Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Campionatele Naționale Individuale Seniori 2020 - București

Adună
Acesta este un topic important.
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #16
    Finală Dublu Mixt: Rare Sipos/Andreea Dragoman - Ovidiu Ionescu/Bernadette Szocs 0-3

    Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

    Comentariu


    • #17
      Pe Look Sport prezintă tigăile fără coadă. FRTM are Facebook dar nu consumă minutele.
      Hobby: Motoare si ski !
      http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

      Comentariu


      • #18
        Finalele le-am vazut azi pe Look Sport si pe Facebook, mulțumită Dl. Sarcani.
        Maine o să încercăm niște Live-uri și la Semifinale.
        Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

        Comentariu


        • #19
          Eliminatorii turul 2: Roman Iulian - Zamfir Mihai 1-4

          Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

          Comentariu


          • #20
            Roman I, am vz acum meciul, a filmat Robert Fratilă pe FB,
            ...a pierdut cu 4-1
            Hobby: Motoare si ski !
            http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

            Comentariu


            • #21
              Eliminatorii turul 1: Viorel Tudorache - Bogdan Cristian 0-4

              Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

              Comentariu


              • #22
                in loc sa puneti live pe facebook, mai bine filmati cu telefonul si dupa urcati pe facebook sau youtube
                live inseamna streaming, si calitatea video este dependenta de taria semnalului gsm
                concluzia este ca va chinuiti degeaba, se vede 360p cu patratele
                Viscaria /Tenergy 05 Hard fh/Tenergy 05 bh

                Comentariu


                • #23
                  Eliminatorii Campionatul Individual Romstal

                  1. Ionescu Ovidiu
                  --------------------Ionescu Ovidiu 4-0
                  64. Bye
                  -----------------------------------Ionescu Ovidiu 4-0
                  33. Mircea Alexandru
                  --------------------Barbulescu Cristian 4-0
                  32. Barbulescu Cristian
                  -------------------------------------------------- -
                  17. Zamfir Mihai
                  --------------------Zamfir Mihai 4-0
                  48. Pantelimon Gabriel
                  -----------------------------------Zamfir Mihai 4-1
                  49. Roman Iulian
                  --------------------Roman Iulian 4-1
                  16. Pop Mihai
                  ----------------------------------------------------------------- -
                  9. Bogdan Cristian
                  --------------------Bogdan Cristian 4-0
                  56. Tudorache Viorel
                  -----------------------------------Chirita Iulian 4-2
                  41. Manescu Mihai
                  --------------------Chirita Iulian 4-0
                  24. Chirita Iulian
                  -------------------------------------------------- -
                  25. Toma Darius
                  --------------------Toma Darius 4-1
                  40. Iacob Bogdan
                  -----------------------------------Munteanu Lucian 4-2
                  57. Munteanu Lucian
                  --------------------Munteanu Lucian 4-0
                  8. Mladin Paul

                  -------------------------------------------------------------------------------- -

                  5. Chirita Cristian
                  --------------------Chirita Cristian 4-0
                  60. Oprea Luca
                  -----------------------------------Chirita Cristian 4-0
                  37. Ursut Horia
                  --------------------Moldovan Daniel 4-1
                  28. Moldovan Daniel
                  -------------------------------------------------- -
                  21. Flamand Andrei
                  --------------------Birlan Andrei 4-2
                  44. Birlan Andrei
                  -----------------------------------Birlan Andrei 4-3
                  53. Cojanu Ciprian
                  --------------------Roman Bogdan 4-0
                  12. Roman Bogdan
                  ----------------------------------------------------------------- -
                  13. Oprea Dragos
                  --------------------Oprea Dragos 4-0
                  52. Jumara Cristian
                  -----------------------------------Oprea Dragos 4-2
                  45. Sorescu Deian
                  --------------------Bujor Dragos 4-0
                  20. Bujor Dragos
                  -------------------------------------------------- -
                  29. Grigore Cristian
                  --------------------Grigore Cristian 4-2
                  36. Nemaciuc Mihai
                  -----------------------------------Szocs Hunor 4-0
                  61. Spelbus Florin
                  --------------------Szocs Hunor 4-0
                  4. Szocs Hunor

                  ------------------------------------------------------------------------------------------ -

                  3. Sipos Rares
                  --------------------Sipos Rares 4-0
                  62. Boaca Valentin
                  -----------------------------------Sipos Rares 4-0
                  35. Badea Bogdan
                  --------------------Simulescu Daniel 4-1
                  30. Simulescu Daniel
                  -------------------------------------------------- -
                  19. Uta Adrian
                  --------------------Dumitrescu Matei 4-1
                  46. Dumitrescu Matei
                  -----------------------------------Tomica Andrei 4-2
                  51. Chiscop Bogdan
                  --------------------Tomica Andrei 4-2
                  14. Tomica Andrei
                  ----------------------------------------------------------------- -
                  11. Manole Alexandru
                  --------------------Manole Alexandru 4-0
                  54. Durdun George
                  -----------------------------------Manole Alexandru 4-1
                  43. Ciobanu Alexandru
                  --------------------Hurloi Vlad 4-3
                  22. Hurloi Vlad
                  -------------------------------------------------- -
                  27. Moldoveanu Stefan
                  --------------------Moldoveanu Stefan 4-2
                  38. Szilagyi Paul
                  -----------------------------------Ionescu Eduard 4-0
                  59. Ghinda Mihai
                  --------------------Ionescu Eduard 4-0
                  6. Ionescu Eduard

                  -------------------------------------------------------------------------------- -

                  7. Cazacu Alexandru
                  --------------------Cazacu Alexandru 4-0
                  58. Oroszlan Richard
                  -----------------------------------Cazacu Alexandru 4-1
                  39. Rosca Mihai
                  --------------------Istrate Andrei 4-1
                  26. Istrate Andrei
                  -------------------------------------------------- -
                  23. Singeorzan Bogdan
                  --------------------Singeorzan Bogdan 4-3
                  42. Muntean Radu
                  -----------------------------------Spelbus Alin 4-2
                  55. Neagu Mircea
                  --------------------Spelbus Alin 4-0
                  10. Spelbus Alin
                  ----------------------------------------------------------------- -
                  15. Movileanu Darius
                  --------------------Movileanu Dragos 4-0
                  50. Petrescu Liviu
                  -----------------------------------Movileanu Darius 4-1
                  47. Drenea Catalin
                  --------------------Trif Vasile 3-4
                  18. Trif Vasile
                  -------------------------------------------------- -
                  31. Dodean Adrian
                  --------------------Dodean Adrian 4-0
                  34. Mirea George
                  -----------------------------------Pletea Cristian 4-0
                  63. Bye
                  --------------------Pletea Cristian 4-0
                  2. Pletea Cristian
                  Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

                  Comentariu


                  • #24
                    Postat în original de marcelgiosan Vezi post
                    Eliminatorii Campionatul Individual Romstal

                    1. Ionescu Ovidiu
                    --------------------Ionescu Ovidiu 4-0
                    64. Bye
                    -----------------------------------Ionescu Ovidiu 4-0
                    33. Mircea Alexandru
                    --------------------Barbulescu Cristian 4-0
                    32. Barbulescu Cristian
                    -------------------------------------------------- -
                    17. Zamfir Mihai
                    --------------------Zamfir Mihai 4-0
                    48. Pantelimon Gabriel
                    -----------------------------------Zamfir Mihai 4-1
                    49. Roman Iulian
                    --------------------Roman Iulian 4-1
                    16. Pop Mihai
                    ----------------------------------------------------------------- -
                    9. Bogdan Cristian
                    --------------------Bogdan Cristian 4-0
                    56. Tudorache Viorel
                    -----------------------------------Chirita Iulian 4-2
                    41. Manescu Mihai
                    --------------------Chirita Iulian 4-0
                    24. Chirita Iulian
                    -------------------------------------------------- -
                    25. Toma Darius
                    --------------------Toma Darius 4-1
                    40. Iacob Bogdan
                    -----------------------------------Munteanu Lucian 4-2
                    57. Munteanu Lucian
                    --------------------Munteanu Lucian 4-0
                    8. Mladin Paul

                    -------------------------------------------------------------------------------- -

                    5. Chirita Cristian
                    --------------------Chirita Cristian 4-0
                    60. Oprea Luca
                    -----------------------------------Chirita Cristian 4-0
                    37. Ursut Horia
                    --------------------Moldovan Daniel 4-1
                    28. Moldovan Daniel
                    -------------------------------------------------- -
                    21. Flamand Andrei
                    --------------------Birlan Andrei 4-2
                    44. Birlan Andrei
                    -----------------------------------Birlan Andrei 4-3
                    53. Cojanu Ciprian
                    --------------------Roman Bogdan 4-0
                    12. Roman Bogdan
                    ----------------------------------------------------------------- -
                    13. Oprea Dragos
                    --------------------Oprea Dragos 4-0
                    52. Jumara Cristian
                    -----------------------------------Oprea Dragos 4-2
                    45. Sorescu Deian
                    --------------------Bujor Dragos 4-0
                    20. Bujor Dragos
                    -------------------------------------------------- -
                    29. Grigore Cristian
                    --------------------Grigore Cristian 4-2
                    36. Nemaciuc Mihai
                    -----------------------------------Szocs Hunor 4-0
                    61. Spelbus Florin
                    --------------------Szocs Hunor 4-0
                    4. Szocs Hunor

                    ------------------------------------------------------------------------------------------ -

                    3. Sipos Rares
                    --------------------Sipos Rares 4-0
                    62. Boaca Valentin
                    -----------------------------------Sipos Rares 4-0
                    35. Badea Bogdan
                    --------------------Simulescu Daniel 4-1
                    30. Simulescu Daniel
                    -------------------------------------------------- -
                    19. Uta Adrian
                    --------------------Dumitrescu Matei 4-1
                    46. Dumitrescu Matei
                    -----------------------------------Tomica Andrei 4-2
                    51. Chiscop Bogdan
                    --------------------Tomica Andrei 4-2
                    14. Tomica Andrei
                    ----------------------------------------------------------------- -
                    11. Manole Alexandru
                    --------------------Manole Alexandru 4-0
                    54. Durdun George
                    -----------------------------------Manole Alexandru 4-1
                    43. Ciobanu Alexandru
                    --------------------Hurloi Vlad 4-3
                    22. Hurloi Vlad
                    -------------------------------------------------- -
                    27. Moldoveanu Stefan
                    --------------------Moldoveanu Stefan 4-2
                    38. Szilagyi Paul
                    -----------------------------------Ionescu Eduard 4-0
                    59. Ghinda Mihai
                    --------------------Ionescu Eduard 4-0
                    6. Ionescu Eduard

                    -------------------------------------------------------------------------------- -

                    7. Cazacu Alexandru
                    --------------------Cazacu Alexandru 4-0
                    58. Oroszlan Richard
                    -----------------------------------Cazacu Alexandru 4-1
                    39. Rosca Mihai
                    --------------------Istrate Andrei 4-1
                    26. Istrate Andrei
                    -------------------------------------------------- -
                    23. Singeorzan Bogdan
                    --------------------Singeorzan Bogdan 4-3
                    42. Muntean Radu
                    -----------------------------------Spelbus Alin 4-2
                    55. Neagu Mircea
                    --------------------Spelbus Alin 4-0
                    10. Spelbus Alin
                    ----------------------------------------------------------------- -
                    15. Movileanu Dragos
                    --------------------Movileanu Dragos 4-0
                    50. Petrescu Liviu
                    -----------------------------------Movileanu Dragos 4-1
                    47. Drenea Catalin
                    --------------------Trif Vasile 3-4
                    18. Trif Vasile
                    -------------------------------------------------- -
                    31. Dodean Adrian
                    --------------------Dodean Adrian 4-0
                    34. Mirea George
                    -----------------------------------Pletea Cristian 4-0
                    63. Bye
                    --------------------Pletea Cristian 4-0
                    2. Pletea Cristian
                    cred ca e Movileanu Darius...
                    FH: XIOM OMEGA IV PRO max
                    Blade: KAZAK
                    BH: SPINLORD GIPFELSTURM 1.2 mm

                    Comentariu


                    • #25
                      Sigur, Movileanu Darius!!
                      Blade - XVT ZL - Hinoki (Zylon Carbon)- OFF+
                      FH - Yasaka Mark V Max
                      BH- Yasaka Mark V Max

                      Comentariu


                      • #26
                        Round of 16 - Campionatul Individual Romstal

                        Ionescu Ovidiu
                        -------------------------Ionescu Ovidiu 4-0
                        Zamfir Mihai

                        Chirita Iulian
                        -------------------------Chirita Iulian 4-3
                        Munteanu Lucian

                        Chirita Cristian
                        -------------------------Chirita Cristian 4-1
                        Birlan Andrei

                        Oprea Dragos
                        -------------------------Szocs Hunor 4-1
                        Szocs Hunor

                        Sipos Rares
                        -------------------------Sipos Rares 4-2
                        Tomica Andrei

                        Manole Alexandru
                        -------------------------Manole Alexandru 4-2
                        Ionescu Eduard

                        Cazacu Alexandru
                        -------------------------Spelbus Alin 4-2
                        Spelbus Alin

                        Movileanu Darius
                        -------------------------Pletea Cristian 4-0
                        Pletea Cristian
                        Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

                        Comentariu


                        • #27
                          Quarterfinals - Campionatul Individual Romstal

                          Ionescu Ovidiu
                          -------------------------Ionescu Ovidiu 4-0
                          Chirita Iulian

                          Chirita Cristian
                          -------------------------Chirita Cristian 4-2
                          Szocs Hunor

                          Sipos Rares
                          -------------------------Sipos Rares 4-1
                          Manole Alexandru

                          Spelbus Alin
                          -------------------------Pletea Cristian 4-0
                          Pletea Cristian
                          Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

                          Comentariu


                          • #28
                            Mâine, începând cu ora 10:00

                            Semifinals Man - Campionatul Individual Romstal

                            Ionescu Ovidiu
                            ------------------------- -
                            Chirita Cristian

                            Sipos Rares
                            ------------------------- -
                            Pletea Cristian

                            Semifinals Women- Campionatul Individual Romstal

                            Bernadette Szocs
                            ------------------------- -
                            Irina Ciobanu

                            Adina Diaconu
                            ------------------------- -
                            Eliza Samara
                            Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

                            Comentariu


                            • #29
                              Nu se gasesc niciunde video cu meciurile din sferturi?
                              “Sometimes I win, sometimes I learn”

                              Comentariu


                              • #30
                                Semifinala Feminin: Bernadette Szzocs - Irina Ciobanu 4-0

                                Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

                                Comentariu

                                Cine a citit topicul
                                Procesare...
                                X