Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Campionatele Naționale Individuale Seniori 2020 - București

Adună
Acesta este un topic important.
X
X
Adună
Useri activi pe acest topic: 1 (0 membri și 1 vizitatori)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Campionatele Naționale Individuale Seniori 2020 - București

    SALA POLIVALENTA , 28 SI 29 FEBRUARIE, 1 MARTIE 2020

    Dupa o lunga perioada de pauza, Bucurestiul va fi gazda Campionatelor nationale individuale de seniori. O surpriza placuta pentru bucurestenii (si nu numai) impatimiti ai tenisului de masa. Probabil unul din motive il reprezinta nucleul de jucatori valorosi care au crescut spectaculos in noul centru al tenisului de masa - Steaua Bucuresti. Multi dintre acestia au s-au initiat sau au evoluat in miscarea Amatur:
    -Darius Movileanu - campion mondial, european, castigator Top 10 Europa, castigator de turnee internationale, campion national la Cadeti
    -Andrei Tomica, Edy Ionescu, Andrei Istrate- medaliati europeni si nationali, , Andrei Miron, Dragos Bujor, Horia Ursut sunt sperantele clubului bucurestean pentru ce vor urma, dar si pentru prezent.
    Alaturi de ei, s-au transferat sub culorile clubului Steaua componentele echipei nationale, campioana a Europei: Elisabeta Samara, Berni Szocs, Andreea Dragoman!

    Asteptam sa participe cei mai buni jucatori romani: Ovidiu Ionescu, Cristian Pletea, Rares Sipos, Hunor Szocs, Alexandru Cazacu.
    Alaturi de ei, tare am dori sa-i vedem pe fostii si actualii jucatori din circuitul Amatur, cei care ne-au fost sau ne sunt alaturi la turneele de fiecare saptamana:

    Cristian Bogdan, Uta Adrian, Alex Ciobanu, Deian Sorescu, David Dumitra, Simon Csaba si multi altii, cer iertare ca nu-i numesc pe toti...

    Daca veti dori sa participati ca spectatori, aruncati o privire asupra programului competitiei.
    Si, nu in ultimul rand, nu uitati sa treceti si pragul noii sali de tenis de masa, aflata la demisol, unde veti regasi atmosfera clubului Viva Sport, redivivus sub numele PoliViva Bucuresti!

    CAMPIONATELE NATIONALE INDIVIDUALE DE SENIORI

    Bucuresti, Sala Polivalenta, 28, 29 feb, 1 martie 2020

    Program


    VINERI 28.02
    • ORA 10.00 DUBLU FETE-TURUL 1
    • ORA 10.50 DUBLU BAIETI TURUL 1
    • ORA 11.40 DUBLU MIXT TURUL 1
    • ORA 13.00 DUBLU FETE TURUL 2
    • ORA 13.30 DUBLU BAIETI TURUL 2
    • ORA 14.00 DUBLU MIXT TURUL 2
    • ORA 15.00 GRUPE CALIFICARI BAIETI TURUL 1
    • ORA 16.00 GRUPE CALIFICARI FETE TURUL 1
    • ORA 17.00 GRUPE CALIFICARI BAIETI TURUL 2
    • ORA 18.00 DUBLU FETE SI BAIETI TURUL 3
    • ORA 18.30 GRUPE CALIFICARI FETE TURUL 2
    • ORA 19.30 DUBLU MIXT TURUL 3
    • ORA 20.00 GRUPE CALIFICARI TURUL 3

    SAMBATA 29.02
    • ORA 10.00 DUBLU FETE DUBLU BAIETI SEMIFINALE
    • ORA 11.00 DUBLU MIXT SEMIFINALE
    • ORA 11.00 GRUPE CALIFICARI FETE TURUL 3
    • ORA 12.00 DUBLU FETE FINALA
    • ORA 12.45 DUBLU BAIETI FINALA
    • ORA 13.30 DUBLU MIXT FINALA
    • FESTIVITATE DE PREMIERE DUBLU
    • PAUZA
    • ORA 16.00 - 20.00 TABLOU INDIVIDUAL FETE SI BAIETI

    DUMINICA 01.03
    • ORA 10.00 SEMIFINALA SIMPLU FETE 1
    • ORA 10.45 SEMIFINALA SIMPLU BAIETI 1
    • ORA 11.30 SEMIFINALA SIMPLU FETE 2
    • ORA 12.15 SEMIFINALA SIMPLU BAIETI 2
    • ORA 13.00 FINALA SIMPLU FETE
    • ORA 13.45 FINALA SIMPLU BAIETI
    • FESTIVITATE DE PREMIERE INDIVIDUAL
    Ultima editare de Dan2; 24.feb.2020, 12:46.

  • #2
    Sala Sporturilor, adica Polivalenta, nu?
    www.clubarena08.ro

    Comentariu


    • #3
      Postat în original de Sorin Botirca Vezi post
      Sala Sporturilor, adica Polivalenta, nu?
      Da, la Sala POLIVALENTA:

      INDICAȚII DE ACCES:

      Comentariu


      • #4
        Multumim domnului Dan Bodeanu pt. aceasta informare.
        I se spunea odata si Palatul Sporturilor si Culturii, una dintre cele mai mari sali de la vremea aceea.
        https://ro.m.wikipedia.org/wiki/Sala...Bucure%C8%99ti
        blade : Butterfly Schlager AC; fh Tenergy 05/bh Evolution FX-S
        Speed & Power

        Comentariu


        • #5
          http://frtmromania.ro/campionat-nati...-romstal-2020/

          Surprinzator si foarte placut, FRTM prezinta intreaga desfasurare a Campionatelor Nationale de seniori, atat grupele si turneele eliminatorii, cat si orele de desfasurare ale fiecarui joc.
          Asa incat, toti cei care vor dori sa asiste la jocuri vor putea sa-si aleaga orele de prezenta, pentru a-si sustine jucatorii favoriti.
          Am atasat deocamdata linkul catre anuntul FRTM:

          http://frtmromania.ro/campionat-nati...-romstal-2020/
          Ultima editare de Dan2; 26.feb.2020, 10:19.

          Comentariu


          • #6
            Vineri dimineata vor avea loc jocuri de baraj si eliminatorii pentru dublu, feminin, masculin si mixt;
            Vineri dupa amiaza intre orele 14,00 si 21,30 vor fi grupe de simplu, , GR1-23 baieti si GR1-8 la fete.

            Jocurile se vor disputa in ordinea 2-3; 1-3; 1-2




            Ultima editare de Dan2; 26.feb.2020, 09:53.

            Comentariu


            • #7
              Inscrieri Campionatul Individual Romstal - on 28.02.2020 at 22:54:06

              1. Simulescu Daniel, CS Univ. Craiova, 5118
              2. Cojanu Ciprian, CS Spartac Bucuresti, 5119
              3. Cretu Florin, CSM Iasi, 5120
              4. Chirita Iulian, CS Vointa C-lung, 5121
              5. Albu Vlad, CSM Iasi, 5122
              6. Jumara Cristian, CSM Craiova, 5123
              7. Ghinda Mihai, CSM 2007 Focsani, 5124
              8. Trif Vasile, CSM Cluj Napoca, 5125
              9. Stefan Cassian, CSM Craiova, 5126
              10. Munteanu Lucian, CS Mioveni, 5127
              11. Dumbrava Nicolae, CS Spartac Bucuresti, 5128
              12. Dodean Adrian, CSM Arad, 5129
              13. Grigore Cristian, Top Star C-ta, 5130
              14. Oroszlan Richard, CSM Bistrita, 5131
              15. Corcoz Costin, CSM 2007 Focsani, 5132
              16. Flamand Andrei, CSM Bistrita, 5133
              17. Spelbus Florin, TT Pristavu C-lung, 5134
              18. Miron Andrei, CSA Steaua Bucuresti, 5135
              19. Singeorzan Bogdan, CSM Bistrita, 5136
              20. Zamfir Mihai, CS Universitatea Craiova, 5137
              21. Blanariu Dionisie, CSM Bistrita, 5138
              22. Oprea Luca, CSA Steaua Bucuresti, 5139
              23. Moldoveanu Stefan, CS Sepsi Sf. Gheorghe, 5140
              24. Boaca Valentin, CSA Steaua Bucuresti, 5141
              25. Tigau Daniel, ACTT Bucuresti, 5142
              26. Moldovan Daniel, ACS Dumbravita, 5143
              27. Chiscop Bogdan, Pro Aktiv Focsani, 5144
              28. Macarenco Andrei, TTT Bucuresti, 5145
              29. Petrescu Liviu, ACTT Bucuresti, 5146
              30. Nicolae Alyn, CS OK Club Bucuresti, 5147
              31. Uta Adrian, CSM 2007 Focsani, 5148
              32. Tudorache Viorel, ACTT Bucuresti, 5149
              33. Sumanaru Catalin, CSM Iasi, 5150
              34. Toma Darius, CSM Bistrita, 5151
              35. Roman Iulian, CS Pro Aktiv Focsani, 5152
              36. Corbu Mihai, CS FC Arges Pitesti, 5153
              37. Istrate Andrei, CSA Steaua Bucuresti, 5154
              38. Durdun George, TTT Bucuresti, 5155
              39. Fratila Robert, CSM 2007 Focsani, 5156
              40. Bujor Dragos, CSA Steaua Bucuresti, 5157
              41. Neagu Mircea, S.C.M. Dunarea 2020, 5158
              42. Tuta Radu, CS FC Arges Pitesti, 5159
              43. Manescu Mihai, CSM Slatina, 5160
              44. Hurloi Vlad, CSM Bistrita, 5161
              45. Chiva Marcel, ACTT Bucuresti, 5162
              46. Barbulescu Cristian, CS Univ. Craiova, 5163
              47. Rosca Mihai, CSM Bistrita, 5164
              48. Fejer Konnert Andras, ACTT Bucuresti, 5165
              49. Sorescu Deian, ACS Dumbravita, 5166
              50. Drenea Catalin, CS Vointa C-lung, 5167
              51. Coldea David, CSM Cluj Napoca, 5168
              52. Nemaciuc Mihai, CSM Bistrita, 5169
              53. Mirea George, TTT Bucuresti, 5170
              54. Boroleanu Robert, CS OK Club Bucuresti, 5171
              55. Ursut Horia, CSA Steaua Bucuresti, 5172
              56. Mircea Alexandru, CSM Medias, 5173
              57. Simon Csaba, CS Poli Cluj, 5174
              58. Muntean Radu, CSM Arad, 5175
              59. Szilagyi Paul, CSM Bistrita, 5176
              60. Bucuroiu Alin, CS FC Arges Pitesti, 5177
              61. Iacob Bogdan, CSA Steaua Bucuresti, 5178
              62. Pantelimon Gabriel, CS Spartac Bucuresti, 5179
              63. Prioteasa Bogdan, CSS Craiova, 5180
              64. Birlan Andrei, CS Sepsi Sf. Gheorghe, 5181
              65. Ciobanu Alexandru, ACTT Bucuresti, 5182
              66. Ciobotaru Gheorghe, CSM Iasi, 5183
              67. Badea Bogdan, CS Vointa C-lung, 5184
              68. Dumitrescu Matei, CSA Steaua Bucuresti, 5185
              69. Bordea Mihnea, CSM Cluj Napoca, 5186

              *fără favoriți!
              Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

              Comentariu


              • #8
                Gr.inferioara nr. 1 - Campionatul Individual Romstal
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                5
                6
                V
                Loc
                1 SIMULESCU DANIEL CS UNIV. CRAIOVA
                3-0
                3-0
                2
                1
                2 COJANU CIPRIAN CS SPARTAC BUCURESTI
                0-3
                3-0
                1
                2
                3 CRETU FLORIN CSM IASI
                0-3
                0-3
                0
                4
                Gr.inferioara nr. 2 - Campionatul Individual Romstal
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                5
                6
                V
                Loc
                1 CHIRITA IULIAN CS VOINTA C-LUNG
                3-0
                3-0
                2
                1
                2 ALBU VLAD CSM IASI
                0-3
                0-3
                0
                3 JUMARA CRISTIAN CSM CRAIOVA
                0-3
                3-0
                1
                2
                4
                Gr.inferioara nr. 3 - Campionatul Individual Romstal
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                5
                6
                V
                Loc
                1 GHINDA MIHAI CSM 2007 FOCSANI
                2-3
                3-0
                1
                2
                2 TRIF VASILE CSM CLUJ NAPOCA
                3-2
                3-1
                2
                1
                3 STEFAN CASSIAN CSM CRAIOVA
                0-3
                1-3
                0
                4
                Gr.inferioara nr. 4 - Campionatul Individual Romstal
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                5
                6
                V
                Loc
                1 MUNTEANU LUCIAN CS MIOVENI
                3-0
                1-3
                1
                2
                2 DUMBRAVA NICOLAE CS SPARTAC BUCURESTI
                0-3
                0-3
                0
                3 DODEAN ADRIAN CSM ARAD
                3-1
                3-0
                2
                1
                4
                Gr.inferioara nr. 5 - Campionatul Individual Romstal
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                5
                6
                V
                Loc
                1 GRIGORE CRISTIAN TOP STAR C-TA
                3-0
                3-0
                2
                1
                2 OROSZLAN RICHARD CSM BISTRITA
                0-3
                3-0
                1
                2
                3 CORCOZ COSTIN CSM 2007 FOCSANI
                0-3
                0-3
                0
                4
                Gr.inferioara nr. 6 - Campionatul Individual Romstal
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                5
                6
                V
                Loc
                1 FLAMAND ANDREI CSM BISTRITA
                3-0
                3-0
                2
                1
                2 MACARENCO ANDREI TTT BUCURESTI
                0-3
                0-3
                0
                3 CHISCOP BOGDAN PRO AKTIV FOCSANI
                0-3
                3-0
                1
                2
                4
                Gr.inferioara nr. 7 - Campionatul Individual Romstal
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                5
                6
                V
                Loc
                1 SPELBUS FLORIN TT PRISTAVU C-LUNG
                3-1
                2-3
                1
                2
                2 MIRON ANDREI CSA STEAUA BUCURESTI
                1-3
                1-3
                0
                3 SINGEORZAN BOGDAN CSM BISTRITA
                3-2
                3-1
                2
                1
                4
                Gr.inferioara nr. 8 - Campionatul Individual Romstal
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                5
                6
                V
                Loc
                1 ZAMFIR MIHAI CS UNIV. CRAIOVA
                3-0
                3-0
                2
                1
                2 BLANARIU DIONISIE CSM BISTRITA
                0-3
                1-3
                0
                3 OPREA LUCA CSA STEAUA BUCURESTI
                0-3
                3-1
                1
                2
                4
                Gr.inferioara nr. 9 - Campionatul Individual Romstal
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                5
                6
                V
                Loc
                1 MOLDOVEANU STEFAN CS SEPSI SF. GHEORGHE
                3-0
                3-0
                2
                1
                2 BOACA VALENTIN CSA STEAUA BUCURESTI
                0-3
                3-1
                1
                2
                3 TIGAU DANIEL ACTT BUCURESTI
                0-3
                1-3
                0
                4
                Gr.inferioara nr. 10 - Campionatul Individual Romstal
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                5
                6
                V
                Loc
                1 MOLDOVAN DANIEL ACS DUMBRAVITA
                3-2
                3-0
                2
                1
                2 PETRESCU LIVIU ACTT BUCURESTI
                2-3
                3-0
                1
                2
                3 NICOLAE ALYN CS OK CLUB BUCURESTI
                0-3
                0-3
                0
                4
                Gr.inferioara nr. 11 - Campionatul Individual Romstal
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                5
                6
                V
                Loc
                1 UTA ADRIAN CSM 2007 FOCSANI
                3-2
                3-0
                2
                1
                2 TUDORACHE VIOREL ACTT BUCURESTI
                2-3
                3-1
                1
                2
                3 SUMANARU CATALIN CSM IASI
                0-3
                1-3
                0
                4
                Gr.inferioara nr. 12 - Campionatul Individual Romstal
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                5
                6
                V
                Loc
                1 TOMA DARIUS CSM BISTRITA
                3-2
                3-1
                2
                1
                2 ROMAN IULIAN CS PRO AKTIV FOCSANI
                2-3
                3-1
                1
                2
                3 CORBU MIHAI CS FC ARGES PITESTI
                1-3
                1-3
                0
                4
                Gr.inferioara nr. 13 - Campionatul Individual Romstal
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                5
                6
                V
                Loc
                1 ISTRATE ANDREI CSA STEAUA BUCURESTI
                3-1
                3-0
                2
                1
                2 DURDUN GEORGE TTT BUCURESTI
                1-3
                3-1
                1
                2
                3 FRATILA ROBERT CSM 2007 FOCSANI
                0-3
                1-3
                0
                4
                Gr.inferioara nr. 14 - Campionatul Individual Romstal
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                5
                6
                V
                Loc
                1 BUJOR DRAGOS CSA STEAUA BUCURESTI
                3-0
                3-0
                2
                1
                2 NEAGU MIRCEA S.C.M. DUNAREA 2020
                0-3
                3-0
                1
                2
                3 TUTA RADU CS FC ARGES PITESTI
                0-3
                0-3
                0
                4
                Gr.inferioara nr. 15 - Campionatul Individual Romstal
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                5
                6
                V
                Loc
                1 MANESCU MIHAI CSM SLATINA
                2-3
                3-0
                1
                2
                2 HURLOI VLAD CSM BISTRITA
                3-2
                3-0
                2
                1
                3 CHIVA MARCEL ACTT BUCURESTI
                0-3
                0-3
                0
                4
                Gr.inferioara nr. 16 - Campionatul Individual Romstal
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                5
                6
                V
                Loc
                1 BARBULESCU CRISTIAN CS UNIV. CRAIOVA
                3-0
                3-1
                2
                1
                2 ROSCA MIHAI CSM BISTRITA
                0-3
                3-1
                1
                2
                3 FEJER KONNERT ANDRAS ACTT BUCURESTI
                1-3
                1-3
                0
                4
                Gr.inferioara nr. 17 - Campionatul Individual Romstal
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                5
                6
                V
                Loc
                1 SORESCU DEIAN ACS DUMBRAVITA
                3-2
                3-0
                2
                1
                2 DRENEA CATALIN CS VOINTA C-LUNG
                2-3
                3-0
                1
                2
                3 COLDEA DAVID CSM CLUJ NAPOCA
                0-3
                0-3
                0
                4
                Gr.inferioara nr. 18 - Campionatul Individual Romstal
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                5
                6
                V
                Loc
                1 NEMACIUC MIHAI CSM BISTRITA
                3-2
                3-0
                2
                1
                2 MIREA GEORGE TTT BUCURESTI
                2-3
                3-0
                1
                2
                3 BOROLEANU ROBERT CS OK CLUB BUCURESTI
                0-3
                0-3
                0
                4
                Gr.inferioara nr. 19 - Campionatul Individual Romstal
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                5
                6
                V
                Loc
                1 URSUT HORIA CSA STEAUA BUCURESTI
                0-3
                3-0
                1
                2
                2 MIRCEA ALEXANDRU CSM MEDIAS
                3-0
                3-0
                2
                1
                3 SIMON CSABA CS POLI CLUJ
                0-3
                0-3
                0
                4
                Gr.inferioara nr. 20 - Campionatul Individual Romstal
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                5
                6
                V
                Loc
                1 MUNTEAN RADU CSM ARAD
                3-2
                3-0
                2
                1
                2 SZILAGYI PAUL CSM BISTRITA
                2-3
                3-0
                1
                2
                3 BUCUROIU ALIN CS FC ARGES PITESTI
                0-3
                0-3
                0
                4
                Gr.inferioara nr. 21 - Campionatul Individual Romstal
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                5
                6
                V
                Loc
                1 IACOB BOGDAN CSA STEAUA BUCURESTI
                1-3
                3-0
                1
                2
                2 PANTELIMON GABRIEL CS SPARTAC BUCURESTI
                3-1
                3-0
                2
                1
                3 PRIOTEASA BOGDAN CSS CRAIOVA
                0-3
                0-3
                0
                4
                Gr.inferioara nr. 22 - Campionatul Individual Romstal
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                5
                6
                V
                Loc
                1 BIRLAN ANDREI CS SEPSI SF. GHEORGHE
                3-0
                3-0
                2
                1
                2 CIOBANU ALEXANDRU ACTT BUCURESTI
                0-3
                3-0
                1
                2
                3 CIOBOTARU GHEORGHE CSM IASI
                0-3
                0-3
                0
                4
                Gr.inferioara nr. 23 - Campionatul Individual Romstal
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                5
                6
                V
                Loc
                1 BADEA BOGDAN CS VOINTA C-LUNG
                3-2
                3-0
                2
                1
                2 DUMITRESCU MATEI CSA STEAUA BUCURESTI
                2-3
                3-0
                1
                2
                3 BORDEA MIHNEA CSM CLUJ NAPOCA
                0-3
                0-3
                0
                4
                Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

                Comentariu


                • #9
                  Printre cei 69 de jucători înscriși în grupele de calificare regăsim nu mai puțin de 55 de jucători care, într-un fel sau altul (constant sau tangential), au facut sau fac parte din comunitatea AmaTur România.

                  Înscrieri AmaTur - on 28.02.2020 at 23:28:13

                  1. Sorescu Deian, Resita, 33 - 49,91 - EL - 104 Turnee AmaTur
                  2. Simon Csaba, Targu Mures, 1 - 48,45 - E - 68 Turnee AmaTur
                  3. Roman Iulian, Brasov, 78 - 47,72 - EMW - 131 Turnee AmaTur
                  4. Moldovan Daniel, Dumbravita, 1156 - 47,5 - EL - 15 Turnee AmaTur
                  5. Fratila Robert, Baicoi, 2 - 47,28 - E - 108 Turnee AmaTur
                  6. Petrescu Liviu, Pitesti, 49 - 46,68 - ELW - 109 Turnee AmaTur
                  7. Boaca Valentin, Bucuresti, 908 - 45,95 - E - 146 Turnee AmaTur
                  8. Durdun George, Bucuresti, 65 - 45,79 - EL - 62 Turnee AmaTur
                  9. Neagu Mircea, Constanta, 590 - 44,57 - EL - 79 Turnee AmaTur
                  10. Chiscop Bogdan, Galati, 12 - 43,77 - EL - 98 Turnee AmaTur
                  11. Macarenco Andrei, Bucuresti, 11 - 43,51 - EL - 105 Turnee AmaTur
                  12. Ghinda Mihai, Iasi, 1489 - 43,1 - EM - 3 Turnee AmaTur
                  13. Albu Vlad, Iasi, 6 - 43,04 - EM - 47 Turnee AmaTur
                  14. Sumanaru Catalin, Iasi, 7 - 41,96 - E - 102 Turnee AmaTur
                  15. Hurloi Vlad, Bistrita, 1849 - 41,1 - EM - 27 Turnee AmaTur
                  16. Corcoz Costin, Focsani, 51 - 40,66 - EM - 233 Turnee AmaTur
                  17. Tudorache Viorel, Bucuresti, 1912 - 38,2 - ELW - 29 Turnee AmaTur
                  18. Tigau Dan, Bucuresti, 109 - 37,49 - ELW - 98 Turnee AmaTur
                  19. Cojanu Ciprian, Bucuresti, 1341 - 37,3 - EM - 2 Turnee AmaTur
                  20. Corbu Mihai Cosmin, Pitesti, 66 - 36,54 - E - 63 Turnee AmaTur
                  21. Nicolae Alyn, Bucuresti, 453 - 35,83 - E - 46 Turnee AmaTur
                  22. Ciobotaru Gigi, Iasi, 1301 - 30 - OW - 18 Turnee AmaTur
                  23. Boroleanu Robert, Bucuresti, 421 - 28,67 - O - 40 Turnee AmaTur
                  24. Bucuroiu Alin, Pitesti, 438 - 27,96 - O - 51 Turnee AmaTur
                  25. Tuta Radu Ionut, Pitesti, 278 - 23,01 - O - 56 Turnee AmaTur
                  26. Coldea David, Cluj Napoca, 2002 - 10,65 - A - 5 Turnee AmaTur
                  27. Zamfir Mihai, Bucuresti, 6005 - 0 - O - 7 Turnee AmaTur
                  28. Mirea George, Bucuresti, 2403 - 0 - EL - 1 Turnee AmaTur
                  29. Badea Bogdan, Dumbravita, 2583 - 0 - E - 10 Turnee AmaTur
                  30. Blanariu Dionisie, Baisesti, 4230 - 0 - EL - 31 Turnee AmaTur
                  31. Bordea Mihnea, Bucuresti, 4231 - 0 - E - 12 Turnee AmaTur
                  32. Cretu Florin, Iasi, 4240 - 0 - E - 21 Turnee AmaTur
                  33. Oroszlan Richard, Targu Mures, 4267 - 0 - EL - 24 Turnee AmaTur
                  34. Rosca Mihai, Galanesti, 4279 - 0 - EL - 57 Turnee AmaTur
                  35. Miron Andrei, Bucuresti, 4404 - 0 - O - 19 Turnee AmaTur
                  36. Bujor Dragos, Bucuresti, 6007 - 30 Turnee AmaTur
                  37. Chiva Marcel, Bucuresti, 6008 - 2 Turnee AmaTur
                  38. Ciobanu Alexandru, Bucuresti, 6009 - 54 Turnee AmaTur
                  39. Dumbrava Nicolae, Bucuresti, 6010 - 38 Turnee AmaTur
                  40. Dumitrescu Matei, Bucuresti, 6011 - 17 Turnee AmaTur
                  41. Flamand Andrei, Bistrita, 6012 - 4 Turnee AmaTur
                  42. Iacob Bogdan, Bucuresti, 6013 - 37 Turnee AmaTur
                  43. Istrate Andrei, Bucuresti, 6014 - 32 Turnee AmaTur
                  44. Jumara Cristian, Craiova, 6015 - 2 Turnee AmaTur
                  45. Mircea Alexandru, Bucuresti, 6016 - 20 Turnee AmaTur
                  46. Nemaciuc Mihai, Suceava, 6017 - 79 Turnee AmaTur
                  47. Oprea Luca, Bucuresti, 6018 - 35 Turnee AmaTur
                  48. Pantelimon Gabriel, Bucuresti, 6019 - 1 Turnee AmaTur
                  49. Prioteasa Bogdan, Craiova, 6020 - 5 Turnee AmaTur
                  50. Singeorzan Bogdan, Bistrita, 6021 - 13 Turnee AmaTur
                  51. Szilagyi Paul, Carei, 6022 - 4 Turnee AmaTur
                  52. Toma Darius, Bistrita, 6023 - 6 Turnee AmaTur
                  53. Trif Vasile, Cluj Napoca, 6024 - 1 Turnee AmaTur
                  54. Ursut Horia, Bucuresti, 6025 - 11 Turnee AmaTur
                  55. Uta Adrian, Bucuresti, 6026 - 96 Turnee AmaTur

                  Tuturor Felicitări pentru curajul și inspirația de a se duela cu cei mai buni jucători de tenis de masă din România!
                  Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

                  Comentariu


                  • #10
                    Dintre amaturiștii consacrați să observăm prezența a 4 Campioni AmaTur România:
                    1. Ciobanu Alex - Campion AmaTur 2010 - Calificat de pe locul 2 în Eliminatorii;
                    2. Roman Iulian - Campion AmaTur 2012 și 2015 - Calificat de pe locul 2 în Eliminatorii;
                    3. Petrescu Liviu - Campion AmaTur 2018 - Calificat de pe locul 2 în Eliminatorii;
                    4. Simon Csaba - Campion AmaTur 2019.

                    dar și calificarea pe tablou de pe locul 2 a Elitiștilor:
                    1. Chiscop Bogdan - Galați;
                    2. Boacă Valentin - București;
                    3. Durdun George - București;
                    4. Neagu Mircea - Constanța.

                    Singurul amaturist calificat de pe locul 1 în Eliminatorii:
                    1. Sorescu Deian - Reșita.

                    Tuturor le urăm mult succes mâine!
                    Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

                    Comentariu


                    • #11
                      Eliminatorii Campionatul Individual Romstal

                      1. Ionescu Ovidiu
                      --------------------Ionescu Ovidiu 3-0
                      64. Bye
                      ----------------------------------- -
                      33. Mircea Alexandru
                      -------------------- -
                      32. Barbulescu Cristian
                      -------------------------------------------------- -
                      17. Zamfir Mihai
                      -------------------- -
                      48. Pantelimon Gabriel
                      ----------------------------------- -
                      49. Roman Iulian
                      -------------------- -
                      16. Pop Mihai
                      ----------------------------------------------------------------- -
                      9. Bogdan Cristian
                      -------------------- -
                      56. Tudorache Viorel
                      ----------------------------------- -
                      41. Manescu Mihai
                      -------------------- -
                      24. Chirita Iulian
                      -------------------------------------------------- -
                      25. Toma Darius
                      -------------------- -
                      40. Iacob Bogdan
                      ----------------------------------- -
                      57. Munteanu Lucian
                      -------------------- -
                      8. Mladin Paul

                      -------------------------------------------------------------------------------- -

                      5. Chirita Cristian
                      -------------------- -
                      60. Oprea Luca
                      ----------------------------------- -
                      37. Ursut Horia
                      -------------------- -
                      28. Moldovan Daniel
                      -------------------------------------------------- -
                      21. Flamand Andrei
                      -------------------- -
                      44. Birlan Andrei
                      ----------------------------------- -
                      53. Cojanu Ciprian
                      -------------------- -
                      12. Roman Bogdan
                      ----------------------------------------------------------------- -
                      13. Oprea Dragos
                      -------------------- -
                      52. Jumara Cristian
                      ----------------------------------- -
                      45. Sorescu Deian
                      -------------------- -
                      20. Bujor Dragos
                      -------------------------------------------------- -
                      29. Grigore Cristian
                      -------------------- -
                      36. Nemaciuc Mihai
                      ----------------------------------- -
                      61. Spelbus Florin
                      -------------------- -
                      4. Szocs Hunor

                      ------------------------------------------------------------------------------------------ -

                      3. Sipos Rares
                      -------------------- -
                      62. Boaca Valentin
                      ----------------------------------- -
                      35. Badea Bogdan
                      -------------------- -
                      30. Simulescu Daniel
                      -------------------------------------------------- -
                      19. Uta Adrian
                      -------------------- -
                      46. Dumitrescu Matei
                      ----------------------------------- -
                      51. Chiscop Bogdan
                      -------------------- -
                      14. Tomica Andrei
                      ----------------------------------------------------------------- -
                      11. Manole Alexandru
                      -------------------- -
                      54. Durdun George
                      ----------------------------------- -
                      43. Ciobanu Alexandru
                      -------------------- -
                      22. Hurloi Vlad
                      -------------------------------------------------- -
                      27. Moldoveanu Stefan
                      -------------------- -
                      38. Szilagyi Paul
                      ----------------------------------- -
                      59. Ghinda Mihai
                      -------------------- -
                      6. Ionescu Eduard

                      -------------------------------------------------------------------------------- -

                      7. Cazacu Alexandru
                      -------------------- -
                      58. Oroszlan Richard
                      ----------------------------------- -
                      39. Rosca Mihai
                      -------------------- -
                      26. Istrate Andrei
                      -------------------------------------------------- -
                      23. Singeorzan Bogdan
                      -------------------- -
                      42. Muntean Radu
                      ----------------------------------- -
                      55. Neagu Mircea
                      -------------------- -
                      10. Spelbus Alin
                      ----------------------------------------------------------------- -
                      15. Movileanu Dragos
                      -------------------- -
                      50. Petrescu Liviu
                      ----------------------------------- -
                      47. Drenea Catalin
                      -------------------- -
                      18. Trif Vasile
                      -------------------------------------------------- -
                      31. Dodean Adrian
                      -------------------- -
                      34. Mirea George
                      ----------------------------------- -
                      63. Bye
                      --------------------Pletea Cristian 3-0
                      2. Pletea Cristian
                      Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

                      Comentariu


                      • #12
                        PRIMELE MECIURI DE SIMPLU BAIETI CARE SE VOR DESFASURA SAMBATA 29.02.2020:

                        ORA 10.00
                        Alexandru Mircea – Cristian Bărbulescu
                        Mihai Zamfir – Gabriel Pantelimon
                        Iulian Roman – Mihai Pop
                        Cristian Bogdan – Viorel Tudorache
                        ORA 10.40
                        Mihaiță Mănescu – Iulian Chirița
                        Darius Toma – Bogdan Iacob
                        Horia Ursuț – Daniel Moldovan
                        Andrei Flămând – Andrei Bîrlan
                        Ciprian Cojanu – Bogdan Roman
                        Deian Sorescu – Dragoș Bujor
                        ORA 11.20
                        Cristian Grigore – Mihai Nemaciuc
                        Bogdan Badea – Daniel Simulescu
                        Adrian Uta – Matei Dumitrescu
                        Bogdan Chiscop – Andrei Tomica
                        Alexandru Ciobanu – Vlad Hurloi
                        Ștefan Moldoveanu – Paul Szilaghi

                        Comentariu


                        • #13
                          Celelalte jocuri din turul 1 se vor disputa de l ora 15,00 si 15,45.

                          Turul 2 (1/32) se va disputa de la ora 16,30 si 17,15.

                          Comentariu


                          • #14
                            Finala Dublu fete: Adina Diaconu/Irina Ciobanu - Bernadette Szocs/Andreea Dragoman 3-1

                            Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

                            Comentariu


                            • #15
                              Finala Dublu Băieți: Ionescu Ovidiu/Chirita Cristian - Pletea Cristian/Sipos Rares 3-2



                              P.S. Pentru cei din fața televizoarelor meciul se transmite pe Look Sport.
                              Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

                              Comentariu

                              Cine a citit topicul
                              Procesare...
                              X