Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

ROMANIA - CEHIA marti pe GSP TV de la ora 21

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

Re: ROMANIA - CEHIA marti pe GSP TV de la ora 21

Postat în original de bogdan
    Postat în original de Aurel Fratea
    Gerflor, sunt suluri late de un metru si lungi de 10 m si 5mm,pe acelea s-a jucat la Olimpiada de la Sydney 2000,au fost scoase apoi la licitatie si cumparate de sponsorul echipei din Constanta.
    se gasesc si la noi de cumparat, or fi scumpe???
    Din cate am auzit pretul se situeaza undeva la 25-30 euro/mp. I-am dat eu o idee d-lui Vladu sa puna OSB pe jos. In conditiile actuale este cel mai rentabil ca pret si foarte comod in utilizare.
    www.clubarena08.ro

Comentariu

La meciul ala de atunci Romania Germania de la Buzau parca cei de la TVR au intrerupt meciu si au bagat Caracatitza marele film politist.
      Azi am vazut in reluare Crisan,Dodean si Filimon pe GSP iar la scorul de 2-1 pt Cehia tot asa au bagat barfe din fotbal.
      Asta e...

Comentariu

http://www.sonerg.ro/index.html?montaj_ ... ~mainFrame
        dealer gerflor, pt cine are bani
        TBS/T05

Comentariu

apropo stie cineva cum se numeste suprafata pe care s-a jucat aseara?
          vrea un prieten de-al meu sa faca o sala de tenis si nu stie ce sa puna pe jos.
          Gerflor seria TARAFLEX (3 straturi, catapultarea mingii >97%, elasticitate 0,4-0,5 m/s, amortizare soc >25%). Exista atat in varianta mobila (se monteaza pt. o perioada scurta) cat si in suluri de 2 m. pentru montare definitiva.
          sau
          Grabo seria ROCKET (3 straturi cu fibra de sticla, celelalte caracteristici ca la Taraflex) in sul de 2 m. (lungime sul 16-18 m., se factureaza 15 m.), culori disponibile bordo/verde.
          --
          Pret (netto) ROCKET 18 eur/mp (inclus material, plinta, adeziv, manopera), se monteaza pe pardoseala industriala (Beton 250 slefuit), si daca veti face calcule iese cam la pret de egalizare/osb/manopera/vopsire.
          STIGA OFFENSIVE CR
          Hexer HD. // T-64

Comentariu

am inteles ca nenorocitii draq au intrerupt transmisiunea la meciul decisiv, se pare ca adi a castigat si s-a intrat la dublu.
            ce scarbe astia de la antena 1,2,3,4,5,6,7,8 si gsptv 1,2,3,4,5,6,7,8......
            asa e incepuse o emisiune sa nu mai zic km e
            Butterfly Matsushita Power Defence
            FH:Yasaka Rakza Soft
            BH:Hallmark Phoenix Ox

Comentariu

Romania a pierdut meciul cu 3-2,la dublu am pierdut meciul cu 3-1.

ce nasol. pacat k...... crisan a jucat chiar bn......... si cateva mingi spectaculoase d'ale lu' Filimon sa nu mai zic de primu se castigat de Filimon 11-1
              Butterfly Matsushita Power Defence
              FH:Yasaka Rakza Soft
              BH:Hallmark Phoenix Ox

Comentariu

Postat în original de sorin167
                Gerflor, sunt suluri late de un metru si lungi de 10 m si 5mm,pe acelea s-a jucat la Olimpiada de la Sydney 2000,au fost scoase apoi la licitatie si cumparate de sponsorul echipei din Constanta.
                se gasesc si la noi de cumparat, or fi scumpe???
                Din cate am auzit pretul se situeaza undeva la 25-30 euro/mp. I-am dat eu o idee d-lui Vladu sa puna OSB pe jos. In conditiile actuale este cel mai rentabil ca pret si foarte comod in utilizare.
                e vorba de altcineva care vrea sa faca o sala de tenis.
                Butterfly M. Maze Carbon
                Butterfly Bryce- Fx

Comentariu

Doresc sa aflu persoana de contact pt aplicare suprafata de joc din Rocket ,conform datelor afisate pe site.
                  Multumesc si astept confirmare.

Comentariu

Cine a citit topicul
                  Procesare...
                  X