Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

In fiecare LUNI si MIERCURI, ora 19.00 Turneu JAZZ PONG

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 2 (0 members and 2 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #31
    clasamewnt

    1.Dinca Daniel
    2.Tomica Silviu
    3.Popescu Ionut
    4.Cionoiu Cristian
    Adresa: Sos. Oltenitei nr. 103, Bucuresti / Program: Luni-Vineri intre 11-19 / Telefon: 0722.678.078 / Mail: contact@vivasportshop.ro
    http://www.VivaSportShop.ro

    Comentariu


    • #32
      Clasament 05.02.2014


      1.Dinca Daniel
      2.Tomica Silviu
      3-4
      Popescu Ionut
      Cionoiu Cristian
      5-8
      Tomica Andrei
      Dumitru Gheorghe
      Dena Corneliu
      Panea Ovidiu
      9-16
      Tanase Horia
      Panea George
      Bogdan Serban
      Sandu Stefan
      Niculae Dan
      Moiceanu Madalin
      Negoita Edward
      Arabagiu Marius
      17-32
      Iftimciuc Gheorghe
      Radu Nastase
      Balaban Catalin
      Neata Ionut
      Lazar Ion
      Ciurea Adrian
      Ciobotaru Emanuel
      Camenita Cristian
      Manza Alex
      Dima Nicu
      Carjan Dumitru
      Irimia Valer
      Neagoe Costin
      Teodorescu Radu
      State Paul
      Constantin Matei



      Clasament incepatori

      1.Papp Otto
      2.Taras Dan
      3-4 Sivu Leonard
      Ropharvar Omid
      5-8
      Dima Bogdan
      Arsene Adrian
      Buga Florin
      9-16
      Nayyerani Hosein
      Nayyerani Reza
      Nayyerani Ali
      Constantinide Cristian
      Adresa: Sos. Oltenitei nr. 103, Bucuresti / Program: Luni-Vineri intre 11-19 / Telefon: 0722.678.078 / Mail: contact@vivasportshop.ro
      http://www.VivaSportShop.ro

      Comentariu


      • #33
        Astazi de la ora 19 :00 va asteptam la turneu



        Clasament 10.02.2014

        !.Dospinesu George
        2.Voiculescu Alexandru
        3.Negoita Edward
        4.Bradatan Lenuta
        5.Tudor Emil
        6.Acatrinei Lucian
        7.Neagoe Costin
        8.Danila Eugeniu
        9.Tanase Horia
        10.Velicescu Dragos
        Ultima editare de VivaSportClub; 12.feb.2014, 15:08.
        Adresa: Sos. Oltenitei nr. 103, Bucuresti / Program: Luni-Vineri intre 11-19 / Telefon: 0722.678.078 / Mail: contact@vivasportshop.ro
        http://www.VivaSportShop.ro

        Comentariu


        • #34
          Vin si io.
          Tenergy 05 - Yasaka Alnade - Tenergy 05

          Comentariu


          • #35
            George Dospinescu - astazi

            Comentariu


            • #36
              Danila Eugeniu - astazi
              Blade: Xiom Feel HX PRO
              FH: Donic Bluestorm Z1
              BH: Gewo Nexxus EL PRO

              Comentariu


              • #37
                astazi 12 -02 - 2014 va asteptam la concurs
                Adresa: Sos. Oltenitei nr. 103, Bucuresti / Program: Luni-Vineri intre 11-19 / Telefon: 0722.678.078 / Mail: contact@vivasportshop.ro
                http://www.VivaSportShop.ro

                Comentariu


                • #38
                  Danila Eugeniu la concurs
                  Blade: Xiom Feel HX PRO
                  FH: Donic Bluestorm Z1
                  BH: Gewo Nexxus EL PRO

                  Comentariu


                  • #39
                    Clasament 12 februarie

                    Au fost 63 de participanti pe 3 categori;
                    -21 la open ; s-au facut 3 grupe de 7 din care s-au calificat direct in elim. primii 3 la open si retul in elim. la amatori
                    -42 la amatori si incepatori (la gramada) ; s-au facut 6 grupe de 7 din care s-au calificat 2 in elim. la amatori si restul in elim. la incepatori


                    Clasamentul

                    Open
                    1.Lungu Cosmin
                    2.Tomica Andrei
                    3-4
                    Panea Ovidiu
                    Popescu Ionut
                    5-8
                    Stoinea Ioana
                    Dena Corneliu
                    Dumitru Gheorghe
                    Tomica Silviu
                    9.Durdun Gheorghe(a jucat doar in grupa 6v)


                    Amatori

                    1.Panea George
                    2.Voiculescu Alexandru
                    3-4
                    Sandu Stefan
                    Dinca Daniel
                    5-8
                    Turcu Marius
                    Tataru Petru
                    Constantin Matei
                    Taras Dan
                    9-16
                    Tiosea Niculae
                    Khaled Jaouir
                    Kasab Andrei
                    Lazar Ion
                    Iftimciuc Gheorghe
                    Moiceanu Madalin
                    State Paul
                    Cusma Ionut
                    17-23
                    Clapa Danut
                    Raportaru Viorel
                    Bogdan Serban
                    Dospinescu George
                    Negoita Edward
                    Sandescu Florin
                    Tanase Horia


                    Incepatori


                    1.Neata Ionut
                    2.Ciupitu Cristian
                    3-4
                    Voin Doru
                    Balasa Ion
                    5-8
                    Ivan Dan
                    Cailean George
                    Niculcea Rafael
                    Irimia Valer
                    9-16
                    Constantinescu Tudor
                    Cosoiu Traian
                    Teodorescu Radu
                    Carjan Dumitru
                    Neagoe Costin
                    Viciu Dragos
                    Ceobotaru Emanuel
                    Camenita Cristian
                    17-28
                    Danila Eugen
                    Istrate Alex
                    Tociu Vlad
                    Dima Nicu
                    Serea Mihai
                    Istrate Andrei
                    Niculescu Marian
                    Negrea Florin
                    Nicolae Sorin
                    Trache Daniel
                    Vasi Nicolae
                    Sivu Leonard
                    Adresa: Sos. Oltenitei nr. 103, Bucuresti / Program: Luni-Vineri intre 11-19 / Telefon: 0722.678.078 / Mail: contact@vivasportshop.ro
                    http://www.VivaSportShop.ro

                    Comentariu


                    • #40
                      Un mic turneu de casa cu 63 de participanti.
                      Bravo!
                      TsE

                      Comentariu


                      • #41
                        Azi de la ora 19:00 va asteptam la turneu
                        Adresa: Sos. Oltenitei nr. 103, Bucuresti / Program: Luni-Vineri intre 11-19 / Telefon: 0722.678.078 / Mail: contact@vivasportshop.ro
                        http://www.VivaSportShop.ro

                        Comentariu


                        • #42
                          George Dospinescu - astazi, 17.02.2014

                          Comentariu


                          • #43
                            Clasament 17.02.2014


                            Clasament avansati

                            1.Tomica Silviu
                            2.Dumitru Gheorghe
                            3-4
                            Tanase Tiberiu
                            Dospinescu George
                            5-8
                            Khaled Jaouir
                            Velicescu dragos
                            Bogdan Serban
                            Iftimciuc Gheorghe
                            9-16
                            Curelea Andrei
                            Dupoi Octavian
                            Dena Corneliu
                            Popescu George
                            Omid
                            Puncev Anton
                            Kevin Michell
                            Viciu Dragos

                            Clasament incepatori

                            1.Teodorescu Radu
                            2.Niculescu Marian
                            3-4
                            Gruia Florin
                            Vasi Nicolae
                            5-8
                            Acatrinei Lucian
                            Ilie Catalin
                            Nayerani Reza
                            Onceanu Gabriel
                            Adresa: Sos. Oltenitei nr. 103, Bucuresti / Program: Luni-Vineri intre 11-19 / Telefon: 0722.678.078 / Mail: contact@vivasportshop.ro
                            http://www.VivaSportShop.ro

                            Comentariu


                            • #44
                              MIERCURI [ Turneu VIVA SPORT , ORA 18:30 ]


                              LOCALITATEA: BUCURESTI
                              DATA: 19-02-2014
                              SALA: Viva Sport Club (sos.Oltenitei 103)

                              ORA DE DESFASURARE : 18:30

                              NR. MESE: in functie de nr de participanti (D0NIC , YASAKA (ITTF approved);

                              TAXA PER JUCATOR: 10 LEI
                              SISTEMUL DE JOC: Open si Amatori ,grupe inferioare(2/3) + eliminatorii(3/5) ; din grupele inferioare se califica toti jucatori
                              INSCRIERI: Pe forum sau telefonic

                              ORGANIZATORI: Tanase Horia - 0722 257 558 ; Lungu Cosmin
                              Ultima editare de VivaSportClub; 25.feb.2014, 22:20.
                              Adresa: Sos. Oltenitei nr. 103, Bucuresti / Program: Luni-Vineri intre 11-19 / Telefon: 0722.678.078 / Mail: contact@vivasportshop.ro
                              http://www.VivaSportShop.ro

                              Comentariu


                              • #45
                                Vin si eu.
                                Yanus Donic Defplay Classic Senso Curl P1-R

                                Comentariu

                                Cine a citit topicul
                                Procesare...
                                X