Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

ORADEA: În fiecare Vineri (ora 18:00) - Turneu "Foresta" King Pong

Adună
Acesta este un topic important.
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Bună seara!



    Inscrieri TRN FORESTA#189 - on 2018. 09. 21. at 20:59:58

    1. Gergely Anton - Oradea, 261 - 41,5 - E
    2. Savu Cristian - Oradea, 22 - 36,54 - E
    3. Tic Ioan - Oradea, 25 - 34,46 - E
    4. Parus Lilian - Oradea, 616 - 33,67 - E
    5. Vaida Sorin - Oradea, 50 - 32,29 - EW
    6. Balogh Attila - Oradea, 272 - 32,16 - E
    7. Craciun Calin - Oradea, 194 - 32,03 - E
    8. Cotca Dacian - Oradea, 205 - 31,88 - E
    9. Kalman Suha - Oradea, 596 - 31,55 - EF
    10. Szalay Liviu - Oradea, 80 - 31,48 - E
    11. Codau Vlad - Oradea, 247 - 29,32 - O
    12. Sabadas Dinu - Oradea, 667 - 28,5 - O
    13. Barlea Radu - Oradea, 1715 - 27 - O
    14. Birtalan Laszlo - Oradea, 135 - 25,71 - O
    15. Tanc Florin - Oradea, 418 - 25,54 - O
    16. Onofrei Dan - Oradea, 926 - 22,5 - OW
    17. Pop Alexandru - Oradea, 313 - 19,73 - A
    18. Roatis Gheorghe - Oradea, 1077 - 18,4 - A
    19. Cavasdan Doru - Oradea, 1257 - 17,7 - A
    20. Cheregi Nelu - Oradea, 804 - 16,37 - A
    21. Sas Tibor - Oradea, 717 - 16,28 - A
    22. Varkonyi Amalia - Oradea, 984 - 15,53 - AF
    23. Catuneanu George - Oradea, 1130 - 14,07 - A
    24. Lup Silviu - Oradea, 1529 - 13,2 - A
    25. Pop Gabriel - Oradea, 627 - 12,27 - A
    26. Boitos Rodica - Oradea, 1578 - 10,5 - AF
    27. Presecan Doru - Oradea, 1144 - 8,88 - I
    28. Ratiu Adrian - Oradea, 2215 - 8,5 - I
    29. Seica Gheorghe - Oradea, 1156 - 7,1 - I
    30. Pop Florin - Oradea, 2567 - 0 - A
    31. Costea Constantin - Oradea, 2795 - 0 - A
    32. Moldovan Andrei - Oradea, 3540 - 0 - A
    33. Erdei Sorin - Oradea, 5004 - 0 - A
    34. Andre Andrea - Oradea, 5005 - 0 - A
    35. Hauptkorn Martin - Germania, 5006 - 0 - A
    36. Guias Cristian - Oradea, 5007 - 0 - A

    Grupe inferioare TRN FORESTA#189

    Gr.inferioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 GERGELY ANTON ORADEA
    2-1
    2-0
    2-0
    2-1
    2-1
    5
    1
    2 SABADAS DINU ORADEA
    1-2
    0-2
    2-1
    2-1
    2-0
    3
    2
    3 SAS TIBOR ORADEA
    0-2
    2-0
    0-2
    0-2
    2-0
    2
    4 CAVASDAN DORU ORADEA
    0-2
    1-2
    2-0
    0-2
    2-0
    2
    4
    5 SZALAY LIVIU ORADEA
    1-2
    1-2
    2-0
    2-0
    2-0
    3
    3
    6 GUIAS CRISTIAN ORADEA
    1-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0
    Gr.inferioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 SAVU CRISTIAN ORADEA
    2-1
    2-0
    2-0
    2-1
    2-0
    5
    1
    2 TIC IOAN ORADEA
    1-2
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    4
    2
    3 CATUNEANU GEORGE ORADEA
    0-2
    0-2
    2-0
    2-0
    2-0
    3
    3
    4 SEICA GHEORGHE ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    1-2
    0-2
    0
    5 MOLDOVAN ANDREI ORADEA
    1-2
    0-2
    0-2
    2-1
    1-2
    1
    6 HAUPTKORN MARTIN GERMANIA
    0-2
    0-2
    0-2
    2-0
    2-1
    2
    4
    Gr.inferioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 PARUS LILIAN ORADEA
    0-2
    2-0
    2-0
    2-1
    2-0
    4
    1
    2 TANC FLORIN ORADEA
    2-0
    0-2
    2-0
    2-0
    1-2
    3
    3
    3 KALMAN SUHA ORADEA
    0-2
    2-0
    2-0
    1-2
    2-0
    3
    2
    4 VARKONYI AMALIA ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0
    5 POP ALEXANDRU ORADEA
    1-2
    0-2
    2-1
    2-0
    2-1
    3
    4
    6 ROATIS GHEORGHE ORADEA
    0-2
    2-1
    0-2
    2-0
    1-2
    2
    Gr.inferioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 BALOGH ATTILA ORADEA
    2-1
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    5
    1
    2 BIRTALAN LASZLO ORADEA
    1-2
    0-2
    2-0
    2-0
    2-0
    3
    3
    3 CHEREGI NELU ORADEA
    0-2
    2-0
    2-1
    2-0
    2-0
    4
    2
    4 POP FLORIN ORADEA
    0-2
    0-2
    1-2
    0-2
    2-0
    1
    5 BOITOS RODICA ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    2-0
    0-2
    1
    4
    6 ERDEI SORIN ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    2-0
    1
    Gr.inferioara nr. 5
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 VAIDA SORIN ORADEA
    0-2
    2-0
    2-0
    2-1
    2-1
    4
    2
    2 CRACIUN CALIN ORADEA
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    1-2
    4
    1
    3 LUP SILVIU ORADEA
    0-2
    0-2
    2-0
    2-0
    2-1
    3
    3
    4 ONOFREI DAN ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    2-0
    1
    5 POP GABRIEL ORADEA
    1-2
    0-2
    0-2
    2-0
    0-2
    1
    6 COSTEA CONSTANTIN ORADEA
    1-2
    2-1
    1-2
    0-2
    2-0
    2
    4
    Gr.inferioara nr. 6
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 COTCA DACIAN ORADEA
    2-0
    2-0
    2-0
    2-1
    2-0
    5
    1
    2 CODAU VLAD ORADEA
    0-2
    2-0
    2-0
    2-1
    2-0
    4
    2
    3 PRESECAN DORU ORADEA
    0-2
    0-2
    2-0
    1-2
    2-1
    2
    3
    4 BARLEA RADU ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    2-0
    0-2
    1
    5 RATIU ADRIAN ORADEA
    1-2
    1-2
    2-1
    0-2
    0-2
    1
    6 ANDRE ANDREA ORADEA
    0-2
    0-2
    1-2
    2-0
    2-0
    2
    4


    Grupe superioare TRN FORESTA#189

    Gr.superioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 GERGELY ANTON ORADEA
    3-1
    3-0
    2
    1
    2 BIRTALAN LASZLO ORADEA
    1-3
    3-1
    1
    2
    3 LUP SILVIU ORADEA
    0-3
    1-3
    0
    4
    Gr.superioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 SAVU CRISTIAN ORADEA
    3-1
    3-0
    2
    1
    2 TANC FLORIN ORADEA
    1-3
    3-2
    1
    2
    3 PRESECAN DORU ORADEA
    0-3
    2-3
    0
    4
    Gr.superioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 PARUS LILIAN ORADEA
    3-0
    3-0
    2
    1
    2 CATUNEANU GEORGE ORADEA
    0-3
    3-2
    1
    2
    3 ANDRE ANDREA ORADEA
    0-3
    2-3
    0
    4
    Gr.superioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 BALOGH ATTILA ORADEA
    3-1
    3-0
    2
    1
    2 SZALAY LIVIU ORADEA
    1-3
    3-1
    1
    2
    3 COSTEA CONSTANTIN ORADEA
    0-3
    1-3
    0
    4
    Gr.superioara nr. 5
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 CRACIUN CALIN ORADEA
    3-0
    3-0
    2
    1
    2 SABADAS DINU ORADEA
    0-3
    3-0
    1
    2
    3 BOITOS RODICA ORADEA
    0-3
    0-3
    0
    4
    Gr.superioara nr. 6
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 COTCA DACIAN ORADEA
    2-3
    3-0
    1
    2
    2 TIC IOAN ORADEA
    3-2
    3-1
    2
    1
    3 POP ALEXANDRU ORADEA
    0-3
    1-3
    0
    4
    Gr.superioara nr. 7
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 CODAU VLAD ORADEA
    3-1
    3-0
    2
    1
    2 KALMAN SUHA ORADEA
    1-3
    3-0
    1
    2
    3 HAUPTKORN MARTIN GERMANIA
    0-3
    0-3
    0
    4
    Gr.superioara nr. 8
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 VAIDA SORIN ORADEA
    3-0
    3-1
    2
    1
    2 CHEREGI NELU ORADEA
    0-3
    0-3
    0
    3 CAVASDAN DORU ORADEA
    1-3
    3-0
    1
    2
    4
    Eliminatorii TRN FORESTA#189
    1. Gergely Anton
    -------------------- Gergely Anton 3-1
    16. Tanc Florin
    ---------------------------------------- Gergely Anton 3-1
    9. Kalman Suha
    -------------------- Kalman Suha 3-2
    8. Vaida Sorin
    ------------------------------------------------------------ Gergely Anton 3-1
    5. Craciun Calin
    -------------------- Craciun Calin 3-2
    12. Cotca Dacian
    ---------------------------------------- Craciun Calin 3-2
    13. Catuneanu George
    -------------------- Balogh Attila 3-0
    4. Balogh Attila

    . -------------------------------------------------------------------------------- Tic Ioan 3-1

    3. Parus Lilian
    -------------------- Parus Lilian 3-0
    14. Szalay Liviu
    ---------------------------------------- Tic Ioan 3-2
    11. Sabadas Dinu
    -------------------- Tic Ioan 3-1
    6. Tic Ioan
    ------------------------------------------------------------ Tic Ioan 3-1
    7. Codau Vlad
    -------------------- Codau Vlad 3-0
    10. Cavasdan Doru
    ---------------------------------------- Savu Cristian 3-0
    15. Birtalan Laszlo
    -------------------- Savu Cristian 3-0
    2. Savu Cristian


    Finala mica - TRN FORESTA#189

    Craciun Calin
    -------------------- Savu Cristian 3-2
    Savu Cristian

    Clasament TRN FORESTA#189

    1. Tic Ioan - Oradea
    2. Gergely Anton - Oradea
    3 -- 4
    Savu Cristian - Oradea
    Craciun Calin - Oradea
    5 -- 8
    Parus Lilian - Oradea
    Kalman Suha - Oradea
    Codau Vlad - Oradea
    Balogh Attila - Oradea
    9 -- 16
    Sabadas Dinu - Oradea
    Tanc Florin - Oradea
    Birtalan Laszlo - Oradea
    Cotca Dacian - Oradea
    Szalay Liviu - Oradea
    Vaida Sorin - Oradea
    Cavasdan Doru - Oradea
    Catuneanu George - Oradea
    17 -- 24 0v gr.sup.
    Pop Alexandru - Oradea
    Cheregi Nelu - Oradea
    Lup Silviu - Oradea
    Boitos Rodica - Oradea
    Presecan Doru - Oradea
    Costea Constantin - Oradea
    Andre Andrea - Oradea
    Hauptkorn Martin - Germania
    25 -- 26 2v gr.inf.
    Roatis Gheorghe - Oradea
    Sas Tibor - Oradea
    27 -- 33 1v gr.inf.
    Barlea Radu - Oradea
    Onofrei Dan - Oradea
    Pop Gabriel - Oradea
    Ratiu Adrian - Oradea
    Pop Florin - Oradea
    Moldovan Andrei - Oradea
    Erdei Sorin - Oradea
    34 -- 36 0v gr.inf.
    Varkonyi Amalia - Oradea
    Seica Gheorghe - Oradea
    Guias Cristian - Oradea




    Ultima editare de King Pong Oradea; 22.sep.2018, 00:48.
    Club King Pong Oradea
    www.kingpong.ro
    0359 181 232

    Comentariu


    • Bună seara!




      Inscrieri TRN FORESTA#190 - on 2018. 09. 28. at 21:50:49

      1. Gergely Anton - Oradea, 261 - 41,5 - E
      2. Savu Cristian - Oradea, 22 - 36,54 - E
      3. Jurje Alex Doru - Almasu Mare, 231 - 34,7 - E
      4. Tic Ioan - Oradea, 25 - 34,46 - E
      5. Tailbot Francois - Oradea, 746 - 33,75 - E
      6. Parus Lilian - Oradea, 616 - 33,67 - E
      7. Vaida Sorin - Oradea, 50 - 32,29 - EW
      8. Balogh Attila - Oradea, 272 - 32,16 - E
      9. Cotca Dacian - Oradea, 205 - 31,88 - E
      10. Szalay Liviu - Oradea, 80 - 31,48 - E
      11. Codau Vlad - Oradea, 247 - 29,32 - O
      12. Sabadas Dinu - Oradea, 667 - 28,5 - O
      13. Onofrei Dan - Oradea, 926 - 22,5 - OW
      14. Pop Alexandru - Oradea, 313 - 19,73 - A
      15. Roatis Gheorghe - Oradea, 1077 - 18,4 - A
      16. Cavasdan Doru - Oradea, 1257 - 17,7 - A
      17. Cheregi Nelu - Oradea, 804 - 16,37 - A
      18. Sas Tibor - Oradea, 717 - 16,28 - A
      19. Catuneanu George - Oradea, 1130 - 14,07 - A
      20. Antal Cornel - Oradea, 1404 - 14 - A
      21. Lup Silviu - Oradea, 1529 - 13,2 - A
      22. Pop Gabriel - Oradea, 627 - 12,27 - A
      23. Culda Andrei - Oradea, 1453 - 11,65 - A
      24. Boitos Rodica - Oradea, 1578 - 10,5 - AF
      25. Presecan Doru - Oradea, 1144 - 8,88 - I
      26. Ratiu Adrian - Oradea, 2215 - 8,5 - I
      27. Tana Marius - Oradea, 1304 - 7 - I
      28. Maxim Alexandru - Oradea, 3042 - 6 - I
      29. Simu Marius - Oradea, 2425 - 0 - A
      30. Pop Florin - Oradea, 2567 - 0 - A
      31. Costea Constantin - Oradea, 2795 - 0 - A
      32. Moldovan Andrei - Oradea, 3540 - 0 - A
      33. Radu Florian - Oradea, 5002 - 0 - A
      34. Halasz Peter - Oradea, 5003 - 0 - A
      35. Andre Andrea - Oradea, 5005 - 0 - A
      36. Hauptkorn Martin - Germania, 5006 - 0 - A
      37. Guias Cristian - Oradea, 5007 - 0 - A
      38. Toma Dumitru - Bacau, 5008 - 0 - A

      Grupe inferioare TRN FORESTA#190

      Gr.inferioara nr. 1
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      7
      V
      Loc
      1 GERGELY ANTON ORADEA
      2-0
      2-0
      2-0
      2-0
      2-0
      2-0
      6
      1
      2 SIMU MARIUS ORADEA
      0-2
      2-1
      2-1
      2-1
      2-0
      2-0
      5
      2
      3 SAS TIBOR ORADEA
      0-2
      1-2
      0-2
      0-2
      2-0
      0-2
      1
      4 CAVASDAN DORU ORADEA
      0-2
      1-2
      2-0
      1-2
      2-1
      2-0
      3
      4
      5 SZALAY LIVIU ORADEA
      0-2
      1-2
      2-0
      2-1
      2-0
      2-0
      4
      3
      6 HAUPTKORN MARTIN GERMANIA
      0-2
      0-2
      0-2
      1-2
      0-2
      2-0
      1
      7 MOLDOVAN ANDREI ORADEA
      0-2
      0-2
      2-0
      0-2
      0-2
      0-2
      1
      Gr.inferioara nr. 2
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      7
      V
      Loc
      1 SAVU CRISTIAN ORADEA
      2-0
      2-0
      2-0
      2-0
      2-0
      0-2
      5
      2
      2 SABADAS DINU ORADEA
      0-2
      0-2
      2-0
      1-2
      2-0
      0-2
      2
      3 ANTAL CORNEL ORADEA
      0-2
      2-0
      2-0
      0-2
      2-0
      1-2
      3
      4
      4 MAXIM ALEXANDRU ORADEA
      0-2
      0-2
      0-2
      0-2
      2-0
      0-2
      1
      5 POP ALEXANDRU ORADEA
      0-2
      2-1
      2-0
      2-0
      2-0
      1-2
      4
      3
      6 RADU FLORIAN ORADEA
      0-2
      0-2
      0-2
      0-2
      0-2
      0-2
      0
      7 TOMA DUMITRU BACAU
      2-0
      2-0
      2-1
      2-0
      2-1
      2-0
      6
      1
      Gr.inferioara nr. 3
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      Loc
      1 PARUS LILIAN ORADEA
      2-0
      2-1
      2-0
      2-0
      2-0
      5
      1
      2 TIC IOAN ORADEA
      0-2
      2-1
      2-0
      2-0
      1-2
      3
      3
      3 CULDA ANDREI ORADEA
      1-2
      1-2
      2-0
      2-0
      0-2
      2
      4
      4 POP FLORIN ORADEA
      0-2
      0-2
      0-2
      2-0
      0-2
      1
      5 BOITOS RODICA ORADEA
      0-2
      0-2
      0-2
      0-2
      0-2
      0
      6 HALASZ PETER ORADEA
      0-2
      2-1
      2-0
      2-0
      2-0
      4
      2
      Gr.inferioara nr. 4
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      Loc
      1 BALOGH ATTILA ORADEA
      2-1
      2-0
      2-0
      2-0
      2-0
      5
      1
      2 CODAU VLAD ORADEA
      1-2
      2-0
      2-0
      2-0
      2-0
      4
      2
      3 CATUNEANU GEORGE ORADEA
      0-2
      0-2
      0-2
      0-2
      2-0
      1
      4 ONOFREI DAN ORADEA
      0-2
      0-2
      2-0
      1-2
      2-0
      2
      4
      5 POP GABRIEL ORADEA
      0-2
      0-2
      2-0
      2-1
      2-0
      3
      3
      6 GUIAS CRISTIAN ORADEA
      0-2
      0-2
      0-2
      0-2
      0-2
      0
      Gr.inferioara nr. 5
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      Loc
      1 JURJE ALEX DORU ALMASU MARE
      2-0
      2-0
      2-0
      2-0
      2-0
      5
      1
      2 COTCA DACIAN ORADEA
      0-2
      2-0
      2-0
      2-0
      2-0
      4
      2
      3 CHEREGI NELU ORADEA
      0-2
      0-2
      2-0
      2-0
      0-2
      2
      3
      4 PRESECAN DORU ORADEA
      0-2
      0-2
      0-2
      2-0
      2-1
      2
      4
      5 RATIU ADRIAN ORADEA
      0-2
      0-2
      0-2
      0-2
      2-1
      1
      6 ROATIS GHEORGHE ORADEA
      0-2
      0-2
      2-0
      1-2
      1-2
      1
      Gr.inferioara nr. 6
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      Loc
      1 TAILBOT FRANCOIS ORADEA
      2-1
      2-1
      2-0
      2-0
      2-0
      5
      1
      2 VAIDA SORIN ORADEA
      1-2
      2-1
      2-1
      2-0
      2-0
      4
      2
      3 LUP SILVIU ORADEA
      1-2
      1-2
      2-1
      2-1
      2-1
      3
      3
      4 TANA MARIUS ORADEA
      0-2
      1-2
      1-2
      0-2
      0-2
      0
      5 ANDRE ANDREA ORADEA
      0-2
      0-2
      1-2
      2-0
      0-2
      1
      6 COSTEA CONSTANTIN ORADEA
      0-2
      0-2
      1-2
      2-0
      2-0
      2
      4
      Grupe superioare TRN FORESTA#190

      Gr.superioara nr. 1
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      Loc
      1 GERGELY ANTON ORADEA
      3-1
      3-0
      2
      1
      2 POP GABRIEL ORADEA
      1-3
      3-2
      1
      2
      3 CHEREGI NELU ORADEA
      0-3
      2-3
      0
      4
      Gr.superioara nr. 2
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      Loc
      1 TOMA DUMITRU BACAU
      3-1
      3-2
      2
      1
      2 TIC IOAN ORADEA
      1-3
      3-1
      1
      2
      3 LUP SILVIU ORADEA
      2-3
      1-3
      0
      4
      Gr.superioara nr. 3
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      Loc
      1 PARUS LILIAN ORADEA
      3-0
      3-1
      2
      1
      2 POP ALEXANDRU ORADEA
      0-3
      0-3
      0
      3 COSTEA CONSTANTIN ORADEA
      1-3
      3-0
      1
      2
      4
      Gr.superioara nr. 4
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      Loc
      1 BALOGH ATTILA ORADEA
      3-1
      3-0
      2
      1
      2 SZALAY LIVIU ORADEA
      1-3
      3-0
      1
      2
      3 PRESECAN DORU ORADEA
      0-3
      0-3
      0
      4
      Gr.superioara nr. 5
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      Loc
      1 JURJE ALEX DORU ALMASU MARE
      3-2
      3-0
      2
      1
      2 SIMU MARIUS ORADEA
      2-3
      3-0
      1
      2
      3 ONOFREI DAN ORADEA
      0-3
      0-3
      0
      4
      Gr.superioara nr. 6
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      Loc
      1 TAILBOT FRANCOIS ORADEA
      1-3
      2-3
      0
      2 SAVU CRISTIAN ORADEA
      3-1
      3-0
      2
      1
      3 CULDA ANDREI ORADEA
      3-2
      0-3
      1
      2
      4
      Gr.superioara nr. 7
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      Loc
      1 VAIDA SORIN ORADEA
      3-1
      3-0
      2
      1
      2 HALASZ PETER ORADEA
      1-3
      1-3
      0
      3 ANTAL CORNEL ORADEA
      0-3
      3-1
      1
      2
      4
      Gr.superioara nr. 8
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      Loc
      1 COTCA DACIAN ORADEA
      1-3
      3-0
      1
      2
      2 CODAU VLAD ORADEA
      3-1
      3-1
      2
      1
      3 CAVASDAN DORU ORADEA
      0-3
      1-3
      0
      4


      Eliminatorii TRN FORESTA#190
      1. Gergely Anton
      -------------------- Gergely Anton 3-1
      16. Tic Ioan
      ---------------------------------------- Gergely Anton 3-1
      9. Antal Cornel
      -------------------- Codau Vlad 3-0
      8. Codau Vlad
      ------------------------------------------------------------ Gergely Anton 3-
      5. Jurje Alex Doru
      -------------------- Jurje Alex Doru 3-0
      12. Culda Andrei
      ---------------------------------------- Jurje Alex Doru 3-0
      13. Costea Constantin
      -------------------- Balogh Attila 3-0
      4. Balogh Attila

      . -------------------------------------------------------------------------------- Toma Dumitru 3-2

      3. Parus Lilian
      -------------------- Parus Lilian 3-1
      14. Szalay Liviu
      ---------------------------------------- Parus Lilian 3-2
      11. Simu Marius
      -------------------- Savu Cristian 3-0
      6. Savu Cristian
      ------------------------------------------------------------ Toma Dumitru 3-1
      7. Vaida Sorin
      -------------------- Vaida Sorin 3-0
      10. Cotca Dacian
      ---------------------------------------- Toma Dumitru 3-2
      15. Pop Gabriel
      -------------------- Toma Dumitru 3-0
      2. Toma Dumitru


      Finala mica - TRN FORESTA#190

      Jurje Alex Doru
      -------------------- Parus Lilian 3--
      Parus Lilian

      Clasament TRN FORESTA#190

      1. Toma Dumitru - Bacau
      2. Gergely Anton - Oradea
      3 -- 4
      Parus Lilian - Oradea
      Jurje Alex Doru - Almasu Mare
      5 -- 8
      Vaida Sorin - Oradea
      Codau Vlad - Oradea
      Savu Cristian - Oradea
      Balogh Attila - Oradea
      9 -- 16
      Pop Gabriel - Oradea
      Tic Ioan - Oradea
      Szalay Liviu - Oradea
      Culda Andrei - Oradea
      Cotca Dacian - Oradea
      Antal Cornel - Oradea
      Simu Marius - Oradea
      Costea Constantin - Oradea
      17 -- 24 0v gr.sup.
      Tailbot Francois - Oradea
      Onofrei Dan - Oradea
      Pop Alexandru - Oradea
      Cavasdan Doru - Oradea
      Cheregi Nelu - Oradea
      Lup Silviu - Oradea
      Presecan Doru - Oradea
      Halasz Peter - Oradea
      25 -- 2v gr.inf.
      Sabadas Dinu - Oradea
      26 -- 34 1v gr.inf.
      Roatis Gheorghe - Oradea
      Sas Tibor - Oradea
      Catuneanu George - Oradea
      Ratiu Adrian - Oradea
      Maxim Alexandru - Oradea
      Pop Florin - Oradea
      Moldovan Andrei - Oradea
      Andre Andrea - Oradea
      Hauptkorn Martin - Germania
      35 -- 38 0v gr.inf.
      Boitos Rodica - Oradea
      Tana Marius - Oradea
      Radu Florian - Oradea
      Guias Cristian - Oradea

      Ultima editare de King Pong Oradea; 28.sep.2018, 23:46.
      Club King Pong Oradea
      www.kingpong.ro
      0359 181 232

      Comentariu


      • Bună seara!



        Inscrieri TRN FORESTA#191 - on 2018. 10. 05. at 21:47:38

        1. Gergely Anton - Oradea, 261 - 41,5 - E
        2. Savu Cristian - Oradea, 22 - 36,54 - E
        3. Jurje Alex Doru - Almasu Mare, 231 - 34,7 - E
        4. Tic Ioan - Oradea, 25 - 34,46 - E
        5. Parus Lilian - Oradea, 616 - 33,67 - E
        6. Vaida Sorin - Oradea, 50 - 32,29 - EW
        7. Balogh Attila - Oradea, 272 - 32,16 - E
        8. Craciun Calin - Oradea, 194 - 32,03 - E
        9. Szalay Liviu - Oradea, 80 - 31,48 - E
        10. Sabadas Dinu - Oradea, 667 - 28,5 - O
        11. Merai Janos - Oradea, 911 - 26,3 - O
        12. Curpas Ioan - Oradea, 222 - 25,1 - OW
        13. Onofrei Dan - Oradea, 926 - 22,5 - OW
        14. Roatis Gheorghe - Oradea, 1077 - 18,4 - A
        15. Catuneanu George - Oradea, 1130 - 14,07 - A
        16. Antal Cornel - Oradea, 1404 - 14 - A
        17. Pop Gabriel - Oradea, 627 - 12,27 - A
        18. Culda Andrei - Oradea, 1453 - 11,65 - A
        19. Boitos Rodica - Oradea, 1578 - 10,5 - AF
        20. Presecan Doru - Oradea, 1144 - 8,88 - I
        21. Ratiu Adrian - Oradea, 2215 - 8,5 - I
        22. Seica Gheorghe - Oradea, 1156 - 7,1 - I
        23. Pop Florin - Oradea, 2567 - 0 - A
        24. Costea Constantin - Oradea, 2795 - 0 - A
        25. Moldovan Andrei - Oradea, 3540 - 0 - A
        26. Rus Nicolae - Oradea, 4610 - 0 - I
        27. Radu Florian - Oradea, 5002 - 0 - A
        28. Halasz Peter - Oradea, 5003 - 0 - A
        29. Erdei Sorin - Oradea, 5004 - 0 - A
        30. Andre Andrea - Oradea, 5005 - 0 - A
        31. Cazan Catalin - Oradea, 5009 - 0 - A
        32. Vurst Laszlo - Oradea, 5010 - 0 - A

        Grupe inferioare TRN FORESTA#191

        Gr.inferioara nr. 1
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        5
        6
        V
        Loc
        1 GERGELY ANTON ORADEA
        2-0
        2-0
        2-0
        2-0
        2-0
        5
        1
        2 ANTAL CORNEL ORADEA
        0-2
        0-2
        2-1
        2-0
        2-0
        3
        3
        3 CULDA ANDREI ORADEA
        0-2
        2-0
        1-2
        2-0
        2-0
        3
        2
        4 VURST LASZLO ORADEA
        0-2
        1-2
        2-1
        1-2
        2-0
        2
        5 RUS NICOLAE ORADEA
        0-2
        0-2
        0-2
        2-1
        2-0
        2
        4
        6 RADU FLORIAN ORADEA
        0-2
        0-2
        0-2
        0-2
        0-2
        0
        Gr.inferioara nr. 2
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        5
        6
        V
        Loc
        1 SAVU CRISTIAN ORADEA
        2-0
        2-0
        2-0
        2-0
        2-1
        5
        1
        2 CURPAS IOAN ORADEA
        0-2
        2-0
        2-0
        2-0
        2-0
        4
        2
        3 CATUNEANU GEORGE ORADEA
        0-2
        0-2
        0-2
        2-1
        2-0
        2
        3
        4 RATIU ADRIAN ORADEA
        0-2
        0-2
        2-0
        2-0
        2-0
        3
        5 ANDRE ANDREA ORADEA
        0-2
        0-2
        1-2
        0-2
        2-0
        1
        4
        6 CAZAN CATALIN ORADEA
        1-2
        0-2
        0-2
        0-2
        0-2
        0
        Gr.inferioara nr. 3
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        5
        6
        V
        Loc
        1 PARUS LILIAN ORADEA
        2-1
        2-0
        2-0
        2-0
        4
        1
        2 SABADAS DINU ORADEA
        1-2
        2-0
        0-2
        2-1
        2
        4
        3 PRESECAN DORU ORADEA
        0-2
        0-2
        1-2
        0-2
        0
        4 POP GABRIEL ORADEA
        0-2
        2-0
        2-1
        1-2
        2
        2
        5 COSTEA CONSTANTIN ORADEA
        0-2
        1-2
        2-0
        2-1
        2
        3
        6
        Gr.inferioara nr. 4
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        5
        6
        V
        Loc
        1 BALOGH ATTILA ORADEA
        0-2
        2-0
        2-0
        2-0
        3
        2
        2 TIC IOAN ORADEA
        2-0
        2-1
        2-0
        2-0
        4
        1
        3 ONOFREI DAN ORADEA
        0-2
        1-2
        2-0
        2-0
        2
        3
        4 BOITOS RODICA ORADEA
        0-2
        0-2
        0-2
        0-2
        0
        5 ERDEI SORIN ORADEA
        0-2
        0-2
        0-2
        2-0
        1
        4
        6
        Gr.inferioara nr. 5
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        5
        6
        V
        Loc
        1 JURJE ALEX DORU ALMASU MARE
        2-1
        2-0
        2-0
        2-0
        4
        1
        2 MERAI JANOS ORADEA
        1-2
        2-0
        2-0
        2-1
        3
        2
        3 POP FLORIN ORADEA
        0-2
        0-2
        2-0
        0-2
        1
        4
        4 MOLDOVAN ANDREI ORADEA
        0-2
        0-2
        0-2
        0-2
        0
        5 ROATIS GHEORGHE ORADEA
        0-2
        1-2
        2-0
        2-0
        2
        3
        6
        Gr.inferioara nr. 6
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        5
        6
        V
        Loc
        1 VAIDA SORIN ORADEA
        2-0
        2-0
        2-0
        2-0
        4
        1
        2 CRACIUN CALIN ORADEA
        0-2
        2-0
        2-0
        2-1
        3
        2
        3 SEICA GHEORGHE ORADEA
        0-2
        0-2
        0-2
        0-2
        0
        4 SZALAY LIVIU ORADEA
        0-2
        0-2
        2-0
        1-2
        1
        4
        5 HALASZ PETER ORADEA
        0-2
        1-2
        2-0
        2-1
        2
        3
        6
        Grupe superioare TRN FORESTA#191

        Gr.superioara nr. 1
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        V
        Loc
        1 GERGELY ANTON ORADEA
        3-0
        3-1
        2
        1
        2 ONOFREI DAN ORADEA
        0-3
        3-0
        1
        2
        3 ROATIS GHEORGHE ORADEA
        1-3
        0-3
        0
        4
        Gr.superioara nr. 2
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        V
        Loc
        1 SAVU CRISTIAN ORADEA
        2-3
        3-0
        1
        2
        2 COSTEA CONSTANTIN ORADEA
        3-2
        3-1
        2
        1
        3 HALASZ PETER ORADEA
        0-3
        1-3
        0
        4
        Gr.superioara nr. 3
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        V
        Loc
        1 PARUS LILIAN ORADEA
        3-0
        3-0
        2
        1
        2 CATUNEANU GEORGE ORADEA
        0-3
        0-3
        0
        3 SZALAY LIVIU ORADEA
        0-3
        3-0
        1
        2
        4
        Gr.superioara nr. 4
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        V
        Loc
        1 TIC IOAN ORADEA
        3-0
        3-0
        2
        1
        2 ANTAL CORNEL ORADEA
        0-3
        3-0
        1
        2
        3 POP FLORIN ORADEA
        0-3
        0-3
        0
        4
        Gr.superioara nr. 5
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        V
        Loc
        1 JURJE ALEX DORU ALMASU MARE
        3-1
        3-1
        2
        1
        2 CULDA ANDREI ORADEA
        1-3
        3-0
        1
        2
        3 ERDEI SORIN ORADEA
        1-3
        0-3
        0
        4
        Gr.superioara nr. 6
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        V
        Loc
        1 VAIDA SORIN ORADEA
        3-1
        1-3
        1
        2
        2 CURPAS IOAN ORADEA
        1-3
        0-3
        0
        3 SABADAS DINU ORADEA
        3-1
        3-0
        2
        1
        4
        Gr.superioara nr. 7
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        V
        Loc
        1 CRACIUN CALIN ORADEA
        3-1
        3-0
        2
        1
        2 POP GABRIEL ORADEA
        1-3
        3-2
        1
        2
        3 ANDRE ANDREA ORADEA
        0-3
        2-3
        0
        4
        Gr.superioara nr. 8
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        V
        Loc
        1 MERAI JANOS ORADEA
        0-3
        3-0
        1
        2
        2 BALOGH ATTILA ORADEA
        3-0
        3-0
        2
        1
        3 RUS NICOLAE ORADEA
        0-3
        0-3
        0
        4



        Eliminatorii TRN FORESTA#191
        1. Gergely Anton
        -------------------- Gergely Anton 3-0
        16. Pop Gabriel
        ---------------------------------------- Gergely Anton 3-2
        9. Savu Cristian
        -------------------- Savu Cristian 3-2
        8. Balogh Attila
        ------------------------------------------------------------ Gergely Anton 3-2
        5. Jurje Alex Doru
        -------------------- Jurje Alex Doru 3-1
        12. Szalay Liviu
        ---------------------------------------- Tic Ioan 3-2
        13. Vaida Sorin
        -------------------- Tic Ioan 3-0
        4. Tic Ioan

        . -------------------------------------------------------------------------------- Gergely Anton 3-1

        3. Parus Lilian
        -------------------- Parus Lilian 3-0
        14. Merai Janos
        ---------------------------------------- Parus Lilian 3-0
        11. Culda Andrei
        -------------------- Sabadas Dinu 3-0
        6. Sabadas Dinu
        ------------------------------------------------------------ Parus Lilian 3-0
        7. Craciun Calin
        -------------------- Onofrei Dan 3-1
        10. Onofrei Dan
        ---------------------------------------- Antal Cornel 3-2
        15. Antal Cornel
        -------------------- Antal Cornel 3-1
        2. Costea Constantin


        Finala mica - TRN FORESTA#191

        Tic Ioan
        -------------------- Tic Ioan 3-
        Antal Cornel

        Clasament TRN FORESTA#191

        1. Gergely Anton - Oradea
        2. Parus Lilian - Oradea
        3 -- 4
        Tic Ioan - Oradea
        Antal Cornel - Oradea
        5 -- 8
        Savu Cristian - Oradea
        Sabadas Dinu - Oradea
        Jurje Alex Doru - Almasu Mare
        Onofrei Dan - Oradea
        9 -- 16
        Pop Gabriel - Oradea
        Merai Janos - Oradea
        Vaida Sorin - Oradea
        Costea Constantin - Oradea
        Balogh Attila - Oradea
        Culda Andrei - Oradea
        Szalay Liviu - Oradea
        Craciun Calin - Oradea
        17 -- 24 0v gr.sup.
        Curpas Ioan - Oradea
        Roatis Gheorghe - Oradea
        Catuneanu George - Oradea
        Pop Florin - Oradea
        Rus Nicolae - Oradea
        Halasz Peter - Oradea
        Erdei Sorin - Oradea
        Andre Andrea - Oradea
        25 -- 3v gr.inf.
        Ratiu Adrian - Oradea
        26 -- 2v gr.inf.
        Vurst Laszlo - Oradea
        27 -- 32 0v gr.inf.
        Boitos Rodica - Oradea
        Presecan Doru - Oradea
        Seica Gheorghe - Oradea
        Moldovan Andrei - Oradea
        Radu Florian - Oradea
        Cazan Catalin - Oradea

        Ultima editare de King Pong Oradea; 05.oct.2018, 23:54.
        Club King Pong Oradea
        www.kingpong.ro
        0359 181 232

        Comentariu


        • Bună seara!

          Număr record de jucători azi, pentru locația nouă, 39!



          Inscrieri TRN FORESTA#192 - on 2018. 10. 12. at 21:22:29

          1. Gergely Anton - Oradea, 261 - 41,5 - E
          2. Savu Cristian - Oradea, 22 - 36,54 - E
          3. Jurje Alex Doru - Almasu Mare, 231 - 34,7 - E
          4. Tic Ioan - Oradea, 25 - 34,46 - E
          5. Tailbot Francois - Oradea, 746 - 33,75 - E
          6. Parus Lilian - Oradea, 616 - 33,67 - E
          7. Vaida Sorin - Oradea, 50 - 32,29 - EW
          8. Balogh Attila - Oradea, 272 - 32,16 - E
          9. Cotca Dacian - Oradea, 205 - 31,88 - E
          10. Szalay Liviu - Oradea, 80 - 31,48 - E
          11. Codau Vlad - Oradea, 247 - 29,32 - O
          12. Sabadas Dinu - Oradea, 667 - 28,5 - O
          13. Merai Janos - Oradea, 911 - 26,3 - O
          14. Birtalan Laszlo - Oradea, 135 - 25,71 - O
          15. Tanc Florin - Oradea, 418 - 25,54 - O
          16. Curpas Ioan - Oradea, 222 - 25,1 - OW
          17. Onofrei Dan - Oradea, 926 - 22,5 - OW
          18. Cheregi Nelu - Oradea, 804 - 16,37 - A
          19. Sas Tibor - Oradea, 717 - 16,28 - A
          20. Varkonyi Amalia - Oradea, 984 - 15,53 - AF
          21. Catuneanu George - Oradea, 1130 - 14,07 - A
          22. Antal Cornel - Oradea, 1404 - 14 - A
          23. Pop Gabriel - Oradea, 627 - 12,27 - A
          24. Boitos Rodica - Oradea, 1578 - 10,5 - AF
          25. Presecan Doru - Oradea, 1144 - 8,88 - I
          26. Ratiu Adrian - Oradea, 2215 - 8,5 - I
          27. Seica Gheorghe - Oradea, 1156 - 7,1 - I
          28. Dinescu Dan - Oradea, 1699 - 5,2 - I
          29. Simu Marius - Oradea, 2425 - 0 - A
          30. Pop Florin - Oradea, 2567 - 0 - A
          31. Costea Constantin - Oradea, 2795 - 0 - A
          32. Moldovan Andrei - Oradea, 3540 - 0 - A
          33. Rus Nicolae - Oradea, 4610 - 0 - I
          34. Radu Florian - Oradea, 5002 - 0 - A
          35. Halasz Peter - Oradea, 5003 - 0 - A
          36. Erdei Sorin - Oradea, 5004 - 0 - A
          37. Andre Andrea - Oradea, 5005 - 0 - A
          38. Guias Cristian - Oradea, 5007 - 0 - A
          39. Varadi Mark - Oradea, 5011 - 0 - A

          Grupe inferioare TRN FORESTA#192

          Gr.inferioara nr. 1
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          7
          V
          Loc
          1 GERGELY ANTON ORADEA
          1-2
          0-2
          2-0
          2-0
          2-1
          2-0
          4
          2
          2 MERAI JANOS ORADEA
          2-1
          0-2
          2-0
          2-0
          2-0
          0-2
          4
          4
          3 TIC IOAN ORADEA
          2-0
          2-0
          2-1
          2-0
          2-0
          2-0
          6
          1
          4 VARKONYI AMALIA ORADEA
          0-2
          0-2
          1-2
          2-0
          2-0
          0-2
          2
          5 SEICA GHEORGHE ORADEA
          0-2
          0-2
          0-2
          0-2
          2-0
          0-2
          1
          6 GUIAS CRISTIAN ORADEA
          1-2
          0-2
          0-2
          0-2
          0-2
          0-2
          0
          7 HALASZ PETER ORADEA
          0-2
          2-0
          0-2
          2-0
          2-0
          2-0
          4
          3
          Gr.inferioara nr. 2
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          7
          V
          Loc
          1 SAVU CRISTIAN ORADEA
          1-2
          2-0
          2-0
          2-0
          2-0
          2-0
          5
          2
          2 TANC FLORIN ORADEA
          2-1
          2-1
          2-0
          2-0
          2-0
          2-1
          6
          1
          3 SABADAS DINU ORADEA
          0-2
          1-2
          2-0
          2-1
          2-0
          2-0
          4
          3
          4 POP FLORIN ORADEA
          0-2
          0-2
          0-2
          0-2
          2-0
          0-2
          1
          5 SZALAY LIVIU ORADEA
          0-2
          0-2
          1-2
          2-0
          2-0
          2-0
          3
          4
          6 ERDEI SORIN ORADEA
          0-2
          0-2
          0-2
          0-2
          0-2
          1-2
          0
          7 VARADI MARK ORADEA
          0-2
          1-2
          0-2
          2-0
          0-2
          2-1
          2
          Gr.inferioara nr. 3
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          7
          V
          Loc
          1 PARUS LILIAN ORADEA
          2-1
          2-0
          2-0
          2-0
          2-0
          2-0
          6
          1
          2 BIRTALAN LASZLO ORADEA
          1-2
          0-2
          2-0
          2-0
          2-1
          2-0
          4
          3
          3 SIMU MARIUS ORADEA
          0-2
          2-0
          2-0
          2-0
          2-0
          2-0
          5
          2
          4 ONOFREI DAN ORADEA
          0-2
          0-2
          0-2
          2-0
          1-2
          2-0
          2
          5 DINESCU DAN ORADEA
          0-2
          0-2
          0-2
          0-2
          0-2
          2-0
          1
          6 COSTEA CONSTANTIN ORADEA
          0-2
          1-2
          0-2
          2-1
          2-0
          2-0
          3
          4
          7 RADU FLORIAN ORADEA
          0-2
          0-2
          0-2
          0-2
          0-2
          0-2
          0
          Gr.inferioara nr. 4
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          V
          Loc
          1 BALOGH ATTILA ORADEA
          2-1
          2-0
          2-0
          2-0
          2-0
          5
          1
          2 CODAU VLAD ORADEA
          1-2
          2-1
          2-0
          2-0
          2-0
          4
          2
          3 SAS TIBOR ORADEA
          0-2
          1-2
          2-0
          2-0
          2-1
          3
          3
          4 PRESECAN DORU ORADEA
          0-2
          0-2
          0-2
          2-0
          2-0
          2
          4
          5 MOLDOVAN ANDREI ORADEA
          0-2
          0-2
          0-2
          0-2
          0-2
          0
          6 ANDRE ANDREA ORADEA
          0-2
          0-2
          1-2
          0-2
          2-0
          1
          Gr.inferioara nr. 5
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          V
          Loc
          1 JURJE ALEX DORU ALMASU MARE
          2-1
          2-0
          2-0
          2-0
          2-0
          5
          1
          2 COTCA DACIAN ORADEA
          1-2
          2-0
          2-0
          2-0
          2-0
          4
          2
          3 CURPAS IOAN ORADEA
          0-2
          0-2
          2-0
          2-0
          2-0
          3
          3
          4 CHEREGI NELU ORADEA
          0-2
          0-2
          0-2
          2-1
          2-0
          2
          4
          5 BOITOS RODICA ORADEA
          0-2
          0-2
          0-2
          1-2
          0-2
          0
          6 RUS NICOLAE ORADEA
          0-2
          0-2
          0-2
          0-2
          2-0
          1
          Gr.inferioara nr. 6
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          V
          Loc
          1 TAILBOT FRANCOIS ORADEA
          1-2
          2-1
          2-0
          2-0
          2-1
          4
          2
          2 VAIDA SORIN ORADEA
          2-1
          2-0
          2-0
          2-0
          2-0
          5
          1
          3 ANTAL CORNEL ORADEA
          1-2
          0-2
          1-2
          2-0
          2-0
          2
          4
          4 CATUNEANU GEORGE ORADEA
          0-2
          0-2
          2-1
          1-2
          2-0
          2
          3
          5 POP GABRIEL ORADEA
          0-2
          0-2
          0-2
          2-1
          1-2
          1
          6 RATIU ADRIAN ORADEA
          1-2
          0-2
          0-2
          0-2
          2-1
          1
          Grupe superioare TRN FORESTA#192

          Gr.superioara nr. 1
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          V
          Loc
          1 TIC IOAN ORADEA
          3-0
          3-2
          2
          1
          2 SAS TIBOR ORADEA
          0-3
          0-3
          0
          3 CURPAS IOAN ORADEA
          2-3
          3-0
          1
          2
          4
          Gr.superioara nr. 2
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          V
          Loc
          1 TANC FLORIN ORADEA
          3-0
          1-3
          1
          1
          2 BIRTALAN LASZLO ORADEA
          0-3
          3-0
          1
          2
          3 CATUNEANU GEORGE ORADEA
          3-1
          0-3
          1
          4
          Gr.superioara nr. 3
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          V
          Loc
          1 PARUS LILIAN ORADEA
          3-0
          3-0
          2
          1
          2 SABADAS DINU ORADEA
          0-3
          3-0
          1
          2
          3 ANTAL CORNEL ORADEA
          0-3
          0-3
          0
          4
          Gr.superioara nr. 4
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          V
          Loc
          1 BALOGH ATTILA ORADEA
          3-0
          3-0
          2
          1
          2 HALASZ PETER ORADEA
          0-3
          3-0
          1
          2
          3 CHEREGI NELU ORADEA
          0-3
          0-3
          0
          4
          Gr.superioara nr. 5
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          V
          Loc
          1 JURJE ALEX DORU ALMASU MARE
          1-3
          3-0
          1
          2
          2 GERGELY ANTON ORADEA
          3-1
          3-0
          2
          1
          3 PRESECAN DORU ORADEA
          0-3
          0-3
          0
          4
          Gr.superioara nr. 6
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          V
          Loc
          1 VAIDA SORIN ORADEA
          2-3
          3-0
          1
          2
          2 SAVU CRISTIAN ORADEA
          3-2
          3-0
          2
          1
          3 COSTEA CONSTANTIN ORADEA
          0-3
          0-3
          0
          4
          Gr.superioara nr. 7
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          V
          Loc
          1 TAILBOT FRANCOIS ORADEA
          3-1
          1-3
          1
          2
          2 SIMU MARIUS ORADEA
          1-3
          3-2
          1
          3 SZALAY LIVIU ORADEA
          3-1
          2-3
          1
          1
          4
          Gr.superioara nr. 8
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          V
          Loc
          1 COTCA DACIAN ORADEA
          3-0
          3-1
          2
          1
          2 CODAU VLAD ORADEA
          0-3
          3-2
          1
          2
          3 MERAI JANOS ORADEA
          1-3
          2-3
          0
          4


          Eliminatorii TRN FORESTA#192
          1. Tic Ioan
          -------------------- Tic Ioan 3-1
          16. Simu Marius
          ---------------------------------------- Tic Ioan 3-0
          9. Vaida Sorin
          -------------------- Cotca Dacian 3-2
          8. Cotca Dacian
          ------------------------------------------------------------ Gergely Anton 3-2
          5. Gergely Anton
          -------------------- Gergely Anton 3-1
          12. Sabadas Dinu
          ---------------------------------------- Gergely Anton 3-1
          13. Birtalan Laszlo
          -------------------- Balogh Attila 3-2
          4. Balogh Attila

          . -------------------------------------------------------------------------------- Gergely Anton 3-1

          3. Parus Lilian
          -------------------- Parus Lilian 3-1
          14. Jurje Alex Doru
          ---------------------------------------- Savu Cristian 3-2
          11. Curpas Ioan
          -------------------- Savu Cristian 3-0
          6. Savu Cristian
          ------------------------------------------------------------ Savu Cristian 3-2
          7. Szalay Liviu
          -------------------- Szalay Liviu 3-0
          10. Halasz Peter
          ---------------------------------------- Szalay Liviu 3-0
          15. Codau Vlad
          -------------------- Codau Vlad 3-2
          2. Tanc Florin


          Finala mica - TRN FORESTA#192

          Tic Ioan
          -------------------- Tic Ioan 3-1
          Szalay Liviu

          Clasament TRN FORESTA#192

          1. Gergely Anton - Oradea
          2. Savu Cristian - Oradea
          3 -- 4
          Tic Ioan - Oradea
          Szalay Liviu - Oradea
          5 -- 8
          Balogh Attila - Oradea
          Parus Lilian - Oradea
          Cotca Dacian - Oradea
          Codau Vlad - Oradea
          9 -- 16
          Sabadas Dinu - Oradea
          Curpas Ioan - Oradea
          Simu Marius - Oradea
          Halasz Peter - Oradea
          Birtalan Laszlo - Oradea
          Jurje Alex Doru - Almasu Mare
          Vaida Sorin - Oradea
          Tanc Florin - Oradea
          17 -- 18 1v gr.sup.
          Tailbot Francois - Oradea
          Catuneanu George - Oradea
          19 -- 24 0v gr.sup.
          Merai Janos - Oradea
          Cheregi Nelu - Oradea
          Sas Tibor - Oradea
          Antal Cornel - Oradea
          Presecan Doru - Oradea
          Costea Constantin - Oradea
          25 -- 27 2v gr.inf.
          Onofrei Dan - Oradea
          Varkonyi Amalia - Oradea
          Varadi Mark - Oradea
          28 -- 34 1v gr.inf.
          Pop Gabriel - Oradea
          Ratiu Adrian - Oradea
          Seica Gheorghe - Oradea
          Dinescu Dan - Oradea
          Pop Florin - Oradea
          Rus Nicolae - Oradea
          Andre Andrea - Oradea
          35 -- 39 0v gr.inf.
          Boitos Rodica - Oradea
          Moldovan Andrei - Oradea
          Radu Florian - Oradea
          Erdei Sorin - Oradea
          Guias Cristian - Oradea



          Ultima editare de King Pong Oradea; 13.oct.2018, 00:09.
          Club King Pong Oradea
          www.kingpong.ro
          0359 181 232

          Comentariu


          • Bună seara!



            Inscrieri TRN FORESTA#193 - on 2018. 10. 18. at 23:05:08

            1. Savu Cristian, Oradea, 22 - 36,54 - E
            2. Tic Ioan, Oradea, 25 - 34,46 - E
            3. Tailbot Francois, Oradea, 746 - 33,75 - E
            4. Vaida Sorin, Oradea, 50 - 32,29 - EW
            5. Balogh Attila, Oradea, 272 - 32,16 - E
            6. Szalay Liviu, Oradea, 80 - 31,48 - E
            7. Bondar Octavian, Oradea, 946 - 29,3 - O
            8. Merai Janos, Oradea, 911 - 26,3 - O
            9. Birtalan Laszlo, Oradea, 135 - 25,71 - O
            10. Tanc Florin, Oradea, 418 - 25,54 - O
            11. Bondar Leontin, Oradea, 1072 - 23,5 - O
            12. Fabian Wilhelm, Oradea, 677 - 23,37 - O
            13. Pop Alexandru, Oradea, 313 - 19,73 - A
            14. Roatis Gheorghe, Oradea, 1077 - 18,4 - A
            15. Cavasdan Doru, Oradea, 1257 - 17,7 - A
            16. Cheregi Nelu, Oradea, 804 - 16,37 - A
            17. Catuneanu George, Oradea, 1130 - 14,07 - A
            18. Lup Silviu, Oradea, 1529 - 13,2 - A
            19. Pop Gabriel, Oradea, 627 - 12,27 - A
            20. Boitos Rodica, Oradea, 1578 - 10,5 - AF
            21. Presecan Doru, Oradea, 1144 - 8,88 - I
            22. Seica Gheorghe, Oradea, 1156 - 7,1 - I
            23. Maxim Alexandru, Oradea, 3042 - 6 - I
            24. Dinescu Dan, Oradea, 1699 - 5,2 - I
            25. Tascianu Cristian, Oradea, 1301 - 0 - O
            26. Pop Florin, Oradea, 2567 - 0 - A
            27. Tutos Csaba, Marghita, 2663 - 0 - A
            28. Costea Constantin, Oradea, 2795 - 0 - A
            29. Moldovan Andrei, Oradea, 3540 - 0 - A
            30. Halasz Peter, Oradea, 5003 - 0 - A
            31. Guias Cristian, Oradea, 5007 - 0 - A
            32. Vurst Laszlo, Oradea, 5010 - 0 - A
            33. Lindgren Sune, Suedia, 5012 - 0 - A
            34. Palffy Zsolt, Oradea, 5013 - 0 - A

            Grupe inferioare TRN FORESTA#193

            Gr.inferioara nr. 1
            Nume si prenume Localitate
            1
            2
            3
            4
            5
            6
            V
            Loc
            1 SAVU CRISTIAN ORADEA
            2-0
            2-0
            2-0
            0-2
            3
            1
            2 CHEREGI NELU ORADEA
            0-2
            0-2
            2-1
            2-0
            2
            4
            3 LUP SILVIU ORADEA
            0-2
            2-0
            1-2
            2-0
            2
            2
            4 POP ALEXANDRU ORADEA
            0-2
            1-2
            2-1
            2-0
            2
            3
            5 BOITOS RODICA ORADEA
            2-0
            0-2
            0-2
            0-2
            1
            6
            Gr.inferioara nr. 2
            Nume si prenume Localitate
            1
            2
            3
            4
            5
            6
            V
            Loc
            1 BALOGH ATTILA ORADEA
            2-0
            2-0
            2-0
            2-0
            4
            1
            2 BONDAR OCTAVIAN ORADEA
            0-2
            2-1
            2-1
            2-1
            3
            2
            3 PRESECAN DORU ORADEA
            0-2
            1-2
            1-2
            0-2
            0
            4 MOLDOVAN ANDREI ORADEA
            0-2
            1-2
            2-1
            0-2
            1
            4
            5 POP GABRIEL ORADEA
            0-2
            1-2
            2-0
            2-0
            2
            3
            6
            Gr.inferioara nr. 3
            Nume si prenume Localitate
            1
            2
            3
            4
            5
            6
            V
            Loc
            1 TASCIANU CRISTIAN ORADEA
            2-0
            2-0
            2-0
            2-1
            2-0
            5
            1
            2 CATUNEANU GEORGE ORADEA
            0-2
            2-0
            2-0
            2-0
            2-0
            4
            2
            3 BONDAR LEONTIN ORADEA
            0-2
            0-2
            2-0
            2-0
            2-0
            3
            3
            4 DINESCU DAN ORADEA
            0-2
            0-2
            0-2
            2-1
            0-2
            1
            5 VURST LASZLO ORADEA
            1-2
            0-2
            0-2
            1-2
            2-0
            1
            4
            6 GUIAS CRISTIAN ORADEA
            0-2
            0-2
            0-2
            2-0
            0-2
            1
            Gr.inferioara nr. 4
            Nume si prenume Localitate
            1
            2
            3
            4
            5
            6
            V
            Loc
            1 TAILBOT FRANCOIS ORADEA
            1-2
            2-0
            2-0
            2-0
            2-0
            4
            2
            2 TIC IOAN ORADEA
            2-1
            2-0
            2-1
            2-0
            2-0
            5
            1
            3 FABIAN WILHELM ORADEA
            0-2
            0-2
            0-2
            2-0
            2-1
            2
            4
            4 SZALAY LIVIU ORADEA
            0-2
            1-2
            2-0
            2-0
            2-0
            3
            3
            5 PALFFY ZSOLT ORADEA
            0-2
            0-2
            0-2
            0-2
            0-2
            0
            6 LINDGREN SUNE SUEDIA
            0-2
            0-2
            1-2
            0-2
            2-0
            1
            Gr.inferioara nr. 5
            Nume si prenume Localitate
            1
            2
            3
            4
            5
            6
            V
            Loc
            1 VAIDA SORIN ORADEA
            2-0
            2-0
            2-1
            2-0
            2-0
            5
            1
            2 MERAI JANOS ORADEA
            0-2
            2-0
            2-1
            1-2
            2-0
            3
            2
            3 POP FLORIN ORADEA
            0-2
            0-2
            0-2
            0-2
            0-2
            0
            4 CAVASDAN DORU ORADEA
            1-2
            1-2
            2-0
            1-2
            2-1
            2
            4
            5 TUTOS CSABA MARGHITA
            0-2
            2-1
            2-0
            2-1
            0-2
            3
            3
            6 HALASZ PETER ORADEA
            0-2
            0-2
            2-0
            1-2
            2-0
            2
            Gr.inferioara nr. 6
            Nume si prenume Localitate
            1
            2
            3
            4
            5
            6
            V
            Loc
            1 BIRTALAN LASZLO ORADEA
            1-2
            2-0
            2-1
            1-2
            2-0
            3
            3
            2 TANC FLORIN ORADEA
            2-1
            2-0
            2-0
            2-1
            2-0
            5
            1
            3 MAXIM ALEXANDRU ORADEA
            0-2
            0-2
            2-0
            0-2
            1-2
            1
            4 SEICA GHEORGHE ORADEA
            1-2
            0-2
            0-2
            0-2
            0-2
            0
            5 COSTEA CONSTANTIN ORADEA
            2-1
            1-2
            2-0
            2-0
            2-0
            4
            2
            6 ROATIS GHEORGHE ORADEA
            0-2
            0-2
            2-1
            2-0
            0-2
            2
            4
            Grupe superioare TRN FORESTA#193

            Gr.superioara nr. 1
            Nume si prenume Localitate
            1
            2
            3
            4
            V
            Loc
            1 SAVU CRISTIAN ORADEA
            3-2
            3-1
            2
            1
            2 SZALAY LIVIU ORADEA
            2-3
            3-1
            1
            2
            3 TUTOS CSABA MARGHITA
            1-3
            1-3
            0
            4
            Gr.superioara nr. 2
            Nume si prenume Localitate
            1
            2
            3
            4
            V
            Loc
            1 BALOGH ATTILA ORADEA
            3-1
            3-2
            2
            1
            2 BONDAR LEONTIN ORADEA
            1-3
            1-3
            0
            3 COSTEA CONSTANTIN ORADEA
            2-3
            3-1
            1
            2
            4
            Gr.superioara nr. 3
            Nume si prenume Localitate
            1
            2
            3
            4
            V
            Loc
            1 TASCIANU CRISTIAN ORADEA
            3-1
            3-0
            2
            1
            2 POP GABRIEL ORADEA
            1-3
            3-1
            1
            2
            3 ROATIS GHEORGHE ORADEA
            0-3
            1-3
            0
            4
            Gr.superioara nr. 4
            Nume si prenume Localitate
            1
            2
            3
            4
            V
            Loc
            1 TIC IOAN ORADEA
            3-0
            3-0
            2
            1
            2 POP ALEXANDRU ORADEA
            0-3
            3-1
            1
            2
            3 CAVASDAN DORU ORADEA
            0-3
            1-3
            0
            4
            Gr.superioara nr. 5
            Nume si prenume Localitate
            1
            2
            3
            4
            V
            Loc
            1 VAIDA SORIN ORADEA
            3-0
            3-0
            2
            1
            2 LUP SILVIU ORADEA
            0-3
            2-3
            0
            3 FABIAN WILHELM ORADEA
            0-3
            3-2
            1
            2
            4
            Gr.superioara nr. 6
            Nume si prenume Localitate
            1
            2
            3
            4
            V
            Loc
            1 TANC FLORIN ORADEA
            3-2
            3-0
            2
            1
            2 BONDAR OCTAVIAN ORADEA
            2-3
            3-0
            1
            2
            3 VURST LASZLO ORADEA
            0-3
            0-3
            0
            4
            Gr.superioara nr. 7
            Nume si prenume Localitate
            1
            2
            3
            4
            V
            Loc
            1 BIRTALAN LASZLO ORADEA
            3-0
            3-0
            2
            1
            2 CATUNEANU GEORGE ORADEA
            0-3
            3-0
            1
            2
            3 MOLDOVAN ANDREI ORADEA
            0-3
            0-3
            0
            4
            Gr.superioara nr. 8
            Nume si prenume Localitate
            1
            2
            3
            4
            V
            Loc
            1 MERAI JANOS ORADEA
            1-3
            3-0
            1
            2
            2 TAILBOT FRANCOIS ORADEA
            3-1
            3-0
            2
            1
            3 CHEREGI NELU ORADEA
            0-3
            0-3
            0
            4
            Eliminatorii TRN FORESTA#193
            1. Savu Cristian
            -------------------- Savu Cristian 3-0
            16. Costea Constantin
            ---------------------------------------- Savu Cristian 3-2
            9. Pop Gabriel
            -------------------- Tailbot Francois 3-0
            8. Tailbot Francois
            ------------------------------------------------------------ Savu Cristian 3-1
            5. Vaida Sorin
            -------------------- Vaida Sorin 3-0
            12. Catuneanu George
            ---------------------------------------- Tic Ioan 3-2
            13. Bondar Octavian
            -------------------- Tic Ioan 3-0
            4. Tic Ioan

            . -------------------------------------------------------------------------------- Savu Cristian 3-2

            3. Tascianu Cristian
            -------------------- Tascianu Cristian 3-0
            14. Merai Janos
            ---------------------------------------- Tascianu Cristian 3-0
            11. Pop Alexandru
            -------------------- Tanc Florin 3-0
            6. Tanc Florin
            ------------------------------------------------------------ Tascianu Cristian 3-0
            7. Birtalan Laszlo
            -------------------- Birtalan Laszlo 3-0
            10. Szalay Liviu
            ---------------------------------------- Birtalan Laszlo 3-2
            15. Fabian Wilhelm
            -------------------- Balogh Attila 3-0
            2. Balogh Attila


            Finala mica - TRN FORESTA#193

            Tic Ioan
            -------------------- Tic Ioan 3-1
            Birtalan Laszlo

            Clasament TRN FORESTA#193

            1. Savu Cristian - Oradea
            2. Tascianu Cristian - Oradea
            3 -- 4
            Tic Ioan - Oradea
            Birtalan Laszlo - Oradea
            5 -- 8
            Tailbot Francois - Oradea
            Tanc Florin - Oradea
            Vaida Sorin - Oradea
            Balogh Attila - Oradea
            9 -- 16
            Costea Constantin - Oradea
            Merai Janos - Oradea
            Bondar Octavian - Oradea
            Szalay Liviu - Oradea
            Pop Gabriel - Oradea
            Pop Alexandru - Oradea
            Catuneanu George - Oradea
            Fabian Wilhelm - Oradea
            17 -- 24 0v gr.sup.
            Bondar Leontin - Oradea
            Roatis Gheorghe - Oradea
            Cavasdan Doru - Oradea
            Cheregi Nelu - Oradea
            Lup Silviu - Oradea
            Tutos Csaba - Marghita
            Moldovan Andrei - Oradea
            Vurst Laszlo - Oradea
            25 -- 2v gr.inf.
            Halasz Peter - Oradea
            26 -- 30 1v gr.inf.
            Boitos Rodica - Oradea
            Maxim Alexandru - Oradea
            Dinescu Dan - Oradea
            Guias Cristian - Oradea
            Lindgren Sune - Suedia
            31 -- 34 0v gr.inf.
            Presecan Doru - Oradea
            Seica Gheorghe - Oradea
            Pop Florin - Oradea
            Palffy Zsolt - Oradea

            Ultima editare de King Pong Oradea; 19.oct.2018, 00:49.
            Club King Pong Oradea
            www.kingpong.ro
            0359 181 232

            Comentariu


            • Dupa Etapa #43 (#193) - 24.10.2018

              Numar total jucatori pana in prezent sezon 4/Total:129/252


              #Sezon 4 Sept Evolutie (+/-/0) Feel #Sezon 4 Oct #Total general Nume Prenume
              Puncte sezon 4
              Patricipari Sez4 max 43
              Nr. locuri ocupate: I / II / III
              1
              0
              1
              1
              Gergely Anton
              1069
              36
              20/8/2
              2
              0
              2
              3
              Savu Cristian
              798
              35
              5/4/7
              3
              0
              3
              6
              Parus Lilian
              752
              35
              2/7/7
              4
              0
              4
              2
              Balogh Attila
              635
              37
              1/1/6
              5
              0
              5
              14
              Jurje Alex
              583
              27
              2/1/6
              8
              2
              6
              4
              Vaida Sorin
              544
              41
              0/2/0
              6
              -1
              7
              5
              Tascianu Cristi
              537
              27
              2/4/2
              7
              -1
              8
              7
              Tailbot Francois
              511
              27
              3/4/2
              9
              0
              9
              13
              Popa Octavian
              421
              28
              0/1/1
              10
              0
              10
              11
              Cotca Dacian
              385
              28
              0/1/1
              11
              0
              11
              15
              Codau Vlad
              382
              30
              0/1/1
              12
              0
              12
              16
              Craciun Calin
              366
              20
              1/2/3
              16
              3
              13
              8
              Tic Ioan
              326
              16
              2/2/4
              13
              -1
              14
              10
              Birtalan Laszlo
              306
              31
              0/0/0
              14
              -1
              15
              9
              Tanc Florin
              221
              26
              0/0/0
              15
              -1
              16
              26
              Merai Janos
              206
              28
              0/0/0
              17
              0
              17
              33
              Sabadas Dinu
              205
              27
              0/0/0
              18
              0
              18
              29
              Simu Marius
              194
              23
              0/0/0
              22
              3
              19
              23
              Antal Cornel
              178
              35
              0/0/0
              19
              -1
              20
              12
              Mandru Bogdan
              160
              5
              4/1/0
              20
              -1
              21
              21
              Sas Tibor
              157
              29
              0/0/0
              21
              -1
              22
              17
              Curpas Ioan
              154
              20
              0/0/0
              23
              0
              23
              28
              Culda Andrei
              148
              33
              0/0/0
              24
              0
              24
              42
              Catuneanu George
              146
              33
              0/0/0
              25
              0
              25
              19
              Kalman Suha
              122
              13
              0/0/0
              26
              0
              26
              41
              Bondar Octavian
              110
              16
              0/0/0
              27
              0
              27
              30
              Cheregi Nelu
              106
              31
              0/0/0
              45
              17
              28
              27
              Szalay Liviu
              105
              12
              0/0/0
              28
              -1
              29
              18
              Birtalan Robert
              81
              3
              0/2/0
              29
              -1
              30
              57
              Lup Silviu
              70
              12
              0/0/0
              34
              3
              31
              37
              Onofrei Dan
              69
              16
              0/0/0
              31
              -1
              32
              50
              Presecan Doru
              65
              30
              0/0/0
              36
              3
              33
              52
              Pop Florin
              54
              29
              0/0/0
              32
              -2
              34
              25
              Bondar Leontin
              53
              12
              0/0/0
              54
              20
              34
              54
              Pop Gabriel
              53
              12
              0/0/0
              30
              -5
              35
              40
              Tana Marius
              53
              26
              0/0/0
              35
              -1
              36
              20
              Fabian Wilhelm
              52
              13
              0/0/0
              44
              7
              37
              65
              Cavasdan Doru
              50
              9
              0/0/0
              33
              -5
              38
              22
              Barlea Radu
              47
              15
              0/0/0
              37
              -2
              39
              59
              Maxim Alexandru
              46
              20
              0/0/0
              39
              -1
              40
              55
              Seica Gheorghe
              46
              27
              0/0/0
              38
              -3
              41
              34
              Varkonyi Amalia
              45
              15
              0/0/0
              52
              10
              42
              51
              Pop Alexandru
              43
              10
              0/0/0
              46
              3
              43
              62
              Sabau Catalin
              43
              15
              0/0/0
              75
              31
              44
              58
              Costea Constantin
              42
              7
              0/0/0
              40
              -5
              45
              47
              Kadar Jozsef
              40
              7
              0/0/0
              51
              5
              46
              68
              Moldovan Andrei
              40
              26
              0/0/0
              NEW
              47
              77
              Toma Dumitru
              38
              1
              1/0/0
              41
              -7
              48
              64
              Ilies Alexandru
              38
              18
              0/0/0
              42
              -7
              49
              32
              Aberle Ildiko
              36
              9
              0/0/0
              50
              0
              50
              66
              Dinescu Dan
              34
              17
              0/0/0
              43
              -8
              51
              61
              Kovacs Ferenc
              33
              1
              0/1/0
              53
              1
              52
              74
              Boitos Rodica
              33
              18
              0/0/0
              47
              -6
              53
              78
              Toma Iulian
              32
              1
              0/1/0
              48
              -6
              54
              35
              Horvath Tibor
              31
              1
              0/0/1
              49
              -6
              55
              56
              Totos Ludovic
              30
              6
              0/0/0
              55
              -1
              56
              84
              Ratiu Adrian
              30
              13
              0/0/0
              81
              24
              57
              89
              Halasz Peter
              25
              5
              0/0/0
              70
              12
              58
              91
              André Andrea
              21
              5
              0/0/0
              63
              4
              59
              83
              Vurst Laszlo
              20
              8
              0/0/0
              78
              18
              60
              95
              Roatis Gheorghe
              19
              7
              0/0/0
              56
              -5
              61
              88
              Szilagyi Zsolt
              18
              8
              0/0/0
              57
              -5
              62
              99
              Boldog Zoltan
              17
              1
              0/0/0
              58
              -5
              63
              31
              Popescu Cornel
              17
              2
              0/0/0
              67
              3
              64
              73
              Rus Nicolae
              17
              8
              0/0/0
              59
              -6
              65
              24
              Todor Cristian
              16
              3
              0/0/0
              60
              -6
              66
              103
              Puscasu Denis
              16
              4
              0/0/0
              61
              -6
              67
              105
              Imre Flaviu
              15
              13
              0/0/0
              62
              -6
              68
              44
              Toma Cristian
              14
              4
              0/0/0
              68
              -1
              69
              81
              Tütös Csaba
              14
              5
              0/0/0
              77
              7
              70
              90
              Erdeli Sorin
              14
              8
              0/0/0
              64
              -7
              71
              110
              Ciobanu Gabriel
              12
              1
              0/0/0
              66
              -6
              72
              109
              Palfy Zsolt
              12
              4
              0/0/0
              65
              -8
              73
              76
              Cotca Rares
              12
              5
              0/0/0
              65
              -8
              73
              101
              Boitos Vasile
              12
              5
              0/0/0
              64
              -10
              74
              49
              Dan Daniel
              10
              2
              0/0/0
              68
              -7
              75
              117
              Baciu Cristian
              10
              4
              0/0/0
              79
              3
              76
              119
              Guias Cristian
              10
              6
              0/0/0
              69
              -8
              77
              113
              Negrea Liviu
              10
              9
              0/0/0
              70
              -8
              78
              53
              Kiraly Pongrac
              9
              1
              0/0/0
              71
              -8
              79
              97
              Sarca Ovidiu
              9
              2
              0/0/0
              72
              -8
              80
              43
              Ghile Ioan
              8
              2
              0/0/0
              73
              -8
              81
              124
              Nedelcu Alin
              8
              3
              0/0/0
              74
              -8
              82
              85
              Cotca Diana
              8
              4
              0/0/0
              75
              -8
              83
              86
              Cevei Petre
              7
              2
              0/0/0
              76
              -8
              84
              48
              Cotrau Calin
              7
              3
              0/0/0
              76
              -8
              84
              69
              Popute Remus
              7
              3
              0/0/0
              76
              -8
              84
              111
              Simon Harry
              7
              3
              0/0/0
              NEW
              85
              128
              Hauptkorn Martin
              6
              2
              0/0/0
              79
              -7
              86
              125
              Patrila Cristian
              5
              2
              0/0/0
              80
              -7
              87
              112
              Olar Olimpiu
              5
              3
              0/0/0
              80
              -7
              87
              134
              Nagy Norbert
              5
              3
              0/0/0
              80
              -7
              87
              134
              Vladut Radu
              5
              3
              0/0/0
              87
              -1
              88
              135
              Radu Florian
              5
              5
              0/0/0
              81
              -8
              89
              100
              Trip Darius
              4
              1
              0/0/0
              81
              -8
              89
              104
              Torje Sorin
              4
              1
              0/0/0
              81
              -8
              89
              122
              Troie Calin
              4
              1
              0/0/0
              81
              -8
              89
              133
              Trifan Sebastian
              4
              1
              0/0/0
              81
              -8
              89
              136
              Pop Sabin
              4
              1
              0/0/0
              82
              -8
              90
              45
              Pasare Mihnea
              4
              2
              0/0/0
              82
              -8
              90
              137
              Torje Alin
              4
              2
              0/0/0
              83
              -8
              91
              115
              Filip Adelin
              4
              3
              0/0/0
              84
              -8
              92
              67
              Pop George
              3
              1
              0/0/0
              84
              -8
              92
              140
              Mihai Emanuel
              3
              1
              0/0/0
              NEW
              92
              140
              Varadi Mark
              3
              1
              0/0/0
              85
              -8
              93
              141
              Certea Timotei
              3
              2
              0/0/0
              86
              -8
              94
              116
              Nutiu Cristian
              2
              1
              0/0/0
              86
              -8
              94
              141
              Darvasi Ibolya
              2
              1
              0/0/0
              86
              -8
              94
              143
              Cotrau Andrei
              2
              1
              0/0/0
              NEW
              94
              143
              Lindgren Sune
              2
              1
              0/0/0
              86
              -8
              94
              143
              Tokay Kenan
              2
              1
              0/0/0
              86
              -8
              94
              143
              Vandici Radu
              2
              1
              0/0/0
              87
              -8
              95
              144
              Koca Zehra
              2
              2
              0/0/0
              87
              -8
              95
              144
              Molnar Andrea
              2
              2
              0/0/0
              88
              -8
              96
              102
              Bals Marius
              1
              1
              0/0/0
              88
              -8
              96
              138
              Alex Ciprian
              1
              1
              0/0/0
              88
              -8
              96
              145
              Anton Calin
              1
              1
              0/0/0
              88
              -8
              96
              145
              Bala Andrei
              1
              1
              0/0/0
              88
              -8
              96
              145
              Beles George
              1
              1
              0/0/0
              88
              -8
              96
              145
              Beles Sergiu
              1
              1
              0/0/0
              NEW
              96
              145
              Cazan Calin
              1
              1
              0/0/0
              88
              -8
              96
              145
              Cristea Virgil
              1
              1
              0/0/0
              88
              -8
              96
              145
              Demian Raul
              1
              1
              0/0/0
              88
              -8
              96
              145
              Dubere David
              1
              1
              0/0/0
              88
              -8
              96
              145
              Gasca Daniel
              1
              1
              0/0/0
              88
              -8
              96
              145
              Kiraly Attila
              1
              1
              0/0/0
              88
              -8
              96
              145
              Oprea Alexandru
              1
              1
              0/0/0
              88
              -8
              96
              145
              Pop Nicolae
              1
              1
              0/0/0
              88
              -8
              96
              145
              Randis Calin
              1
              1
              0/0/0
              Ultima editare de King Pong Oradea; 24.oct.2018, 18:19.
              Club King Pong Oradea
              www.kingpong.ro
              0359 181 232

              Comentariu


              • Bună seara!



                Inscrieri TRN FORESTA#194 Amatur B - on 2018. 10. 26. at 23:05:56

                1. Gergely Anton - Oradea, 345 - 41,95 - E
                2. Jurje Alex Doru - Almasu Mare, 252 - 35,28 - E
                3. Tic Ioan - Oradea, 39 - 34,46 - E
                4. Craciun Calin - Oradea, 151 - 34,21 - E
                5. Birtalan Robert - Oradea, 172 - 33,25 - E
                6. Parus Lilian - Oradea, 904 - 33 - E
                7. Vaida Sorin - Oradea, 55 - 31,91 - EW
                8. Merai Janos - Oradea, 846 - 31,7 - E
                9. Szalay Liviu - Oradea, 110 - 30,98 - E
                10. Cotca Dacian - Oradea, 376 - 30,83 - E
                11. Codau Vlad - Oradea, 331 - 30,58 - E
                12. Balogh Attila - Oradea, 310 - 30,56 - E
                13. Catricicau Adrian - Baia Mare, 468 - 28,65 - O
                14. Sabadas Dinu - Oradea, 666 - 27,03 - O
                15. Birtalan Laszlo - Oradea, 177 - 24,66 - O
                16. Fabian Wilhelm - Oradea, 845 - 24,3 - O
                17. Sarca Ovidiu - Marghita, 859 - 23,9 - O
                18. Tanc Florin - Oradea, 385 - 23,83 - O
                19. Curpas Ioan - Oradea, 215 - 23,6 - OW
                20. Halasz Peter - Oradea, 2385 - 18,7 - A
                21. Cavasdan Doru - Oradea, 1255 - 17,7 - A
                22. Onofrei Dan - Oradea, 1296 - 16 - AW
                23. Costea Constantin - Oradea, 2016 - 15,8 - A
                24. Cheregi Nelu - Oradea, 1025 - 14,85 - A
                25. Antal Cornel - Oradea, 1390 - 14 - A
                26. Lup Silviu - Oradea, 1509 - 13,2 - A
                27. Varkonyi Amalia - Oradea, 1450 - 12,6 - AF
                28. Cevei Petre - Oradea, 1415 - 11,1 - A
                29. Ratiu Adrian - Oradea, 1874 - 9,85 - I
                30. Culda Andrei - Oradea, 1491 - 9,65 - I
                31. Cotca Rares - Oradea, 1466 - 8,55 - IJ
                32. Cotca Diana - Oradea, 1651 - 8,55 - IJF
                33. Presecan Doru - Oradea, 1336 - 8,2 - I
                34. Tana Marius - Oradea, 1529 - 8,05 - I
                35. Seica Gheorghe - Oradea, 1163 - 7,25 - I
                36. Moldovan Andrei - Oradea, 3091 - 4 - I
                37. Tascianu Cristian - Oradea, 1302 - 0 - O
                38. Simu Marius - Oradea, 2444 - 0 - A
                39. Tutos Csaba - Marghita, 2677 - 0 - A
                40. Cotrau Calin - Oradea, 3397 - 0 - A
                41. Varadi Mark - Oradea, 5001 - 0 - A
                42. Radu Florian - Oradea, 5002 - 0 - A
                43. Guias Cristian - Oradea, 5003 - 0 - A
                44. Erdei Sorin - Oradea, 5004 - 0 - A

                Grupe inferioare TRN FORESTA#194 Amatur B

                Gr.inferioara nr. 1
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                5
                6
                V
                Loc
                1 GERGELY ANTON ORADEA
                2-0
                2-1
                2-0
                2-1
                4
                1
                2 FABIAN WILHELM ORADEA
                0-2
                1-2
                1-2
                2-0
                1
                3
                3 SARCA OVIDIU MARGHITA
                1-2
                2-1
                2-0
                2-0
                3
                2
                4 COTCA DIANA ORADEA
                0-2
                2-1
                0-2
                0-2
                1
                5 PRESECAN DORU ORADEA
                1-2
                0-2
                0-2
                2-0
                1
                4
                6
                Gr.inferioara nr. 2
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                5
                6
                V
                Loc
                1 JURJE ALEX DORU ALMASU MARE
                1-2
                1-2
                2-0
                2-0
                2
                3
                2 BIRTALAN LASZLO ORADEA
                2-1
                1-2
                2-1
                2-0
                3
                2
                3 TANC FLORIN ORADEA
                2-1
                2-1
                2-0
                2-0
                4
                1
                4 COTCA RARES ORADEA
                0-2
                1-2
                0-2
                1-2
                0
                5 TANA MARIUS ORADEA
                0-2
                0-2
                0-2
                2-1
                1
                4
                6
                Gr.inferioara nr. 3
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                5
                6
                V
                Loc
                1 TIC IOAN ORADEA
                2-1
                2-1
                2-0
                2-0
                4
                1
                2 SABADAS DINU ORADEA
                1-2
                2-0
                2-0
                2-0
                3
                2
                3 CURPAS IOAN ORADEA
                1-2
                0-2
                2-0
                2-0
                2
                3
                4 CULDA ANDREI ORADEA
                0-2
                0-2
                0-2
                2-0
                1
                4
                5 SEICA GHEORGHE ORADEA
                0-2
                0-2
                0-2
                0-2
                0
                6
                Gr.inferioara nr. 4
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                5
                6
                V
                Loc
                1 CRACIUN CALIN ORADEA
                2-0
                2-0
                2-0
                2-0
                4
                1
                2 CATRICICAU ADRIAN BAIA MARE
                0-2
                2-0
                2-0
                2-0
                3
                2
                3 HALASZ PETER ORADEA
                0-2
                0-2
                2-0
                2-0
                2
                3
                4 RATIU ADRIAN ORADEA
                0-2
                0-2
                0-2
                0-2
                0
                5 MOLDOVAN ANDREI ORADEA
                0-2
                0-2
                0-2
                2-0
                1
                4
                6
                Gr.inferioara nr. 5
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                5
                6
                V
                Loc
                1 BIRTALAN ROBERT ORADEA
                1-2
                2-0
                2-0
                2-0
                2-0
                4
                2
                2 BALOGH ATTILA ORADEA
                2-1
                2-0
                2-0
                2-0
                2-0
                5
                1
                3 CAVASDAN DORU ORADEA
                0-2
                0-2
                2-0
                0-2
                2-0
                2
                4
                4 CEVEI PETRE ORADEA
                0-2
                0-2
                0-2
                0-2
                2-0
                1
                5 SIMU MARIUS ORADEA
                0-2
                0-2
                2-0
                2-0
                2-0
                3
                3
                6 ERDEI SORIN ORADEA
                0-2
                0-2
                0-2
                0-2
                0-2
                0
                Gr.inferioara nr. 6
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                5
                6
                V
                Loc
                1 PARUS LILIAN ORADEA
                2-0
                2-1
                2-0
                2-1
                2-0
                5
                1
                2 CODAU VLAD ORADEA
                0-2
                2-0
                2-0
                2-1
                2-0
                4
                2
                3 ONOFREI DAN ORADEA
                1-2
                0-2
                1-2
                0-2
                2-0
                1
                4 VARKONYI AMALIA ORADEA
                0-2
                0-2
                2-1
                0-2
                2-1
                2
                4
                5 TASCIANU CRISTIAN ORADEA
                1-2
                1-2
                2-0
                2-0
                2-0
                3
                3
                6 GUIAS CRISTIAN ORADEA
                0-2
                0-2
                0-2
                1-2
                0-2
                0
                Gr.inferioara nr. 7
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                5
                6
                V
                Loc
                1 VAIDA SORIN ORADEA
                0-2
                2-0
                2-1
                2-0
                2-0
                4
                2
                2 COTCA DACIAN ORADEA
                2-0
                2-0
                2-0
                0-2
                2-0
                4
                1
                3 COSTEA CONSTANTIN ORADEA
                0-2
                0-2
                1-2
                2-0
                2-0
                2
                4
                4 LUP SILVIU ORADEA
                1-2
                0-2
                2-1
                2-0
                2-0
                3
                3
                5 TUTOS CSABA MARGHITA
                0-2
                2-0
                0-2
                0-2
                2-0
                2
                6 RADU FLORIAN ORADEA
                0-2
                0-2
                0-2
                0-2
                0-2
                0
                Gr.inferioara nr. 8
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                5
                6
                V
                Loc
                1 MERAI JANOS ORADEA
                2-1
                2-0
                2-1
                2-0
                1-2
                4
                1
                2 SZALAY LIVIU ORADEA
                1-2
                2-1
                2-1
                2-0
                2-0
                4
                2
                3 CHEREGI NELU ORADEA
                0-2
                1-2
                1-2
                2-0
                2-1
                2
                4 ANTAL CORNEL ORADEA
                1-2
                1-2
                2-1
                2-0
                1-2
                2
                4
                5 COTRAU CALIN ORADEA
                0-2
                0-2
                0-2
                0-2
                0-2
                0
                6 VARADI MARK ORADEA
                2-1
                0-2
                1-2
                2-1
                2-0
                3
                3
                Grupe superioare TRN FORESTA#194 Amatur B

                Gr.superioara nr. 1
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                V
                Loc
                1 GERGELY ANTON ORADEA
                3-0
                2-3
                3-0
                2
                2
                2 SABADAS DINU ORADEA
                0-3
                1-3
                3-1
                1
                3 JURJE ALEX DORU ALMASU MARE
                3-2
                3-1
                3-0
                3
                1
                4 MOLDOVAN ANDREI ORADEA
                0-3
                1-3
                0-3
                0
                Gr.superioara nr. 2
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                V
                Loc
                1 TANC FLORIN ORADEA
                1-3
                3-1
                3-0
                2
                2
                2 CATRICICAU ADRIAN BAIA MARE
                3-1
                0-3
                3-1
                2
                3 CURPAS IOAN ORADEA
                1-3
                3-0
                3-0
                2
                1
                4 CAVASDAN DORU ORADEA
                0-3
                1-3
                0-3
                0
                Gr.superioara nr. 3
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                V
                Loc
                1 TIC IOAN ORADEA
                1-3
                3-0
                3-0
                2
                2
                2 BIRTALAN ROBERT ORADEA
                3-1
                3-1
                3-0
                3
                1
                3 HALASZ PETER ORADEA
                0-3
                1-3
                3-0
                1
                4 VARKONYI AMALIA ORADEA
                0-3
                0-3
                0-3
                0
                Gr.superioara nr. 4
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                V
                Loc
                1 CRACIUN CALIN ORADEA
                3-1
                3-2
                3-0
                3
                1
                2 CODAU VLAD ORADEA
                1-3
                3-0
                3-0
                2
                2
                3 SIMU MARIUS ORADEA
                2-3
                0-3
                3-1
                1
                4 COSTEA CONSTANTIN ORADEA
                0-3
                0-3
                1-3
                0
                Gr.superioara nr. 5
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                V
                Loc
                1 BALOGH ATTILA ORADEA
                2-3
                2-3
                3-0
                1
                2
                2 VAIDA SORIN ORADEA
                3-2
                1-3
                1-3
                1
                3 TASCIANU CRISTIAN ORADEA
                3-2
                3-1
                3-2
                3
                1
                4 ANTAL CORNEL ORADEA
                0-3
                3-1
                2-3
                1
                Gr.superioara nr. 6
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                V
                Loc
                1 PARUS LILIAN ORADEA
                3-0
                3-0
                3-0
                3
                1
                2 SZALAY LIVIU ORADEA
                0-3
                3-1
                3-0
                2
                2
                3 LUP SILVIU ORADEA
                0-3
                1-3
                3-1
                1
                4 PRESECAN DORU ORADEA
                0-3
                0-3
                1-3
                0
                Gr.superioara nr. 7
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                V
                Loc
                1 COTCA DACIAN ORADEA
                3-1
                3-0
                3-0
                3
                1
                2 SARCA OVIDIU MARGHITA
                1-3
                3-2
                3-0
                2
                2
                3 VARADI MARK ORADEA
                0-3
                2-3
                3-0
                1
                4 TANA MARIUS ORADEA
                0-3
                0-3
                0-3
                0
                Gr.superioara nr. 8
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                V
                Loc
                1 MERAI JANOS ORADEA
                1-3
                3-0
                3-1
                2
                2
                2 BIRTALAN LASZLO ORADEA
                3-1
                0-3
                3-1
                2
                1
                3 FABIAN WILHELM ORADEA
                0-3
                3-0
                1-3
                1
                4 CULDA ANDREI ORADEA
                1-3
                1-3
                3-1
                1
                Eliminatorii TRN FORESTA#194 Amatur B
                1. Jurje Alex Doru
                -------------------- Jurje Alex Doru 3-1
                16. Tanc Florin
                ---------------------------------------- Jurje Alex Doru 3-0
                9. Sarca Ovidiu
                -------------------- Birtalan Laszlo 3-0
                8. Birtalan Laszlo
                ------------------------------------------------------------ Tascianu Cristian 3-1
                5. Tascianu Cristian
                -------------------- Tascianu Cristian 3-0
                12. Szalay Liviu
                ---------------------------------------- Tascianu Cristian 3-1
                13. Tic Ioan
                -------------------- Tic Ioan 3-2
                4. Craciun Calin

                . -------------------------------------------------------------------------------- Gergely Anton 3-2

                3. Birtalan Robert
                -------------------- Birtalan Robert 3-2
                14. Codau Vlad
                ---------------------------------------- Balogh Attila 3-2
                11. Balogh Attila
                -------------------- Balogh Attila 3-2
                6. Parus Lilian
                ------------------------------------------------------------ Gergely Anton 3-1
                7. Cotca Dacian
                -------------------- Cotca Dacian 3-0
                10. Merai Janos
                ---------------------------------------- Gergely Anton 3-0
                15. Gergely Anton
                -------------------- Gergely Anton 3-0
                2. Curpas Ioan


                Finala mica - TRN FORESTA#194 Amatur B

                Jurje Alex Doru
                -------------------- Jurje Alex Doru 3-1
                Balogh Attila

                Clasament TRN FORESTA#194 Amatur B

                1. Gergely Anton - Oradea
                2. Tascianu Cristian - Oradea
                3 -- 4
                Jurje Alex Doru - Almasu Mare
                Balogh Attila - Oradea
                5 -- 8
                Cotca Dacian - Oradea
                Tic Ioan - Oradea
                Birtalan Laszlo - Oradea
                Birtalan Robert - Oradea
                9 -- 16
                Curpas Ioan - Oradea
                Szalay Liviu - Oradea
                Tanc Florin - Oradea
                Parus Lilian - Oradea
                Merai Janos - Oradea
                Craciun Calin - Oradea
                Sarca Ovidiu - Marghita
                Codau Vlad - Oradea
                17 -- 2v gr.sup.
                Catricicau Adrian - Baia Mare
                18 -- 26 1v gr.sup.
                Vaida Sorin - Oradea
                Fabian Wilhelm - Oradea
                Halasz Peter - Oradea
                Antal Cornel - Oradea
                Lup Silviu - Oradea
                Culda Andrei - Oradea
                Simu Marius - Oradea
                Sabadas Dinu - Oradea
                Varadi Mark - Oradea
                27 -- 32 0v gr.sup.
                Cavasdan Doru - Oradea
                Costea Constantin - Oradea
                Varkonyi Amalia - Oradea
                Presecan Doru - Oradea
                Tana Marius - Oradea
                Moldovan Andrei - Oradea
                33 -- 34 2v gr.inf.
                Cheregi Nelu - Oradea
                Tutos Csaba - Marghita
                35 -- 37 1v gr.inf.
                Onofrei Dan - Oradea
                Cevei Petre - Oradea
                Cotca Diana - Oradea
                38 -- 44 0v gr.inf.
                Ratiu Adrian - Oradea
                Seica Gheorghe - Oradea
                Cotrau Calin - Oradea
                Cotca Rares - Oradea
                Radu Florian - Oradea
                Guias Cristian - Oradea
                Erdei Sorin - Oradea
                Ultima editare de King Pong Oradea; 27.oct.2018, 00:50.
                Club King Pong Oradea
                www.kingpong.ro
                0359 181 232

                Comentariu


                • Club King Pong Oradea
                  www.kingpong.ro
                  0359 181 232

                  Comentariu


                  • Bună seara!



                    Inscrieri TRN FORESTA#195 - on 2018. 11. 01. at 21:53:19

                    1. Gergely Anton - Oradea, 345 - 41,95 - E
                    2. Tailbot Francois - Oradea, 597 - 40,4 - E
                    3. Savu Cristian - Oradea, 23 - 37,45 - E
                    4. Tic Ioan - Oradea, 39 - 34,46 - E
                    5. Craciun Calin - Oradea, 151 - 34,21 - E
                    6. Vaida Sorin - Oradea, 55 - 31,91 - EW
                    7. Cotca Dacian - Oradea, 376 - 30,83 - E
                    8. Balogh Attila - Oradea, 310 - 30,56 - E
                    9. Sabadas Dinu - Oradea, 666 - 27,03 - O
                    10. Birtalan Laszlo - Oradea, 177 - 24,66 - O
                    11. Fabian Wilhelm - Oradea, 845 - 24,3 - O
                    12. Tanc Florin - Oradea, 385 - 23,83 - O
                    13. Halasz Peter - Oradea, 2385 - 18,7 - A
                    14. Roatis Gheorghe - Oradea, 1391 - 17,8 - A
                    15. Cavasdan Doru - Oradea, 1255 - 17,7 - A
                    16. Onofrei Dan - Oradea, 1296 - 16 - AW
                    17. Cheregi Nelu - Oradea, 1025 - 14,85 - A
                    18. Antal Cornel - Oradea, 1390 - 14 - A
                    19. Varkonyi Amalia - Oradea, 1450 - 12,6 - AF
                    20. Catuneanu George - Oradea, 1305 - 11,93 - A
                    21. Pop Gabriel - Oradea, 826 - 11,67 - A
                    22. Ratiu Adrian - Oradea, 1874 - 9,85 - I
                    23. Presecan Doru - Oradea, 1336 - 8,2 - I
                    24. Seica Gheorghe - Oradea, 1163 - 7,25 - I
                    25. Boitos Rodica - Oradea, 2052 - 6 - IF
                    26. Tascianu Cristian - Oradea, 1302 - 0 - O
                    27. Simu Marius - Oradea, 2444 - 0 - A
                    28. Pop Florin - Oradea, 2575 - 0 - A
                    29. Tutos Csaba - Marghita, 2677 - 0 - A
                    30. Barlea Radu - Oradea, 4194 - 0 - O
                    31. Guias Cristian - Oradea, 5003 - 0 - A
                    32. Palffy Zsolt - Oradea, 5005 - 0 - A
                    33. Torje Sorin - Oradea, 5006 - 0 - A
                    34. Kovacs Levente - Oradea, 5007 - 0 - A

                    Grupe inferioare TRN FORESTA#195

                    Gr.inferioara nr. 1
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    5
                    6
                    V
                    Loc
                    1 GERGELY ANTON ORADEA
                    0-2
                    2-0
                    2-1
                    2-0
                    2-0
                    4
                    2
                    2 SABADAS DINU ORADEA
                    2-0
                    2-0
                    2-0
                    2-0
                    2-0
                    5
                    1
                    3 SIMU MARIUS ORADEA
                    0-2
                    0-2
                    2-0
                    1-2
                    2-0
                    2
                    3
                    4 BARLEA RADU ORADEA
                    1-2
                    0-2
                    0-2
                    2-0
                    2-0
                    2
                    4
                    5 RATIU ADRIAN ORADEA
                    0-2
                    0-2
                    2-1
                    0-2
                    2-0
                    2
                    6 VARKONYI AMALIA ORADEA
                    0-2
                    0-2
                    0-2
                    0-2
                    0-2
                    0
                    Gr.inferioara nr. 2
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    5
                    6
                    V
                    Loc
                    1 SAVU CRISTIAN ORADEA
                    2-0
                    2-0
                    2-0
                    1-2
                    3
                    1
                    2 TANC FLORIN ORADEA
                    0-2
                    2-0
                    2-0
                    2-0
                    3
                    2
                    3 ANTAL CORNEL ORADEA
                    0-2
                    0-2
                    2-0
                    2-0
                    2
                    3
                    4 SEICA GHEORGHE ORADEA
                    0-2
                    0-2
                    0-2
                    2-0
                    1
                    4
                    5 BOITOS RODICA ORADEA
                    2-1
                    0-2
                    0-2
                    0-2
                    1
                    6
                    Gr.inferioara nr. 3
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    5
                    6
                    V
                    Loc
                    1 BALOGH ATTILA ORADEA
                    2-0
                    2-0
                    2-0
                    2-0
                    4
                    1
                    2 BIRTALAN LASZLO ORADEA
                    0-2
                    2-0
                    2-0
                    1-2
                    2
                    3
                    3 CATUNEANU GEORGE ORADEA
                    0-2
                    0-2
                    1-2
                    0-2
                    0
                    4 CAVASDAN DORU ORADEA
                    0-2
                    0-2
                    2-1
                    1-2
                    1
                    4
                    5 HALASZ PETER ORADEA
                    0-2
                    2-1
                    2-0
                    2-1
                    3
                    2
                    6
                    Gr.inferioara nr. 4
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    5
                    6
                    V
                    Loc
                    1 VAIDA SORIN ORADEA
                    0-2
                    2-1
                    2-1
                    2-0
                    2-0
                    4
                    2
                    2 TIC IOAN ORADEA
                    2-0
                    2-0
                    2-0
                    2-1
                    2-0
                    5
                    1
                    3 CHEREGI NELU ORADEA
                    1-2
                    0-2
                    2-0
                    1-2
                    2-0
                    2
                    4
                    4 FABIAN WILHELM ORADEA
                    1-2
                    0-2
                    0-2
                    0-2
                    0-2
                    0
                    5 ROATIS GHEORGHE ORADEA
                    0-2
                    1-2
                    2-1
                    2-0
                    2-1
                    3
                    3
                    6 KOVACS LEVENTE ORADEA
                    0-2
                    0-2
                    0-2
                    2-0
                    1-2
                    1
                    Gr.inferioara nr. 5
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    5
                    6
                    V
                    Loc
                    1 TASCIANU CRISTIAN ORADEA
                    0-2
                    2-1
                    2-0
                    2-0
                    2-0
                    4
                    2
                    2 CRACIUN CALIN ORADEA
                    2-0
                    2-0
                    2-0
                    2-0
                    2-0
                    5
                    1
                    3 ONOFREI DAN ORADEA
                    1-2
                    0-2
                    0-2
                    2-1
                    0-2
                    1
                    4 POP GABRIEL ORADEA
                    0-2
                    0-2
                    2-0
                    2-0
                    2-0
                    3
                    3
                    5 TUTOS CSABA MARGHITA
                    0-2
                    0-2
                    1-2
                    0-2
                    1-2
                    0
                    6 TORJE SORIN ORADEA
                    0-2
                    0-2
                    2-0
                    0-2
                    2-1
                    2
                    4
                    Gr.inferioara nr. 6
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    5
                    6
                    V
                    Loc
                    1 TAILBOT FRANCOIS ORADEA
                    0-2
                    2-1
                    2-1
                    2-0
                    2-0
                    4
                    2
                    2 COTCA DACIAN ORADEA
                    2-0
                    2-0
                    2-0
                    2-1
                    2-0
                    5
                    1
                    3 PRESECAN DORU ORADEA
                    1-2
                    0-2
                    2-0
                    0-2
                    2-0
                    2
                    4
                    4 POP FLORIN ORADEA
                    1-2
                    0-2
                    0-2
                    0-2
                    1-2
                    0
                    5 PALFFY ZSOLT ORADEA
                    0-2
                    1-2
                    2-0
                    2-0
                    2-0
                    3
                    3
                    6 GUIAS CRISTIAN ORADEA
                    0-2
                    0-2
                    0-2
                    2-1
                    0-2
                    1
                    Grupe superioare TRN FORESTA#195

                    Gr.superioara nr. 1
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    V
                    Loc
                    1 SABADAS DINU ORADEA
                    3-0
                    3-1
                    2
                    1
                    2 ROATIS GHEORGHE ORADEA
                    0-3
                    1-3
                    0
                    3 POP GABRIEL ORADEA
                    1-3
                    3-1
                    1
                    2
                    4
                    Gr.superioara nr. 2
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    V
                    Loc
                    1 SAVU CRISTIAN ORADEA
                    3-1
                    3-0
                    2
                    1
                    2 BIRTALAN LASZLO ORADEA
                    1-3
                    3-0
                    1
                    2
                    3 PALFFY ZSOLT ORADEA
                    0-3
                    0-3
                    0
                    4
                    Gr.superioara nr. 3
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    V
                    Loc
                    1 BALOGH ATTILA ORADEA
                    3-1
                    3-0
                    2
                    1
                    2 ANTAL CORNEL ORADEA
                    1-3
                    3-0
                    1
                    2
                    3 PRESECAN DORU ORADEA
                    0-3
                    0-3
                    0
                    4
                    Gr.superioara nr. 4
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    V
                    Loc
                    1 TIC IOAN ORADEA
                    3-1
                    3-0
                    2
                    1
                    2 SIMU MARIUS ORADEA
                    1-3
                    3-1
                    1
                    2
                    3 TORJE SORIN ORADEA
                    0-3
                    1-3
                    0
                    4
                    Gr.superioara nr. 5
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    V
                    Loc
                    1 CRACIUN CALIN ORADEA
                    3-1
                    3-0
                    2
                    1
                    2 GERGELY ANTON ORADEA
                    1-3
                    3-1
                    1
                    2
                    3 CHEREGI NELU ORADEA
                    0-3
                    1-3
                    0
                    4
                    Gr.superioara nr. 6
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    V
                    Loc
                    1 COTCA DACIAN ORADEA
                    2-3
                    3-0
                    1
                    1
                    2 TANC FLORIN ORADEA
                    3-2
                    2-3
                    1
                    2
                    3 CAVASDAN DORU ORADEA
                    0-3
                    3-2
                    1
                    4
                    Gr.superioara nr. 7
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    V
                    Loc
                    1 TAILBOT FRANCOIS ORADEA
                    3-0
                    3-0
                    2
                    1
                    2 HALASZ PETER ORADEA
                    0-3
                    3-0
                    1
                    2
                    3 SEICA GHEORGHE ORADEA
                    0-3
                    0-3
                    0
                    4
                    Gr.superioara nr. 8
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    V
                    Loc
                    1 TASCIANU CRISTIAN ORADEA
                    3-0
                    3-1
                    2
                    1
                    2 VAIDA SORIN ORADEA
                    0-3
                    3-0
                    1
                    2
                    3 BARLEA RADU ORADEA
                    1-3
                    0-3
                    0
                    4
                    Calificati in eliminatorii - TRN FORESTA#195
                    1 Sabadas Dinu Pop Gabriel
                    2 Savu Cristian Birtalan Laszlo
                    3 Balogh Attila Antal Cornel
                    4 Tic Ioan Simu Marius
                    5 Craciun Calin Gergely Anton
                    6 Cotca Dacian Tanc Florin
                    7 Tailbot Francois Halasz Peter
                    8 Tascianu Cristian Vaida Sorin

                    Eliminatorii TRN FORESTA#195
                    1. Sabadas Dinu
                    -------------------- Sabadas Dinu 3-1
                    16. Antal Cornel
                    ---------------------------------------- Birtalan Laszlo 3-2
                    9. Birtalan Laszlo
                    -------------------- Birtalan Laszlo 3-0
                    8. Tascianu Cristian
                    ------------------------------------------------------------ Tic Ioan 3-1
                    5. Craciun Calin
                    -------------------- Craciun Calin 3-0
                    12. Halasz Peter
                    ---------------------------------------- Tic Ioan 3-0
                    13. Tanc Florin
                    -------------------- Tic Ioan 3-2
                    4. Tic Ioan

                    . -------------------------------------------------------------------------------- Gergely Anton 3-0

                    3. Balogh Attila
                    -------------------- Vaida Sorin 3-2
                    14. Vaida Sorin
                    ---------------------------------------- Vaida Sorin 3-0
                    11. Simu Marius
                    -------------------- Cotca Dacian 3-2
                    6. Cotca Dacian
                    ------------------------------------------------------------ Gergely Anton 3--
                    7. Tailbot Francois
                    -------------------- Tailbot Francois 3-0
                    10. Pop Gabriel
                    ---------------------------------------- Gergely Anton 3-1
                    15. Gergely Anton
                    -------------------- Gergely Anton 3-2
                    2. Savu Cristian


                    Finala mica - TRN FORESTA#195

                    Birtalan Laszlo
                    -------------------- Vaida Sorin 3-0
                    Vaida Sorin

                    Clasament TRN FORESTA#195

                    1. Gergely Anton - Oradea
                    2. Tic Ioan - Oradea
                    3 -- 4
                    Vaida Sorin - Oradea
                    Birtalan Laszlo - Oradea
                    5 -- 8
                    Tailbot Francois - Oradea
                    Craciun Calin - Oradea
                    Cotca Dacian - Oradea
                    Sabadas Dinu - Oradea
                    9 -- 16
                    Savu Cristian - Oradea
                    Tanc Florin - Oradea
                    Balogh Attila - Oradea
                    Tascianu Cristian - Oradea
                    Pop Gabriel - Oradea
                    Halasz Peter - Oradea
                    Simu Marius - Oradea
                    Antal Cornel - Oradea
                    17 -- 1v gr.sup.
                    Cavasdan Doru - Oradea
                    18 -- 24 0v gr.sup.
                    Roatis Gheorghe - Oradea
                    Cheregi Nelu - Oradea
                    Presecan Doru - Oradea
                    Seica Gheorghe - Oradea
                    Barlea Radu - Oradea
                    Palffy Zsolt - Oradea
                    Torje Sorin - Oradea
                    25 -- 2v gr.inf.
                    Ratiu Adrian - Oradea
                    26 -- 29 1v gr.inf.
                    Onofrei Dan - Oradea
                    Boitos Rodica - Oradea
                    Guias Cristian - Oradea
                    Kovacs Levente - Oradea
                    30 -- 34 0v gr.inf.
                    Fabian Wilhelm - Oradea
                    Varkonyi Amalia - Oradea
                    Catuneanu George - Oradea
                    Pop Florin - Oradea
                    Tutos Csaba - Marghita





                    Ultima editare de King Pong Oradea; 01.nov.2018, 22:51.
                    Club King Pong Oradea
                    www.kingpong.ro
                    0359 181 232

                    Comentariu


                    • Bună seara!



                      Inscrieri TRN FORESTA#196 - on 2018. 11. 09. at 21:54:46

                      1. Mandru Bogdan - Hunedoara, 936 - 47,4 - E
                      2. Gergely Anton - Oradea, 345 - 41,95 - E
                      3. Tailbot Francois - Oradea, 597 - 40,4 - E
                      4. Savu Cristian - Oradea, 23 - 37,45 - E
                      5. Tic Ioan - Oradea, 39 - 34,46 - E
                      6. Craciun Calin - Oradea, 151 - 34,21 - E
                      7. Parus Lilian - Oradea, 904 - 33 - E
                      8. Vaida Sorin - Oradea, 55 - 31,91 - EW
                      9. Popa Octavian - Oradea, 395 - 31,65 - E
                      10. Szalay Liviu - Oradea, 110 - 30,98 - E
                      11. Cotca Dacian - Oradea, 376 - 30,83 - E
                      12. Codau Vlad - Oradea, 331 - 30,58 - E
                      13. Balogh Attila - Oradea, 310 - 30,56 - E
                      14. Sabadas Dinu - Oradea, 666 - 27,03 - O
                      15. Tanc Florin - Oradea, 385 - 23,83 - O
                      16. Curpas Ioan - Oradea, 215 - 23,6 - OW
                      17. Halasz Peter - Oradea, 2385 - 18,7 - A
                      18. Onofrei Dan - Oradea, 1296 - 16 - AW
                      19. Costea Constantin - Oradea, 2016 - 15,8 - A
                      20. Cheregi Nelu - Oradea, 1025 - 14,85 - A
                      21. Antal Cornel - Oradea, 1390 - 14 - A
                      22. Catuneanu George - Oradea, 1305 - 11,93 - A
                      23. Pop Gabriel - Oradea, 826 - 11,67 - A
                      24. Cevei Petre - Oradea, 1415 - 11,1 - A
                      25. Ratiu Adrian - Oradea, 1874 - 9,85 - I
                      26. Culda Andrei - Oradea, 1491 - 9,65 - I
                      27. Presecan Doru - Oradea, 1336 - 8,2 - I
                      28. Seica Gheorghe - Oradea, 1163 - 7,25 - I
                      29. Boitos Rodica - Oradea, 2052 - 6 - IF
                      30. Rus Nicolae - Oradea, 2948 - 5,9 - I
                      31. Dinescu Dan - Oradea, 1803 - 4,6 - I
                      32. Moldovan Andrei - Oradea, 3091 - 4 - I
                      33. Tascianu Cristian - Oradea, 1302 - 0 - O
                      34. Pop Florin - Oradea, 2575 - 0 - A
                      35. Tutos Csaba - Marghita, 2677 - 0 - A
                      36. Pasare Mihnea - Hunedoara, 4246 - 0 - O
                      37. Varadi Mark - Oradea, 5001 - 0 - A
                      38. Guias Cristian - Oradea, 5003 - 0 - A
                      39. Erdei Sorin - Oradea, 5004 - 0 - A
                      40. Troie Calin - Oradea, 5008 - 0 - A
                      41. Maghiar Alin - Oradea, 5009 - 0 - A
                      42. Andre Andrea - Oradea, 5010 - 0 - A
                      43. Cazan Catalin - Oradea, 5011 - 0 - A

                      Grupe inferioare TRN FORESTA#196

                      Gr.inferioara nr. 1
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      V
                      Loc
                      1 GERGELY ANTON ORADEA
                      2-1
                      1-2
                      2-1
                      2-0
                      2-0
                      4
                      1
                      2 MANDRU BOGDAN HUNEDOARA
                      1-2
                      2-0
                      2-1
                      2-0
                      2-0
                      4
                      2
                      3 CULDA ANDREI ORADEA
                      2-1
                      0-2
                      2-0
                      2-0
                      1-2
                      3
                      3
                      4 HALASZ PETER ORADEA
                      1-2
                      1-2
                      0-2
                      2-0
                      2-0
                      2
                      4
                      5 RUS NICOLAE ORADEA
                      0-2
                      0-2
                      0-2
                      0-2
                      0-2
                      0
                      6 TUTOS CSABA MARGHITA
                      0-2
                      0-2
                      2-1
                      0-2
                      2-0
                      2
                      Gr.inferioara nr. 2
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      V
                      Loc
                      1 SAVU CRISTIAN ORADEA
                      2-0
                      0-2
                      2-1
                      2-0
                      2-0
                      4
                      1
                      2 ANTAL CORNEL ORADEA
                      0-2
                      2-0
                      2-0
                      0-2
                      2-0
                      3
                      2
                      3 CURPAS IOAN ORADEA
                      2-0
                      0-2
                      0-2
                      2-0
                      2-0
                      3
                      3
                      4 RATIU ADRIAN ORADEA
                      1-2
                      0-2
                      2-0
                      2-0
                      2-1
                      3
                      5 ANDRE ANDREA ORADEA
                      0-2
                      2-0
                      0-2
                      0-2
                      0-2
                      1
                      4
                      6 MAGHIAR ALIN ORADEA
                      0-2
                      0-2
                      0-2
                      1-2
                      2-0
                      1
                      Gr.inferioara nr. 3
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      V
                      Loc
                      1 PARUS LILIAN ORADEA
                      2-1
                      2-0
                      2-0
                      2-0
                      2-0
                      5
                      1
                      2 SABADAS DINU ORADEA
                      1-2
                      2-1
                      2-0
                      2-0
                      2-1
                      4
                      2
                      3 CATUNEANU GEORGE ORADEA
                      0-2
                      1-2
                      2-0
                      2-0
                      0-2
                      2
                      4
                      4 BOITOS RODICA ORADEA
                      0-2
                      0-2
                      0-2
                      2-0
                      0-2
                      1
                      5 ERDEI SORIN ORADEA
                      0-2
                      0-2
                      0-2
                      0-2
                      0-2
                      0
                      6 PASARE MIHNEA HUNEDOARA
                      0-2
                      1-2
                      2-0
                      2-0
                      2-0
                      3
                      3
                      Gr.inferioara nr. 4
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      V
                      Loc
                      1 BALOGH ATTILA ORADEA
                      1-2
                      2-0
                      2-0
                      2-0
                      3
                      2
                      2 TANC FLORIN ORADEA
                      2-1
                      2-0
                      2-0
                      2-0
                      4
                      1
                      3 CHEREGI NELU ORADEA
                      0-2
                      0-2
                      2-0
                      2-0
                      2
                      3
                      4 DINESCU DAN ORADEA
                      0-2
                      0-2
                      0-2
                      1-2
                      0
                      5 GUIAS CRISTIAN ORADEA
                      0-2
                      0-2
                      0-2
                      2-1
                      1
                      4
                      6
                      Gr.inferioara nr. 5
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      V
                      Loc
                      1 VAIDA SORIN ORADEA
                      1-2
                      2-0
                      2-0
                      2-0
                      3
                      2
                      2 TIC IOAN ORADEA
                      2-1
                      2-0
                      2-1
                      1-2
                      3
                      1
                      3 SZALAY LIVIU ORADEA
                      0-2
                      0-2
                      2-0
                      2-0
                      2
                      3
                      4 MOLDOVAN ANDREI ORADEA
                      0-2
                      1-2
                      0-2
                      0-2
                      0
                      5 CEVEI PETRE ORADEA
                      0-2
                      2-1
                      0-2
                      2-0
                      2
                      4
                      6
                      Gr.inferioara nr. 6
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      V
                      Loc
                      1 TASCIANU CRISTIAN ORADEA
                      2-0
                      2-0
                      1-2
                      2-0
                      3
                      1
                      2 CRACIUN CALIN ORADEA
                      0-2
                      2-0
                      2-0
                      2-0
                      3
                      2
                      3 ONOFREI DAN ORADEA
                      0-2
                      0-2
                      1-2
                      2-0
                      1
                      4
                      4 COSTEA CONSTANTIN ORADEA
                      2-1
                      0-2
                      2-1
                      2-0
                      3
                      3
                      5 TROIE CALIN ORADEA
                      0-2
                      0-2
                      0-2
                      0-2
                      0
                      6
                      Gr.inferioara nr. 7
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      V
                      Loc
                      1 TAILBOT FRANCOIS ORADEA
                      2-0
                      2-1
                      2-0
                      2-0
                      4
                      1
                      2 CODAU VLAD ORADEA
                      0-2
                      2-0
                      2-0
                      2-0
                      3
                      2
                      3 PRESECAN DORU ORADEA
                      1-2
                      0-2
                      2-0
                      0-2
                      1
                      4
                      4 SEICA GHEORGHE ORADEA
                      0-2
                      0-2
                      0-2
                      0-2
                      0
                      5 VARADI MARK ORADEA
                      0-2
                      0-2
                      2-0
                      2-0
                      2
                      3
                      6
                      Gr.inferioara nr. 8
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      V
                      Loc
                      1 POPA OCTAVIAN ORADEA
                      0-2
                      2-0
                      2-0
                      2-0
                      3
                      2
                      2 COTCA DACIAN ORADEA
                      2-0
                      2-0
                      2-0
                      2-0
                      4
                      1
                      3 POP FLORIN ORADEA
                      0-2
                      0-2
                      0-2
                      2-1
                      1
                      4
                      4 POP GABRIEL ORADEA
                      0-2
                      0-2
                      2-0
                      2-0
                      2
                      3
                      5 CAZAN CATALIN ORADEA
                      0-2
                      0-2
                      1-2
                      0-2
                      0
                      6
                      Grupe superioare TRN FORESTA#196

                      Gr.superioara nr. 1
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      V
                      Loc
                      1 GERGELY ANTON ORADEA
                      3-2
                      3-0
                      3-0
                      3
                      1
                      2 SABADAS DINU ORADEA
                      2-3
                      1-3
                      3-0
                      1
                      3 CURPAS IOAN ORADEA
                      0-3
                      3-1
                      3-0
                      2
                      2
                      4 GUIAS CRISTIAN ORADEA
                      0-3
                      0-3
                      0-3
                      0
                      Gr.superioara nr. 2
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      V
                      Loc
                      1 SAVU CRISTIAN ORADEA
                      3-2
                      3-1
                      3-0
                      3
                      1
                      2 BALOGH ATTILA ORADEA
                      2-3
                      3-1
                      3-0
                      2
                      2
                      3 PASARE MIHNEA HUNEDOARA
                      1-3
                      1-3
                      3-0
                      1
                      4 CEVEI PETRE ORADEA
                      0-3
                      0-3
                      0-3
                      0
                      Gr.superioara nr. 3
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      V
                      Loc
                      1 PARUS LILIAN ORADEA
                      3-0
                      3-0
                      3-1
                      3
                      1
                      2 VAIDA SORIN ORADEA
                      0-3
                      3-0
                      3-0
                      2
                      2
                      3 CHEREGI NELU ORADEA
                      0-3
                      0-3
                      2-3
                      0
                      4 ONOFREI DAN ORADEA
                      1-3
                      0-3
                      3-2
                      1
                      Gr.superioara nr. 4
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      V
                      Loc
                      1 TANC FLORIN ORADEA
                      1-3
                      3-2
                      3-0
                      2
                      2
                      2 CRACIUN CALIN ORADEA
                      3-1
                      3-0
                      3-0
                      3
                      1
                      3 SZALAY LIVIU ORADEA
                      2-3
                      0-3
                      3-0
                      1
                      4 PRESECAN DORU ORADEA
                      0-3
                      0-3
                      0-3
                      0
                      Gr.superioara nr. 5
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      V
                      Loc
                      1 TIC IOAN ORADEA
                      2-3
                      3-2
                      3-0
                      2
                      2
                      2 CODAU VLAD ORADEA
                      3-2
                      3-0
                      3-0
                      3
                      1
                      3 COSTEA CONSTANTIN ORADEA
                      2-3
                      0-3
                      3-0
                      1
                      4 POP FLORIN ORADEA
                      0-3
                      0-3
                      0-3
                      0
                      Gr.superioara nr. 6
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      V
                      Loc
                      1 TASCIANU CRISTIAN ORADEA
                      3-0
                      3-1
                      3-0
                      3
                      1
                      2 POPA OCTAVIAN ORADEA
                      0-3
                      3-1
                      3-1
                      2
                      2
                      3 VARADI MARK ORADEA
                      1-3
                      1-3
                      0-3
                      0
                      4 HALASZ PETER ORADEA
                      0-3
                      1-3
                      3-0
                      1
                      Gr.superioara nr. 7
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      V
                      Loc
                      1 TAILBOT FRANCOIS ORADEA
                      2-3
                      3-0
                      3-2
                      2
                      1
                      2 MANDRU BOGDAN HUNEDOARA
                      3-2
                      1
                      3 POP GABRIEL ORADEA
                      0-3
                      3-2
                      1
                      2
                      4 ANDRE ANDREA ORADEA
                      2-3
                      2-3
                      0
                      Gr.superioara nr. 8
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      V
                      Loc
                      1 COTCA DACIAN ORADEA
                      3-2
                      3-0
                      3-1
                      3
                      1
                      2 ANTAL CORNEL ORADEA
                      2-3
                      3-1
                      3-2
                      2
                      2
                      3 CULDA ANDREI ORADEA
                      0-3
                      1-3
                      1-3
                      0
                      4 CATUNEANU GEORGE ORADEA
                      1-3
                      2-3
                      3-1
                      1


                      Eliminatorii TRN FORESTA#196
                      1. Gergely Anton
                      -------------------- Gergely Anton 3-0
                      16. Pop Gabriel
                      ---------------------------------------- Gergely Anton 3-1
                      9. Vaida Sorin
                      -------------------- Cotca Dacian 3-0
                      8. Cotca Dacian
                      ------------------------------------------------------------ Gergely Anton 3-1
                      5. Codau Vlad
                      -------------------- Codau Vlad 3-1
                      12. Balogh Attila
                      ---------------------------------------- Craciun Calin 3-1
                      13. Popa Octavian
                      -------------------- Craciun Calin 3-0
                      4. Craciun Calin

                      . -------------------------------------------------------------------------------- Gergely Anton 3-2

                      3. Parus Lilian
                      -------------------- Tic Ioan 3-2
                      14. Tic Ioan
                      ---------------------------------------- Tascianu Cristian 3-1
                      11. Curpas Ioan
                      -------------------- Tascianu Cristian 3-0
                      6. Tascianu Cristian
                      ------------------------------------------------------------ Tascianu Cristian 3-1
                      7. Tailbot Francois
                      -------------------- Tanc Florin 3-2
                      10. Tanc Florin
                      ---------------------------------------- Savu Cristian 3-2
                      15. Antal Cornel
                      -------------------- Savu Cristian 3-0
                      2. Savu Cristian


                      Finala mica - TRN FORESTA#196

                      Craciun Calin
                      -------------------- Craciun Calin 3-2
                      Savu Cristian

                      Clasament TRN FORESTA#196

                      1. Gergely Anton - Oradea
                      2. Tascianu Cristian - Oradea
                      3 -- 4
                      Craciun Calin - Oradea
                      Savu Cristian - Oradea
                      5 -- 8
                      Cotca Dacian - Oradea
                      Tic Ioan - Oradea
                      Codau Vlad - Oradea
                      Tanc Florin - Oradea
                      9 -- 16
                      Pop Gabriel - Oradea
                      Curpas Ioan - Oradea
                      Popa Octavian - Oradea
                      Antal Cornel - Oradea
                      Vaida Sorin - Oradea
                      Parus Lilian - Oradea
                      Balogh Attila - Oradea
                      Tailbot Francois - Oradea
                      17 -- 24 1v gr.sup.
                      Mandru Bogdan - Hunedoara
                      Szalay Liviu - Oradea
                      Halasz Peter - Oradea
                      Onofrei Dan - Oradea
                      Costea Constantin - Oradea
                      Catuneanu George - Oradea
                      Sabadas Dinu - Oradea
                      Pasare Mihnea - Hunedoara
                      25 -- 32 0v gr.sup.
                      Cheregi Nelu - Oradea
                      Cevei Petre - Oradea
                      Culda Andrei - Oradea
                      Presecan Doru - Oradea
                      Pop Florin - Oradea
                      Varadi Mark - Oradea
                      Guias Cristian - Oradea
                      Andre Andrea - Oradea
                      33 -- 3v gr.inf.
                      Ratiu Adrian - Oradea
                      34 -- 2v gr.inf.
                      Tutos Csaba - Marghita
                      35 -- 36 1v gr.inf.
                      Boitos Rodica - Oradea
                      Maghiar Alin - Oradea
                      37 -- 43 0v gr.inf.
                      Seica Gheorghe - Oradea
                      Rus Nicolae - Oradea
                      Dinescu Dan - Oradea
                      Moldovan Andrei - Oradea
                      Erdei Sorin - Oradea
                      Troie Calin - Oradea
                      Cazan Catalin - Oradea


                      Ultima editare de King Pong Oradea; 10.nov.2018, 00:13.
                      Club King Pong Oradea
                      www.kingpong.ro
                      0359 181 232

                      Comentariu


                      • Bună seara!



                        Inscrieri TRN FORESTA#197 - on 2018. 11. 15. at 21:40:05

                        1. Gergely Anton - Oradea, 345 - 41,95 - E
                        2. Tailbot Francois - Oradea, 597 - 40,4 - E
                        3. Savu Cristian - Oradea, 23 - 37,45 - E
                        4. Vaida Sorin - Oradea, 55 - 31,91 - EW
                        5. Merai Janos - Oradea, 846 - 31,7 - E
                        6. Cotca Dacian - Oradea, 376 - 30,83 - E
                        7. Codau Vlad - Oradea, 331 - 30,58 - E
                        8. Balogh Attila - Oradea, 310 - 30,56 - E
                        9. Sabadas Dinu - Oradea, 666 - 27,03 - O
                        10. Birtalan Laszlo - Oradea, 177 - 24,66 - O
                        11. Tanc Florin - Oradea, 385 - 23,83 - O
                        12. Halasz Peter - Oradea, 2385 - 18,7 - A
                        13. Bondar Leontin - Oradea, 1372 - 18 - A
                        14. Cheregi Nelu - Oradea, 1025 - 14,85 - A
                        15. Antal Cornel - Oradea, 1390 - 14 - A
                        16. Lup Silviu - Oradea, 1509 - 13,2 - A
                        17. Catuneanu George - Oradea, 1305 - 11,93 - A
                        18. Pop Gabriel - Oradea, 826 - 11,67 - A
                        19. Cevei Petre - Oradea, 1415 - 11,1 - A
                        20. Maxim Alexandru - Oradea, 2254 - 9,05 - I
                        21. Presecan Doru - Oradea, 1336 - 8,2 - I
                        22. Seica Gheorghe - Oradea, 1163 - 7,25 - I
                        23. Boitos Rodica - Oradea, 2052 - 6 - IF
                        24. Moldovan Andrei - Oradea, 3091 - 4 - I
                        25. Tascianu Cristian - Oradea, 1302 - 0 - O
                        26. Tutos Csaba - Marghita, 2677 - 0 - A
                        27. Pasare Mihnea - Hunedoara, 4246 - 0 - O
                        28. Guias Cristian - Oradea, 5003 - 0 - A

                        Grupe inferioare TRN FORESTA#197

                        Gr.inferioara nr. 1
                        Nume si prenume Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        5
                        6
                        7
                        V
                        Loc
                        1 GERGELY ANTON ORADEA
                        2-1
                        2-1
                        2-0
                        0-2
                        2-0
                        2-0
                        5
                        1
                        2 CODAU VLAD ORADEA
                        1-2
                        2-1
                        2-0
                        2-0
                        2-0
                        2-0
                        5
                        2
                        3 BIRTALAN LASZLO ORADEA
                        1-2
                        1-2
                        2-1
                        2-1
                        0-2
                        2-0
                        3
                        4 LUP SILVIU ORADEA
                        0-2
                        0-2
                        1-2
                        2-0
                        2-0
                        2-1
                        3
                        3
                        5 PRESECAN DORU ORADEA
                        2-0
                        0-2
                        1-2
                        0-2
                        0-2
                        0-2
                        1
                        6 HALASZ PETER ORADEA
                        0-2
                        0-2
                        2-0
                        0-2
                        2-0
                        2-0
                        3
                        4
                        7 TUTOS CSABA MARGHITA
                        0-2
                        0-2
                        0-2
                        1-2
                        2-0
                        0-2
                        1
                        Gr.inferioara nr. 2
                        Nume si prenume Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        5
                        6
                        7
                        V
                        Loc
                        1 SAVU CRISTIAN ORADEA
                        2-1
                        0-2
                        2-1
                        2-0
                        2-0
                        2-0
                        5
                        1
                        2 COTCA DACIAN ORADEA
                        1-2
                        2-0
                        2-0
                        2-0
                        2-0
                        2-0
                        5
                        2
                        3 TANC FLORIN ORADEA
                        2-0
                        0-2
                        2-0
                        0-2
                        2-0
                        2-0
                        4
                        4
                        4 CHEREGI NELU ORADEA
                        1-2
                        0-2
                        0-2
                        0-2
                        2-0
                        2-0
                        2
                        5 BONDAR LEONTIN ORADEA
                        0-2
                        0-2
                        2-0
                        2-0
                        2-0
                        2-0
                        4
                        3
                        6 BOITOS RODICA ORADEA
                        0-2
                        0-2
                        0-2
                        0-2
                        0-2
                        0-2
                        0
                        7 GUIAS CRISTIAN ORADEA
                        0-2
                        0-2
                        0-2
                        0-2
                        0-2
                        2-0
                        1
                        Gr.inferioara nr. 3
                        Nume si prenume Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        5
                        6
                        7
                        V
                        Loc
                        1 BALOGH ATTILA ORADEA
                        2-1
                        2-0
                        2-0
                        2-0
                        2-0
                        2-1
                        6
                        1
                        2 TAILBOT FRANCOIS ORADEA
                        1-2
                        2-0
                        2-0
                        2-0
                        2-0
                        2-0
                        5
                        2
                        3 MERAI JANOS ORADEA
                        0-2
                        0-2
                        0-2
                        2-1
                        2-0
                        2-0
                        3
                        4 CATUNEANU GEORGE ORADEA
                        0-2
                        0-2
                        2-0
                        0-2
                        2-0
                        2-0
                        3
                        4
                        5 POP GABRIEL ORADEA
                        0-2
                        0-2
                        1-2
                        2-0
                        2-0
                        2-0
                        3
                        3
                        6 MOLDOVAN ANDREI ORADEA
                        0-2
                        0-2
                        0-2
                        0-2
                        0-2
                        0-2
                        0
                        7 CEVEI PETRE ORADEA
                        1-2
                        0-2
                        0-2
                        0-2
                        0-2
                        2-0
                        1
                        Gr.inferioara nr. 4
                        Nume si prenume Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        5
                        6
                        7
                        V
                        Loc
                        1 VAIDA SORIN ORADEA
                        2-0
                        2-0
                        2-0
                        2-0
                        2-0
                        2-0
                        6
                        1
                        2 TASCIANU CRISTIAN ORADEA
                        0-2
                        2-1
                        2-0
                        2-0
                        2-0
                        1-2
                        4
                        3 SABADAS DINU ORADEA
                        0-2
                        1-2
                        2-1
                        1-2
                        2-0
                        2-0
                        3
                        3
                        4 ANTAL CORNEL ORADEA
                        0-2
                        0-2
                        1-2
                        2-0
                        2-0
                        0-2
                        2
                        4
                        5 MAXIM ALEXANDRU ORADEA
                        0-2
                        0-2
                        2-1
                        0-2
                        2-0
                        0-2
                        2
                        6 SEICA GHEORGHE ORADEA
                        0-2
                        0-2
                        0-2
                        0-2
                        0-2
                        0-2
                        0
                        7 PASARE MIHNEA HUNEDOARA
                        0-2
                        2-1
                        0-2
                        2-0
                        2-0
                        2-0
                        4
                        2
                        Grupe superioare TRN FORESTA#197

                        Gr.superioara nr. 1
                        Nume si prenume Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        V
                        Loc
                        1 GERGELY ANTON ORADEA
                        3-0
                        3-0
                        3-0
                        3
                        1
                        2 TAILBOT FRANCOIS ORADEA
                        0-3
                        3-0
                        3-2
                        2
                        2
                        3 BONDAR LEONTIN ORADEA
                        0-3
                        0-3
                        1-3
                        0
                        4 ANTAL CORNEL ORADEA
                        0-3
                        2-3
                        3-1
                        1
                        Gr.superioara nr. 2
                        Nume si prenume Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        V
                        Loc
                        1 SAVU CRISTIAN ORADEA
                        3-0
                        3-1
                        3-1
                        3
                        1
                        2 PASARE MIHNEA HUNEDOARA
                        0-3
                        3-0
                        3-0
                        2
                        2
                        3 POP GABRIEL ORADEA
                        1-3
                        0-3
                        0-3
                        0
                        4 HALASZ PETER ORADEA
                        1-3
                        0-3
                        3-0
                        1
                        Gr.superioara nr. 3
                        Nume si prenume Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        V
                        Loc
                        1 BALOGH ATTILA ORADEA
                        3-2
                        3-1
                        2-3
                        2
                        2
                        2 CODAU VLAD ORADEA
                        2-3
                        3-0
                        1-3
                        1
                        3 SABADAS DINU ORADEA
                        1-3
                        0-3
                        1-3
                        0
                        4 TANC FLORIN ORADEA
                        3-2
                        3-1
                        3-1
                        3
                        1
                        Gr.superioara nr. 4
                        Nume si prenume Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        V
                        Loc
                        1 VAIDA SORIN ORADEA
                        3-2
                        3-0
                        3-0
                        3
                        1
                        2 COTCA DACIAN ORADEA
                        2-3
                        3-2
                        3-0
                        2
                        2
                        3 LUP SILVIU ORADEA
                        0-3
                        2-3
                        2-3
                        0
                        4 CATUNEANU GEORGE ORADEA
                        0-3
                        0-3
                        3-2
                        1


                        Eliminatorii TRN FORESTA#197
                        1. Gergely Anton
                        -------------------- Gergely Anton 3-2
                        8. Pasare Mihnea
                        ---------------------------------------- Gergely Anton 3-2
                        5. Balogh Attila
                        -------------------- Balogh Attila 3-2
                        4. Vaida Sorin
                        ------------------------------------------------------------ Gergely Anton 3-2
                        3. Tanc Florin
                        -------------------- Cotca Dacian 3-1
                        6. Cotca Dacian
                        ---------------------------------------- Tailbot Francois 3-2
                        7. Tailbot Francois
                        -------------------- Tailbot Francois 3-1
                        2. Savu Cristian

                        Finala mica - TRN FORESTA#197

                        Balogh Attila
                        -------------------- Balogh Attila 3-0
                        Cotca Dacian

                        Clasament TRN FORESTA#197

                        1. Gergely Anton - Oradea
                        2. Tailbot Francois - Oradea
                        3 -- 4
                        Balogh Attila - Oradea
                        Cotca Dacian - Oradea
                        5 -- 8
                        Pasare Mihnea - Hunedoara
                        Savu Cristian - Oradea
                        Vaida Sorin - Oradea
                        Tanc Florin - Oradea
                        9 -- 12 1v gr.sup.
                        Codau Vlad - Oradea
                        Halasz Peter - Oradea
                        Antal Cornel - Oradea
                        Catuneanu George - Oradea
                        13 -- 16 0v gr.sup.
                        Bondar Leontin - Oradea
                        Lup Silviu - Oradea
                        Pop Gabriel - Oradea
                        Sabadas Dinu - Oradea
                        17 -- 4v gr.inf.
                        Tascianu Cristian - Oradea
                        18 -- 19 3v gr.inf.
                        Merai Janos - Oradea
                        Birtalan Laszlo - Oradea
                        20 -- 21 2v gr.inf.
                        Cheregi Nelu - Oradea
                        Maxim Alexandru - Oradea
                        22 -- 25 1v gr.inf.
                        Cevei Petre - Oradea
                        Presecan Doru - Oradea
                        Tutos Csaba - Marghita
                        Guias Cristian - Oradea
                        26 -- 28 0v gr.inf.
                        Seica Gheorghe - Oradea
                        Boitos Rodica - Oradea
                        Moldovan Andrei - Oradea



                        Ultima editare de King Pong Oradea; 16.nov.2018, 00:05.
                        Club King Pong Oradea
                        www.kingpong.ro
                        0359 181 232

                        Comentariu


                        • Bună seara!



                          Inscrieri TRN FORESTA#198 - on 2018. 11. 23. at 21:39:46

                          1. Gergely Anton, Oradea, 345 - 41,95 - E
                          2. Tailbot Francois, Oradea, 597 - 40,4 - E
                          3. Savu Cristian, Oradea, 23 - 37,45 - E
                          4. Jurje Alex Doru, Almasu Mare, 252 - 35,28 - E
                          5. Tic Ioan, Oradea, 39 - 34,46 - E
                          6. Craciun Calin, Oradea, 151 - 34,21 - E
                          7. Parus Lilian, Oradea, 904 - 33 - E
                          8. Vaida Sorin, Oradea, 55 - 31,91 - EW
                          9. Codau Vlad, Oradea, 331 - 30,58 - E
                          10. Balogh Attila, Oradea, 310 - 30,56 - E
                          11. Bondar Octavian, Oradea, 761 - 29,5 - O
                          12. Sabadas Dinu, Oradea, 666 - 27,03 - O
                          13. Birtalan Laszlo, Oradea, 177 - 24,66 - O
                          14. Tanc Florin, Oradea, 385 - 23,83 - O
                          15. Halasz Peter, Oradea, 2385 - 18,7 - A
                          16. Pop Alexandru, Oradea, 446 - 18,29 - A
                          17. Roatis Gheorghe, Oradea, 1391 - 17,8 - A
                          18. Cavasdan Doru, Oradea, 1255 - 17,7 - A
                          19. Costea Constantin, Oradea, 2016 - 15,8 - A
                          20. Cheregi Nelu, Oradea, 1025 - 14,85 - A
                          21. Lup Silviu, Oradea, 1509 - 13,2 - A
                          22. Catuneanu George, Oradea, 1305 - 11,93 - A
                          23. Pop Gabriel, Oradea, 826 - 11,67 - A
                          24. Ratiu Adrian, Oradea, 1874 - 9,85 - I
                          25. Culda Andrei, Oradea, 1491 - 9,65 - I
                          26. Maxim Alexandru, Oradea, 2254 - 9,05 - I
                          27. Presecan Doru, Oradea, 1336 - 8,2 - I
                          28. Tana Marius, Oradea, 1529 - 8,05 - I
                          29. Seica Gheorghe, Oradea, 1163 - 7,25 - I
                          30. Rus Nicolae, Oradea, 2948 - 5,9 - I
                          31. Dinescu Dan, Oradea, 1803 - 4,6 - I
                          32. Moldovan Andrei, Oradea, 3091 - 4 - I
                          33. Simu Marius, Oradea, 2444 - 0 - A
                          34. Pop Florin, Oradea, 2575 - 0 - A
                          35. Tutos Csaba, Marghita, 2677 - 0 - A
                          36. Varadi Mark, Oradea, 5001 - 0 - A
                          37. Guias Cristian, Oradea, 5003 - 0 - A
                          38. Erdei Sorin, Oradea, 5004 - 0 - A
                          39. Maghiar Alin, Oradea, 5009 - 0 - A
                          40. Cazan Catalin, Oradea, 5011 - 0 - A
                          41. Ilies Alexandru, Oradea, 5012 - 0 - A
                          42. Imre Flaviu, Oradea, 5013 - 0 - A
                          43. Culda Florin, Oradea, 5014 - 0 - A

                          Grupe inferioare TRN FORESTA#198

                          Gr.inferioara nr. 1
                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          5
                          6
                          V
                          Loc
                          1 GERGELY ANTON ORADEA
                          2-0
                          2-1
                          1-2
                          2-0
                          2-0
                          4
                          1
                          2 CATUNEANU GEORGE ORADEA
                          0-2
                          0-2
                          1-2
                          2-0
                          2-0
                          2
                          4
                          3 BONDAR OCTAVIAN ORADEA
                          1-2
                          2-0
                          2-0
                          2-1
                          2-0
                          4
                          2
                          4 HALASZ PETER ORADEA
                          2-1
                          2-1
                          0-2
                          1-2
                          2-1
                          3
                          3
                          5 ROATIS GHEORGHE ORADEA
                          0-2
                          0-2
                          1-2
                          2-1
                          2-1
                          2
                          6 CULDA FLORIN ORADEA
                          0-2
                          0-2
                          0-2
                          1-2
                          1-2
                          0
                          Gr.inferioara nr. 2
                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          5
                          6
                          V
                          Loc
                          1 SAVU CRISTIAN ORADEA
                          2-0
                          2-0
                          2-0
                          2-0
                          4
                          1
                          2 CULDA ANDREI ORADEA
                          0-2
                          1-2
                          2-1
                          2-0
                          2
                          3
                          3 CAVASDAN DORU ORADEA
                          0-2
                          2-1
                          2-0
                          2-1
                          3
                          2
                          4 RATIU ADRIAN ORADEA
                          0-2
                          1-2
                          0-2
                          2-0
                          1
                          5 RUS NICOLAE ORADEA
                          0-2
                          0-2
                          1-2
                          0-2
                          0
                          4
                          6
                          Gr.inferioara nr. 3
                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          5
                          6
                          V
                          Loc
                          1 PARUS LILIAN ORADEA
                          2-0
                          2-0
                          2-0
                          2-0
                          4
                          1
                          2 SIMU MARIUS ORADEA
                          0-2
                          2-0
                          2-0
                          2-0
                          3
                          2
                          3 PRESECAN DORU ORADEA
                          0-2
                          0-2
                          2-1
                          2-0
                          2
                          3
                          4 DINESCU DAN ORADEA
                          0-2
                          0-2
                          1-2
                          2-0
                          1
                          4
                          5 IMRE FLAVIU ORADEA
                          0-2
                          0-2
                          0-2
                          0-2
                          0
                          6
                          Gr.inferioara nr. 4
                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          5
                          6
                          V
                          Loc
                          1 BALOGH ATTILA ORADEA
                          2-1
                          2-0
                          2-0
                          2-0
                          4
                          1
                          2 SABADAS DINU ORADEA
                          1-2
                          2-0
                          2-0
                          2-0
                          3
                          2
                          3 POP FLORIN ORADEA
                          0-2
                          0-2
                          2-1
                          0-2
                          1
                          4
                          4 ILIES ALEXANDRU ORADEA
                          0-2
                          0-2
                          1-2
                          0-2
                          0
                          5 TUTOS CSABA MARGHITA
                          0-2
                          0-2
                          2-0
                          2-0
                          2
                          3
                          6
                          Gr.inferioara nr. 5
                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          5
                          6
                          V
                          Loc
                          1 JURJE ALEX DORU ALMASU MARE
                          2-1
                          2-0
                          2-0
                          2-0
                          4
                          1
                          2 TANC FLORIN ORADEA
                          1-2
                          2-1
                          2-0
                          2-1
                          3
                          2
                          3 POP GABRIEL ORADEA
                          0-2
                          1-2
                          2-1
                          2-0
                          2
                          3
                          4 MOLDOVAN ANDREI ORADEA
                          0-2
                          0-2
                          1-2
                          2-0
                          1
                          4
                          5 ERDEI SORIN ORADEA
                          0-2
                          1-2
                          0-2
                          0-2
                          0
                          6
                          Gr.inferioara nr. 6
                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          5
                          6
                          V
                          Loc
                          1 VAIDA SORIN ORADEA
                          2-0
                          2-0
                          2-1
                          2-0
                          4
                          1
                          2 BIRTALAN LASZLO ORADEA
                          0-2
                          2-0
                          2-0
                          2-0
                          3
                          2
                          3 TANA MARIUS ORADEA
                          0-2
                          0-2
                          0-2
                          2-1
                          1
                          4
                          4 COSTEA CONSTANTIN ORADEA
                          1-2
                          0-2
                          2-0
                          2-0
                          2
                          3
                          5 GUIAS CRISTIAN ORADEA
                          0-2
                          0-2
                          1-2
                          0-2
                          0
                          6
                          Gr.inferioara nr. 7
                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          5
                          6
                          V
                          Loc
                          1 TAILBOT FRANCOIS ORADEA
                          2-1
                          2-1
                          2-0
                          1-2
                          2-0
                          4
                          1
                          2 TIC IOAN ORADEA
                          1-2
                          2-0
                          2-0
                          1-2
                          2-1
                          3
                          2
                          3 CHEREGI NELU ORADEA
                          1-2
                          0-2
                          0-2
                          0-2
                          1-2
                          0
                          4 POP ALEXANDRU ORADEA
                          0-2
                          0-2
                          2-0
                          2-1
                          0-2
                          2
                          5 VARADI MARK ORADEA
                          2-1
                          2-1
                          2-0
                          1-2
                          1-2
                          3
                          3
                          6 LUP SILVIU ORADEA
                          0-2
                          1-2
                          2-1
                          2-0
                          2-1
                          3
                          4
                          Gr.inferioara nr. 8
                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          5
                          6
                          V
                          Loc
                          1 CODAU VLAD ORADEA
                          2-0
                          2-1
                          2-0
                          2-0
                          2-0
                          5
                          1
                          2 CRACIUN CALIN ORADEA
                          0-2
                          2-0
                          2-0
                          2-0
                          2-0
                          4
                          2
                          3 MAXIM ALEXANDRU ORADEA
                          1-2
                          0-2
                          2-0
                          2-0
                          2-1
                          3
                          3
                          4 SEICA GHEORGHE ORADEA
                          0-2
                          0-2
                          0-2
                          2-1
                          1-2
                          1
                          5 CAZAN CATALIN ORADEA
                          0-2
                          0-2
                          0-2
                          1-2
                          0-2
                          0
                          6 MAGHIAR ALIN ORADEA
                          0-2
                          0-2
                          1-2
                          2-1
                          2-0
                          2
                          4
                          Grupe superioare TRN FORESTA#198

                          Gr.superioara nr. 1
                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          V
                          Loc
                          1 GERGELY ANTON ORADEA
                          3-0
                          3-0
                          3-0
                          3
                          1
                          2 SIMU MARIUS ORADEA
                          0-3
                          3-0
                          3-1
                          2
                          2
                          3 CULDA ANDREI ORADEA
                          0-3
                          0-3
                          3-0
                          1
                          4 POP FLORIN ORADEA
                          0-3
                          1-3
                          0-3
                          0
                          Gr.superioara nr. 2
                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          V
                          Loc
                          1 SAVU CRISTIAN ORADEA
                          3-0
                          3-0
                          3-1
                          3
                          1
                          2 SABADAS DINU ORADEA
                          0-3
                          3-0
                          3-0
                          2
                          2
                          3 PRESECAN DORU ORADEA
                          0-3
                          0-3
                          1-3
                          0
                          4 MOLDOVAN ANDREI ORADEA
                          1-3
                          0-3
                          3-1
                          1
                          Gr.superioara nr. 3
                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          V
                          Loc
                          1 PARUS LILIAN ORADEA
                          3-1
                          3-0
                          3-0
                          3
                          1
                          2 TANC FLORIN ORADEA
                          1-3
                          3-1
                          3-0
                          2
                          2
                          3 TUTOS CSABA MARGHITA
                          0-3
                          1-3
                          3-0
                          1
                          4 TANA MARIUS ORADEA
                          0-3
                          0-3
                          0-3
                          0
                          Gr.superioara nr. 4
                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          V
                          Loc
                          1 BALOGH ATTILA ORADEA
                          3-2
                          3-1
                          3-0
                          3
                          1
                          2 BIRTALAN LASZLO ORADEA
                          2-3
                          2-3
                          3-2
                          1
                          3 POP GABRIEL ORADEA
                          1-3
                          3-2
                          0-3
                          1
                          4 LUP SILVIU ORADEA
                          0-3
                          2-3
                          3-0
                          1
                          2
                          Gr.superioara nr. 5
                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          V
                          Loc
                          1 JURJE ALEX DORU ALMASU MARE
                          3-2
                          3-1
                          3-0
                          3
                          1
                          2 TIC IOAN ORADEA
                          2-3
                          3-1
                          3-1
                          2
                          2
                          3 COSTEA CONSTANTIN ORADEA
                          1-3
                          1-3
                          3-0
                          1
                          4 MAGHIAR ALIN ORADEA
                          0-3
                          1-3
                          0-3
                          0
                          Gr.superioara nr. 6
                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          V
                          Loc
                          1 VAIDA SORIN ORADEA
                          1-3
                          2-3
                          3-0
                          1
                          2 CRACIUN CALIN ORADEA
                          3-1
                          2-3
                          3-0
                          2
                          2
                          3 VARADI MARK ORADEA
                          3-2
                          3-2
                          3-1
                          3
                          1
                          4 CATUNEANU GEORGE ORADEA
                          0-3
                          0-3
                          1-3
                          0
                          Gr.superioara nr. 7
                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          V
                          Loc
                          1 TAILBOT FRANCOIS ORADEA
                          3-2
                          3-1
                          3-0
                          3
                          1
                          2 BONDAR OCTAVIAN ORADEA
                          2-3
                          3-1
                          3-1
                          2
                          2
                          3 MAXIM ALEXANDRU ORADEA
                          1-3
                          1-3
                          0-3
                          0
                          4 RUS NICOLAE ORADEA
                          0-3
                          1-3
                          3-0
                          1
                          Gr.superioara nr. 8
                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          V
                          Loc
                          1 CODAU VLAD ORADEA
                          3-0
                          3-0
                          3-0
                          3
                          1
                          2 CAVASDAN DORU ORADEA
                          0-3
                          2-3
                          3-0
                          1
                          3 HALASZ PETER ORADEA
                          0-3
                          3-2
                          3-0
                          2
                          2
                          4 DINESCU DAN ORADEA
                          0-3
                          0-3
                          0-3
                          0


                          Eliminatorii TRN FORESTA#198
                          1. Gergely Anton
                          -------------------- Gergely Anton 3-2
                          16. Craciun Calin
                          ---------------------------------------- Gergely Anton 3-0
                          9. Bondar Octavian
                          -------------------- Codau Vlad 3-0
                          8. Codau Vlad
                          ------------------------------------------------------------ Gergely Anton 3-0
                          5. Jurje Alex Doru
                          -------------------- Jurje Alex Doru 3-1
                          12. Tanc Florin
                          ---------------------------------------- Jurje Alex Doru 3-2
                          13. Sabadas Dinu
                          -------------------- Balogh Attila 3-1
                          4. Balogh Attila

                          . -------------------------------------------------------------------------------- Gergely Anton 3-0

                          3. Parus Lilian
                          -------------------- Parus Lilian 3-2
                          14. Simu Marius
                          ---------------------------------------- Parus Lilian 3-0
                          11. Halasz Peter
                          -------------------- Varadi Mark 3-2
                          6. Varadi Mark
                          ------------------------------------------------------------ Parus Lilian 3-2
                          7. Tailbot Francois
                          -------------------- Tic Ioan 3-1
                          10. Tic Ioan
                          ---------------------------------------- Tic Ioan 3-2
                          15. Lup Silviu
                          -------------------- Lup Silviu 3-2
                          2. Savu Cristian


                          Finala mica - TRN FORESTA#198

                          Jurje Alex Doru
                          -------------------- Tic Ioan 3--
                          Tic Ioan

                          Clasament TRN FORESTA#198

                          1. Gergely Anton - Oradea
                          2. Parus Lilian - Oradea
                          3 -- 4
                          Tic Ioan - Oradea
                          Jurje Alex Doru - Almasu Mare
                          5 -- 8
                          Codau Vlad - Oradea
                          Varadi Mark - Oradea
                          Lup Silviu - Oradea
                          Balogh Attila - Oradea
                          9 -- 16
                          Craciun Calin - Oradea
                          Simu Marius - Oradea
                          Tailbot Francois - Oradea
                          Tanc Florin - Oradea
                          Bondar Octavian - Oradea
                          Halasz Peter - Oradea
                          Savu Cristian - Oradea
                          Sabadas Dinu - Oradea
                          17 -- 25 1v gr.sup.
                          Vaida Sorin - Oradea
                          Birtalan Laszlo - Oradea
                          Cavasdan Doru - Oradea
                          Costea Constantin - Oradea
                          Pop Gabriel - Oradea
                          Culda Andrei - Oradea
                          Rus Nicolae - Oradea
                          Moldovan Andrei - Oradea
                          Tutos Csaba - Marghita
                          26 -- 32 0v gr.sup.
                          Catuneanu George - Oradea
                          Maxim Alexandru - Oradea
                          Presecan Doru - Oradea
                          Tana Marius - Oradea
                          Dinescu Dan - Oradea
                          Pop Florin - Oradea
                          Maghiar Alin - Oradea
                          33 -- 34 2v gr.inf.
                          Pop Alexandru - Oradea
                          Roatis Gheorghe - Oradea
                          35 -- 36 1v gr.inf.
                          Ratiu Adrian - Oradea
                          Seica Gheorghe - Oradea
                          37 -- 43 0v gr.inf.
                          Cheregi Nelu - Oradea
                          Guias Cristian - Oradea
                          Erdei Sorin - Oradea
                          Cazan Catalin - Oradea
                          Ilies Alexandru - Oradea
                          Imre Flaviu - Oradea
                          Culda Florin - Oradea

                          Ultima editare de King Pong Oradea; 24.nov.2018, 00:19.
                          Club King Pong Oradea
                          www.kingpong.ro
                          0359 181 232

                          Comentariu


                          • Bună seara!



                            Inscrieri TRN FORESTA#199 Amatur B - on 2018. 11. 29. at 22:37:28

                            1. Savu Cristian, Oradea, 23 - 38,43 - E
                            2. Tic Ioan, Oradea, 44 - 35,5 - E
                            3. Parus Lilian, Oradea, 908 - 33 - E
                            4. Vaida Sorin, Oradea, 62 - 32,43 - EW
                            5. Codau Vlad, Oradea, 335 - 31,52 - E
                            6. Balogh Attila, Oradea, 271 - 31,42 - E
                            7. Popa Octavian, Oradea, 411 - 30,8 - E
                            8. Bondar Octavian, Oradea, 622 - 30,8 - E
                            9. Cotca Dacian, Oradea, 400 - 28,55 - O
                            10. Ciobanu Gabriel, Cluj Napoca, 293 - 28,25 - OW
                            11. Sabadas Dinu, Oradea, 587 - 28,23 - O
                            12. Birtalan Laszlo, Oradea, 190 - 24,04 - O
                            13. Halasz Peter, Oradea, 1580 - 19 - A
                            14. Roatis Gheorghe, Oradea, 1346 - 17,8 - A
                            15. Sas Tibor, Oradea, 1055 - 16,1 - A
                            16. Costea Constantin, Oradea, 1766 - 15,8 - A
                            17. Cheregi Nelu, Oradea, 1017 - 15,6 - A
                            18. Pop Gabriel, Oradea, 784 - 12,55 - A
                            19. Maxim Alexandru, Oradea, 1926 - 12,1 - A
                            20. Ratiu Adrian, Oradea, 1790 - 9,85 - I
                            21. Culda Andrei, Oradea, 1437 - 9,65 - I
                            22. Guias Cristian, Oradea, 2754 - 9,6 - I
                            23. Presecan Doru, Oradea, 1158 - 7,65 - I
                            24. Seica Gheorghe, Oradea, 1149 - 7,25 - I
                            25. Boitos Rodica, Oradea, 2124 - 5 - IF
                            26. Moldovan Andrei, Oradea, 2313 - 4 - I
                            27. Varadi Mark, Oradea, 5001 - 0 - I
                            28. Varadi Geza, Oradea, 5002 - 0 - I
                            29. Maghiar Alin, Oradea, 5003 - 0 - I
                            30. Sireac Dragos, Alesd, 5004 - 0 - I

                            Grupe inferioare TRN FORESTA#199 Amatur B

                            Gr.inferioara nr. 1
                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            5
                            6
                            V
                            Loc
                            1 SAVU CRISTIAN ORADEA
                            3-1
                            3-0
                            3-0
                            3-0
                            2-3
                            4
                            1
                            2 CIOBANU GABRIEL CLUJ NAPOCA
                            1-3
                            3-1
                            3-2
                            3-0
                            3-0
                            4
                            2
                            3 COSTEA CONSTANTIN ORADEA
                            0-3
                            1-3
                            3-0
                            3-0
                            2-3
                            2
                            4
                            4 CULDA ANDREI ORADEA
                            0-3
                            2-3
                            0-3
                            3-1
                            3-2
                            2
                            5 GUIAS CRISTIAN ORADEA
                            0-3
                            0-3
                            0-3
                            1-3
                            0-3
                            0
                            6 SABADAS DINU ORADEA
                            3-2
                            0-3
                            3-2
                            2-3
                            3-0
                            3
                            3
                            Gr.inferioara nr. 2
                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            5
                            6
                            V
                            Loc
                            1 TIC IOAN ORADEA
                            1-3
                            3-0
                            3-1
                            3-0
                            3-0
                            4
                            2
                            2 COTCA DACIAN ORADEA
                            3-1
                            3-0
                            3-0
                            3-0
                            3-0
                            5
                            1
                            3 HALASZ PETER ORADEA
                            0-3
                            0-3
                            3-1
                            3-0
                            3-1
                            3
                            3
                            4 RATIU ADRIAN ORADEA
                            1-3
                            0-3
                            1-3
                            1-3
                            3-2
                            1
                            5 PRESECAN DORU ORADEA
                            0-3
                            0-3
                            0-3
                            3-1
                            3-2
                            2
                            4
                            6 SIREAC DRAGOS ALESD
                            0-3
                            0-3
                            1-3
                            2-3
                            2-3
                            0
                            Gr.inferioara nr. 3
                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            5
                            6
                            V
                            Loc
                            1 PARUS LILIAN ORADEA
                            3-0
                            3-0
                            3-0
                            3-0
                            3-0
                            5
                            1
                            2 BONDAR OCTAVIAN ORADEA
                            0-3
                            3-1
                            3-0
                            3-1
                            3-1
                            4
                            2
                            3 BIRTALAN LASZLO ORADEA
                            0-3
                            1-3
                            3-1
                            3-0
                            3-0
                            3
                            3
                            4 MAXIM ALEXANDRU ORADEA
                            0-3
                            0-3
                            1-3
                            3-2
                            3-0
                            2
                            4
                            5 SEICA GHEORGHE ORADEA
                            0-3
                            1-3
                            0-3
                            2-3
                            0-3
                            0
                            6 MAGHIAR ALIN ORADEA
                            0-3
                            1-3
                            0-3
                            0-3
                            3-0
                            1
                            Gr.inferioara nr. 4
                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            5
                            6
                            V
                            Loc
                            1 VAIDA SORIN ORADEA
                            3-2
                            3-1
                            3-0
                            3-0
                            3-1
                            5
                            1
                            2 POPA OCTAVIAN ORADEA
                            2-3
                            3-0
                            3-0
                            3-1
                            2-3
                            3
                            3
                            3 SAS TIBOR ORADEA
                            1-3
                            0-3
                            3-0
                            3-1
                            0-3
                            2
                            4
                            4 POP GABRIEL ORADEA
                            0-3
                            0-3
                            0-3
                            3-0
                            0-3
                            1
                            5 BOITOS RODICA ORADEA
                            0-3
                            1-3
                            1-3
                            0-3
                            0-3
                            0