Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

ORADEA: În fiecare Vineri (ora 18:00) - Turneu "Foresta" King Pong

Adună
Acesta este un topic important.
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Bună seara!



    Inscrieri TRN FORESTA#180 - on 2018. 07. 05. at 21:50:18

    1. Savu Cristian - Oradea, 25 - 33,9 - E
    2. Tic Ioan - Oradea, 51 - 33,77 - E
    3. Tailbot Francois - Oradea, 799 - 33,75 - E
    4. Vaida Sorin - Oradea, 34 - 32,56 - EW
    5. Craciun Calin - Oradea, 284 - 31,58 - E
    6. Birtalan Laszlo - Oradea, 115 - 25,57 - O
    7. Curpas Ioan - Oradea, 218 - 24,43 - OW
    8. Sabadas Dinu - Oradea, 726 - 24,15 - O
    9. Fabian Wilhelm - Oradea, 648 - 23,37 - O
    10. Sas Tibor - Oradea, 763 - 16,73 - A
    11. Cheregi Nelu - Oradea, 738 - 15,93 - A
    12. Varkonyi Amalia - Oradea, 915 - 14,65 - AF
    13. Pop Gabriel - Oradea, 662 - 14,02 - A
    14. Antal Cornel - Oradea, 1523 - 14 - A
    15. Catuneanu George - Oradea, 1180 - 13,65 - A
    16. Boitos Rodica - Oradea, 1457 - 10,5 - AF
    17. Presecan Doru - Oradea, 1113 - 9 - I
    18. Rus Nicolae - Oradea, 3354 - 7 - I
    19. Pop Florin - Oradea, 2881 - 0 - A
    20. Torje Alin - Oradea, 5006 - 0 - A
    21. Bala Andrei - Oradea, 5007 - 0 - A

    Grupe inferioare TRN FORESTA#180

    Gr.inferioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 RUS NICOLAE ORADEA
    0-3
    0-3
    1-3
    2-3
    1-3
    0
    2 CURPAS IOAN ORADEA
    3-0
    1-3
    3-1
    3-1
    3-1
    4
    1
    3 SAS TIBOR ORADEA
    3-0
    3-1
    3-1
    3-0
    3-0
    5
    2
    4 VARKONYI AMALIA ORADEA
    3-1
    1-3
    1-3
    3-0
    3-2
    3
    3
    5 POP FLORIN ORADEA
    3-2
    1-3
    0-3
    0-3
    3-2
    2
    4
    6 TORJE ALIN ORADEA
    3-1
    1-3
    0-3
    2-3
    2-3
    1
    Gr.inferioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 TAILBOT FRANCOIS ORADEA
    2-3
    3-1
    3-1
    0-3
    3-0
    3
    3
    2 SABADAS DINU ORADEA
    3-2
    3-0
    2-3
    0-3
    3-0
    3
    2
    3 ANTAL CORNEL ORADEA
    1-3
    0-3
    3-2
    1-3
    3-0
    2
    4
    4 FABIAN WILHELM ORADEA
    1-3
    3-2
    2-3
    0-3
    3-0
    2
    5 TIC IOAN ORADEA
    3-0
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    5
    1
    6 BALA ANDREI ORADEA
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    Gr.inferioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 SAVU CRISTIAN ORADEA
    3-0
    3-1
    3-0
    3-1
    4
    1
    2 BIRTALAN LASZLO ORADEA
    0-3
    3-2
    3-0
    3-0
    3
    2
    3 CHEREGI NELU ORADEA
    1-3
    2-3
    3-0
    3-0
    2
    3
    4 PRESECAN DORU ORADEA
    0-3
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    4
    5 BOITOS RODICA ORADEA
    1-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    6
    Gr.inferioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 VAIDA SORIN ORADEA
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    2 CRACIUN CALIN ORADEA
    3-1
    3-0
    3-1
    3
    1
    3 CATUNEANU GEORGE ORADEA
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    4
    4 POP GABRIEL ORADEA
    0-3
    1-3
    3-1
    1
    3
    5
    6
    Grupe superioare TRN FORESTA#180

    Gr.superioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 CURPAS IOAN ORADEA
    2-3
    3-1
    3-0
    2
    2
    2 VAIDA SORIN ORADEA
    3-2
    3-0
    3-1
    3
    1
    3 CHEREGI NELU ORADEA
    1-3
    0-3
    2-3
    0
    4 ANTAL CORNEL ORADEA
    0-3
    1-3
    3-2
    1
    Gr.superioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 TIC IOAN ORADEA
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 SAS TIBOR ORADEA
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    3 POP GABRIEL ORADEA
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    4 PRESECAN DORU ORADEA
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    Gr.superioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 SAVU CRISTIAN ORADEA
    3-0
    3-1
    3-1
    3
    1
    2 SABADAS DINU ORADEA
    0-3
    3-0
    3-2
    2
    2
    3 VARKONYI AMALIA ORADEA
    1-3
    0-3
    0-3
    0
    4 CATUNEANU GEORGE ORADEA
    1-3
    2-3
    3-0
    1
    Gr.superioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 CRACIUN CALIN ORADEA
    3-0
    2-3
    3-0
    2
    2
    2 BIRTALAN LASZLO ORADEA
    0-3
    1-3
    3-0
    1
    3 TAILBOT FRANCOIS ORADEA
    3-2
    3-1
    3-0
    3
    1
    4 POP FLORIN ORADEA
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    Eliminatorii TRN FORESTA#180
    1. Vaida Sorin
    -------------------- Vaida Sorin 3-0
    8. Sas Tibor
    ---------------------------------------- Tailbot Francois 3-1
    5. Sabadas Dinu
    -------------------- Tailbot Francois 3-0
    4. Tailbot Francois
    ------------------------------------------------------------ Tailbot Francois 3-1
    3. Savu Cristian
    -------------------- Savu Cristian 3-1
    6. Craciun Calin
    ---------------------------------------- Savu Cristian 3-0
    7. Curpas Ioan
    -------------------- Tic Ioan 3-0
    2. Tic Ioan

    Finala mica - TRN FORESTA#180

    Vaida Sorin
    -------------------- Tic Ioan 3-0
    Tic Ioan

    Clasament TRN FORESTA#180

    1. Tailbot Francois - Oradea
    2. Savu Cristian - Oradea
    3 -- 4
    Tic Ioan - Oradea
    Vaida Sorin - Oradea
    5 -- 8
    Sabadas Dinu - Oradea
    Craciun Calin - Oradea
    Curpas Ioan - Oradea
    Sas Tibor - Oradea
    9 -- 12 1v gr.sup.
    Birtalan Laszlo - Oradea
    Antal Cornel - Oradea
    Catuneanu George - Oradea
    Presecan Doru - Oradea
    13 -- 16 0v gr.sup.
    Cheregi Nelu - Oradea
    Varkonyi Amalia - Oradea
    Pop Gabriel - Oradea
    Pop Florin - Oradea
    17 -- 2v gr.inf.
    Fabian Wilhelm - Oradea
    18 -- 1v gr.inf.
    Torje Alin - Oradea
    19 -- 21 0v gr.inf.
    Boitos Rodica - Oradea
    Rus Nicolae - Oradea
    Bala Andrei - Oradea

    Ultima editare de King Pong Oradea; 06.iul.2018, 00:50.
    Club King Pong Oradea
    www.kingpong.ro
    0359 181 232

    Comentariu


    • Bună seara!



      Inscrieri TRN FORESTA#181 - on 2018. 07. 13. at 21:44:38

      1. Gergely Anton - Oradea, 169 - 40,9 - E
      2. Savu Cristian - Oradea, 25 - 33,9 - E
      3. Cotca Dacian - Oradea, 69 - 32,88 - E
      4. Popa Octavian - Oradea, 156 - 32,6 - E
      5. Vaida Sorin - Oradea, 34 - 32,56 - EW
      6. Craciun Calin - Oradea, 284 - 31,58 - E
      7. Codau Vlad - Oradea, 223 - 29,15 - O
      8. Merai Janos - Oradea, 872 - 26,3 - O
      9. Birtalan Laszlo - Oradea, 115 - 25,57 - O
      10. Curpas Ioan - Oradea, 218 - 24,43 - OW
      11. Sabadas Dinu - Oradea, 726 - 24,15 - O
      12. Cheregi Nelu - Oradea, 738 - 15,93 - A
      13. Pop Gabriel - Oradea, 662 - 14,02 - A
      14. Antal Cornel - Oradea, 1523 - 14 - A
      15. Catuneanu George - Oradea, 1180 - 13,65 - A
      16. Culda Andrei - Oradea, 1284 - 11,65 - A
      17. Ratiu Adrian - Oradea, 2805 - 8,5 - I
      18. Seica Gheorghe - Oradea, 1121 - 7,48 - I
      19. Tana Marius - Oradea, 1214 - 6,55 - I
      20. Tutos Csaba - Marghita, 2643 - 0 - A
      21. Pop Florin - Oradea, 2881 - 0 - A

      Grupe inferioare TRN FORESTA#181

      Gr.inferioara nr. 1
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      Loc
      1 GERGELY ANTON ORADEA
      2-0
      1-2
      2-0
      2-0
      3
      1
      2 BIRTALAN LASZLO ORADEA
      0-2
      2-0
      2-0
      2-0
      3
      2
      3 MERAI JANOS ORADEA
      2-1
      0-2
      2-1
      2-0
      3
      3
      4 TANA MARIUS ORADEA
      0-2
      0-2
      1-2
      2-0
      1
      4
      5 SEICA GHEORGHE ORADEA
      0-2
      0-2
      0-2
      0-2
      0
      6
      Gr.inferioara nr. 2
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      Loc
      1 SAVU CRISTIAN ORADEA
      2-1
      1-2
      2-0
      2-0
      3
      2
      2 CODAU VLAD ORADEA
      1-2
      1-2
      2-0
      2-0
      2
      3
      3 SABADAS DINU ORADEA
      2-1
      2-1
      0-2
      2-1
      3
      1
      4 CATUNEANU GEORGE ORADEA
      0-2
      0-2
      2-0
      0-2
      1
      4
      5 POP FLORIN ORADEA
      0-2
      0-2
      1-2
      2-0
      1
      6
      Gr.inferioara nr. 3
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      Loc
      1 POPA OCTAVIAN ORADEA
      1-2
      2-0
      2-0
      2-0
      3
      2
      2 CRACIUN CALIN ORADEA
      2-1
      2-0
      2-1
      2-1
      4
      1
      3 CULDA ANDREI ORADEA
      0-2
      0-2
      0-2
      2-1
      1
      4 CHEREGI NELU ORADEA
      0-2
      1-2
      2-0
      0-2
      1
      4
      5 POP GABRIEL ORADEA
      0-2
      1-2
      1-2
      2-0
      1
      3
      6
      Gr.inferioara nr. 4
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      Loc
      1 VAIDA SORIN ORADEA
      1-2
      2-1
      2-0
      2-1
      2-0
      4
      2
      2 COTCA DACIAN ORADEA
      2-1
      2-1
      2-0
      2-0
      2-0
      5
      1
      3 CURPAS IOAN ORADEA
      1-2
      1-2
      0-2
      2-0
      2-0
      2
      4
      4 ANTAL CORNEL ORADEA
      0-2
      0-2
      2-0
      2-0
      2-1
      3
      3
      5 RATIU ADRIAN ORADEA
      1-2
      0-2
      0-2
      0-2
      2-1
      1
      6 TUTOS CSABA MARGHITA
      0-2
      0-2
      0-2
      1-2
      1-2
      0
      Grupe superioare TRN FORESTA#181

      Gr.superioara nr. 1
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      Loc
      1 GERGELY ANTON ORADEA
      3-2
      3-2
      3-2
      3
      1
      2 VAIDA SORIN ORADEA
      2-3
      3-1
      3-0
      2
      2
      3 POP GABRIEL ORADEA
      2-3
      1-3
      1-3
      0
      4 CATUNEANU GEORGE ORADEA
      2-3
      0-3
      3-1
      1
      Gr.superioara nr. 2
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      Loc
      1 SABADAS DINU ORADEA
      3-0
      3-0
      3-0
      3
      1
      2 BIRTALAN LASZLO ORADEA
      0-3
      3-1
      3-0
      2
      2
      3 ANTAL CORNEL ORADEA
      0-3
      1-3
      2-3
      0
      4 CHEREGI NELU ORADEA
      0-3
      0-3
      3-2
      1
      Gr.superioara nr. 3
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      Loc
      1 CRACIUN CALIN ORADEA
      1-3
      3-1
      3-1
      2
      2
      2 SAVU CRISTIAN ORADEA
      3-1
      3-0
      3-1
      3
      1
      3 MERAI JANOS ORADEA
      1-3
      0-3
      3-2
      1
      4 CURPAS IOAN ORADEA
      1-3
      1-3
      2-3
      0
      Gr.superioara nr. 4
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      Loc
      1 COTCA DACIAN ORADEA
      3-0
      3-0
      3-0
      3
      1
      2 POPA OCTAVIAN ORADEA
      0-3
      0-3
      3-0
      1
      3 CODAU VLAD ORADEA
      0-3
      3-0
      3-0
      2
      2
      4 TANA MARIUS ORADEA
      0-3
      0-3
      0-3
      0
      Eliminatorii TRN FORESTA#181
      1. Gergely Anton
      -------------------- Gergely Anton 3-0
      8. Birtalan Laszlo
      ---------------------------------------- Gergely Anton 3-2
      5. Craciun Calin
      -------------------- Craciun Calin 3-1
      4. Cotca Dacian
      ------------------------------------------------------------ Gergely Anton 3-1
      3. Savu Cristian
      -------------------- Savu Cristian 3-1
      6. Codau Vlad
      ---------------------------------------- Savu Cristian 3-0
      7. Vaida Sorin
      -------------------- Vaida Sorin 3-1
      2. Sabadas Dinu

      Finala mica - TRN FORESTA#181

      Craciun Calin
      -------------------- Craciun Calin 3-2
      Vaida Sorin

      Clasament TRN FORESTA#181

      1. Gergely Anton - Oradea
      2. Savu Cristian - Oradea
      3 -- 4
      Craciun Calin - Oradea
      Vaida Sorin - Oradea
      5 -- 8
      Birtalan Laszlo - Oradea
      Codau Vlad - Oradea
      Cotca Dacian - Oradea
      Sabadas Dinu - Oradea
      9 -- 12 1v gr.sup.
      Popa Octavian - Oradea
      Merai Janos - Oradea
      Cheregi Nelu - Oradea
      Catuneanu George - Oradea
      13 -- 16 0v gr.sup.
      Pop Gabriel - Oradea
      Antal Cornel - Oradea
      Tana Marius - Oradea
      Curpas Ioan - Oradea
      17 -- 19 1v gr.inf.
      Culda Andrei - Oradea
      Ratiu Adrian - Oradea
      Pop Florin - Oradea
      20 -- 21 0v gr.inf.
      Seica Gheorghe - Oradea
      Tutos Csaba - Marghita



      Ultima editare de King Pong Oradea; 14.iul.2018, 00:08.
      Club King Pong Oradea
      www.kingpong.ro
      0359 181 232

      Comentariu


      • Salut Gery,un clasament general daca se poate sa stim cum stam si cand sa revenim,saptamana asta sau urmatoarea?
        .
        „Mințile luminate discută idei, mințile medii discută evenimente, iar mințile mici discută oamenii.” — Eleanor Roosevelt

        Comentariu


        • Postat în original de Lilian Vezi post
          Salut Gery,un clasament general daca se poate sa stim cum stam si cand sa revenim,saptamana asta sau urmatoarea?
          .
          Hello
          Incerc maine seara sa actualizez clasamentul.
          Vinerea viitoare trebuie sa continuati turneul!

          Tapatalkkal küldve az én Redmi Note 4 eszközömről
          Club King Pong Oradea
          www.kingpong.ro
          0359 181 232

          Comentariu


          • Clasament sezon #4 by KING PONG

            Dupa Etapa #31 (#181) - 13.07.2018

            Numar total jucatori pana in prezent sezon 4/Total:119/244


            #Sezon 4 Apr Evolutie (+/-/0) Feel #Sezon 4 Feb #Total general Nume Prenume
            Puncte sezon 4
            Patricipari Sez4 max 27
            Nr. locuri ocupate: I / II / III
            1
            0
            1
            1
            Gergely Anton
            793
            26
            17/5/0
            2
            0
            2
            6
            Parus Lilian
            530
            26
            0/5/5
            8
            5
            3
            5
            Savu Cristian
            490
            24
            1/3/5
            4
            0
            4
            4
            Tascianu Cristi
            469
            23
            2/3/2
            5
            0
            5
            2
            Balogh Attila
            464
            27
            1/1/4
            6
            0
            6
            14
            Jurje Alex
            445
            19
            2/0/6
            7
            0
            7
            7
            Tailbot Francois
            444
            22
            3/3/2
            9
            1
            8
            3
            Vaida Sorin
            424
            30
            0/2/0
            3
            -6
            9
            9
            Popa Octavian
            421
            28
            0/1/1
            10
            0
            10
            13
            Cotca Dacian
            268
            19
            0/1/1
            12
            1
            11
            15
            Codau Vlad
            268
            21
            0/1/0
            11
            -1
            12
            16
            Craciun Calin
            266
            15
            1/1/3
            13
            0
            13
            12
            Birtalan Laszlo
            167
            21
            0/0/0
            18
            4
            14
            8
            Mandru Bogdan
            160
            5
            4/1/0
            14
            -1
            15
            26
            Merai Janos
            156
            21
            0/0/0
            15
            -1
            16
            28
            Simu Marius
            154
            17
            0/0/0
            20
            3
            17
            36
            Sabadas Dinu
            153
            19
            0/0/0
            23
            5
            18
            10
            Tanc Florin
            130
            18
            0/0/0
            16
            -3
            19
            23
            Sas Tibor
            129
            23
            0/0/0
            17
            -3
            20
            18
            Curpas Ioan
            125
            16
            0/0/0
            21
            0
            21
            27
            Culda Andrei
            114
            27
            0/0/0
            22
            0
            22
            25
            Antal Cornel
            114
            27
            0/0/0
            19
            -4
            23
            20
            Kalman Suha
            103
            11
            0/0/0
            0
            NEW
            24
            11
            Tic Ioan
            87
            5
            0/1/1
            27
            2
            25
            47
            Catuneanu George
            87
            22
            0/0/0
            26
            0
            26
            32
            Cheregi Nelu
            80
            24
            0/0/0
            24
            -3
            27
            17
            Birtalan Robert
            79
            2
            0/2/0
            25
            -3
            28
            44
            Bondar Octavian
            74
            11
            0/0/0
            28
            -1
            29
            59
            Lup Silviu
            56
            8
            0/0/0
            30
            0
            30
            40
            Tana Marius
            50
            24
            0/0/0
            29
            -2
            31
            24
            Bondar Leontin
            45
            10
            0/0/0
            32
            0
            32
            21
            Barlea Radu
            45
            14
            0/0/0
            40
            7
            33
            53
            Presecan Doru
            45
            22
            0/0/0
            44
            10
            34
            19
            Fabian Wilhelm
            41
            10
            0/0/0
            31
            -4
            35
            46
            Kadar Jozsef
            40
            7
            0/0/0
            30
            -6
            36
            58
            Maxim Alexandru
            37
            16
            0/0/0
            41
            4
            37
            30
            Aberle Ildiko
            36
            9
            0/0/0
            37
            -1
            38
            33
            Varkonyi Amalia
            36
            11
            0/0/0
            47
            8
            39
            56
            Pop Florin
            36
            20
            0/0/0
            33
            -7
            40
            63
            Ilies Alexandru
            35
            17
            0/0/0
            36
            -5
            41
            55
            Seica Gheorghe
            35
            19
            0/0/0
            34
            -8
            42
            54
            Kovacs Ferenc
            33
            1
            0/1/0
            43
            0
            43
            60
            Sabau Catalin
            33
            14
            0/0/0
            35
            -9
            44
            34
            Horvath Tibor
            31
            1
            0/0/1
            39
            -6
            45
            51
            Totos Ludovic
            30
            6
            0/0/0
            38
            -8
            46
            66
            Dinescu Dan
            30
            15
            0/0/0
            42
            -5
            47
            37
            Onofrei Dan
            25
            6
            0/0/0
            46
            -2
            48
            57
            Pop Alexandru
            22
            6
            0/0/0
            51
            2
            49
            83
            Cavasdan Doru
            21
            4
            0/0/0
            45
            -5
            50
            77
            Moldovan Andrei
            21
            14
            0/0/0
            53
            2
            51
            80
            Szilagyi Zsolt
            18
            8
            0/0/0
            48
            -4
            52
            91
            Boldog Zoltan
            17
            1
            0/0/0
            64
            11
            53
            29
            Szalay Liviu
            16
            3
            0/0/0
            49
            -5
            54
            22
            Todor Cristian
            16
            3
            0/0/0
            50
            -5
            55
            95
            Puscasu Denis
            16
            4
            0/0/0
            52
            -4
            56
            97
            Imre Flaviu
            15
            13
            0/0/0
            55
            -2
            57
            82
            Vurst Laszlo
            14
            6
            0/0/0
            72
            14
            58
            101
            Ratiu Adrian
            13
            5
            0/0/0
            54
            -5
            59
            103
            Ciobanu Gabriel
            12
            1
            0/0/0
            54
            -5
            59
            31
            Popescu Cornel
            12
            1
            0/0/0
            57
            -3
            60
            42
            Toma Cristian
            12
            3
            0/0/0
            55
            -6
            61
            93
            Boitos Vasile
            12
            5
            0/0/0
            56
            -5
            61
            70
            Cotca Rares
            12
            5
            0/0/0
            61
            -1
            62
            89
            Boitos Rodica
            12
            8
            0/0/0
            64
            1
            63
            104
            Palfy Zsolt
            11
            3
            0/0/0
            64
            1
            63
            71
            Pop Gabriel
            11
            3
            0/0/0
            57
            -7
            64
            49
            Dan Daniel
            10
            2
            0/0/0
            58
            -7
            65
            111
            Baciu Cristian
            10
            4
            0/0/0
            59
            -7
            66
            107
            Negrea Liviu
            10
            9
            0/0/0
            60
            -7
            67
            50
            Kiraly Pongrac
            9
            1
            0/0/0
            64
            -4
            68
            41
            Ghile Ioan
            8
            2
            0/0/0
            62
            -7
            69
            117
            Nedelcu Alin
            8
            3
            0/0/0
            63
            -7
            70
            76
            Cotca Diana
            8
            4
            0/0/0
            63
            -8
            71
            64
            Popute Remus
            7
            3
            0/0/0
            63
            -8
            71
            48
            Cotrau Calin
            7
            3
            0/0/0
            68
            -4
            72
            119
            Patrila Cristian
            5
            2
            0/0/0
            0
            NEW
            72
            118
            Roatis Gheorghe
            5
            2
            0/0/0
            65
            -8
            73
            127
            Nagy Norbert
            5
            3
            0/0/0
            NEW
            73
            127
            Vladut Radu
            5
            3
            0/0/0
            65
            -8
            73
            106
            Olar Olimpiu
            5
            3
            0/0/0
            66
            -8
            74
            128
            Pop Sabin
            4
            1
            0/0/0
            66
            -8
            74
            126
            Trifan Sebastian
            4
            1
            0/0/0
            66
            -8
            74
            115
            Troie Calin
            4
            1
            0/0/0
            66
            -8
            74
            98
            Sarca Ovidiu
            4
            1
            0/0/0
            66
            -8
            74
            96
            Torje Sorin
            4
            1
            0/0/0
            66
            -8
            74
            92
            Trip Darius
            4
            1
            0/0/0
            66
            -8
            74
            81
            Cevei Petre
            4
            1
            0/0/0
            0
            NEW
            74
            74
            Costea Constantin
            4
            1
            0/0/0
            0
            NEW
            75
            129
            Torje Alin
            4
            2
            0/0/0
            67
            -8
            75
            115
            Simon Harry
            4
            2
            0/0/0
            0
            NEW
            75
            85
            Tütös Csaba
            4
            2
            0/0/0
            68
            -7
            75
            43
            Pasare Mihnea
            4
            2
            0/0/0
            0
            NEW
            76
            109
            Filip Adelin
            4
            3
            0/0/0
            68
            -9
            77
            132
            Mihai Emanuel
            3
            1
            0/0/0
            0
            NEW
            77
            62
            Pop George
            3
            1
            0/0/0
            69
            -9
            78
            133
            Certea Timotei
            3
            2
            0/0/0
            0
            NEW
            79
            135
            Cotrau Andrei
            2
            1
            0/0/0
            NEW
            79
            135
            Tokay Kenan
            2
            1
            0/0/0
            70
            -9
            79
            135
            Vandici Radu
            2
            1
            0/0/0
            70
            -9
            79
            133
            Darvasi Ibolya
            2
            1
            0/0/0
            70
            -9
            79
            110
            Nutiu Cristian
            2
            1
            0/0/0
            70
            -9
            79
            105
            Erdeli Sorin
            2
            1
            0/0/0
            72
            -8
            80
            136
            Koca Zehra
            2
            2
            0/0/0
            71
            -9
            80
            136
            Molnar Andrea
            2
            2
            0/0/0
            72
            -9
            81
            137
            Anton Calin
            1
            1
            0/0/0
            0
            NEW
            81
            137
            Bala Andrei
            1
            1
            0/0/0
            72
            -9
            81
            137
            Beles George
            1
            1
            0/0/0
            72
            -9
            81
            137
            Beles Sergiu
            1
            1
            0/0/0
            NEW
            81
            137
            Cristea Virgil
            1
            1
            0/0/0
            72
            -9
            81
            137
            Demian Raul
            1
            1
            0/0/0
            0
            NEW
            81
            137
            Dubere David
            1
            1
            0/0/0
            72
            -9
            81
            137
            Gasca Daniel
            1
            1
            0/0/0
            72
            -9
            81
            137
            Kiraly Attila
            1
            1
            0/0/0
            72
            -9
            81
            137
            Oprea Alexandru
            1
            1
            0/0/0
            72
            -9
            81
            137
            Pop Nicolae
            1
            1
            0/0/0
            72
            -9
            81
            137
            Randis Calin
            1
            1
            0/0/0
            72
            -9
            81
            130
            Alex Ciprian
            1
            1
            0/0/0
            72
            -9
            81
            94
            Bals Marius
            1
            1
            0/0/0
            0
            NEW
            81
            78
            Rus Nicolae
            1
            1
            0/0/0
            Club King Pong Oradea
            www.kingpong.ro
            0359 181 232

            Comentariu


            • DIN NOU!!!
              Bună seara!
              Dupa o scurta pauza, continuam bine cunoscutul turneu!




              Inscrieri TRN FORESTA#182 - on 2018. 08. 04. at 1:02:00

              1. Gergely Anton - Oradea, 169 - 40,9 - E
              2. Savu Cristian - Oradea, 25 - 33,9 - E
              3. Parus Lilian - Oradea, 679 - 33,9 - E
              4. Tic Ioan - Oradea, 51 - 33,77 - E
              5. Jurje Alex Doru - Almasu Mare, 135 - 33,28 - E
              6. Cotca Dacian - Oradea, 69 - 32,88 - E
              7. Vaida Sorin - Oradea, 34 - 32,56 - EW
              8. Balogh Attila - Oradea, 188 - 31,63 - E
              9. Birtalan Robert - Oradea, 43 - 31,56 - E
              10. Szalay Liviu - Oradea, 85 - 31,2 - E
              11. Bondar Octavian - Oradea, 898 - 29,3 - O
              12. Codau Vlad - Oradea, 223 - 29,15 - O
              13. Tanc Florin - Oradea, 289 - 26,82 - O
              14. Birtalan Laszlo - Oradea, 115 - 25,57 - O
              15. Curpas Ioan - Oradea, 218 - 24,43 - OW
              16. Sabadas Dinu - Oradea, 726 - 24,15 - O
              17. Sas Tibor - Oradea, 763 - 16,73 - A
              18. Antal Cornel - Oradea, 1523 - 14 - A
              19. Catuneanu George - Oradea, 1180 - 13,65 - A
              20. Culda Andrei - Oradea, 1284 - 11,65 - A
              21. Ratiu Adrian - Oradea, 2805 - 8,5 - I
              22. Seica Gheorghe - Oradea, 1121 - 7,48 - I
              23. Maxim Alexandru - Oradea, 2508 - 6 - I
              24. Tascianu Cristian - Oradea, 1525 - 0 - O
              25. Simu Marius - Oradea, 2390 - 0 - A
              26. Moldovan Andrei - Oradea, 2870 - 0 - A

              Grupe inferioare TRN FORESTA#182

              Gr.inferioara nr. 1
              Nume si prenume Localitate
              1
              2
              3
              4
              5
              6
              7
              V
              Loc
              1 GERGELY ANTON ORADEA
              2-0
              2-1
              2-0
              2-0
              2-0
              2-1
              6
              1
              2 COTCA DACIAN ORADEA
              0-2
              1-2
              2-0
              2-0
              2-0
              2-1
              4
              3
              3 CODAU VLAD ORADEA
              1-2
              2-1
              2-0
              1-2
              2-0
              2-0
              4
              2
              4 CULDA ANDREI ORADEA
              0-2
              0-2
              0-2
              2-0
              2-0
              0-2
              2
              5 ANTAL CORNEL ORADEA
              0-2
              0-2
              2-1
              0-2
              2-0
              0-2
              2
              6 MOLDOVAN ANDREI ORADEA
              0-2
              0-2
              0-2
              0-2
              0-2
              0-2
              0
              7 SZALAY LIVIU ORADEA
              1-2
              1-2
              0-2
              2-0
              2-0
              2-0
              3
              4
              Gr.inferioara nr. 2
              Nume si prenume Localitate
              1
              2
              3
              4
              5
              6
              7
              V
              Loc
              1 PARUS LILIAN ORADEA
              1-2
              2-0
              1-2
              2-0
              2-0
              2-0
              4
              3
              2 VAIDA SORIN ORADEA
              2-1
              2-0
              2-0
              0-2
              2-0
              2-0
              5
              1
              3 CURPAS IOAN ORADEA
              0-2
              0-2
              0-2
              0-2
              2-0
              2-0
              2
              2
              4 BIRTALAN LASZLO ORADEA
              2-1
              0-2
              2-0
              2-1
              2-0
              1-2
              4
              5 TIC IOAN ORADEA
              0-2
              2-0
              2-0
              1-2
              2-0
              2-0
              4
              4
              6 SEICA GHEORGHE ORADEA
              0-2
              0-2
              0-2
              0-2
              0-2
              0-2
              0
              7 RATIU ADRIAN ORADEA
              0-2
              0-2
              0-2
              2-1
              0-2
              2-0
              2
              Gr.inferioara nr. 3
              Nume si prenume Localitate
              1
              2
              3
              4
              5
              6
              V
              Loc
              1 SAVU CRISTIAN ORADEA
              2-0
              2-0
              2-0
              2-0
              2-0
              5
              1
              2 JURJE ALEX DORU ALMASU MARE
              0-2
              0-2
              2-1
              2-0
              2-0
              3
              3
              3 SIMU MARIUS ORADEA
              0-2
              2-0
              2-0
              2-0
              2-0
              4
              2
              4 SAS TIBOR ORADEA
              0-2
              1-2
              0-2
              0-2
              2-0
              1
              5 CATUNEANU GEORGE ORADEA
              0-2
              0-2
              0-2
              2-0
              2-0
              2
              4
              6 MAXIM ALEXANDRU ORADEA
              0-2
              0-2
              0-2
              0-2
              0-2
              0
              Gr.inferioara nr. 4
              Nume si prenume Localitate
              1
              2
              3
              4
              5
              6
              V
              Loc
              1 TASCIANU CRISTIAN ORADEA
              2-1
              1-2
              2-1
              2-0
              2-0
              4
              1
              2 BALOGH ATTILA ORADEA
              1-2
              2-0
              2-0
              2-1
              1-2
              3
              3
              3 SABADAS DINU ORADEA
              2-1
              0-2
              2-0
              2-1
              0-2
              3
              4
              4 TANC FLORIN ORADEA
              1-2
              0-2
              0-2
              0-2
              2-1
              1
              5 BIRTALAN ROBERT ORADEA
              0-2
              1-2
              1-2
              2-0
              0-2
              1
              6 BONDAR OCTAVIAN ORADEA
              0-2
              2-1
              2-0
              1-2
              2-0
              3
              2
              Grupe superioare TRN FORESTA#182

              Gr.superioara nr. 1
              Nume si prenume Localitate
              1
              2
              3
              4
              V
              Loc
              1 GERGELY ANTON ORADEA
              3-2
              3-1
              3-2
              3
              1
              2 BONDAR OCTAVIAN ORADEA
              2-3
              2-3
              0-3
              0
              3 JURJE ALEX DORU ALMASU MARE
              1-3
              3-2
              3-2
              2
              2
              4 TIC IOAN ORADEA
              2-3
              3-0
              2-3
              1
              Gr.superioara nr. 2
              Nume si prenume Localitate
              1
              2
              3
              4
              V
              Loc
              1 VAIDA SORIN ORADEA
              3-1
              1-3
              3-0
              2
              2
              2 CODAU VLAD ORADEA
              1-3
              2-3
              3-0
              1
              3 BALOGH ATTILA ORADEA
              3-1
              3-2
              3-1
              3
              1
              4 CATUNEANU GEORGE ORADEA
              0-3
              0-3
              1-3
              0
              Gr.superioara nr. 3
              Nume si prenume Localitate
              1
              2
              3
              4
              V
              Loc
              1 SAVU CRISTIAN ORADEA
              3-0
              3-0
              3-0
              3
              1
              2 CURPAS IOAN ORADEA
              0-3
              3-2
              2-3
              1
              3 COTCA DACIAN ORADEA
              0-3
              2-3
              3-1
              1
              2
              4 SABADAS DINU ORADEA
              0-3
              3-2
              1-3
              1
              Gr.superioara nr. 4
              Nume si prenume Localitate
              1
              2
              3
              4
              V
              Loc
              1 TASCIANU CRISTIAN ORADEA
              3-1
              0-3
              3-2
              2
              2
              2 SIMU MARIUS ORADEA
              1-3
              0-3
              1-3
              0
              3 PARUS LILIAN ORADEA
              3-0
              3-0
              3-0
              3
              1
              4 SZALAY LIVIU ORADEA
              2-3
              3-1
              0-3
              1
              Eliminatorii TRN FORESTA#182
              1. Gergely Anton
              -------------------- Gergely Anton 3-0
              8. Vaida Sorin
              ---------------------------------------- Parus Lilian 3-0
              5. Cotca Dacian
              -------------------- Parus Lilian 3-0
              4. Parus Lilian
              ------------------------------------------------------------ Parus Lilian 3-0
              3. Savu Cristian
              -------------------- Savu Cristian 3-0
              6. Tascianu Cristian
              ---------------------------------------- Jurje Alex Doru 3-2
              7. Jurje Alex Doru
              -------------------- Jurje Alex Doru 3-0
              2. Balogh Attila

              Finala mica - TRN FORESTA#182

              Gergely Anton
              -------------------- Gergely Anton 3-1
              Savu Cristian

              Clasament TRN FORESTA#182

              1. Parus Lilian - Oradea
              2. Jurje Alex Doru - Almasu Mare
              3 -- 4
              Gergely Anton - Oradea
              Savu Cristian - Oradea
              5 -- 8
              Cotca Dacian - Oradea
              Balogh Attila - Oradea
              Vaida Sorin - Oradea
              Tascianu Cristian - Oradea
              9 -- 13 1v gr.sup.
              Tic Ioan - Oradea
              Szalay Liviu - Oradea
              Codau Vlad - Oradea
              Sabadas Dinu - Oradea
              Curpas Ioan - Oradea
              14 -- 16 0v gr.sup.
              Bondar Octavian - Oradea
              Catuneanu George - Oradea
              Simu Marius - Oradea
              17 -- 4v gr.inf.
              Birtalan Laszlo - Oradea
              18 -- 20 2v gr.inf.
              Antal Cornel - Oradea
              Culda Andrei - Oradea
              Ratiu Adrian - Oradea
              21 -- 23 1v gr.inf.
              Birtalan Robert - Oradea
              Tanc Florin - Oradea
              Sas Tibor - Oradea
              24 -- 26 0v gr.inf.
              Seica Gheorghe - Oradea
              Maxim Alexandru - Oradea
              Moldovan Andrei - Oradea

              Ultima editare de King Pong Oradea; 04.aug.2018, 01:25.
              Club King Pong Oradea
              www.kingpong.ro
              0359 181 232

              Comentariu


              • Felicitari Gery pentru sala,foarte faina NOUA sala,mai mare cu 100 de metri patrati,plus 2 mese DONIC pe langa cele 10 JOOLA,feelicitari si participantilor.. Noua sala e maii OK. Pe cand un turneu mai mare de DESCHIDERE sau mai exact RELOCARE pe str.Vasile Alexandri?
                „Mințile luminate discută idei, mințile medii discută evenimente, iar mințile mici discută oamenii.” — Eleanor Roosevelt

                Comentariu


                • Postat în original de Lilian Vezi post
                  Felicitari Gery pentru sala,foarte faina NOUA sala,mai mare cu 100 de metri patrati,plus 2 mese DONIC pe langa cele 10 JOOLA,feelicitari si participantilor.. Noua sala e maii OK. Pe cand un turneu mai mare de DESCHIDERE sau mai exact RELOCARE pe str.Vasile Alexandri?
                  Multumesc Lilian!
                  Cand toate vor fi puse la punct, alegem o data potrivita pentru un B+

                  Tapatalkkal küldve az én Redmi Note 4 eszközömről
                  Club King Pong Oradea
                  www.kingpong.ro
                  0359 181 232

                  Comentariu


                  • Bună seara!



                    Inscrieri TRN FORESTA#183 - on 2018. 08. 11. at 0:22:26

                    1. Gergely Anton - Oradea, 169 - 40,9 - E
                    2. Savu Cristian - Oradea, 25 - 33,9 - E
                    3. Jurje Alex Doru - Almasu Mare, 135 - 33,28 - E
                    4. Vaida Sorin - Oradea, 34 - 32,56 - EW
                    5. Bondar Octavian - Oradea, 898 - 29,3 - O
                    6. Codau Vlad - Oradea, 223 - 29,15 - O
                    7. Tanc Florin - Oradea, 289 - 26,82 - O
                    8. Merai Janos - Oradea, 872 - 26,3 - O
                    9. Birtalan Laszlo - Oradea, 115 - 25,57 - O
                    10. Sabadas Dinu - Oradea, 726 - 24,15 - O
                    11. Fabian Wilhelm - Oradea, 648 - 23,37 - O
                    12. Onofrei Dan - Oradea, 708 - 19,25 - AW
                    13. Cavasdan Doru - Oradea, 1210 - 17,7 - A
                    14. Sas Tibor - Oradea, 763 - 16,73 - A
                    15. Cheregi Nelu - Oradea, 738 - 15,93 - A
                    16. Antal Cornel - Oradea, 1523 - 14 - A
                    17. Catuneanu George - Oradea, 1180 - 13,65 - A
                    18. Culda Andrei - Oradea, 1284 - 11,65 - A
                    19. Boitos Rodica - Oradea, 1457 - 10,5 - AF
                    20. Presecan Doru - Oradea, 1113 - 9 - I
                    21. Ratiu Adrian - Oradea, 2805 - 8,5 - I
                    22. Seica Gheorghe - Oradea, 1121 - 7,48 - I
                    23. Rus Nicolae - Oradea, 3354 - 7 - I
                    24. Moldovan Andrei - Oradea, 2870 - 0 - A

                    Grupe inferioare TRN FORESTA#183

                    Gr.inferioara nr. 1
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    5
                    6
                    V
                    Loc
                    1 GERGELY ANTON ORADEA
                    2-1
                    2-0
                    2-0
                    2-0
                    2-0
                    5
                    1
                    2 SABADAS DINU ORADEA
                    1-2
                    2-0
                    2-0
                    2-0
                    2-0
                    4
                    2
                    3 TANC FLORIN ORADEA
                    0-2
                    0-2
                    2-0
                    1-2
                    2-0
                    2
                    3
                    4 PRESECAN DORU ORADEA
                    0-2
                    0-2
                    0-2
                    2-1
                    2-1
                    2
                    4
                    5 SEICA GHEORGHE ORADEA
                    0-2
                    0-2
                    2-1
                    1-2
                    0-2
                    1
                    6 RUS NICOLAE ORADEA
                    0-2
                    0-2
                    0-2
                    1-2
                    2-0
                    1
                    Gr.inferioara nr. 2
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    5
                    6
                    V
                    Loc
                    1 SAVU CRISTIAN ORADEA
                    2-0
                    2-0
                    2-1
                    2-0
                    0-2
                    4
                    1
                    2 MERAI JANOS ORADEA
                    0-2
                    2-0
                    2-1
                    2-0
                    2-1
                    4
                    2
                    3 SAS TIBOR ORADEA
                    0-2
                    0-2
                    0-2
                    2-0
                    2-0
                    2
                    4
                    4 BONDAR OCTAVIAN ORADEA
                    1-2
                    1-2
                    2-0
                    2-0
                    2-1
                    3
                    3
                    5 FABIAN WILHELM ORADEA
                    0-2
                    0-2
                    0-2
                    0-2
                    1-2
                    0
                    6 BOITOS RODICA ORADEA
                    2-0
                    1-2
                    0-2
                    1-2
                    2-1
                    2
                    Gr.inferioara nr. 3
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    5
                    6
                    V
                    Loc
                    1 JURJE ALEX DORU ALMASU MARE
                    2-0
                    2-1
                    2-0
                    2-0
                    2-0
                    5
                    1
                    2 BIRTALAN LASZLO ORADEA
                    0-2
                    2-1
                    2-0
                    2-0
                    2-0
                    4
                    2
                    3 CULDA ANDREI ORADEA
                    1-2
                    1-2
                    0-2
                    2-0
                    2-0
                    2
                    4
                    4 CHEREGI NELU ORADEA
                    0-2
                    0-2
                    2-0
                    2-1
                    2-1
                    3
                    3
                    5 ONOFREI DAN ORADEA
                    0-2
                    0-2
                    0-2
                    1-2
                    1-2
                    0
                    6 RATIU ADRIAN ORADEA
                    0-2
                    0-2
                    0-2
                    1-2
                    2-1
                    1
                    Gr.inferioara nr. 4
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    5
                    6
                    V
                    Loc
                    1 VAIDA SORIN ORADEA
                    1-2
                    2-1
                    2-0
                    2-1
                    2-0
                    4
                    3
                    2 CODAU VLAD ORADEA
                    2-1
                    2-0
                    2-0
                    1-2
                    2-0
                    4
                    2
                    3 ANTAL CORNEL ORADEA
                    1-2
                    0-2
                    0-2
                    0-2
                    2-0
                    1
                    4 CATUNEANU GEORGE ORADEA
                    0-2
                    0-2
                    2-0
                    0-2
                    2-0
                    2
                    4
                    5 CAVASDAN DORU ORADEA
                    1-2
                    2-1
                    2-0
                    2-0
                    2-0
                    4
                    1
                    6 MOLDOVAN ANDREI ORADEA
                    0-2
                    0-2
                    0-2
                    0-2
                    0-2
                    0
                    Grupe superioare TRN FORESTA#183

                    Gr.superioara nr. 1
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    V
                    Loc
                    1 GERGELY ANTON ORADEA
                    3-2
                    3-0
                    3-1
                    3
                    1
                    2 CODAU VLAD ORADEA
                    2-3
                    3-0
                    3-2
                    2
                    2
                    3 CHEREGI NELU ORADEA
                    0-3
                    0-3
                    3-2
                    1
                    4 SAS TIBOR ORADEA
                    1-3
                    2-3
                    2-3
                    0
                    Gr.superioara nr. 2
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    V
                    Loc
                    1 SAVU CRISTIAN ORADEA
                    3-0
                    3-0
                    3-0
                    3
                    1
                    2 SABADAS DINU ORADEA
                    0-3
                    2-3
                    3-0
                    1
                    3 VAIDA SORIN ORADEA
                    0-3
                    3-2
                    3-0
                    2
                    2
                    4 CULDA ANDREI ORADEA
                    0-3
                    0-3
                    0-3
                    0
                    Gr.superioara nr. 3
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    V
                    Loc
                    1 JURJE ALEX DORU ALMASU MARE
                    3-1
                    3-0
                    3-0
                    3
                    1
                    2 MERAI JANOS ORADEA
                    1-3
                    3-0
                    3-0
                    2
                    2
                    3 TANC FLORIN ORADEA
                    0-3
                    0-3
                    0-3
                    0
                    4 CATUNEANU GEORGE ORADEA
                    0-3
                    0-3
                    3-0
                    1
                    Gr.superioara nr. 4
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    V
                    Loc
                    1 CAVASDAN DORU ORADEA
                    1-3
                    2-3
                    3-0
                    1
                    2 BIRTALAN LASZLO ORADEA
                    3-1
                    3-1
                    3-0
                    3
                    1
                    3 BONDAR OCTAVIAN ORADEA
                    3-2
                    1-3
                    3-2
                    2
                    2
                    4 PRESECAN DORU ORADEA
                    0-3
                    0-3
                    2-3
                    0
                    Eliminatorii TRN FORESTA#183
                    1. Gergely Anton
                    -------------------- Gergely Anton 3-1
                    8. Merai Janos
                    ---------------------------------------- Gergely Anton 3-0
                    5. Vaida Sorin
                    -------------------- Birtalan Laszlo 3-2
                    4. Birtalan Laszlo
                    ------------------------------------------------------------ Gergely Anton 0-3
                    3. Jurje Alex Doru
                    -------------------- Codau Vlad 3-0
                    6. Codau Vlad
                    ---------------------------------------- Savu Cristian 3-2
                    7. Bondar Octavian
                    -------------------- Savu Cristian 3-0
                    2. Savu Cristian

                    Finala mica - TRN FORESTA#183

                    Birtalan Laszlo
                    -------------------- Codau Vlad 3--
                    Codau Vlad

                    Clasament TRN FORESTA#183


                    1. Savu Cristian - Oradea
                    2. Gergely Anton - Oradea
                    3 -- 4
                    Codau Vlad - Oradea
                    Birtalan Laszlo - Oradea
                    5 -- 8
                    Merai Janos - Oradea
                    Bondar Octavian - Oradea
                    Jurje Alex Doru - Almasu Mare
                    Vaida Sorin - Oradea
                    9 -- 12 1v gr.sup.
                    Sabadas Dinu - Oradea
                    Cavasdan Doru - Oradea
                    Cheregi Nelu - Oradea
                    Catuneanu George - Oradea
                    13 -- 16 0v gr.sup.
                    Tanc Florin - Oradea
                    Sas Tibor - Oradea
                    Culda Andrei - Oradea
                    Presecan Doru - Oradea
                    17 -- 2v gr.inf.
                    Boitos Rodica - Oradea
                    18 -- 21 1v gr.inf.
                    Antal Cornel - Oradea
                    Ratiu Adrian - Oradea
                    Seica Gheorghe - Oradea
                    Rus Nicolae - Oradea
                    22 -- 24 0v gr.inf.
                    Fabian Wilhelm - Oradea
                    Onofrei Dan - Oradea
                    Moldovan Andrei - Oradea


                    Ultima editare de King Pong Oradea; 17.aug.2018, 22:02.
                    Club King Pong Oradea
                    www.kingpong.ro
                    0359 181 232

                    Comentariu


                    • Bună seara!



                      Inscrieri TRN FORESTA#184 - on 2018. 08. 17. at 21:35:19

                      1. Parus Lilian - Oradea, 679 - 33,9 - E
                      2. Tic Ioan - Oradea, 51 - 33,77 - E
                      3. Cotca Dacian - Oradea, 69 - 32,88 - E
                      4. Balogh Attila - Oradea, 188 - 31,63 - E
                      5. Codau Vlad - Oradea, 223 - 29,15 - O
                      6. Merai Janos - Oradea, 872 - 26,3 - O
                      7. Birtalan Laszlo - Oradea, 115 - 25,57 - O
                      8. Onofrei Dan - Oradea, 708 - 19,25 - AW
                      9. Pop Gabriel - Oradea, 662 - 14,02 - A
                      10. Catuneanu George - Oradea, 1180 - 13,65 - A
                      11. Boitos Rodica - Oradea, 1457 - 10,5 - AF
                      12. Cevei Petre - Oradea, 1104 - 9,87 - I
                      13. Presecan Doru - Oradea, 1113 - 9 - I
                      14. Ratiu Adrian - Oradea, 2805 - 8,5 - I
                      15. Maxim Alexandru - Oradea, 2508 - 6 - I
                      16. Moldovan Andrei - Oradea, 2870 - 0 - A
                      17. Erdei Sorin - Oradea, 5008 - 0 - A

                      Grupe inferioare TRN FORESTA#184

                      Gr.inferioara nr. 1
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      V
                      Loc
                      1 PARUS LILIAN ORADEA
                      3-1
                      2-3
                      3-0
                      3-0
                      3
                      2
                      2 MERAI JANOS ORADEA
                      1-3
                      0-3
                      3-0
                      3-0
                      2
                      3
                      3 TIC IOAN ORADEA
                      3-2
                      3-0
                      3-0
                      3-0
                      4
                      1
                      4 MOLDOVAN ANDREI ORADEA
                      0-3
                      0-3
                      0-3
                      0-3
                      0
                      4
                      5 RATIU ADRIAN ORADEA
                      0-3
                      0-3
                      0-3
                      3-0
                      1
                      6
                      Gr.inferioara nr. 2
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      V
                      Loc
                      1 BALOGH ATTILA ORADEA
                      3-0
                      3-1
                      3-0
                      3-0
                      3-0
                      5
                      1
                      2 BIRTALAN LASZLO ORADEA
                      0-3
                      3-1
                      3-0
                      3-0
                      3-0
                      4
                      2
                      3 CATUNEANU GEORGE ORADEA
                      1-3
                      1-3
                      3-0
                      3-1
                      3-0
                      3
                      3
                      4 ONOFREI DAN ORADEA
                      0-3
                      0-3
                      0-3
                      2-3
                      3-0
                      1
                      5 BOITOS RODICA ORADEA
                      0-3
                      0-3
                      1-3
                      3-2
                      3-2
                      2
                      4
                      6 ERDEI SORIN ORADEA
                      0-3
                      0-3
                      0-3
                      0-3
                      2-3
                      0
                      Gr.inferioara nr. 3
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      V
                      Loc
                      1 COTCA DACIAN ORADEA
                      0-3
                      3-0
                      3-0
                      3-0
                      3-1
                      4
                      2
                      2 CODAU VLAD ORADEA
                      3-0
                      3-0
                      3-0
                      3-0
                      3-0
                      5
                      1
                      3 PRESECAN DORU ORADEA
                      0-3
                      0-3
                      1-3
                      1-3
                      2-3
                      0
                      4 MAXIM ALEXANDRU ORADEA
                      0-3
                      0-3
                      3-1
                      1-3
                      0-3
                      1
                      4
                      5 POP GABRIEL ORADEA
                      0-3
                      0-3
                      3-1
                      3-1
                      3-2
                      3
                      3
                      6 CEVEI PETRE ORADEA
                      1-3
                      0-3
                      3-2
                      3-0
                      2-3
                      2
                      Grupe superioare TRN FORESTA#184

                      Gr.superioara nr. 1
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      V
                      Loc
                      1 TIC IOAN ORADEA
                      3-0
                      3-0
                      2
                      1
                      2 CATUNEANU GEORGE ORADEA
                      0-3
                      3-0
                      1
                      2
                      3 MAXIM ALEXANDRU ORADEA
                      0-3
                      0-3
                      0
                      4
                      Gr.superioara nr. 2
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      V
                      Loc
                      1 BALOGH ATTILA ORADEA
                      3-0
                      3-1
                      2
                      1
                      2 MERAI JANOS ORADEA
                      0-3
                      3-2
                      1
                      2
                      3 POP GABRIEL ORADEA
                      1-3
                      2-3
                      0
                      4
                      Gr.superioara nr. 3
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      V
                      Loc
                      1 CODAU VLAD ORADEA
                      1-3
                      3-0
                      1
                      2
                      2 PARUS LILIAN ORADEA
                      3-1
                      3-0
                      2
                      1
                      3 BOITOS RODICA ORADEA
                      0-3
                      0-3
                      0
                      4
                      Gr.superioara nr. 4
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      V
                      Loc
                      1 COTCA DACIAN ORADEA
                      3-1
                      3-0
                      2
                      1
                      2 BIRTALAN LASZLO ORADEA
                      1-3
                      3-0
                      1
                      2
                      3 MOLDOVAN ANDREI ORADEA
                      0-3
                      0-3
                      0
                      4
                      Eliminatorii TRN FORESTA#184
                      1. Tic Ioan
                      -------------------- Tic Ioan 3-0
                      8. Merai Janos
                      ---------------------------------------- Tic Ioan 3-2
                      5. Codau Vlad
                      -------------------- Codau Vlad 3-0
                      4. Cotca Dacian
                      ------------------------------------------------------------ Parus Lilian 3-2
                      3. Parus Lilian
                      -------------------- Parus Lilian 3-0
                      6. Birtalan Laszlo
                      ---------------------------------------- Parus Lilian 3-2
                      7. Catuneanu George
                      -------------------- Balogh Attila 3-0
                      2. Balogh Attila

                      Finala mica - TRN FORESTA#184

                      Codau Vlad
                      -------------------- Balogh Attila 3-0
                      Balogh Attila

                      Clasament TRN FORESTA#184

                      1. Parus Lilian - Oradea
                      2. Tic Ioan - Oradea
                      3 -- 4
                      Balogh Attila - Oradea
                      Codau Vlad - Oradea
                      5 -- 8
                      Birtalan Laszlo - Oradea
                      Merai Janos - Oradea
                      Catuneanu George - Oradea
                      Cotca Dacian - Oradea
                      9 -- 11 0v gr.sup.
                      Pop Gabriel - Oradea
                      Boitos Rodica - Oradea
                      Maxim Alexandru - Oradea
                      12 -- 2v gr.inf.
                      Cevei Petre - Oradea
                      13 -- 14 1v gr.inf.
                      Onofrei Dan - Oradea
                      Ratiu Adrian - Oradea
                      15 -- 17 0v gr.inf.
                      Presecan Doru - Oradea
                      Moldovan Andrei - Oradea
                      Erdei Sorin - Oradea

                      Ultima editare de King Pong Oradea; 17.aug.2018, 23:12.
                      Club King Pong Oradea
                      www.kingpong.ro
                      0359 181 232

                      Comentariu


                      • Bună seara!



                        Inscrieri TRN FORESTA#185 - on 2018. 08. 24. at 21:05:43

                        1. Gergely Anton - Oradea, 169 - 40,9 - E
                        2. Savu Cristian - Oradea, 25 - 33,9 - E
                        3. Parus Lilian - Oradea, 679 - 33,9 - E
                        4. Tic Ioan - Oradea, 51 - 33,77 - E
                        5. Jurje Alex Doru - Almasu Mare, 135 - 33,28 - E
                        6. Cotca Dacian - Oradea, 69 - 32,88 - E
                        7. Vaida Sorin - Oradea, 34 - 32,56 - EW
                        8. Balogh Attila - Oradea, 188 - 31,63 - E
                        9. Craciun Calin - Oradea, 284 - 31,58 - E
                        10. Codau Vlad - Oradea, 223 - 29,15 - O
                        11. Tanc Florin - Oradea, 289 - 26,82 - O
                        12. Merai Janos - Oradea, 872 - 26,3 - O
                        13. Birtalan Laszlo - Oradea, 115 - 25,57 - O
                        14. Onofrei Dan - Oradea, 708 - 19,25 - AW
                        15. Sas Tibor - Oradea, 763 - 16,73 - A
                        16. Varkonyi Amalia - Oradea, 915 - 14,65 - AF
                        17. Catuneanu George - Oradea, 1180 - 13,65 - A
                        18. Boitos Rodica - Oradea, 1457 - 10,5 - AF
                        19. Presecan Doru - Oradea, 1113 - 9 - I
                        20. Rus Nicolae - Oradea, 3354 - 7 - I
                        21. Tana Marius - Oradea, 1214 - 6,55 - I
                        22. Tascianu Cristian - Oradea, 1525 - 0 - O
                        23. Simu Marius - Oradea, 2390 - 0 - A
                        24. Moldovan Andrei - Oradea, 2870 - 0 - A
                        25. Pop Florin - Oradea, 2881 - 0 - A
                        26. Erdei Sorin - Oradea, 5008 - 0 - A

                        Grupe inferioare TRN FORESTA#185

                        Gr.inferioara nr. 1
                        Nume si prenume Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        5
                        6
                        7
                        V
                        Loc
                        1 GERGELY ANTON ORADEA
                        2-0
                        2-0
                        2-0
                        2-1
                        2-0
                        2-0
                        6
                        1
                        2 COTCA DACIAN ORADEA
                        0-2
                        2-1
                        1-2
                        2-0
                        2-0
                        2-0
                        4
                        3
                        3 CODAU VLAD ORADEA
                        0-2
                        1-2
                        1-2
                        2-1
                        2-0
                        2-0
                        3
                        4
                        4 TIC IOAN ORADEA
                        0-2
                        2-1
                        2-1
                        2-0
                        2-0
                        2-0
                        5
                        2
                        5 CATUNEANU GEORGE ORADEA
                        1-2
                        0-2
                        1-2
                        0-2
                        2-1
                        2-0
                        2
                        6 BOITOS RODICA ORADEA
                        0-2
                        0-2
                        0-2
                        0-2
                        1-2
                        2-0
                        1
                        7 ERDEI SORIN ORADEA
                        0-2
                        0-2
                        0-2
                        0-2
                        0-2
                        0-2
                        0
                        Gr.inferioara nr. 2
                        Nume si prenume Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        5
                        6
                        7
                        V
                        Loc
                        1 PARUS LILIAN ORADEA
                        2-0
                        2-1
                        2-0
                        2-0
                        2-0
                        2-0
                        6
                        1
                        2 VAIDA SORIN ORADEA
                        0-2
                        1-2
                        2-0
                        2-0
                        2-0
                        2-0
                        4
                        3
                        3 CRACIUN CALIN ORADEA
                        1-2
                        2-1
                        2-0
                        2-0
                        2-0
                        2-0
                        5
                        2
                        4 SAS TIBOR ORADEA
                        0-2
                        0-2
                        0-2
                        2-0
                        2-1
                        2-1
                        3
                        4
                        5 TANA MARIUS ORADEA
                        0-2
                        0-2
                        0-2
                        0-2
                        2-0
                        0-2
                        1
                        6 MOLDOVAN ANDREI ORADEA
                        0-2
                        0-2
                        0-2
                        1-2
                        0-2
                        0-2
                        0
                        7 RUS NICOLAE ORADEA
                        0-2
                        0-2
                        0-2
                        1-2
                        2-0
                        2-0
                        2
                        Gr.inferioara nr. 3
                        Nume si prenume Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        5
                        6
                        V
                        Loc
                        1 SAVU CRISTIAN ORADEA
                        1-2
                        2-0
                        2-0
                        2-0
                        2-0
                        4
                        2
                        2 JURJE ALEX DORU ALMASU MARE
                        2-1
                        2-1
                        2-0
                        2-0
                        2-0
                        5
                        1
                        3 BIRTALAN LASZLO ORADEA
                        0-2
                        1-2
                        1-2
                        2-0
                        2-0
                        2
                        4
                        4 TANC FLORIN ORADEA
                        0-2
                        0-2
                        2-1
                        2-1
                        2-1
                        3
                        3
                        5 PRESECAN DORU ORADEA
                        0-2
                        0-2
                        0-2
                        1-2
                        0-2
                        0
                        6 ONOFREI DAN ORADEA
                        0-2
                        0-2
                        0-2
                        1-2
                        2-0
                        1
                        Gr.inferioara nr. 4
                        Nume si prenume Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        5
                        6
                        V
                        Loc
                        1 TASCIANU CRISTIAN ORADEA
                        0-2
                        2-1
                        2-1
                        2-0
                        2-0
                        4
                        2
                        2 BALOGH ATTILA ORADEA
                        2-0
                        2-0
                        2-0
                        2-0
                        2-0
                        5
                        1
                        3 MERAI JANOS ORADEA
                        1-2
                        0-2
                        1-2
                        2-0
                        2-0
                        2
                        4
                        4 SIMU MARIUS ORADEA
                        1-2
                        0-2
                        2-1
                        2-0
                        2-0
                        3
                        3
                        5 VARKONYI AMALIA ORADEA
                        0-2
                        0-2
                        0-2
                        0-2
                        2-1
                        1
                        6 POP FLORIN ORADEA
                        0-2
                        0-2
                        0-2
                        0-2
                        1-2
                        0
                        Grupe superioare TRN FORESTA#185

                        Gr.superioara nr. 1
                        Nume si prenume Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        V
                        Loc
                        1 GERGELY ANTON ORADEA
                        3-0
                        0-3
                        0-3
                        1
                        2 TASCIANU CRISTIAN ORADEA
                        0-3
                        3-0
                        0-3
                        1
                        3 TANC FLORIN ORADEA
                        3-0
                        0-3
                        2-3
                        1
                        2
                        4 SAS TIBOR ORADEA
                        3-0
                        3-0
                        3-2
                        3
                        1
                        Gr.superioara nr. 2
                        Nume si prenume Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        V
                        Loc
                        1 PARUS LILIAN ORADEA
                        3-1
                        3-0
                        3-0
                        3
                        1
                        2 TIC IOAN ORADEA
                        1-3
                        3-1
                        3-1
                        2
                        2
                        3 SIMU MARIUS ORADEA
                        0-3
                        1-3
                        3-0
                        1
                        4 BIRTALAN LASZLO ORADEA
                        0-3
                        1-3
                        0-3
                        0
                        Gr.superioara nr. 3
                        Nume si prenume Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        V
                        Loc
                        1 JURJE ALEX DORU ALMASU MARE
                        0-3
                        3-1
                        3-0
                        2
                        2 CRACIUN CALIN ORADEA
                        3-0
                        0-3
                        3-1
                        2
                        2
                        3 COTCA DACIAN ORADEA
                        1-3
                        3-0
                        3-0
                        2
                        1
                        4 MERAI JANOS ORADEA
                        0-3
                        1-3
                        0-3
                        0
                        Gr.superioara nr. 4
                        Nume si prenume Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        V
                        Loc
                        1 BALOGH ATTILA ORADEA
                        3-1
                        3-1
                        3-1
                        3
                        1
                        2 SAVU CRISTIAN ORADEA
                        1-3
                        3-1
                        3-0
                        2
                        2
                        3 VAIDA SORIN ORADEA
                        1-3
                        1-3
                        3-1
                        1
                        4 CODAU VLAD ORADEA
                        1-3
                        0-3
                        1-3
                        0
                        Eliminatorii TRN FORESTA#185
                        1. Sas Tibor
                        -------------------- Craciun Calin 3-1
                        8. Craciun Calin
                        ---------------------------------------- Craciun Calin 3-2
                        5. Tic Ioan
                        -------------------- Balogh Attila 3-1
                        4. Balogh Attila
                        ------------------------------------------------------------ Savu Cristian 3-2
                        3. Cotca Dacian
                        -------------------- Savu Cristian 3-0
                        6. Savu Cristian
                        ---------------------------------------- Savu Cristian 3-0
                        7. Tanc Florin
                        -------------------- Tanc Florin 3-0
                        2. Parus Lilian

                        Finala mica - TRN FORESTA#185

                        Balogh Attila
                        -------------------- Balogh Attila 3-
                        Tanc Florin

                        Clasament TRN FORESTA#185

                        1. Savu Cristian - Oradea
                        2. Craciun Calin - Oradea
                        3 -- 4
                        Balogh Attila - Oradea
                        Tanc Florin - Oradea
                        5 -- 8
                        Cotca Dacian - Oradea
                        Sas Tibor - Oradea
                        Tic Ioan - Oradea
                        Parus Lilian - Oradea
                        9 -- 2v gr.sup.
                        Jurje Alex Doru - Almasu Mare
                        10 -- 13 1v gr.sup.
                        Gergely Anton - Oradea
                        Vaida Sorin - Oradea
                        Tascianu Cristian - Oradea
                        Simu Marius - Oradea
                        14 -- 16 0v gr.sup.
                        Codau Vlad - Oradea
                        Merai Janos - Oradea
                        Birtalan Laszlo - Oradea
                        17 -- 18 2v gr.inf.
                        Catuneanu George - Oradea
                        Rus Nicolae - Oradea
                        19 -- 22 1v gr.inf.
                        Onofrei Dan - Oradea
                        Varkonyi Amalia - Oradea
                        Boitos Rodica - Oradea
                        Tana Marius - Oradea
                        23 -- 26 0v gr.inf.
                        Presecan Doru - Oradea
                        Moldovan Andrei - Oradea
                        Pop Florin - Oradea
                        Erdei Sorin - Oradea

                        Ultima editare de King Pong Oradea; 25.aug.2018, 00:02.
                        Club King Pong Oradea
                        www.kingpong.ro
                        0359 181 232

                        Comentariu


                        • Bună seara!



                          Inscrieri TRN FORESTA#186 - on 2018. 08. 31. at 21:14:20

                          1. Gergely Anton - Oradea, 169 - 40,9 - E
                          2. Savu Cristian - Oradea, 25 - 33,9 - E
                          3. Tic Ioan - Oradea, 51 - 33,77 - E
                          4. Tailbot Francois - Oradea, 799 - 33,75 - E
                          5. Jurje Alex Doru - Almasu Mare, 135 - 33,28 - E
                          6. Cotca Dacian - Oradea, 69 - 32,88 - E
                          7. Vaida Sorin - Oradea, 34 - 32,56 - EW
                          8. Szalay Liviu - Oradea, 85 - 31,2 - E
                          9. Kalman Suha - Oradea, 486 - 29,37 - OF
                          10. Bondar Octavian - Oradea, 898 - 29,3 - O
                          11. Codau Vlad - Oradea, 223 - 29,15 - O
                          12. Tanc Florin - Oradea, 289 - 26,82 - O
                          13. Birtalan Laszlo - Oradea, 115 - 25,57 - O
                          14. Sabadas Dinu - Oradea, 726 - 24,15 - O
                          15. Sarca Ovidiu - Marghita, 756 - 23,55 - O
                          16. Onofrei Dan - Oradea, 708 - 19,25 - AW
                          17. Popescu Cornel - Oradea, 1401 - 18,55 - A
                          18. Cavasdan Doru - Oradea, 1210 - 17,7 - A
                          19. Pop Gabriel - Oradea, 662 - 14,02 - A
                          20. Antal Cornel - Oradea, 1523 - 14 - A
                          21. Catuneanu George - Oradea, 1180 - 13,65 - A
                          22. Lup Silviu - Oradea, 1494 - 13,2 - A
                          23. Culda Andrei - Oradea, 1284 - 11,65 - A
                          24. Boitos Rodica - Oradea, 1457 - 10,5 - AF
                          25. Ratiu Adrian - Oradea, 2805 - 8,5 - I
                          26. Rus Nicolae - Oradea, 3354 - 7 - I
                          27. Simu Marius - Oradea, 2390 - 0 - A
                          28. Tutos Csaba - Marghita, 2643 - 0 - A
                          29. Moldovan Andrei - Oradea, 2870 - 0 - A
                          30. Pop Florin - Oradea, 2881 - 0 - A
                          31. Erdei Sorin - Oradea, 5008 - 0 - A
                          32. Guias Cristian - Oradea, 5009 - 0 - A
                          33. Ilies Alexandru - Oradea, 5010 - 0 - A

                          Grupe inferioare TRN FORESTA#186

                          Gr.inferioara nr. 1
                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          5
                          6
                          7
                          V
                          Loc
                          1 GERGELY ANTON ORADEA
                          2-0
                          2-1
                          2-0
                          2-1
                          2-0
                          2-0
                          6
                          1
                          2 SABADAS DINU ORADEA
                          0-2
                          2-1
                          2-0
                          2-1
                          2-0
                          2-0
                          5
                          2
                          3 CULDA ANDREI ORADEA
                          1-2
                          1-2
                          2-0
                          1-2
                          2-0
                          2-0
                          3
                          4
                          4 ONOFREI DAN ORADEA
                          0-2
                          0-2
                          0-2
                          0-2
                          2-0
                          0-2
                          1
                          5 CAVASDAN DORU ORADEA
                          1-2
                          1-2
                          2-1
                          2-0
                          2-0
                          2-0
                          4
                          3
                          6 GUIAS CRISTIAN ORADEA
                          0-2
                          0-2
                          0-2
                          0-2
                          0-2
                          2-1
                          1
                          7 RUS NICOLAE ORADEA
                          0-2
                          0-2
                          0-2
                          2-0
                          0-2
                          1-2
                          1
                          Gr.inferioara nr. 2
                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          5
                          6
                          7
                          V
                          Loc
                          1 SAVU CRISTIAN ORADEA
                          2-1
                          2-0
                          2-0
                          2-0
                          2-0
                          2-0
                          6
                          1
                          2 SIMU MARIUS ORADEA
                          1-2
                          1-2
                          2-0
                          2-0
                          2-0
                          2-1
                          4
                          4
                          3 ANTAL CORNEL ORADEA
                          0-2
                          2-1
                          2-0
                          2-0
                          2-0
                          0-2
                          4
                          3
                          4 ILIES ALEXANDRU ORADEA
                          0-2
                          0-2
                          0-2
                          2-1
                          2-0
                          0-2
                          2
                          5 MOLDOVAN ANDREI ORADEA
                          0-2
                          0-2
                          0-2
                          1-2
                          2-0
                          1-2
                          1
                          6 ERDEI SORIN ORADEA
                          0-2
                          0-2
                          0-2
                          0-2
                          0-2
                          0-2
                          0
                          7 TANC FLORIN ORADEA
                          0-2
                          1-2
                          2-0
                          2-0
                          2-1
                          2-0
                          4
                          2
                          Gr.inferioara nr. 3
                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          5
                          6
                          7
                          V
                          Loc
                          1 JURJE ALEX DORU ALMASU MARE
                          2-0
                          2-0
                          2-0
                          2-0
                          2-1
                          2-1
                          6
                          1
                          2 BIRTALAN LASZLO ORADEA
                          0-2
                          2-1
                          2-0
                          2-1
                          1-2
                          0-2
                          3
                          4
                          3 KALMAN SUHA ORADEA
                          0-2
                          1-2
                          2-0
                          1-2
                          2-0
                          1-2
                          2
                          4 POP FLORIN ORADEA
                          0-2
                          0-2
                          0-2
                          0-2
                          0-2
                          0-2
                          0
                          5 SZALAY LIVIU ORADEA
                          0-2
                          1-2
                          2-1
                          2-0
                          1-2
                          2-0
                          3
                          6 TUTOS CSABA MARGHITA
                          1-2
                          2-1
                          0-2
                          2-0
                          2-1
                          1-2
                          3
                          3
                          7 POPESCU CORNEL ORADEA
                          1-2
                          2-0
                          2-1
                          2-0
                          0-2
                          2-1
                          4
                          2
                          Gr.inferioara nr. 4
                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          5
                          6
                          V
                          Loc
                          1 TAILBOT FRANCOIS ORADEA
                          1-2
                          1-2
                          2-1
                          2-0
                          2-0
                          3
                          2
                          2 CODAU VLAD ORADEA
                          2-1
                          1-2
                          2-1
                          2-0
                          0-2
                          3
                          4
                          3 TIC IOAN ORADEA
                          2-1
                          2-1
                          2-0
                          2-0
                          2-0
                          5
                          1
                          4 LUP SILVIU ORADEA
                          1-2
                          1-2
                          0-2
                          2-0
                          0-2
                          1
                          5 RATIU ADRIAN ORADEA
                          0-2
                          0-2
                          0-2
                          0-2
                          0-2
                          0
                          6 SARCA OVIDIU MARGHITA
                          0-2
                          2-0
                          0-2
                          2-0
                          2-0
                          3
                          3
                          Gr.inferioara nr. 5
                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          5
                          6
                          V
                          Loc
                          1 VAIDA SORIN ORADEA
                          0-2
                          2-0
                          1-2
                          2-1
                          2-1
                          3
                          3
                          2 COTCA DACIAN ORADEA
                          2-0
                          2-0
                          2-0
                          2-0
                          2-0
                          5
                          1
                          3 CATUNEANU GEORGE ORADEA
                          0-2
                          0-2
                          1-2
                          2-1
                          2-0
                          2
                          4
                          4 BONDAR OCTAVIAN ORADEA
                          2-1
                          0-2
                          2-1
                          0-2
                          2-0
                          3
                          2
                          5 BOITOS RODICA ORADEA
                          1-2
                          0-2
                          1-2
                          2-0
                          0-2
                          1
                          6 POP GABRIEL ORADEA
                          1-2
                          0-2
                          0-2
                          0-2
                          2-0
                          1
                          Grupe superioare TRN FORESTA#186

                          Gr.superioara nr. 1
                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          V
                          Loc
                          1 GERGELY ANTON ORADEA
                          3-1
                          3-0
                          3-0
                          3
                          1
                          2 TAILBOT FRANCOIS ORADEA
                          1-3
                          3-0
                          3-1
                          2
                          2
                          3 TUTOS CSABA MARGHITA
                          0-3
                          0-3
                          0-3
                          0
                          4 SIMU MARIUS ORADEA
                          0-3
                          1-3
                          3-0
                          1
                          Gr.superioara nr. 2
                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          V
                          Loc
                          1 SAVU CRISTIAN ORADEA
                          2-3
                          3-0
                          3-1
                          2
                          1
                          2 BONDAR OCTAVIAN ORADEA
                          3-2
                          3-2
                          0-3
                          2
                          3 SARCA OVIDIU MARGHITA
                          0-3
                          2-3
                          1-3
                          0
                          4 BIRTALAN LASZLO ORADEA
                          1-3
                          3-0
                          3-1
                          2
                          2
                          Gr.superioara nr. 3
                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          V
                          Loc
                          1 JURJE ALEX DORU ALMASU MARE
                          3-1
                          3-2
                          3-1
                          3
                          1
                          2 SABADAS DINU ORADEA
                          1-3
                          1-3
                          1-3
                          0
                          3 VAIDA SORIN ORADEA
                          2-3
                          3-1
                          2-3
                          1
                          4 CODAU VLAD ORADEA
                          1-3
                          3-1
                          3-2
                          2
                          2
                          Gr.superioara nr. 4
                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          V
                          Loc
                          1 TIC IOAN ORADEA
                          1-3
                          3-0
                          3-0
                          2
                          1
                          2 TANC FLORIN ORADEA
                          3-1
                          1-3
                          3-1
                          2
                          2
                          3 CAVASDAN DORU ORADEA
                          0-3
                          3-1
                          3-2
                          2
                          4 CATUNEANU GEORGE ORADEA
                          0-3
                          1-3
                          2-3
                          0
                          Gr.superioara nr. 5
                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          V
                          Loc
                          1 COTCA DACIAN ORADEA
                          3-1
                          3-1
                          3-0
                          3
                          1
                          2 POPESCU CORNEL ORADEA
                          1-3
                          2-3
                          1-3
                          0
                          3 ANTAL CORNEL ORADEA
                          1-3
                          3-2
                          3-2
                          2
                          2
                          4 CULDA ANDREI ORADEA
                          0-3
                          3-1
                          2-3
                          1
                          Eliminatorii TRN FORESTA#186
                          1. Gergely Anton
                          -------------------- Gergely Anton 3-0
                          16. Bye
                          ---------------------------------------- Birtalan Laszlo 3-2
                          9. Codau Vlad
                          -------------------- Birtalan Laszlo 3-2
                          8. Birtalan Laszlo
                          ------------------------------------------------------------ Tic Ioan 3-2
                          5. Cotca Dacian
                          -------------------- Cotca Dacian 3-0
                          12. Bye
                          ---------------------------------------- Tic Ioan 3-0
                          13. Bye
                          -------------------- Tic Ioan 3-0
                          4. Tic Ioan

                          . -------------------------------------------------------------------------------- Tic Ioan 3-2

                          3. Jurje Alex Doru
                          -------------------- Jurje Alex Doru 3-0
                          14. Bye
                          ---------------------------------------- Tailbot Francois 3-2
                          11. Bye
                          -------------------- Tailbot Francois 3-0
                          6. Tailbot Francois
                          ------------------------------------------------------------ Tailbot Francois 3-1
                          7. Antal Cornel
                          -------------------- Tanc Florin 3-1
                          10. Tanc Florin
                          ---------------------------------------- Savu Cristian 3-1
                          15. Bye
                          -------------------- Savu Cristian 3-0
                          2. Savu Cristian


                          Finala mica - TRN FORESTA#186

                          Birtalan Laszlo
                          -------------------- Savu Cristian 3--
                          Savu Cristian

                          Clasament TRN FORESTA#186

                          1. Tic Ioan - Oradea
                          2. Tailbot Francois - Oradea
                          3 -- 4
                          Savu Cristian - Oradea
                          Birtalan Laszlo - Oradea
                          5 -- 8
                          Cotca Dacian - Oradea
                          Jurje Alex Doru - Almasu Mare
                          Tanc Florin - Oradea
                          Gergely Anton - Oradea
                          9 -- 10
                          Codau Vlad - Oradea
                          Antal Cornel - Oradea
                          11 -- 12 2v gr.sup.
                          Bondar Octavian - Oradea
                          Cavasdan Doru - Oradea
                          13 -- 15 1v gr.sup.
                          Vaida Sorin - Oradea
                          Culda Andrei - Oradea
                          Simu Marius - Oradea
                          16 -- 20 0v gr.sup.
                          Popa Octavian - Oradea
                          Sabadas Dinu - Oradea
                          Sarca Ovidiu - Marghita
                          Catuneanu George - Oradea
                          Tutos Csaba - Marghita
                          21 -- 3v gr.inf.
                          Szalay Liviu - Oradea
                          22 -- 23 2v gr.inf.
                          Kalman Suha - Oradea
                          Ilies Alexandru - Oradea
                          24 -- 30 1v gr.inf.
                          Onofrei Dan - Oradea
                          Pop Gabriel - Oradea
                          Lup Silviu - Oradea
                          Boitos Rodica - Oradea
                          Rus Nicolae - Oradea
                          Moldovan Andrei - Oradea
                          Guias Cristian - Oradea
                          31 -- 33 0v gr.inf.
                          Ratiu Adrian - Oradea
                          Pop Florin - Oradea
                          Erdei Sorin - Oradea

                          Ultima editare de King Pong Oradea; 01.sep.2018, 00:25.
                          Club King Pong Oradea
                          www.kingpong.ro
                          0359 181 232

                          Comentariu


                          • Bună seara!



                            Inscrieri TRN FORESTA#186 - on 2018. 09. 07. at 22:40:01

                            1. Gergely Anton - Oradea, 169 - 40,9 - E
                            2. Savu Cristian - Oradea, 25 - 33,9 - E
                            3. Parus Lilian - Oradea, 679 - 33,9 - E
                            4. Tic Ioan - Oradea, 51 - 33,77 - E
                            5. Toma Iulian - Braila, 184 - 33,43 - EW
                            6. Jurje Alex Doru - Almasu Mare, 135 - 33,28 - E
                            7. Cotca Dacian - Oradea, 69 - 32,88 - E
                            8. Vaida Sorin - Oradea, 34 - 32,56 - EW
                            9. Balogh Attila - Oradea, 188 - 31,63 - E
                            10. Craciun Calin - Oradea, 284 - 31,58 - E
                            11. Szalay Liviu - Oradea, 85 - 31,2 - E
                            12. Bondar Octavian - Oradea, 898 - 29,3 - O
                            13. Tanc Florin - Oradea, 289 - 26,82 - O
                            14. Merai Janos - Oradea, 872 - 26,3 - O
                            15. Birtalan Laszlo - Oradea, 115 - 25,57 - O
                            16. Curpas Ioan - Oradea, 218 - 24,43 - OW
                            17. Sabadas Dinu - Oradea, 726 - 24,15 - O
                            18. Bondar Leontin - Oradea, 1036 - 23,5 - O
                            19. Fabian Wilhelm - Oradea, 648 - 23,37 - O
                            20. Onofrei Dan - Oradea, 708 - 19,25 - AW
                            21. Cheregi Nelu - Oradea, 738 - 15,93 - A
                            22. Pop Gabriel - Oradea, 662 - 14,02 - A
                            23. Antal Cornel - Oradea, 1523 - 14 - A
                            24. Catuneanu George - Oradea, 1180 - 13,65 - A
                            25. Boitos Rodica - Oradea, 1457 - 10,5 - AF
                            26. Seica Gheorghe - Oradea, 1121 - 7,48 - I
                            27. Rus Nicolae - Oradea, 3354 - 7 - I
                            28. Tascianu Cristian - Oradea, 1525 - 0 - O
                            29. Simu Marius - Oradea, 2390 - 0 - A
                            30. Moldovan Andrei - Oradea, 2870 - 0 - A
                            31. Pop Florin - Oradea, 2881 - 0 - A
                            32. Guias Cristian - Oradea, 5009 - 0 - A
                            33. Radu Florian - Oradea, 5011 - 0 - A

                            Grupe inferioare TRN FORESTA#186

                            Gr.inferioara nr. 1
                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            5
                            6
                            V
                            Loc
                            1 GERGELY ANTON ORADEA
                            2-1
                            2-0
                            2-0
                            2-0
                            4
                            1
                            2 SABADAS DINU ORADEA
                            1-2
                            2-0
                            2-1
                            2-1
                            3
                            2
                            3 SIMU MARIUS ORADEA
                            0-2
                            0-2
                            2-0
                            2-1
                            2
                            3
                            4 SEICA GHEORGHE ORADEA
                            0-2
                            1-2
                            0-2
                            0-2
                            0
                            5 ONOFREI DAN ORADEA
                            0-2
                            1-2
                            1-2
                            2-0
                            1
                            4
                            6
                            Gr.inferioara nr. 2
                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            5
                            6
                            V
                            Loc
                            1 PARUS LILIAN ORADEA
                            2-0
                            1-2
                            2-0
                            2-0
                            2-0
                            4
                            1
                            2 MERAI JANOS ORADEA
                            0-2
                            2-1
                            2-0
                            2-1
                            2-0
                            4
                            3
                            3 TANC FLORIN ORADEA
                            2-1
                            1-2
                            2-1
                            2-1
                            2-1
                            4
                            2
                            4 POP FLORIN ORADEA
                            0-2
                            0-2
                            1-2
                            0-2
                            2-0
                            1
                            5 CHEREGI NELU ORADEA
                            0-2
                            1-2
                            1-2
                            2-0
                            2-0
                            2
                            4
                            6 MOLDOVAN ANDREI ORADEA
                            0-2
                            0-2
                            1-2
                            0-2
                            0-2
                            0
                            Gr.inferioara nr. 3
                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            5
                            6
                            V
                            Loc
                            1 SAVU CRISTIAN ORADEA
                            2-0
                            2-0
                            2-0
                            2-1
                            4
                            1
                            2 BIRTALAN LASZLO ORADEA
                            0-2
                            0-2
                            2-0
                            1-2
                            1
                            4
                            3 CURPAS IOAN ORADEA
                            0-2
                            2-0
                            2-0
                            2-1
                            3
                            2
                            4 FABIAN WILHELM ORADEA
                            0-2
                            0-2
                            0-2
                            0-2
                            0
                            5 SZALAY LIVIU ORADEA
                            1-2
                            2-1
                            1-2
                            2-0
                            2
                            3
                            6
                            Gr.inferioara nr. 4
                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            5
                            6
                            V
                            Loc
                            1 TASCIANU CRISTIAN ORADEA
                            2-0
                            2-0
                            2-0
                            2-0
                            2-0
                            5
                            1
                            2 CRACIUN CALIN ORADEA
                            0-2
                            2-1
                            2-0
                            2-1
                            2-0
                            4
                            2
                            3 ANTAL CORNEL ORADEA
                            0-2
                            1-2
                            2-1
                            2-0
                            2-0
                            3
                            3
                            4 BONDAR LEONTIN ORADEA
                            0-2
                            0-2
                            1-2
                            2-0
                            2-0
                            2
                            4
                            5 BOITOS RODICA ORADEA
                            0-2
                            1-2
                            0-2
                            0-2
                            1-2
                            0
                            6 RUS NICOLAE ORADEA
                            0-2
                            0-2
                            0-2
                            0-2
                            2-1
                            1
                            Gr.inferioara nr. 5
                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            5
                            6
                            V
                            Loc
                            1 BALOGH ATTILA ORADEA
                            2-0
                            0-2
                            2-1
                            2-1
                            0-2
                            3
                            3
                            2 COTCA DACIAN ORADEA
                            0-2
                            1-2
                            2-0
                            2-0
                            0-2
                            2
                            4
                            3 TIC IOAN ORADEA
                            2-0
                            2-1
                            0-2
                            2-0
                            2-1
                            4
                            1
                            4 BONDAR OCTAVIAN ORADEA
                            1-2
                            0-2
                            2-0
                            2-0
                            0-2
                            2
                            5 POP GABRIEL ORADEA
                            1-2
                            0-2
                            0-2
                            0-2
                            0-2
                            0
                            6 TOMA IULIAN BRAILA
                            2-0
                            2-0
                            1-2
                            2-0
                            2-0
                            4
                            2
                            Gr.inferioara nr. 6
                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            5
                            6
                            V
                            Loc
                            1 JURJE ALEX DORU ALMASU MARE
                            2-0
                            2-1
                            2-0
                            2-0
                            4
                            1
                            2 VAIDA SORIN ORADEA
                            0-2
                            2-0
                            2-0
                            2-0
                            3
                            2
                            3 CATUNEANU GEORGE ORADEA
                            1-2
                            0-2
                            2-0
                            2-0
                            2
                            3
                            4 GUIAS CRISTIAN ORADEA
                            0-2
                            0-2
                            0-2
                            2-0
                            1
                            4
                            5 RADU FLORIAN ORADEA
                            0-2
                            0-2
                            0-2
                            0-2
                            0
                            6
                            Grupe superioare TRN FORESTA#186

                            Gr.superioara nr. 1
                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            V
                            Loc
                            1 GERGELY ANTON ORADEA
                            3-2
                            3-1
                            3-1
                            3
                            1
                            2 CRACIUN CALIN ORADEA
                            2-3
                            3-2
                            3-0
                            2
                            2
                            3 SZALAY LIVIU ORADEA
                            1-3
                            2-3
                            3-1
                            1
                            4 CHEREGI NELU ORADEA
                            1-3
                            0-3
                            1-3
                            0
                            Gr.superioara nr. 2
                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            V
                            Loc
                            1 PARUS LILIAN ORADEA
                            2-3
                            3-1
                            3-0
                            2
                            2
                            2 TOMA IULIAN BRAILA
                            3-2
                            3-0
                            3-0
                            3
                            1
                            3 ANTAL CORNEL ORADEA
                            1-3
                            0-3
                            2-3
                            0
                            4 BIRTALAN LASZLO ORADEA
                            0-3
                            0-3
                            3-2
                            1
                            Gr.superioara nr. 3
                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            V
                            Loc
                            1 SAVU CRISTIAN ORADEA
                            3-1
                            3-2
                            3-0
                            3
                            1
                            2 VAIDA SORIN ORADEA
                            1-3
                            1-3
                            3-0
                            1
                            3 BALOGH ATTILA ORADEA
                            2-3
                            3-1
                            3-1
                            2
                            2
                            4 BONDAR LEONTIN ORADEA
                            0-3
                            0-3
                            1-3
                            0
                            Gr.superioara nr. 4
                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            V
                            Loc
                            1 TASCIANU CRISTIAN ORADEA
                            3-2
                            3-1
                            3-0
                            3
                            1
                            2 SABADAS DINU ORADEA
                            2-3
                            3-0
                            0-3
                            1
                            3 CATUNEANU GEORGE ORADEA
                            1-3
                            0-3
                            0-3
                            0
                            4 COTCA DACIAN ORADEA
                            0-3
                            3-0
                            3-0
                            2
                            2
                            Gr.superioara nr. 5
                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            V
                            Loc
                            1 TIC IOAN ORADEA
                            3-0
                            3-0
                            3-0
                            3
                            1
                            2 TANC FLORIN ORADEA
                            0-3
                            3-2
                            3-0
                            2
                            2
                            3 SIMU MARIUS ORADEA
                            0-3
                            2-3
                            3-0
                            1
                            4 GUIAS CRISTIAN ORADEA
                            0-3
                            0-3
                            0-3
                            0
                            Gr.superioara nr. 6
                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            V
                            Loc
                            1 JURJE ALEX DORU ALMASU MARE
                            2-3
                            3-1
                            3-0
                            2
                            2
                            2 CURPAS IOAN ORADEA
                            3-2
                            3-0
                            3-0
                            3
                            1
                            3 MERAI JANOS ORADEA
                            1-3
                            0-3
                            3-0
                            1
                            4 ONOFREI DAN ORADEA
                            0-3
                            0-3
                            0-3
                            0


                            Eliminatorii TRN FORESTA#186
                            1. Gergely Anton
                            -------------------- Gergely Anton 3-0
                            16. Bye
                            ---------------------------------------- Gergely Anton 3-2
                            9. Balogh Attila
                            -------------------- Jurje Alex Doru 3-2
                            8. Jurje Alex Doru
                            ------------------------------------------------------------ Gergely Anton 3-2
                            5. Tic Ioan
                            -------------------- Parus Lilian 3-2
                            12. Parus Lilian
                            ---------------------------------------- Parus Lilian 3-0
                            13. Bye
                            -------------------- Tascianu Cristian 3-0
                            4. Tascianu Cristian

                            . -------------------------------------------------------------------------------- Gergely Anton 3-0

                            3. Savu Cristian
                            -------------------- Savu Cristian 3-0
                            14. Bye
                            ---------------------------------------- Savu Cristian 3-2
                            11. Cotca Dacian
                            -------------------- Cotca Dacian 3-1
                            6. Curpas Ioan
                            ------------------------------------------------------------ Toma Iulian 3-2
                            7. Tanc Florin
                            -------------------- Craciun Calin 3-1
                            10. Craciun Calin
                            ---------------------------------------- Toma Iulian 3-2
                            15. Bye
                            -------------------- Toma Iulian 3-0
                            2. Toma Iulian


                            Finala mica - TRN FORESTA#186

                            Parus Lilian
                            -------------------- Parus Lilian 3-0
                            Savu Cristian

                            Clasament TRN FORESTA#186


                            1. Gergely Anton - Oradea
                            2. Toma Iulian - Braila
                            3 -- 4
                            Parus Lilian - Oradea
                            Savu Cristian - Oradea
                            5 -- 8
                            Craciun Calin - Oradea
                            Jurje Alex Doru - Almasu Mare
                            Tascianu Cristian - Oradea
                            Cotca Dacian - Oradea
                            9 -- 12
                            Tic Ioan - Oradea
                            Balogh Attila - Oradea
                            Tanc Florin - Oradea
                            Curpas Ioan - Oradea
                            13 -- 18 1v gr.sup.
                            Vaida Sorin - Oradea
                            Szalay Liviu - Oradea
                            Merai Janos - Oradea
                            Birtalan Laszlo - Oradea
                            Sabadas Dinu - Oradea
                            Simu Marius - Oradea
                            19 -- 24 0v gr.sup.
                            Bondar Leontin - Oradea
                            Onofrei Dan - Oradea
                            Cheregi Nelu - Oradea
                            Antal Cornel - Oradea
                            Catuneanu George - Oradea
                            Guias Cristian - Oradea
                            25 -- 2v gr.inf.
                            Bondar Octavian - Oradea
                            26 -- 27 1v gr.inf.
                            Rus Nicolae - Oradea
                            Pop Florin - Oradea
                            28 -- 33 0v gr.inf.
                            Fabian Wilhelm - Oradea
                            Pop Gabriel - Oradea
                            Boitos Rodica - Oradea
                            Seica Gheorghe - Oradea
                            Moldovan Andrei - Oradea
                            Radu Florian - Oradea

                            Ultima editare de King Pong Oradea; 21.sep.2018, 23:26.
                            Club King Pong Oradea
                            www.kingpong.ro
                            0359 181 232

                            Comentariu


                            • Bună seara!



                              Inscrieri TRN FORESTA#188 - on 2018. 09. 14. at 21:26:21

                              1. Gergely Anton - Oradea, 261 - 41,5 - E
                              2. Savu Cristian - Oradea, 22 - 36,54 - E
                              3. Tic Ioan - Oradea, 25 - 34,46 - E
                              4. Tailbot Francois - Oradea, 746 - 33,75 - E
                              5. Parus Lilian - Oradea, 616 - 33,67 - E
                              6. Vaida Sorin - Oradea, 50 - 32,29 - EW
                              7. Balogh Attila - Oradea, 272 - 32,16 - E
                              8. Craciun Calin - Oradea, 194 - 32,03 - E
                              9. Cotca Dacian - Oradea, 205 - 31,88 - E
                              10. Szalay Liviu - Oradea, 80 - 31,48 - E
                              11. Codau Vlad - Oradea, 247 - 29,32 - O
                              12. Sabadas Dinu - Oradea, 667 - 28,5 - O
                              13. Birtalan Laszlo - Oradea, 135 - 25,71 - O
                              14. Onofrei Dan - Oradea, 926 - 22,5 - OW
                              15. Toma Cristian - Oradea, 821 - 21,4 - O
                              16. Pop Alexandru - Oradea, 313 - 19,73 - A
                              17. Roatis Gheorghe - Oradea, 1077 - 18,4 - A
                              18. Cheregi Nelu - Oradea, 804 - 16,37 - A
                              19. Varkonyi Amalia - Oradea, 984 - 15,53 - AF
                              20. Antal Cornel - Oradea, 1404 - 14 - A
                              21. Pop Gabriel - Oradea, 627 - 12,27 - A
                              22. Culda Andrei - Oradea, 1453 - 11,65 - A
                              23. Seica Gheorghe - Oradea, 1156 - 7,1 - I
                              24. Pop Florin - Oradea, 2567 - 0 - A
                              25. Tutos Csaba - Marghita, 2663 - 0 - A
                              26. Costea Constantin - Oradea, 2795 - 0 - A
                              27. Moldovan Andrei - Oradea, 3540 - 0 - A
                              28. Rus Nicolae - Oradea, 4610 - 0 - I
                              29. Simon Harry - Oradea, 5001 - 0 - A
                              30. Radu Florian - Oradea, 5002 - 0 - A
                              31. Halasz Peter - Oradea, 5003 - 0 - A
                              32. Erdei Sorin - Oradea, 5004 - 0 - A
                              33. Andre Andrea - Oradea, 5005 - 0 - A

                              Grupe inferioare TRN FORESTA#188

                              Gr.inferioara nr. 1
                              Nume si prenume Localitate
                              1
                              2
                              3
                              4
                              5
                              6
                              V
                              Loc
                              1 GERGELY ANTON ORADEA
                              2-0
                              2-1
                              2-0
                              2-0
                              4
                              1
                              2 CULDA ANDREI ORADEA
                              0-2
                              0-2
                              2-0
                              2-0
                              2
                              3
                              3 ANTAL CORNEL ORADEA
                              1-2
                              2-0
                              2-0
                              2-0
                              3
                              2
                              4 POP GABRIEL ORADEA
                              0-2
                              0-2
                              0-2
                              2-1
                              1
                              4
                              5 ROATIS GHEORGHE ORADEA
                              0-2
                              0-2
                              0-2
                              1-2
                              0
                              6
                              Gr.inferioara nr. 2
                              Nume si prenume Localitate
                              1
                              2
                              3
                              4
                              5
                              6
                              V
                              Loc
                              1 PARUS LILIAN ORADEA
                              2-0
                              0-2
                              2-1
                              2-1
                              3
                              2
                              2 SABADAS DINU ORADEA
                              0-2
                              1-2
                              2-1
                              1-2
                              1
                              4
                              3 TIC IOAN ORADEA
                              2-0
                              2-1
                              2-0
                              0-2
                              3
                              1
                              4 TOMA CRISTIAN ORADEA
                              1-2
                              1-2
                              0-2
                              2-1
                              1
                              5 COSTEA CONSTANTIN ORADEA
                              1-2
                              2-1
                              2-0
                              1-2
                              2
                              3
                              6
                              Gr.inferioara nr. 3
                              Nume si prenume Localitate
                              1
                              2
                              3
                              4
                              5
                              6
                              V
                              Loc
                              1 SAVU CRISTIAN ORADEA
                              2-0
                              2-0
                              2-1
                              2-0
                              4
                              1
                              2 BIRTALAN LASZLO ORADEA
                              0-2
                              1-2
                              2-1
                              2-0
                              2
                              2
                              3 CHEREGI NELU ORADEA
                              0-2
                              2-1
                              0-2
                              0-2
                              1
                              4 SZALAY LIVIU ORADEA
                              1-2
                              1-2
                              2-0
                              2-0
                              2
                              3
                              5 SIMON HARRY ORADEA
                              0-2
                              0-2
                              2-0
                              0-2
                              1
                              4
                              6
                              Gr.inferioara nr. 4
                              Nume si prenume Localitate
                              1
                              2
                              3
                              4
                              5
                              6
                              V
                              Loc
                              1 BALOGH ATTILA ORADEA
                              0-2
                              2-0
                              2-0
                              2-0
                              2-0
                              4
                              2
                              2 CRACIUN CALIN ORADEA
                              2-0
                              2-1
                              2-0
                              2-0
                              2-0
                              5
                              1
                              3 VARKONYI AMALIA ORADEA
                              0-2
                              1-2
                              2-0
                              2-0
                              0-2
                              2
                              4
                              4 MOLDOVAN ANDREI ORADEA
                              0-2
                              0-2
                              0-2
                              2-0
                              0-2
                              1
                              5 TUTOS CSABA MARGHITA
                              0-2
                              0-2
                              0-2
                              0-2
                              0-2
                              0
                              6 ANDRE ANDREA ORADEA
                              0-2
                              0-2
                              2-0
                              2-0
                              2-0
                              3
                              3
                              Gr.inferioara nr. 5
                              Nume si prenume Localitate
                              1
                              2
                              3
                              4
                              5
                              6
                              V
                              Loc
                              1 TAILBOT FRANCOIS ORADEA
                              2-1
                              2-0
                              2-0
                              2-0
                              2-0
                              5
                              1
                              2 CODAU VLAD ORADEA
                              1-2
                              2-0
                              2-0
                              2-0
                              2-0
                              4
                              2
                              3 POP FLORIN ORADEA
                              0-2
                              0-2
                              0-2
                              2-1
                              2-0
                              2
                              4
                              4 POP ALEXANDRU ORADEA
                              0-2
                              0-2
                              2-0
                              2-0
                              2-0
                              3
                              3
                              5 ERDEI SORIN ORADEA
                              0-2
                              0-2
                              1-2
                              0-2
                              2-1
                              1
                              6 RADU FLORIAN ORADEA
                              0-2
                              0-2
                              0-2
                              0-2
                              1-2
                              0
                              Gr.inferioara nr. 6
                              Nume si prenume Localitate
                              1
                              2
                              3
                              4
                              5
                              6
                              V
                              Loc
                              1 VAIDA SORIN ORADEA
                              2-0
                              2-0
                              2-0
                              2-0
                              2-1
                              5
                              1
                              2 COTCA DACIAN ORADEA
                              0-2
                              2-0
                              2-0
                              2-0
                              2-0
                              4
                              2
                              3 SEICA GHEORGHE ORADEA
                              0-2
                              0-2
                              0-2
                              2-1
                              0-2
                              1
                              4 ONOFREI DAN ORADEA
                              0-2
                              0-2
                              2-0
                              2-0
                              2-1
                              3
                              3
                              5 RUS NICOLAE ORADEA
                              0-2
                              0-2
                              1-2
                              0-2
                              0-2
                              0
                              6 HALASZ PETER ORADEA
                              1-2
                              0-2
                              2-0
                              1-2
                              2-0
                              2
                              4
                              Grupe superioare TRN FORESTA#188

                              Gr.superioara nr. 1
                              Nume si prenume Localitate
                              1
                              2
                              3
                              4
                              V
                              Loc
                              1 GERGELY ANTON ORADEA
                              3-1
                              3-1
                              3-1
                              3
                              1
                              2 BALOGH ATTILA ORADEA
                              1-3
                              3-0
                              3-2
                              2
                              2
                              3 SZALAY LIVIU ORADEA
                              1-3
                              0-3
                              2-3
                              0
                              4 SABADAS DINU ORADEA
                              1-3
                              2-3
                              3-2
                              1
                              Gr.superioara nr. 2
                              Nume si prenume Localitate
                              1
                              2
                              3
                              4
                              V
                              Loc
                              1 TIC IOAN ORADEA
                              3-0
                              3-0
                              3-0
                              3
                              1
                              2 CODAU VLAD ORADEA
                              0-3
                              2-3
                              3-0
                              1
                              3 ANDRE ANDREA ORADEA
                              0-3
                              3-2
                              3-1
                              2
                              2
                              4 SIMON HARRY ORADEA
                              0-3
                              0-3
                              1-3
                              0
                              Gr.superioara nr. 3
                              Nume si prenume Localitate
                              1
                              2
                              3
                              4
                              V
                              Loc
                              1 SAVU CRISTIAN ORADEA
                              3-2
                              3-0
                              3-0
                              3
                              1
                              2 COTCA DACIAN ORADEA
                              2-3
                              3-0
                              3-0
                              2
                              2
                              3 POP ALEXANDRU ORADEA
                              0-3
                              0-3
                              3-2
                              1
                              4 VARKONYI AMALIA ORADEA
                              0-3
                              0-3
                              2-3
                              0
                              Gr.superioara nr. 4
                              Nume si prenume Localitate
                              1
                              2
                              3
                              4
                              V
                              Loc
                              1 CRACIUN CALIN ORADEA
                              3-0
                              3-0
                              3-0
                              3
                              1
                              2 ANTAL CORNEL ORADEA
                              0-3
                              1-3
                              3-0
                              1
                              3 ONOFREI DAN ORADEA
                              0-3
                              3-1
                              3-0
                              2
                              2
                              4 POP FLORIN ORADEA
                              0-3
                              0-3
                              0-3
                              0
                              Gr.superioara nr. 5
                              Nume si prenume Localitate
                              1
                              2
                              3
                              4
                              V
                              Loc
                              1 TAILBOT FRANCOIS ORADEA
                              0-3
                              3-2
                              3-2
                              2
                              2
                              2 PARUS LILIAN ORADEA
                              3-0
                              3-0
                              3-0
                              3
                              1
                              3 CULDA ANDREI ORADEA
                              2-3
                              0-3
                              0-3
                              0
                              4 HALASZ PETER ORADEA
                              2-3
                              0-3
                              3-0
                              1
                              Gr.superioara nr. 6
                              Nume si prenume Localitate
                              1
                              2
                              3
                              4
                              V
                              Loc
                              1 VAIDA SORIN ORADEA
                              3-0
                              3-0
                              3-0
                              3
                              1
                              2 BIRTALAN LASZLO ORADEA
                              0-3
                              3-1
                              3-0
                              2
                              2
                              3 COSTEA CONSTANTIN ORADEA
                              0-3
                              1-3
                              2-3
                              0
                              4 POP GABRIEL ORADEA
                              0-3
                              0-3
                              3-2
                              1


                              Eliminatorii TRN FORESTA#188
                              1. Gergely Anton
                              -------------------- Gergely Anton 3-0
                              16. Bye
                              ---------------------------------------- Gergely Anton 3-0
                              9. Birtalan Laszlo
                              -------------------- Birtalan Laszlo 3-0
                              8. Andre Andrea
                              ------------------------------------------------------------ Parus Lilian 3-1
                              5. Parus Lilian
                              -------------------- Parus Lilian 3-2
                              12. Cotca Dacian
                              ---------------------------------------- Parus Lilian 3-1
                              13. Bye
                              -------------------- Craciun Calin 3-0
                              4. Craciun Calin

                              . -------------------------------------------------------------------------------- Savu Cristian 3-2

                              3. Savu Cristian
                              -------------------- Savu Cristian 3-0
                              14. Bye
                              ---------------------------------------- Savu Cristian 3-1
                              11. Onofrei Dan
                              -------------------- Vaida Sorin 3-0
                              6. Vaida Sorin
                              ------------------------------------------------------------ Savu Cristian 3-0
                              7. Balogh Attila
                              -------------------- Balogh Attila 3-1
                              10. Tailbot Francois
                              ---------------------------------------- Balogh Attila 3-0
                              15. Bye
                              -------------------- Tic Ioan 3-0
                              2. Tic Ioan


                              Finala mica - TRN FORESTA#188

                              Gergely Anton
                              -------------------- Gergely Anton 3-2
                              Balogh Attila

                              Clasament TRN FORESTA#188

                              1. Savu Cristian - Oradea
                              2. Parus Lilian - Oradea
                              3 -- 4
                              Gergely Anton - Oradea
                              Balogh Attila - Oradea
                              5 -- 8
                              Vaida Sorin - Oradea
                              Craciun Calin - Oradea
                              Birtalan Laszlo - Oradea
                              Tic Ioan - Oradea
                              9 -- 12
                              Tailbot Francois - Oradea
                              Cotca Dacian - Oradea
                              Onofrei Dan - Oradea
                              Andre Andrea - Oradea
                              13 -- 18 1v gr.sup.
                              Codau Vlad - Oradea
                              Sabadas Dinu - Oradea
                              Pop Alexandru - Oradea
                              Antal Cornel - Oradea
                              Pop Gabriel - Oradea
                              Halasz Peter - Oradea
                              19 -- 24 0v gr.sup.
                              Szalay Liviu - Oradea
                              Varkonyi Amalia - Oradea
                              Culda Andrei - Oradea
                              Pop Florin - Oradea
                              Costea Constantin - Oradea
                              Simon Harry - Oradea
                              25 -- 29 1v gr.inf.
                              Toma Cristian - Oradea
                              Cheregi Nelu - Oradea
                              Seica Gheorghe - Oradea
                              Moldovan Andrei - Oradea
                              Erdei Sorin - Oradea
                              30 -- 33 0v gr.inf.
                              Roatis Gheorghe - Oradea
                              Tutos Csaba - Marghita
                              Rus Nicolae - Oradea
                              Radu Florian - Oradea

                              Ultima editare de King Pong Oradea; 15.sep.2018, 09:01.
                              Club King Pong Oradea
                              www.kingpong.ro
                              0359 181 232

                              Comentariu


                              • Clasament sezon #4 by KING PONG

                                Dupa Etapa #38 (#18 - 21.09.2018

                                Numar total jucatori pana in prezent sezon 4/Total:124/247


                                #Sezon 4 Apr Evolutie (+/-/0) Feel #Sezon 4 Feb #Total general Nume Prenume
                                Puncte sezon 4
                                Patricipari Sez4 max 27
                                Nr. locuri ocupate: I / II / III
                                1
                                0
                                1
                                1
                                Gergely Anton
                                926
                                32
                                18/6/2
                                3
                                1
                                2
                                4
                                Savu Cristian
                                657
                                30
                                4/3/6
                                2
                                -1
                                3
                                6
                                Parus Lilian
                                649
                                31
                                2/6/6
                                5
                                1
                                4
                                2
                                Balogh Attila
                                555
                                32
                                1/1/6
                                6
                                1
                                5
                                14
                                Jurje Alex
                                522
                                24
                                2/1/6
                                4
                                -2
                                6
                                5
                                Tascianu Cristi
                                504
                                26
                                2/3/2
                                7
                                0
                                7
                                7
                                Tailbot Francois
                                485
                                24
                                3/4/2
                                8
                                0
                                8
                                3
                                Vaida Sorin
                                481
                                36
                                0/2/0
                                9
                                0
                                9
                                12
                                Popa Octavian
                                421
                                28
                                0/1/1
                                10
                                0
                                10
                                13
                                Cotca Dacian
                                346
                                25
                                0/1/1
                                11
                                0
                                11
                                15
                                Codau Vlad
                                327
                                27
                                0/1/1
                                12
                                0
                                12
                                16
                                Craciun Calin
                                325
                                18
                                1/2/3
                                13
                                0
                                13
                                10
                                Birtalan Laszlo
                                256
                                28
                                0/0/0
                                18
                                4
                                14
                                8
                                Tanc Florin
                                185
                                23
                                0/0/0
                                15
                                0
                                15
                                25
                                Merai Janos
                                185
                                25
                                0/0/0
                                24
                                8
                                16
                                9
                                Tic Ioan
                                181
                                11
                                1/2/1
                                17
                                0
                                17
                                33
                                Sabadas Dinu
                                177
                                24
                                0/0/0
                                16
                                -2
                                18
                                28
                                Simu Marius
                                174
                                21
                                0/0/0
                                14
                                -5
                                19
                                11
                                Mandru Bogdan
                                160
                                5
                                4/1/0
                                19
                                -1
                                20
                                22
                                Sas Tibor
                                148
                                26
                                0/0/0
                                20
                                -1
                                21
                                17
                                Curpas Ioan
                                140
                                18
                                0/0/0
                                22
                                0
                                22
                                26
                                Antal Cornel
                                135
                                32
                                0/0/0
                                21
                                -2
                                23
                                27
                                Culda Andrei
                                130
                                31
                                0/0/0
                                25
                                1
                                24
                                45
                                Catuneanu George
                                117
                                28
                                0/0/0
                                23
                                -2
                                25
                                20
                                Kalman Suha
                                106
                                12
                                0/0/0
                                28
                                2
                                26
                                41
                                Bondar Octavian
                                101
                                15
                                0/0/0
                                26
                                -1
                                27
                                32
                                Cheregi Nelu
                                90
                                27
                                0/0/0
                                27
                                -1
                                28
                                18
                                Birtalan Robert
                                81
                                3
                                0/2/0
                                29
                                0
                                29
                                59
                                Lup Silviu
                                58
                                9
                                0/0/0
                                30
                                0
                                30
                                40
                                Tana Marius
                                52
                                25
                                0/0/0
                                33
                                2
                                31
                                52
                                Presecan Doru
                                51
                                25
                                0/0/0
                                31
                                -1
                                32
                                24
                                Bondar Leontin
                                49
                                11
                                0/0/0
                                32
                                -1
                                33
                                21
                                Barlea Radu
                                45
                                14
                                0/0/0
                                47
                                13
                                34
                                37
                                Onofrei Dan
                                44
                                12
                                0/0/0
                                34
                                -1
                                35
                                19
                                Fabian Wilhelm
                                43
                                12
                                0/0/0
                                39
                                3
                                36
                                53
                                Pop Florin
                                43
                                24
                                0/0/0
                                36
                                -1
                                37
                                56
                                Maxim Alexandru
                                42
                                18
                                0/0/0
                                38
                                0
                                38
                                34
                                Varkonyi Amalia
                                41
                                13
                                0/0/0
                                41
                                2
                                39
                                54
                                Seica Gheorghe
                                41
                                23
                                0/0/0
                                35
                                -5
                                40
                                47
                                Kadar Jozsef
                                40
                                7
                                0/0/0
                                40
                                -1
                                41
                                62
                                Ilies Alexandru
                                38
                                18
                                0/0/0
                                37
                                -5
                                42
                                31
                                Aberle Ildiko
                                36
                                9
                                0/0/0
                                42
                                -1
                                43
                                58
                                Kovacs Ferenc
                                33
                                1
                                0/1/0
                                49
                                5
                                44
                                77
                                Cavasdan Doru
                                33
                                6
                                0/0/0
                                53
                                8
                                45
                                29
                                Szalay Liviu
                                33
                                7
                                0/0/0
                                43
                                -3
                                46
                                60
                                Sabau Catalin
                                33
                                14
                                0/0/0
                                0
                                NEW
                                47
                                72
                                Toma Iulian
                                32
                                1
                                0/1/0
                                44
                                -4
                                48
                                35
                                Horvath Tibor
                                31
                                1
                                0/0/1
                                45
                                -4
                                49
                                51
                                Totos Ludovic
                                30
                                6
                                0/0/0
                                46
                                -4
                                50
                                66
                                Dinescu Dan
                                30
                                15
                                0/0/0
                                50
                                -1
                                51
                                71
                                Moldovan Andrei
                                30
                                21
                                0/0/0
                                48
                                -4
                                52
                                55
                                Pop Alexandru
                                26
                                7
                                0/0/0
                                62
                                9
                                53
                                78
                                Boitos Rodica
                                24
                                13
                                0/0/0
                                63
                                9
                                54
                                65
                                Pop Gabriel
                                22
                                7
                                0/0/0
                                58
                                3
                                55
                                89
                                Ratiu Adrian
                                21
                                9
                                0/0/0
                                51
                                -5
                                56
                                84
                                Szilagyi Zsolt
                                18
                                8
                                0/0/0
                                52
                                -5
                                57
                                93
                                Boldog Zoltan
                                17
                                1
                                0/0/0
                                59
                                1
                                58
                                30
                                Popescu Cornel
                                17
                                2
                                0/0/0
                                54
                                -5
                                59
                                23
                                Todor Cristian
                                16
                                3
                                0/0/0
                                55
                                -5
                                60
                                97
                                Puscasu Denis
                                16
                                4
                                0/0/0
                                56
                                -5
                                61
                                99
                                Imre Flaviu
                                15
                                13
                                0/0/0
                                60
                                -2
                                62
                                43
                                Toma Cristian
                                14
                                4
                                0/0/0
                                57
                                -6
                                63
                                85
                                Vurst Laszlo
                                14
                                6
                                0/0/0
                                59
                                -5
                                64
                                103
                                Ciobanu Gabriel
                                12
                                1
                                0/0/0
                                61
                                -4
                                65
                                70
                                Cotca Rares
                                12
                                5
                                0/0/0
                                61
                                -4
                                65
                                95
                                Boitos Vasile
                                12
                                5
                                0/0/0
                                63
                                -3
                                66
                                104
                                Palfy Zsolt
                                11
                                3
                                0/0/0
                                81
                                14
                                67
                                74
                                Rus Nicolae
                                11
                                6
                                0/0/0
                                64
                                0
                                64
                                49
                                Dan Daniel
                                10
                                2
                                0/0/0
                                75
                                7
                                68
                                81
                                Tütös Csaba
                                10
                                4
                                0/0/0
                                65
                                -3
                                68
                                112
                                Baciu Cristian
                                10
                                4
                                0/0/0
                                66
                                -3
                                69
                                107
                                Negrea Liviu
                                10
                                9
                                0/0/0
                                67
                                -3
                                70
                                50
                                Kiraly Pongrac
                                9
                                1
                                0/0/0
                                0
                                NEW
                                70
                                108
                                André Andrea
                                9
                                1
                                0/0/0
                                74
                                3
                                71
                                91
                                Sarca Ovidiu
                                9
                                2
                                0/0/0
                                68
                                -4
                                72
                                42
                                Ghile Ioan
                                8
                                2
                                0/0/0
                                69
                                -4
                                73
                                119
                                Nedelcu Alin
                                8
                                3
                                0/0/0
                                70
                                -4
                                74
                                80
                                Cotca Diana
                                8
                                4
                                0/0/0
                                74
                                -1
                                75
                                73
                                Costea Constantin
                                7
                                2
                                0/0/0
                                74
                                -1
                                75
                                82
                                Cevei Petre
                                7
                                2
                                0/0/0
                                71
                                -5
                                76
                                48
                                Cotrau Calin
                                7
                                3
                                0/0/0
                                71
                                -5
                                76
                                64
                                Popute Remus
                                7
                                3
                                0/0/0
                                75
                                -1
                                76
                                104
                                Simon Harry
                                7
                                3
                                0/0/0
                                79
                                2
                                77
                                96
                                Erdeli Sorin
                                7
                                5
                                0/0/0
                                72
                                -6
                                78
                                117
                                Roatis Gheorghe
                                6
                                3
                                0/0/0
                                72
                                -7
                                79
                                120
                                Patrila Cristian
                                5
                                2
                                0/0/0
                                0
                                NEW
                                79
                                127
                                Guias Cristian
                                5
                                2
                                0/0/0
                                73
                                -7
                                80
                                105
                                Olar Olimpiu
                                5
                                3
                                0/0/0
                                73
                                -7
                                80
                                128
                                Nagy Norbert
                                5
                                3
                                0/0/0
                                73
                                -7
                                80
                                128
                                Vladut Radu
                                5
                                3
                                0/0/0
                                74
                                -7
                                81
                                94
                                Trip Darius
                                4
                                1
                                0/0/0
                                74
                                -7
                                81
                                98
                                Torje Sorin
                                4
                                1
                                0/0/0
                                74
                                -7
                                81
                                116
                                Troie Calin
                                4
                                1
                                0/0/0
                                74
                                -7
                                81
                                127
                                Trifan Sebastian
                                4
                                1
                                0/0/0
                                0
                                NEW
                                81
                                129
                                Halasz Peter
                                4
                                1
                                0/0/0
                                74
                                -7
                                81
                                129
                                Pop Sabin
                                4
                                1
                                0/0/0
                                75
                                -7
                                82
                                44
                                Pasare Mihnea
                                4
                                2
                                0/0/0
                                75
                                -7
                                82
                                130
                                Torje Alin
                                4
                                2
                                0/0/0
                                76
                                -7
                                83
                                110
                                Filip Adelin
                                4
                                3
                                0/0/0
                                77
                                -7
                                84
                                63
                                Pop George
                                3
                                1
                                0/0/0
                                77
                                -7
                                84
                                133
                                Mihai Emanuel
                                3
                                1
                                0/0/0
                                78
                                -7
                                85
                                134
                                Certea Timotei
                                3
                                2
                                0/0/0
                                79
                                -7
                                86
                                111
                                Nutiu Cristian
                                2
                                1
                                0/0/0
                                79
                                -7
                                86
                                134
                                Darvasi Ibolya
                                2
                                1
                                0/0/0
                                79
                                -7
                                86
                                136
                                Cotrau Andrei
                                2
                                1
                                0/0/0
                                79
                                -7
                                86
                                136
                                Tokay Kenan
                                2
                                1
                                0/0/0
                                79
                                -7
                                86
                                136
                                Vandici Radu
                                2
                                1
                                0/0/0
                                80
                                -7
                                87
                                137
                                Koca Zehra
                                2
                                2
                                0/0/0
                                80
                                -7
                                87
                                137
                                Molnar Andrea
                                2
                                2
                                0/0/0
                                0
                                NEW
                                87
                                137
                                Radu Florian
                                2
                                2
                                0/0/0
                                81
                                -7
                                88
                                96
                                Bals Marius
                                1
                                1
                                0/0/0
                                81
                                -7
                                88
                                131
                                Alex Ciprian
                                1
                                1
                                0/0/0
                                81
                                -7
                                88
                                138
                                Anton Calin
                                1
                                1
                                0/0/0
                                81
                                -7
                                88
                                138
                                Bala Andrei
                                1
                                1
                                0/0/0
                                81
                                -7
                                88
                                138
                                Beles George
                                1
                                1
                                0/0/0
                                81
                                -7
                                88
                                138
                                Beles Sergiu
                                1
                                1
                                0/0/0
                                81
                                -7
                                88
                                138
                                Cristea Virgil
                                1
                                1
                                0/0/0
                                81
                                -7
                                88
                                138
                                Demian Raul
                                1
                                1
                                0/0/0
                                81
                                -7
                                88
                                138
                                Dubere David
                                1
                                1
                                0/0/0
                                81
                                -7
                                88
                                138
                                Gasca Daniel
                                1
                                1
                                0/0/0
                                81
                                -7
                                88
                                138
                                Kiraly Attila
                                1
                                1
                                0/0/0
                                81
                                -7
                                88
                                138
                                Oprea Alexandru
                                1
                                1
                                0/0/0
                                81
                                -7
                                88
                                138
                                Pop Nicolae
                                1
                                1
                                0/0/0
                                81
                                -7
                                88
                                138
                                Randis Calin
                                1
                                1
                                0/0/0
                                Club King Pong Oradea
                                www.kingpong.ro
                                0359 181 232

                                Comentariu

                                Procesare...
                                X