Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Divizia A Masculin - Sezonul 2019/2020

Adună
Acesta este un topic important.
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Divizia A Masculin - Sezonul 2019/2020

    Seria 1 - Runda 1

    CS Politehnica Cluj – CS Farul Constanta 3-0
    1. Marchis Maximilian – Manu Daniel 11-7 ;11-2 ; 11-8 ; 3-0
    2. Hurloi Vlad - Culpedin Emir 8-11 ; 11-7 ; 11-7 ;8-11;11-6; 3-2;
    3. Dumitrescu Adrian - Gabudean Dorin 11-2; 11-9; 7-11; 11-7; 3-1;

    CSM Arad - CSM Iasi 3-0 (w-0)

    CSM Cluj Napoca - CS Tenis Club Dej 3-0
    1. Pop Mihai - Galatan Razvan 11-6;6-11;11-7;11-3; 3-1;
    2. Margin Andrei – Galatan Rares 11-9; 11-6; 8-11; 9-11; 11-8; 3-2;
    3. Farcas Dan - Moldovan H. Csaba 11-9; 9-11; 11-9; 11-5; 3-1;

    CS Sepsi Sf. Gheorghe – CS Pristavu C-lung II 3-0
    1. Crepulja Bojan - Ceapraz Andrei 11-5; 11-6; 11-9; 3-0;
    2. Kanabe Szilard - Drenea Calin 11-8; 11-5; 11-7; 3-0 ;
    3. Moldovan Stefan – Popa Alexandru 11-5; 11-9; 11-5; 3-0;

    Seria 2 - Runda 1

    CSM BISTRITA I - CS U CRAIOVA II 3-0
    1. TOMA DARIUS - SORA SORIN 11-5; 11-4; 11-3; 3-0;
    2. FLAMAND ANDREI – PARVU VALENTIN 11-8; 11-4; 11-6; 3-0;
    3. NEMACIUC MIHAI – ROSU ADRIAN 11-8; 11-5; 11-1; 3-0;


    CSM FOCSANI 2007 - LPS NR CONSTANTA 3-0
    1. UTA ADRIAN - CONSTANTINESCU RARES 12-10; 11-9; 11-6; 3-0;
    2. GHINDA MIHAIL – CAMINSCHI MIHAI 11-1; 1-11; 11-7; 11-6; 3-1;
    3. VASILACHE SEBASTIAN – VALEANU COSMIN 13-9; 11-13; 11-13; 11-8; 11-6; 3-2;


    CSTA BUCURESTI - CS SPARTAC BUCURESTI 1-3
    1. AMRAN ALKERIM - DUMBRAVA NICOLAE 8-11; 11-9; 11-8; 6-11; 9-11; 3-2;
    2. ISTRATE ALEXANDRU – PANTELIMON GABRIEL 10-12;4-11; 8-11; 0-3;
    3. ACHITEI NICOLAE – COJANU CIPRIAN 7-11;8-11;5-11; 0-3;
    4. AMRAN ALKERIM – PANTELIMON GABRIEL 7-11;11-8;5-11;10-12; 1-3;

    SCM GLORIA BUZAU – CSA STEAUA BUCURESTI II 3-1
    1. OPREA DRAGOS - DUMITRESCU MATEI 11-9; 11-5; 9-11; 4-11; 11-7; 3-2;
    2. POSTOACA GABRIEL – URSUT HORIA 9-11; 7-11; 8-11 0-3;
    3. SOARE IULIAN - IACOB BOGDAN 11-9; 11-7; 9-11; 7-11; 11-9; 3-2;
    4. OPREA DRAGOS – URSUT HORIA 11-6; 11-4; 11-9; 3-0;
    Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

  • #2
    Runda 2

    Seria 1 - Runda 2

    CS Tenis Club Dej - CS Politehnica Cluj 0-3
    1. Galatan Rares – Hurloi Vlad 5-11; 9-11; 7-11; 0-3;
    2. Galatan Razvan – Marchis Maximilian 8-11; 5-11; 11-5; 11-9; 8-11; 2-3;
    3. Moldovan H. Csaba - Gabudean Dorin 11-9; 9-11; 7-11; 11-9; 9-11; 2-3;

    CS Farul Constanta - CSM Iasi 3-0 (w-0)

    CSM Arad – CS Pristavu C-lung II 3-0
    1. Muntean Radu – Ceapraz Andrei 11-5; 11-3; 11-5; 3-0;
    2. Roman Bogdan – Drenea Catalin 11-6; 11-6; 11-5; 3-0;
    3. Berg Walter – Popa Alexandru 11-5; 11-4; 11-3; 3-0;

    CSM Cluj Napoca – CS Sepsi Sf. Gheorghe 0-3
    1. Pop Mihai - Crepulja Bojan 8-11; 6-11; 11-5; 8-11; 1-3;
    2. Farcas dan – Birlan Andrei 7-11; 7-11; 9-11; 0-3;
    3. Margin Andrei – Moldoveanu Stefan 9-11; 1-11; 9-11; 0-3;


    Seria 2 - Runda 2

    CSM Focsani 2007 – CS U Craiova 3-0
    1. Uta Adrian – Rosu Adrian 11-2; 11-6; 11-8; 3-0;
    2. Ghinda Mihail – Badescu Viorel 13-11; 11-8; 11-7; 3-0;
    3. Danilov Ion – Pirvu Valentin 11-9; 8-11; 11-3; 11-9; 3-0;

    CSTA Bucuresti – SCM Gloria Buzau 0-3
    1. Istrate Alex – Postoaca Gabriel 11-9; 4-11; 5-11; 6-11; 1-3;
    2. Achitet Nicolae – Oprea Dragos 6-11; 8-11; 1-11; 0-3;
    3. Amran Alkerim – Soare Iulian 3-11; 7-11; 5-11; 0-3;

    CSM Bistrita I – CS Spartac Bucuresti 3-0
    1. Toma Darius – Cojanu Ciprian 11-5; 11-7; 11-5; 3-0;
    2. Nemaciuc Mihai – Pantelimon Gabriel 11-8; 11-3; 11-8; 3-0;
    3. Costea Adrian – Dumbrava Nicolae 11-3; 11-5; 11-9; 3-0;

    CSA Steaua Bucuresti II – LPS Constanta 3-1
    1. Dumitrescu Matei – Constantinescu Rares 9-11; 9-11; 11-6; 8-11; 1-3;
    2. Bujor Dragos – Caminschi Mihai 6-11; 11-8; 11-8; 11-9; 3-1;
    3. Miron Andrei – Valeanu Cosmin 11-4; 11-3; 11-9; 3-0;
    4. Dumitrescu Matei - Caminschi Mihai 11-9; 11-9; 11-9; 3-0;
    Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

    Comentariu


    • #3
      Runda 3

      Seria 1 - Runda 3

      CS Farul Constanta - CS Pristavu C-lung II 3-1
      1. Culpedin Emir - Ceapraz Andrei 11-2;11-6;11-4; 3-0;
      2. Manu Daniel – Drenea Calin 7-11;8-11;5-11; 1-3;
      3. Dumitrescu Adrian – Popa Alexandru 11-5;13-11;11-6; 3-0;
      4. Culpedin Emir – Drenea Calin 11-8;9-11;11-8;9-11;11-9; 3-2;

      CSM Arad – CS Sepsi Sf. Gheorghe 1-3
      1. Roman Bogdan – Kanabi Szilard 9-11; 11-9; 9-11; 11-9; 11-9; 3-2;
      2. Muntean Patriciu – Bojan Crepulja 8-11; 4-11; 5-11; 0-3;
      3. Muntean Radu – Birlan Andrei 8-11; 9-11; 11-9; 2-11; 1-3;
      4. Roman Bogdan – Bojan Crepulja 8-11; 8-11; 7-11; 0-3;

      CS Politehnica Cluj – CSM Cluj Napoca 3-2
      1. Marchis Maximilian – Margin Andrei 11-6; 11-9; 11-1; 3-0;
      2. Hurloi Vlad – Pop Mihai 6-11;8-11;8-11; 0-3;
      3. Gabudean Dorin – Farcas Dan 9-11;11-3;7-11;5-11 1-3;
      4. Marchis Maximilian – Pop Mihai 11-9;7-11;11-8;11-5; 3-1;
      5. Hurloi Vlad – Margin Andrei 9-11;11-9;12-10;11-8; 3-1;

      CS Tenis Club Dej - CSM Iasi 3-0 (w.o.)

      Seria 2 - Runda 3

      CSM Focsani 2007 – CS Spartac Bucuresti 3-0
      1. Uta Adrian – Cojanu Ciprian 11-4; 11-4; 11-6; 3-0;
      2. Ghinda Mihail – Pantelimon Gabriel 11-3; 11-9; 6-11; 11-9; 3-0;
      3. Danilov Ion – Dumbrava Nicolae 3-11; 11-4; 5-11; 11-6; 11-5; 3-0;

      SCM Gloria Buzau – LPS Constanta 3-0
      1. Oprea Dragos – Constantinescu Rares 11-7; 11-9; 11-6; 3-0;
      2. Postoaca Gabriel – Caminschi Mihai 11-5; 11-3; 8-11; 11-4; 3-1;
      3. Soare Iulian – Valeanu Cosmin 11-7; 11-9; 11-6; 3-0;

      CSM Bistrita I – CSTA Bucuresti 3-0
      1. Toma Darius – Achitei Nicolae 11-1; 11-4; 11-9; 3-0;
      2. Nemaciuc Mihai – Amran Akerim 11-5; 11-2; 12-10; 3-0;
      3. Costea Adrian – Istrate Alexandru 8-11; 12-10; 11-7; 11-3; 3-1;

      CSA Steaua Bucuresti II – CS U Craiova II 3-0
      1. Ursut Horia – Rosu Adrian 11-2; 11-3; 11-8; 3-0;
      2. Bujor Dragos – Badescu Viorel 14-12; 11-7; 11-7; 3-0;
      3. Oprea Luca – Sora Sorin 11-5; 11-8;11-4; 3-0;
      Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

      Comentariu


      • #4
        Runda 4

        Seria 1 - Runda 4

        CS Pristavu C-lung II – CS Tenis Club Dej 2-3
        1. Drenea Calin – Galatan Rares 11-4; 11-9; 8-11; 11-9; 3-1;
        2. Ceapraz Andrei – Moldovan H. Csaba 6-11; 6-11; 3-11; 0-3;
        3. Popa Alexandru – Galatan Razvan 5-11; 7-11; 6-11; 0-3;
        4. Drenea Calin – Moldovan H. Csaba 11-5; 11-9; 11-7; 3-0;
        5. Ceapraz Andrei – Galatan Rares 8-11; 5-11; 10-12; 0-3;

        CSM Arad – CS Farul Constanta 3-2
        1. Roman Bogdan – Manu Daniel 11-8;11-8;11-6; 3-0;
        2. Muntean Patriciu – Culpedin Emir 7-11;9-11;11-8;11-13; 1-3;
        3. Muntean Radu – Dumitrescu Adrian 11-2;11-5;11-7; 3-0;
        4. Roman Bogdan – Culpedin Emir 8-11;11-4;11-8;9-11;9-11; 2-3;
        5. Muntean Patriciu – Manu Daniel 11-1;11-5;11-6; 3-0;

        CS Politehnica Cluj – CS Sepsi Sf. Gheorghe 0-3
        1. Marchis Maximilian – Kanabe Szilard 5-11;5-11;11-9;9-11; 1-3;
        2. Robciuc Vasile – Crepuljan Bojan 10-12;6-11;5-11; 0-3;
        3. Gabudean Dorin – Birlan Laurentiu 8-11;8-11;8-11; 0-3;

        CSM Cluj Napoca - CSM Iasi 3-0 (w.o.)


        Seria 2 - Runda 4

        CS Spartac Bucuresti – CSA Steaua Bucuresti ii 1-3
        1. Cojanu Ciprian – Bujor Dragos 11-9; 6-11; 2-11; 6-11; 1-3;
        2. Pantelimon Gabriel – Ursut Horia 11-9; 8-11; 9-11; 11-7; 5-11; 2-3;
        3. Dumbrava Nicolae – Oprea Luca 6-11; 11-4; 11-2; 11-9; 3-1;
        4. Cojanu Ciprian – Ursut Horia 5-11; 6-11; 7-11; 0-3;

        SCM Gloria Buzau – CSM Bistrita I 0-3
        1. Oprea Dragos – Flamand Andrei 11-7; 7-11; 3-11; 7-11; 1-3;
        2. Postoaca Gabriel – Toma Darius 4-11; 8-11; 4-11; 0-3;
        3. Soare Iulian – Nemaciuc Mihai 5-11; 4-11; 7-11; 0-3;

        CSTA Bucuresti – CSM Focsani 2007 0-3
        1. Istrate Alexandru – Danilov Ion 9-11; 7-11; 11-13; 0-3;
        2. Achitei Nicolae – Uta Adrian 5-11; 4-11; 7-11; 0-3;
        3. Amran Akerim – Vasilache Sebastian 9-11; 11-3; 3-11; 2-11; 1-3;

        LPS Constanta – CS U Craiova II 3-1
        1. Caminschi Mihai – Sora Sorin 11-7; 11-8; 11-7; 3-0;
        2. Constantinescu Rares – Badescu Viorel 8-11; 11-5; 11-9; 9-11; 11-8; 3-2;
        3. Valeanu Cosmin – Pirvu Valentin 11-9; 4-11; 11-5; 8-11; 6-11; 2-3;
        4. Caminschi Mihai – Badescu Viorel 11-7; 8-11; 11-8; 11-6; 3-1;
        Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

        Comentariu

        Cine a citit topicul
        Procesare...
        X