Anunț

Adună
Nici un anunț īncă.

Divizia A - Sezonul 2015/2016

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Kralizec
    a răspuns
    Meci tur/retur pentru retrogradare:

    CS RARIS TIMISOARA - ACS SPARTAC BUC. 1-5
    CS RARIS TIMISOARA - ACS SPARTAC BUC. 2-5

    Lasă un comentariu:


  • marcelgiosan
    a răspuns
    Clasament Divizia A



    Locurile 1 si 2 din cele doua serii vor juca in Play-Off pentru locurile I - IV.
    Locurile 5-6: CSS Od. Secuiesc - CS RER Buzau 5-4
    Lucurile 7-8: CSM Zalau - CSS Ilfov 5-4
    Locurile 9-10: CS U. Craiova II - CSM Iasi 4-5
    Locurile 11-12: LPS Constanta II - CS TC Dej 5-0
    Ultimele 2 echipe din cele doua serii vor juca in Play-Out pentru locurile 13-16.

    Lasă un comentariu:


  • marcelgiosan
    a răspuns
    Retur Divizia A - Reuniunea 7

    Masculin seria a I-a

    CSM ZALAU - CSM IASI 5-2
    MARCUT GABRIEL - LITOVCENCO GHEORGHE 0-3 (-4,-6,-7)
    MARGIN ANDREI - ANGHEL ALEXANDRU 3-0 (7,6,5)
    OLAHUT RARES - AGA ALEXANDRU 3-0 (7,3,3)
    MARGIN ANDREI - LITOVCENCO GHEORRGHE 3-0 (5,8,
    MARCUT GABRIEL - AGA ALEXANDRU 0-3 (-5,-7,-6)
    OLAHUT RARES - ANGHEL ALEXANDRU 3-2 (-7,7,-8,7,3)
    MARGIN ANDREI - AGA ALEXANDRU 3-1 (4,8,-4,

    CSM CLUJ - CS "U"CRAIOVA I 5-4
    POP MIHAI - MIREA GEORGE 1-3 (-9,9,-10,-5)
    LIPAN ALEXANDRU - ZARNESCU DAN 3-2 (4,-7,-6,9,9)
    FARCAS DAN - GHEORGHE ALEXANDRU 2-3 (-9,9,-4,8,-5)
    LIPAN ALEXANDRU - MIREA GEORGE 3-0 (11,6,3)
    POP MIHAI - GHEORGHE ALEXANDRU 0-3 (-11,-6,-6)
    FARCAS DAN - ZARNESCU DAN 3-0 (3,8,7)
    LIPAN ALEXANDRU - GHEORGHE ALEXANDRU 0-3 (-14,-5,-3)
    FARCAS DAN - MIREA GEORGE 3-1 (6,4,-3,6)
    POP MIHAI - ZARNESCU DAN 3-1 (7,-8,6,7)

    CS FF OD.SECUIESC - CSS OD.SECUIESC 0-5
    JOBB LEVENTE - KADAR TIBOR 0-3 (-6,-3,-6)
    TRIF LUCIAN - TAMAS SZABOLCS 1-3 (-7,-9,13,-4)
    GORGENYI LEVENTE - GYORGY ISTVAN 2-3 (9,-2,-6,6,-9)
    TRIF LUCIAN - KADAR TIBOR 0-3 (-9,-8,-
    JOBB LEVENTE - GYORGY ISTVAN 0-3 (-2,-8,5)

    CS RARIS TIMISOARA - CS TENIS DEJ 2-5
    LAZICI COSMIN - GALATAN RAZVAN 0-3 (-8,-3,-9)
    BECA ILIESEN - MICAN NICOLAE 3-1 (6,7,-9,9)
    MUTRESCU EUGEN - GALATAN RARES 1-3 (9,-7,-9,-
    LAZICI COSMIN - GALATAN RAZVAN 0-3 (-11,-9,-7)
    MUTRESCU EUGEN - GALATAN RARES 0-3 (-11,-3,-9)
    BECA ILIESEN - MICAN NICOLAE 3-1 (8,-7,4,4)
    BECA ILIESEN - GALATAN RARES 0-3 (-3,-3,-3)

    Masculin seria a II-a

    CSTA BUCURESTI - LPS CONSTANTA II 5-1
    CIOBANU ALEXANDRU - NICOLAE ALEXANDRU 3-0 (6,2,5)
    MANESCU MIHAITA - PLETEA ANTONIO 3-0 (5,5,4)
    GHINEA STEFAN - CHIRITA ALEXANDRU 1-3 (-8,-3,3,-6)
    MANESCU MIHAITA - NICOLAE ALEXANDRU 3-1 (9,-12,8,9)
    CIOBANU ALEXANDRU - CHIRITA ALEXANDRU 3-0 (4,6,9)
    GHINEA STEFAN - PLETEA ANTONIO 3-0 (3,2,6)

    CS PRISTAVU CLUNG - CS RER BUZAU 5-2
    ZAMFIR MIHAI - BATOG GEORGE 3-2 (5,-9,-5,6,
    SPELBUS FLORIN - VRABIE ALEXANDRU 3-1 (-12,2,2,6)
    TONGHIOIU STEFAN - OPREA DRAGOS 0-3 (-11,-5,-10
    SPELBUS FLORIN - BATOG GEORGE 3-0 (1,9,6)
    ZAMFIR MIHAI - OPREA DRAGOS 1-3 (9,-8,-9,-6)
    TONGHIOIU STEFAN - VRABIE ALEXANDRU 3-0 (9,6,
    SPELBUS FLORIN - OPREA DRAGOS 3-0 (9,7,4)

    ACS SPARTAC BUC. - CSS ILFOV 3-5
    FODORAN COSMIN - DUMITRA DAVID 2-3 (7,-9,3,-7-7)
    DUMBRAVA NICOLAE - PREDA CATALIN 3-1 (9,-9,7,7)
    TEODOR CRISTIAN - BOGDAN CRISTIAN 0-3 (-7,-6,-5)
    DUMBRAVA NICOLAE - DUMITRA DAVID 3-1 (-7,3,5,9)
    FODORAN COSMIN - BOGDAN CRISTIAN 0-3 (-9,-12,-3)
    TEODOR CRISTIAN - PREDA CATALIN 3-2 (-11,-7,9,10,7)
    DUMBRAVA NICOLAE - BOGDAN CRISTIAN 0-3 (-5,-9,-3)
    TEODOR CRISTIAN - DUMITRA DAVID 0-3 (-7,-3,-9)

    CS "U"CRAIOVA II - LT NM TG.SECUIESC 5-1
    PARVU VALENTIN - MEDVES ANTAL 3-2 (-10,8,-7,8,5)
    BADESCU VIOREL - BEDO NORBERT 3-1 (-9,3,6,6)
    MIHALACHE DAN - TOMA DARIUS 3-1 (8,6,-4,
    BADESCU VIOREL - MEDVES ANTAL 3-1 (-8,6,7,9)
    PARVU VALENTIN - TOMA DARIUS 0-3 (-4,-9,-5)
    MIHALACHE DAN - BEDO NORBERT 3-0 (9,9,9)

    Feminin

    CSTA BUCURESTI - LPS BISTRITA 5-0
    ANTOHE ANDRA - GIMBUTA AGNES 3-1 (7,8,-9,7)
    BIRLAN LORENA - SINGEORZAN CRISTINA 3-0 (6,7,6)
    BEJENARIU ALEXANDRA - SINGEORZAN IOANA 3-0 (9,9,10)
    BIRLAN LORENA - GIMBUTA AGNES 3-1 (9,-9,10,11)
    ANTOHE ANDRA - SINGEORZAN IOANA 3-0 (6,5,6)

    CSS SLATINA - CSM GIURGIU 5-0 w.o.

    LPS CONSTANTA II - CSM MOINESTI 5-1
    POSTUDOR ANDREEA - MALACHE RALUCA 0-3 (-2,-7,-
    BUCUR ANDREEA - IRIMIA ILINCA 3-0 (4,3,7)
    SMIGANOVSKAIA KATIA - STOINEA IOANA 3-0 (6,8,9)
    BUCUR ANDREEA - MALACHE RALUCA 3-1 (7,-7,8,6)
    POSTUDOR ANDREEA - STOINEA IOANA 3-1 (-9,10,6,4)
    SMIGANOVSKAIA KATIA - IRIMIA ILINCA 3-0 (6,3,5)

    CS VOINTA GALATI - CS ROMGAZ MEDIAS 4-5
    PINTILIE NELA - MUNTEAN DIANA 1-3 (7,-5,-5,-
    BORDEI AURA - DRAGOMAN ANDREEA 3-2 (12,-4,-11,9,7)
    CALOIANU IULIANA - BALTAG DENISA 0-3 (-8,-9,-10
    BORDEI AURA - MUNTEAN DIANA 3-0 (7,7,3)
    PINTILIE NELA - BALTAG DENISA 1-3 (-4,-5,6,-
    CALOIANU IULIANA - DRAGOMAN ANDREEA 1-3 (7,-5,-9,-6)
    BORDEI AURA - BALTAG DENISA 3-0 (3,8,2)
    CALOIANU IULIANA - MUNTEAN DIANA 3-0 (6,6,2)
    PINTILIE NELA - DRAGOMAN ANDREEA 0-3 (-5,-4,-5)

    Lasă un comentariu:


  • marcelgiosan
    a răspuns
    Retur Divizia A - Reuniunea 6

    Masculin seria a I-a

    CS "U"CRAIOVA I - CSM IASI 5-0
    BARBULESCU CRISTIAN - ANGHEL ALEXANDRU 3-1 (3,5,-9,7)
    GHEORGHE ALEX. - ACATRINEI DANIEL 3-2 (-13,8.9,--6,3)
    MIREA GEORGE - AGA ALEXANDRU 3-0 (9,7,9)
    GHEORGHE ALEX. - ANGHEL ALEXANDRU 3-1 (10,-5,4,
    BARBULESCU CRISTIAN - AGA ALEXANDRU 3-0 (9,4,10)

    CS FF OD.SECUIESC - CS TENIS CLUB DEJ 5-4
    GORGENYI LEVENTE - GALATAN RAZVAN 3-1 (9,-2,3,10)
    TRIF LUCIAN - MICAN NICOLAE 3-0 (4,4,5)
    JOBB LEVENTE - GALATAN RARES 1-3 (-8,8,-6,-50
    TRIF LUCIAN - GALATAN RAZVAN 1-3 (-4,3,-6,-4)
    GORGENYI LEVENTE - GALATAN RARES 0-3 (-3,-3,-10)
    JOBB LEVENTE - MICAN NICOLAE 3-0 (2,5,1)
    TRIF LUCIAN - GALATAN RARES 3-0 (10,7,2)
    JOBB LEVENTE - GALATAN RAZVAN 0-3 (-3,-7,-3)
    GORGENYI LEVENTE - MICAN NICOLAE 3-0 (9,7,7)

    CSM CLUJ NAPOCA - CSS OD. SECUIESC 5-1
    POP MIHAI - KADAR TIBOR 3-2 (-9,-7,8,7,4)
    LIPAN ALEXANDRU - TAMAS SZABOLCS 3-0 (5,7,10)
    FARCAS DAN - GYOGY ISTVAN 3-0 (8,6,7)
    LIPAN ALEXANDRU - KADAR TIBOR 3-0 (7,9,10)
    POP MIHAI - GYOGY ISTVAN 1-3 (-3,9,-3,-7)
    FARCAS DAN - TAMAS SZABOLCS 3-1 (-10,10,7,6)

    CS RARIS TIMISOARA - CSM ZALAU 2-5
    BECA ILIESEN - OLAHUT RARES 0-3 (-4,-2,-6)
    MUTRESCU EUGEN - MARCUT GABRIEL 3-1 (8,-4,9,6)
    LAZICI COSMIN - MARGIN ANDREI 0-3 (-10,-8,-11)
    MUTRESCU EUGEN - OLAHUT RARES 0-3 (-5,-2,-6)
    BECA ILIESEN - MARGIN ANDREI 0-3 (-9,-8,-
    LAZICI COSMIN - MARCUT GABRIEL 3-0 (4,6,4)
    MUTRESCU EUGEN - MARGIN ANDREI 0-3 (-8,-8,-7)

    Masculin seria a II-a

    CSTA BUCURESTI - CS RER BUZAU 5-4
    CIOBANU ALEXANDRU - VRABIE ALEXANDRU 3-0 (5,7,9)
    MANESCU MIHAITA - BATOG GEORGE 3-0 (6,7,
    GHINEA STEFAN - OPREA DRAGOS 0-3 (-6,-3,-2)
    MANESCU MIHAITA - VRABIE ALEXANDRU 2-3 (-7,6,6,-7,-10
    CIOBANU ALEXANDRU - OPREA DRAGOS 1-3 (8,-9,-4,-7)
    GHINEA STEFAN - BATOG GEORGE 3-1 (-9,9,9,6)
    MANESCU MIHAITA - OPREA DRAGOS 0-3 (-6,-7,-0)
    GHINEA STEFAN - VRABIE ALEXANDRU 3-0 (4,7,5)
    CIOBANU ALEXANDRU - BATOG GEORGE 3-2 (-10,11,-8,9,5)

    ACS SPARTAC BUC. - LT NM TG.SECUIESC 5-0
    TEODOR CRISTIAN - MEDVES ANTAL 3-2 (4,-9,-11,9,2)
    PANTELIMON GABRIEL - BEDO NORBERT 3-0 (4,5,
    DUMBRAVA NICOLAE - TOMA DARIUS 3-2 (-14,-5,9,7,6)
    PANTELIMON GABRIEL - MEDVES ANTAL 3-0 (10,6,9)
    TEODOR CRISTIAN - TOMA DARIUS 3-2 (7,-6,8,-9,11)

    CS U CRAIOVA II - LPS CONSTANTA II 1-5
    PIRVU VALENTIN - NICOLAE ALEXANDRU 0-3 (-9,-5,-6)
    BADESCU VIOREL - PLETEA ANTONIO 1-3 (9,-10,-7,-7)
    MIHALACHE DAN - CHIRITA ALEXANDRU 2-3 (-6,8,-9,9,-6)
    BADESCU VIOREL - NICOLAE ALEXANDRU 3-2 (-7,-6,10,10,9)
    PIRVU VALENTIN - CHIRITA ALEXANDRU 0-3 (-4,-2,-6)
    MIHALACHE DAN - PLETEA ANTONIO 1-3 (5,-8,-3,-5)

    CS PRISTAVU CLUNG - CSS ILFOV 5-3
    FERARU ALEXANDRU - BOACA VALENTIN 0-3 (-3,-5,-6)
    SPELBUS FLORIN - PREDA CATALIN 3-1 (-5,3,6,7)
    ZAMFIR MIHAI - BOGDAN CRISTIAN 3-2 (6,-10,-4,4,7)
    SPELBUS FLORIN - BOACA VALENTIN 3-1 (-7,1,8,10)
    FERARU ALEXANDRU - BOGDAN CRISTIAN 0-3 (-5,-3,-4)
    ZAMFIR MIHAI - PREDA CATALIN 3-0 (4,4,5)
    SPELBUS FLORIN - BOGDAN CRISTIAN 2-3 (8,-9,3,-4,-6)
    ZAMFIR MIHAI - BOACA VALENTIN 3-0 (6,11,9)

    Feminin

    CSM GIURGIU - LPS BISTRITA 5-0
    PANTELIMON ANDREEA - GIMBUTA AGNES 3-2 (10,7,-2,-14,7)
    CIULICA TEODORA - DRANCA ANA 3-0 (4,5,4)
    CHIRECEANU DENISA - SINGEORZAN IOANA 3-2 (3,6-4,-7,5)
    CIULICA TEODORA - GIMBUTA AGNES 3-1 (-8,6,3,9)
    PANTELIMON ANDREEA - SINGEORZAN IOANA 3-0 (8,4,5)

    LPS CONSTANTA II - CS ROMGAZ MEDIAS 2-5
    BUCUR ANDREEA - BALTAG DENISA 1-3 (-7,-6,7,-6)
    POSTUDOR ANDREEA - TOTH BEATRICE 3-1 (7,9,-8,4)
    SMIGANOVSKAIA KATIA - DRAGOMAN ANDREEA 0-3 (-6,-4,-2)
    POSTUDOR ANDREEA - BALTAG DENISA 0-3 (-7,-0,-5)
    BUCUR ANDREEA - DRAGOMAN ANDREEA 0-3 (-6,-1,-7)
    SMIGANOVSKAIA KATIA - TOTH BEATRICE 3-0 (4,5,6)
    POSTUDOR ANDREEA - DRAGOMAN ANDREEA 0-3 (-6,-7,-7)

    CSS SLATINA - CSM MOINESTI 5-4
    RADU DIANA - MALACHE RALUCA 3-1 (8,-9,8,100
    BIBIRICA SIMINA - IRIMIA ILINCA 3-0 (6,10,4)
    RADA CRISTINA - STOINEA NELA 2-3 (-16,10,12,-10,-9)
    BIBIRICA SIMINA - MALACHE RALUCA 3-0 (10,7,7)
    RADU DIANA - STOINEA NELA 0-3 (-6,-6,-7)
    RADU DIANA - IRIMIA ILINCA 3-0 (4,8,3)
    BIBIRICA SIMINA - STOINEA NELA 2-3 (-7,8,-6,9,-6)
    RADA CRISTINA - MALACHE RALUCA 2-3 (7,6,-8,-6,-5)
    RADU DIANA - IRIMIA ILINCA 3-2 (4,-11,7,-7,2)

    CSTA BUCURESTI - CS VOINTA GALATI 2-5
    ANTOHE ANDRA - CALOIANU IULIANA 0-3 (-6,-5,-9)
    BIRLAN LORENA - PINTILIE NELA 3-0 (11,1,9)
    BEJENARIU ALEXANDRA - BORDEI AURA 0-3 (-9,-9,-5)
    BIRLAN LORENA - CALOIANU IULIANA 1-3 (14,-5,-4,-7)
    ANTOHE ANDRA - BORDEI AURA 0-3 (-8,-7,-3)
    BEJENARIU ALEXANDRA - PINTILIE NELA 3-1 (4,-9,8,7)
    BIRLAN LORENA - BORDEI AURA 0-3 (-7,-4,-6)

    Lasă un comentariu:


  • marcelgiosan
    a răspuns
    Retur Divizia A - Reuniunea 5

    Masculin seria a I-a

    CS TENIS CLUB DEJ - CSM CLUJ NAPOCA 2-5
    GALATAN RARES - LIPAN ALEXANDRU 3-2 (10,-4,6,-10,12)
    GALATAN RAZVAN - POP MIHAI 3-2 (8,-10,-5,3,11)
    MICAN NICOLAE - FARCAS DAN 0-3 (-9,-8,-5)
    GALATAN RAZVAN - LIPAN ALEXANDRU 1-3 (-6,-5,9,-
    GALATAN RARES - FARCAS DAN 2-3 (9,-7,-9,7,-9)
    MICAN NICOLAE - POP MIHAI 0-3 (-5,-5,-3)
    GALATAN RAZVAN - FARCAS DAN 1-3 (-9,-6,6,-5)

    CS "U"CRAIOVA I - CSM ZALAU 5-0
    BARBULESCU CRISTIAN - OLAHUT RARES 3-0 (4,4,3)
    SIMULESCU DANIEL - MARCUT GABRIEL 3-0 (1,3,1)
    GHEORGHE ALEXANDRU - MARGIN ANDREI 3-1 (-6,5,8,4)
    SIMULESCU DANIEL - OLAHUT RARES 3-0 (1,10,4)
    BARBULESCU CRISTIAN - MARGIN ANDREI 3-0 (9,8,9)

    CSM IASI - CSS OD.SECUIESC 1-5
    ANGHEL ALEXANDRU - KADAR TIBOR 0-3 (-7,-9,-15)
    LITOVCENCO GHE. - TAMAS SZABOLCS 0-3 (-6,-8,-6)
    ACATRINEI DANIEL - GYORGY ISTVAN 0-3 (-2,-5,-7)
    LITOVCENCO GHE. - KADAR TIBOR 0-3 (-6,-4,-4)
    ANGHEL ALEXANDRU - GYORGY ISTVAN 3-2 (10,-8,-4,9,
    ACATRINEI DANIEL - TAMAS SZABOLCS 2-3 (9,-10,8,-11,-5)

    CS RARIS TIMISOARA - CS FF OD.SECUIESC 0-5
    BECA ILIESEN - GORGENYI LEVENTE 0-3 (-7,-5,-3)
    MUTRESCU EEUGEN - JOBB LEVENTE 2-3 (7,-8,5,-5,-
    LAZICI COSMIN - TRIF LUCIAN 1-3 (-8,7,-7,-4)
    MUTRESCU EEUGEN - GORGENYI LEVENTE 1-3 (-7,8,-8,-5)
    BECA ILIESEN - TRIF LUCIAN 0-3 (-6,-7,-3)

    Masculin seria a II-a

    LPS NR C-TA II - LT NAGY MOZES TG. SECUIESC 5-0
    PLETEA ANTONIO - TOMA DARIUS 3-2 (14,-8,-9,10,7)
    CHIRITA ALEXANDRU - BEDO NORBERT 3-1 (3,4,-9,9)
    NICOLAE ALEXANNDRU - MEDVES ANTAL 3-0 (8,4,5)
    CHIRITA ALEXANDRU - BEDO NORBERT 3-1 (7,7,-10,
    PLETEA ANTONIO - TOMA DARIUS 3-0 (4,6,5)

    ACS SPARTAC BUC. - CS PRISTAVU CAMPULUNG 2-5
    FODORAN COSMIN - TONGHIOIU STEFAN 0-3 (-9,-8,-4)
    TEODOR CRISTIAN - ZAMFIR MIHAI 3-2 (-6,7,3,-3,6)
    PANTELIMON GABRIEL - SPELBUS FLORIN 1-3 (-9-13,10,-4)
    TEODOR CRISTIAN - TONGHIOIU STEFAN 0-3 (-9,-3,-7)
    FODORAN COSMIN - SPELBUS FLORIN 0-3 (-5,-7,-12)
    PANTELIMON GABRIEL - ZAMFIR MIHAI 3-1 (-8,8,8,7)
    TEODOR CRISTIAN - SPELBUS FLORIN 0-3 (-8,-5,-9)

    CSTA BUCURESTI - CSS ILFOV 5-3
    DINCA NICOLAE - BOACA VALENTIN 2-3 (-9,8,-9,5,-10)
    MANESCU MIHAITA - DUMITRA DAVID 3-0 (9,1,6)
    GHINEA STEFAN - BOGDAN CRISTIAN 1-3 (-7,5,-8,-16)
    MANESCU MIHAITA - BOACA VALENTIN 3-1 (-9,5,7,6)
    DINCA NICOLAE - BOGDAN CRISTIAN 0-3 (-6,-6,-4)
    GHINEA STEFAN - DUMITRA DAVID 3-0 (12,7,5)
    MANESCU MIHAITA - BOGDAN CRISTIAN 3-2 (6,-7,-9,12,11)
    GHINEA STEFAN - BOACA VALENTIN 3-1 (8,4,-10,4)

    CS "U"CRAIOVA II - CS RER BUZAU 1-5
    PIRVU VALENTIN - BATOG GEORGE 1-3 (-8,-10,3,-11)
    BADESCU VIOREL - VRABIE ALEXANDRU 1-3 (-6,5,-2,-3)
    MIHALACHE DAN - OPREA DANIEL 0-3 (-12,-3,-4)
    BADESCU VIOREL - BATOG GEORGE 3-2 (-7,-11,11,5,4)
    PIRVU VALENTIN - OPREA DANIEL 1-3 (-5,-8,8,-
    MIHALACHE DAN - VRABIE ALEXANDRU 2-3 (6,12,-5,-4,-

    Feminin

    CSS SLATINA - CS ROMGAZ MEDIAS 1-5
    RADU DIANA - TOTH BEATRICE 3-0 (9,13,7)
    BIBIRICA SIMINA - BALTAG DENISA 1-3 (-6,-7,4,-6)
    BIBIRICA ANDRADA - DRAGOMAN ANDREEA 0-3 (-4,-5,-6)
    BIBIRICA SIMINA - TOTH BEATRICE 1-3 (7,-9,-9,-3)
    RADU DIANA - DRAGOMAN ANDREEA 0-3 (-3,-6,-2)
    BIBIRICA ANDRADA - BALTAG DENISA 0-3 (-4,-7,-5)

    CS VOINTA GALATI - LPS BISTRITA 5-1
    PINTILIE NELA - GIMBUTA AGNES 3-1 (5,-9,5,9)
    BORDEI AURA - DRANCA ANA 3-0 (7,7,9)
    CALOIANU IULIANA - SINGEORZAN IOANA 3-0 (5,5,7)
    BORDEI AURA - GIMBUTA AGNES 3-0 (2,4,6)
    PINTILIE NELA - SINGEORZAN IOANA 1-3 (-9,9,-7,-
    CALOIANU IULIANA - DRANCA ANA 3-0 (2,5,3)

    CSTA BUCURESTI - LPS CONSTANTA II 2-5
    ANTOHE ANDRA - BUCUR ANDREEA 3-1 (-76,9,
    BIRLAN LORENA - SMIGANOVSKAIA KATIA 1-3 (8,-7,-3,-4)
    BEJENARIU ALEXANDRA - POSTUDOR ANDREEA 1-3 (-9,9,-10,-9)
    BIRLAN LORENA - BUCUR ANDREEA 3-2 (-5,6,-12,6,-7)
    ANTOHE ANDRA - SMIGANOVSKAIA KATIA 0-3 (-1,-6,-7)
    BEJENARIU ALEXANDRA - POSTUDOR ANDREEA 2-3 (-7,6,-4,6,-7)
    BIRLAN LORENA - SMIGANOVSKAIA KATIA 0-3 (-13,-8,-7)

    CSM MOINESTI - CSM GIURGIU 3-5
    IRIMIAI LINCA - CHIRECEANU DENISA 0-3 (-4,-4,-
    STOINEA NELA - PANTELIMON ANDREEA 3-1 (-9,4,2,9)
    MALACHE RALUCA - CIULICA TEODORA 3-2 (-6,10,8,-13,
    STOINEA NELA - CHIRECEANU DENISA 3-0 (4,8,6)
    IRIMIAI LINCA - CIULICA TEODORA 0-3 (-10,-3,-7)
    MALACHE RALUCA - PANTELIMON ANDREEA 2-3 (7,13,-6,-8,-5)
    STOINEA NELA - CIULICA TEODORA 2-3 (-10,9,8,-7,-5)
    MALACHE RALUCA - CHIRECEANU DENISA 1-3 (7,-10,-5,-4

    Lasă un comentariu:


  • marcelgiosan
    a răspuns
    Retur Divizia A - Reuniunea 4

    Masculin seria a I-a

    CSM ZALAU - CSS OD.SECUIESC 2-5
    MARCUT GABRIEL - KADAR TIBOR 0-3 (-1,-6,-3)
    MARGIN ANDREI - TAMAS SZABOLCS 2-3 (7,-10,13-6,-10)
    OLAHUT RARES - GYORGY ISTVAN 3-2 (8,7,-9,-4,3)
    MARGIN ANDREI - KADAR TIBOR 0-3 (-7,-5,-2)
    MARCUT GABRIEL - GYORGY ISTVAN 0-3 (-3,-3,-3)
    OLAHUT RARES - TAMAS SZABOLCS 3-0 (10,7,11)
    MARGIN ANDREI - GYORGY ISTVAN 1-3 (-8,-9,6,-4)

    CS FF OD.SECUIESC - CSM CLUJ NAPOCA 1-5
    JOBB LEVENTE - FARCAS DAN 1-3 (-5,-7,8,-2)
    TRIF LUCIAN - POP MIHAI 3-1 (9,9,-6,
    GORGONEYI LEVENTE - LIPAN ALEXANDDRU 0-3 (-11,-8,-7)
    TRIF LUCIAN - FARCAS DAN 2-3 (14,11,-1,-9,-9)
    JOBB LEVENTE - LIPAN ALEXANDDRU 1-3 (-6,8,-8,-10)
    GORGONEYI LEVENTE - POP MIHAI 2-3 (-4,-8,7,4,-3)

    CSM IASI - CS TENIS CLUB DEJ 5-4
    AGA ALEXANDRU - GALATAN RAZVAN 3-1 (-3,4,10,9)
    LITOVCENCO GHEORGHE - MICAN NICOLAE 3-1 (1,4,-6,2)
    ACATRINEI DANIEL - GALATAN RARES 0-3 (-9,-5,-7)
    LITOVCENCO GHEORGHE - GALATAN RAZVAN 0-3 (-10,-8,-
    AGA ALEXANDRU - GALATAN RARES 3-1 (-7,7,10,
    ACATRINEI DANIEL - MICAN NICOLAE 3-1 (6,-8,5,1)
    LITOVCENCO GHEORGHE - GALATAN RARES 1-3 (-9,-5,10,-7)
    ACATRINEI DANIEL - GALATAN RAZVAN 2-3 (-8,9,-10,9,-5)
    AGA ALEXANDRU - MICAN NICOLAE 3-0 (8,5,5)

    CS RARIS TIMISOARA - CS "U"CRAIOVA I 0-5
    BECA ILIESEN - BARBULESCU CRISTIAN 0-3 (-1,-3,-3)
    LAZICI COSMIN - GHEORGHE ALEX. 0-3 (-5,-7,-2)
    MUTRESCU EUGEN - SIMULESCU DANIEL 1-3 (-5,-8,8,-10)
    LAZICI COSMIN - BARBULESCU CRISTIAN 0-3 (-1,-5,-2)
    BECA ILIESEN - SIMULESCU DANIEL 0-3 (-4,-10,-4)

    Masculin seria a II-a

    CS PRISTAVU CAMPULUNG - LT NAGY MOZES TG.SECUIESC 5-0
    FERARU ALEXANDRU - MEDVES ANTAL 3-2 (-6,-6,10,7,10)
    SPELBUS FLORIN - BEDO NORBERT 3-0 (1,6,1)
    TONGHIOIU STEFAN - TOMA DARIUS 3-0 (4,3,
    SPELBUS FLORIN - MEDVES ANTAL 3-0 (8,6,
    FERARU ALEXANDRU - TOMA DARIUS 3-0 (8,4,9)

    CSTA BUCURESTI - ACS SPARTAC BUC. 5-0
    CIOBANU ALEXANDRU - TEODOR CRISTIAN 3-0 (6,6,10)
    MANESCU MIHAITA - DUMBRAVA NICOLAE 3-2 (-9,-9,1,3,11)
    DINCA NICOLAE - PANTELIMON GABRIEL 3-1 (-5,11,7,10)
    CIOBANU ALEXANDRU - TEODOR CRISTIAN 3-1 (7,-10,6,11)
    MANESCU MIHAITA - PANTELIMON GABRIEL 3-0 (6,8,9)

    CS RER BUZAU - LPS CONSTANTA II 5-2
    VRABIE ALEXANDRU - NICOLAE ALEXANDRU 1-3 (-6,-10,9,-3)
    OPREA DRAGOS - PLETEA ANTONIO 3-0 (10,6,6)
    BATOG GEORGE - CHIRITA ALEXANDRU 3-1 (-9,11,13,4)
    OPREA DRAGOS - NICOLAE ALEXANDRU 3-0 (9,8,4,)
    VRABIE ALEXANDRU - CHIRITA ALEXANDRU 3-2 (-8,9,4,-11,10)
    BATOG GEORGE - PLETEA ANTONIO 1-3 (8,-6,-8,-1)
    OPREA DRAGOS - CHIRITA ALEXANDRU 3-1 (-5,2,6,

    CS "U"CRAIOVA II - CSS ILFOV 2-5
    BADESCU VIOREL - DUMITRA DAVID 1-3 (7,-5,-5,-5)
    COLAN EUGEN - BOACA VALENTIN 1-3 (-8,-3,9,-5)
    MIHALACHE DAN - BOGDAN CRISTIAN 0-3 (-5,-9,-9)
    COLAN EUGEN - DUMITRA DAVID 3-0 (10,5,7)
    BADESCU VIOREL - BOGDAN CRISTIAN 2-3 (-5,8,-5,8,-10)
    MIHALACHE DAN - BOACA VALENTIN 3-2 (-8,9,10,-10,10)
    COLAN EUGEN - BOGDAN CRISTIAN 0-3 (-8,-2,-1)

    Feminin

    CS ROMGAZ MEDIAS - CSM GIURGIU 5-3
    DRAGOMAN ANDREEA - CHIRECEANU DENISA 3-0 (3,1,6)
    MUNTEANU DIANA - PANTELIMON ANDREEA 2-3 (2,-8,-10,7,-
    BALTAG DENISA - CIULICA TEODORA 3-2 (7,5,-7,-11,3)
    MUNTEANU DIANA - CHIRECEANU DENISA 1-3 (-7,-9,9,-7)
    DRAGOMAN ANDREEA - CIULICA TEODORA 3-0 (3,9,5)
    BALTAG DENISA - PANTELIMON ANDREEA 3-1 (-9,8,9,5)
    MUNTEANU DIANA - CIULICA TEODORA 1-3 (-9,9,-10,-9)
    BALTAG DENISA - CHIRECEANU DENISA 3-1 (-5,6,7,3)

    LPS BISTRITA - CSM MOINESTI 2-5
    DRANCA ANA - MALACHE RALUCA 0-3 (-5,-5,-4)
    SINGEORZAN IOANA - IRIMIA ILINCA 3-0 (3,8,4)
    GIMBUTA AGNES - STOINEA IOANA 0-3 (-7,-1,-2)
    SINGEORZAN IOANA - MALACHE RALUCA 0-3 (-7,-8,-
    DRANCA ANA - STOINEA IOANA 0-3 (-1,-1,-1)
    GIMBUTA AGNES - IRIMIA ILINCA 3-2 (-5,-8,9,9,
    SINGEORZAN IOANA - STOINEA IOANA 0-3 (-9,-6,-6)

    LPS CONSTANTA II - CS VOINTA GALATI 5-1
    BUCUR ANDREEA - CALOIANU IULIANA 3-2 (-9,9,-8,7,
    POSTUDOR ANDREEA - PINTILIE NELA 3-0 (9,6,3)
    SMIGANOVSKAIA KATIA - BORDEI AURA 3-0 (10,9,9)
    POSTUDOR ANDREEA - CALOIANU IULIANA 3-2 (-6,7,-6,4,7)
    BUCUR ANDREEA - BORDEI AURA 1-3 (-8,-9,9,-7)
    SMIGANOVSKAIA KATIA - PINTILIE NELA 3-1 (9,9,-14,7)

    CSTA BUCURESTI - CSS SLATINA 5-4
    ANTOHE ANDRA - RADA CRISTINA 0-3 (-6,-4,-10)
    BIRLAN LORENA - BIBIRICA ANDRADA 3-2 (-9,9,8,-7,2)
    BEJENARIU ALEX. - BIBIRICA SIMINA 2-3 (-9,11,6,-10,-6)
    BIRLAN LORENA - RADA CRISTINA 3-1 (-7,6,9,6)
    ANTOHE ANDRA - BIBIRICA SIMINA 2-3 (10,-4,-11,4,-6)
    BEJENARIU ALEX. - BIBIRICA ANDRADA 3-0 (6,5,9)
    BIRLAN LORENA - BIBIRICA SIMINA 0-3 (-9,-6,-3)
    BEJENARIU ALEX. - RADA CRISTINA 3-1 (-9,7,5,10)
    ANTOHE ANDRA - BIBIRICA ANDRADA 3-1 (-4,7,6,3)

    Lasă un comentariu:


  • marcelgiosan
    a răspuns
    Retur Divizia A - Reuniunea 3

    Masculin seria a I-a

    CS TENIS CLUB DEJ - CSM ZALAU 5-4
    GALATAN RAZVAN - OLAHUT RARES 3-1 (-9,2,4,
    GALATAN RARES - MARCUT GABRIEL 3-0 (9,4,2)
    MICAN NICOLAE - MARGIN ANDREI 0-3 (-8,-9,-6)
    GALATAN RARES - OLAHUT RARES 3-2 (-5,-7,9,9,10)
    GALATAN RAZVAN - MARGIN ANDREI 1-3 (-8,-9,6,-12)
    MICAN NICOLAE - MARCUT GABRIEL 3-1 (-10,7,5,9)
    GALATAN RARES - MARGIN ANDREI 1-3 (-9,-6,9,-9)
    MICAN NICOLAE - OLAHUT RARES 1-3 (-4,-5,11,-6)
    GALATAN RAZVAN - MARCUT GABRIEL 3-0 (6,4,3)

    CS FF OD.SECUIESC - CSM IASI 0-5
    JOBB LEVENTE - AGA BOGDAN 1-3 (-7,13,-5,-
    TRIF LUCIAN - ANGHEL ALEX. 2-3 (-12,9,7,-9,-9)
    GORGENYI LEVENTE - LITOVCENCO GHEORGHE 0-3 (-7,-8,-6)
    TRIF LUCIAN - AGA BOGDAN 1-3 (-10,-10,10,-7)
    JOBB LEVENTE - LITOVCENCO GHEORGHE 0-3 (-8,-9,-10)

    CS RARIS TIMISOARA - CSM CLUJNAPOCA 0-5
    BECA ILIESEN - LIPAN ALEXANDRU 0-3 (-6,-7,-
    MUTRESCU EUGEN - POP MIHAI 1-3 (-10,6,-10,-2)
    LAZICI COSMIN - FARCAS DAN 0-3 (-9,-8,-9)
    MUTRESCU EUGEN - LIPAN ALEXANDRU 0-3 (-3,-4,-
    BECA ILIESEN - FARCAS DAN 0-3 (-3,-5,-

    CSS OD.SECUIESC - CS "U"CRAIOAVA I 3-5
    KADAR TIBOR - MIREA GEORGE 2-3 (7,-4,8,-8,-7)
    GYORGY ISTVAN - ZARNESCU DAN 2-3 (-9,5,-6,6,-
    TAMAS SZABOLCS - GHEORGHE ALEXANDRU 0-3 (-5,-8,-9)
    GYORGY ISTVAN - MIREA GEORGE 3-1 (9,10,-6,9)
    KADAR TIBOR - GHEORGHE ALEXANDRU 0-3 (-6,-9,-7)
    TAMAS SZABOLCS - ZARNESCU DAN 3-0 (3,3,5)
    GYORGY ISTVAN - GHEORGHE ALEXANDRU 3-2 (-8,7,-5,7,9)
    TAMAS SZABOLCS - MIREA GEORGE 1-3 (-4,-4,10,-6)

    Masculin seria a II-a

    ACS SSPARTAC BUC. - CS "U"CRAIOVA II 1-5
    FODORAN COSMIN - COLAN EUGEN 0-3 (-7,-4,-2)
    PANTELIMON GABRIEL - MIHALACHE DAN 3-2 (-13,9,-6,8,10)
    DUMBRAVA NICOLAE - BADESCU VIOREL 0-3 (-9,-5,-6)
    PANTELIMON GABRIEL - COLAN EUGEN 0-3 (-7,-9,-7)
    FODORAN COSMIN - BADESCU VIOREL 1-3 (-8,-3,10,-9)
    DUMBRAVA NICOLAE - MIHALACHE DAN 1-3 (-6,8,-5,-10)

    CS RER BUZAU - LT NAGY MOZES TG.SECUIESC 5-3
    VRABIE ALEXANDRU - MEDVES ANTAL 3-0 (11,5,5)
    OPREA DRAGOS - BEDO NORBERT 3-0 (4,2,4)
    BATOG GEORGE - TOMA DARIUS 2-3 (-8,-11,2,10,-6)
    OPREA DRAGOS - MEDVES ANTAL 3-0 (8,2,9)
    VRABIE ALEXANDRU - TOMA DARIUS 2-3 (8,6,-5,-8,-9)
    BATOG GEORGE - BEDO NORBERT 3-0 (3,7,1)
    OPREA DRAGOS - TOMA DARIUS 2-3 (8,9,-8,-2,-6)
    BATOG GEORGE - MEDVES ANTAL 3-1 (4,-14,8,6)

    CS PRISTAVU CAMPULUNG - CSTA BUCURESTI 5-1
    ZAMFIR MIHAI - GHINEA STEFAN 3-2 (6,-10,-14,8,3)
    SPELBUS FLORIN - CIOBANU ALEX. 3-1 (8,-9,4,5)
    TONGHIOIU STEFAN - MANESCU MIHAITA 3-1 (9,-10,5,5)
    SPELBUS FLORIN - GHINEA STEFAN 3-2 (-9,-10,5,6,5)
    ZAMFIR MIHAI - MANESCU MIHAITA 2-3 (7,-11,-7,2,-6)
    TONGHIOIU STEFAN - CIOBANU ALEX. 3-0 (11,4,4)

    LPS NICOLAE ROTARU C-TA II - CSS ILFOV 5-3
    CHIRITA ALEXANDRU - DUMITRA DAVID 3-0 (4,2,5)
    PLETEA ANTONIO - DORCA VALENTIN 2-3 (-8,10,-5,7,-5)
    NICOLAE ALEXANDRU - BOGDAN CRISTIAN 2-3 (5,9,-8,-3,-4)
    PLETEA ANTONIO - DUMITRA DAVID 3-1 (12,6,-8,5)
    CHIRITA ALEXANDRU - BOGDAN CRISTIAN 0-3 (-7,-11,-
    NICOLAE ALEXANDRU - DORCA VALENTIN 3-2 (-8,5,9,-9,
    PLETEA ANTONIO - BOGDAN CRISTIAN 3-0 (5,9,9)
    NICOLAE ALEXANDRU - DUMITRA DAVID 3-0 (4,5,6)

    Feminin

    CS ROMGAZ MEDIAS - CSM MOINESTI 5-0
    DRAGOMAN ANDREEA - MALACHE RALUCA 3-0 (4,8,4)
    BALTAG DENISA - IRIMIA ILINCA 3-0 (5,5,9)
    TOTH BEATRICE - STOINEA IOANA 3-0 (6,4,7)
    BALTAG DENISA - MALACHE RALUCA 3-1 (7,9,-8,9)
    DRAGOMAN ANDREEA - STOINEA IOANA 3-0 (7,4,4)

    CS VOINTA GALATI - CSS SLATINA 5-2
    PINTILIE NELA - BIBIRICA ANDRADA 0-3 (-1,-1,-9)
    ZUGRAVU AURA - RADU DIANA 3-0 (2,3,5)
    CALOIANU IULIANA - RADA CRISTINA 3-1 (11,6.-9.
    ZUGRAVU AURA - BIBIRICA ANDRADA 3-0 (5,6,10)
    PINTILIE NELA - RADA CRISTINA 0-3 (-4,-10,-4)
    CALOIANU IULIANA - RADU DIANA 3-0 (7,4,4)
    ZUGRAVU AURA - RADA CRISTINA 3-0 (6,2,3)

    LPS BISTRITA - LPS NICOLAE ROTARU C-TA II 0-5
    GIMBUTA AGNES - BUCUR ANDREEA 0-3 (-10,-13,-9)
    SINGEORZAN CRISTINA - POSTUDOR ANDREEA 0-3 (-1,-5,-5)
    SINGEORZAN IOANA - SMIGANOVSKAIA ECAT. 0-3 (-2,-5,-5)
    SINGEORZAN CRISTINA - BUCUR ANDREEA 1-3 (9,-8,-9,-9)
    GIMBUTA AGNES - SMIGANOVSKAIA ECAT. 0-3 (-10,-6,-4)

    CSM GIURGIU - CSTA BUCURESTI 5-2
    PANTELIMON ANDREEA - ANTOHE ANDRA 3-1 (8,3,-3,4)
    CIULICA TEODORA - BEJENARIU ALEXANDRA 3-0 (10,6,6)
    CHIRECEANU DENISA - BIRLAN LORENA 3-0 (7,4,4)
    CIULICA TEODORA - ANTOHE ANDRA 3-0 (4,9,10)
    PANTELIMON ANDREEA - BIRLAN LORENA 0-3 (-12,-9,-12)
    CHIRECEANU DENISA - BEJENARIU ALEXANDRA 0-3 (-12,-9,-12)
    CIULICA TEODORA - BIRLAN LORENA 3-2 (-5,-8,5,8,11

    Lasă un comentariu:


  • marcelgiosan
    a răspuns
    Retur Divizia A - Reuniunea 2

    Masculin seria a I-a

    CS "U"CRAIOVA I - CS TENIS CLUB DEJ 5-0
    MIREA GEORGE - GALATEAN RAZVAN 3-1 (7,4,-9,6)
    ZARNESCU DAN - MICAN NICOLAE 3-0 (4,6,6)
    GHEORGHE ALEX. - GALATEAN RARES 3-0 (3,5,5)
    ZARNESCU DAN - GALATEAN RAZVAN 3-1 (5,-13,8,9)
    MIREA GEORGE - GALATEAN RARES 3-0 (10,8,2)

    CSM IASI - CSM CLUJ NAPOCA 0-5
    ACATRINEI DANIEL - LIPAN ALEXANDRU 1-3 (10,-10,-1,-1)
    AGA ALEXANDRRU - POP MIHAI 0-3 (-8,-9,-9)
    LITOVCENCO GHE. - FARCAS DAN 0-3 (-8,-11,-9)
    AGA ALEXANDRRU - LIPAN ALEXANDRU 2-3 (-6,7,-8,5,-9)
    ACATRINEI DANIEL - FARCAS DAN 1-3 (9,-6,-7,-

    CS RARIS TIMISOARA - CSS OD.SECUIESC 0-5
    BECA ILIESEN - KADAR TIBOR 0-3 (-4,-4,-9)
    MUTRESCU EUGEN - TAMAS SZABOLCS 2-3 (-8,3,6,-8,-
    LAZICI COSMIN - GYORGY ISTVAN 0-3 (-9,-1,-2)
    MUTRESCU EUGEN - KADAR TIBOR 0-3 (-6,-6,-13
    BECA ILIESEN - GYORGY ISTVAN 0-3 (-5,-2,-3)

    CS FF OD. SECUIESC - CSM ZALAU 3-5
    TRIF LUCIAN - OLAHUT RARES 2-3 (4,9,-5,-10,-9)
    GORGENYI LEVENTE - MARCUT GABRIEL 3-0 (1,3,3)
    JOBB LEVENTE - MARGIN ANDREI 0-3 (-12,-5,-5)
    GORGENYI LEVENTE - OLAHUT RARES 3-1 (8,9,-9,13)
    TRIF LUCIAN - MARGIN ANDREI 1-3 (-4,-9,9,-4)
    JOBB LEVENTE - MARCUT GABRIEL 3-0 (10,6,3)
    GORGENYI LEVENTE - OLAHUT RARES 0-3 (-4,-6,-7)
    JOBB LEVENTE - MARGIN ANDREI 2-3 (11,-6,8,-6,-9)

    Masculin seria a II-a

    CSTA BUCURESTI - LT NAGY MOZES TG.SECUIESC 5-0
    DINCA NICOLAE - MEDVES ANTAL 3-0 (2,8,4)
    MANESCU MIHAITA - BEDO NORBERT 3-1 (9,-11,9,5)
    GHINEA STEFAN - TOMA DARIUS 3-0 (4,7,12)
    MANESCU MIHAITA - MEDVES ANTAL 3-0 (7,10,10)
    DINCA NICOLAE - TOMA DARIUS 3-2 (-7,5,5,-8,2)

    ACS SPARTAC BUC. - LPS CONSTANTA II 1-5
    FODORAN COSMIN - NICOLAE ALEX. 3-2 (9,-8,8,-12,10)
    TEODOR CRISTIAN - PLETEA ANTONIO 0-3 (-5,-7,-7)
    DUMBRAVA NICOLAE - CHIRITA ALEXANDRU 0-3 (-9,-4,-4)
    TEODOR CRISTIAN - NICOLAE ALEX. 0-3 (-5,-9,-7)
    FODORAN COSMIN - CHIRITA ALEXANDRU 1-3 (-3,-6,12,-
    Lipsește rezultatul unui meci.

    CS PRISTAVU CAMPULUNG - CS U CRAIOVA II 5-0
    ZAMFIR MIHAI - PARVU VASILE 3-1 (6,9,-10,
    SPELBUS FLORIN - BADESCU VIOREL 3-0 (11,6,9)
    TONGHIOIU STEFAN - MIHALACHE DAN 3-0 (8,7,6)
    SPELBUS FLORIN - PARVU VASILE 3-0 (8,4,6)
    ZAMFIR MIHAI - MIHALACHE DAN 3-0 (9,9,5)

    CS RER BUZAU - CSS ILFOV 5-3
    BATOG GEORGE - DUMITRA DAVID 3-0 (8,9,4)
    0PREA DRAGOS - BOACA VALENTIN 3-0 (9,5,9)
    VRABIE ALEXANDRU - BOGDAN CRISTIAN 1-3 (-8,7,-8,-3)
    OPREA DRAGOS - BOACA VALENTIN 3-1 (7,9,-7,
    BATOG GEORGE - DUMITRA DAVID 0-3 (-4,-3,-6)
    VRABIE ALEXANDRU - BOGDAN CRISTIAN 3-0 (6,9,11)
    OPREA DRAGOS - BOACA VALENTIN 1-3 (-9,4,-10,-5)
    VRABIE ALEXANDRU - BOGDAN CRISTIAN 3-1 (2,-9,5,6)

    Feminin

    CS ROMGAZ MEDIAS - LPS BISTRITA 5-0
    MUNTEAN DIANA - GIMBUTA AGNES 3-0 (3,6,3)
    BALTAG DENISA - DRANCA ANA 3-0 (3,2,3)
    TOTH BEATRICE - SINGEORZAN IOANA 3-0 (5,6,2)
    BALTAG DENISA - GIMBUTA AGNES 3-0 (3,3,4)
    MUNTEAN DIANA - SINGEORZAN IOANA 3-0 (5,9,5)

    CS VOINTA GALATI - CSM GIURGIU 5-2
    PINTILIE NELA - CHIRECEANU DENISA 1-3 (-5,-7,8,-2)
    ZUGRAVU AURA - PANTELIMON ANDREEA 3-0 (5,7,7)
    CALOIANU IULIANA - CIULICA TEODORA 3-1 (10,4,-8,11)
    ZUGRAVU AURA - CHIRECEANU DENISA 3-0 (5,6,5)
    PINTILIE NELA - CIULICA TEODORA 0-3 (-4,-7.-
    CALOIANU IULIANA - PANTELIMON ANDREEA 3-0 (4,8,2)
    ZUGRAVU AURA - CIULICA TEODORA 3-1 (2,-8,7,9)

    LPS CONSTANTA II - CSS SLATINA 5-2
    POSTUDOR ANDREEA - RADA CRISTINA 3-0 (9,9,9)
    SMIGANOVSKAIA KATIA - BIBIRICA ANDRADA 3-0 (11,8,2)
    BUCUR ANDREEA - BIBIRICA SIMINA 0-3 (-3,-10,-
    SMIGANOVSKAIA KATIA - RADA CRISTINA 3-0 (3,6,4)
    POSTUDOR ANDREEA - BIBIRICA SIMINA 3-2 (7,-8,-9,5,3)
    BUCUR ANDREEA - BIBIRICA ANDRADA 0-3 (-5,-3,-6)
    SMIGANOVSKAIA KATIA - BIBIRICA SIMINA 3-0 (3,7,6)

    CSTA BUCURESTI - CSM MOINESTI 3-5
    ANTOHE ANDREEA - MALACHE RALUCA 1-3 (-8,-4,8,-6)
    BIRLAN LORENA - IRIMIA ILINCA 3-0 (5,7,5)
    BEJENARIU ALEX. - STOINEA NELA 0-3 (-9,-8,-
    BIRLAN LORENA - MALACHE RALUCA 3-2 (-7,-11,5,11,
    ANTOHE ANDREEA - STOINEA NELA 0-3 (-6,-9,-4)
    BEJENARIU ALEX. - IRIMIA ILINCA 3-0 (6,14,
    BIRLAN LORENA - STOINEA NELA 2-3 (-8,-7,13,10,-3)
    BEJENARIU ALEX. - MALACHE RALUCA 0-3 (-8,-5,-9

    Lasă un comentariu:


  • marcelgiosan
    a răspuns
    Retur Divizia A - Reuniunea 1

    Masculin - Seria a I-a

    CS FF OD. SECUIESC - CS "U"CRAIOVA I 0-5
    GORGENYI LEVENTE - MIREA GEORGE 0-3 (-4,-8,-9)
    TRIF LUCIAN - ZARNESCU DAN 1-3 (9,-4,-8,-2)
    JOBB LEVENTE - GHE0RGHE ALEX. 0-3 (-3,-5,-
    TRIF LUCIAN - MIREA GEORGE 0-3 (-8,-12,-2)
    GORGENYI LEVENTE - GHE0RGHE ALEX. 0-3 (-3,-6,-6)

    CSM CLUJ NAPOCA - CSM ZALAU 5-2
    POP MIHAI - OLAHUT RARES 3-1 (9,-9,8,10)
    LIPAN ALEXANDRU - MARCUT GABRIEL 3-0 (4,2,
    FARCAS DAN - MARGIN ADREI 3-0 (8,6,5)
    LIPAN ALEXANDRU - OLAHUT RARES 0-3 (-6,-11,-6)
    POP MIHAI - MARGIN ADREI 1-3 (-6,6,-12,-11)
    FARCAS DAN - MARCUT GABRIEL 3-1 (3,-10,3,4)
    LIPAN ALEXANDRU - MARGIN ADREI 3-0 (7,11,

    CSS OD.SECUIESC - CS TENIS CLUB DEJ 5-1
    TAMAS SZABOLCS - GALATAN RAZVAN 3-2 (8,-6,-8,8,9)
    GYORGY ISTVAN - MICAN NICOLAE 3-0 (6,5,3)
    KADAR TIBOR - GALATAN RARES 3-1 (5,-6,8,7)
    GYORGY ISTVAN - GALATAN RAZVAN 2-3 (-12,-10,8,10,-
    TAMAS SZABOLCS - GALATAN RARES 3-1 (-9,3,4,7)
    KADAR TIBOR - MICAN NICOLAE 3-0 (4,7,2)

    CS RARIS TIMISOARA - CSM IASI 5-3
    BECA ILIESEN - AGA ALEXANDRU 0-3 (-4,-7,-6)
    MUTRESCU EUGEN - ANGHEL ALEXANDRU 3-2 (-8,8,9,-10,9)
    LAZICI COSMIN - ACATRINEI DANIEL 3-1 (9,-7,7,
    MUTRESCU EUGEN - AGA ALEXANDRU 0-3 (-4,-6,-
    BECA ILIESEN - ACATRINEI DANIEL 0-3 (-5,-6,-6)
    LAZICI COSMIN - ANGHEL ALEXANDRU 3-2 (-5,-7,8,3,5)
    MUTRESCU EUGEN - ACATRINEI DANIEL 3-2 (7,4,-7,-6,6)
    LAZICI COSMIN - AGA ALEXANDRU 3-2 (8,-12,-6,8,9)

    Masculin seria a II-a

    ACS SPARTAC BUC. - CS RER BUZAU 1-5
    FODORAN COSMIN - VRABIE ALEX. 0-3 (-7,-11,-3)
    TEODOR C-TIN - BATOC GEORGE 2-3 (10,-9,-7,5,-
    DUMBRAVA NICOLAE - OPREA DRAGOS 1-3 (-6,-6,9,-10)
    TEODOR C-TIN - VRABIE ALEX. 3-2 (-10,8,8,-11,9)
    FODORAN COSMIN - OPREA DRAGOS 0-3 (-3,-12,-7)
    DUMBRAVA NICOLAE - BATOC GEORGE 1-3 (-8,6,-6,-6)

    LT NAGY MOZES TG.SECUIESC - CSS ILFOV 0-5
    BEDO NORBERT - DUMITRA DAVID 0-3 (-8,-5,-3)
    MEDVES ANTAL - BOACA VALENTIN 2-3 (-4,7,-6,-7,-
    TOMA DARIUS - BOGDAN CRISTIAN 1-3 (8,-3,-8,-13)
    MEDVES ANTAL - DUMITRA DAVID 1-3 (-5,-6,-7,-9)
    BEDO NORBERT - BOACA VALENTIN 0-3 (-7,-7,-3)

    CS PRISTAVU CAMPULUNG - LPS CONSTANTA II 5-0
    ZAMFIR MIHAI - PLETEA ANTONIO 3-0 (7,2,
    SPELBUS FLORIN - NICOLAE ALEXANDRU 3-0 (4,10,7)
    TONGHIOIU STEFAN - CHIRITA ALEXANDRU 3-2 (-6,8,9,-9,7)
    SPELBUS FLORIN - PLETEA ANTONIO 3-1 (13,-11,6,
    ZAMFIR MIHAI - CHIRITA ALEXANDRU 3-0 (9,4,7)

    CS "U"CRAIOVA II - CSTA BUCURESTI 1-5
    BADESCU VIOREL - GHINEA STEFAN 3-1 (-5,10,8,10)
    COLAN EUGEN - CIOBANU ALEX. 1-3 (-6,6,-8,-5)
    MIHALACHE DAN - MANESCU MIHAITA 0-3 (-10,-8,-
    COLAN EUGEN - GHINEA STEFAN 0-3 (-5,-9,-9)
    BADESCU VIOREL - MANESCU MIHAITA 2-3 (10,-3,-7,9,-
    MIHALACHE DAN - CIOBANU ALEX. 0-3 (-10,-3,-

    Feminin

    CSM MOINESTI - CS VOINTA GALATI 5-0 (W-0)
    IRIMIA ILINCA
    MALACHE RALUCA
    STOINEA IOANA

    LPS BISTRITA - CSS SLATINA 0-5
    SINGEORZAN CRISTINA - BIBIRICA ANDRADA 0-3 (-3,-1,-2)
    GIMBUTA AGNES - RADU DIANA 0-3 (-3,-7,-3)
    DRANCA ANA MARIA - BIBIRICA SIMINA 0-3 (-7,-2,-6)
    GIMBUTA AGNES - BIBIRICA ANDRADA 1-3 (-4,4,-10,-7)
    SINGEORZAN CRISTINA - RADU DIANA 0-3 (-3,-4,-4)

    CSTA BUCURESTI - CS ROMGAZ MEDIAS 1-5
    ANTOHE ANDRA - MUNTEAN DIANA 0-3 (-8,-10,-5)
    BIRLAN LORENA - BALTAG DENISA 1-3 (-6,-7,-5,-4)
    BEJENARIU ALEX. - DRAGOMAN ANDREEA 0-3 (-5,-8,-4)
    BIRLAN LORENA - MUNTEAN DIANA 3-0 (3,6,
    ANTOHE ANDRA - DRAGOMAN ANDREEA 0-3 (-6,-5,-6)
    BEJENARIU ALEX. - BALTAG DENISA 0-3 (-9,-9,-12)

    CSM GIURGIU - LPS CONSTANTA II 2-5
    PANTELIMON ANDREEA - BUCUR ANDREEA 3-1 (9,-7,10,9)
    CIULICA TEODORA - SMIGANOVSKAIA KATIA 0-3 (-6,-5,-9)
    CHIRECEANU DENISA - POSTUDOR ANDREEA 0-3 (-8,-2,-6)
    CIULICA TEODORA - BUCUR ANDREEA 3-2 (9,-4,-12,11,7)
    PANTELIMON ANDREEA - POSTUDOR ANDREEA 0-3 (-5,-6,-
    CHIRECEANU DENISA - SMIGANOVSKAIA KATIA 0-3 (-8,-6,-9)
    CIULICA TEODORA - POSTUDOR ANDREEA 0-3 (-8,-8,-9)

    Lasă un comentariu:


  • PaliHR
    a răspuns
    Reuniunea/runda/intalnirea/etc a cincea:

    http://admin.frtenismasa.ro/uploads/...20R5%20tur.pdf

    Reuniunea/runda/intalnirea/etc a sasea:

    http://admin.frtenismasa.ro/uploads/...20R6%20tur.pdf

    - - - Actualizat - - -

    Reuniunea/runda/intalnirea/etc a sasea:

    http://admin.frtenismasa.ro/uploads/...20R7%20tur.pdf

    Clasamente:

    Lasă un comentariu:


  • PaliHR
    a răspuns
    Reuniunea 2
    ------------------

    CSM CLUJ NAPOCA - CSM IASI 5-0.
    FARCAS DAN - DAVID DORIN
    3-1(3,5,-9,7)
    POP MIHAI - CIOLAN VLAD
    3-2(-13,8.9,--6,3)
    LIPAN ALEXANDRU - LITOVCENCO GHEORGHE
    3-0(9,7,9)
    POP MIHAI - DAVID DORIN
    3-1(10,-5,4,8.)
    FARCAS DAN - LITOVCENCO GHEORGHE
    3-0(9,4,10)

    CS U CRAIOVA I - CSM ZALAU 5-1.
    SIMULESCU DANIEL - OLAHUT RARES
    2-3(-9,5,9,-8,-8.)
    GHEORGHE ALEX. - MARCUT GABRIEL
    3-0(4,4,5)
    BARBULESCU CRISTIAN - MARGIN ANDREI
    3-2(-10,6,6,-9,8.)
    GHEORGHE ALEX. - OLAHUT RARES
    3-0(4,9,2)
    SIMULESCU DANIEL - MARGIN ANDREI
    3-0(1,7,7)
    BARBULESCU CRISTIAN - MARCUT GABRIEL
    3-0(2,5,1)

    CS FF OD. SECUIESC - CSS OD. SECUIESC 0-5.
    DANIEL ZSOMBOR - KADAR TIBOR
    0-3(-2,-8,-4)
    GORGENYI LEVENTE - TAMAS SZABOLCS
    1-3(-5,-2,6,-1)
    JOBB LEVENTE - GYORGY ISTVAN
    0-3(-6,-4,-7)
    GORGENYI LEVENTE - KADAR TIBOR
    2-3(-10,10,6,-5,-7)
    JOBB LEVENTE - GYORGY ISTVAN
    1-3(-3,9,-3,-7)

    CS RARIS TIMISOARA - CS TENIS CLUB DEJ2-5.
    POPA BOGDAN - GALATAN RAZVAN
    1-3(-3,-9,6,-10)
    BECA ILIESA - MICAN NICOLAE
    3-0(7,12,9)
    ILCU STELIAN - GALATAN RARES
    0-3(-10,-8,-11)
    BECA ILIESA - GALATAN RAZVAN
    0-3(-5,-2,-6)
    POPA BOGDAN - GALATAN RARES
    0-3(-9,-8,-8.)
    ILCU STELIAN - MICAN NICOLAE
    3-1(-5,9,8,2)
    BECA ILIESA - GALATAN RARES
    0-3(-8,-8,-7)

    CSTA BUCURESTI - ACS SPARTAC BUCURESTI 5-0.
    DINCA NICOLAE - DUMBRAVA NICOLAE
    3-2(8,5,-6,-8,7)
    GHINEA STEFAN - PANTELIMON GABRIEL
    3-1(6,-9,6,0)
    CIOBANU ALEXANDRU - TEODOR CRISTIAN
    3-0(8,4,7)
    GHINEA STEFAN - DUMBRAVA NICOLAE
    3-1(8,5,-9,7)
    DINCA NICOLAE - TEODOR CRISTIAN
    3-2(-9,2,-6,4,9)

    LPS N. Rotaru C-TA II - LT Nagy Mozes TG.SECUIESC 5-2.
    BUGLEA VLAD - MEDVES ANTAL
    3-0(9,7,9)
    NICOLAE ALEXANDRU - VERES ZOLTAN
    3-2(-11,8,-9,9,7)
    TUDORACHE ALEX. - BEDO NORBERT
    1-3(7,-4,-9,-8.)
    NICOLAE ALEXANDRU - MEDVES ANTAL
    3-0(10,6,9)
    BUGLEA VLAD - BEDO NORBERT
    3-2(7,-6,8,-9,11)
    TUDORACHE ALEX. - VERES ZOLTAN
    2-3(-8,7,-9,7,-7)
    NICOLAE ALEXANDRU - BEDO NORBERT
    3-0(6,4,7)

    [B]CS U CRAIOVA II - CS PRISTAVU C-LUNG/B] 2-5.
    BADESCU VIOREL - TONGHIOIU STEFAN
    0-3(-9,-5,-6)
    COLAN EUGEN - ZAMFIR MIHAI
    3-1(11,-10,11,12)
    MIHALACHE DAN - SPELBUS FLORIN
    1-3(-8,-5,10,-5)
    COLAN EUGEN - TONGHIOIU STEFAN
    0-3(-8,-10,-10)
    BADESCU VIOREL - SPELBUS FLORIN
    0-3(-4,-2,-6)
    MIHALACHE DAN - ZAMFIR MIHAI
    3-0(6,7,7)
    COLAN EUGEN - SPELBUS FLORIN
    1-3(-5,-8,11,-4)

    CS RER BUZAU - CSS ILFOV 5-4.
    TOMESCU ADRIAN - BOGDAN CRISTIAN
    2-3(8,6,-11,-2,-11)
    OPREA DRAGOS - DUMITRA DAVID
    3-0(9,9,7)
    VRABIE ALEXANDRU - MANESCU MIHAITA
    2-3(-9,-10,10,9,-8.)
    OPREA DRAGOS - BOGDAN CRISTIAN
    3-0(5,5,5)
    TOMESCU ADRIAN - MANESCU MIHAITA
    1-3(-2,9,-9,-1)
    VRABIE ALEXANDRU - DUMITRA DAVID
    2-3(-9,-15,4,6,-10)
    OPREA DRAGOS - MANESCU MIHAITA
    3-2(-6,9,7,-9,3)
    VRABIE ALEXANDRU - BOGDAN CRISTIAN
    3-2(-6,8,-5,6,6)
    TOMESCU ADRIAN - DUMITRA DAVID
    3-1(-6,6,9,10)

    --

    LPS BISTRITA - LPS N. Rotaru C-TA II 1-5.
    GIMBUTA AGNES - POSTUDOR ANDREEA
    3-2(10,7,-2,-14,7)
    SINGEORZAN IOANA - DUDESCU ANDREEA
    0-3(-8,-11,-10)
    SINGEORZAN CRISTINA - SMIGANOVSKAIA ECATER.
    0-3(-1,-1,-4)
    SINGEORZAN IOANA - POSTUDOR ANDREEA
    0-3(-4,-5,-4)
    GIMBUTA AGNES - SMIGANOVSKAIA ECATER.
    0-3(-0,-11,-5)
    SINGEORZAN CRISTINA - DUDESCU ANDREEA
    0-3(-4,-1,-4)

    CS VOINTA GALATI - CSM GIURGIU 0-5.
    PINTILIE NELA - CHIRECEANU DENISA
    0-3(-7,-11,-9)
    MOCANU DELIA - PANTELIMON ANDREEA
    2-3(-9,12,-5,8,-7)
    BADACHE ANDREEA - CIULICA TEODORA
    0-3(-6,-4,-2)
    MOCANU DELIA - CHIRECEANU DENISA
    0-3(-7,-0,-5)
    PINTILIE NELA - CIULICA TEODORA
    0-3(-6,-1,-7)

    CSS SLATINA - CSTA BUCURESTI 5-2.
    RADU DIANA - ANTOHE ANDRA
    3-0(7,8,7)
    BIBIRICA SIMINA - BEJENARIU ALEXANDRA
    3-1(-10,10,11,1)
    BIBIRICA ANDRADA - BIRLAN LORENA
    3-1(-9,5,8,5)
    BIBIRICA SIMINA - ANTOHE ANDRA
    3-1(2,-8,5,4)
    RADU DIANA - BIRLAN LORENA
    0-3(-6,-6,-7)
    BIBIRICA ANDRADA - BEJENARIU ALEXANDRA
    0-3(-3,-9,-4)
    BIBIRICA SIMINA - BIRLAN LORENA
    3-1(8,-7,3,8.)

    CSM MOINESTI - CS ROMGAZ MEDIAS 5-2.
    BOGDAN IOANA - MUNTEAN DIANA
    1-3(-10,5,-2,-8.)
    MALACHE RALUCA - DUMITRESCU CRISTINA
    3-0(11,1,9)
    CALOIANU IULIANA - BALTAG DENISA
    3-2(7,-7,6,-7,9)
    MALACHE RALUCA - MUNTEAN DIANA
    1-3(14,-5,-4,-7)
    BOGDAN IOANA - BALTAG DENISA
    3-1(-5,6,6,6)
    CALOIANU IULIANA - DUMITRESCU CRISTINA
    3-1(4,-9,8,7)
    MALACHE RALUCA - BALTAG DENISA
    3-1(8,7,-5,8.)

    - - - Actualizat - - -

    Reuniunea 3
    -----------
    CSM IASI CSS OD. SECUIESC 0-5.
    LITOVCENCO GHEORGHE KADAR TIBOR 0-3(-4,-5,-9)
    ACATRINEI DANIEL TAMAS SZABOLCS 1-3(-4,9,-7,-9)
    CIOLAN VLAD GYORGY ISTVAN 0-3(-9,-8,-5)
    ACATRINEI DANIEL KADAR TIBOR 0-3(-11,-9,-8.)
    LITOVCENCO GHEORGHE GYORGY ISTVAN 0-3(-6,-7,-9)
    CS RARIS T-SOARA CSM ZALAU 0-5.
    POPA BOGDAN OLAHUT RARES 0-3(-4,-10,-9)
    BECA ILIESEN MARCUT GABRIEL 2-3(-9,9,7,-9,-2)
    ILCU STELIAN MARGIN ANDREI 0-3(-5,-4,-4)
    BECA ILIESEN OLAHUT RARES 0-3(-7,-10,-9)
    ILCU STELIAN MARGIN ANDREI 0-3(-11,-7,-7)

    CS FF OD. SECUIESC CS TENIS CLUB DEJ 3-5.
    DANIEL ZSOMBOR GALATAN RARES 0-3(-7,-9,-15)
    GYORGYI LEVENTE HODIS ANDREI 3-0(5,8,4)
    JOBB LEVENTE GALATAN RAZVAN 1-3(-9,-9,8,-8.)
    GYORGYI LEVENTE GALATAN RARES 1-3(9,-7,-10,-7)
    DANIEL ZSOMBOR GALATAN RAZVAN 1-3(-7,-6,13,-8.)
    JOBB LEVENTE HODIS ANDREI 3-0(3,4,6)
    GYORGYI LEVENTE GALATAN RAZVAN 3-2(-11,5,4,-10,8.)
    JOBB LEVENTE GALATAN RARES 1-3(-9,-6,8,-3)

    CS U CRAIOVA I CSM CLUJ NAPOCA 5-3.
    MIREA GEORGE POP MIHAI 3-2(-6,-10,8,4,7)
    SIMULESCU DANIEL LIPAN ALEXANDRU 0-3(-8,-7,-3)
    GHEORGHE ALEXANDRU FARCAS DAN 3-0(8,4,9)
    SIMULESCU DANIEL POP MIHAI 3-0(12,11,8.)
    MIREA GEORGE FARCAS DAN 1-3(-6,-5,8,-9)
    GHEORGHE ALEXANDRU LIPAN ALEXANDRU 3-1(2,2,-10,11)
    SIMULESCU DANIEL FARCAS DAN 0-3(-5,-9,-9)
    GHEORGHE ALEXANDRU POP MIHAI 3-0(5,7,6)

    LPS NR C-TA II CSS ILFOV 1-5.
    TUDORACHE ALEX. BOGDAN CRISTIAN 0-3(-6,-4,-3)
    NICOLAE ALEXANNDRU DORCA VALENTIN 1-3(-7,-10,8,-5)
    BUGLEA VLAD MANESCU MIHAITA 0-3(-4,-7,-4)
    NICOLAE ALEXANNDRU BOGDAN CRISTIAN 3-1(7,7,-10,8.)
    TUDORACHE ALEX. MANESCU MIHAITA 0-3(-5,-2,-6)
    BUGLEA VLAD DORCA VALENTIN 0-3(-7,-4,-4)

    CSTA BUCURESTI LT NM TG.SECUIESC 5-0.
    DINCA NICOLAE MEDVES ANTAL 3-1(-7,6,8,10)
    GHINEA STEFAN BEDO NORBERT 3-0(6,4,7)
    SULU DANIEL VERES ZOLTAN 3-2(12,-10,9,-7,3)
    GHINEA STEFAN MEDVES ANTAL 3-0(7,8,10)
    DINCA NICOLAE VERES ZOLTAN 3-1(6,-4,9,7)

    ACS SPARTAC BUC. CS U CRAIOVA II 1-5.
    COJANU CIPRIAN BADESCU VIOREL 1-3(6,-6,-5,-5)
    PANTELIMON GABRIEL MIHALACHE DAN 3-0(9,1,6)
    DUMBRAVA NICOLAE COLAN EUGEN 1-3(-7,5,-8,-16)
    PANTELIMON GABRIEL BADESCU VIOREL 1-3(8,-7,-5,-9)
    COJANU CIPRIAN COLAN EUGEN 1-3(9,-6,-7,-8.)
    DUMBRAVA NICOLAE MIHALACHE DAN 1-3(-5,6,-9,-9)

    CS PRISTAVU C-LUNG CS RER BUZAU 5-4.
    ZAMFIR MIHAI VRABIE ALEXA DRU 3-0(7,5,9)
    SPELBUS FLORIN BATOG GEORGE 3-1(4,-6,8,7)
    TONGHIOIU STEFAN OPREA DANIEL 1-3(-5,10,-6,-7)
    SPELBUS FLORIN VRABIE ALEXA DRU 2-3(8,-8,7,-7,-10)
    ZAMFIR MIHAI OPREA DANIEL 1-3(-5,-8,8,-8.)
    TONGHIOIU STEFAN BATOG GEORGE 3-0(8,7,8.)
    SPELBUS FLORIN OPREA DANIEL 1-3(-5,7,-8,-6)
    TONGHIOIU STEFAN VRABIE ALEXA DRU 3-0(3,5,10)
    ZAMFIR MIHAI BATOG GEORGE 3-0(9,11,9)

    --

    CSROMGAZ MEDIAS CSTA BUCURESTI 5-2.
    TOTH BEATRICE OPREA ELENA 2-3(-3,-7,7,7,-6)
    BALTAG DENISA ANTOHE ANDRA 3-1(6,7,-6,6)
    MUNTEAN DIANA BIRLAN LORENA 3-2(7,-5,-6,7,8.)
    BALTAG DENISA OPREA ELENA 3-0(6,7,8.)
    TOTH BEATRICE BIRLAN LORENA 1-3(10,-6,-8,-7)
    MUNTEAN DIANA ANTOHE ANDRA 3-0(6,7,6)
    BALTAG DENISA BIRLAN LORENA 3-2(5,5-14,-6,8.)

    CSM GIURGIU LPS NR C-TA II 2-5.
    CHIRECEANU DENISA POSTUDOR ANDREEA 2-3(8,6,-8,-8,-6)
    CIULICA TEODORA DUDESCU ANDREEA 2-3(-7,5,0,-10,-10)
    PANTELIMON ANDREEA SMIGANOVSKAIA ECAT. 0-3(-11,-9,-4)
    CIULICA TEODORA POSTUDOR ANDREEA 3-1(7,11,-7,11)
    CHIRECEANU DENISA SMIGANOVSKAIA ECAT. 1-3(-9,9,-7,-8.)
    PANTELIMON ANDREEA DUDESCU ANDREEA 3-1(9,9,-6,9)
    CIULICA TEODORA SMIGANOVSKAIA ECAT. 0-3(-3,-9,-9)

    CSS SLATINA CS VOINTA GALATI 5-0.
    RADU DIANA MOCANU DELIA 3-0(2,7,8.)
    BIBIRICA SIMINA BADACHE ANDREEA 3-0(1,6,6)
    BIBIRICA ANDREEA PINTILIE NELA 3-1(2,-8,8,5)
    BIBIRICA SIMINA MOCANU DELIA 3-0(5,5,5)
    RADU DIANA PINTILIE NELA 3-0(9,3,9)

    LPS BISTRITA CSM MOINESTI 0-5.
    GIMBUTA AGNES CALOIANU IULIANA 0-3(-4,-4,-8.)
    SINGEORZAN IOANA BOGDAN IOANA 2-3(-13 ,-1 5,8,-5)
    SINGEORZAN CRISTINA MALACHE RALUCA 0-3(-7,-2,-5)
    SINGEORZAN IOANA CALOIANU IULIANA 0-3(-7,-2,-5)
    GIMBUTA AGNES MALACHE RALUCA 0-3(-10,-3,-7)

    - - - Actualizat - - -

    Reuniunea 3
    -----------
    CSM IASI CSS OD. SECUIESC 0-5.
    LITOVCENCO GHEORGHE KADAR TIBOR 0-3(-4,-5,-9)
    ACATRINEI DANIEL TAMAS SZABOLCS 1-3(-4,9,-7,-9)
    CIOLAN VLAD GYORGY ISTVAN 0-3(-9,-8,-5)
    ACATRINEI DANIEL KADAR TIBOR 0-3(-11,-9,-8.)
    LITOVCENCO GHEORGHE GYORGY ISTVAN 0-3(-6,-7,-9)
    CS RARIS T-SOARA CSM ZALAU 0-5.
    POPA BOGDAN OLAHUT RARES 0-3(-4,-10,-9)
    BECA ILIESEN MARCUT GABRIEL 2-3(-9,9,7,-9,-2)
    ILCU STELIAN MARGIN ANDREI 0-3(-5,-4,-4)
    BECA ILIESEN OLAHUT RARES 0-3(-7,-10,-9)
    ILCU STELIAN MARGIN ANDREI 0-3(-11,-7,-7)

    CS FF OD. SECUIESC CS TENIS CLUB DEJ 3-5.
    DANIEL ZSOMBOR GALATAN RARES 0-3(-7,-9,-15)
    GYORGYI LEVENTE HODIS ANDREI 3-0(5,8,4)
    JOBB LEVENTE GALATAN RAZVAN 1-3(-9,-9,8,-8.)
    GYORGYI LEVENTE GALATAN RARES 1-3(9,-7,-10,-7)
    DANIEL ZSOMBOR GALATAN RAZVAN 1-3(-7,-6,13,-8.)
    JOBB LEVENTE HODIS ANDREI 3-0(3,4,6)
    GYORGYI LEVENTE GALATAN RAZVAN 3-2(-11,5,4,-10,8.)
    JOBB LEVENTE GALATAN RARES 1-3(-9,-6,8,-3)

    CS U CRAIOVA I CSM CLUJ NAPOCA 5-3.
    MIREA GEORGE POP MIHAI 3-2(-6,-10,8,4,7)
    SIMULESCU DANIEL LIPAN ALEXANDRU 0-3(-8,-7,-3)
    GHEORGHE ALEXANDRU FARCAS DAN 3-0(8,4,9)
    SIMULESCU DANIEL POP MIHAI 3-0(12,11,8.)
    MIREA GEORGE FARCAS DAN 1-3(-6,-5,8,-9)
    GHEORGHE ALEXANDRU LIPAN ALEXANDRU 3-1(2,2,-10,11)
    SIMULESCU DANIEL FARCAS DAN 0-3(-5,-9,-9)
    GHEORGHE ALEXANDRU POP MIHAI 3-0(5,7,6)

    LPS NR C-TA II CSS ILFOV 1-5.
    TUDORACHE ALEX. BOGDAN CRISTIAN 0-3(-6,-4,-3)
    NICOLAE ALEXANNDRU DORCA VALENTIN 1-3(-7,-10,8,-5)
    BUGLEA VLAD MANESCU MIHAITA 0-3(-4,-7,-4)
    NICOLAE ALEXANNDRU BOGDAN CRISTIAN 3-1(7,7,-10,8.)
    TUDORACHE ALEX. MANESCU MIHAITA 0-3(-5,-2,-6)
    BUGLEA VLAD DORCA VALENTIN 0-3(-7,-4,-4)

    CSTA BUCURESTI LT NM TG.SECUIESC 5-0.
    DINCA NICOLAE MEDVES ANTAL 3-1(-7,6,8,10)
    GHINEA STEFAN BEDO NORBERT 3-0(6,4,7)
    SULU DANIEL VERES ZOLTAN 3-2(12,-10,9,-7,3)
    GHINEA STEFAN MEDVES ANTAL 3-0(7,8,10)
    DINCA NICOLAE VERES ZOLTAN 3-1(6,-4,9,7)

    ACS SPARTAC BUC. CS U CRAIOVA II 1-5.
    COJANU CIPRIAN BADESCU VIOREL 1-3(6,-6,-5,-5)
    PANTELIMON GABRIEL MIHALACHE DAN 3-0(9,1,6)
    DUMBRAVA NICOLAE COLAN EUGEN 1-3(-7,5,-8,-16)
    PANTELIMON GABRIEL BADESCU VIOREL 1-3(8,-7,-5,-9)
    COJANU CIPRIAN COLAN EUGEN 1-3(9,-6,-7,-8.)
    DUMBRAVA NICOLAE MIHALACHE DAN 1-3(-5,6,-9,-9)

    CS PRISTAVU C-LUNG CS RER BUZAU 5-4.
    ZAMFIR MIHAI VRABIE ALEXA DRU 3-0(7,5,9)
    SPELBUS FLORIN BATOG GEORGE 3-1(4,-6,8,7)
    TONGHIOIU STEFAN OPREA DANIEL 1-3(-5,10,-6,-7)
    SPELBUS FLORIN VRABIE ALEXA DRU 2-3(8,-8,7,-7,-10)
    ZAMFIR MIHAI OPREA DANIEL 1-3(-5,-8,8,-8.)
    TONGHIOIU STEFAN BATOG GEORGE 3-0(8,7,8.)
    SPELBUS FLORIN OPREA DANIEL 1-3(-5,7,-8,-6)
    TONGHIOIU STEFAN VRABIE ALEXA DRU 3-0(3,5,10)
    ZAMFIR MIHAI BATOG GEORGE 3-0(9,11,9)

    --

    CSROMGAZ MEDIAS CSTA BUCURESTI 5-2.
    TOTH BEATRICE OPREA ELENA 2-3(-3,-7,7,7,-6)
    BALTAG DENISA ANTOHE ANDRA 3-1(6,7,-6,6)
    MUNTEAN DIANA BIRLAN LORENA 3-2(7,-5,-6,7,8.)
    BALTAG DENISA OPREA ELENA 3-0(6,7,8.)
    TOTH BEATRICE BIRLAN LORENA 1-3(10,-6,-8,-7)
    MUNTEAN DIANA ANTOHE ANDRA 3-0(6,7,6)
    BALTAG DENISA BIRLAN LORENA 3-2(5,5-14,-6,8.)

    CSM GIURGIU LPS NR C-TA II 2-5.
    CHIRECEANU DENISA POSTUDOR ANDREEA 2-3(8,6,-8,-8,-6)
    CIULICA TEODORA DUDESCU ANDREEA 2-3(-7,5,0,-10,-10)
    PANTELIMON ANDREEA SMIGANOVSKAIA ECAT. 0-3(-11,-9,-4)
    CIULICA TEODORA POSTUDOR ANDREEA 3-1(7,11,-7,11)
    CHIRECEANU DENISA SMIGANOVSKAIA ECAT. 1-3(-9,9,-7,-8.)
    PANTELIMON ANDREEA DUDESCU ANDREEA 3-1(9,9,-6,9)
    CIULICA TEODORA SMIGANOVSKAIA ECAT. 0-3(-3,-9,-9)

    CSS SLATINA CS VOINTA GALATI 5-0.
    RADU DIANA MOCANU DELIA 3-0(2,7,8.)
    BIBIRICA SIMINA BADACHE ANDREEA 3-0(1,6,6)
    BIBIRICA ANDREEA PINTILIE NELA 3-1(2,-8,8,5)
    BIBIRICA SIMINA MOCANU DELIA 3-0(5,5,5)
    RADU DIANA PINTILIE NELA 3-0(9,3,9)

    LPS BISTRITA CSM MOINESTI 0-5.
    GIMBUTA AGNES CALOIANU IULIANA 0-3(-4,-4,-8.)
    SINGEORZAN IOANA BOGDAN IOANA 2-3(-13 ,-1 5,8,-5)
    SINGEORZAN CRISTINA MALACHE RALUCA 0-3(-7,-2,-5)
    SINGEORZAN IOANA CALOIANU IULIANA 0-3(-7,-2,-5)
    GIMBUTA AGNES MALACHE RALUCA 0-3(-10,-3,-7)

    - - - Actualizat - - -

    Reuniunea 4:

    CS RARIS TIMISOARA
    CSM CLUJ NAPOCA
    5-1.

    CS U CRAIOVA I
    CSM IASI
    5-0.

    CS FF OD. SECUIESC
    CSM ZALAU
    3-5.

    CS U CRAIOVA II
    LT NAGY MOZES TG. SECUIESC 5-3.

    CS RER BUZAU
    ACS SPARTAC BUC.
    5-2.

    LPS N. ROTARU C-TA II
    CSTA BUCURESTI
    1-5.

    CSS ILFOV
    CS PRISTAVU C-LUNG II
    1-5.

    CS TENIS CLUB DEJ
    CSS OD. SECUIESC
    4-5.

    --

    CSTA BUCURESTI
    LPS BISTRITA
    5-1.

    CS VOINTA GALATI
    LPS N. ROTARU C-TA II
    0-5.

    CSS SLATINA
    CS ROMGAZ MEDIAS
    1-5.

    CSM GIURGIU
    CSM MOINESTI
    3-5.

    - - - Actualizat - - -

    detalii reuninea a 4-a: http://admin.frtenismasa.ro/uploads/...20R4%20tur.pdf

    Lasă un comentariu:


  • marcelgiosan
    a răspuns
    Reuniunea 1

    CS U CRAIOVA I - CS TENIS CLUB DEJ 5-2
    BARBULESCU CRISTIAN - GALATAN RAZVAN 2-3 (-11,-9,7,7,-
    GHEORGHE ALEX. - HODIS ANDREI 3-0 (7,6,5)
    MIREA GEORGE - GALATAN RARES 3-0 (7,3,3)
    GHEORGHE ALEX. - GALATAN RAZVAN 3-2 (-8,4,4,-6,3)
    BARBULESCU CRISTIAN - GALATAN RARES 2-3 (-11,-8,11,6,-
    MIREA GEORGE - HODIS ANDREI 3-0 (1,4,3)
    GHEORGHE ALEX. - GALATAN RARES 3-0 (5,6,7)

    CSM CLUJ NAPOCA - CSM ZALAU 5-3
    POP MIHAI - OLAHUT RARES 2-3 (7,9,-8,-11,-2)
    FARCAS DAN - MARCUT GABRIEL 3-0 (2,5,2)
    LIPAN ALEXANDRU - MARGIN ANDREI 1-3 (-12,-2,4,-6)
    FARCAS DAN - OLAHUT RARES 3-0 (11,6,3)
    POP MIHAI - MARGIN ANDREI 2-3 (5,6,-8-6,-10)
    LIPAN ALEXANDRU - MARCUT GABRIEL 3-0 (3,8,7)
    FARCAS DAN - MARGIN ANDREI 3-0 (7,3,6)
    LIPAN ALEXANDRU - OLAHUT RARES 3-0 (5,10,1)

    CSS OD. SECUIESC - CS RARIS TIMISOARA 5-0
    TAMAS SZABOLCS - BECA ILIESEN 3-0 (1,4,2)
    KADAR TIBOR - POPA BOGDAN 3-0 (4,6,7)
    GYORGY ISTVAN - ILCU STEFAN 3-0 (4,6,5)
    KADAR TIBOR - BECA ILIESEN 3-0 (3,2,5)
    TAMAS SZABOLCS - ILCU STEFAN 3-0 (6,7,6)

    CS FF OD. SECUIESC - CSM IASI 3-5
    GYORGYI LEVENTE - CIOLAN VLAD 3-1 (9,-5,3,7)
    JOGG LEVENTE - DAVID DORIN 3-2 (-5,6,-3,8,6)
    DANIEL ZSOMBOR - LITOVCENCO GHEORGHE 1-3 (9,-7,-9,-
    JOGG LEVENTE - CIOLAN VLAD 0-3 (-11,-9,-7)
    GYORGYI LEVENTE - LITOVCENCO GHEORGHE 2-3 (8,-8,6,-7,-12)
    DANIEL ZSOMBOR - DAVID DORIN 3-0 (6,9,6)
    JOGG LEVENTE - LITOVCENCO GHEORGHE 1-3 (-7,-10,4,-9)
    DANIEL ZSOMBOR - CIOLAN VLAD 2-3 (9,-13,-4,9,-4)

    LPS NR CONSTANTA II - ACS SPARTAC BUCURESTI 2-5
    BUGLEA VLAD - DUMBRAVA NICOLAE 1-3 (-8,9-2,-9)
    NICOLAE ALEXANDRU - COJANU CIPRIAN 3-0 (5,5,4)
    TUDORACHE ALEX. - PANTELIMON GABRIEL 0-3 (-6,-11,-6)
    NICOLAE ALEXANDRU - DUMBRAVA NICOLAE 3-1 (9,-12,8,9)
    BUGLEA VLAD - PANTELIMON GABRIEL 0-3 (-8,-9,-6)
    TUDORACHE ALEX. - COJANU CIPRIAN 0-3 (-7,-9,-4)
    NICOLAE ALEXANDRU - PANTELIMON GABRIEL 0-3 (-12,-5,-4)

    CS PRISTAVU C-LUNG - CSTA BUCURESTI 5-1
    ZANFIR MIHAI - DINCA NICOLAE 3-0 (8,9,5)
    SPELBUS FLORIN - GHINEA STEFAN 2-3 (-6,8,-8,8,-9)
    TONGHIOIU STEFAN - CIOBANU ALEXANDRU 3-0 (7,8,15)
    SPELBUS FLORIN - DINCA NICOLAE 3-2 (-10,9,7,-4,
    ZANFIR MIHAI - CIOBANU ALEXANDRU 3-1 (-7,7,7,6)
    TONGHIOIU STEFAN - GHINEA STEFAN 3-0 (9,6,

    CSS ILFOV - LT NM TG.SECUIESC 5-2
    DUMITRA DAVID - BEDO NORBERT 3-0 (8,9,5)
    MANESCU MIHAITA - MEDVES ANTAL 3-0 (8,2,9)
    DORCA VALENTIN - VERES ZOLTAN 1-3 (-8,8,-8,-5)
    MANESCU MIHAITA - BEDO NORBERT 3-0 (5,5,
    DUMITRA DAVID - VERES ZOLTAN 2-3 (-11,-11,5,6,-9)
    DORCA VALENTIN - MEDVES ANTAL 3-1 (8,-10,7,3)
    MANESCU MIHAITA - VERES ZOLTAN 3-1 (9,6,-5,11)

    CS RER BUZAU - CS U CRAIOVA II 3-5
    TOMESCU ADRIAN - BADESCU VIOREL 1-3 (1O,-5,-15,-
    OPREA DRAGOS - MIHALACHE DAN 3-1 (-9,3,6,6)
    VRABIE ALEXANDRU - COLAN EUGEN 1-3 (-9,7,-7,-4)
    OPREA DRAGOS - BADESCU VIOREL 3-1 (-8,6,7,9)
    TOMESCU ADRIAN - COLAN EUGEN 0-3 (-4,-9,-5)
    VRABIE ALEXANDRU - MIHALACHE DAN 3-0 (9,9,9)
    OPREA DRAGOS - COLAN EUGEN 2-3 (-10,4,-1,6,-7)
    VRABIE ALEXANDRU - BADESCU VIOREL 2-3 (-9,8,11,-4,-12)

    CS ROMGAZ MEDIAS - LPS N. ROTARU C-TA II 2-5
    TOTH BEATRICE - POSTUDOR ANDREEA 1-3 (-8,-7,9,-4)
    BALTAG DENISA - DUDESCU ANDREEA 0-3 (-8,-7,-11)
    MUNTEAN DIANA - SMIGANOVSKAIA ECATERINA 0-3 (-4,-9,-14)
    BALTAG DENISA - POSTUDOR ANDREEA 3-0 (10,6,5)
    TOTH BEATRICE - SMIGANOSKAIA ECATER. 0-3 (-5,-3,-9)
    MUNTEAN DIANA - DUDESCU ANDREEA 3-1 (-9,8,5,10)
    BALTAG DENISA - SMIGANOSKAIA ECATER. 1-3 (-12,9,-7,-3)

    CSTA BUCURESTI - CSM MOINESTI 0-5
    OPREA ELENA - CALOIANU IULIANA 0-3 (-8,-9,-9)
    BARLAN LORENA - BOGDAN IOANA 1-3 (-8,9,-6,-6)
    BEJENARIU ALEXANDRA - MALACHE RALUCA 2-3 (9,11,-9,-8,-
    BARLAN LORENA - CALOIANU IULIANA 2-3 (9,-5,-8,9,-9)
    OPREA ELENA - MALACHE RALUCA 2-3 (-6,5,-4,1,-10)

    CS VOINTA GALATI - LPS BISTRITA 5-4
    PINTILIE NELA - GIMBUTA AGNES 3-1 (5,-5,7,9)
    MOCANU DELIA - SINGEORZAN CRISTINA 3-0 (7,4,4)
    BADACHE ANDREEA - SINGEORZAN IOANA 0-3 (-1,-16,-4)
    MOCANU DELIA - GIMBUTA AGNES 1-3 (-8,5,-13,-15)
    PINTILIE NELA - SINGEORZAN IOANA 3-0 (4,6,9)
    BADACHE ANDREEA - SINGEORZAN CRISTINA 3-1 (-8,4.13.
    MOCANU DELIA - SINGEORZAN IOANA 0-3 (-2,-3,-9)
    BADACHE ANDREEA - GIMBUTA AGNES 0-3 (-6,-13,-10)
    PINTILIE NELA - SINGEORZAN CRISTINA 3-0 (3,2,7)

    CSM GIURGIU - CSS SLATINA 5-4
    CHIRECEANU DENISA - BIBIRICA ANDRADA 3-1 (-10,9,8,
    CIULICA TEODORA - RADA CRISTINA 3-0 (4,7,9)
    PANTELIMON ANDREEA - BIBIRICA SIMINA 2-3 (-9,-6,9,14,-7)
    CIULICA TEODORA - BIBIRICA ANDRADA 3-0 (7,7,3)
    CHIRECEANU DENISA - BIBIRICA SIMINA 3-0 (8,4,9)
    PANTELIMON ANDREEA - RADA CRISTINA 2-3 (-4,6,6,-5-14)
    CIULICA TEODORA - BIBIRICA SIMINA 2-3 (7,-8,-8,9,-11)
    PANTELIMON ANDREEA - BIBIRICA ANDRADA 1-3 (5,-7,-9,-
    CHIRECEANU DENISA - RADA CRISTINA 3-0 (8,7,5)

    Fortza Galați! Bravo fetele!

    Lasă un comentariu:


  • Antal Denes
    a răspuns
    In cazul in care merge la sala vreun amaturis din Buzau ar putea da componenta echipelor!

    Lasă un comentariu:


  • Dan2
    a răspuns
    Rezultate Divizia A FEMININ etapa I:

    Romgaz Medias LPS Constanta II 2-5;
    Vointa Galati - LPS Bistrita 5-4;
    CSTA Bucuresti - CSM Moinesti 0-5
    CSM Giurgiu - CSS Slatina 5-4

    Lasă un comentariu:


  • Dan2
    a răspuns
    Rezultate divizia A MASCULIN etapa I:

    Seria I
    Univ. Craiova I - TC Dej 5-2
    CSS Odorheiul Secuiesc - RARIS Timisoara 5-0
    CSM Cluj - CS Zalau 5-3
    Fit Feel Od. Secuiesc - CSM Iasi 3-5

    Seria a II-a
    Pristavu C-lung - CSTA Bucuresti 5-1
    LPS Constanta - Spartac 2-5
    CSM Buzau - Univ. Craiova II 3-5
    CSS Tg. Secuiesc- CSS Ilfov 2-5

    Lasă un comentariu:

Cine a citit topicul
Procesare...
X