (-3,-7,-3)
                    DRANCA ANA MARIA - BIBIRICA SIMINA 0-3 (-7,-2,-6)
                    GIMBUTA AGNES - BIBIRICA ANDRADA 1-3 (-4,4,-10,-7)
                    SINGEORZAN CRISTINA - RADU DIANA 0-3 (-3,-4,-4)

                    CSTA BUCURESTI - CS ROMGAZ MEDIAS 1-5
                    ANTOHE ANDRA - MUNTEAN DIANA 0-3 (-8,-10,-5)
                    BIRLAN LORENA - BALTAG DENISA 1-3 (-6,-7,-5,-4)
                    BEJENARIU ALEX. - DRAGOMAN ANDREEA 0-3 (-5,-8,-4)
                    BIRLAN LORENA - MUNTEAN DIANA 3-0 (3,6,
                    ANTOHE ANDRA - DRAGOMAN ANDREEA 0-3 (-6,-5,-6)
                    BEJENARIU ALEX. - BALTAG DENISA 0-3 (-9,-9,-12)

                    CSM GIURGIU - LPS CONSTANTA II 2-5
                    PANTELIMON ANDREEA - BUCUR ANDREEA 3-1 (9,-7,10,9)
                    CIULICA TEODORA - SMIGANOVSKAIA KATIA 0-3 (-6,-5,-9)
                    CHIRECEANU DENISA - POSTUDOR ANDREEA 0-3 (-8,-2,-6)
                    CIULICA TEODORA - BUCUR ANDREEA 3-2 (9,-4,-12,11,7)
                    PANTELIMON ANDREEA - POSTUDOR ANDREEA 0-3 (-5,-6,-
                    CHIRECEANU DENISA - SMIGANOVSKAIA KATIA 0-3 (-8,-6,-9)
                    CIULICA TEODORA - POSTUDOR ANDREEA 0-3 (-8,-8,-9)
                    Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                    Comentariu


                    • #11
                      Retur Divizia A - Reuniunea 2

                      Masculin seria a I-a

                      CS "U"CRAIOVA I - CS TENIS CLUB DEJ 5-0
                      MIREA GEORGE - GALATEAN RAZVAN 3-1 (7,4,-9,6)
                      ZARNESCU DAN - MICAN NICOLAE 3-0 (4,6,6)
                      GHEORGHE ALEX. - GALATEAN RARES 3-0 (3,5,5)
                      ZARNESCU DAN - GALATEAN RAZVAN 3-1 (5,-13,8,9)
                      MIREA GEORGE - GALATEAN RARES 3-0 (10,8,2)

                      CSM IASI - CSM CLUJ NAPOCA 0-5
                      ACATRINEI DANIEL - LIPAN ALEXANDRU 1-3 (10,-10,-1,-1)
                      AGA ALEXANDRRU - POP MIHAI 0-3 (-8,-9,-9)
                      LITOVCENCO GHE. - FARCAS DAN 0-3 (-8,-11,-9)
                      AGA ALEXANDRRU - LIPAN ALEXANDRU 2-3 (-6,7,-8,5,-9)
                      ACATRINEI DANIEL - FARCAS DAN 1-3 (9,-6,-7,-

                      CS RARIS TIMISOARA - CSS OD.SECUIESC 0-5
                      BECA ILIESEN - KADAR TIBOR 0-3 (-4,-4,-9)
                      MUTRESCU EUGEN - TAMAS SZABOLCS 2-3 (-8,3,6,-8,-
                      LAZICI COSMIN - GYORGY ISTVAN 0-3 (-9,-1,-2)
                      MUTRESCU EUGEN - KADAR TIBOR 0-3 (-6,-6,-13
                      BECA ILIESEN - GYORGY ISTVAN 0-3 (-5,-2,-3)

                      CS FF OD. SECUIESC - CSM ZALAU 3-5
                      TRIF LUCIAN - OLAHUT RARES 2-3 (4,9,-5,-10,-9)
                      GORGENYI LEVENTE - MARCUT GABRIEL 3-0 (1,3,3)
                      JOBB LEVENTE - MARGIN ANDREI 0-3 (-12,-5,-5)
                      GORGENYI LEVENTE - OLAHUT RARES 3-1 (8,9,-9,13)
                      TRIF LUCIAN - MARGIN ANDREI 1-3 (-4,-9,9,-4)
                      JOBB LEVENTE - MARCUT GABRIEL 3-0 (10,6,3)
                      GORGENYI LEVENTE - OLAHUT RARES 0-3 (-4,-6,-7)
                      JOBB LEVENTE - MARGIN ANDREI 2-3 (11,-6,8,-6,-9)

                      Masculin seria a II-a

                      CSTA BUCURESTI - LT NAGY MOZES TG.SECUIESC 5-0
                      DINCA NICOLAE - MEDVES ANTAL 3-0 (2,8,4)
                      MANESCU MIHAITA - BEDO NORBERT 3-1 (9,-11,9,5)
                      GHINEA STEFAN - TOMA DARIUS 3-0 (4,7,12)
                      MANESCU MIHAITA - MEDVES ANTAL 3-0 (7,10,10)
                      DINCA NICOLAE - TOMA DARIUS 3-2 (-7,5,5,-8,2)

                      ACS SPARTAC BUC. - LPS CONSTANTA II 1-5
                      FODORAN COSMIN - NICOLAE ALEX. 3-2 (9,-8,8,-12,10)
                      TEODOR CRISTIAN - PLETEA ANTONIO 0-3 (-5,-7,-7)
                      DUMBRAVA NICOLAE - CHIRITA ALEXANDRU 0-3 (-9,-4,-4)
                      TEODOR CRISTIAN - NICOLAE ALEX. 0-3 (-5,-9,-7)
                      FODORAN COSMIN - CHIRITA ALEXANDRU 1-3 (-3,-6,12,-
                      Lipsește rezultatul unui meci.

                      CS PRISTAVU CAMPULUNG - CS U CRAIOVA II 5-0
                      ZAMFIR MIHAI - PARVU VASILE 3-1 (6,9,-10,
                      SPELBUS FLORIN - BADESCU VIOREL 3-0 (11,6,9)
                      TONGHIOIU STEFAN - MIHALACHE DAN 3-0 (8,7,6)
                      SPELBUS FLORIN - PARVU VASILE 3-0 (8,4,6)
                      ZAMFIR MIHAI - MIHALACHE DAN 3-0 (9,9,5)

                      CS RER BUZAU - CSS ILFOV 5-3
                      BATOG GEORGE - DUMITRA DAVID 3-0 (8,9,4)
                      0PREA DRAGOS - BOACA VALENTIN 3-0 (9,5,9)
                      VRABIE ALEXANDRU - BOGDAN CRISTIAN 1-3 (-8,7,-8,-3)
                      OPREA DRAGOS - BOACA VALENTIN 3-1 (7,9,-7,
                      BATOG GEORGE - DUMITRA DAVID 0-3 (-4,-3,-6)
                      VRABIE ALEXANDRU - BOGDAN CRISTIAN 3-0 (6,9,11)
                      OPREA DRAGOS - BOACA VALENTIN 1-3 (-9,4,-10,-5)
                      VRABIE ALEXANDRU - BOGDAN CRISTIAN 3-1 (2,-9,5,6)

                      Feminin

                      CS ROMGAZ MEDIAS - LPS BISTRITA 5-0
                      MUNTEAN DIANA - GIMBUTA AGNES 3-0 (3,6,3)
                      BALTAG DENISA - DRANCA ANA 3-0 (3,2,3)
                      TOTH BEATRICE - SINGEORZAN IOANA 3-0 (5,6,2)
                      BALTAG DENISA - GIMBUTA AGNES 3-0 (3,3,4)
                      MUNTEAN DIANA - SINGEORZAN IOANA 3-0 (5,9,5)

                      CS VOINTA GALATI - CSM GIURGIU 5-2
                      PINTILIE NELA - CHIRECEANU DENISA 1-3 (-5,-7,8,-2)
                      ZUGRAVU AURA - PANTELIMON ANDREEA 3-0 (5,7,7)
                      CALOIANU IULIANA - CIULICA TEODORA 3-1 (10,4,-8,11)
                      ZUGRAVU AURA - CHIRECEANU DENISA 3-0 (5,6,5)
                      PINTILIE NELA - CIULICA TEODORA 0-3 (-4,-7.-
                      CALOIANU IULIANA - PANTELIMON ANDREEA 3-0 (4,8,2)
                      ZUGRAVU AURA - CIULICA TEODORA 3-1 (2,-8,7,9)

                      LPS CONSTANTA II - CSS SLATINA 5-2
                      POSTUDOR ANDREEA - RADA CRISTINA 3-0 (9,9,9)
                      SMIGANOVSKAIA KATIA - BIBIRICA ANDRADA 3-0 (11,8,2)
                      BUCUR ANDREEA - BIBIRICA SIMINA 0-3 (-3,-10,-
                      SMIGANOVSKAIA KATIA - RADA CRISTINA 3-0 (3,6,4)
                      POSTUDOR ANDREEA - BIBIRICA SIMINA 3-2 (7,-8,-9,5,3)
                      BUCUR ANDREEA - BIBIRICA ANDRADA 0-3 (-5,-3,-6)
                      SMIGANOVSKAIA KATIA - BIBIRICA SIMINA 3-0 (3,7,6)

                      CSTA BUCURESTI - CSM MOINESTI 3-5
                      ANTOHE ANDREEA - MALACHE RALUCA 1-3 (-8,-4,8,-6)
                      BIRLAN LORENA - IRIMIA ILINCA 3-0 (5,7,5)
                      BEJENARIU ALEX. - STOINEA NELA 0-3 (-9,-8,-
                      BIRLAN LORENA - MALACHE RALUCA 3-2 (-7,-11,5,11,
                      ANTOHE ANDREEA - STOINEA NELA 0-3 (-6,-9,-4)
                      BEJENARIU ALEX. - IRIMIA ILINCA 3-0 (6,14,
                      BIRLAN LORENA - STOINEA NELA 2-3 (-8,-7,13,10,-3)
                      BEJENARIU ALEX. - MALACHE RALUCA 0-3 (-8,-5,-9
                      Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                      Comentariu


                      • #12
                        Retur Divizia A - Reuniunea 3

                        Masculin seria a I-a

                        CS TENIS CLUB DEJ - CSM ZALAU 5-4
                        GALATAN RAZVAN - OLAHUT RARES 3-1 (-9,2,4,
                        GALATAN RARES - MARCUT GABRIEL 3-0 (9,4,2)
                        MICAN NICOLAE - MARGIN ANDREI 0-3 (-8,-9,-6)
                        GALATAN RARES - OLAHUT RARES 3-2 (-5,-7,9,9,10)
                        GALATAN RAZVAN - MARGIN ANDREI 1-3 (-8,-9,6,-12)
                        MICAN NICOLAE - MARCUT GABRIEL 3-1 (-10,7,5,9)
                        GALATAN RARES - MARGIN ANDREI 1-3 (-9,-6,9,-9)
                        MICAN NICOLAE - OLAHUT RARES 1-3 (-4,-5,11,-6)
                        GALATAN RAZVAN - MARCUT GABRIEL 3-0 (6,4,3)

                        CS FF OD.SECUIESC - CSM IASI 0-5
                        JOBB LEVENTE - AGA BOGDAN 1-3 (-7,13,-5,-
                        TRIF LUCIAN - ANGHEL ALEX. 2-3 (-12,9,7,-9,-9)
                        GORGENYI LEVENTE - LITOVCENCO GHEORGHE 0-3 (-7,-8,-6)
                        TRIF LUCIAN - AGA BOGDAN 1-3 (-10,-10,10,-7)
                        JOBB LEVENTE - LITOVCENCO GHEORGHE 0-3 (-8,-9,-10)

                        CS RARIS TIMISOARA - CSM CLUJNAPOCA 0-5
                        BECA ILIESEN - LIPAN ALEXANDRU 0-3 (-6,-7,-
                        MUTRESCU EUGEN - POP MIHAI 1-3 (-10,6,-10,-2)
                        LAZICI COSMIN - FARCAS DAN 0-3 (-9,-8,-9)
                        MUTRESCU EUGEN - LIPAN ALEXANDRU 0-3 (-3,-4,-
                        BECA ILIESEN - FARCAS DAN 0-3 (-3,-5,-

                        CSS OD.SECUIESC - CS "U"CRAIOAVA I 3-5
                        KADAR TIBOR - MIREA GEORGE 2-3 (7,-4,8,-8,-7)
                        GYORGY ISTVAN - ZARNESCU DAN 2-3 (-9,5,-6,6,-
                        TAMAS SZABOLCS - GHEORGHE ALEXANDRU 0-3 (-5,-8,-9)
                        GYORGY ISTVAN - MIREA GEORGE 3-1 (9,10,-6,9)
                        KADAR TIBOR - GHEORGHE ALEXANDRU 0-3 (-6,-9,-7)
                        TAMAS SZABOLCS - ZARNESCU DAN 3-0 (3,3,5)
                        GYORGY ISTVAN - GHEORGHE ALEXANDRU 3-2 (-8,7,-5,7,9)
                        TAMAS SZABOLCS - MIREA GEORGE 1-3 (-4,-4,10,-6)

                        Masculin seria a II-a

                        ACS SSPARTAC BUC. - CS "U"CRAIOVA II 1-5
                        FODORAN COSMIN - COLAN EUGEN 0-3 (-7,-4,-2)
                        PANTELIMON GABRIEL - MIHALACHE DAN 3-2 (-13,9,-6,8,10)
                        DUMBRAVA NICOLAE - BADESCU VIOREL 0-3 (-9,-5,-6)
                        PANTELIMON GABRIEL - COLAN EUGEN 0-3 (-7,-9,-7)
                        FODORAN COSMIN - BADESCU VIOREL 1-3 (-8,-3,10,-9)
                        DUMBRAVA NICOLAE - MIHALACHE DAN 1-3 (-6,8,-5,-10)

                        CS RER BUZAU - LT NAGY MOZES TG.SECUIESC 5-3
                        VRABIE ALEXANDRU - MEDVES ANTAL 3-0 (11,5,5)
                        OPREA DRAGOS - BEDO NORBERT 3-0 (4,2,4)
                        BATOG GEORGE - TOMA DARIUS 2-3 (-8,-11,2,10,-6)
                        OPREA DRAGOS - MEDVES ANTAL 3-0 (8,2,9)
                        VRABIE ALEXANDRU - TOMA DARIUS 2-3 (8,6,-5,-8,-9)
                        BATOG GEORGE - BEDO NORBERT 3-0 (3,7,1)
                        OPREA DRAGOS - TOMA DARIUS 2-3 (8,9,-8,-2,-6)
                        BATOG GEORGE - MEDVES ANTAL 3-1 (4,-14,8,6)

                        CS PRISTAVU CAMPULUNG - CSTA BUCURESTI 5-1
                        ZAMFIR MIHAI - GHINEA STEFAN 3-2 (6,-10,-14,8,3)
                        SPELBUS FLORIN - CIOBANU ALEX. 3-1 (8,-9,4,5)
                        TONGHIOIU STEFAN - MANESCU MIHAITA 3-1 (9,-10,5,5)
                        SPELBUS FLORIN - GHINEA STEFAN 3-2 (-9,-10,5,6,5)
                        ZAMFIR MIHAI - MANESCU MIHAITA 2-3 (7,-11,-7,2,-6)
                        TONGHIOIU STEFAN - CIOBANU ALEX. 3-0 (11,4,4)

                        LPS NICOLAE ROTARU C-TA II - CSS ILFOV 5-3
                        CHIRITA ALEXANDRU - DUMITRA DAVID 3-0 (4,2,5)
                        PLETEA ANTONIO - DORCA VALENTIN 2-3 (-8,10,-5,7,-5)
                        NICOLAE ALEXANDRU - BOGDAN CRISTIAN 2-3 (5,9,-8,-3,-4)
                        PLETEA ANTONIO - DUMITRA DAVID 3-1 (12,6,-8,5)
                        CHIRITA ALEXANDRU - BOGDAN CRISTIAN 0-3 (-7,-11,-
                        NICOLAE ALEXANDRU - DORCA VALENTIN 3-2 (-8,5,9,-9,
                        PLETEA ANTONIO - BOGDAN CRISTIAN 3-0 (5,9,9)
                        NICOLAE ALEXANDRU - DUMITRA DAVID 3-0 (4,5,6)

                        Feminin

                        CS ROMGAZ MEDIAS - CSM MOINESTI 5-0
                        DRAGOMAN ANDREEA - MALACHE RALUCA 3-0 (4,8,4)
                        BALTAG DENISA - IRIMIA ILINCA 3-0 (5,5,9)
                        TOTH BEATRICE - STOINEA IOANA 3-0 (6,4,7)
                        BALTAG DENISA - MALACHE RALUCA 3-1 (7,9,-8,9)
                        DRAGOMAN ANDREEA - STOINEA IOANA 3-0 (7,4,4)

                        CS VOINTA GALATI - CSS SLATINA 5-2
                        PINTILIE NELA - BIBIRICA ANDRADA 0-3 (-1,-1,-9)
                        ZUGRAVU AURA - RADU DIANA 3-0 (2,3,5)
                        CALOIANU IULIANA - RADA CRISTINA 3-1 (11,6.-9.
                        ZUGRAVU AURA - BIBIRICA ANDRADA 3-0 (5,6,10)
                        PINTILIE NELA - RADA CRISTINA 0-3 (-4,-10,-4)
                        CALOIANU IULIANA - RADU DIANA 3-0 (7,4,4)
                        ZUGRAVU AURA - RADA CRISTINA 3-0 (6,2,3)

                        LPS BISTRITA - LPS NICOLAE ROTARU C-TA II 0-5
                        GIMBUTA AGNES - BUCUR ANDREEA 0-3 (-10,-13,-9)
                        SINGEORZAN CRISTINA - POSTUDOR ANDREEA 0-3 (-1,-5,-5)
                        SINGEORZAN IOANA - SMIGANOVSKAIA ECAT. 0-3 (-2,-5,-5)
                        SINGEORZAN CRISTINA - BUCUR ANDREEA 1-3 (9,-8,-9,-9)
                        GIMBUTA AGNES - SMIGANOVSKAIA ECAT. 0-3 (-10,-6,-4)

                        CSM GIURGIU - CSTA BUCURESTI 5-2
                        PANTELIMON ANDREEA - ANTOHE ANDRA 3-1 (8,3,-3,4)
                        CIULICA TEODORA - BEJENARIU ALEXANDRA 3-0 (10,6,6)
                        CHIRECEANU DENISA - BIRLAN LORENA 3-0 (7,4,4)
                        CIULICA TEODORA - ANTOHE ANDRA 3-0 (4,9,10)
                        PANTELIMON ANDREEA - BIRLAN LORENA 0-3 (-12,-9,-12)
                        CHIRECEANU DENISA - BEJENARIU ALEXANDRA 0-3 (-12,-9,-12)
                        CIULICA TEODORA - BIRLAN LORENA 3-2 (-5,-8,5,8,11
                        Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                        Comentariu


                        • #13
                          Retur Divizia A - Reuniunea 4

                          Masculin seria a I-a

                          CSM ZALAU - CSS OD.SECUIESC 2-5
                          MARCUT GABRIEL - KADAR TIBOR 0-3 (-1,-6,-3)
                          MARGIN ANDREI - TAMAS SZABOLCS 2-3 (7,-10,13-6,-10)
                          OLAHUT RARES - GYORGY ISTVAN 3-2 (8,7,-9,-4,3)
                          MARGIN ANDREI - KADAR TIBOR 0-3 (-7,-5,-2)
                          MARCUT GABRIEL - GYORGY ISTVAN 0-3 (-3,-3,-3)
                          OLAHUT RARES - TAMAS SZABOLCS 3-0 (10,7,11)
                          MARGIN ANDREI - GYORGY ISTVAN 1-3 (-8,-9,6,-4)

                          CS FF OD.SECUIESC - CSM CLUJ NAPOCA 1-5
                          JOBB LEVENTE - FARCAS DAN 1-3 (-5,-7,8,-2)
                          TRIF LUCIAN - POP MIHAI 3-1 (9,9,-6,
                          GORGONEYI LEVENTE - LIPAN ALEXANDDRU 0-3 (-11,-8,-7)
                          TRIF LUCIAN - FARCAS DAN 2-3 (14,11,-1,-9,-9)
                          JOBB LEVENTE - LIPAN ALEXANDDRU 1-3 (-6,8,-8,-10)
                          GORGONEYI LEVENTE - POP MIHAI 2-3 (-4,-8,7,4,-3)

                          CSM IASI - CS TENIS CLUB DEJ 5-4
                          AGA ALEXANDRU - GALATAN RAZVAN 3-1 (-3,4,10,9)
                          LITOVCENCO GHEORGHE - MICAN NICOLAE 3-1 (1,4,-6,2)
                          ACATRINEI DANIEL - GALATAN RARES 0-3 (-9,-5,-7)
                          LITOVCENCO GHEORGHE - GALATAN RAZVAN 0-3 (-10,-8,-
                          AGA ALEXANDRU - GALATAN RARES 3-1 (-7,7,10,
                          ACATRINEI DANIEL - MICAN NICOLAE 3-1 (6,-8,5,1)
                          LITOVCENCO GHEORGHE - GALATAN RARES 1-3 (-9,-5,10,-7)
                          ACATRINEI DANIEL - GALATAN RAZVAN 2-3 (-8,9,-10,9,-5)
                          AGA ALEXANDRU - MICAN NICOLAE 3-0 (8,5,5)

                          CS RARIS TIMISOARA - CS "U"CRAIOVA I 0-5
                          BECA ILIESEN - BARBULESCU CRISTIAN 0-3 (-1,-3,-3)
                          LAZICI COSMIN - GHEORGHE ALEX. 0-3 (-5,-7,-2)
                          MUTRESCU EUGEN - SIMULESCU DANIEL 1-3 (-5,-8,8,-10)
                          LAZICI COSMIN - BARBULESCU CRISTIAN 0-3 (-1,-5,-2)
                          BECA ILIESEN - SIMULESCU DANIEL 0-3 (-4,-10,-4)

                          Masculin seria a II-a

                          CS PRISTAVU CAMPULUNG - LT NAGY MOZES TG.SECUIESC 5-0
                          FERARU ALEXANDRU - MEDVES ANTAL 3-2 (-6,-6,10,7,10)
                          SPELBUS FLORIN - BEDO NORBERT 3-0 (1,6,1)
                          TONGHIOIU STEFAN - TOMA DARIUS 3-0 (4,3,
                          SPELBUS FLORIN - MEDVES ANTAL 3-0 (8,6,
                          FERARU ALEXANDRU - TOMA DARIUS 3-0 (8,4,9)

                          CSTA BUCURESTI - ACS SPARTAC BUC. 5-0
                          CIOBANU ALEXANDRU - TEODOR CRISTIAN 3-0 (6,6,10)
                          MANESCU MIHAITA - DUMBRAVA NICOLAE 3-2 (-9,-9,1,3,11)
                          DINCA NICOLAE - PANTELIMON GABRIEL 3-1 (-5,11,7,10)
                          CIOBANU ALEXANDRU - TEODOR CRISTIAN 3-1 (7,-10,6,11)
                          MANESCU MIHAITA - PANTELIMON GABRIEL 3-0 (6,8,9)

                          CS RER BUZAU - LPS CONSTANTA II 5-2
                          VRABIE ALEXANDRU - NICOLAE ALEXANDRU 1-3 (-6,-10,9,-3)
                          OPREA DRAGOS - PLETEA ANTONIO 3-0 (10,6,6)
                          BATOG GEORGE - CHIRITA ALEXANDRU 3-1 (-9,11,13,4)
                          OPREA DRAGOS - NICOLAE ALEXANDRU 3-0 (9,8,4,)
                          VRABIE ALEXANDRU - CHIRITA ALEXANDRU 3-2 (-8,9,4,-11,10)
                          BATOG GEORGE - PLETEA ANTONIO 1-3 (8,-6,-8,-1)
                          OPREA DRAGOS - CHIRITA ALEXANDRU 3-1 (-5,2,6,

                          CS "U"CRAIOVA II - CSS ILFOV 2-5
                          BADESCU VIOREL - DUMITRA DAVID 1-3 (7,-5,-5,-5)
                          COLAN EUGEN - BOACA VALENTIN 1-3 (-8,-3,9,-5)
                          MIHALACHE DAN - BOGDAN CRISTIAN 0-3 (-5,-9,-9)
                          COLAN EUGEN - DUMITRA DAVID 3-0 (10,5,7)
                          BADESCU VIOREL - BOGDAN CRISTIAN 2-3 (-5,8,-5,8,-10)
                          MIHALACHE DAN - BOACA VALENTIN 3-2 (-8,9,10,-10,10)
                          COLAN EUGEN - BOGDAN CRISTIAN 0-3 (-8,-2,-1)

                          Feminin

                          CS ROMGAZ MEDIAS - CSM GIURGIU 5-3
                          DRAGOMAN ANDREEA - CHIRECEANU DENISA 3-0 (3,1,6)
                          MUNTEANU DIANA - PANTELIMON ANDREEA 2-3 (2,-8,-10,7,-
                          BALTAG DENISA - CIULICA TEODORA 3-2 (7,5,-7,-11,3)
                          MUNTEANU DIANA - CHIRECEANU DENISA 1-3 (-7,-9,9,-7)
                          DRAGOMAN ANDREEA - CIULICA TEODORA 3-0 (3,9,5)
                          BALTAG DENISA - PANTELIMON ANDREEA 3-1 (-9,8,9,5)
                          MUNTEANU DIANA - CIULICA TEODORA 1-3 (-9,9,-10,-9)
                          BALTAG DENISA - CHIRECEANU DENISA 3-1 (-5,6,7,3)

                          LPS BISTRITA - CSM MOINESTI 2-5
                          DRANCA ANA - MALACHE RALUCA 0-3 (-5,-5,-4)
                          SINGEORZAN IOANA - IRIMIA ILINCA 3-0 (3,8,4)
                          GIMBUTA AGNES - STOINEA IOANA 0-3 (-7,-1,-2)
                          SINGEORZAN IOANA - MALACHE RALUCA 0-3 (-7,-8,-
                          DRANCA ANA - STOINEA IOANA 0-3 (-1,-1,-1)
                          GIMBUTA AGNES - IRIMIA ILINCA 3-2 (-5,-8,9,9,
                          SINGEORZAN IOANA - STOINEA IOANA 0-3 (-9,-6,-6)

                          LPS CONSTANTA II - CS VOINTA GALATI 5-1
                          BUCUR ANDREEA - CALOIANU IULIANA 3-2 (-9,9,-8,7,
                          POSTUDOR ANDREEA - PINTILIE NELA 3-0 (9,6,3)
                          SMIGANOVSKAIA KATIA - BORDEI AURA 3-0 (10,9,9)
                          POSTUDOR ANDREEA - CALOIANU IULIANA 3-2 (-6,7,-6,4,7)
                          BUCUR ANDREEA - BORDEI AURA 1-3 (-8,-9,9,-7)
                          SMIGANOVSKAIA KATIA - PINTILIE NELA 3-1 (9,9,-14,7)

                          CSTA BUCURESTI - CSS SLATINA 5-4
                          ANTOHE ANDRA - RADA CRISTINA 0-3 (-6,-4,-10)
                          BIRLAN LORENA - BIBIRICA ANDRADA 3-2 (-9,9,8,-7,2)
                          BEJENARIU ALEX. - BIBIRICA SIMINA 2-3 (-9,11,6,-10,-6)
                          BIRLAN LORENA - RADA CRISTINA 3-1 (-7,6,9,6)
                          ANTOHE ANDRA - BIBIRICA SIMINA 2-3 (10,-4,-11,4,-6)
                          BEJENARIU ALEX. - BIBIRICA ANDRADA 3-0 (6,5,9)
                          BIRLAN LORENA - BIBIRICA SIMINA 0-3 (-9,-6,-3)
                          BEJENARIU ALEX. - RADA CRISTINA 3-1 (-9,7,5,10)
                          ANTOHE ANDRA - BIBIRICA ANDRADA 3-1 (-4,7,6,3)
                          Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                          Comentariu


                          • #14
                            Retur Divizia A - Reuniunea 5

                            Masculin seria a I-a

                            CS TENIS CLUB DEJ - CSM CLUJ NAPOCA 2-5
                            GALATAN RARES - LIPAN ALEXANDRU 3-2 (10,-4,6,-10,12)
                            GALATAN RAZVAN - POP MIHAI 3-2 (8,-10,-5,3,11)
                            MICAN NICOLAE - FARCAS DAN 0-3 (-9,-8,-5)
                            GALATAN RAZVAN - LIPAN ALEXANDRU 1-3 (-6,-5,9,-
                            GALATAN RARES - FARCAS DAN 2-3 (9,-7,-9,7,-9)
                            MICAN NICOLAE - POP MIHAI 0-3 (-5,-5,-3)
                            GALATAN RAZVAN - FARCAS DAN 1-3 (-9,-6,6,-5)

                            CS "U"CRAIOVA I - CSM ZALAU 5-0
                            BARBULESCU CRISTIAN - OLAHUT RARES 3-0 (4,4,3)
                            SIMULESCU DANIEL - MARCUT GABRIEL 3-0 (1,3,1)
                            GHEORGHE ALEXANDRU - MARGIN ANDREI 3-1 (-6,5,8,4)
                            SIMULESCU DANIEL - OLAHUT RARES 3-0 (1,10,4)
                            BARBULESCU CRISTIAN - MARGIN ANDREI 3-0 (9,8,9)

                            CSM IASI - CSS OD.SECUIESC 1-5
                            ANGHEL ALEXANDRU - KADAR TIBOR 0-3 (-7,-9,-15)
                            LITOVCENCO GHE. - TAMAS SZABOLCS 0-3 (-6,-8,-6)
                            ACATRINEI DANIEL - GYORGY ISTVAN 0-3 (-2,-5,-7)
                            LITOVCENCO GHE. - KADAR TIBOR 0-3 (-6,-4,-4)
                            ANGHEL ALEXANDRU - GYORGY ISTVAN 3-2 (10,-8,-4,9,
                            ACATRINEI DANIEL - TAMAS SZABOLCS 2-3 (9,-10,8,-11,-5)

                            CS RARIS TIMISOARA - CS FF OD.SECUIESC 0-5
                            BECA ILIESEN - GORGENYI LEVENTE 0-3 (-7,-5,-3)
                            MUTRESCU EEUGEN - JOBB LEVENTE 2-3 (7,-8,5,-5,-
                            LAZICI COSMIN - TRIF LUCIAN 1-3 (-8,7,-7,-4)
                            MUTRESCU EEUGEN - GORGENYI LEVENTE 1-3 (-7,8,-8,-5)
                            BECA ILIESEN - TRIF LUCIAN 0-3 (-6,-7,-3)

                            Masculin seria a II-a

                            LPS NR C-TA II - LT NAGY MOZES TG. SECUIESC 5-0
                            PLETEA ANTONIO - TOMA DARIUS 3-2 (14,-8,-9,10,7)
                            CHIRITA ALEXANDRU - BEDO NORBERT 3-1 (3,4,-9,9)
                            NICOLAE ALEXANNDRU - MEDVES ANTAL 3-0 (8,4,5)
                            CHIRITA ALEXANDRU - BEDO NORBERT 3-1 (7,7,-10,
                            PLETEA ANTONIO - TOMA DARIUS 3-0 (4,6,5)

                            ACS SPARTAC BUC. - CS PRISTAVU CAMPULUNG 2-5
                            FODORAN COSMIN - TONGHIOIU STEFAN 0-3 (-9,-8,-4)
                            TEODOR CRISTIAN - ZAMFIR MIHAI 3-2 (-6,7,3,-3,6)
                            PANTELIMON GABRIEL - SPELBUS FLORIN 1-3 (-9-13,10,-4)
                            TEODOR CRISTIAN - TONGHIOIU STEFAN 0-3 (-9,-3,-7)
                            FODORAN COSMIN - SPELBUS FLORIN 0-3 (-5,-7,-12)
                            PANTELIMON GABRIEL - ZAMFIR MIHAI 3-1 (-8,8,8,7)
                            TEODOR CRISTIAN - SPELBUS FLORIN 0-3 (-8,-5,-9)

                            CSTA BUCURESTI - CSS ILFOV 5-3
                            DINCA NICOLAE - BOACA VALENTIN 2-3 (-9,8,-9,5,-10)
                            MANESCU MIHAITA - DUMITRA DAVID 3-0 (9,1,6)
                            GHINEA STEFAN - BOGDAN CRISTIAN 1-3 (-7,5,-8,-16)
                            MANESCU MIHAITA - BOACA VALENTIN 3-1 (-9,5,7,6)
                            DINCA NICOLAE - BOGDAN CRISTIAN 0-3 (-6,-6,-4)
                            GHINEA STEFAN - DUMITRA DAVID 3-0 (12,7,5)
                            MANESCU MIHAITA - BOGDAN CRISTIAN 3-2 (6,-7,-9,12,11)
                            GHINEA STEFAN - BOACA VALENTIN 3-1 (8,4,-10,4)

                            CS "U"CRAIOVA II - CS RER BUZAU 1-5
                            PIRVU VALENTIN - BATOG GEORGE 1-3 (-8,-10,3,-11)
                            BADESCU VIOREL - VRABIE ALEXANDRU 1-3 (-6,5,-2,-3)
                            MIHALACHE DAN - OPREA DANIEL 0-3 (-12,-3,-4)
                            BADESCU VIOREL - BATOG GEORGE 3-2 (-7,-11,11,5,4)
                            PIRVU VALENTIN - OPREA DANIEL 1-3 (-5,-8,8,-
                            MIHALACHE DAN - VRABIE ALEXANDRU 2-3 (6,12,-5,-4,-

                            Feminin

                            CSS SLATINA - CS ROMGAZ MEDIAS 1-5
                            RADU DIANA - TOTH BEATRICE 3-0 (9,13,7)
                            BIBIRICA SIMINA - BALTAG DENISA 1-3 (-6,-7,4,-6)
                            BIBIRICA ANDRADA - DRAGOMAN ANDREEA 0-3 (-4,-5,-6)
                            BIBIRICA SIMINA - TOTH BEATRICE 1-3 (7,-9,-9,-3)
                            RADU DIANA - DRAGOMAN ANDREEA 0-3 (-3,-6,-2)
                            BIBIRICA ANDRADA - BALTAG DENISA 0-3 (-4,-7,-5)

                            CS VOINTA GALATI - LPS BISTRITA 5-1
                            PINTILIE NELA - GIMBUTA AGNES 3-1 (5,-9,5,9)
                            BORDEI AURA - DRANCA ANA 3-0 (7,7,9)
                            CALOIANU IULIANA - SINGEORZAN IOANA 3-0 (5,5,7)
                            BORDEI AURA - GIMBUTA AGNES 3-0 (2,4,6)
                            PINTILIE NELA - SINGEORZAN IOANA 1-3 (-9,9,-7,-
                            CALOIANU IULIANA - DRANCA ANA 3-0 (2,5,3)

                            CSTA BUCURESTI - LPS CONSTANTA II 2-5
                            ANTOHE ANDRA - BUCUR ANDREEA 3-1 (-76,9,
                            BIRLAN LORENA - SMIGANOVSKAIA KATIA 1-3 (8,-7,-3,-4)
                            BEJENARIU ALEXANDRA - POSTUDOR ANDREEA 1-3 (-9,9,-10,-9)
                            BIRLAN LORENA - BUCUR ANDREEA 3-2 (-5,6,-12,6,-7)
                            ANTOHE ANDRA - SMIGANOVSKAIA KATIA 0-3 (-1,-6,-7)
                            BEJENARIU ALEXANDRA - POSTUDOR ANDREEA 2-3 (-7,6,-4,6,-7)
                            BIRLAN LORENA - SMIGANOVSKAIA KATIA 0-3 (-13,-8,-7)

                            CSM MOINESTI - CSM GIURGIU 3-5
                            IRIMIAI LINCA - CHIRECEANU DENISA 0-3 (-4,-4,-
                            STOINEA NELA - PANTELIMON ANDREEA 3-1 (-9,4,2,9)
                            MALACHE RALUCA - CIULICA TEODORA 3-2 (-6,10,8,-13,
                            STOINEA NELA - CHIRECEANU DENISA 3-0 (4,8,6)
                            IRIMIAI LINCA - CIULICA TEODORA 0-3 (-10,-3,-7)
                            MALACHE RALUCA - PANTELIMON ANDREEA 2-3 (7,13,-6,-8,-5)
                            STOINEA NELA - CIULICA TEODORA 2-3 (-10,9,8,-7,-5)
                            MALACHE RALUCA - CHIRECEANU DENISA 1-3 (7,-10,-5,-4
                            Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                            Comentariu


                            • #15
                              Retur Divizia A - Reuniunea 6

                              Masculin seria a I-a

                              CS "U"CRAIOVA I - CSM IASI 5-0
                              BARBULESCU CRISTIAN - ANGHEL ALEXANDRU 3-1 (3,5,-9,7)
                              GHEORGHE ALEX. - ACATRINEI DANIEL 3-2 (-13,8.9,--6,3)
                              MIREA GEORGE - AGA ALEXANDRU 3-0 (9,7,9)
                              GHEORGHE ALEX. - ANGHEL ALEXANDRU 3-1 (10,-5,4,
                              BARBULESCU CRISTIAN - AGA ALEXANDRU 3-0 (9,4,10)

                              CS FF OD.SECUIESC - CS TENIS CLUB DEJ 5-4
                              GORGENYI LEVENTE - GALATAN RAZVAN 3-1 (9,-2,3,10)
                              TRIF LUCIAN - MICAN NICOLAE 3-0 (4,4,5)
                              JOBB LEVENTE - GALATAN RARES 1-3 (-8,8,-6,-50
                              TRIF LUCIAN - GALATAN RAZVAN 1-3 (-4,3,-6,-4)
                              GORGENYI LEVENTE - GALATAN RARES 0-3 (-3,-3,-10)
                              JOBB LEVENTE - MICAN NICOLAE 3-0 (2,5,1)
                              TRIF LUCIAN - GALATAN RARES 3-0 (10,7,2)
                              JOBB LEVENTE - GALATAN RAZVAN 0-3 (-3,-7,-3)
                              GORGENYI LEVENTE - MICAN NICOLAE 3-0 (9,7,7)

                              CSM CLUJ NAPOCA - CSS OD. SECUIESC 5-1
                              POP MIHAI - KADAR TIBOR 3-2 (-9,-7,8,7,4)
                              LIPAN ALEXANDRU - TAMAS SZABOLCS 3-0 (5,7,10)
                              FARCAS DAN - GYOGY ISTVAN 3-0 (8,6,7)
                              LIPAN ALEXANDRU - KADAR TIBOR 3-0 (7,9,10)
                              POP MIHAI - GYOGY ISTVAN 1-3 (-3,9,-3,-7)
                              FARCAS DAN - TAMAS SZABOLCS 3-1 (-10,10,7,6)

                              CS RARIS TIMISOARA - CSM ZALAU 2-5
                              BECA ILIESEN - OLAHUT RARES 0-3 (-4,-2,-6)
                              MUTRESCU EUGEN - MARCUT GABRIEL 3-1 (8,-4,9,6)
                              LAZICI COSMIN - MARGIN ANDREI 0-3 (-10,-8,-11)
                              MUTRESCU EUGEN - OLAHUT RARES 0-3 (-5,-2,-6)
                              BECA ILIESEN - MARGIN ANDREI 0-3 (-9,-8,-
                              LAZICI COSMIN - MARCUT GABRIEL 3-0 (4,6,4)
                              MUTRESCU EUGEN - MARGIN ANDREI 0-3 (-8,-8,-7)

                              Masculin seria a II-a

                              CSTA BUCURESTI - CS RER BUZAU 5-4
                              CIOBANU ALEXANDRU - VRABIE ALEXANDRU 3-0 (5,7,9)
                              MANESCU MIHAITA - BATOG GEORGE 3-0 (6,7,
                              GHINEA STEFAN - OPREA DRAGOS 0-3 (-6,-3,-2)
                              MANESCU MIHAITA - VRABIE ALEXANDRU 2-3 (-7,6,6,-7,-10
                              CIOBANU ALEXANDRU - OPREA DRAGOS 1-3 (8,-9,-4,-7)
                              GHINEA STEFAN - BATOG GEORGE 3-1 (-9,9,9,6)
                              MANESCU MIHAITA - OPREA DRAGOS 0-3 (-6,-7,-0)
                              GHINEA STEFAN - VRABIE ALEXANDRU 3-0 (4,7,5)
                              CIOBANU ALEXANDRU - BATOG GEORGE 3-2 (-10,11,-8,9,5)

                              ACS SPARTAC BUC. - LT NM TG.SECUIESC 5-0
                              TEODOR CRISTIAN - MEDVES ANTAL 3-2 (4,-9,-11,9,2)
                              PANTELIMON GABRIEL - BEDO NORBERT 3-0 (4,5,
                              DUMBRAVA NICOLAE - TOMA DARIUS 3-2 (-14,-5,9,7,6)
                              PANTELIMON GABRIEL - MEDVES ANTAL 3-0 (10,6,9)
                              TEODOR CRISTIAN - TOMA DARIUS 3-2 (7,-6,8,-9,11)

                              CS U CRAIOVA II - LPS CONSTANTA II 1-5
                              PIRVU VALENTIN - NICOLAE ALEXANDRU 0-3 (-9,-5,-6)
                              BADESCU VIOREL - PLETEA ANTONIO 1-3 (9,-10,-7,-7)
                              MIHALACHE DAN - CHIRITA ALEXANDRU 2-3 (-6,8,-9,9,-6)
                              BADESCU VIOREL - NICOLAE ALEXANDRU 3-2 (-7,-6,10,10,9)
                              PIRVU VALENTIN - CHIRITA ALEXANDRU 0-3 (-4,-2,-6)
                              MIHALACHE DAN - PLETEA ANTONIO 1-3 (5,-8,-3,-5)

                              CS PRISTAVU CLUNG - CSS ILFOV 5-3
                              FERARU ALEXANDRU - BOACA VALENTIN 0-3 (-3,-5,-6)
                              SPELBUS FLORIN - PREDA CATALIN 3-1 (-5,3,6,7)
                              ZAMFIR MIHAI - BOGDAN CRISTIAN 3-2 (6,-10,-4,4,7)
                              SPELBUS FLORIN - BOACA VALENTIN 3-1 (-7,1,8,10)
                              FERARU ALEXANDRU - BOGDAN CRISTIAN 0-3 (-5,-3,-4)
                              ZAMFIR MIHAI - PREDA CATALIN 3-0 (4,4,5)
                              SPELBUS FLORIN - BOGDAN CRISTIAN 2-3 (8,-9,3,-4,-6)
                              ZAMFIR MIHAI - BOACA VALENTIN 3-0 (6,11,9)

                              Feminin

                              CSM GIURGIU - LPS BISTRITA 5-0
                              PANTELIMON ANDREEA - GIMBUTA AGNES 3-2 (10,7,-2,-14,7)
                              CIULICA TEODORA - DRANCA ANA 3-0 (4,5,4)
                              CHIRECEANU DENISA - SINGEORZAN IOANA 3-2 (3,6-4,-7,5)
                              CIULICA TEODORA - GIMBUTA AGNES 3-1 (-8,6,3,9)
                              PANTELIMON ANDREEA - SINGEORZAN IOANA 3-0 (8,4,5)

                              LPS CONSTANTA II - CS ROMGAZ MEDIAS 2-5
                              BUCUR ANDREEA - BALTAG DENISA 1-3 (-7,-6,7,-6)
                              POSTUDOR ANDREEA - TOTH BEATRICE 3-1 (7,9,-8,4)
                              SMIGANOVSKAIA KATIA - DRAGOMAN ANDREEA 0-3 (-6,-4,-2)
                              POSTUDOR ANDREEA - BALTAG DENISA 0-3 (-7,-0,-5)
                              BUCUR ANDREEA - DRAGOMAN ANDREEA 0-3 (-6,-1,-7)
                              SMIGANOVSKAIA KATIA - TOTH BEATRICE 3-0 (4,5,6)
                              POSTUDOR ANDREEA - DRAGOMAN ANDREEA 0-3 (-6,-7,-7)

                              CSS SLATINA - CSM MOINESTI 5-4
                              RADU DIANA - MALACHE RALUCA 3-1 (8,-9,8,100
                              BIBIRICA SIMINA - IRIMIA ILINCA 3-0 (6,10,4)
                              RADA CRISTINA - STOINEA NELA 2-3 (-16,10,12,-10,-9)
                              BIBIRICA SIMINA - MALACHE RALUCA 3-0 (10,7,7)
                              RADU DIANA - STOINEA NELA 0-3 (-6,-6,-7)
                              RADU DIANA - IRIMIA ILINCA 3-0 (4,8,3)
                              BIBIRICA SIMINA - STOINEA NELA 2-3 (-7,8,-6,9,-6)
                              RADA CRISTINA - MALACHE RALUCA 2-3 (7,6,-8,-6,-5)
                              RADU DIANA - IRIMIA ILINCA 3-2 (4,-11,7,-7,2)

                              CSTA BUCURESTI - CS VOINTA GALATI 2-5
                              ANTOHE ANDRA - CALOIANU IULIANA 0-3 (-6,-5,-9)
                              BIRLAN LORENA - PINTILIE NELA 3-0 (11,1,9)
                              BEJENARIU ALEXANDRA - BORDEI AURA 0-3 (-9,-9,-5)
                              BIRLAN LORENA - CALOIANU IULIANA 1-3 (14,-5,-4,-7)
                              ANTOHE ANDRA - BORDEI AURA 0-3 (-8,-7,-3)
                              BEJENARIU ALEXANDRA - PINTILIE NELA 3-1 (4,-9,8,7)
                              BIRLAN LORENA - BORDEI AURA 0-3 (-7,-4,-6)
                              Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X