Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

ORADEA: În fiecare Vineri (ora 18:00) - Turneu "Foresta" King Pong

Adună
Acesta este un topic important.
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 2 (0 members and 2 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Bună seara!



    Inscrieri TRN FORESTA#201 - on 2018. 12. 14. at 21:57:58

    1. Tailbot Francois, Oradea, 514 - 40,95 - E
    2. Savu Cristian, Oradea, 23 - 38,43 - E
    3. Tic Ioan, Oradea, 44 - 35,5 - E
    4. Vaida Sorin, Oradea, 62 - 32,43 - EW
    5. Merai Janos, Oradea, 809 - 31,7 - E
    6. Codau Vlad, Oradea, 335 - 31,52 - E
    7. Balogh Attila, Oradea, 271 - 31,42 - E
    8. Bondar Octavian, Oradea, 622 - 30,8 - E
    9. Sabadas Dinu, Oradea, 587 - 28,23 - O
    10. Birtalan Laszlo, Oradea, 190 - 24,04 - O
    11. Sas Tibor, Oradea, 1055 - 16,1 - A
    12. Cheregi Nelu, Oradea, 1017 - 15,6 - A
    13. Pop Alexandru, Oradea, 528 - 15,37 - A
    14. Antal Cornel, Oradea, 1395 - 14 - A
    15. Pop Gabriel, Oradea, 784 - 12,55 - A
    16. Maxim Alexandru, Oradea, 1926 - 12,1 - A
    17. Catuneanu George, Oradea, 1315 - 11,93 - A
    18. Ratiu Adrian, Oradea, 1790 - 9,85 - I
    19. Culda Andrei, Oradea, 1437 - 9,65 - I
    20. Guias Cristian, Oradea, 2754 - 9,6 - I
    21. Seica Gheorghe, Oradea, 1149 - 7,25 - I
    22. Dinescu Dan, Oradea, 1946 - 4 - I
    23. Moldovan Andrei, Oradea, 2313 - 4 - I
    24. Simu Marius, Oradea, 2507 - 0 - A

    Grupe inferioare TRN FORESTA#201

    Gr.inferioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 SAVU CRISTIAN ORADEA
    2-1
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    5
    1
    2 MERAI JANOS ORADEA
    1-2
    1-2
    2-0
    2-0
    2-0
    3
    3
    3 BONDAR OCTAVIAN ORADEA
    0-2
    2-1
    2-1
    2-1
    2-1
    4
    2
    4 CHEREGI NELU ORADEA
    0-2
    0-2
    1-2
    2-1
    2-0
    2
    4
    5 RATIU ADRIAN ORADEA
    0-2
    0-2
    1-2
    1-2
    2-1
    1
    6 GUIAS CRISTIAN ORADEA
    0-2
    0-2
    1-2
    0-2
    1-2
    0
    Gr.inferioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 BALOGH ATTILA ORADEA
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    5
    1
    2 BIRTALAN LASZLO ORADEA
    0-2
    1-2
    2-1
    2-1
    2-0
    3
    3
    3 SABADAS DINU ORADEA
    0-2
    2-1
    2-0
    2-0
    2-0
    4
    2
    4 CATUNEANU GEORGE ORADEA
    0-2
    1-2
    0-2
    1-2
    2-0
    1
    5 POP GABRIEL ORADEA
    0-2
    1-2
    0-2
    2-1
    2-0
    2
    4
    6 MOLDOVAN ANDREI ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0
    Gr.inferioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 VAIDA SORIN ORADEA
    1-2
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    4
    2
    2 TIC IOAN ORADEA
    2-1
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    5
    1
    3 SIMU MARIUS ORADEA
    0-2
    0-2
    2-1
    2-0
    2-0
    3
    3
    4 CULDA ANDREI ORADEA
    0-2
    0-2
    1-2
    2-0
    2-0
    2
    4
    5 MAXIM ALEXANDRU ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0
    6 DINESCU DAN ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    2-0
    1
    Gr.inferioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 TAILBOT FRANCOIS ORADEA
    1-2
    2-1
    2-0
    2-0
    2-0
    4
    2
    2 CODAU VLAD ORADEA
    2-1
    2-0
    2-1
    2-0
    2-0
    5
    1
    3 ANTAL CORNEL ORADEA
    1-2
    0-2
    2-1
    2-0
    0-2
    2
    4
    4 SAS TIBOR ORADEA
    0-2
    1-2
    1-2
    2-0
    0-2
    1
    5 SEICA GHEORGHE ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0
    6 POP ALEXANDRU ORADEA
    0-2
    0-2
    2-0
    2-0
    2-0
    3
    3
    Grupe superioare TRN FORESTA#201

    Gr.superioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 SAVU CRISTIAN ORADEA
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 VAIDA SORIN ORADEA
    1-3
    3-1
    3-2
    2
    2
    3 BIRTALAN LASZLO ORADEA
    0-3
    1-3
    3-2
    1
    4 ANTAL CORNEL ORADEA
    0-3
    2-3
    2-3
    0
    Gr.superioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 BALOGH ATTILA ORADEA
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    2 TAILBOT FRANCOIS ORADEA
    3-0
    3-2
    3-1
    3
    1
    3 SIMU MARIUS ORADEA
    0-3
    2-3
    3-0
    1
    4 CHEREGI NELU ORADEA
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 TIC IOAN ORADEA
    2-3
    3-0
    3-1
    2
    1
    2 BONDAR OCTAVIAN ORADEA
    3-2
    3-1
    1-3
    2
    3 POP ALEXANDRU ORADEA
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    4 POP GABRIEL ORADEA
    1-3
    3-1
    3-0
    2
    2
    Gr.superioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 CODAU VLAD ORADEA
    0-3
    3-1
    3-0
    2
    2
    2 SABADAS DINU ORADEA
    3-0
    3-0
    3-1
    3
    1
    3 MERAI JANOS ORADEA
    1-3
    0-3
    0
    4 CULDA ANDREI ORADEA
    0-3
    1-3
    0
    Eliminatorii TRN FORESTA#201
    1. Savu Cristian
    -------------------- Savu Cristian 3-0
    8. Balogh Attila
    ---------------------------------------- Savu Cristian 3-1
    5. Pop Gabriel
    -------------------- Sabadas Dinu 3-0
    4. Sabadas Dinu
    ------------------------------------------------------------ Savu Cristian 3-1
    3. Tic Ioan
    -------------------- Tic Ioan 3-1
    6. Vaida Sorin
    ---------------------------------------- Tic Ioan 3-0
    7. Codau Vlad
    -------------------- Tailbot Francois 3-1
    2. Tailbot Francois

    Finala mica - TRN FORESTA#201

    Sabadas Dinu
    -------------------- Tailbot Francois 3-0
    Tailbot Francois

    Clasament TRN FORESTA#201

    1. Savu Cristian - Oradea
    2. Tic Ioan - Oradea
    3 -- 4
    Tailbot Francois - Oradea
    Sabadas Dinu - Oradea
    5 -- 8
    Balogh Attila - Oradea
    Vaida Sorin - Oradea
    Codau Vlad - Oradea
    Pop Gabriel - Oradea
    9 -- 2v gr.sup.
    Bondar Octavian - Oradea
    10 -- 11 1v gr.sup.
    Birtalan Laszlo - Oradea
    Simu Marius - Oradea
    12 -- 16 0v gr.sup.
    Merai Janos - Oradea
    Cheregi Nelu - Oradea
    Pop Alexandru - Oradea
    Antal Cornel - Oradea
    Culda Andrei - Oradea
    17 -- 20 1v gr.inf.
    Sas Tibor - Oradea
    Catuneanu George - Oradea
    Ratiu Adrian - Oradea
    Dinescu Dan - Oradea
    21 -- 24 0v gr.inf.
    Maxim Alexandru - Oradea
    Guias Cristian - Oradea
    Seica Gheorghe - Oradea
    Moldovan Andrei - Oradea

    Ultima editare de King Pong Oradea; 14.dec.2018, 22:57.
    Club King Pong Oradea
    www.kingpong.ro
    0359 181 232

    Comentariu


    • Clasament sezon #4 by KING PONG

      Dupa Etapa #50 (#200) - 17.12.2018

      Numar total jucatori pana in prezent sezon 4/Total:136/258


      #Sezon 4 Sept Evolutie (+/-/0) Feel #Sezon 4 Oct #Total general Nume Prenume
      Puncte sezon 4
      Patricipari Sez4 max 50
      Nr. locuri ocupate: I / II / III
      1
      0
      1
      1
      Gergely Anton
      1261
      41
      25/8/2
      2
      0
      2
      3
      Savu Cristian
      938
      42
      2/8/7
      3
      0
      3
      6
      Parus Lilian
      822
      39
      0/3/1
      4
      0
      4
      2
      Balogh Attila
      807
      45
      5/5/7
      5
      0
      5
      12
      Jurje Alex
      689
      30
      1/2/4
      6
      0
      6
      4
      Vaida Sorin
      675
      49
      1/1/8
      7
      0
      7
      5
      Tascianu Cristi
      636
      31
      2/1/8
      8
      0
      8
      7
      Tailbot Francois
      599
      32
      2/6/2
      13
      4
      9
      8
      Tic Ioan
      523
      23
      3/5/2
      10
      0
      10
      11
      Cotca Dacian
      486
      33
      0/1/1
      11
      0
      11
      15
      Codau Vlad
      477
      37
      0/1/0
      12
      0
      12
      16
      Craciun Calin
      446
      24
      0/0/0
      9
      -4
      13
      13
      Popa Octavian
      440
      30
      0/1/1
      14
      0
      14
      9
      Birtalan Laszlo
      384
      38
      0/1/1
      17
      2
      15
      29
      Sabadas Dinu
      304
      36
      0/2/0
      15
      -1
      16
      10
      Tanc Florin
      288
      31
      4/3/5
      18
      1
      17
      28
      Simu Marius
      243
      29
      0/0/0
      19
      1
      18
      21
      Antal Cornel
      234
      42
      0/0/0
      16
      -3
      19
      24
      Merai Janos
      224
      31
      0/0/0
      22
      2
      20
      17
      Curpas Ioan
      176
      22
      0/0/1
      24
      3
      21
      40
      Catuneanu George
      175
      40
      0/0/0
      23
      1
      22
      30
      Culda Andrei
      174
      39
      0/0/0
      20
      -3
      23
      14
      Mandru Bogdan
      166
      6
      0/0/0
      21
      -3
      24
      22
      Sas Tibor
      163
      31
      0/0/0
      26
      1
      25
      39
      Bondar Octavian
      134
      19
      0/0/0
      27
      1
      26
      31
      Cheregi Nelu
      133
      39
      0/0/0
      25
      -2
      27
      20
      Kalman Suha
      122
      13
      0/0/0
      28
      0
      28
      25
      Szalay Liviu
      122
      14
      0/0/0
      34
      5
      29
      46
      Pop Gabriel
      104
      19
      0/0/0
      29
      -1
      30
      18
      Birtalan Robert
      103
      4
      0/0/0
      30
      -1
      31
      48
      Lup Silviu
      103
      15
      0/0/0
      32
      0
      32
      47
      Presecan Doru
      90
      37
      0/0/0
      57
      24
      33
      59
      Halasz Peter
      81
      12
      0/0/1
      31
      -3
      34
      35
      Onofrei Dan
      79
      19
      0/0/0
      37
      2
      35
      60
      Cavasdan Doru
      77
      13
      0/1/0
      40
      4
      36
      52
      Seica Gheorghe
      67
      36
      0/0/0
      39
      2
      37
      54
      Maxim Alexandru
      66
      25
      0/0/0
      33
      -5
      38
      53
      Pop Florin
      64
      32
      0/0/0
      44
      5
      39
      55
      Costea Constantin
      61
      11
      0/0/0
      35
      -5
      40
      41
      Tana Marius
      61
      28
      0/0/0
      34
      -7
      41
      27
      Bondar Leontin
      59
      13
      0/0/0
      36
      -6
      42
      19
      Fabian Wilhelm
      58
      15
      0/0/0
      46
      3
      43
      65
      Moldovan Andrei
      55
      34
      0/0/0
      38
      -6
      44
      23
      Barlea Radu
      51
      16
      4/1/0
      92
      47
      45
      71
      Varadi Mark
      50
      5
      0/0/0
      41
      -5
      46
      34
      Varkonyi Amalia
      50
      17
      0/0/0
      42
      -5
      47
      56
      Pop Alexandru
      49
      12
      0/0/0
      56
      8
      48
      74
      Ratiu Adrian
      48
      20
      0/0/0
      52
      3
      49
      70
      Boitos Rodica
      44
      24
      0/0/0
      71
      21
      50
      78
      Ciobanu Gabriel
      43
      3
      0/0/0
      43
      -8
      51
      64
      Sabau Catalin
      43
      15
      0/0/0
      69
      17
      52
      66
      Tütös Csaba
      41
      12
      0/0/0
      50
      -3
      53
      67
      Dinescu Dan
      41
      20
      0/0/0
      48
      -5
      53
      68
      Ilies Alexandru
      41
      20
      0/0/0
      45
      -9
      54
      50
      Kadar Jozsef
      40
      7
      1/0/0
      47
      -8
      55
      82
      Toma Dumitru
      38
      1
      0/0/0
      49
      -7
      56
      33
      Aberle Ildiko
      36
      9
      0/0/0
      60
      3
      57
      81
      Roatis Gheorghe
      36
      12
      0/0/0
      51
      -7
      58
      63
      Kovacs Ferenc
      33
      1
      0/0/0
      53
      -6
      59
      83
      Toma Iulian
      32
      1
      0/0/0
      54
      -6
      60
      36
      Horvath Tibor
      31
      1
      0/0/0
      90
      29
      61
      43
      Pasare Mihnea
      30
      5
      0/0/0
      55
      -7
      62
      61
      Totos Ludovic
      30
      6
      0/1/0
      58
      -5
      63
      91
      André Andrea
      26
      6
      0/0/0
      76
      12
      64
      95
      Guias Cristian
      24
      14
      0/0/0
      79
      14
      65
      89
      Sarca Ovidiu
      20
      3
      0/0/0
      59
      -7
      66
      90
      Vurst Laszlo
      20
      8
      0/0/0
      67
      0
      67
      101
      Imre Flaviu
      19
      15
      0/0/0
      61
      -7
      68
      94
      Szilagyi Zsolt
      18
      8
      0/0/0
      64
      -5
      69
      77
      Rus Nicolae
      18
      9
      0/0/0
      62
      -8
      70
      103
      Boldog Zoltan
      17
      1
      0/0/0
      63
      -8
      71
      32
      Popescu Cornel
      17
      2
      0/0/0
      70
      -2
      72
      92
      Erdeli Sorin
      17
      11
      0/0/0
      65
      -8
      73
      26
      Todor Cristian
      16
      3
      0/0/0
      66
      -8
      74
      107
      Puscasu Denis
      16
      4
      0/0/0
      83
      8
      75
      84
      Cevei Petre
      16
      5
      0/0/0
      72
      -3
      75
      104
      Palfy Zsolt
      16
      5
      0/0/0
      68
      -8
      76
      45
      Toma Cristian
      14
      4
      0/0/0
      73
      -4
      77
      79
      Cotca Rares
      13
      6
      0/0/0
      73
      -5
      78
      105
      Boitos Vasile
      12
      5
      0/0/0
      84
      5
      79
      51
      Cotrau Calin
      12
      6
      0/0/0
      74
      -6
      80
      57
      Dan Daniel
      10
      2
      1/0/0
      75
      -6
      81
      119
      Baciu Cristian
      10
      4
      0/0/0
      82
      0
      82
      87
      Cotca Diana
      10
      5
      0/0/0
      77
      -6
      83
      113
      Negrea Liviu
      10
      9
      0/0/0
      78
      -6
      84
      58
      Kiraly Pongrac
      9
      1
      0/0/0
      80
      -5
      85
      44
      Ghile Ioan
      8
      2
      0/0/0
      89
      4
      85
      100
      Torje Sorin
      8
      2
      0/0/0
      NEW
      86
      124
      Maghiar Alin
      8
      3
      0/0/0
      81
      -5
      86
      124
      Nedelcu Alin
      8
      3
      0/0/0
      84
      -3
      87
      73
      Popute Remus
      7
      3
      0/0/0
      84
      -3
      87
      111
      Simon Harry
      7
      3
      0/0/0
      NEW
      88
      128
      Catricicau Adrian
      6
      1
      0/0/0
      85
      -4
      89
      129
      Hauptkorn Martin
      6
      2
      0/0/0
      96
      7
      89
      129
      Pop Nicolae
      6
      2
      0/0/0
      89
      -1
      90
      115
      Troie Calin
      6
      3
      0/0/0
      88
      -3
      91
      132
      Radu Florian
      6
      6
      0/0/0
      86
      -6
      92
      125
      Patrila Cristian
      5
      2
      0/0/0
      87
      -6
      93
      112
      Olar Olimpiu
      5
      3
      0/0/0
      87
      -6
      93
      135
      Nagy Norbert
      5
      3
      0/0/0
      87
      -6
      93
      135
      Vladut Radu
      5
      3
      0/0/0
      89
      -5
      94
      104
      Trip Darius
      4
      1
      0/0/0
      89
      -5
      94
      134
      Trifan Sebastian
      4
      1
      0/0/0
      89
      -5
      94
      136
      Pop Sabin
      4
      1
      0/0/0
      90
      -5
      95
      137
      Torje Alin
      4
      2
      0/0/0
      91
      -5
      96
      117
      Filip Adelin
      4
      3
      0/0/0
      92
      -5
      97
      72
      Pop George
      3
      1
      0/0/0
      92
      -5
      97
      140
      Mihai Emanuel
      3
      1
      0/0/0
      93
      -5
      98
      141
      Certea Timotei
      3
      2
      0/0/0
      96
      -3
      99
      142
      Cazan Calin
      3
      3
      0/0/0
      94
      -6
      100
      118
      Nutiu Cristian
      2
      1
      0/0/0
      94
      -6
      100
      141
      Darvasi Ibolya
      2
      1
      0/0/0
      94
      -6
      100
      143
      Cotrau Andrei
      2
      1
      0/0/0
      NEW
      100
      143
      Kovacs Levente
      2
      1
      0/0/0
      94
      -6
      100
      143
      Lindgren Sune
      2
      1
      0/0/0
      94
      -6
      100
      143
      Tokay Kenan
      2
      1
      0/0/0
      94
      -6
      100
      143
      Vandici Radu
      2
      1
      0/0/0
      NEW
      100
      143
      Varadi Geza
      2
      1
      0/0/0
      95
      -6
      101
      144
      Koca Zehra
      2
      2
      0/0/0
      95
      -6
      101
      144
      Molnar Andrea
      2
      2
      0/0/0
      96
      -6
      102
      106
      Bals Marius
      1
      1
      0/0/0
      NEW
      102
      114
      Culda Florin
      1
      1
      0/0/0
      96
      -6
      102
      138
      Alex Ciprian
      1
      1
      0/0/0
      96
      -6
      102
      145
      Anton Calin
      1
      1
      0/0/0
      96
      -6
      102
      145
      Bala Andrei
      1
      1
      0/0/0
      NEW
      102
      145
      Barna Ciprian
      1
      1
      0/0/0
      96
      -6
      102
      145
      Beles George
      1
      1
      0/0/0
      96
      -6
      102
      145
      Beles Sergiu
      1
      1
      0/0/0
      96
      -6
      102
      145
      Cristea Virgil
      1
      1
      0/0/0
      96
      -6
      102
      145
      Demian Raul
      1
      1
      0/0/0
      96
      -6
      102
      145
      Dubere David
      1
      1
      0/0/0
      96
      -6
      102
      145
      Gasca Daniel
      1
      1
      0/0/0
      96
      -6
      102
      145
      Kiraly Attila
      1
      1
      0/0/0
      96
      -6
      102
      145
      Oprea Alexandru
      1
      1
      0/0/0
      96
      -6
      102
      145
      Randis Calin
      1
      1
      0/0/0
      NEW
      102
      145
      Sireac Dragos
      1
      1
      0/0/0
      Ultima editare de King Pong Oradea; 17.dec.2018, 19:32.
      Club King Pong Oradea
      www.kingpong.ro
      0359 181 232

      Comentariu


      • Buna seara!



        Inscrieri TRN FORESTA#202 AMATUR B - on 2018. 12. 21. at 21:42:13

        1. Gergely Anton - Oradea, 446 - 41,13 - E
        2. Savu Cristian - Oradea, 23 - 38,43 - E
        3. Tic Ioan - Oradea, 44 - 35,5 - E
        4. Vaida Sorin - Oradea, 62 - 32,43 - EW
        5. Codau Vlad - Oradea, 335 - 31,52 - E
        6. Szalay Liviu - Oradea, 119 - 31,22 - E
        7. Sabadas Dinu - Oradea, 587 - 28,23 - O
        8. Curpas Ioan - Oradea, 165 - 25,84 - OW
        9. Birtalan Laszlo - Oradea, 190 - 24,04 - O
        10. Tanc Florin - Oradea, 369 - 23,88 - O
        11. Halasz Peter - Oradea, 1580 - 19 - A
        12. Roatis Gheorghe - Oradea, 1346 - 17,8 - A
        13. Costea Constantin - Oradea, 1766 - 15,8 - A
        14. Cheregi Nelu - Oradea, 1017 - 15,6 - A
        15. Antal Cornel - Oradea, 1395 - 14 - A
        16. Pop Gabriel - Oradea, 784 - 12,55 - A
        17. Ratiu Adrian - Oradea, 1790 - 9,85 - I
        18. Culda Andrei - Oradea, 1437 - 9,65 - I
        19. Guias Cristian - Oradea, 2754 - 9,6 - I
        20. Tana Marius - Oradea, 1385 - 8,25 - I
        21. Seica Gheorghe - Oradea, 1149 - 7,25 - I
        22. Boitos Rodica - Oradea, 2124 - 5 - IF
        23. Moldovan Andrei - Oradea, 2313 - 4 - I
        24. Simu Marius - Oradea, 2507 - 0 - A
        25. Maghiar Alin - Oradea, 5001 - 0 - I
        26. Troie Calin - Oradea, 5002 - 0 - I
        27. Di Long - Malaysia, 5003 - 0 - I
        28. Puscas Ciprian - Oradea, 5004 - 0 - I
        29. Barna Ciprian - Oradea, 5005 - 0 - I
        30. Andre Andrea - Oradea, 5007 - 0 - I
        31. Pantea Ovidiu - Oradea, 5008 - 0 - I

        Grupe inferioare TRN FORESTA#202 AMATUR B

        Gr.inferioara nr. 1
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        5
        6
        V
        Loc
        1 GERGELY ANTON ORADEA
        3-0
        3-1
        3-0
        3-1
        4
        1
        2 ROATIS GHEORGHE ORADEA
        0-3
        1-3
        2-3
        3-0
        1
        4
        3 COSTEA CONSTANTIN ORADEA
        1-3
        3-1
        3-0
        3-0
        3
        2
        4 SIMU MARIUS ORADEA
        0-3
        3-2
        0-3
        3-1
        2
        3
        5 MAGHIAR ALIN ORADEA
        1-3
        0-3
        0-3
        1-3
        0
        6
        Gr.inferioara nr. 2
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        5
        6
        V
        Loc
        1 SAVU CRISTIAN ORADEA
        3-1
        3-2
        3-0
        3-0
        4
        1
        2 HALASZ PETER ORADEA
        1-3
        3-1
        3-0
        3-2
        3
        2
        3 CHEREGI NELU ORADEA
        2-3
        1-3
        3-0
        3-0
        2
        3
        4 MOLDOVAN ANDREI ORADEA
        0-3
        0-3
        0-3
        3-0
        1
        4
        5 TROIE CALIN ORADEA
        0-3
        2-3
        0-3
        0-3
        0
        6
        Gr.inferioara nr. 3
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        5
        6
        V
        Loc
        1 TIC IOAN ORADEA
        3-1
        3-0
        3-0
        3-0
        4
        1
        2 TANC FLORIN ORADEA
        1-3
        3-1
        3-0
        3-0
        3
        2
        3 ANTAL CORNEL ORADEA
        0-3
        1-3
        3-0
        3-0
        2
        3
        4 BOITOS RODICA ORADEA
        0-3
        0-3
        0-3
        2-3
        0
        5 DI LONG MALAYSIA
        0-3
        0-3
        0-3
        3-2
        1
        4
        6
        Gr.inferioara nr. 4
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        5
        6
        V
        Loc
        1 VAIDA SORIN ORADEA
        3-1
        3-1
        3-0
        3-0
        4
        1
        2 BIRTALAN LASZLO ORADEA
        1-3
        3-0
        3-0
        3-0
        3
        2
        3 POP GABRIEL ORADEA
        1-3
        0-3
        3-1
        3-0
        2
        3
        4 SEICA GHEORGHE ORADEA
        0-3
        0-3
        1-3
        3-0
        1
        4
        5 PUSCAS CIPRIAN ORADEA
        0-3
        0-3
        0-3
        0-3
        0
        6
        Gr.inferioara nr. 5
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        5
        6
        V
        Loc
        1 CODAU VLAD ORADEA
        3-0
        3-0
        3-0
        3-0
        4
        1
        2 CURPAS IOAN ORADEA
        0-3
        2-3
        3-0
        3-0
        2
        3
        3 RATIU ADRIAN ORADEA
        0-3
        3-2
        3-0
        3-0
        3
        2
        4 TANA MARIUS ORADEA
        0-3
        0-3
        0-3
        3-0
        1
        4
        5 BARNA CIPRIAN ORADEA
        0-3
        0-3
        0-3
        0-3
        0
        6
        Gr.inferioara nr. 6
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        5
        6
        V
        Loc
        1 SZALAY LIVIU ORADEA
        1-3
        3-0
        3-0
        3-2
        3-0
        4
        2
        2 SABADAS DINU ORADEA
        3-1
        3-2
        3-0
        3-1
        3-0
        5
        1
        3 CULDA ANDREI ORADEA
        0-3
        2-3
        3-0
        0-3
        3-0
        2
        4
        4 GUIAS CRISTIAN ORADEA
        0-3
        0-3
        0-3
        2-3
        3-1
        1
        5 ANDRE ANDREA ORADEA
        2-3
        1-3
        3-0
        3-2
        3-0
        3
        3
        6 PANTEA OVIDIU ORADEA
        0-3
        0-3
        0-3
        1-3
        0-3
        0
        Grupe superioare TRN FORESTA#202 AMATUR B

        Gr.superioara nr. 1
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        V
        Loc
        1 GERGELY ANTON ORADEA
        3-2
        3-0
        2
        1
        2 POP GABRIEL ORADEA
        2-3
        3-0
        1
        2
        3 CURPAS IOAN ORADEA
        0-3
        0-3
        0
        4
        Gr.superioara nr. 2
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        V
        Loc
        1 SAVU CRISTIAN ORADEA
        3-0
        3-0
        2
        1
        2 ANTAL CORNEL ORADEA
        0-3
        3-2
        1
        2
        3 ANDRE ANDREA ORADEA
        0-3
        2-3
        0
        4
        Gr.superioara nr. 3
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        V
        Loc
        1 TIC IOAN ORADEA
        3-1
        3-0
        2
        1
        2 CHEREGI NELU ORADEA
        1-3
        2-3
        0
        3 CULDA ANDREI ORADEA
        0-3
        3-2
        1
        2
        4
        Gr.superioara nr. 4
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        V
        Loc
        1 VAIDA SORIN ORADEA
        1-3
        3-0
        1
        2
        2 SIMU MARIUS ORADEA
        3-1
        3-0
        2
        1
        3 TANA MARIUS ORADEA
        0-3
        0-3
        0
        4
        Gr.superioara nr. 5
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        V
        Loc
        1 CODAU VLAD ORADEA
        3-0
        3-0
        2
        1
        2 COSTEA CONSTANTIN ORADEA
        0-3
        3-1
        1
        2
        3 SEICA GHEORGHE ORADEA
        0-3
        1-3
        0
        4
        Gr.superioara nr. 6
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        V
        Loc
        1 SABADAS DINU ORADEA
        3-1
        3-0
        2
        1
        2 HALASZ PETER ORADEA
        1-3
        3-0
        1
        2
        3 DI LONG MALAYSIA
        0-3
        0-3
        0
        4
        Gr.superioara nr. 7
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        V
        Loc
        1 SZALAY LIVIU ORADEA
        3-1
        3-0
        2
        1
        2 TANC FLORIN ORADEA
        1-3
        3-0
        1
        2
        3 MOLDOVAN ANDREI ORADEA
        0-3
        0-3
        0
        4
        Gr.superioara nr. 8
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        V
        Loc
        1 RATIU ADRIAN ORADEA
        2-3
        3-2
        1
        2 BIRTALAN LASZLO ORADEA
        3-2
        3-1
        2
        1
        3 ROATIS GHEORGHE ORADEA
        2-3
        1-3
        0
        2
        4
        Eliminatorii TRN FORESTA#202 AMATUR B
        1. Gergely Anton
        -------------------- Gergely Anton 3-1
        16. Tanc Florin
        ---------------------------------------- Gergely Anton 3-2
        9. Culda Andrei
        -------------------- Culda Andrei 3-1
        8. Birtalan Laszlo
        ------------------------------------------------------------ Gergely Anton 3-1
        5. Codau Vlad
        -------------------- Codau Vlad 3-0
        12. Antal Cornel
        ---------------------------------------- Codau Vlad 3-1
        13. Halasz Peter
        -------------------- Simu Marius 3-0
        4. Simu Marius

        . -------------------------------------------------------------------------------- Gergely Anton 3-2

        3. Tic Ioan
        -------------------- Tic Ioan 3-0
        14. Vaida Sorin
        ---------------------------------------- Tic Ioan 3-0
        11. Costea Constantin
        -------------------- Sabadas Dinu 3-0
        6. Sabadas Dinu
        ------------------------------------------------------------ Savu Cristian 3-1
        7. Szalay Liviu
        -------------------- Szalay Liviu 3-1
        10. Roatis Gheorghe
        ---------------------------------------- Savu Cristian 3-2
        15. Pop Gabriel
        -------------------- Savu Cristian 3-0
        2. Savu Cristian


        Finala mica - TRN FORESTA#202 AMATUR B

        Codau Vlad
        -------------------- Tic Ioan 3--
        Tic Ioan

        Clasament TRN FORESTA#202 AMATUR B

        1. Gergely Anton - Oradea
        2. Savu Cristian - Oradea
        3 -- 4
        Tic Ioan - Oradea
        Codau Vlad - Oradea
        5 -- 8
        Culda Andrei - Oradea
        Szalay Liviu - Oradea
        Sabadas Dinu - Oradea
        Simu Marius - Oradea
        9 -- 16
        Tanc Florin - Oradea
        Pop Gabriel - Oradea
        Vaida Sorin - Oradea
        Antal Cornel - Oradea
        Birtalan Laszlo - Oradea
        Roatis Gheorghe - Oradea
        Costea Constantin - Oradea
        Halasz Peter - Oradea
        17 -- 1v gr.sup.
        Ratiu Adrian - Oradea
        18 -- 24 0v gr.sup.
        Curpas Ioan - Oradea
        Cheregi Nelu - Oradea
        Tana Marius - Oradea
        Seica Gheorghe - Oradea
        Moldovan Andrei - Oradea
        Di Long - Malaysia
        Andre Andrea - Oradea
        25 -- 1v gr.inf.
        Guias Cristian - Oradea
        26 -- 31 0v gr.inf.
        Boitos Rodica - Oradea
        Maghiar Alin - Oradea
        Troie Calin - Oradea
        Puscas Ciprian - Oradea
        Barna Ciprian - Oradea
        Pantea Ovidiu - Oradea




        Ultima editare de King Pong Oradea; 21.dec.2018, 23:38.
        Club King Pong Oradea
        www.kingpong.ro
        0359 181 232

        Comentariu


        • Crăciun Fericit tuturor!
          Incepand de maine va astept din nou la miscare!

          Tapatalkkal küldve az én Redmi Note 4 eszközömről
          Club King Pong Oradea
          www.kingpong.ro
          0359 181 232

          Comentariu


          • Buna seara!



            Inscrieri TRN FORESTA#203 - on 2018. 12. 28. at 21:48:15

            1. Gergely Anton, Oradea, 446 - 41,13 - E
            2. Savu Cristian, Oradea, 23 - 38,43 - E
            3. Tic Ioan, Oradea, 44 - 35,5 - E
            4. Jurje Alex Doru, Almasu Mare, 245 - 35,28 - E
            5. Vaida Sorin, Oradea, 62 - 32,43 - EW
            6. Birtalan Robert, Oradea, 224 - 31,8 - E
            7. Merai Janos, Oradea, 809 - 31,7 - E
            8. Codau Vlad, Oradea, 335 - 31,52 - E
            9. Balogh Attila, Oradea, 271 - 31,42 - E
            10. Sabadas Dinu, Oradea, 587 - 28,23 - O
            11. Curpas Ioan, Oradea, 165 - 25,84 - OW
            12. Birtalan Laszlo, Oradea, 190 - 24,04 - O
            13. Totos Ludovic, Marghita, 1200 - 19,8 - A
            14. Halasz Peter, Oradea, 1580 - 19 - A
            15. Cavasdan Doru, Oradea, 1146 - 18 - A
            16. Roatis Gheorghe, Oradea, 1346 - 17,8 - A
            17. Sas Tibor, Oradea, 1055 - 16,1 - A
            18. Sabau Catalin, Oradea, 741 - 15,93 - A
            19. Cheregi Nelu, Oradea, 1017 - 15,6 - A
            20. Moka Iuliu, Marghita, 1606 - 14,55 - A
            21. Antal Cornel, Oradea, 1395 - 14 - A
            22. Pop Gabriel, Oradea, 784 - 12,55 - A
            23. Maxim Alexandru, Oradea, 1926 - 12,1 - A
            24. Culda Andrei, Oradea, 1437 - 9,65 - I
            25. Guias Cristian, Oradea, 2754 - 9,6 - I
            26. Tana Marius, Oradea, 1385 - 8,25 - I
            27. Presecan Doru, Oradea, 1158 - 7,65 - I
            28. Seica Gheorghe, Oradea, 1149 - 7,25 - I
            29. Boitos Rodica, Oradea, 2124 - 5 - IF
            30. Dinescu Dan, Oradea, 1946 - 4 - I
            31. Moldovan Andrei, Oradea, 2313 - 4 - I
            32. Tutos Csaba, Marghita, 2174 - 0 - A
            33. Simu Marius, Oradea, 2507 - 0 - A
            34. Maghiar Alin, Oradea, 5003 - 0 - I
            35. Barna Ciprian, Oradea, 5008 - 0 - I
            36. Balazshazi Alexandru, Oradea, 5009 - 0 - I
            37. Di Long, Malaysia, 5010 - 0 - I

            Grupe inferioare TRN FORESTA#203

            Gr.inferioara nr. 1
            Nume si prenume Localitate
            1
            2
            3
            4
            5
            6
            7
            V
            Loc
            1 GERGELY ANTON ORADEA
            2-0
            1-2
            2-0
            2-0
            2-0
            2-0
            5
            1
            2 MERAI JANOS ORADEA
            0-2
            2-0
            2-0
            2-0
            2-0
            2-0
            5
            2
            3 CULDA ANDREI ORADEA
            2-1
            0-2
            2-0
            2-0
            2-0
            0-2
            4
            4
            4 TANA MARIUS ORADEA
            0-2
            0-2
            0-2
            2-0
            2-0
            0-2
            2
            5 MOLDOVAN ANDREI ORADEA
            0-2
            0-2
            0-2
            0-2
            2-0
            0-2
            1
            6 BALAZSHAZI ALEXANDRU ORADEA
            0-2
            0-2
            0-2
            0-2
            0-2
            0-2
            0
            7 MOKA IULIU MARGHITA
            0-2
            0-2
            2-0
            2-0
            2-0
            2-0
            4
            3
            Gr.inferioara nr. 2
            Nume si prenume Localitate
            1
            2
            3
            4
            5
            6
            V
            Loc
            1 SAVU CRISTIAN ORADEA
            2-0
            1-2
            2-0
            0-2
            2-0
            3
            2
            2 ANTAL CORNEL ORADEA
            0-2
            2-0
            1-2
            2-0
            2-0
            3
            3
            3 CURPAS IOAN ORADEA
            2-1
            0-2
            2-0
            2-0
            2-0
            4
            1
            4 MAXIM ALEXANDRU ORADEA
            0-2
            2-1
            0-2
            2-1
            2-0
            3
            4
            5 BOITOS RODICA ORADEA
            2-0
            0-2
            0-2
            1-2
            2-0
            2
            6 DI LONG MALAYSIA
            0-2
            0-2
            0-2
            0-2
            0-2
            0
            Gr.inferioara nr. 3
            Nume si prenume Localitate
            1
            2
            3
            4
            5
            6
            V
            Loc
            1 BALOGH ATTILA ORADEA
            2-0
            2-0
            2-0
            2-0
            2-0
            5
            1
            2 SIMU MARIUS ORADEA
            0-2
            2-1
            2-0
            2-0
            2-0
            4
            2
            3 SAS TIBOR ORADEA
            0-2
            1-2
            2-0
            2-1
            2-0
            3
            3
            4 SEICA GHEORGHE ORADEA
            0-2
            0-2
            0-2
            0-2
            2-0
            1
            5 SABAU CATALIN ORADEA
            0-2
            0-2
            1-2
            2-0
            2-0
            2
            4
            6 BARNA CIPRIAN ORADEA
            0-2
            0-2
            0-2
            0-2
            0-2
            0
            Gr.inferioara nr. 4
            Nume si prenume Localitate
            1
            2
            3
            4
            5
            6
            V
            Loc
            1 JURJE ALEX DORU ALMASU MARE
            2-0
            1-2
            2-1
            2-0
            2-0
            4
            1
            2 SABADAS DINU ORADEA
            0-2
            2-1
            0-2
            2-1
            2-0
            3
            4
            3 CHEREGI NELU ORADEA
            2-1
            1-2
            0-2
            0-2
            2-0
            2
            4 CAVASDAN DORU ORADEA
            1-2
            2-0
            2-0
            0-2
            2-0
            3
            3
            5 TUTOS CSABA ORADEA
            0-2
            1-2
            2-0
            2-0
            2-0
            3
            2
            6 MAGHIAR ALIN ORADEA
            0-2
            0-2
            0-2
            0-2
            0-2
            0
            Gr.inferioara nr. 5
            Nume si prenume Localitate
            1
            2
            3
            4
            5
            6
            V
            Loc
            1 VAIDA SORIN ORADEA
            0-2
            2-0
            2-0
            2-0
            2-0
            4
            2
            2 BIRTALAN LASZLO ORADEA
            2-0
            2-0
            2-1
            2-0
            2-0
            5
            1
            3 POP GABRIEL ORADEA
            0-2
            0-2
            0-2
            2-0
            2-1
            2
            4
            4 HALASZ PETER ORADEA
            0-2
            1-2
            2-0
            2-0
            2-0
            3
            3
            5 DINESCU DAN ORADEA
            0-2
            0-2
            0-2
            0-2
            0-2
            0
            6 GUIAS CRISTIAN ORADEA
            0-2
            0-2
            1-2
            0-2
            2-0
            1
            Gr.inferioara nr. 6
            Nume si prenume Localitate
            1
            2
            3
            4
            5
            6
            V
            Loc
            1 TIC IOAN ORADEA
            2-1
            1-2
            2-0
            2-0
            2-0
            4
            2
            2 CODAU VLAD ORADEA
            1-2
            2-0
            2-0
            2-0
            2-0
            4
            1
            3 BIRTALAN ROBERT ORADEA
            2-1
            0-2
            2-0
            2-0
            2-1
            4
            3
            4 PRESECAN DORU ORADEA
            0-2
            0-2
            0-2
            1-2
            0-2
            0
            5 ROATIS GHEORGHE ORADEA
            0-2
            0-2
            0-2
            2-1
            0-2
            1
            6 TOTOS LUDOVIC MARGHITA
            0-2
            0-2
            1-2
            2-0
            2-0
            2
            4
            Grupe superioare TRN FORESTA#203

            Gr.superioara nr. 1
            Nume si prenume Localitate
            1
            2
            3
            4
            V
            Loc
            1 GERGELY ANTON ORADEA
            3-0
            3-1
            3-2
            3
            1
            2 SIMU MARIUS ORADEA
            0-3
            3-0
            3-1
            2
            2
            3 ANTAL CORNEL ORADEA
            1-3
            0-3
            3-0
            1
            4 SABADAS DINU ORADEA
            2-3
            1-3
            0-3
            0
            Gr.superioara nr. 2
            Nume si prenume Localitate
            1
            2
            3
            4
            V
            Loc
            1 CURPAS IOAN ORADEA
            3-2
            3-0
            3-0
            3
            1
            2 TUTOS CSABA MARGHITA
            2-3
            1-3
            1-3
            0
            3 SAS TIBOR ORADEA
            0-3
            3-1
            3-1
            2
            2
            4 POP GABRIEL ORADEA
            0-3
            3-1
            1-3
            1
            Gr.superioara nr. 3
            Nume si prenume Localitate
            1
            2
            3
            4
            V
            Loc
            1 BALOGH ATTILA ORADEA
            3-2
            3-0
            3-0
            3
            1
            2 VAIDA SORIN ORADEA
            2-3
            3-0
            3-0
            2
            2
            3 CAVASDAN DORU ORADEA
            0-3
            0-3
            3-1
            1
            4 TOTOS LUDOVIC MARGHITA
            0-3
            0-3
            1-3
            0
            Gr.superioara nr. 4
            Nume si prenume Localitate
            1
            2
            3
            4
            V
            Loc
            1 JURJE ALEX DORU ALMASU MARE
            2-3
            3-1
            3-0
            2
            2
            2 TIC IOAN ORADEA
            3-2
            3-2
            3-1
            3
            1
            3 HALASZ PETER ORADEA
            1-3
            2-3
            3-2
            1
            4 CULDA ANDREI ORADEA
            0-3
            1-3
            2-3
            0
            Gr.superioara nr. 5
            Nume si prenume Localitate
            1
            2
            3
            4
            V
            Loc
            1 BIRTALAN LASZLO ORADEA
            3-1
            1-3
            3-0
            2
            2
            2 MERAI JANOS ORADEA
            1-3
            2-3
            3-0
            1
            3 BIRTALAN ROBERT ORADEA
            3-1
            3-2
            3-2
            3
            1
            4 MAXIM ALEXANDRU ORADEA
            0-3
            0-3
            2-3
            0
            Gr.superioara nr. 6
            Nume si prenume Localitate
            1
            2
            3
            4
            V
            Loc
            1 CODAU VLAD ORADEA
            3-1
            3-0
            3-0
            3
            1
            2 SAVU CRISTIAN ORADEA
            1-3
            3-0
            3-0
            2
            2
            3 MOKA IULIU MARGHITA
            0-3
            0-3
            1-3
            0
            4 SABAU CATALIN ORADEA
            0-3
            0-3
            3-1
            1
            Eliminatorii TRN FORESTA#203
            1. Gergely Anton
            -------------------- Gergely Anton 3-0
            16. Bye
            ---------------------------------------- Gergely Anton 3-1
            9. Savu Cristian
            -------------------- Savu Cristian 3-2
            8. Vaida Sorin
            ------------------------------------------------------------ Gergely Anton 3-0
            5. Birtalan Robert
            -------------------- Birtalan Robert 3-0
            12. Sas Tibor
            ---------------------------------------- Tic Ioan 3-0
            13. Bye
            -------------------- Tic Ioan 3-0
            4. Tic Ioan

            . -------------------------------------------------------------------------------- Gergely Anton 3-2

            3. Balogh Attila
            -------------------- Balogh Attila 3-0
            14. Bye
            ---------------------------------------- Codau Vlad 3-0
            11. Jurje Alex Doru
            -------------------- Codau Vlad 3-2
            6. Codau Vlad
            ------------------------------------------------------------ Codau Vlad 3-1
            7. Simu Marius
            -------------------- Simu Marius 3-2
            10. Birtalan Laszlo
            ---------------------------------------- Simu Marius 3-2
            15. Bye
            -------------------- Curpas Ioan 3-0
            2. Curpas Ioan


            Finala mica - TRN FORESTA#203

            Tic Ioan
            -------------------- Tic Ioan 3-1
            Simu Marius

            Clasament TRN FORESTA#203

            1. Gergely Anton - Oradea
            2. Codau Vlad - Oradea
            3 -- 4
            Tic Ioan - Oradea
            Simu Marius - Oradea
            5 -- 8
            Savu Cristian - Oradea
            Balogh Attila - Oradea
            Birtalan Robert - Oradea
            Curpas Ioan - Oradea
            9 -- 12
            Jurje Alex Doru - Almasu Mare
            Vaida Sorin - Oradea
            Birtalan Laszlo - Oradea
            Sas Tibor - Oradea
            13 -- 18 1v gr.sup.
            Merai Janos - Oradea
            Halasz Peter - Oradea
            Cavasdan Doru - Oradea
            Sabau Catalin - Oradea
            Antal Cornel - Oradea
            Pop Gabriel - Oradea
            19 -- 24 0v gr.sup.
            Sabadas Dinu - Oradea
            Totos Ludovic - Marghita
            Moka Iuliu - Marghita
            Maxim Alexandru - Oradea
            Culda Andrei - Oradea
            Tutos Csaba - Marghita
            25 -- 27 2v gr.inf.
            Cheregi Nelu - Oradea
            Tana Marius - Oradea
            Boitos Rodica - Oradea
            28 -- 31 1v gr.inf.
            Roatis Gheorghe - Oradea
            Guias Cristian - Oradea
            Seica Gheorghe - Oradea
            Moldovan Andrei - Oradea
            32 -- 37 0v gr.inf.
            Presecan Doru - Oradea
            Dinescu Dan - Oradea
            Maghiar Alin - Oradea
            Barna Ciprian - Oradea
            Balazshazi Alexandru - Oradea
            Di Long - Malaysia




            Ultima editare de King Pong Oradea; 29.dec.2018, 00:02.
            Club King Pong Oradea
            www.kingpong.ro
            0359 181 232

            Comentariu


            • By Doru Căvăsdan:

              Aho,aho si sorcova
              Să știe toată lumea
              Că începe anu' acesta
              Cu un nou turneu Foresta !
              Si va fi război total
              Savu va da recital !
              Nici Attila nu se lasă
              Cu topspinu-i de mare clasă !
              Si Rechinu-i o figură
              Bate ! Cel mai mult din gură ...
              Joacă Nelu Chereji
              Zici că-i Gicuță Hagi .
              Da nici Dinu nu se lasă
              Si ne dansează pe masă !
              Cu toții ne dau fiori
              Sunt adevărați actori:
              Seica Ghită este Sfinxul
              Dan Dinescu Wrestlerist-ul ,
              Doamna Rodi, clar e Xena
              George un fel de Mk Kenna
              Tavi e Gică Petrescu
              Daci Cotca , Ceaușescu
              Iarăși Gergo este Nașul
              Cel mai bun din tot orașul !
              Ahoo,aloo! Hai la mișcare
              Să nu -ti crească burta mare .
              Dă-o încolo de sarma
              Hai la tenis! în pana mea [emoji23]...
              La anu ' si la multi ani !!!
              Ultima editare de King Pong Oradea; 04.ian.2019, 21:57.
              Club King Pong Oradea
              www.kingpong.ro
              0359 181 232

              Comentariu


              • Bună seara!

                La mulți ani tuturor jucătorilor și celor care ne urmăresc aici pe forum!



                Inscrieri TRN FORESTA#204 - on 2019. 01. 04. at 21:54:35

                1. Gergely Anton, Oradea, 479 - 41,13 - E
                2. Tailbot Francois, Oradea, 534 - 40,95 - E
                3. Savu Cristian, Oradea, 18 - 37,94 - E
                4. Tic Ioan, Oradea, 41 - 35,33 - E
                5. Jurje Alex Doru, Almasu Mare, 268 - 35,28 - E
                6. Balogh Attila, Oradea, 289 - 32,16 - O
                7. Codau Vlad, Oradea, 277 - 31,95 - O
                8. Vaida Sorin, Oradea, 58 - 31,93 - OW
                9. Merai Janos, Oradea, 884 - 31,7 - O
                10. Szalay Liviu, Oradea, 152 - 30,8 - O
                11. Cotca Dacian, Oradea, 362 - 28,44 - O
                12. Sabadas Dinu, Oradea, 598 - 28,23 - O
                13. Curpas Ioan, Oradea, 155 - 25,59 - OW
                14. Roatis Gheorghe, Oradea, 1192 - 17,8 - A
                15. Costea Constantin, Oradea, 1534 - 15,8 - A
                16. Cheregi Nelu, Oradea, 1014 - 15,6 - A
                17. Varkonyi Amalia, Oradea, 1382 - 12,6 - AF
                18. Lup Silviu, Oradea, 1821 - 12,6 - A
                19. Pop Gabriel, Oradea, 739 - 12,55 - A
                20. Catuneanu George, Oradea, 1335 - 11,93 - A
                21. Culda Andrei, Oradea, 1260 - 9,65 - I
                22. Guias Cristian, Oradea, 2195 - 9,6 - I
                23. Cevei Petre, Oradea, 1475 - 8,25 - I
                24. Seica Gheorghe, Oradea, 1219 - 7,25 - I
                25. Boitos Rodica, Oradea, 2007 - 5 - IF
                26. Dinescu Dan, Oradea, 1685 - 4 - I
                27. Moldovan Andrei, Oradea, 1961 - 4 - I
                28. Simu Marius, Oradea, 1922 - 0 - A
                29. Tutos Csaba, Marghita, 2188 - 0 - A
                30. Pop Florin, Oradea, 2616 - 0 - A
                31. Barna Ciprian, Oradea, 3958 - 0 - A
                32. Maghiar Alin, Oradea, 3968 - 0 - A
                33. Barlea Radu, Oradea, 4215 - 0 - O
                34. Varadi Mark, Oradea, 5001 - 0 - A
                35. Roponcea Gabriel, Marghita, 5003 - 0 - A

                Grupe inferioare TRN FORESTA#204

                Gr.inferioara nr. 1
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                5
                6
                V
                Loc
                1 GERGELY ANTON ORADEA
                1-2
                1-2
                2-0
                2-0
                2
                3
                2 CATUNEANU GEORGE ORADEA
                2-1
                2-1
                1-2
                2-1
                3
                2
                3 CULDA ANDREI ORADEA
                2-1
                1-2
                1-2
                1-2
                1
                4 VARADI MARK ORADEA
                0-2
                2-1
                2-1
                2-1
                3
                1
                5 VARKONYI AMALIA ORADEA
                0-2
                1-2
                2-1
                1-2
                1
                4
                6
                Gr.inferioara nr. 2
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                5
                6
                V
                Loc
                1 SAVU CRISTIAN ORADEA
                2-1
                2-0
                2-0
                2-1
                2-0
                5
                1
                2 JURJE ALEX DORU ALMASU MARE
                1-2
                0-2
                2-1
                2-0
                2-0
                3
                3
                3 SZALAY LIVIU ORADEA
                0-2
                2-0
                2-1
                2-0
                2-0
                4
                2
                4 BARLEA RADU ORADEA
                0-2
                1-2
                1-2
                2-0
                2-0
                2
                4
                5 BOITOS RODICA ORADEA
                1-2
                0-2
                0-2
                0-2
                0-2
                0
                6 BARNA CIPRIAN ORADEA
                0-2
                0-2
                0-2
                0-2
                2-0
                1
                Gr.inferioara nr. 3
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                5
                6
                V
                Loc
                1 BALOGH ATTILA ORADEA
                1-2
                2-1
                2-1
                2-0
                2-0
                4
                2
                2 SIMU MARIUS ORADEA
                2-1
                2-0
                0-2
                2-0
                2-0
                4
                1
                3 CURPAS IOAN ORADEA
                1-2
                0-2
                1-2
                2-0
                2-0
                2
                4
                4 MERAI JANOS ORADEA
                1-2
                2-0
                2-1
                1-2
                2-0
                3
                3
                5 TUTOS CSABA MARGHITA
                0-2
                0-2
                0-2
                2-1
                2-0
                2
                6 MOLDOVAN ANDREI ORADEA
                0-2
                0-2
                0-2
                0-2
                0-2
                0
                Gr.inferioara nr. 4
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                5
                6
                V
                Loc
                1 VAIDA SORIN ORADEA
                2-0
                2-0
                2-0
                2-0
                2-0
                5
                1
                2 SABADAS DINU ORADEA
                0-2
                1-2
                2-1
                2-0
                2-0
                3
                2
                3 CHEREGI NELU ORADEA
                0-2
                2-1
                1-2
                2-1
                2-0
                3
                4
                4 COSTEA CONSTANTIN ORADEA
                0-2
                1-2
                2-1
                2-0
                2-0
                3
                3
                5 DINESCU DAN ORADEA
                0-2
                0-2
                1-2
                0-2
                2-0
                1
                6 ROPONCEA GABRIEL MARGHITA
                0-2
                0-2
                0-2
                0-2
                0-2
                0
                Gr.inferioara nr. 5
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                5
                6
                V
                Loc
                1 TAILBOT FRANCOIS ORADEA
                1-2
                2-0
                2-0
                2-0
                2-0
                4
                2
                2 CODAU VLAD ORADEA
                2-1
                2-0
                2-0
                2-0
                2-0
                5
                1
                3 POP GABRIEL ORADEA
                0-2
                0-2
                2-0
                2-0
                0-2
                2
                3
                4 POP FLORIN ORADEA
                0-2
                0-2
                0-2
                0-2
                0-2
                0
                5 ROATIS GHEORGHE ORADEA
                0-2
                0-2
                0-2
                2-0
                2-0
                2
                4
                6 MAGHIAR ALIN ORADEA
                0-2
                0-2
                2-0
                2-0
                0-2
                2
                Gr.inferioara nr. 6
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                5
                6
                V
                Loc
                1 TIC IOAN ORADEA
                2-1
                2-0
                2-0
                2-0
                2-0
                5
                1
                2 COTCA DACIAN ORADEA
                1-2
                1-2
                2-0
                2-0
                2-0
                3
                3
                3 LUP SILVIU ORADEA
                0-2
                2-1
                2-0
                2-0
                2-0
                4
                2
                4 SEICA GHEORGHE ORADEA
                0-2
                0-2
                0-2
                2-1
                0-2
                1
                5 GUIAS CRISTIAN ORADEA
                0-2
                0-2
                0-2
                1-2
                0-2
                0
                6 CEVEI PETRE ORADEA
                0-2
                0-2
                0-2
                2-0
                2-0
                2
                4
                Grupe superioare TRN FORESTA#204

                Gr.superioara nr. 1
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                V
                Loc
                1 VARADI MARK ORADEA
                2-3
                3-0
                1
                2
                2 COSTEA CONSTANTIN ORADEA
                3-2
                3-1
                2
                1
                3 POP GABRIEL ORADEA
                0-3
                1-3
                0
                4
                Gr.superioara nr. 2
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                V
                Loc
                1 SAVU CRISTIAN ORADEA
                3-0
                3-2
                2
                1
                2 MERAI JANOS ORADEA
                0-3
                0-3
                0
                3 COTCA DACIAN ORADEA
                2-3
                3-0
                1
                2
                4
                Gr.superioara nr. 3
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                V
                Loc
                1 SIMU MARIUS ORADEA
                0-3
                3-0
                1
                2
                2 JURJE ALEX DORU ALMASU MARE
                3-0
                3-0
                2
                1
                3 CEVEI PETRE ORADEA
                0-3
                0-3
                0
                4
                Gr.superioara nr. 4
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                V
                Loc
                1 VAIDA SORIN ORADEA
                1-3
                3-0
                1
                2
                2 GERGELY ANTON ORADEA
                3-1
                3-1
                2
                1
                3 ROATIS GHEORGHE ORADEA
                0-3
                1-3
                0
                4
                Gr.superioara nr. 5
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                V
                Loc
                1 CODAU VLAD ORADEA
                3-0
                3-1
                2
                1
                2 CATUNEANU GEORGE ORADEA
                0-3
                3-1
                1
                2
                3 CHEREGI NELU ORADEA
                1-3
                1-3
                0
                4
                Gr.superioara nr. 6
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                V
                Loc
                1 TIC IOAN ORADEA
                3-0
                3-1
                2
                1
                2 SZALAY LIVIU ORADEA
                0-3
                3-1
                1
                2
                3 CURPAS IOAN ORADEA
                1-3
                1-3
                0
                4
                Gr.superioara nr. 7
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                V
                Loc
                1 LUP SILVIU ORADEA
                0-3
                3-0
                1
                2
                2 BALOGH ATTILA ORADEA
                3-0
                3-0
                2
                1
                3 BARLEA RADU ORADEA
                0-3
                0-3
                0
                4
                Gr.superioara nr. 8
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                V
                Loc
                1 TAILBOT FRANCOIS ORADEA
                3-1
                3-1
                2
                1
                2 SABADAS DINU ORADEA
                1-3
                3-0
                1
                2
                3 VARKONYI AMALIA ORADEA
                1-3
                0-3
                0
                4
                Calificati in eliminatorii - TRN FORESTA#204
                1 Costea Constantin Varadi Mark
                2 Savu Cristian Cotca Dacian
                3 Jurje Alex Doru Simu Marius
                4 Gergely Anton Vaida Sorin
                5 Codau Vlad Catuneanu George
                6 Tic Ioan Szalay Liviu
                7 Balogh Attila Lup Silviu
                8 Tailbot Francois Sabadas Dinu


                Eliminatorii TRN FORESTA#204
                1. Costea Constantin
                -------------------- Szalay Liviu 3-1
                16. Szalay Liviu
                ---------------------------------------- Szalay Liviu 3-0
                9. Simu Marius
                -------------------- Tailbot Francois 3-1
                8. Tailbot Francois
                ------------------------------------------------------------ Gergely Anton 3-0
                5. Codau Vlad
                -------------------- Codau Vlad 3-0
                12. Lup Silviu
                ---------------------------------------- Gergely Anton 3-0
                13. Cotca Dacian
                -------------------- Gergely Anton 3-0
                4. Gergely Anton

                . -------------------------------------------------------------------------------- Gergely Anton 3-2

                3. Jurje Alex Doru
                -------------------- Jurje Alex Doru 3-0
                14. Catuneanu George
                ---------------------------------------- Jurje Alex Doru 3-2
                11. Varadi Mark
                -------------------- Tic Ioan 3-0
                6. Tic Ioan
                ------------------------------------------------------------ Savu Cristian 3-2
                7. Balogh Attila
                -------------------- Balogh Attila 3-0
                10. Vaida Sorin
                ---------------------------------------- Savu Cristian 3-2
                15. Sabadas Dinu
                -------------------- Savu Cristian 3-0
                2. Savu Cristian


                Finala mica - TRN FORESTA#204

                Szalay Liviu
                -------------------- Jurje Alex Doru 3-1
                Jurje Alex Doru

                Clasament TRN FORESTA#204

                1. Gergely Anton - Oradea
                2. Savu Cristian - Oradea
                3 -- 4
                Jurje Alex Doru - Almasu Mare
                Szalay Liviu - Oradea
                5 -- 8
                Codau Vlad - Oradea
                Balogh Attila - Oradea
                Tic Ioan - Oradea
                Tailbot Francois - Oradea
                9 -- 16
                Cotca Dacian - Oradea
                Sabadas Dinu - Oradea
                Catuneanu George - Oradea
                Costea Constantin - Oradea
                Lup Silviu - Oradea
                Vaida Sorin - Oradea
                Varadi Mark - Oradea
                Simu Marius - Oradea
                17 -- 24 0v gr.sup.
                Curpas Ioan - Oradea
                Roatis Gheorghe - Oradea
                Cheregi Nelu - Oradea
                Varkonyi Amalia - Oradea
                Pop Gabriel - Oradea
                Cevei Petre - Oradea
                Merai Janos - Oradea
                Barlea Radu - Oradea
                25 -- 26 2v gr.inf.
                Tutos Csaba - Marghita
                Maghiar Alin - Oradea
                27 -- 30 1v gr.inf.
                Culda Andrei - Oradea
                Seica Gheorghe - Oradea
                Dinescu Dan - Oradea
                Barna Ciprian - Oradea
                31 -- 35 0v gr.inf.
                Guias Cristian - Oradea
                Boitos Rodica - Oradea
                Moldovan Andrei - Oradea
                Pop Florin - Oradea
                Roponcea Gabriel - Marghita

                Ultima editare de King Pong Oradea; 05.ian.2019, 02:29.
                Club King Pong Oradea
                www.kingpong.ro
                0359 181 232

                Comentariu


                • Bună seara!



                  Inscrieri TRN FORESTA#205 - on 2019. 01. 11. at 22:33:34

                  1. Gergely Anton, Oradea, 479 - 41,13 - E
                  2. Tailbot Francois, Oradea, 534 - 40,95 - E
                  3. Tic Ioan, Oradea, 41 - 35,33 - E
                  4. Jurje Alex Doru, Almasu Mare, 268 - 35,28 - E
                  5. Balogh Attila, Oradea, 289 - 32,16 - O
                  6. Vaida Sorin, Oradea, 58 - 31,93 - OW
                  7. Merai Janos, Oradea, 884 - 31,7 - O
                  8. Szalay Liviu, Oradea, 152 - 30,8 - O
                  9. Cotca Dacian, Oradea, 362 - 28,44 - O
                  10. Sabadas Dinu, Oradea, 598 - 28,23 - O
                  11. Curpas Ioan, Oradea, 155 - 25,59 - OW
                  12. Fabian Wilhelm, Oradea, 867 - 24,3 - OW
                  13. Birtalan Laszlo, Oradea, 180 - 23,78 - OW
                  14. Sas Tibor, Oradea, 1151 - 16,1 - A
                  15. Pop Alexandru, Oradea, 490 - 15,91 - A
                  16. Costea Constantin, Oradea, 1534 - 15,8 - A
                  17. Cheregi Nelu, Oradea, 1014 - 15,6 - A
                  18. Pop Gabriel, Oradea, 739 - 12,55 - A
                  19. Maxim Alexandru, Oradea, 1930 - 12,1 - A
                  20. Catuneanu George, Oradea, 1335 - 11,93 - A
                  21. Culda Andrei, Oradea, 1260 - 9,65 - I
                  22. Guias Cristian, Oradea, 2195 - 9,6 - I
                  23. Seica Gheorghe, Oradea, 1219 - 7,25 - I
                  24. Boitos Rodica, Oradea, 2007 - 5 - IF
                  25. Dinescu Dan, Oradea, 1685 - 4 - I
                  26. Moldovan Andrei, Oradea, 1961 - 4 - I
                  27. Simu Marius, Oradea, 1922 - 0 - A
                  28. Horvath Tibor, Oradea, 2467 - 0 - E
                  29. Pop Florin, Oradea, 2616 - 0 - A
                  30. Maghiar Alin, Oradea, 3968 - 0 - A
                  31. Dobrai Balazs, Satu Mare, 5004 - 0 - A
                  32. Tutos Csaba, Oradea, 5005 - 0 - A

                  Grupe inferioare TRN FORESTA#205

                  Gr.inferioara nr. 1
                  Nume si prenume Localitate
                  1
                  2
                  3
                  4
                  5
                  6
                  V
                  Loc
                  1 GERGELY ANTON ORADEA
                  1-2
                  2-0
                  2-0
                  2-0
                  2-0
                  4
                  2
                  2 CATUNEANU GEORGE ORADEA
                  2-1
                  2-1
                  2-0
                  0-2
                  2-1
                  4
                  1
                  3 CULDA ANDREI ORADEA
                  0-2
                  1-2
                  2-1
                  2-1
                  2-1
                  3
                  3
                  4 POP ALEXANDRU ORADEA
                  0-2
                  0-2
                  1-2
                  0-2
                  0-2
                  0
                  5 TUTOS CSABA ORADEA
                  0-2
                  2-0
                  1-2
                  2-0
                  2-0
                  3
                  4
                  6 DOBRAI BALAZS SATU MARE
                  0-2
                  1-2
                  1-2
                  2-0
                  0-2
                  1
                  Gr.inferioara nr. 2
                  Nume si prenume Localitate
                  1
                  2
                  3
                  4
                  5
                  6
                  V
                  Loc
                  1 BALOGH ATTILA ORADEA
                  2-0
                  2-0
                  2-0
                  2-0
                  2-0
                  5
                  1
                  2 CURPAS IOAN ORADEA
                  0-2
                  2-1
                  2-0
                  2-0
                  0-2
                  3
                  3
                  3 SAS TIBOR ORADEA
                  0-2
                  1-2
                  2-0
                  2-0
                  0-2
                  2
                  4
                  4 MOLDOVAN ANDREI ORADEA
                  0-2
                  0-2
                  0-2
                  2-1
                  0-2
                  1
                  5 DINESCU DAN ORADEA
                  0-2
                  0-2
                  0-2
                  1-2
                  0-2
                  0
                  6 HORVATH TIBOR ORADEA
                  0-2
                  2-0
                  2-0
                  2-0
                  2-0
                  4
                  2
                  Gr.inferioara nr. 3
                  Nume si prenume Localitate
                  1
                  2
                  3
                  4
                  5
                  6
                  V
                  Loc
                  1 JURJE ALEX DORU ALMASU MARE
                  2-0
                  2-1
                  2-1
                  2-0
                  4
                  1
                  2 MERAI JANOS ORADEA
                  0-2
                  2-0
                  0-2
                  0-2
                  1
                  3
                  3 CHEREGI NELU ORADEA
                  1-2
                  0-2
                  1-2
                  2-0
                  1
                  4
                  4 FABIAN WILHELM ORADEA
                  1-2
                  2-0
                  2-1
                  2-0
                  3
                  2
                  5 GUIAS CRISTIAN ORADEA
                  0-2
                  2-0
                  0-2
                  0-2
                  1
                  6
                  Gr.inferioara nr. 4
                  Nume si prenume Localitate
                  1
                  2
                  3
                  4
                  5
                  6
                  V
                  Loc
                  1 VAIDA SORIN ORADEA
                  2-1
                  1-2
                  2-1
                  2-0
                  3
                  2
                  2 SIMU MARIUS ORADEA
                  1-2
                  2-1
                  2-0
                  2-0
                  3
                  1
                  3 SZALAY LIVIU ORADEA
                  2-1
                  1-2
                  2-0
                  2-0
                  3
                  3
                  4 COSTEA CONSTANTIN ORADEA
                  1-2
                  0-2
                  0-2
                  2-0
                  1
                  4
                  5 MAGHIAR ALIN ORADEA
                  0-2
                  0-2
                  0-2
                  0-2
                  0
                  6
                  Gr.inferioara nr. 5
                  Nume si prenume Localitate
                  1
                  2
                  3
                  4
                  5
                  6
                  V
                  Loc
                  1 TAILBOT FRANCOIS ORADEA
                  2-1
                  2-0
                  2-1
                  2-0
                  4
                  1
                  2 SABADAS DINU ORADEA
                  1-2
                  2-0
                  2-0
                  2-0
                  3
                  2
                  3 POP GABRIEL ORADEA
                  0-2
                  0-2
                  2-0
                  2-0
                  2
                  3
                  4 POP FLORIN ORADEA
                  1-2
                  0-2
                  0-2
                  2-0
                  1
                  4
                  5 BOITOS RODICA ORADEA
                  0-2
                  0-2
                  0-2
                  0-2
                  0
                  6
                  Gr.inferioara nr. 6
                  Nume si prenume Localitate
                  1
                  2
                  3
                  4
                  5
                  6
                  V
                  Loc
                  1 TIC IOAN ORADEA
                  2-1
                  2-0
                  2-0
                  2-0
                  4
                  1
                  2 BIRTALAN LASZLO ORADEA
                  1-2
                  2-0
                  2-0
                  2-1
                  3
                  2
                  3 SEICA GHEORGHE ORADEA
                  0-2
                  0-2
                  0-2
                  0-2
                  0
                  4 MAXIM ALEXANDRU ORADEA
                  0-2
                  0-2
                  2-0
                  0-2
                  1
                  4
                  5 COTCA DACIAN ORADEA
                  0-2
                  1-2
                  2-0
                  2-0
                  2
                  3
                  6
                  Grupe superioare TRN FORESTA#205

                  Gr.superioara nr. 1
                  Nume si prenume Localitate
                  1
                  2
                  3
                  4
                  V
                  Loc
                  1 CATUNEANU GEORGE ORADEA
                  0-3
                  1-3
                  0
                  2 SZALAY LIVIU ORADEA
                  3-0
                  3-0
                  2
                  1
                  3 POP GABRIEL ORADEA
                  3-1
                  0-3
                  1
                  2
                  4
                  Gr.superioara nr. 2
                  Nume si prenume Localitate
                  1
                  2
                  3
                  4
                  V
                  Loc
                  1 BALOGH ATTILA ORADEA
                  3-1
                  3-1
                  2
                  1
                  2 MERAI JANOS ORADEA
                  1-3
                  0-3
                  0
                  3 COTCA DACIAN ORADEA
                  1-3
                  3-0
                  1
                  2
                  4
                  Gr.superioara nr. 3
                  Nume si prenume Localitate
                  1
                  2
                  3
                  4
                  V
                  Loc
                  1 JURJE ALEX DORU ALMASU MARE
                  3-1
                  3-0
                  2
                  1
                  2 CURPAS IOAN ORADEA
                  1-3
                  3-0
                  1
                  2
                  3 MAXIM ALEXANDRU ORADEA
                  0-3
                  0-3
                  0
                  4
                  Gr.superioara nr. 4
                  Nume si prenume Localitate
                  1
                  2
                  3
                  4
                  V
                  Loc
                  1 SIMU MARIUS ORADEA
                  3-0
                  3-0
                  2
                  1
                  2 CULDA ANDREI ORADEA
                  0-3
                  3-0
                  1
                  2
                  3 POP FLORIN ORADEA
                  0-3
                  0-3
                  0
                  4
                  Gr.superioara nr. 5
                  Nume si prenume Localitate
                  1
                  2
                  3
                  4
                  V
                  Loc
                  1 TAILBOT FRANCOIS ORADEA
                  0-3
                  3-0
                  1
                  2
                  2 GERGELY ANTON ORADEA
                  3-0
                  3-1
                  2
                  1
                  3 COSTEA CONSTANTIN ORADEA
                  0-3
                  1-3
                  0
                  4
                  Gr.superioara nr. 6
                  Nume si prenume Localitate
                  1
                  2
                  3
                  4
                  V
                  Loc
                  1 TIC IOAN ORADEA
                  3-1
                  3-1
                  2
                  1
                  2 HORVATH TIBOR ORADEA
                  1-3
                  3-0
                  1
                  2
                  3 CHEREGI NELU ORADEA
                  1-3
                  0-3
                  0
                  4
                  Gr.superioara nr. 7
                  Nume si prenume Localitate
                  1
                  2
                  3
                  4
                  V
                  Loc
                  1 BIRTALAN LASZLO ORADEA
                  3-2
                  3-0
                  2
                  1
                  2 FABIAN WILHELM ORADEA
                  2-3
                  3-2
                  1
                  2
                  3 SAS TIBOR ORADEA
                  0-3
                  2-3
                  0
                  4
                  Gr.superioara nr. 8
                  Nume si prenume Localitate
                  1
                  2
                  3
                  4
                  V
                  Loc
                  1 SABADAS DINU ORADEA
                  3-1
                  1-3
                  1
                  2
                  2 VAIDA SORIN ORADEA
                  1-3
                  3-0
                  1
                  1
                  3 TUTOS CSABA ORADEA
                  3-1
                  0-3
                  1
                  4
                  Eliminatorii TRN FORESTA#205
                  1. Szalay Liviu
                  -------------------- Curpas Ioan 3-1
                  16. Curpas Ioan
                  ---------------------------------------- Vaida Sorin 3-1
                  9. Fabian Wilhelm
                  -------------------- Vaida Sorin 3-0
                  8. Vaida Sorin
                  ------------------------------------------------------------ Gergely Anton 3-2
                  5. Gergely Anton
                  -------------------- Gergely Anton 3-2
                  12. Horvath Tibor
                  ---------------------------------------- Gergely Anton 3-1
                  13. Cotca Dacian
                  -------------------- Cotca Dacian 3-1
                  4. Simu Marius

                  . -------------------------------------------------------------------------------- Gergely Anton 3-1

                  3. Jurje Alex Doru
                  -------------------- Jurje Alex Doru 3-0
                  14. Sabadas Dinu
                  ---------------------------------------- Tic Ioan 3-1
                  11. Culda Andrei
                  -------------------- Tic Ioan 3-0
                  6. Tic Ioan
                  ------------------------------------------------------------ Tailbot Francois 3-0
                  7. Birtalan Laszlo
                  -------------------- Birtalan Laszlo 3-0
                  10. Pop Gabriel
                  ---------------------------------------- Tailbot Francois 3-0
                  15. Tailbot Francois
                  -------------------- Tailbot Francois 3-1
                  2. Balogh Attila


                  Finala mica - TRN FORESTA#205

                  Vaida Sorin
                  -------------------- Vaida Sorin 3-2
                  Tic Ioan


                  Clasament TRN FORESTA#205

                  1. Gergely Anton - Oradea
                  2. Tailbot Francois - Oradea
                  3 -- 4
                  Vaida Sorin - Oradea
                  Tic Ioan - Oradea
                  5 -- 8
                  Cotca Dacian - Oradea
                  Birtalan Laszlo - Oradea
                  Curpas Ioan - Oradea
                  Jurje Alex Doru - Almasu Mare
                  9 -- 16
                  Horvath Tibor - Oradea
                  Balogh Attila - Oradea
                  Fabian Wilhelm - Oradea
                  Culda Andrei - Oradea
                  Simu Marius - Oradea
                  Pop Gabriel - Oradea
                  Szalay Liviu - Oradea
                  Sabadas Dinu - Oradea
                  17 -- 1v gr.sup.
                  Tutos Csaba - Oradea
                  18 -- 24 0v gr.sup.
                  Sas Tibor - Oradea
                  Costea Constantin - Oradea
                  Cheregi Nelu - Oradea
                  Maxim Alexandru - Oradea
                  Catuneanu George - Oradea
                  Pop Florin - Oradea
                  Merai Janos - Oradea
                  25 -- 27 1v gr.inf.
                  Guias Cristian - Oradea
                  Moldovan Andrei - Oradea
                  Dobrai Balazs - Satu Mare
                  28 -- 32 0v gr.inf.
                  Pop Alexandru - Oradea
                  Seica Gheorghe - Oradea
                  Boitos Rodica - Oradea
                  Dinescu Dan - Oradea
                  Maghiar Alin - Oradea





                  Ultima editare de King Pong Oradea; 11.ian.2019, 23:40.
                  Club King Pong Oradea
                  www.kingpong.ro
                  0359 181 232

                  Comentariu


                  • Buna seara!



                    Inscrieri TRN FORESTA#206 - on 2019. 01. 17. at 22:27:18

                    1. Gergely Anton, Oradea, 479 - 41,13 - E
                    2. Tailbot Francois, Oradea, 534 - 40,95 - E
                    3. Savu Cristian, Oradea, 18 - 37,94 - E
                    4. Tic Ioan, Oradea, 41 - 35,33 - E
                    5. Balogh Attila, Oradea, 289 - 32,16 - O
                    6. Codau Vlad, Oradea, 277 - 31,95 - O
                    7. Vaida Sorin, Oradea, 58 - 31,93 - OW
                    8. Merai Janos, Oradea, 884 - 31,7 - O
                    9. Sabadas Dinu, Oradea, 598 - 28,23 - O
                    10. Curpas Ioan, Oradea, 155 - 25,59 - OW
                    11. Birtalan Laszlo, Oradea, 180 - 23,78 - OW
                    12. Halasz Peter, Oradea, 1200 - 19,3 - A
                    13. Cavasdan Doru, Oradea, 1243 - 18 - A
                    14. Roatis Gheorghe, Oradea, 1192 - 17,8 - A
                    15. Sas Tibor, Oradea, 1151 - 16,1 - A
                    16. Costea Constantin, Oradea, 1534 - 15,8 - A
                    17. Cheregi Nelu, Oradea, 1014 - 15,6 - A
                    18. Antal Cornel, Oradea, 1354 - 14 - A
                    19. Varkonyi Amalia, Oradea, 1382 - 12,6 - AF
                    20. Pop Gabriel, Oradea, 739 - 12,55 - A
                    21. Catuneanu George, Oradea, 1335 - 11,93 - A
                    22. Ratiu Adrian, Oradea, 1655 - 9,85 - I
                    23. Culda Andrei, Oradea, 1260 - 9,65 - I
                    24. Guias Cristian, Oradea, 2195 - 9,6 - I
                    25. Presecan Doru, Oradea, 1215 - 7,65 - I
                    26. Boitos Rodica, Oradea, 2007 - 5 - IF
                    27. Moldovan Andrei, Oradea, 1961 - 4 - I
                    28. Andre Andrea, Oradea, 3013 - 0 - AF
                    29. Maghiar Alin, Oradea, 3968 - 0 - A
                    30. Tutos Csaba, Oradea, 5005 - 0 - A

                    Grupe inferioare TRN FORESTA#206

                    Gr.inferioara nr. 1
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    5
                    6
                    V
                    Loc
                    1 GERGELY ANTON ORADEA
                    2-0
                    2-0
                    2-1
                    2-1
                    2-1
                    5
                    1
                    2 ANTAL CORNEL ORADEA
                    0-2
                    2-1
                    2-1
                    2-0
                    2-0
                    4
                    2
                    3 CHEREGI NELU ORADEA
                    0-2
                    1-2
                    2-0
                    0-2
                    2-0
                    2
                    3
                    4 POP GABRIEL ORADEA
                    1-2
                    1-2
                    0-2
                    2-0
                    2-1
                    2
                    4
                    5 ROATIS GHEORGHE ORADEA
                    1-2
                    0-2
                    2-0
                    0-2
                    1-2
                    1
                    6 ANDRE ANDREA ORADEA
                    1-2
                    0-2
                    0-2
                    1-2
                    2-1
                    1
                    Gr.inferioara nr. 2
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    5
                    6
                    V
                    Loc
                    1 SAVU CRISTIAN ORADEA
                    2-0
                    2-1
                    2-0
                    2-1
                    2-0
                    5
                    1
                    2 SABADAS DINU ORADEA
                    0-2
                    2-1
                    2-1
                    2-0
                    2-1
                    4
                    2
                    3 SAS TIBOR ORADEA
                    1-2
                    1-2
                    2-0
                    2-1
                    2-1
                    3
                    3
                    4 PRESECAN DORU ORADEA
                    0-2
                    1-2
                    0-2
                    1-2
                    1-2
                    0
                    5 TUTOS CSABA ORADEA
                    1-2
                    0-2
                    1-2
                    2-1
                    2-0
                    2
                    4
                    6 GUIAS CRISTIAN ORADEA
                    0-2
                    1-2
                    1-2
                    2-1
                    0-2
                    1
                    Gr.inferioara nr. 3
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    5
                    6
                    V
                    Loc
                    1 BALOGH ATTILA ORADEA
                    2-0
                    2-0
                    2-0
                    2-0
                    2-0
                    5
                    1
                    2 BIRTALAN LASZLO ORADEA
                    0-2
                    1-2
                    1-2
                    2-0
                    2-0
                    2
                    4
                    3 CATUNEANU GEORGE ORADEA
                    0-2
                    2-1
                    2-1
                    2-1
                    2-0
                    4
                    2
                    4 HALASZ PETER ORADEA
                    0-2
                    2-1
                    1-2
                    2-0
                    2-0
                    3
                    3
                    5 BOITOS RODICA ORADEA
                    0-2
                    0-2
                    1-2
                    0-2
                    1-2
                    0
                    6 MAGHIAR ALIN ORADEA
                    0-2
                    0-2
                    0-2
                    0-2
                    2-1
                    1
                    Gr.inferioara nr. 4
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    5
                    6
                    V
                    Loc
                    1 VAIDA SORIN ORADEA
                    1-2
                    2-0
                    2-0
                    2-0
                    2-0
                    4
                    2
                    2 CODAU VLAD ORADEA
                    2-1
                    2-1
                    2-0
                    2-0
                    2-0
                    5
                    1
                    3 CURPAS IOAN ORADEA
                    0-2
                    1-2
                    2-1
                    1-2
                    2-1
                    2
                    3
                    4 CAVASDAN DORU ORADEA
                    0-2
                    0-2
                    1-2
                    2-0
                    2-0
                    2
                    4
                    5 VARKONYI AMALIA ORADEA
                    0-2
                    0-2
                    2-1
                    0-2
                    0-2
                    1
                    6 RATIU ADRIAN ORADEA
                    0-2
                    0-2
                    1-2
                    0-2
                    2-0
                    1
                    Gr.inferioara nr. 5
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    5
                    6
                    V
                    Loc
                    1 TAILBOT FRANCOIS ORADEA
                    2-1
                    1-2
                    2-0
                    2-0
                    2-0
                    4
                    1
                    2 TIC IOAN ORADEA
                    1-2
                    2-0
                    2-0
                    2-0
                    2-1
                    4
                    2
                    3 MERAI JANOS ORADEA
                    2-1
                    0-2
                    1-2
                    2-0
                    2-0
                    3
                    4
                    4 COSTEA CONSTANTIN ORADEA
                    0-2
                    0-2
                    2-1
                    2-0
                    2-0
                    3
                    3
                    5 MOLDOVAN ANDREI ORADEA
                    0-2
                    0-2
                    0-2
                    0-2
                    0-2
                    0
                    6 CULDA ANDREI ORADEA
                    0-2
                    1-2
                    0-2
                    0-2
                    2-0
                    1
                    Grupe superioare TRN FORESTA#206

                    Gr.superioara nr. 1
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    V
                    Loc
                    1 GERGELY ANTON ORADEA
                    3-0
                    3-0
                    3-0
                    3
                    1
                    2 CATUNEANU GEORGE ORADEA
                    0-3
                    1-3
                    3-2
                    1
                    3 SAS TIBOR ORADEA
                    0-3
                    3-1
                    0-3
                    1
                    4 CAVASDAN DORU ORADEA
                    0-3
                    2-3
                    3-0
                    1
                    2
                    Gr.superioara nr. 2
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    V
                    Loc
                    1 SAVU CRISTIAN ORADEA
                    3-2
                    3-1
                    3-1
                    3
                    1
                    2 VAIDA SORIN ORADEA
                    2-3
                    3-1
                    3-1
                    2
                    2
                    3 HALASZ PETER ORADEA
                    1-3
                    1-3
                    0-3
                    0
                    4 MERAI JANOS ORADEA
                    1-3
                    1-3
                    3-0
                    1
                    Gr.superioara nr. 3
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    V
                    Loc
                    1 BALOGH ATTILA ORADEA
                    1-3
                    3-0
                    3-1
                    2
                    2
                    2 TIC IOAN ORADEA
                    3-1
                    3-1
                    3-0
                    3
                    1
                    3 CURPAS IOAN ORADEA
                    0-3
                    1-3
                    3-1
                    1
                    4 POP GABRIEL ORADEA
                    1-3
                    0-3
                    1-3
                    0
                    Gr.superioara nr. 4
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    V
                    Loc
                    1 CODAU VLAD ORADEA
                    2-3
                    3-1
                    3-0
                    2
                    1
                    2 ANTAL CORNEL ORADEA
                    3-2
                    1-3
                    3-0
                    2
                    3 COSTEA CONSTANTIN ORADEA
                    1-3
                    3-1
                    3-0
                    2
                    2
                    4 TUTOS CSABA ORADEA
                    0-3
                    0-3
                    0-3
                    0
                    Gr.superioara nr. 5
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    V
                    Loc
                    1 TAILBOT FRANCOIS ORADEA
                    3-2
                    3-0
                    3-1
                    3
                    1
                    2 SABADAS DINU ORADEA
                    2-3
                    3-1
                    2-3
                    1
                    3 CHEREGI NELU ORADEA
                    0-3
                    1-3
                    0-3
                    0
                    4 BIRTALAN LASZLO ORADEA
                    1-3
                    3-2
                    3-0
                    2
                    2
                    Eliminatorii TRN FORESTA#206
                    1. Gergely Anton
                    -------------------- Gergely Anton 3-0
                    16. Bye
                    ---------------------------------------- Gergely Anton 3-1
                    9. Vaida Sorin
                    -------------------- Balogh Attila 3-0
                    8. Balogh Attila
                    ------------------------------------------------------------ Gergely Anton 3-1
                    5. Tailbot Francois
                    -------------------- Tailbot Francois 3-0
                    12. Bye
                    ---------------------------------------- Tailbot Francois 3-2
                    13. Bye
                    -------------------- Codau Vlad 3-0
                    4. Codau Vlad

                    . -------------------------------------------------------------------------------- Gergely Anton 3-2

                    3. Tic Ioan
                    -------------------- Tic Ioan 3-0
                    14. Bye
                    ---------------------------------------- Tic Ioan 3-0
                    11. Bye
                    -------------------- Cavasdan Doru 3-0
                    6. Cavasdan Doru
                    ------------------------------------------------------------ Savu Cristian 3-0
                    7. Costea Constantin
                    -------------------- Birtalan Laszlo 3-2
                    10. Birtalan Laszlo
                    ---------------------------------------- Savu Cristian 3-1
                    15. Bye
                    -------------------- Savu Cristian 3-0
                    2. Savu Cristian


                    Finala mica - TRN FORESTA#206

                    Tailbot Francois
                    -------------------- Tic Ioan 3-1
                    Tic Ioan

                    Clasament TRN FORESTA#206

                    1. Gergely Anton - Oradea
                    2. Savu Cristian - Oradea
                    3 -- 4
                    Tic Ioan - Oradea
                    Tailbot Francois - Oradea
                    5 -- 8
                    Balogh Attila - Oradea
                    Birtalan Laszlo - Oradea
                    Cavasdan Doru - Oradea
                    Codau Vlad - Oradea
                    9 -- 10
                    Vaida Sorin - Oradea
                    Costea Constantin - Oradea
                    11 -- 2v gr.sup.
                    Antal Cornel - Oradea
                    12 -- 16 1v gr.sup.
                    Sabadas Dinu - Oradea
                    Curpas Ioan - Oradea
                    Sas Tibor - Oradea
                    Catuneanu George - Oradea
                    Merai Janos - Oradea
                    17 -- 20 0v gr.sup.
                    Halasz Peter - Oradea
                    Cheregi Nelu - Oradea
                    Pop Gabriel - Oradea
                    Tutos Csaba - Oradea
                    21 -- 27 1v gr.inf.
                    Roatis Gheorghe - Oradea
                    Varkonyi Amalia - Oradea
                    Ratiu Adrian - Oradea
                    Culda Andrei - Oradea
                    Guias Cristian - Oradea
                    Andre Andrea - Oradea
                    Maghiar Alin - Oradea
                    28 -- 30 0v gr.inf.
                    Presecan Doru - Oradea
                    Boitos Rodica - Oradea
                    Moldovan Andrei - Oradea




                    Ultima editare de King Pong Oradea; 17.ian.2019, 23:52.
                    Club King Pong Oradea
                    www.kingpong.ro
                    0359 181 232

                    Comentariu


                    • Bună seara!





                      Inscrieri TRN FORESTA#207 - on 2019. 01. 25. at 23:04:09

                      1. Gergely Anton, Oradea, 479 - 41,13 - E
                      2. Savu Cristian, Oradea, 18 - 37,94 - E
                      3. Craciun Calin, Oradea, 129 - 36,4 - E
                      4. Tic Ioan, Oradea, 41 - 35,33 - E
                      5. Birtalan Robert, Oradea, 279 - 32,16 - O
                      6. Balogh Attila, Oradea, 289 - 32,16 - O
                      7. Codau Vlad, Oradea, 277 - 31,95 - O
                      8. Vaida Sorin, Oradea, 58 - 31,93 - OW
                      9. Merai Janos, Oradea, 884 - 31,7 - O
                      10. Szalay Liviu, Oradea, 152 - 30,8 - O
                      11. Cotca Dacian, Oradea, 362 - 28,44 - O
                      12. Sabadas Dinu, Oradea, 598 - 28,23 - O
                      13. Curpas Ioan, Oradea, 155 - 25,59 - OW
                      14. Birtalan Laszlo, Oradea, 180 - 23,78 - OW
                      15. Halasz Peter, Oradea, 1200 - 19,3 - A
                      16. Cavasdan Doru, Oradea, 1243 - 18 - A
                      17. Roatis Gheorghe, Oradea, 1192 - 17,8 - A
                      18. Sabau Catalin, Oradea, 749 - 15,93 - A
                      19. Costea Constantin, Oradea, 1534 - 15,8 - A
                      20. Cheregi Nelu, Oradea, 1014 - 15,6 - A
                      21. Antal Cornel, Oradea, 1354 - 14 - A
                      22. Lup Silviu, Oradea, 1821 - 12,6 - A
                      23. Pop Gabriel, Oradea, 739 - 12,55 - A
                      24. Ratiu Adrian, Oradea, 1655 - 9,85 - I
                      25. Culda Andrei, Oradea, 1260 - 9,65 - I
                      26. Guias Cristian, Oradea, 2195 - 9,6 - I
                      27. Seica Gheorghe, Oradea, 1219 - 7,25 - I
                      28. Boitos Rodica, Oradea, 2007 - 5 - IF
                      29. Dinescu Dan, Oradea, 1685 - 4 - I
                      30. Moldovan Andrei, Oradea, 1961 - 4 - I
                      31. Simu Marius, Oradea, 1922 - 0 - A
                      32. Pop Florin, Oradea, 2616 - 0 - A
                      33. Sabau Liviu, Oradea, 2952 - 0 - A
                      34. Andre Andrea, Oradea, 3013 - 0 - AF
                      35. Maghiar Alin, Oradea, 3968 - 0 - A
                      36. Tutos Csaba, Oradea, 5005 - 0 - A
                      37. Szilagyi Zsolt, Oradea, 5006 - 0 - A
                      38. Vurst Laszlo, Oradea, 5007 - 0 - A
                      39. Kadar Jozsef, Oradea, 5008 - 0 - A
                      40. Momen Samar, Palestina, 5009 - 0 - A
                      41. Shakey Gumaa, Palestina, 5010 - 0 - A

                      Grupe inferioare TRN FORESTA#207

                      Gr.inferioara nr. 1
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      7
                      V
                      Loc
                      1 GERGELY ANTON ORADEA
                      2-0
                      2-0
                      2-0
                      2-0
                      2-0
                      2-0
                      6
                      1
                      2 ANTAL CORNEL ORADEA
                      0-2
                      2-1
                      0-2
                      1-2
                      2-0
                      2-0
                      3
                      3
                      3 POP GABRIEL ORADEA
                      0-2
                      1-2
                      0-2
                      1-2
                      2-0
                      0-2
                      1
                      4 BIRTALAN ROBERT ORADEA
                      0-2
                      2-0
                      2-0
                      2-1
                      2-0
                      2-0
                      5
                      2
                      5 TUTOS CSABA ORADEA
                      0-2
                      2-1
                      2-1
                      1-2
                      2-0
                      1-2
                      3
                      4
                      6 DINESCU DAN ORADEA
                      0-2
                      0-2
                      0-2
                      0-2
                      0-2
                      0-2
                      0
                      7 KADAR JOZSEF ORADEA
                      0-2
                      0-2
                      2-0
                      0-2
                      2-1
                      2-0
                      3
                      Gr.inferioara nr. 2
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      7
                      V
                      Loc
                      1 SAVU CRISTIAN ORADEA
                      2-0
                      2-0
                      2-0
                      2-0
                      2-0
                      2-1
                      6
                      1
                      2 SIMU MARIUS ORADEA
                      0-2
                      2-1
                      0-2
                      2-1
                      2-0
                      2-0
                      4
                      4
                      3 SZALAY LIVIU ORADEA
                      0-2
                      1-2
                      2-0
                      2-0
                      2-0
                      2-0
                      4
                      2
                      4 LUP SILVIU ORADEA
                      0-2
                      2-0
                      0-2
                      2-1
                      2-0
                      2-0
                      4
                      3
                      5 SABAU CATALIN ORADEA
                      0-2
                      1-2
                      0-2
                      1-2
                      0-2
                      2-1
                      1
                      6 ROATIS GHEORGHE ORADEA
                      0-2
                      0-2
                      0-2
                      0-2
                      2-0
                      2-0
                      2
                      7 MAGHIAR ALIN ORADEA
                      1-2
                      0-2
                      0-2
                      0-2
                      1-2
                      0-2
                      0
                      Gr.inferioara nr. 3
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      7
                      V
                      Loc
                      1 BALOGH ATTILA ORADEA
                      2-0
                      2-1
                      2-0
                      2-0
                      2-0
                      2-1
                      6
                      1
                      2 SABADAS DINU ORADEA
                      0-2
                      2-0
                      0-2
                      2-0
                      2-0
                      2-1
                      4
                      3
                      3 CHEREGI NELU ORADEA
                      1-2
                      0-2
                      0-2
                      2-0
                      1-2
                      0-2
                      1
                      4 HALASZ PETER ORADEA
                      0-2
                      2-0
                      2-0
                      2-0
                      2-0
                      2-0
                      5
                      2
                      5 BOITOS RODICA ORADEA
                      0-2
                      0-2
                      0-2
                      0-2
                      0-2
                      0-2
                      0
                      6 ANDRE ANDREA ORADEA
                      0-2
                      0-2
                      2-1
                      0-2
                      2-0
                      0-2
                      2
                      7 SABAU LIVIU ORADEA
                      1-2
                      1-2
                      2-0
                      0-2
                      2-0
                      2-0
                      3
                      4
                      Gr.inferioara nr. 4
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      7
                      V
                      Loc
                      1 VAIDA SORIN ORADEA
                      2-1
                      2-0
                      2-0
                      2-1
                      2-0
                      2-0
                      6
                      1
                      2 BIRTALAN LASZLO ORADEA
                      1-2
                      1-2
                      1-2
                      2-1
                      2-0
                      2-0
                      3
                      4
                      3 CULDA ANDREI ORADEA
                      0-2
                      2-1
                      2-0
                      0-2
                      2-0
                      2-0
                      4
                      2
                      4 CAVASDAN DORU ORADEA
                      0-2
                      2-1
                      0-2
                      2-1
                      2-0
                      2-0
                      4
                      3
                      5 RATIU ADRIAN ORADEA
                      1-2
                      1-2
                      2-0
                      1-2
                      2-0
                      2-0
                      3
                      6 GUIAS CRISTIAN ORADEA
                      0-2
                      0-2
                      0-2
                      0-2
                      0-2
                      2-0
                      1
                      7 MOMEN SAMAR PALESTINA
                      0-2
                      0-2
                      0-2
                      0-2
                      0-2
                      0-2
                      0
                      Gr.inferioara nr. 5
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      7
                      V
                      Loc
                      1 TIC IOAN ORADEA
                      2-0
                      2-1
                      2-0
                      2-0
                      2-0
                      2-0
                      6
                      1
                      2 CRACIUN CALIN ORADEA
                      0-2
                      0-2
                      2-0
                      2-0
                      2-0
                      2-0
                      4
                      3
                      3 CURPAS IOAN ORADEA
                      1-2
                      2-0
                      2-1
                      2-1
                      2-0
                      2-0
                      5
                      2
                      4 SEICA GHEORGHE ORADEA
                      0-2
                      0-2
                      1-2
                      2-1
                      0-2
                      2-0
                      2
                      5 MOLDOVAN ANDREI ORADEA
                      0-2
                      0-2
                      1-2
                      1-2
                      1-2
                      2-0
                      1
                      6 VURST LASZLO ORADEA
                      0-2
                      0-2
                      0-2
                      2-0
                      2-1
                      2-0
                      3
                      4
                      7 SHAKEY GUMAA PALESTINA
                      0-2
                      0-2
                      0-2
                      0-2
                      0-2
                      0-2
                      0
                      Gr.inferioara nr. 6
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      V
                      Loc
                      1 COTCA DACIAN ORADEA
                      2-0
                      2-1
                      2-0
                      2-1
                      2-0
                      5
                      1
                      2 CODAU VLAD ORADEA
                      0-2
                      2-1
                      2-0
                      2-0
                      2-0
                      4
                      2
                      3 MERAI JANOS ORADEA
                      1-2
                      1-2
                      2-0
                      2-1
                      2-0
                      3
                      3
                      4 POP FLORIN ORADEA
                      0-2
                      0-2
                      0-2
                      0-2
                      2-1
                      1
                      5 COSTEA CONSTANTIN ORADEA
                      1-2
                      0-2
                      1-2
                      2-0
                      2-0
                      2
                      4
                      6 SZILAGYI ZSOLT ORADEA
                      0-2
                      0-2
                      0-2
                      1-2
                      0-2
                      0
                      Grupe superioare TRN FORESTA#207

                      Gr.superioara nr. 1
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      V
                      Loc
                      1 GERGELY ANTON ORADEA
                      3-0
                      3-0
                      2
                      1
                      2 CAVASDAN DORU ORADEA
                      0-3
                      0-3
                      0
                      3 CRACIUN CALIN ORADEA
                      0-3
                      3-0
                      1
                      2
                      4
                      Gr.superioara nr. 2
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      V
                      Loc
                      1 SAVU CRISTIAN ORADEA
                      3-1
                      3-1
                      2
                      1
                      2 SABADAS DINU ORADEA
                      1-3
                      3-2
                      1
                      2
                      3 MERAI JANOS ORADEA
                      1-3
                      2-3
                      0
                      4
                      Gr.superioara nr. 3
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      V
                      Loc
                      1 BALOGH ATTILA ORADEA
                      3-0
                      3-1
                      2
                      1
                      2 LUP SILVIU ORADEA
                      0-3
                      3-1
                      1
                      2
                      3 COSTEA CONSTANTIN ORADEA
                      1-3
                      1-3
                      0
                      4
                      Gr.superioara nr. 4
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      V
                      Loc
                      1 VAIDA SORIN ORADEA
                      3-2
                      3-0
                      2
                      1
                      2 ANTAL CORNEL ORADEA
                      2-3
                      3-0
                      1
                      2
                      3 VURST LASZLO ORADEA
                      0-3
                      0-3
                      0
                      4
                      Gr.superioara nr. 5
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      V
                      Loc
                      1 TIC IOAN ORADEA
                      3-1
                      3-2
                      2
                      1
                      2 BIRTALAN ROBERT ORADEA
                      1-3
                      0-3
                      0
                      3 BIRTALAN LASZLO ORADEA
                      2-3
                      3-0
                      1
                      2
                      4
                      Gr.superioara nr. 6
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      V
                      Loc
                      1 COTCA DACIAN ORADEA
                      3-0
                      3-0
                      2
                      1
                      2 SZALAY LIVIU ORADEA
                      0-3
                      3-0
                      1
                      2
                      3 SABAU LIVIU ORADEA
                      0-3
                      0-3
                      0
                      4
                      Gr.superioara nr. 7
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      V
                      Loc
                      1 CODAU VLAD ORADEA
                      3-0
                      3-1
                      2
                      1
                      2 HALASZ PETER ORADEA
                      0-3
                      1-3
                      0
                      3 SIMU MARIUS ORADEA
                      1-3
                      3-1
                      1
                      2
                      4
                      Gr.superioara nr. 8
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      V
                      Loc
                      1 CURPAS IOAN ORADEA
                      3-2
                      3-0
                      2
                      1
                      2 CULDA ANDREI ORADEA
                      2-3
                      3-1
                      1
                      2
                      3 TUTOS CSABA ORADEA
                      0-3
                      1-3
                      0
                      4
                      Eliminatorii TRN FORESTA#207
                      1. Gergely Anton
                      -------------------- Gergely Anton 3-1
                      16. Szalay Liviu
                      ---------------------------------------- Gergely Anton 3-0
                      9. Simu Marius
                      -------------------- Simu Marius 3-0
                      8. Curpas Ioan
                      ------------------------------------------------------------ Tic Ioan 3-0
                      5. Tic Ioan
                      -------------------- Tic Ioan 3-0
                      12. Sabadas Dinu
                      ---------------------------------------- Tic Ioan 3-2
                      13. Lup Silviu
                      -------------------- Vaida Sorin 3-2
                      4. Vaida Sorin

                      . -------------------------------------------------------------------------------- Tic Ioan 3-2

                      3. Balogh Attila
                      -------------------- Balogh Attila 3-2
                      14. Culda Andrei
                      ---------------------------------------- Balogh Attila 3-1
                      11. Antal Cornel
                      -------------------- Antal Cornel 3-2
                      6. Cotca Dacian
                      ------------------------------------------------------------ Savu Cristian 3-1
                      7. Codau Vlad
                      -------------------- Birtalan Laszlo 3-1
                      10. Birtalan Laszlo
                      ---------------------------------------- Savu Cristian 3-0
                      15. Craciun Calin
                      -------------------- Savu Cristian 3-0
                      2. Savu Cristian



                      Finala mica - TRN FORESTA#207

                      Gergely Anton
                      -------------------- Balogh Attila 3-2
                      Balogh Attila



                      Clasament TRN FORESTA#207

                      1. Tic Ioan - Oradea
                      2. Savu Cristian - Oradea
                      3 -- 4
                      Balogh Attila - Oradea
                      Gergely Anton - Oradea
                      5 -- 8
                      Vaida Sorin - Oradea
                      Birtalan Laszlo - Oradea
                      Antal Cornel - Oradea
                      Simu Marius - Oradea
                      9 -- 16
                      Sabadas Dinu - Oradea
                      Craciun Calin - Oradea
                      Culda Andrei - Oradea
                      Szalay Liviu - Oradea
                      Lup Silviu - Oradea
                      Codau Vlad - Oradea
                      Cotca Dacian - Oradea
                      Curpas Ioan - Oradea
                      17 -- 24 0v gr.sup.
                      Birtalan Robert - Oradea
                      Halasz Peter - Oradea
                      Cavasdan Doru - Oradea
                      Costea Constantin - Oradea
                      Sabau Liviu - Oradea
                      Merai Janos - Oradea
                      Tutos Csaba - Oradea
                      Vurst Laszlo - Oradea
                      25 -- 26 3v gr.inf.
                      Ratiu Adrian - Oradea
                      Kadar Jozsef - Oradea
                      27 -- 29 2v gr.inf.
                      Roatis Gheorghe - Oradea
                      Seica Gheorghe - Oradea
                      Andre Andrea - Oradea
                      30 -- 35 1v gr.inf.
                      Sabau Catalin - Oradea
                      Cheregi Nelu - Oradea
                      Pop Gabriel - Oradea
                      Guias Cristian - Oradea
                      Moldovan Andrei - Oradea
                      Pop Florin - Oradea
                      36 -- 41 0v gr.inf.
                      Boitos Rodica - Oradea
                      Dinescu Dan - Oradea
                      Maghiar Alin - Oradea
                      Szilagyi Zsolt - Oradea
                      Momen Samar - Palestina
                      Shakey Gumaa - Palestina


                      Ultima editare de King Pong Oradea; 30.ian.2019, 19:50.
                      Club King Pong Oradea
                      www.kingpong.ro
                      0359 181 232

                      Comentariu


                      • Clasament sezon #5 by KING PONG

                        Dupa Etapa #7 (#207) - 31.01.2019

                        Numar total jucatori pana in prezent sezon 5/Total:67/267


                        #Sezon 4 Dec Evolutie (+/-/0) Feel #Sezon 5 Ian #Total general Nume Prenume
                        Puncte sezon 5
                        Patricipari Sez5 max 7
                        Nr. locuri ocupate: I / II / III
                        1
                        0
                        1
                        1
                        Gergely Anton
                        203
                        6
                        5/0/0
                        9
                        7
                        2
                        8
                        Tic Ioan
                        203
                        7
                        1/1/3
                        2
                        -1
                        3
                        3
                        Savu Cristian
                        176
                        6
                        1/4/0
                        11
                        7
                        4
                        13
                        Codau Vlad
                        120
                        6
                        0/1/0
                        4
                        -1
                        5
                        2
                        Balogh Attila
                        111
                        6
                        0/0/1
                        8
                        2
                        6
                        7
                        Tailbot Francois
                        98
                        4
                        0/1/1
                        6
                        -1
                        7
                        4
                        Vaida Sorin
                        98
                        7
                        0/0/1
                        17
                        9
                        8
                        22
                        Simu Marius
                        92
                        6
                        0/0/0
                        14
                        5
                        9
                        9
                        Birtalan Laszlo
                        74
                        6
                        0/0/0
                        15
                        5
                        10
                        24
                        Sabadas Dinu
                        73
                        7
                        0/0/0
                        28
                        17
                        11
                        23
                        Szalay Liviu
                        67
                        4
                        0/0/0
                        5
                        -7
                        12
                        12
                        Jurje Alex
                        59
                        3
                        0/0/1
                        20
                        7
                        13
                        17
                        Curpas Ioan
                        57
                        6
                        0/0/0
                        22
                        8
                        14
                        28
                        Culda Andrei
                        46
                        7
                        0/0/0
                        29
                        14
                        15
                        43
                        Pop Gabriel
                        43
                        7
                        0/0/0
                        18
                        2
                        16
                        21
                        Antal Cornel
                        42
                        5
                        0/0/0
                        10
                        -7
                        17
                        10
                        Cotca Dacian
                        36
                        3
                        0/0/0
                        39
                        21
                        18
                        48
                        Costea Constantin
                        33
                        5
                        0/0/0
                        35
                        16
                        19
                        52
                        Cavasdan Doru
                        25
                        3
                        0/0/0
                        30
                        10
                        20
                        18
                        Birtalan Robert
                        24
                        2
                        0/0/0
                        19
                        -2
                        21
                        26
                        Merai Janos
                        24
                        6
                        0/0/0
                        26
                        4
                        22
                        31
                        Cheregi Nelu
                        21
                        7
                        0/0/0
                        31
                        8
                        23
                        47
                        Lup Silviu
                        20
                        2
                        0/0/0
                        33
                        9
                        24
                        54
                        Halasz Peter
                        20
                        4
                        0/0/0
                        24
                        -1
                        25
                        25
                        Sas Tibor
                        19
                        4
                        0/0/0
                        57
                        31
                        26
                        71
                        Roatis Gheorghe
                        19
                        5
                        0/0/0
                        21
                        -6
                        27
                        38
                        Catuneanu George
                        18
                        4
                        0/0/0
                        52
                        24
                        28
                        62
                        Tütös Csaba
                        18
                        5
                        0/0/0
                        48
                        19
                        29
                        70
                        Ratiu Adrian
                        12
                        4
                        0/0/0
                        36
                        6
                        30
                        50
                        Seica Gheorghe
                        12
                        6
                        0/0/0
                        43
                        12
                        31
                        63
                        Moldovan Andrei
                        12
                        7
                        0/0/0
                        64
                        33
                        31
                        90
                        Guias Cristian
                        12
                        7
                        0/0/0
                        12
                        -20
                        32
                        16
                        Craciun Calin
                        11
                        1
                        0/0/0
                        45
                        12
                        33
                        69
                        Varadi Mark
                        9
                        1
                        0/0/0
                        86
                        52
                        34
                        107
                        Maghiar Alin
                        9
                        6
                        0/0/0
                        16
                        -19
                        35
                        11
                        Tanc Florin
                        8
                        1
                        0/0/0
                        42
                        7
                        35
                        19
                        Fabian Wilhelm
                        8
                        1
                        0/0/0
                        60
                        25
                        35
                        35
                        Horvath Tibor
                        8
                        1
                        0/0/0
                        37
                        1
                        36
                        55
                        Maxim Alexandru
                        8
                        3
                        0/0/0
                        63
                        27
                        36
                        87
                        André Andrea
                        8
                        3
                        0/0/0
                        49
                        12
                        37
                        68
                        Boitos Rodica
                        8
                        6
                        0/0/0
                        51
                        13
                        38
                        64
                        Sabau Catalin
                        7
                        2
                        0/0/0
                        53
                        14
                        39
                        67
                        Dinescu Dan
                        7
                        5
                        0/0/0
                        46
                        6
                        40
                        34
                        Varkonyi Amalia
                        6
                        2
                        0/0/0
                        40
                        0
                        40
                        40
                        Tana Marius
                        6
                        2
                        0/0/0
                        38
                        -3
                        41
                        56
                        Pop Florin
                        6
                        3
                        0/0/0
                        25
                        -17
                        42
                        41
                        Bondar Octavian
                        5
                        1
                        0/0/0
                        0
                        -42
                        42
                        73
                        Sabau Liviu
                        5
                        1
                        0/0/0
                        66
                        24
                        42
                        88
                        Vurst Laszlo
                        5
                        1
                        0/0/0
                        44
                        1
                        43
                        27
                        Barlea Radu
                        4
                        1
                        0/0/0
                        54
                        11
                        43
                        51
                        Kadar Jozsef
                        4
                        1
                        0/0/0
                        62
                        19
                        43
                        61
                        Totos Ludovic
                        4
                        1
                        0/0/0
                        75
                        32
                        43
                        81
                        Cevei Petre
                        4
                        1
                        0/0/0
                        0
                        -43
                        43
                        139
                        Moka Iuliu
                        4
                        1
                        0/0/0
                        47
                        3
                        44
                        58
                        Pop Alexandru
                        4
                        2
                        0/0/0
                        0
                        -44
                        44
                        140
                        Di Long
                        4
                        2
                        0/0/0
                        102
                        57
                        45
                        138
                        Barna Ciprian
                        4
                        3
                        0/0/0
                        0
                        -46
                        46
                        146
                        Dobrai Balazs
                        2
                        1
                        0/0/0
                        32
                        -15
                        47
                        49
                        Presecan Doru
                        2
                        2
                        0/0/0
                        68
                        20
                        48
                        94
                        Szilagyi Zsolt
                        1
                        1
                        0/0/0
                        90
                        42
                        48
                        114
                        Troie Calin
                        1
                        1
                        0/0/0
                        0
                        -48
                        48
                        148
                        Balazshazi Alexandru
                        1
                        1
                        0/0/0
                        0
                        -48
                        48
                        148
                        Monem Samar
                        1
                        1
                        0/0/0
                        0
                        -48
                        48
                        148
                        Pantea Ovidiu
                        1
                        1
                        0/0/0
                        0
                        -48
                        48
                        148
                        Puscas Ciprian
                        1
                        1
                        0/0/0
                        0
                        -48
                        48
                        148
                        Roponcea Gabriel
                        1
                        1
                        0/0/0
                        0
                        -48
                        48
                        148
                        Shakey Gumaa
                        1
                        1
                        0/0/0
                        Club King Pong Oradea
                        www.kingpong.ro
                        0359 181 232

                        Comentariu


                        • Bună seara!



                          Inscrieri TRN FORESTA#208 - on 2019. 02. 01. at 23:16:04

                          1. Gergely Anton, Oradea, 479 - 41,13 - E
                          2. Tailbot Francois, Oradea, 534 - 40,95 - E
                          3. Parus Lilian, Oradea, 777 - 40,5 - E
                          4. Savu Cristian, Oradea, 18 - 37,94 - E
                          5. Tic Ioan, Oradea, 41 - 35,33 - E
                          6. Balogh Attila, Oradea, 289 - 32,16 - O
                          7. Codau Vlad, Oradea, 277 - 31,95 - O
                          8. Vaida Sorin, Oradea, 58 - 31,93 - OW
                          9. Merai Janos, Oradea, 884 - 31,7 - O
                          10. Szalay Liviu, Oradea, 152 - 30,8 - O
                          11. Cotca Dacian, Oradea, 362 - 28,44 - O
                          12. Sabadas Dinu, Oradea, 598 - 28,23 - O
                          13. Curpas Ioan, Oradea, 155 - 25,59 - OW
                          14. Birtalan Laszlo, Oradea, 180 - 23,78 - OW
                          15. Roatis Gheorghe, Oradea, 1192 - 17,8 - A
                          16. Sabau Catalin, Oradea, 749 - 15,93 - A
                          17. Costea Constantin, Oradea, 1534 - 15,8 - A
                          18. Cheregi Nelu, Oradea, 1014 - 15,6 - A
                          19. Antal Cornel, Oradea, 1354 - 14 - A
                          20. Varkonyi Amalia, Oradea, 1382 - 12,6 - AF
                          21. Lup Silviu, Oradea, 1821 - 12,6 - A
                          22. Pop Gabriel, Oradea, 739 - 12,55 - A
                          23. Maxim Alexandru, Oradea, 1930 - 12,1 - A
                          24. Catuneanu George, Oradea, 1335 - 11,93 - A
                          25. Ratiu Adrian, Oradea, 1655 - 9,85 - I
                          26. Culda Andrei, Oradea, 1260 - 9,65 - I
                          27. Guias Cristian, Oradea, 2195 - 9,6 - I
                          28. Presecan Doru, Oradea, 1215 - 7,65 - I
                          29. Seica Gheorghe, Oradea, 1219 - 7,25 - I
                          30. Moldovan Andrei, Oradea, 1961 - 4 - I
                          31. Simu Marius, Oradea, 1922 - 0 - A
                          32. Pop Florin, Oradea, 2616 - 0 - A
                          33. Sabau Liviu, Oradea, 2952 - 0 - A
                          34. Di Long, Malaysia, 3016 - 0 - A
                          35. Maghiar Alin, Oradea, 3968 - 0 - A
                          36. Cioflan Ioan, Oradea, 5002 - 0 - A
                          37. Tutos Csaba, Oradea, 5005 - 0 - A
                          38. Pop George, Oradea, 5011 - 0 - A
                          39. Ilea Calin, Oradea, 5012 - 0 - A

                          Grupe inferioare TRN FORESTA#208

                          Gr.inferioara nr. 1
                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          5
                          6
                          V
                          Loc
                          1 GERGELY ANTON ORADEA
                          2-1
                          2-0
                          1-2
                          2-0
                          0-2
                          3
                          3
                          2 CULDA ANDREI ORADEA
                          1-2
                          2-0
                          0-2
                          2-0
                          0-2
                          2
                          4
                          3 POP GABRIEL ORADEA
                          0-2
                          0-2
                          0-2
                          2-0
                          1-2
                          1
                          4 RATIU ADRIAN ORADEA
                          2-1
                          2-0
                          2-0
                          2-0
                          0-2
                          4
                          2
                          5 SEICA GHEORGHE ORADEA
                          0-2
                          0-2
                          0-2
                          0-2
                          0-2
                          0
                          6 PARUS LILIAN ORADEA
                          2-0
                          2-0
                          2-1
                          2-0
                          2-0
                          5
                          1
                          Gr.inferioara nr. 2
                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          5
                          6
                          V
                          Loc
                          1 TIC IOAN ORADEA
                          2-0
                          2-0
                          2-1
                          2-0
                          2-0
                          5
                          1
                          2 SZALAY LIVIU ORADEA
                          0-2
                          2-1
                          2-0
                          2-0
                          2-0
                          4
                          2
                          3 ANTAL CORNEL ORADEA
                          0-2
                          1-2
                          2-1
                          2-0
                          2-0
                          3
                          3
                          4 TUTOS CSABA ORADEA
                          1-2
                          0-2
                          1-2
                          0-2
                          2-0
                          1
                          4
                          5 MOLDOVAN ANDREI ORADEA
                          0-2
                          0-2
                          0-2
                          2-0
                          0-2
                          1
                          6 PRESECAN DORU ORADEA
                          0-2
                          0-2
                          0-2
                          0-2
                          2-0
                          1
                          Gr.inferioara nr. 3
                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          5
                          6
                          V
                          Loc
                          1 SAVU CRISTIAN ORADEA
                          2-0
                          2-0
                          2-0
                          2-1
                          2-0
                          5
                          1
                          2 SABADAS DINU ORADEA
                          0-2
                          0-2
                          0-2
                          2-0
                          2-0
                          2
                          4
                          3 CURPAS IOAN ORADEA
                          0-2
                          2-0
                          2-0
                          2-0
                          2-0
                          4
                          2
                          4 CATUNEANU GEORGE ORADEA
                          0-2
                          2-0
                          0-2
                          2-1
                          2-0
                          3
                          3
                          5 GUIAS CRISTIAN ORADEA
                          1-2
                          0-2
                          0-2
                          1-2
                          2-1
                          1
                          6 DI LONG MALAYSIA
                          0-2
                          0-2
                          0-2
                          0-2
                          1-2
                          0
                          Gr.inferioara nr. 4
                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          5
                          6
                          7
                          V
                          Loc
                          1 CODAU VLAD ORADEA
                          2-1
                          2-0
                          2-0
                          2-0
                          2-0
                          2-0
                          6
                          1
                          2 BIRTALAN LASZLO ORADEA
                          1-2
                          1-2
                          2-0
                          2-0
                          0-2
                          2-0
                          3
                          4
                          3 COTCA DACIAN ORADEA
                          0-2
                          2-1
                          2-0
                          2-0
                          2-0
                          2-0
                          5
                          2
                          4 ROATIS GHEORGHE ORADEA
                          0-2
                          0-2
                          0-2
                          2-0
                          1-2
                          2-0
                          2
                          5 MAGHIAR ALIN ORADEA
                          0-2
                          0-2
                          0-2
                          0-2
                          0-2
                          1-2
                          0
                          6 SABAU LIVIU ORADEA
                          0-2
                          2-0
                          0-2
                          2-1
                          2-0
                          2-0
                          4
                          3
                          7 POP GEORGE ORADEA
                          0-2
                          0-2
                          0-2
                          0-2
                          2-1
                          0-2
                          1
                          Gr.inferioara nr. 5
                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          5
                          6
                          7
                          V
                          Loc
                          1 BALOGH ATTILA ORADEA
                          2-0
                          1-2
                          0-2
                          2-0
                          2-0
                          2-0
                          4
                          3
                          2 SIMU MARIUS ORADEA
                          0-2
                          1-2
                          0-2
                          2-1
                          2-0
                          2-0
                          3
                          4
                          3 COSTEA CONSTANTIN ORADEA
                          2-1
                          2-1
                          2-0
                          2-1
                          2-0
                          2-0
                          6
                          1
                          4 LUP SILVIU ORADEA
                          2-0
                          2-0
                          0-2
                          2-0
                          2-0
                          2-0
                          5
                          2
                          5 MAXIM ALEXANDRU ORADEA
                          0-2
                          1-2
                          1-2
                          0-2
                          2-1
                          2-1
                          2
                          6 POP FLORIN ORADEA
                          0-2
                          0-2
                          0-2
                          0-2
                          1-2
                          2-0
                          1
                          7 ILEA CALIN ORADEA
                          0-2
                          0-2
                          0-2
                          0-2
                          1-2
                          0-2
                          0
                          Gr.inferioara nr. 6
                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          5
                          6
                          7
                          V
                          Loc
                          1 TAILBOT FRANCOIS ORADEA
                          2-0
                          2-1
                          1-2
                          2-0
                          2-0
                          2-0
                          5
                          1
                          2 VAIDA SORIN ORADEA
                          0-2
                          2-0
                          2-1
                          2-0
                          2-0
                          2-0
                          5
                          2
                          3 MERAI JANOS ORADEA
                          1-2
                          0-2
                          2-0
                          2-0
                          2-0
                          2-1
                          4
                          3
                          4 CHEREGI NELU ORADEA
                          2-1
                          1-2
                          0-2
                          2-0
                          2-1
                          0-2
                          3
                          5 SABAU CATALIN ORADEA
                          0-2
                          0-2
                          0-2
                          0-2
                          2-0
                          0-2
                          1
                          6 VARKONYI AMALIA ORADEA
                          0-2
                          0-2
                          0-2
                          1-2
                          0-2
                          0-2
                          0
                          7 CIOFLAN IOAN ORADEA
                          0-2
                          0-2
                          1-2
                          2-0
                          2-0
                          2-0
                          3
                          4
                          Grupe superioare TRN FORESTA#208

                          Gr.superioara nr. 1
                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          V
                          Loc
                          1 PARUS LILIAN ORADEA
                          3-1
                          3-0
                          2
                          1
                          2 SABAU LIVIU ORADEA
                          1-3
                          1-3
                          0
                          3 BALOGH ATTILA ORADEA
                          0-3
                          3-1
                          1
                          2
                          4
                          Gr.superioara nr. 2
                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          V
                          Loc
                          1 TIC IOAN ORADEA
                          3-0
                          3-1
                          2
                          1
                          2 CATUNEANU GEORGE ORADEA
                          0-3
                          0-3
                          0
                          3 MERAI JANOS ORADEA
                          1-3
                          3-0
                          1
                          2
                          4
                          Gr.superioara nr. 3
                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          V
                          Loc
                          1 SAVU CRISTIAN ORADEA
                          3-0
                          3-0
                          2
                          1
                          2 ANTAL CORNEL ORADEA
                          0-3
                          3-1
                          1
                          2
                          3 CIOFLAN IOAN ORADEA
                          0-3
                          1-3
                          0
                          4
                          Gr.superioara nr. 4
                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          V
                          Loc
                          1 CODAU VLAD ORADEA
                          1-3
                          3-1
                          1
                          2
                          2 GERGELY ANTON ORADEA
                          3-1
                          3-0
                          2
                          1
                          3 SIMU MARIUS ORADEA
                          1-3
                          0-3
                          0
                          4
                          Gr.superioara nr. 5
                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          V
                          Loc
                          1 COSTEA CONSTANTIN ORADEA
                          3-0
                          1-3
                          1
                          2
                          2 RATIU ADRIAN ORADEA
                          0-3
                          0-3
                          0
                          3 BIRTALAN LASZLO ORADEA
                          3-1
                          3-0
                          2
                          1
                          4
                          Gr.superioara nr. 6
                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          V
                          Loc
                          1 TAILBOT FRANCOIS ORADEA
                          3-2
                          3-0
                          2
                          1
                          2 SZALAY LIVIU ORADEA
                          2-3
                          2-3
                          0
                          3 SABADAS DINU ORADEA
                          0-3
                          3-2
                          1
                          2
                          4
                          Gr.superioara nr. 7
                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          V
                          Loc
                          1 VAIDA SORIN ORADEA
                          1-3
                          3-0
                          1
                          1
                          2 CURPAS IOAN ORADEA
                          3-1
                          1-3
                          1
                          2
                          3 TUTOS CSABA ORADEA
                          0-3
                          3-1
                          1
                          4
                          Gr.superioara nr. 8
                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          V
                          Loc
                          1 LUP SILVIU ORADEA
                          0-3
                          3-1
                          1
                          2
                          2 COTCA DACIAN ORADEA
                          3-0
                          3-1
                          2
                          1
                          3 CULDA ANDREI ORADEA
                          1-3
                          1-3
                          0
                          4


                          Eliminatorii TRN FORESTA#208
                          1. Parus Lilian
                          -------------------- Parus Lilian 3-2
                          16. Sabadas Dinu
                          ---------------------------------------- Parus Lilian 3-0
                          9. Merai Janos
                          -------------------- Cotca Dacian 3-1
                          8. Cotca Dacian
                          ------------------------------------------------------------ Gergely Anton 3-1
                          5. Birtalan Laszlo
                          -------------------- Birtalan Laszlo 3-2
                          12. Antal Cornel
                          ---------------------------------------- Gergely Anton 3-2
                          13. Curpas Ioan
                          -------------------- Gergely Anton 3-0
                          4. Gergely Anton

                          . -------------------------------------------------------------------------------- Savu Cristian 3-2

                          3. Savu Cristian
                          -------------------- Savu Cristian 3-0
                          14. Balogh Attila
                          ---------------------------------------- Savu Cristian 3-1
                          11. Codau Vlad
                          -------------------- Codau Vlad 3-1
                          6. Tailbot Francois
                          ------------------------------------------------------------ Savu Cristian 3-1
                          7. Vaida Sorin
                          -------------------- Costea Constantin 3-1
                          10. Costea Constantin
                          ---------------------------------------- Tic Ioan 3-0
                          15. Lup Silviu
                          -------------------- Tic Ioan 3-1
                          2. Tic Ioan


                          Finala mica - TRN FORESTA#208

                          Parus Lilian
                          -------------------- Tic Ioan 3--
                          Tic Ioan

                          Clasament TRN FORESTA#208

                          1. Savu Cristian - Oradea
                          2. Gergely Anton - Oradea
                          3 -- 4
                          Tic Ioan - Oradea
                          Parus Lilian - Oradea
                          5 -- 8
                          Codau Vlad - Oradea
                          Birtalan Laszlo - Oradea
                          Costea Constantin - Oradea
                          Cotca Dacian - Oradea
                          9 -- 16
                          Balogh Attila - Oradea
                          Curpas Ioan - Oradea
                          Lup Silviu - Oradea
                          Sabadas Dinu - Oradea
                          Tailbot Francois - Oradea
                          Antal Cornel - Oradea
                          Vaida Sorin - Oradea
                          Merai Janos - Oradea
                          17 -- 1v gr.sup.
                          Tutos Csaba - Oradea
                          18 -- 24 0v gr.sup.
                          Szalay Liviu - Oradea
                          Catuneanu George - Oradea
                          Ratiu Adrian - Oradea
                          Culda Andrei - Oradea
                          Simu Marius - Oradea
                          Sabau Liviu - Oradea
                          Cioflan Ioan - Oradea
                          25 -- 3v gr.inf.
                          Cheregi Nelu - Oradea
                          26 -- 27 2v gr.inf.
                          Roatis Gheorghe - Oradea
                          Maxim Alexandru - Oradea
                          28 -- 34 1v gr.inf.
                          Sabau Catalin - Oradea
                          Pop Gabriel - Oradea
                          Guias Cristian - Oradea
                          Presecan Doru - Oradea
                          Moldovan Andrei - Oradea
                          Pop Florin - Oradea
                          Pop George - Oradea
                          35 -- 39 0v gr.inf.
                          Varkonyi Amalia - Oradea
                          Seica Gheorghe - Oradea
                          Di Long - Malaysia
                          Maghiar Alin - Oradea
                          Ilea Calin - Oradea



                          Finala LIVE:


                          Ultima editare de King Pong Oradea; 02.feb.2019, 00:31.
                          Club King Pong Oradea
                          www.kingpong.ro
                          0359 181 232

                          Comentariu


                          • Bună seara!



                            Inscrieri TRN AMATUR B "6Y King Pong" - Foresta#209 - on 2019. 02. 09. at 1:31:01

                            1. Gergely Anton - Oradea, 488 - 41,13 - E
                            2. Parus Lilian - Oradea, 773 - 40,5 - E
                            3. Tic Ioan - Oradea, 68 - 35,7 - E
                            4. Balogh Attila - Oradea, 293 - 32,56 - O
                            5. Merai Janos - Oradea, 878 - 31,7 - O
                            6. Vaida Sorin - Oradea, 57 - 31,55 - OW
                            7. Szalay Liviu - Oradea, 166 - 30,47 - O
                            8. Sabadas Dinu - Oradea, 603 - 28,9 - O
                            9. Cotca Dacian - Oradea, 370 - 28,44 - O
                            10. Curpas Ioan - Oradea, 156 - 24,74 - OW
                            11. Fabian Wilhelm - Oradea, 799 - 24,3 - OW
                            12. Birtalan Laszlo - Oradea, 193 - 23,78 - OW
                            13. Tanc Florin - Oradea, 372 - 23,27 - O
                            14. Halasz Peter - Oradea, 931 - 19 - A
                            15. Roatis Gheorghe - Oradea, 1098 - 17,8 - A
                            16. Sabau Catalin - Oradea, 758 - 16,75 - A
                            17. Onofrei Dan - Oradea, 2175 - 16 - AW
                            18. Lup Silviu - Oradea, 1527 - 15,9 - A
                            19. Costea Constantin - Oradea, 1528 - 15,8 - A
                            20. Cheregi Nelu - Oradea, 1053 - 15,6 - A
                            21. Sas Tibor - Oradea, 1337 - 15,35 - A
                            22. Pop Gabriel - Oradea, 724 - 13,1 - A
                            23. Catuneanu George - Oradea, 1389 - 13,1 - A
                            24. Varkonyi Amalia - Oradea, 1320 - 12,6 - AF
                            25. Culda Andrei - Oradea, 1335 - 9,65 - I
                            26. Presecan Doru - Oradea, 1405 - 8,2 - I
                            27. Guias Cristian - Oradea, 1761 - 7,8 - I
                            28. Seica Gheorghe - Oradea, 1227 - 7,25 - I
                            29. Rus Nicolae - Oradea, 1885 - 7,05 - I
                            30. Maghiar Alin - Oradea, 2788 - 5,6 - I
                            31. Boitos Rodica - Oradea, 1896 - 5 - IF
                            32. Dinescu Dan - Oradea, 1604 - 4,6 - I
                            33. Moldovan Andrei - Oradea, 1962 - 4 - I
                            34. Simu Marius - Oradea, 1923 - 0 - A
                            35. Pop Florin - Oradea, 2621 - 0 - A
                            36. Micle Dan - Oradea, 2976 - 0 - I
                            37. Barlea Radu - Oradea, 2999 - 0 - O
                            38. Cioflan Ioan - Oradea, 3000 - 0 - A
                            39. Sabau Liviu - Oradea, 3024 - 0 - A
                            40. Varadi Mark - Oradea, 5001 - 0
                            41. Tütös Csaba - Oradea, 5003 - 0
                            42. Varadi Géza - Oradea, 5004 - 0
                            43. Pop George - Oradea, 5005 - 0
                            44. Kadar Jozsef - Oradea, 5006 - 0

                            Grupe inferioare TRN AMATUR B "6Y King Pong" - Foresta#209

                            Gr.inferioara nr. 1
                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            5
                            6
                            V
                            Loc
                            1 GERGELY ANTON ORADEA
                            3-0
                            3-0
                            3-0
                            3-0
                            4
                            1
                            2 SABAU CATALIN ORADEA
                            0-3
                            3-2
                            3-0
                            3-0
                            3
                            2
                            3 ONOFREI DAN ORADEA
                            0-3
                            2-3
                            0-3
                            3-0
                            1
                            4 BOITOS RODICA ORADEA
                            0-3
                            0-3
                            3-0
                            1-3
                            1
                            4
                            5 DINESCU DAN ORADEA
                            0-3
                            0-3
                            0-3
                            3-1
                            1
                            3
                            6
                            Gr.inferioara nr. 2
                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            5
                            6
                            V
                            Loc
                            1 PARUS LILIAN ORADEA
                            3-1
                            3-0
                            3-0
                            3-0
                            4
                            1
                            2 ROATIS GHEORGHE ORADEA
                            1-3
                            1-3
                            3-0
                            3-0
                            2
                            3
                            3 LUP SILVIU ORADEA
                            0-3
                            3-1
                            3-0
                            3-0
                            3
                            2
                            4 MAGHIAR ALIN ORADEA
                            0-3
                            0-3
                            0-3
                            2-3
                            0
                            5 MOLDOVAN ANDREI ORADEA
                            0-3
                            0-3
                            0-3
                            3-2
                            1
                            4
                            6
                            Gr.inferioara nr. 3
                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            5
                            6
                            V
                            Loc
                            1 TIC IOAN ORADEA
                            3-0
                            3-0
                            3-0
                            3-2
                            4
                            1
                            2 HALASZ PETER ORADEA
                            0-3
                            3-2
                            3-0
                            1-3
                            2
                            3
                            3 COSTEA CONSTANTIN ORADEA
                            0-3
                            2-3
                            3-0
                            0-3
                            1
                            4
                            4 RUS NICOLAE ORADEA
                            0-3
                            0-3
                            0-3
                            0-3
                            0
                            5 SIMU MARIUS ORADEA
                            2-3
                            3-1
                            3-0
                            3-0
                            3
                            2
                            6
                            Gr.inferioara nr. 4
                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            5
                            6
                            V
                            Loc
                            1 BALOGH ATTILA ORADEA
                            3-0
                            3-0
                            3-0
                            3-1
                            4
                            1
                            2 TANC FLORIN ORADEA
                            0-3
                            3-1
                            3-0
                            3-2
                            3
                            2
                            3 CHEREGI NELU ORADEA
                            0-3
                            1-3
                            3-0
                            3-1
                            2
                            3
                            4 SEICA GHEORGHE ORADEA
                            0-3
                            0-3
                            0-3
                            3-1
                            1
                            4
                            5 POP FLORIN ORADEA
                            1-3
                            2-3
                            1-3
                            1-3
                            0
                            6
                            Gr.inferioara nr. 5
                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            5
                            6
                            V
                            Loc
                            1 MERAI JANOS ORADEA
                            2-3
                            3-2
                            3-0
                            3-1
                            3-1
                            4
                            1
                            2 BIRTALAN LASZLO ORADEA
                            3-2
                            3-2
                            3-1
                            3-2
                            0-3
                            4
                            3
                            3 SAS TIBOR ORADEA
                            2-3
                            2-3
                            3-0
                            3-2
                            1-3
                            2
                            4
                            4 GUIAS CRISTIAN ORADEA
                            0-3
                            1-3
                            0-3
                            1-3
                            0-3
                            0
                            5 MICLE DAN ORADEA
                            1-3
                            2-3
                            2-3
                            3-1
                            0-3
                            1
                            6 KADAR JOZSEF ORADEA
                            1-3
                            3-0
                            3-1
                            3-0
                            3-0
                            4
                            2
                            Gr.inferioara nr. 6
                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            5
                            6
                            V
                            Loc
                            1 VAIDA SORIN ORADEA
                            3-1
                            3-0
                            3-0
                            3-0
                            3-0
                            5
                            1
                            2 FABIAN WILHELM ORADEA
                            1-3
                            3-1
                            3-1
                            3-2
                            3-0
                            4
                            2
                            3 BARLEA RADU ORADEA
                            0-3
                            1-3
                            3-0
                            0-3
                            3-0
                            2
                            4
                            4 PRESECAN DORU ORADEA
                            0-3
                            1-3
                            0-3
                            1-3
                            3-0
                            1
                            5 CIOFLAN IOAN ORADEA
                            0-3
                            2-3
                            3-0
                            3-1
                            3-1
                            3
                            3
                            6 POP GEORGE ORADEA
                            0-3
                            0-3
                            0-3
                            0-3
                            1-3
                            0
                            Gr.inferioara nr. 7
                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            5
                            6
                            V
                            Loc
                            1 SZALAY LIVIU ORADEA
                            0-3
                            3-0
                            1-3
                            3-0
                            3-0
                            3
                            4
                            2 CURPAS IOAN ORADEA
                            3-0
                            3-1
                            1-3
                            2-3
                            3-1
                            3
                            3
                            3 POP GABRIEL ORADEA
                            0-3
                            1-3
                            3-1
                            1-3
                            3-0
                            2
                            4 CULDA ANDREI ORADEA
                            3-1
                            3-1
                            1-3
                            2-3
                            3-0
                            3
                            2
                            5 SABAU LIVIU ORADEA
                            0-3
                            3-2
                            3-1
                            3-2
                            3-0
                            4
                            1
                            6 VARADI GÉZA ORADEA
                            0-3
                            1-3
                            0-3
                            0-3
                            0-3
                            0
                            Gr.inferioara nr. 8
                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            5
                            6
                            V
                            Loc
                            1 SABADAS DINU ORADEA
                            3-1
                            3-0
                            3-0
                            3-1
                            3-1
                            5
                            1
                            2 COTCA DACIAN ORADEA
                            1-3
                            3-1
                            3-0
                            3-0
                            3-0
                            4
                            2
                            3 CATUNEANU GEORGE ORADEA
                            0-3
                            1-3
                            1-3
                            3-0
                            2-3
                            1
                            4 VARKONYI AMALIA ORADEA
                            0-3
                            0-3
                            3-1
                            0-3
                            3-0
                            2
                            4
                            5 VARADI MARK ORADEA
                            1-3
                            0-3
                            0-3
                            3-0
                            3-1
                            2
                            3
                            6 TÜTÖS CSABA ORADEA
                            1-3
                            0-3
                            3-2
                            0-3
                            1-3
                            1
                            Grupe superioare TRN AMATUR B "6Y King Pong" - Foresta#209

                            Gr.superioara nr. 1
                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            V
                            Loc
                            1 GERGELY ANTON ORADEA
                            3-1
                            3-0
                            3-0
                            3
                            1
                            2 SIMU MARIUS ORADEA
                            1-3
                            3-0
                            3-0
                            2
                            2
                            3 ROATIS GHEORGHE ORADEA
                            0-3
                            0-3
                            3-1
                            1
                            4 SEICA GHEORGHE ORADEA
                            0-3
                            0-3
                            1-3
                            0
                            Gr.superioara nr. 2
                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            V
                            Loc
                            1 PARUS LILIAN ORADEA
                            3-1
                            2-3
                            3-0
                            2
                            1
                            2 TANC FLORIN ORADEA
                            1-3
                            3-1
                            3-1
                            2
                            2
                            3 HALASZ PETER ORADEA
                            3-2
                            1-3
                            1-3
                            1
                            4 SAS TIBOR ORADEA
                            0-3
                            1-3
                            3-1
                            1
                            Gr.superioara nr. 3
                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            V
                            Loc
                            1 TIC IOAN ORADEA
                            3-0
                            3-0
                            3-0
                            3
                            1
                            2 KADAR JOZSEF ORADEA
                            0-3
                            3-0
                            3-1
                            2
                            2
                            3 CHEREGI NELU ORADEA
                            0-3
                            0-3
                            2-3
                            0
                            4 BARLEA RADU ORADEA
                            0-3
                            1-3
                            3-2
                            1
                            Gr.superioara nr. 4
                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            V
                            Loc
                            1 BALOGH ATTILA ORADEA
                            3-0
                            3-0
                            3-2
                            3
                            1
                            2 FABIAN WILHELM ORADEA
                            0-3
                            1-3
                            1-3
                            0
                            3 BIRTALAN LASZLO ORADEA
                            0-3
                            3-1
                            3-1
                            2
                            2
                            4 SZALAY LIVIU ORADEA
                            2-3
                            3-1
                            1-3
                            1
                            Gr.superioara nr. 5
                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            V
                            Loc
                            1 MERAI JANOS ORADEA
                            3-1
                            3-0
                            3-1
                            3
                            1
                            2 CULDA ANDREI ORADEA
                            1-3
                            3-1
                            2-3
                            1
                            2
                            3 CIOFLAN IOAN ORADEA
                            0-3
                            1-3
                            3-2
                            1
                            4 VARKONYI AMALIA ORADEA
                            1-3
                            3-2
                            2-3
                            1
                            Gr.superioara nr. 6
                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            V
                            Loc
                            1 VAIDA SORIN ORADEA
                            0-3
                            2-3
                            3-0
                            1
                            2 COTCA DACIAN ORADEA
                            3-0
                            3-1
                            3-0
                            3
                            1
                            3 CURPAS IOAN ORADEA
                            3-2
                            1-3
                            3-0
                            2
                            2
                            4 BOITOS RODICA ORADEA
                            0-3
                            0-3
                            0-3
                            0
                            Gr.superioara nr. 7
                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            V
                            Loc
                            1 SABAU LIVIU ORADEA
                            3-0
                            1-3
                            3-2
                            2
                            1
                            2 SABAU CATALIN ORADEA
                            0-3
                            3-1
                            3-1
                            2
                            3 VARADI MARK ORADEA
                            3-1
                            1-3
                            3-0
                            2
                            2
                            4 MOLDOVAN ANDREI ORADEA
                            2-3
                            1-3
                            0-3
                            0
                            Gr.superioara nr. 8
                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            V
                            Loc
                            1 SABADAS DINU ORADEA
                            1-3
                            3-0
                            3-0
                            2
                            2
                            2 LUP SILVIU ORADEA
                            3-1
                            3-0
                            3-0
                            3
                            1
                            3 DINESCU DAN ORADEA
                            0-3
                            0-3
                            0-3
                            0
                            4 COSTEA CONSTANTIN ORADEA
                            0-3
                            0-3
                            3-0
                            1
                            Eliminatorii TRN AMATUR B "6Y King Pong" - Foresta#209
                            1.Gergely Anton
                            --------------------Gergely Anton3-0
                            16.Varadi Mark
                            ----------------------------------------Gergely Anton3-2
                            9.Tanc Florin
                            --------------------Tanc Florin3-0
                            8.Lup Silviu
                            ------------------------------------------------------------Gergely Anton3-1
                            5.Merai Janos
                            --------------------Curpas Ioan3-2
                            12.Curpas Ioan
                            ----------------------------------------Balogh Attila3-0
                            13.Kadar Jozsef
                            --------------------Balogh Attila3-0
                            4.Balogh Attila

                            .--------------------------------------------------------------------------------Gergely Anton3-2

                            3.Tic Ioan
                            --------------------Tic Ioan3-2
                            14.Sabadas Dinu
                            ----------------------------------------Tic Ioan3-0
                            11.Birtalan Laszlo
                            --------------------Cotca Dacian3-1
                            6.Cotca Dacian
                            ------------------------------------------------------------Parus Lilian3-1
                            7.Sabau Liviu
                            --------------------Simu Marius3-1
                            10.Simu Marius
                            ----------------------------------------Parus Lilian3-1
                            15.Culda Andrei
                            --------------------Parus Lilian3-0
                            2.Parus Lilian


                            Finala mica - TRN AMATUR B "6Y King Pong" - Foresta#209

                            Balogh Attila
                            --------------------Balogh Attila3-0
                            Tic Ioan

                            Clasament TRN AMATUR B "6Y King Pong" - Foresta#209

                            1. Gergely Anton - Oradea
                            2. Parus Lilian - Oradea
                            3 -- 4
                            Balogh Attila - Oradea
                            Tic Ioan - Oradea
                            5 -- 8
                            Tanc Florin - Oradea
                            Simu Marius - Oradea
                            Curpas Ioan - Oradea
                            Cotca Dacian - Oradea
                            9 -- 16
                            Varadi Mark - Oradea
                            Culda Andrei - Oradea
                            Kadar Jozsef - Oradea
                            Sabadas Dinu - Oradea
                            Lup Silviu - Oradea
                            Sabau Liviu - Oradea
                            Merai Janos - Oradea
                            Birtalan Laszlo - Oradea
                            17 -- 2v gr.sup.
                            Sabau Catalin - Oradea
                            18 -- 26 1v gr.sup.
                            Vaida Sorin - Oradea
                            Szalay Liviu - Oradea
                            Halasz Peter - Oradea
                            Roatis Gheorghe - Oradea
                            Costea Constantin - Oradea
                            Sas Tibor - Oradea
                            Varkonyi Amalia - Oradea
                            Barlea Radu - Oradea
                            Cioflan Ioan - Oradea
                            27 -- 32 0v gr.sup.
                            Fabian Wilhelm - Oradea
                            Cheregi Nelu - Oradea
                            Seica Gheorghe - Oradea
                            Boitos Rodica - Oradea
                            Dinescu Dan - Oradea
                            Moldovan Andrei - Oradea
                            33 -- 2v gr.inf.
                            Pop Gabriel - Oradea
                            34 -- 38 1v gr.inf.
                            Onofrei Dan - Oradea
                            Catuneanu George - Oradea
                            Presecan Doru - Oradea
                            Micle Dan - Oradea
                            Tütös Csaba - Oradea
                            39 -- 44 0v gr.inf.
                            Guias Cristian - Oradea
                            Rus Nicolae - Oradea
                            Maghiar Alin - Oradea
                            Pop Florin - Oradea
                            Varadi Géza - Oradea
                            Pop George - Oradea

                            FINALA LIVE: Gergely Anton vs. Parus Lilian




                            Youtube:



                            Ultima editare de King Pong Oradea; 09.feb.2019, 01:42.
                            Club King Pong Oradea
                            www.kingpong.ro
                            0359 181 232

                            Comentariu


                            • Bună seara!



                              Inscrieri TRN - Foresta#210 - on 2019. 02. 15. at 21:43:21

                              1. Gergely Anton, Oradea, 488 - 41,13 - E
                              2. Tailbot Francois, Oradea, 541 - 40,95 - E
                              3. Parus Lilian, Oradea, 773 - 40,5 - E
                              4. Savu Cristian, Oradea, 27 - 37,94 - E
                              5. Craciun Calin, Oradea, 145 - 36,4 - E
                              6. Jurje Alex Doru, Almasu Mare, 349 - 36,05 - E
                              7. Tic Ioan, Oradea, 68 - 35,7 - E
                              8. Balogh Attila, Oradea, 293 - 32,56 - O
                              9. Merai Janos, Oradea, 878 - 31,7 - O
                              10. Vaida Sorin, Oradea, 57 - 31,55 - OW
                              11. Codau Vlad, Oradea, 318 - 31,27 - O
                              12. Szalay Liviu, Oradea, 166 - 30,47 - O
                              13. Sabadas Dinu, Oradea, 603 - 28,9 - O
                              14. Cotca Dacian, Oradea, 370 - 28,44 - O
                              15. Birtalan Laszlo, Oradea, 193 - 23,78 - OW
                              16. Totos Ludovic, Marghita, 962 - 22,15 - O
                              17. Halasz Peter, Oradea, 931 - 19 - A
                              18. Cavasdan Doru, Oradea, 1224 - 18 - A
                              19. Sabau Catalin, Oradea, 758 - 16,75 - A
                              20. Pop Alexandru, Oradea, 516 - 16,48 - A
                              21. Lup Silviu, Oradea, 1527 - 15,9 - A
                              22. Costea Constantin, Oradea, 1528 - 15,8 - A
                              23. Sas Tibor, Oradea, 1337 - 15,35 - A
                              24. Pop Gabriel, Oradea, 724 - 13,1 - A
                              25. Catuneanu George, Oradea, 1389 - 13,1 - A
                              26. Maxim Alexandru, Oradea, 2057 - 12,1 - A
                              27. Ratiu Adrian, Oradea, 1647 - 9,85 - I
                              28. Culda Andrei, Oradea, 1335 - 9,65 - I
                              29. Tana Marius, Oradea, 1226 - 9,05 - I
                              30. Guias Cristian, Oradea, 1761 - 7,8 - I
                              31. Seica Gheorghe, Oradea, 1227 - 7,25 - I
                              32. Maghiar Alin, Oradea, 2788 - 5,6 - I
                              33. Boitos Rodica, Oradea, 1896 - 5 - IF
                              34. Dinescu Dan, Oradea, 1604 - 4,6 - I
                              35. Moldovan Andrei, Oradea, 1962 - 4 - I
                              36. Simu Marius, Oradea, 1923 - 0 - A
                              37. Cioflan Ioan, Oradea, 3000 - 0 - A
                              38. Sabau Liviu, Oradea, 3024 - 0 - A
                              39. Di Long, Malaysia, 3040 - 0 - A
                              40. Tutos Csaba, Oradea, 5002 - 0
                              41. Pop George, Oradea, 5005 - 0

                              Grupe inferioare TRN - Foresta#210

                              Gr.inferioara nr. 1
                              Nume si prenume Localitate
                              1
                              2
                              3
                              4
                              5
                              6
                              V
                              Loc
                              1 GERGELY ANTON ORADEA
                              0-2
                              2-0
                              2-1
                              2-0
                              2-1
                              4
                              2
                              2 JURJE ALEX DORU ALMASU MARE
                              2-0
                              2-0
                              2-0
                              2-0
                              2-0
                              5
                              1
                              3 CULDA ANDREI ORADEA
                              0-2
                              0-2
                              2-1
                              2-0
                              2-1
                              3
                              3
                              4 RATIU ADRIAN ORADEA
                              1-2
                              0-2
                              1-2
                              2-0
                              2-1
                              2
                              5 SEICA GHEORGHE ORADEA
                              0-2
                              0-2
                              0-2
                              0-2
                              2-0
                              1
                              4
                              6 POP ALEXANDRU ORADEA
                              1-2
                              0-2
                              1-2
                              1-2
                              0-2
                              0
                              Gr.inferioara nr. 2
                              Nume si prenume Localitate
                              1
                              2
                              3
                              4
                              5
                              6
                              7
                              V
                              Loc
                              1 TIC IOAN ORADEA
                              2-1
                              2-0
                              2-0
                              2-0
                              2-0
                              2-0
                              6
                              1
                              2 SZALAY LIVIU ORADEA
                              1-2
                              2-0
                              2-0
                              2-0
                              2-1
                              2-0
                              5
                              2
                              3 POP GABRIEL ORADEA
                              0-2
                              0-2
                              1-2
                              2-0
                              1-2
                              2-0
                              2
                              4 TUTOS CSABA ORADEA
                              0-2
                              0-2
                              2-1
                              2-0
                              2-0
                              2-0
                              4
                              3
                              5 MOLDOVAN ANDREI ORADEA
                              0-2
                              0-2
                              0-2
                              0-2
                              0-2
                              0-2
                              0
                              6 SABAU LIVIU ORADEA
                              0-2
                              1-2
                              2-1
                              0-2
                              2-0
                              2-0
                              3
                              4
                              7 DI LONG MALAYSIA
                              0-2
                              0-2
                              0-2
                              0-2
                              2-0
                              0-2
                              1
                              Gr.inferioara nr. 3
                              Nume si prenume Localitate
                              1
                              2
                              3
                              4
                              5
                              6
                              7
                              V
                              Loc
                              1 SAVU CRISTIAN ORADEA
                              2-1
                              0-2
                              2-0
                              2-0
                              2-0
                              2-1
                              5
                              3
                              2 SABADAS DINU ORADEA
                              1-2
                              2-0
                              2-0
                              2-0
                              2-0
                              2-1
                              5
                              1
                              3 COTCA DACIAN ORADEA
                              2-0
                              0-2
                              2-0
                              2-0
                              2-0
                              2-1
                              5
                              2
                              4 CATUNEANU GEORGE ORADEA
                              0-2
                              0-2
                              0-2
                              2-0
                              2-1
                              0-2
                              2
                              5 GUIAS CRISTIAN ORADEA
                              0-2
                              0-2
                              0-2
                              0-2
                              2-1
                              0-2
                              1
                              6 TANA MARIUS ORADEA
                              0-2
                              0-2
                              0-2
                              1-2
                              1-2
                              0-2
                              0
                              7 PARUS LILIAN ORADEA
                              1-2
                              1-2
                              1-2
                              2-0
                              2-0
                              2-0
                              3
                              4
                              Gr.inferioara nr. 4
                              Nume si prenume Localitate
                              1
                              2
                              3
                              4
                              5
                              6
                              7
                              V
                              Loc
                              1 CODAU VLAD ORADEA
                              2-1
                              2-0
                              2-0
                              0-2
                              2-0
                              2-0
                              5
                              2
                              2 BIRTALAN LASZLO ORADEA
                              1-2
                              2-0
                              1-2
                              0-2
                              2-0
                              2-1
                              3
                              3
                              3 COSTEA CONSTANTIN ORADEA
                              0-2
                              0-2
                              2-0
                              0-2
                              2-0
                              2-0
                              3
                              4
                              4 SAS TIBOR ORADEA
                              0-2
                              2-1
                              0-2
                              0-2
                              2-0
                              2-0
                              3
                              5 CRACIUN CALIN ORADEA
                              2-0
                              2-0
                              2-0
                              2-0
                              2-0
                              2-0
                              6
                              1
                              6 DINESCU DAN ORADEA
                              0-2
                              0-2
                              0-2
                              0-2
                              0-2
                              2-1
                              1
                              7 POP GEORGE ORADEA
                              0-2
                              1-2
                              0-2
                              0-2
                              0-2
                              1-2
                              0
                              Gr.inferioara nr. 5
                              Nume si prenume Localitate
                              1
                              2
                              3
                              4
                              5
                              6
                              7
                              V
                              Loc
                              1 BALOGH ATTILA ORADEA
                              2-0
                              2-0
                              2-0
                              2-0
                              2-0
                              2-0
                              6
                              1
                              2 SIMU MARIUS ORADEA
                              0-2
                              0-2
                              2-1
                              2-0
                              2-1
                              2-0
                              4
                              2
                              3 CAVASDAN DORU ORADEA
                              0-2
                              2-0
                              1-2
                              2-0
                              0-2
                              2-0
                              3
                              3
                              4 HALASZ PETER ORADEA
                              0-2
                              1-2
                              2-1
                              2-0
                              2-0
                              1-2
                              3
                              4
                              5 MAGHIAR ALIN ORADEA
                              0-2
                              0-2
                              0-2
                              0-2
                              0-2
                              0-2
                              0
                              6 SABAU CATALIN ORADEA
                              0-2
                              1-2
                              2-0
                              0-2
                              2-0
                              0-2
                              2
                              7 CIOFLAN IOAN ORADEA
                              0-2
                              0-2
                              0-2
                              2-1
                              2-0
                              2-0
                              3
                              Gr.inferioara nr. 6
                              Nume si prenume Localitate
                              1
                              2
                              3
                              4
                              5
                              6
                              7
                              V
                              Loc
                              1 TAILBOT FRANCOIS ORADEA
                              2-1
                              2-1
                              1-2
                              2-0
                              2-0
                              2-0
                              5
                              1
                              2 VAIDA SORIN ORADEA
                              1-2
                              2-0
                              2-1
                              2-0
                              1-2
                              2-1
                              4
                              2
                              3 MERAI JANOS ORADEA
                              1-2
                              0-2
                              2-1
                              2-0
                              2-0
                              1-2
                              3
                              4
                              4 LUP SILVIU ORADEA
                              2-1
                              1-2
                              1-2
                              2-1
                              2-0
                              1-2
                              3
                              5 MAXIM ALEXANDRU ORADEA
                              0-2
                              0-2
                              0-2
                              1-2
                              2-1
                              0-2
                              1
                              6 BOITOS RODICA ORADEA
                              0-2
                              2-1
                              0-2
                              0-2
                              1-2
                              0-2
                              1
                              7 TOTOS LUDOVIC MARGHITA
                              0-2
                              1-2
                              2-1
                              2-1
                              2-0
                              2-0
                              4
                              3
                              Grupe superioare TRN - Foresta#210

                              Gr.superioara nr. 1
                              Nume si prenume Localitate
                              1
                              2
                              3
                              4
                              V
                              Loc
                              1 JURJE ALEX DORU ALMASU MARE
                              3-2
                              3-1
                              2
                              1
                              2 BIRTALAN LASZLO ORADEA
                              2-3
                              3-2
                              1
                              2
                              3 CAVASDAN DORU ORADEA
                              1-3
                              2-3
                              0
                              4
                              Gr.superioara nr. 2
                              Nume si prenume Localitate
                              1
                              2
                              3
                              4
                              V
                              Loc
                              1 TIC IOAN ORADEA
                              3-2
                              2-3
                              1
                              2
                              2 SAVU CRISTIAN ORADEA
                              2-3
                              3-1
                              1
                              1
                              3 TOTOS LUDOVIC MARGHITA
                              3-2
                              1-3
                              1
                              4
                              Gr.superioara nr. 3
                              Nume si prenume Localitate
                              1
                              2
                              3
                              4
                              V
                              Loc
                              1 SABADAS DINU ORADEA
                              3-1
                              3-0
                              2
                              1
                              2 TUTOS CSABA ORADEA
                              1-3
                              3-2
                              1
                              2
                              3 MERAI JANOS ORADEA
                              0-3
                              2-3
                              0
                              4
                              Gr.superioara nr. 4
                              Nume si prenume Localitate
                              1
                              2
                              3
                              4
                              V
                              Loc
                              1 CRACIUN CALIN ORADEA
                              3-1
                              3-0
                              2
                              1
                              2 CULDA ANDREI ORADEA
                              1-3
                              0-3
                              0
                              3 HALASZ PETER ORADEA
                              0-3
                              3-0
                              1
                              2
                              4
                              Gr.superioara nr. 5
                              Nume si prenume Localitate
                              1
                              2
                              3
                              4
                              V
                              Loc
                              1 BALOGH ATTILA ORADEA
                              0-3
                              3-1
                              1
                              2
                              2 GERGELY ANTON ORADEA
                              3-0
                              3-1
                              2
                              1
                              3 COSTEA CONSTANTIN ORADEA
                              1-3
                              1-3
                              0
                              4
                              Gr.superioara nr. 6
                              Nume si prenume Localitate
                              1
                              2
                              3
                              4
                              V
                              Loc
                              1 TAILBOT FRANCOIS ORADEA
                              3-1
                              2-3
                              1
                              2
                              2 SZALAY LIVIU ORADEA
                              1-3
                              0-3
                              0
                              3 PARUS LILIAN ORADEA
                              3-2
                              3-0
                              2
                              1
                              4
                              Gr.superioara nr. 7
                              Nume si prenume Localitate
                              1
                              2
                              3
                              4
                              V
                              Loc
                              1 VAIDA SORIN ORADEA
                              3-2
                              3-1
                              2
                              1
                              2 COTCA DACIAN ORADEA
                              2-3
                              3-1
                              1
                              2
                              3 SABAU LIVIU ORADEA
                              1-3
                              1-3
                              0
                              4
                              Gr.superioara nr. 8
                              Nume si prenume Localitate
                              1
                              2
                              3
                              4
                              V
                              Loc
                              1 SIMU MARIUS ORADEA
                              0-3
                              3-0
                              1
                              2
                              2 CODAU VLAD ORADEA
                              3-0
                              3-0
                              2
                              1
                              3 SEICA GHEORGHE ORADEA
                              0-3
                              0-3
                              0
                              4
                              Eliminatorii TRN - Foresta#210
                              1. Jurje Alex Doru
                              -------------------- Jurje Alex Doru 3-0
                              16. Tutos Csaba
                              ---------------------------------------- Jurje Alex Doru 3-2
                              9. Cotca Dacian
                              -------------------- Cotca Dacian 3-1
                              8. Codau Vlad
                              ------------------------------------------------------------ Gergely Anton 3-1
                              5. Gergely Anton
                              -------------------- Gergely Anton 3-0
                              12. Tic Ioan
                              ---------------------------------------- Gergely Anton 3-0
                              13. Tailbot Francois
                              -------------------- Craciun Calin 3-1
                              4. Craciun Calin

                              . -------------------------------------------------------------------------------- Gergely Anton 3-1

                              3. Sabadas Dinu
                              -------------------- Sabadas Dinu 3-2
                              14. Simu Marius
                              ---------------------------------------- Balogh Attila 3-2
                              11. Balogh Attila
                              -------------------- Balogh Attila 3-1
                              6. Parus Lilian
                              ------------------------------------------------------------ Savu Cristian 3-1
                              7. Vaida Sorin
                              -------------------- Vaida Sorin 3-1
                              10. Birtalan Laszlo
                              ---------------------------------------- Savu Cristian 3-2
                              15. Halasz Peter
                              -------------------- Savu Cristian 3-0
                              2. Savu Cristian


                              Finala mica - TRN - Foresta#210

                              Jurje Alex Doru
                              -------------------- Balogh Attila 3-2
                              Balogh Attila

                              Clasament TRN - Foresta#210

                              1. Gergely Anton - Oradea
                              2. Savu Cristian - Oradea
                              3 -- 4
                              Balogh Attila - Oradea
                              Jurje Alex Doru - Almasu Mare
                              5 -- 8
                              Craciun Calin - Oradea
                              Vaida Sorin - Oradea
                              Sabadas Dinu - Oradea
                              Cotca Dacian - Oradea
                              9 -- 16
                              Tic Ioan - Oradea
                              Halasz Peter - Oradea
                              Parus Lilian - Oradea
                              Tutos Csaba - Oradea
                              Tailbot Francois - Oradea
                              Birtalan Laszlo - Oradea
                              Simu Marius - Oradea
                              Codau Vlad - Oradea
                              17 -- 1v gr.sup.
                              Totos Ludovic - Marghita
                              18 -- 24 0v gr.sup.
                              Merai Janos - Oradea
                              Szalay Liviu - Oradea
                              Cavasdan Doru - Oradea
                              Costea Constantin - Oradea
                              Culda Andrei - Oradea
                              Seica Gheorghe - Oradea
                              Sabau Liviu - Oradea
                              25 -- 27 3v gr.inf.
                              Lup Silviu - Oradea
                              Sas Tibor - Oradea
                              Cioflan Ioan - Oradea
                              28 -- 31 2v gr.inf.
                              Sabau Catalin - Oradea
                              Pop Gabriel - Oradea
                              Catuneanu George - Oradea
                              Ratiu Adrian - Oradea
                              32 -- 36 1v gr.inf.
                              Maxim Alexandru - Oradea
                              Guias Cristian - Oradea
                              Boitos Rodica - Oradea
                              Dinescu Dan - Oradea
                              Di Long - Malaysia
                              37 -- 41 0v gr.inf.
                              Pop Alexandru - Oradea
                              Tana Marius - Oradea
                              Maghiar Alin - Oradea
                              Moldovan Andrei - Oradea
                              Pop George - Oradea




                              Ultima editare de King Pong Oradea; 16.feb.2019, 00:24.
                              Club King Pong Oradea
                              www.kingpong.ro
                              0359 181 232

                              Comentariu


                              • Clasament sezon #5 by KING PONG

                                Dupa Etapa #10 (#210) - 17.02.2019

                                Numar total jucatori pana in prezent sezon 5/Total:75/268


                                #Sezon 5 Ian Evolutie (+/-/0) Feel #Sezon 5 Feb #Total general Nume Prenume
                                Puncte sezon 5
                                Patricipari Sez5 max 10
                                Nr. locuri ocupate: I / II / III
                                1
                                0
                                1
                                1
                                Gergely Anton
                                326
                                9
                                7/1/0
                                2
                                0
                                2
                                7
                                Tic Ioan
                                292
                                10
                                1/1/4
                                3
                                0
                                3
                                3
                                Savu Cristian
                                255
                                8
                                2/5/0
                                5
                                1
                                4
                                2
                                Balogh Attila
                                202
                                9
                                0/0/3
                                4
                                -1
                                5
                                13
                                Codau Vlad
                                151
                                8
                                0/1/0
                                7
                                1
                                6
                                4
                                Vaida Sorin
                                134
                                10
                                0/0/1
                                8
                                1
                                7
                                21
                                Simu Marius
                                130
                                9
                                0/0/0
                                6
                                -2
                                8
                                8
                                Tailbot Francois
                                119
                                6
                                0/1/1
                                9
                                0
                                9
                                9
                                Birtalan Laszlo
                                116
                                9
                                0/0/0
                                10
                                0
                                10
                                24
                                Sabadas Dinu
                                115
                                10
                                0/0/0
                                17
                                6
                                11
                                10
                                Cotca Dacian
                                99
                                6
                                0/0/0
                                12
                                0
                                12
                                12
                                Jurje Alex
                                97
                                4
                                0/0/1
                                0
                                NEW
                                13
                                5
                                Parus Lilian
                                90
                                3
                                0/1/0
                                13
                                -1
                                14
                                17
                                Curpas Ioan
                                89
                                8
                                0/0/0
                                11
                                -4