Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

ORADEA: În fiecare Vineri (ora 18:00) - Turneu "Foresta" King Pong

Adună
Acesta este un topic important.
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Bună seara!



    Inscrieri TRN - Foresta#211 - on 2019. 02. 22. at 21:54:38

    1. Gergely Anton, Oradea, 488 - 41,13 - E
    2. Tailbot Francois, Oradea, 541 - 40,95 - E
    3. Parus Lilian, Oradea, 773 - 40,5 - E
    4. Savu Cristian, Oradea, 27 - 37,94 - E
    5. Jurje Alex Doru, Almasu Mare, 349 - 36,05 - E
    6. Tic Ioan, Oradea, 68 - 35,7 - E
    7. Balogh Attila, Oradea, 293 - 32,56 - O
    8. Merai Janos, Oradea, 878 - 31,7 - O
    9. Vaida Sorin, Oradea, 57 - 31,55 - OW
    10. Bondar Octavian, Oradea, 722 - 31,55 - O
    11. Szalay Liviu, Oradea, 166 - 30,47 - O
    12. Sabadas Dinu, Oradea, 603 - 28,9 - O
    13. Cotca Dacian, Oradea, 370 - 28,44 - O
    14. Curpas Ioan, Oradea, 156 - 24,74 - OW
    15. Fabian Wilhelm, Oradea, 799 - 24,3 - OW
    16. Birtalan Laszlo, Oradea, 193 - 23,78 - OW
    17. Tanc Florin, Oradea, 372 - 23,27 - O
    18. Totos Ludovic, Marghita, 962 - 22,15 - O
    19. Halasz Peter, Oradea, 931 - 19 - A
    20. Cavasdan Doru, Oradea, 1224 - 18 - A
    21. Roatis Gheorghe, Oradea, 1098 - 17,8 - A
    22. Sabau Catalin, Oradea, 758 - 16,75 - A
    23. Lup Silviu, Oradea, 1527 - 15,9 - A
    24. Costea Constantin, Oradea, 1528 - 15,8 - A
    25. Cheregi Nelu, Oradea, 1053 - 15,6 - A
    26. Sas Tibor, Oradea, 1337 - 15,35 - A
    27. Antal Cornel, Oradea, 1443 - 14 - A
    28. Pop Gabriel, Oradea, 724 - 13,1 - A
    29. Catuneanu George, Oradea, 1389 - 13,1 - A
    30. Varkonyi Amalia, Oradea, 1320 - 12,6 - AF
    31. Pop Gheorghe, Marghita, 1559 - 11,65 - A
    32. Cotrau Andrei, Oradea, 1665 - 10,2 - A
    33. Culda Andrei, Oradea, 1335 - 9,65 - I
    34. Tana Marius, Oradea, 1226 - 9,05 - I
    35. Guias Cristian, Oradea, 1761 - 7,8 - I
    36. Seica Gheorghe, Oradea, 1227 - 7,25 - I
    37. Maghiar Alin, Oradea, 2788 - 5,6 - I
    38. Boitos Rodica, Oradea, 1896 - 5 - IF
    39. Dinescu Dan, Oradea, 1604 - 4,6 - I
    40. Moldovan Andrei, Oradea, 1962 - 4 - I
    41. Simu Marius, Oradea, 1923 - 0 - A
    42. Barlea Radu, Oradea, 2999 - 0 - O
    43. Cioflan Ioan, Oradea, 3000 - 0 - A
    44. Sabau Liviu, Oradea, 3024 - 0 - A
    45. Di Long, Malaysia, 3040 - 0 - A
    46. Tutos Csaba, Oradea, 5002 - 0
    47. Torje Alin, Oradea, 5007 - 0

    Grupe inferioare TRN - Foresta#211

    Gr.inferioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 GERGELY ANTON ORADEA
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    5
    1
    2 COSTEA CONSTANTIN ORADEA
    0-2
    2-1
    2-0
    2-0
    2-0
    4
    2
    3 ANTAL CORNEL ORADEA
    0-2
    1-2
    2-0
    2-0
    2-0
    3
    3
    4 MOLDOVAN ANDREI ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    2-1
    2-0
    2
    4
    5 GUIAS CRISTIAN ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    1-2
    2-0
    1
    6 DI LONG MALAYSIA
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0
    Gr.inferioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 TIC IOAN ORADEA
    2-1
    2-0
    0-2
    2-0
    3
    2
    2 CULDA ANDREI ORADEA
    1-2
    2-0
    1-2
    2-0
    2
    3
    3 POP GABRIEL ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0
    4 SABAU LIVIU ORADEA
    2-0
    2-1
    2-0
    1-2
    3
    1
    5 CIOFLAN IOAN ORADEA
    0-2
    0-2
    2-0
    2-1
    2
    4
    6
    Gr.inferioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 SAVU CRISTIAN ORADEA
    2-0
    2-0
    2-0
    1-2
    2-0
    4
    1
    2 SZALAY LIVIU ORADEA
    0-2
    2-1
    2-0
    2-0
    2-0
    4
    2
    3 MERAI JANOS ORADEA
    0-2
    1-2
    2-0
    2-0
    2-0
    3
    3
    4 SEICA GHEORGHE ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    1-2
    0
    5 BOITOS RODICA ORADEA
    2-1
    0-2
    0-2
    2-0
    1-2
    2
    6 TORJE ALIN ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    2-1
    2-1
    2
    4
    Gr.inferioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 BALOGH ATTILA ORADEA
    2-0
    2-1
    2-1
    2-0
    2-0
    5
    1
    2 CURPAS IOAN ORADEA
    0-2
    0-2
    2-1
    2-0
    2-0
    3
    3
    3 LUP SILVIU ORADEA
    1-2
    2-0
    2-1
    2-0
    2-0
    4
    2
    4 SABAU CATALIN ORADEA
    1-2
    1-2
    1-2
    2-0
    2-0
    2
    4
    5 DINESCU DAN ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    2-0
    1
    6 COTRAU ANDREI ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0
    Gr.inferioara nr. 5
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 VAIDA SORIN ORADEA
    2-1
    2-0
    1-2
    2-0
    2-0
    4
    1
    2 PARUS LILIAN ORADEA
    1-2
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    4
    2
    3 TUTOS CSABA ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    2-0
    1-2
    1
    4 ROATIS GHEORGHE ORADEA
    2-1
    0-2
    2-0
    0-2
    0-2
    2
    4
    5 FABIAN WILHELM ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    2-0
    1-2
    1
    6 POP GHEORGHE MARGHITA
    0-2
    0-2
    2-1
    2-0
    2-1
    3
    3
    Gr.inferioara nr. 6
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 SIMU MARIUS ORADEA
    0-2
    1-2
    2-1
    2-0
    1-2
    2
    4
    2 JURJE ALEX DORU ALMASU MARE
    2-0
    2-1
    2-0
    2-0
    2-1
    5
    1
    3 HALASZ PETER ORADEA
    2-1
    1-2
    2-0
    2-0
    1-2
    3
    3
    4 CATUNEANU GEORGE ORADEA
    1-2
    0-2
    0-2
    2-0
    1-2
    1
    5 VARKONYI AMALIA ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    1-2
    0
    6 BONDAR OCTAVIAN ORADEA
    2-1
    1-2
    2-1
    2-1
    2-1
    4
    2
    Gr.inferioara nr. 7
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 TAILBOT FRANCOIS ORADEA
    2-0
    2-1
    2-0
    2-0
    2-1
    5
    1
    2 COTCA DACIAN ORADEA
    0-2
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    4
    2
    3 TANC FLORIN ORADEA
    1-2
    0-2
    2-0
    2-0
    2-0
    3
    3
    4 SAS TIBOR ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    2-0
    2-0
    2
    4
    5 MAGHIAR ALIN ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    2-0
    1
    6 TANA MARIUS ORADEA
    1-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0
    Gr.inferioara nr. 8
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 BIRTALAN LASZLO ORADEA
    0-2
    1-2
    2-1
    2-0
    2-0
    3
    3
    2 SABADAS DINU ORADEA
    2-0
    2-0
    2-1
    2-0
    2-0
    5
    1
    3 CAVASDAN DORU ORADEA
    2-1
    0-2
    2-0
    2-0
    2-0
    4
    2
    4 CHEREGI NELU ORADEA
    1-2
    1-2
    0-2
    0-2
    2-0
    1
    5 TOTOS LUDOVIC MARGHITA
    0-2
    0-2
    0-2
    2-0
    2-0
    2
    4
    6 BARLEA RADU ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0
    Grupe superioare TRN - Foresta#211

    Gr.superioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 GERGELY ANTON ORADEA
    3-1
    1-3
    3-0
    2
    1
    2 SZALAY LIVIU ORADEA
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    3 CULDA ANDREI ORADEA
    3-1
    0-3
    2-3
    1
    4 SABAU CATALIN ORADEA
    0-3
    0-3
    3-2
    1
    Gr.superioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 SABAU LIVIU ORADEA
    2-3
    0-3
    3-1
    1
    2 LUP SILVIU ORADEA
    3-2
    2-3
    3-2
    2
    2
    3 MERAI JANOS ORADEA
    3-0
    3-2
    3-0
    3
    1
    4 ROATIS GHEORGHE ORADEA
    1-3
    2-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 SAVU CRISTIAN ORADEA
    3-0
    3-1
    3-0
    3
    1
    2 PARUS LILIAN ORADEA
    0-3
    3-1
    3-0
    2
    2
    3 CURPAS IOAN ORADEA
    1-3
    1-3
    0-3
    0
    4 SIMU MARIUS ORADEA
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    Gr.superioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 BALOGH ATTILA ORADEA
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 BONDAR OCTAVIAN ORADEA
    0-3
    3-0
    3-2
    2
    2
    3 POP GHEORGHE MARGHITA
    0-3
    0-3
    3-1
    1
    4 SAS TIBOR ORADEA
    0-3
    2-3
    1-3
    0
    Gr.superioara nr. 5
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 VAIDA SORIN ORADEA
    3-1
    3-0
    3-1
    3
    1
    2 COTCA DACIAN ORADEA
    1-3
    3-0
    3-2
    2
    2
    3 HALASZ PETER ORADEA
    0-3
    0-3
    2-3
    0
    4 TOTOS LUDOVIC MARGHITA
    1-3
    2-3
    3-2
    1
    Gr.superioara nr. 6
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 JURJE ALEX DORU ALMASU MARE
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 CAVASDAN DORU ORADEA
    1-3
    0-3
    3-0
    1
    3 TANC FLORIN ORADEA
    0-3
    3-0
    3-1
    2
    2
    4 MOLDOVAN ANDREI ORADEA
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    Gr.superioara nr. 7
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 TAILBOT FRANCOIS ORADEA
    3-2
    3-1
    3-2
    3
    1
    2 COSTEA CONSTANTIN ORADEA
    2-3
    2-3
    1-3
    0
    3 BIRTALAN LASZLO ORADEA
    1-3
    3-2
    3-0
    2
    2
    4 CIOFLAN IOAN ORADEA
    2-3
    3-1
    0-3
    1
    Gr.superioara nr. 8
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 SABADAS DINU ORADEA
    0-3
    3-2
    3-0
    2
    2
    2 TIC IOAN ORADEA
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    3 ANTAL CORNEL ORADEA
    2-3
    0-3
    3-0
    1
    4 TORJE ALIN ORADEA
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    Eliminatorii TRN - Foresta#211
    1. Gergely Anton
    -------------------- Gergely Anton 3-0
    16. Lup Silviu
    ---------------------------------------- Gergely Anton 3-1
    9. Tanc Florin
    -------------------- Tic Ioan 3-2
    8. Tic Ioan
    ------------------------------------------------------------ Gergely Anton 3-2
    5. Vaida Sorin
    -------------------- Parus Lilian 3-0
    12. Parus Lilian
    ---------------------------------------- Parus Lilian 3-1
    13. Birtalan Laszlo
    -------------------- Balogh Attila 3-1
    4. Balogh Attila

    . -------------------------------------------------------------------------------- Gergely Anton 3-2

    3. Savu Cristian
    -------------------- Cotca Dacian 3-1
    14. Cotca Dacian
    ---------------------------------------- Cotca Dacian 3-0
    11. Bondar Octavian
    -------------------- Jurje Alex Doru 3-2
    6. Jurje Alex Doru
    ------------------------------------------------------------ Tailbot Francois 3-2
    7. Tailbot Francois
    -------------------- Tailbot Francois 3-0
    10. Szalay Liviu
    ---------------------------------------- Tailbot Francois 3-2
    15. Sabadas Dinu
    -------------------- Sabadas Dinu 3-0
    2. Merai Janos


    Finala mica - TRN - Foresta#211

    Parus Lilian
    -------------------- Parus Lilian 3-2
    Cotca Dacian


    Turneul de consolare a fost castigat de BÂRLEA RADU.


    Clasament TRN - Foresta#211

    1. Gergely Anton - Oradea
    2. Tailbot Francois - Oradea
    3 -- 4
    Parus Lilian - Oradea
    Cotca Dacian - Oradea
    5 -- 8
    Tic Ioan - Oradea
    Sabadas Dinu - Oradea
    Balogh Attila - Oradea
    Jurje Alex Doru - Almasu Mare
    9 -- 16
    Lup Silviu - Oradea
    Szalay Liviu - Oradea
    Vaida Sorin - Oradea
    Savu Cristian - Oradea
    Tanc Florin - Oradea
    Merai Janos - Oradea
    Birtalan Laszlo - Oradea
    Bondar Octavian - Oradea
    17 -- 25 1v gr.sup.
    Totos Ludovic - Marghita
    Cavasdan Doru - Oradea
    Sabau Catalin - Oradea
    Antal Cornel - Oradea
    Pop Gheorghe - Marghita
    Culda Andrei - Oradea
    Simu Marius - Oradea
    Cioflan Ioan - Oradea
    Sabau Liviu - Oradea
    26 -- 32 0v gr.sup.
    Curpas Ioan - Oradea
    Halasz Peter - Oradea
    Roatis Gheorghe - Oradea
    Costea Constantin - Oradea
    Sas Tibor - Oradea
    Moldovan Andrei - Oradea
    Torje Alin - Oradea
    33 -- 2v gr.inf.
    Boitos Rodica - Oradea
    34 -- 40 1v gr.inf.
    Fabian Wilhelm - Oradea
    Cheregi Nelu - Oradea
    Catuneanu George - Oradea
    Guias Cristian - Oradea
    Maghiar Alin - Oradea
    Dinescu Dan - Oradea
    Tutos Csaba - Oradea
    41 -- 47 0v gr.inf.
    Pop Gabriel - Oradea
    Varkonyi Amalia - Oradea
    Cotrau Andrei - Oradea
    Tana Marius - Oradea
    Seica Gheorghe - Oradea
    Barlea Radu - Oradea
    Di Long - Malaysia





    Ultima editare de King Pong Oradea; 24.feb.2019, 12:35.
    Club King Pong Oradea
    www.kingpong.ro
    0359 181 232

    Comentariu


    • Bună seara!



      Inscrieri TRN - Foresta#212 - on 2019. 03. 01. at 21:35:52

      1. Gergely Anton - Oradea, 488 - 41,13 - E
      2. Tailbot Francois - Oradea, 541 - 40,95 - E
      3. Parus Lilian - Oradea, 773 - 40,5 - E
      4. Savu Cristian - Oradea, 27 - 37,94 - E
      5. Jurje Alex Doru - Almasu Mare, 349 - 36,05 - E
      6. Tic Ioan - Oradea, 68 - 35,7 - E
      7. Balogh Attila - Oradea, 293 - 32,56 - O
      8. Merai Janos - Oradea, 878 - 31,7 - O
      9. Vaida Sorin - Oradea, 57 - 31,55 - OW
      10. Szalay Liviu - Oradea, 166 - 30,47 - O
      11. Sabadas Dinu - Oradea, 603 - 28,9 - O
      12. Cotca Dacian - Oradea, 370 - 28,44 - O
      13. Kalman Suha - Oradea, 1312 - 28 - OF
      14. Fabian Wilhelm - Oradea, 799 - 24,3 - OW
      15. Birtalan Laszlo - Oradea, 193 - 23,78 - OW
      16. Kornya Tamas - Salonta, 1859 - 23,7 - O
      17. Tanc Florin - Oradea, 372 - 23,27 - O
      18. Totos Ludovic - Marghita, 962 - 22,15 - O
      19. Kornya Adam - Salonta, 1541 - 20 - O
      20. Halasz Peter - Oradea, 931 - 19 - A
      21. Sabau Catalin - Oradea, 758 - 16,75 - A
      22. Pop Alexandru - Oradea, 516 - 16,48 - A
      23. Costea Constantin - Oradea, 1528 - 15,8 - A
      24. Cheregi Nelu - Oradea, 1053 - 15,6 - A
      25. Sas Tibor - Oradea, 1337 - 15,35 - A
      26. Papp Attila - Salonta, 2127 - 14,1 - A
      27. Antal Cornel - Oradea, 1443 - 14 - A
      28. Pop Gabriel - Oradea, 724 - 13,1 - A
      29. Catuneanu George - Oradea, 1389 - 13,1 - A
      30. Varkonyi Amalia - Oradea, 1320 - 12,6 - AF
      31. Maxim Alexandru - Oradea, 2057 - 12,1 - A
      32. Culda Andrei - Oradea, 1335 - 9,65 - I
      33. Presecan Doru - Oradea, 1405 - 8,2 - I
      34. Guias Cristian - Oradea, 1761 - 7,8 - I
      35. Seica Gheorghe - Oradea, 1227 - 7,25 - I
      36. Rus Nicolae - Oradea, 1885 - 7,05 - I
      37. Maghiar Alin - Oradea, 2788 - 5,6 - I
      38. Boitos Rodica - Oradea, 1896 - 5 - IF
      39. Dinescu Dan - Oradea, 1604 - 4,6 - I
      40. Moldovan Andrei - Oradea, 1962 - 4 - I
      41. Simu Marius - Oradea, 1923 - 0 - A
      42. Pop Florin - Oradea, 2621 - 0 - A
      43. Cioflan Ioan - Oradea, 3000 - 0 - A
      44. Pop George - Oradea, 5005 - 0
      45. Cazan Calin - Oradea, 5008 - 0
      46. Csorsz Zoltan - Oradea, 5009 - 0

      Grupe inferioare TRN - Foresta#212

      Gr.inferioara nr. 1
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      Loc
      1 GERGELY ANTON ORADEA
      2-0
      2-0
      2-0
      2-0
      2-0
      5
      1
      2 POP GABRIEL ORADEA
      0-2
      2-1
      2-1
      2-0
      2-0
      4
      2
      3 HALASZ PETER ORADEA
      0-2
      1-2
      2-0
      2-0
      2-0
      3
      3
      4 VARKONYI AMALIA ORADEA
      0-2
      1-2
      0-2
      2-1
      2-1
      2
      4
      5 MAGHIAR ALIN ORADEA
      0-2
      0-2
      0-2
      1-2
      2-0
      1
      6 CAZAN CALIN ORADEA
      0-2
      0-2
      0-2
      1-2
      0-2
      0
      Gr.inferioara nr. 2
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      Loc
      1 TIC IOAN ORADEA
      1-2
      2-0
      2-0
      2-0
      2-0
      4
      1
      2 ANTAL CORNEL ORADEA
      2-1
      1-2
      1-2
      2-1
      2-1
      3
      3
      3 MERAI JANOS ORADEA
      0-2
      2-1
      2-1
      2-0
      2-0
      4
      2
      4 FABIAN WILHELM ORADEA
      0-2
      2-1
      1-2
      2-1
      0-2
      2
      4
      5 TOTOS LUDOVIC MARGHITA
      0-2
      1-2
      0-2
      1-2
      2-0
      1
      6 KORNYA ADAM SALONTA
      0-2
      1-2
      0-2
      2-0
      0-2
      1
      Gr.inferioara nr. 3
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      Loc
      1 SAVU CRISTIAN ORADEA
      2-1
      0-2
      2-0
      2-0
      2-1
      4
      3
      2 COSTEA CONSTANTIN ORADEA
      1-2
      0-2
      2-0
      2-0
      1-2
      2
      4
      3 TANC FLORIN ORADEA
      2-0
      2-0
      2-0
      2-1
      1-2
      4
      1
      4 DINESCU DAN ORADEA
      0-2
      0-2
      0-2
      2-0
      1-2
      1
      5 POP FLORIN ORADEA
      0-2
      0-2
      1-2
      0-2
      0-2
      0
      6 KORNYA TAMAS SALONTA
      1-2
      2-1
      2-1
      2-1
      2-0
      4
      2
      Gr.inferioara nr. 4
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      Loc
      1 BALOGH ATTILA ORADEA
      2-0
      2-0
      2-0
      2-0
      2-0
      5
      1
      2 CULDA ANDREI ORADEA
      0-2
      2-0
      1-2
      2-0
      1-2
      2
      3 CHEREGI NELU ORADEA
      0-2
      0-2
      2-0
      1-2
      2-1
      2
      3
      4 MAXIM ALEXANDRU ORADEA
      0-2
      2-1
      0-2
      2-0
      2-1
      3
      2
      5 PRESECAN DORU ORADEA
      0-2
      0-2
      2-1
      0-2
      0-2
      1
      6 PAPP ATTILA SALONTA
      0-2
      2-1
      1-2
      1-2
      2-0
      2
      4
      Gr.inferioara nr. 5
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      Loc
      1 VAIDA SORIN ORADEA
      2-0
      2-0
      2-1
      2-0
      2-0
      5
      1
      2 SZALAY LIVIU ORADEA
      0-2
      2-0
      2-1
      2-1
      2-0
      4
      2
      3 SAS TIBOR ORADEA
      0-2
      0-2
      2-0
      2-1
      1-2
      2
      4
      4 BOITOS RODICA ORADEA
      1-2
      1-2
      0-2
      2-0
      0-2
      1
      5 POP ALEXANDRU ORADEA
      0-2
      1-2
      1-2
      0-2
      0-2
      0
      6 CSORSZ ZOLTAN ORADEA
      0-2
      0-2
      2-1
      2-0
      2-0
      3
      3
      Gr.inferioara nr. 6
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      Loc
      1 SIMU MARIUS ORADEA
      1-2
      2-0
      2-0
      2-1
      3
      1
      2 JURJE ALEX DORU ALMASU MARE
      2-1
      2-0
      0-2
      2-0
      3
      3
      3 CATUNEANU GEORGE ORADEA
      0-2
      0-2
      1-2
      2-0
      1
      4
      4 CIOFLAN IOAN ORADEA
      0-2
      2-0
      2-1
      2-0
      3
      2
      5 POP GEORGE ORADEA
      1-2
      0-2
      0-2
      0-2
      0
      6
      Gr.inferioara nr. 7
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      Loc
      1 TAILBOT FRANCOIS ORADEA
      0-2
      2-0
      2-0
      2-0
      2-1
      4
      3
      2 COTCA DACIAN ORADEA
      2-0
      2-0
      2-0
      2-0
      1-2
      4
      1
      3 SEICA GHEORGHE ORADEA
      0-2
      0-2
      0-2
      2-0
      0-2
      1
      4 GUIAS CRISTIAN ORADEA
      0-2
      0-2
      2-0
      2-0
      0-2
      2
      4
      5 RUS NICOLAE ORADEA
      0-2
      0-2
      0-2
      0-2
      0-2
      0
      6 PARUS LILIAN ORADEA
      1-2
      2-1
      2-0
      2-0
      2-0
      4
      2
      Gr.inferioara nr. 8
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      V
      Loc
      1 BIRTALAN LASZLO ORADEA
      0-2
      2-0
      2-0
      0-2
      2
      3
      2 SABADAS DINU ORADEA
      2-0
      2-0
      2-0
      2-1
      4
      1
      3 MOLDOVAN ANDREI ORADEA
      0-2
      0-2
      0-2
      0-2
      0
      4 SABAU CATALIN ORADEA
      0-2
      0-2
      2-0
      2-0
      2
      4
      5 KALMAN SUHA ORADEA
      2-0
      1-2
      2-0
      0-2
      2
      2
      6
      Grupe superioare TRN - Foresta#212

      Gr.superioara nr. 1
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      Loc
      1 GERGELY ANTON ORADEA
      3-1
      3-2
      3-0
      3
      1
      2 KORNYA TAMAS SALONTA
      1-3
      3-2
      3-0
      2
      2
      3 ANTAL CORNEL ORADEA
      2-3
      2-3
      1-3
      0
      4 SABAU CATALIN ORADEA
      0-3
      0-3
      3-1
      1
      Gr.superioara nr. 2
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      Loc
      1 TIC IOAN ORADEA
      3-1
      0-3
      3-1
      2
      2
      2 MAXIM ALEXANDRU ORADEA
      1-3
      0-3
      1-3
      0
      3 SAVU CRISTIAN ORADEA
      3-0
      3-0
      3-0
      3
      1
      4 SAS TIBOR ORADEA
      1-3
      3-1
      0-3
      1
      Gr.superioara nr. 3
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      Loc
      1 TANC FLORIN ORADEA
      1-3
      3-1
      3-2
      2
      2
      2 SZALAY LIVIU ORADEA
      3-1
      3-1
      3-1
      3
      1
      3 CHEREGI NELU ORADEA
      1-3
      1-3
      1-3
      0
      4 CATUNEANU GEORGE ORADEA
      2-3
      1-3
      3-1
      1
      Gr.superioara nr. 4
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      Loc
      1 BALOGH ATTILA ORADEA
      3-2
      3-2
      3-0
      3
      1
      2 CIOFLAN IOAN ORADEA
      2-3
      1-3
      3-0
      1
      2
      3 CSORSZ ZOLTAN ORADEA
      2-3
      3-1
      3-1
      2
      4 GUIAS CRISTIAN ORADEA
      0-3
      0-3
      1-3
      0
      Gr.superioara nr. 5
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      Loc
      1 VAIDA SORIN ORADEA
      0-3
      1-3
      3-0
      1
      2 PARUS LILIAN ORADEA
      3-0
      0-3
      3-0
      2
      2
      3 JURJE ALEX DORU ALMASU MARE
      3-1
      3-0
      3-0
      3
      1
      4 PAPP ATTILA SALONTA
      0-3
      0-3
      0-3
      0
      Gr.superioara nr. 6
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      Loc
      1 SIMU MARIUS ORADEA
      3-0
      0-3
      3-0
      2
      2
      2 KALMAN SUHA ORADEA
      0-3
      0-3
      3-0
      1
      3 TAILBOT FRANCOIS ORADEA
      3-0
      3-0
      3-1
      3
      1
      4 VARKONYI AMALIA ORADEA
      0-3
      0-3
      1-3
      0
      Gr.superioara nr. 7
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      Loc
      1 COTCA DACIAN ORADEA
      3-1
      3-0
      3-0
      3
      1
      2 POP GABRIEL ORADEA
      1-3
      0-3
      2-3
      0
      3 BIRTALAN LASZLO ORADEA
      0-3
      3-0
      3-1
      2
      2
      4 FABIAN WILHELM ORADEA
      0-3
      3-2
      1-3
      1
      Gr.superioara nr. 8
      Nume si prenume Localitate
      1
      2
      3
      4
      V
      Loc
      1 SABADAS DINU ORADEA
      3-0
      3-2
      3-0
      3
      1
      2 MERAI JANOS ORADEA
      0-3
      2-3
      3-0
      1
      3 HALASZ PETER ORADEA
      2-3
      3-2
      3-1
      2
      2
      4 COSTEA CONSTANTIN ORADEA
      0-3
      0-3
      1-3
      0
      Eliminatorii TRN - Foresta#212
      1. Gergely Anton
      -------------------- Gergely Anton 3-1
      16. Birtalan Laszlo
      ---------------------------------------- Gergely Anton 3-0
      9. Simu Marius
      -------------------- Simu Marius 3-2
      8. Sabadas Dinu
      ------------------------------------------------------------ Gergely Anton 3-2
      5. Jurje Alex Doru
      -------------------- Jurje Alex Doru 3-0
      12. Tanc Florin
      ---------------------------------------- Balogh Attila 3-2
      13. Tic Ioan
      -------------------- Balogh Attila 3-0
      4. Balogh Attila

      . -------------------------------------------------------------------------------- Gergely Anton 3-0

      3. Szalay Liviu
      -------------------- Szalay Liviu 3-0
      14. Kornya Tamas
      ---------------------------------------- Tailbot Francois 3-0
      11. Parus Lilian
      -------------------- Tailbot Francois 3-0
      6. Tailbot Francois
      ------------------------------------------------------------ Savu Cristian 3-0
      7. Cotca Dacian
      -------------------- Cotca Dacian 3-0
      10. Halasz Peter
      ---------------------------------------- Savu Cristian 3-2
      15. Cioflan Ioan
      -------------------- Savu Cristian 3-0
      2. Savu Cristian


      Finala mica - TRN - Foresta#212

      Balogh Attila
      -------------------- Balogh Attila 3-2
      Tailbot Francois

      Grupa de consolare a fost castigata de Totos Ludovic.

      Clasament TRN - Foresta#212

      1. Gergely Anton - Oradea
      2. Savu Cristian - Oradea
      3 -- 4
      Balogh Attila - Oradea
      Tailbot Francois - Oradea
      5 -- 8
      Simu Marius - Oradea
      Cotca Dacian - Oradea
      Jurje Alex Doru - Almasu Mare
      Szalay Liviu - Oradea
      9 -- 16
      Birtalan Laszlo - Oradea
      Cioflan Ioan - Oradea
      Tic Ioan - Oradea
      Parus Lilian - Oradea
      Sabadas Dinu - Oradea
      Halasz Peter - Oradea
      Tanc Florin - Oradea
      Kornya Tamas - Salonta
      17 -- 2v gr.sup.
      Csorsz Zoltan - Oradea
      18 -- 24 1v gr.sup.
      Merai Janos - Oradea
      Vaida Sorin - Oradea
      Kalman Suha - Oradea
      Fabian Wilhelm - Oradea
      Sabau Catalin - Oradea
      Sas Tibor - Oradea
      Catuneanu George - Oradea
      25 -- 32 0v gr.sup.
      Costea Constantin - Oradea
      Cheregi Nelu - Oradea
      Papp Attila - Salonta
      Antal Cornel - Oradea
      Pop Gabriel - Oradea
      Varkonyi Amalia - Oradea
      Maxim Alexandru - Oradea
      Guias Cristian - Oradea
      33 -- 2v gr.inf.
      Culda Andrei - Oradea
      34 -- 40 1v gr.inf.
      Totos Ludovic - Marghita
      Kornya Adam - Salonta
      Presecan Doru - Oradea
      Seica Gheorghe - Oradea
      Maghiar Alin - Oradea
      Boitos Rodica - Oradea
      Dinescu Dan - Oradea
      41 -- 46 0v gr.inf.
      Pop Alexandru - Oradea
      Rus Nicolae - Oradea
      Moldovan Andrei - Oradea
      Pop Florin - Oradea
      Pop George - Oradea
      Cazan Calin - Oradea




      Ultima editare de King Pong Oradea; 02.mar.2019, 00:48.
      Club King Pong Oradea
      www.kingpong.ro
      0359 181 232

      Comentariu


      • Bună seara!



        Inscrieri TRN - Foresta#213 - on 2019. 03. 07. at 22:01:41

        1. Gergely Anton - Oradea, 488 - 41,13 - E
        2. Tailbot Francois - Oradea, 541 - 40,95 - E
        3. Parus Lilian - Oradea, 773 - 40,5 - E
        4. Tic Ioan - Oradea, 68 - 35,7 - E
        5. Balogh Attila - Oradea, 293 - 32,56 - O
        6. Merai Janos - Oradea, 878 - 31,7 - O
        7. Vaida Sorin - Oradea, 57 - 31,55 - OW
        8. Bondar Octavian - Oradea, 722 - 31,55 - O
        9. Sabadas Dinu - Oradea, 603 - 28,9 - O
        10. Cotca Dacian - Oradea, 370 - 28,44 - O
        11. Curpas Ioan - Oradea, 156 - 24,74 - OW
        12. Birtalan Laszlo - Oradea, 193 - 23,78 - OW
        13. Tanc Florin - Oradea, 372 - 23,27 - O
        14. Cavasdan Doru - Oradea, 1224 - 18 - A
        15. Bondar Leontin - Oradea, 1905 - 18 - A
        16. Lup Silviu - Oradea, 1527 - 15,9 - A
        17. Costea Constantin - Oradea, 1528 - 15,8 - A
        18. Cheregi Nelu - Oradea, 1053 - 15,6 - A
        19. Sas Tibor - Oradea, 1337 - 15,35 - A
        20. Antal Cornel - Oradea, 1443 - 14 - A
        21. Pop Gabriel - Oradea, 724 - 13,1 - A
        22. Catuneanu George - Oradea, 1389 - 13,1 - A
        23. Culda Andrei - Oradea, 1335 - 9,65 - I
        24. Presecan Doru - Oradea, 1405 - 8,2 - I
        25. Guias Cristian - Oradea, 1761 - 7,8 - I
        26. Seica Gheorghe - Oradea, 1227 - 7,25 - I
        27. Rus Nicolae - Oradea, 1885 - 7,05 - I
        28. Maghiar Alin - Oradea, 2788 - 5,6 - I
        29. Boitos Rodica - Oradea, 1896 - 5 - IF
        30. Pop Florin - Oradea, 2621 - 0 - A
        31. Sabau Liviu - Oradea, 3024 - 0 - A
        32. Pop George - Oradea, 5005 - 0
        33. Imre Flaviu - Oradea, 5010 - 0
        34. Ilies Alexandru - Oradea, 5011 - 0

        Grupe inferioare TRN - Foresta#213

        Gr.inferioara nr. 1
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        5
        6
        V
        Loc
        1 GERGELY ANTON ORADEA
        2-0
        2-0
        2-0
        2-0
        4
        1
        2 COSTEA CONSTANTIN ORADEA
        0-2
        2-0
        2-0
        2-0
        3
        2
        3 POP GABRIEL ORADEA
        0-2
        0-2
        2-0
        2-0
        2
        3
        4 GUIAS CRISTIAN ORADEA
        0-2
        0-2
        0-2
        2-0
        1
        4
        5 RUS NICOLAE ORADEA
        0-2
        0-2
        0-2
        0-2
        0
        6
        Gr.inferioara nr. 2
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        5
        6
        V
        Loc
        1 TIC IOAN ORADEA
        1-2
        2-0
        2-0
        2-1
        2-0
        4
        1
        2 CULDA ANDREI ORADEA
        2-1
        0-2
        2-0
        2-0
        2-0
        4
        3
        3 ANTAL CORNEL ORADEA
        0-2
        2-0
        2-0
        2-0
        2-0
        4
        2
        4 SEICA GHEORGHE ORADEA
        0-2
        0-2
        0-2
        2-0
        2-0
        2
        4
        5 BOITOS RODICA ORADEA
        1-2
        0-2
        0-2
        0-2
        2-0
        1
        6 IMRE FLAVIU ORADEA
        0-2
        0-2
        0-2
        0-2
        0-2
        0
        Gr.inferioara nr. 3
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        5
        6
        V
        Loc
        1 BALOGH ATTILA ORADEA
        2-0
        2-0
        2-0
        2-0
        2-0
        5
        1
        2 CURPAS IOAN ORADEA
        0-2
        2-0
        2-1
        2-0
        2-0
        4
        2
        3 MERAI JANOS ORADEA
        0-2
        0-2
        2-0
        2-0
        2-0
        3
        3
        4 SABAU LIVIU ORADEA
        0-2
        1-2
        0-2
        2-0
        2-0
        2
        4
        5 MAGHIAR ALIN ORADEA
        0-2
        0-2
        0-2
        0-2
        2-1
        1
        6 ILIES ALEXANDRU ORADEA
        0-2
        0-2
        0-2
        0-2
        1-2
        0
        Gr.inferioara nr. 4
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        5
        6
        V
        Loc
        1 VAIDA SORIN ORADEA
        1-2
        2-0
        2-0
        2-0
        2-1
        4
        1
        2 PARUS LILIAN ORADEA
        2-1
        0-2
        2-1
        2-0
        2-1
        4
        2
        3 LUP SILVIU ORADEA
        0-2
        2-0
        2-0
        2-1
        0-2
        3
        3
        4 CATUNEANU GEORGE ORADEA
        0-2
        1-2
        0-2
        2-0
        2-0
        2
        4
        5 POP FLORIN ORADEA
        0-2
        0-2
        1-2
        0-2
        0-2
        0
        6 BONDAR LEONTIN ORADEA
        1-2
        1-2
        2-0
        0-2
        2-0
        2
        Gr.inferioara nr. 5
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        5
        6
        V
        Loc
        1 TAILBOT FRANCOIS ORADEA
        1-2
        1-2
        2-1
        2-0
        2-0
        3
        3
        2 COTCA DACIAN ORADEA
        2-1
        2-1
        2-1
        2-1
        2-0
        5
        1
        3 TANC FLORIN ORADEA
        2-1
        1-2
        2-0
        2-0
        2-0
        4
        2
        4 SAS TIBOR ORADEA
        1-2
        1-2
        0-2
        2-0
        2-0
        2
        4
        5 PRESECAN DORU ORADEA
        0-2
        1-2
        0-2
        0-2
        2-1
        1
        6 POP GEORGE ORADEA
        0-2
        0-2
        0-2
        0-2
        1-2
        0
        Gr.inferioara nr. 6
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        5
        6
        V
        Loc
        1 BIRTALAN LASZLO ORADEA
        2-1
        2-1
        2-1
        0-2
        3
        3
        2 SABADAS DINU ORADEA
        1-2
        2-1
        2-0
        2-0
        3
        1
        3 CAVASDAN DORU ORADEA
        1-2
        1-2
        2-0
        1-2
        1
        4
        4 CHEREGI NELU ORADEA
        1-2
        0-2
        0-2
        1-2
        0
        5 BONDAR OCTAVIAN ORADEA
        2-0
        0-2
        2-1
        2-1
        3
        2
        6
        Grupe superioare TRN - Foresta#213

        Gr.superioara nr. 1
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        V
        Loc
        1 GERGELY ANTON ORADEA
        3-0
        3-2
        2
        1
        2 LUP SILVIU ORADEA
        0-3
        1-3
        0
        3 TAILBOT FRANCOIS ORADEA
        2-3
        3-1
        1
        2
        4
        Gr.superioara nr. 2
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        V
        Loc
        1 TIC IOAN ORADEA
        3-1
        3-0
        2
        1
        2 MERAI JANOS ORADEA
        1-3
        3-1
        1
        2
        3 BIRTALAN LASZLO ORADEA
        0-3
        1-3
        0
        4
        Gr.superioara nr. 3
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        V
        Loc
        1 BALOGH ATTILA ORADEA
        3-0
        3-0
        2
        1
        2 CULDA ANDREI ORADEA
        0-3
        0-3
        0
        3 CAVASDAN DORU ORADEA
        0-3
        3-0
        1
        2
        4
        Gr.superioara nr. 4
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        V
        Loc
        1 VAIDA SORIN ORADEA
        3-2
        3-0
        2
        1
        2 POP GABRIEL ORADEA
        2-3
        2-3
        0
        3 SAS TIBOR ORADEA
        0-3
        3-2
        1
        2
        4
        Gr.superioara nr. 5
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        V
        Loc
        1 COTCA DACIAN ORADEA
        3-0
        3-0
        2
        1
        2 COSTEA CONSTANTIN ORADEA
        0-3
        3-2
        1
        2
        3 CATUNEANU GEORGE ORADEA
        0-3
        2-3
        0
        4
        Gr.superioara nr. 6
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        V
        Loc
        1 SABADAS DINU ORADEA
        0-3
        3-1
        1
        2 ANTAL CORNEL ORADEA
        3-0
        0-3
        1
        2
        3 SABAU LIVIU ORADEA
        1-3
        3-0
        1
        1
        4
        Gr.superioara nr. 7
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        V
        Loc
        1 BONDAR OCTAVIAN ORADEA
        3-1
        3-0
        2
        1
        2 CURPAS IOAN ORADEA
        1-3
        3-0
        1
        2
        3 SEICA GHEORGHE ORADEA
        0-3
        0-3
        0
        4
        Gr.superioara nr. 8
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        V
        Loc
        1 TANC FLORIN ORADEA
        3-1
        3-1
        2
        1
        2 PARUS LILIAN ORADEA
        1-3
        3-1
        1
        2
        3 GUIAS CRISTIAN ORADEA
        1-3
        1-3
        0
        4
        Eliminatorii TRN - Foresta#213
        1. Gergely Anton
        -------------------- Gergely Anton 3-
        16. Curpas Ioan
        ---------------------------------------- Gergely Anton 3-2
        9. Merai Janos
        -------------------- Merai Janos 3-
        8. Tanc Florin
        ------------------------------------------------------------ Gergely Anton 3-0
        5. Cotca Dacian
        -------------------- Cotca Dacian 3-0
        12. Antal Cornel
        ---------------------------------------- Vaida Sorin 3-1
        13. Cavasdan Doru
        -------------------- Vaida Sorin 3-0
        4. Vaida Sorin

        . -------------------------------------------------------------------------------- Gergely Anton 3-2

        3. Balogh Attila
        -------------------- Balogh Attila 3-2
        14. Tailbot Francois
        ---------------------------------------- Balogh Attila 3-0
        11. Costea Constantin
        -------------------- Sabau Liviu 3-1
        6. Sabau Liviu
        ------------------------------------------------------------ Parus Lilian 3-0
        7. Bondar Octavian
        -------------------- Parus Lilian 3-0
        10. Parus Lilian
        ---------------------------------------- Parus Lilian 3-1
        15. Sas Tibor
        -------------------- Tic Ioan 3-1
        2. Tic Ioan


        Finala mica - TRN - Foresta#213

        Vaida Sorin
        -------------------- Balogh Attila 3-2
        Balogh Attila

        Clasament TRN - Foresta#213

        1. Gergely Anton - Oradea
        2. Parus Lilian - Oradea
        3 -- 4
        Balogh Attila - Oradea
        Vaida Sorin - Oradea
        5 -- 8
        Merai Janos - Oradea
        Tic Ioan - Oradea
        Sabau Liviu - Oradea
        Cotca Dacian - Oradea
        9 -- 16
        Curpas Ioan - Oradea
        Bondar Octavian - Oradea
        Tailbot Francois - Oradea
        Cavasdan Doru - Oradea
        Tanc Florin - Oradea
        Sas Tibor - Oradea
        Costea Constantin - Oradea
        Antal Cornel - Oradea
        17 -- 1v gr.sup.
        Sabadas Dinu - Oradea
        18 -- 24 0v gr.sup.
        Birtalan Laszlo - Oradea
        Lup Silviu - Oradea
        Pop Gabriel - Oradea
        Catuneanu George - Oradea
        Culda Andrei - Oradea
        Guias Cristian - Oradea
        Seica Gheorghe - Oradea
        25 -- 2v gr.inf.
        Bondar Leontin - Oradea
        26 -- 28 1v gr.inf.
        Presecan Doru - Oradea
        Maghiar Alin - Oradea
        Boitos Rodica - Oradea
        29 -- 34 0v gr.inf.
        Cheregi Nelu - Oradea
        Rus Nicolae - Oradea
        Pop Florin - Oradea
        Pop George - Oradea
        Imre Flaviu - Oradea
        Ilies Alexandru - Oradea





        Ultima editare de King Pong Oradea; 07.mar.2019, 23:32.
        Club King Pong Oradea
        www.kingpong.ro
        0359 181 232

        Comentariu


        • Bună seara!



          Inscrieri TRN - Foresta#214 - on 2019. 03. 14. at 21:35:59

          1. Gergely Anton - Oradea, 488 - 41,13 - E
          2. Tailbot Francois - Oradea, 541 - 40,95 - E
          3. Parus Lilian - Oradea, 773 - 40,5 - E
          4. Savu Cristian - Oradea, 27 - 37,94 - E
          5. Tic Ioan - Oradea, 68 - 35,7 - E
          6. Balogh Attila - Oradea, 293 - 32,56 - O
          7. Vaida Sorin - Oradea, 57 - 31,55 - OW
          8. Bondar Octavian - Oradea, 722 - 31,55 - O
          9. Szalay Liviu - Oradea, 166 - 30,47 - O
          10. Sabadas Dinu - Oradea, 603 - 28,9 - O
          11. Cotca Dacian - Oradea, 370 - 28,44 - O
          12. Kalman Suha - Oradea, 1312 - 28 - OF
          13. Curpas Ioan - Oradea, 156 - 24,74 - OW
          14. Birtalan Laszlo - Oradea, 193 - 23,78 - OW
          15. Halasz Peter - Oradea, 931 - 19 - A
          16. Cavasdan Doru - Oradea, 1224 - 18 - A
          17. Roatis Gheorghe - Oradea, 1098 - 17,8 - A
          18. Pop Alexandru - Oradea, 516 - 16,48 - A
          19. Lup Silviu - Oradea, 1527 - 15,9 - A
          20. Costea Constantin - Oradea, 1528 - 15,8 - A
          21. Cheregi Nelu - Oradea, 1053 - 15,6 - A
          22. Sas Tibor - Oradea, 1337 - 15,35 - A
          23. Antal Cornel - Oradea, 1443 - 14 - A
          24. Pop Gabriel - Oradea, 724 - 13,1 - A
          25. Catuneanu George - Oradea, 1389 - 13,1 - A
          26. Culda Andrei - Oradea, 1335 - 9,65 - I
          27. Presecan Doru - Oradea, 1405 - 8,2 - I
          28. Guias Cristian - Oradea, 1761 - 7,8 - I
          29. Seica Gheorghe - Oradea, 1227 - 7,25 - I
          30. Maghiar Alin - Oradea, 2788 - 5,6 - I
          31. Dinescu Dan - Oradea, 1604 - 4,6 - I
          32. Pop Florin - Oradea, 2621 - 0 - A
          33. Cioflan Ioan - Oradea, 3000 - 0 - A
          34. Sabau Liviu - Oradea, 3024 - 0 - A
          35. Di Long - Malaysia, 3040 - 0 - A
          36. Cotrau Calin - Oradea, 3965 - 0 - A
          37. Tutos Csaba - Oradea, 5002 - 0
          38. Palffy Zsolt - Oradea, 5012 - 0
          39. Macavei Sergiu - Oradea, 5013 - 0
          40. Zifcsak Ludovic - Oradea, 5014 - 0

          Grupe inferioare TRN - Foresta#214

          Gr.inferioara nr. 1
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          V
          Loc
          1 GERGELY ANTON ORADEA
          2-0
          2-1
          2-0
          2-0
          4
          1
          2 POP GABRIEL ORADEA
          0-2
          2-1
          2-0
          2-0
          3
          2
          3 LUP SILVIU ORADEA
          1-2
          1-2
          2-0
          2-0
          2
          3
          4 DI LONG MALAYSIA
          0-2
          0-2
          0-2
          1-2
          0
          5 PRESECAN DORU ORADEA
          0-2
          0-2
          0-2
          2-1
          1
          4
          6
          Gr.inferioara nr. 2
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          V
          Loc
          1 TIC IOAN ORADEA
          2-0
          2-1
          2-0
          2-1
          4
          1
          2 ANTAL CORNEL ORADEA
          0-2
          2-0
          2-0
          0-2
          2
          2
          3 TUTOS CSABA ORADEA
          1-2
          0-2
          2-1
          2-0
          2
          3
          4 POP FLORIN ORADEA
          0-2
          0-2
          1-2
          2-1
          1
          4
          5 BONDAR OCTAVIAN ORADEA
          1-2
          2-0
          0-2
          1-2
          1
          6
          Gr.inferioara nr. 3
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          V
          Loc
          1 SAVU CRISTIAN ORADEA
          2-0
          2-1
          2-0
          2-0
          4
          1
          2 COSTEA CONSTANTIN ORADEA
          0-2
          0-2
          2-0
          2-0
          2
          3
          3 HALASZ PETER ORADEA
          1-2
          2-0
          2-0
          2-0
          3
          2
          4 MAGHIAR ALIN ORADEA
          0-2
          0-2
          0-2
          2-1
          1
          4
          5 POP ALEXANDRU ORADEA
          0-2
          0-2
          0-2
          1-2
          0
          6
          Gr.inferioara nr. 4
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          V
          Loc
          1 BALOGH ATTILA ORADEA
          2-1
          1-2
          2-0
          2-0
          3
          2
          2 CULDA ANDREI ORADEA
          1-2
          0-2
          2-1
          1-2
          1
          4
          3 CAVASDAN DORU ORADEA
          2-1
          2-0
          2-0
          2-0
          4
          1
          4 DINESCU DAN ORADEA
          0-2
          1-2
          0-2
          0-2
          0
          5 ZIFCSAK LUDOVIC ORADEA
          0-2
          2-1
          0-2
          2-0
          2
          3
          6
          Gr.inferioara nr. 5
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          V
          Loc
          1 VAIDA SORIN ORADEA
          1-2
          2-0
          2-0
          2-0
          3
          2
          2 SZALAY LIVIU ORADEA
          2-1
          2-0
          2-0
          2-0
          4
          1
          3 CHEREGI NELU ORADEA
          0-2
          0-2
          1-2
          2-0
          1
          4
          4 CIOFLAN IOAN ORADEA
          0-2
          0-2
          2-1
          2-0
          2
          3
          5 MACAVEI SERGIU ORADEA
          0-2
          0-2
          0-2
          0-2
          0
          6
          Gr.inferioara nr. 6
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          V
          Loc
          1 TAILBOT FRANCOIS ORADEA
          2-1
          2-1
          2-0
          2-0
          4
          1
          2 CURPAS IOAN ORADEA
          1-2
          2-1
          2-0
          1-2
          2
          3
          3 SAS TIBOR ORADEA
          1-2
          1-2
          2-1
          2-0
          2
          2
          4 GUIAS CRISTIAN ORADEA
          0-2
          0-2
          1-2
          0-2
          0
          5 PALFFY ZSOLT ORADEA
          0-2
          2-1
          0-2
          2-0
          2
          4
          6
          Gr.inferioara nr. 7
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          V
          Loc
          1 BIRTALAN LASZLO ORADEA
          1-2
          2-0
          2-1
          2-0
          3
          2
          2 PARUS LILIAN ORADEA
          2-1
          2-0
          2-0
          2-0
          4
          1
          3 CATUNEANU GEORGE ORADEA
          0-2
          0-2
          2-0
          2-0
          2
          3
          4 SEICA GHEORGHE ORADEA
          1-2
          0-2
          0-2
          0-2
          0
          4
          5 COTRAU CALIN ORADEA
          0-2
          0-2
          0-2
          2-0
          1
          6
          Gr.inferioara nr. 8
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          V
          Loc
          1 SABADAS DINU ORADEA
          1-2
          2-1
          1-2
          0-2
          1
          4
          2 COTCA DACIAN ORADEA
          2-1
          2-0
          2-1
          0-2
          3
          2
          3 ROATIS GHEORGHE ORADEA
          1-2
          0-2
          0-2
          1-2
          0
          4 SABAU LIVIU ORADEA
          2-1
          1-2
          2-0
          1-2
          2
          3
          5 KALMAN SUHA ORADEA
          2-0
          2-0
          2-1
          2-1
          4
          1
          6
          Grupe superioare TRN - Foresta#214

          Gr.superioara nr. 1
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          V
          Loc
          1 GERGELY ANTON ORADEA
          3-1
          3-2
          3-1
          3
          1
          2 HALASZ PETER ORADEA
          1-3
          3-0
          3-1
          2
          2
          3 TUTOS CSABA ORADEA
          2-3
          0-3
          3-2
          1
          4 CULDA ANDREI ORADEA
          1-3
          1-3
          2-3
          0
          Gr.superioara nr. 2
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          V
          Loc
          1 TIC IOAN ORADEA
          2
          2 BALOGH ATTILA ORADEA
          1
          3 COSTEA CONSTANTIN ORADEA
          4 CHEREGI NELU ORADEA
          Gr.superioara nr. 3
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          V
          Loc
          1 SAVU CRISTIAN ORADEA
          3-0
          3-0
          3-1
          3
          1
          2 VAIDA SORIN ORADEA
          0-3
          3-1
          3-1
          2
          2
          3 ZIFCSAK LUDOVIC ORADEA
          0-3
          1-3
          0-3
          0
          4 PALFFY ZSOLT ORADEA
          1-3
          1-3
          3-0
          1
          Gr.superioara nr. 4
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          V
          Loc
          1 CAVASDAN DORU ORADEA
          3-1
          3-1
          3-0
          3
          1
          2 SAS TIBOR ORADEA
          1-3
          3-0
          3-0
          2
          2
          3 CIOFLAN IOAN ORADEA
          1-3
          0-3
          3-2
          1
          4 SEICA GHEORGHE ORADEA
          0-3
          0-3
          2-3
          0
          Gr.superioara nr. 5
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          V
          Loc
          1 SZALAY LIVIU ORADEA
          0-3
          3-0
          2-3
          1
          2 BIRTALAN LASZLO ORADEA
          3-0
          3-0
          3-2
          3
          1
          3 CURPAS IOAN ORADEA
          0-3
          0-3
          0-3
          0
          4 SABADAS DINU ORADEA
          3-2
          2-3
          3-0
          2
          2
          Gr.superioara nr. 6
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          V
          Loc
          1 TAILBOT FRANCOIS ORADEA
          3-2
          3-0
          3-1
          3
          1
          2 COTCA DACIAN ORADEA
          2-3
          3-0
          3-0
          2
          2
          3 CATUNEANU GEORGE ORADEA
          0-3
          0-3
          2-3
          0
          4 PRESECAN DORU ORADEA
          1-3
          0-3
          3-2
          1
          Gr.superioara nr. 7
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          V
          Loc
          1 PARUS LILIAN ORADEA
          3-0
          3-1
          3-0
          3
          1
          2 POP GABRIEL ORADEA
          0-3
          2-3
          3-0
          1
          3 SABAU LIVIU ORADEA
          1-3
          3-2
          3-0
          2
          2
          4 POP FLORIN ORADEA
          0-3
          0-3
          0-3
          0
          Gr.superioara nr. 8
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          V
          Loc
          1 KALMAN SUHA ORADEA
          3-0
          3-2
          3-0
          3
          1
          2 ANTAL CORNEL ORADEA
          0-3
          0-3
          3-0
          1
          3 LUP SILVIU ORADEA
          2-3
          3-0
          3-0
          2
          2
          4 MAGHIAR ALIN ORADEA
          0-3
          0-3
          0-3
          0
          Eliminatorii TRN - Foresta#214
          1. Gergely Anton
          -------------------- Vaida Sorin 3-1
          16. Vaida Sorin
          ---------------------------------------- Vaida Sorin 3-1
          9. Sabau Liviu
          -------------------- Sabau Liviu 3-
          8. Kalman Suha
          ------------------------------------------------------------ Tic Ioan 3-1
          5. Birtalan Laszlo
          -------------------- Tic Ioan 3-1
          12. Tic Ioan
          ---------------------------------------- Tic Ioan 3-1
          13. Cotca Dacian
          -------------------- Cotca Dacian 3-2
          4. Cavasdan Doru

          . -------------------------------------------------------------------------------- Parus Lilian 3-1

          3. Savu Cristian
          -------------------- Savu Cristian 3-0
          14. Lup Silviu
          ---------------------------------------- Savu Cristian 3-0
          11. Sabadas Dinu
          -------------------- Tailbot Francois 3-0
          6. Tailbot Francois
          ------------------------------------------------------------ Parus Lilian 3-2
          7. Parus Lilian
          -------------------- Parus Lilian 3-1
          10. Halasz Peter
          ---------------------------------------- Parus Lilian 3-0
          15. Sas Tibor
          -------------------- Balogh Attila 3-0
          2. Balogh Attila


          Clasament TRN - Foresta#214

          1. Parus Lilian - Oradea
          2. Tic Ioan - Oradea
          3 -- 4
          Savu Cristian - Oradea
          Vaida Sorin - Oradea
          5 -- 8
          Balogh Attila - Oradea
          Cotca Dacian - Oradea
          Tailbot Francois - Oradea
          Sabau Liviu - Oradea
          9 -- 16
          Halasz Peter - Oradea
          Birtalan Laszlo - Oradea
          Lup Silviu - Oradea
          Gergely Anton - Oradea
          Sas Tibor - Oradea
          Cavasdan Doru - Oradea
          Sabadas Dinu - Oradea
          Kalman Suha - Oradea
          17 -- 23 1v gr.sup.
          Szalay Liviu - Oradea
          Antal Cornel - Oradea
          Pop Gabriel - Oradea
          Presecan Doru - Oradea
          Cioflan Ioan - Oradea
          Tutos Csaba - Oradea
          Palffy Zsolt - Oradea
          24 -- 29 0v gr.sup.
          Curpas Ioan - Oradea
          Catuneanu George - Oradea
          Culda Andrei - Oradea
          Maghiar Alin - Oradea
          Pop Florin - Oradea
          Zifcsak Ludovic - Oradea
          30 -- 2v gr.inf.
          Costea Constantin - Oradea
          31 -- 33 1v gr.inf.
          Bondar Octavian - Oradea
          Cheregi Nelu - Oradea
          Cotrau Calin - Oradea
          34 -- 40 0v gr.inf.
          Roatis Gheorghe - Oradea
          Pop Alexandru - Oradea
          Guias Cristian - Oradea
          Seica Gheorghe - Oradea
          Dinescu Dan - Oradea
          Di Long - Malaysia
          Macavei Sergiu - Oradea

          Ultima editare de King Pong Oradea; 15.mar.2019, 00:35.
          Club King Pong Oradea
          www.kingpong.ro
          0359 181 232

          Comentariu


          • Clasament sezon #5 by KING PONG

            Dupa Etapa #14 (#214) - 17.03.2019

            Numar total jucatori pana in prezent sezon 5/Total:91/274


            #Sezon 5 FEB Evolutie (+/-/0) Feel #Sezon 5 MAR #Total general Nume Prenume
            Puncte sezon 5
            Patricipari Sez5 max 14
            Nr. locuri ocupate: I / II / III
            1
            0
            1
            1
            Gergely Anton
            463
            13
            10/1/0
            2
            0
            2
            7
            Tic Ioan
            384
            14
            1/2/4
            3
            0
            3
            3
            Savu Cristian
            350
            11
            2/6/1
            4
            0
            4
            2
            Balogh Attila
            322
            13
            0/0/5
            5
            0
            5
            8
            Tailbot Francois
            237
            10
            0/2/1
            10
            4
            6
            5
            Parus Lilian
            220
            7
            1/2/1
            7
            0
            7
            4
            Vaida Sorin
            219
            14
            0/0/1
            8
            0
            8
            9
            Cotca Dacian
            203
            10
            0/0/0
            9
            0
            9
            23
            Sabadas Dinu
            166
            14
            0/0/0
            11
            1
            10
            21
            Simu Marius
            158
            11
            0/0/0
            12
            1
            11
            10
            Birtalan Laszlo
            154
            13
            0/0/0
            6
            -6
            12
            13
            Codau Vlad
            151
            8
            0/1/0
            13
            0
            13
            11
            Jurje Alex
            144
            6
            0/0/1
            14
            0
            14
            24
            Szalay Liviu
            122
            10
            0/0/0
            15
            0
            15
            17
            Curpas Ioan
            106
            11
            0/0/0
            18
            2
            16
            25
            Merai Janos
            84
            12
            0/0/0
            17
            0
            17
            45
            Costea Constantin
            83
            12
            0/0/0
            16
            -2
            18
            27
            Culda Andrei
            83
            14
            0/0/0
            20
            1
            19
            22
            Antal Cornel
            75
            10
            0/0/0
            19
            -1
            20
            44
            Lup Silviu
            71
            8
            0/0/0
            28
            7
            21
            53
            Sabau Liviu
            68
            7
            0/0/0
            21
            -1
            22
            43
            Pop Gabriel
            65
            14
            0/0/0
            22
            -1
            23
            12
            Tanc Florin
            63
            5
            0/0/0
            23
            -1
            24
            49
            Halasz Peter
            62
            9
            0/0/0
            27
            2
            25
            26
            Sas Tibor
            56
            10
            0/0/0
            25
            -1
            26
            50
            Cavasdan Doru
            54
            7
            0/0/0
            24
            -3
            27
            57
            Tütös Csaba
            44
            10
            0/0/0
            31
            3
            28
            38
            Catuneanu George
            43
            11
            0/0/0
            30
            1
            29
            31
            Cheregi Nelu
            38
            13
            0/0/0
            38
            8
            30
            81
            Cioflan Nelutu
            36
            6
            0/0/0
            26
            -5
            31
            16
            Craciun Calin
            32
            2
            0/0/0
            29
            -3
            32
            68
            Roatis Gheorghe
            32
            9
            0/0/0
            34
            1
            33
            52
            Seica Gheorghe
            30
            13
            0/0/0
            40
            6
            34
            39
            Bondar Octavian
            28
            4
            0/0/0
            33
            -2
            35
            61
            Sabau Catalin
            28
            7
            0/0/0
            39
            3
            36
            76
            Guias Cristian
            28
            14
            0/0/0
            32
            -5
            37
            18
            Birtalan Robert
            24
            2
            0/0/0
            35
            -3
            38
            64
            Moldovan Andrei
            24
            12
            0/0/0
            46
            7
            39
            95
            Maghiar Alin
            22
            13
            0/0/0
            41
            1
            40
            67
            Boitos Rodica
            21
            11
            0/0/0
            36
            -5
            41
            69
            Varadi Mark
            20
            2
            0/0/0
            37
            -5
            42
            70
            Ratiu Adrian
            20
            6
            0/0/0
            45
            2
            43
            19
            Fabian Wilhelm
            19
            4
            0/0/0
            44
            0
            44
            66
            Dinescu Dan
            18
            10
            0/0/0
            43
            -2
            45
            62
            Totos Ludovic
            17
            4
            0/0/0
            47
            1
            46
            34
            Varkonyi Amalia
            17
            6
            0/0/0
            47
            1
            46
            55
            Maxim Alexandru
            17
            6
            0/0/0
            0
            NEW
            47
            20
            Kalman Suha
            15
            2
            0/0/0
            42
            -5
            47
            54
            Kadar Jozsef
            15
            2
            0/0/0
            54
            6
            48
            51
            Presecan Doru
            15
            7
            0/0/0
            49
            0
            49
            56
            Pop Florin
            15
            8
            0/0/0
            0
            NEW
            50
            115
            Kornya Tamas
            12
            1
            0/0/0
            48
            -3
            51
            28
            Barlea Radu
            10
            3
            0/0/0
            53
            1
            52
            128
            De Long
            9
            6
            0/0/0
            50
            -3
            53
            35
            Horvath Tibor
            8
            1
            0/0/0
            51
            -3
            54
            89
            André Andrea
            8
            3
            0/0/0
            52
            -3
            55
            40
            Tana Marius
            8
            4
            0/0/0
            56
            0
            56
            60
            Pop Alexandru
            7
            5
            0/0/0
            0
            NEW
            57
            133
            Csőrsz Zoltan
            6
            1
            0/0/0
            58
            0
            58
            74
            Pop George
            6
            5
            0/0/0
            55
            -4
            59
            90
            Vurst Laszlo
            5
            1
            0/0/0
            0
            NEW
            59
            102
            Palfy Zsolt
            5
            1
            0/0/0
            55
            -4
            59
            138
            Pop Gheorghe
            5
            1
            0/0/0
            57
            -3
            60
            84
            Cevei Petre
            4
            1
            0/0/0
            57
            -3
            60
            130
            Torje Alin
            4
            1
            0/0/0
            57
            -3
            60
            142
            Moka Iuliu
            4
            1
            0/0/0
            0
            NEW
            60
            142
            Papp Attila
            4
            1
            0/0/0
            0
            NEW
            60
            142
            Zifcsak Ludovik
            4
            1
            0/0/0
            58
            -3
            61
            141
            Barna Ciprian
            4
            3
            0/0/0
            0
            NEW
            62
            29
            Bondar Leontin
            3
            1
            0/0/0
            60
            -3
            63
            79
            Rus Nicolae
            3
            3
            0/0/0
            59
            -5
            64
            36
            Onofrei Dan
            2
            1
            0/0/0
            0
            NEW
            64
            59
            Cotrau Calin
            2
            1
            0/0/0
            59
            -5
            64
            83
            Micle Dan
            2
            1
            0/0/0
            59
            -5
            64
            149
            Dobrai Balazs
            2
            1
            0/0/0
            0
            NEW
            64
            149
            Kornya Adam
            2
            1
            0/0/0
            0
            NEW
            65
            73
            Ilies Alexandru
            1
            1
            0/0/0
            60
            -5
            65
            96
            Szilagyi Zsolt
            1
            1
            0/0/0
            0
            NEW
            65
            104
            Imre Flaviu
            1
            1
            0/0/0
            60
            -5
            65
            117
            Troie Calin
            1
            1
            0/0/0
            0
            NEW
            65
            145
            Cazan Calin
            1
            1
            0/0/0
            60
            -5
            65
            147
            Cotrau Andrei
            1
            1
            0/0/0
            60
            -5
            65
            147
            Varadi Geza
            1
            1
            0/0/0
            0
            NEW
            65
            150
            Macavei Sergiu
            1
            1
            0/0/0
            60
            -5
            65
            151
            Balazshazi Alexandru
            1
            1
            0/0/0
            60
            0
            60
            151
            Ilea Calin
            1
            1
            0/0/0
            60
            -5
            65
            151
            Monem Samar
            1
            1
            0/0/0
            60
            -5
            65
            151
            Pantea Ovidiu
            1
            1
            0/0/0
            60
            -5
            65
            151
            Puscas Ciprian
            1
            1
            0/0/0
            60
            -5
            65
            151
            Roponcea Gabriel
            1
            1
            0/0/0
            60
            -5
            65
            151
            Shakey Gumaa
            1
            1
            0/0/0
            Ultima editare de King Pong Oradea; 17.mar.2019, 13:50.
            Club King Pong Oradea
            www.kingpong.ro
            0359 181 232

            Comentariu


            • Buna seara!



              Inscrieri TRN AMATUR B - Foresta#215 - O+E - on 2019. 03. 22. at 23:56:38

              1. Tailbot Francois - Oradea, 646 - 41,5 - E
              2. Gergely Anton - Oradea, 620 - 40,2 - E
              3. Savu Cristian - Oradea, 34 - 37,94 - E
              4. Parus Lilian - Oradea, 826 - 36,85 - E
              5. Craciun Calin - Oradea, 145 - 36,4 - E
              6. Tic Ioan - Oradea, 102 - 35,75 - E
              7. Bondar Octavian - Oradea, 849 - 33,4 - E
              8. Codau Vlad - Oradea, 459 - 32,88 - O
              9. Balogh Attila - Oradea, 302 - 32,56 - O
              10. Vaida Sorin - Oradea, 66 - 31,55 - OW
              11. Popa Octavian - Oradea, 558 - 31,47 - O
              12. Sabadas Dinu - Oradea, 664 - 30,25 - O
              13. Cotca Dacian - Oradea, 514 - 28,73 - O
              14. Curpas Ioan - Oradea, 150 - 24,74 - OW
              15. Birtalan Laszlo - Oradea, 228 - 23,74 - OW
              16. Sabau Liviu - Oradea, 2184 - 0 - A


              Inscrieri TRN AMATUR B - Foresta#215 - I+A - on 2019. 03. 22. at 23:56:48

              1. Cavasdan Doru - Oradea, 1407 - 19,3 - A
              2. Halasz Peter - Oradea, 854 - 19 - A
              3. Sabau Catalin - Oradea, 812 - 17,77 - A
              4. Roatis Gheorghe - Oradea, 1105 - 17,2 - A
              5. Costea Constantin - Oradea, 1352 - 15,8 - A
              6. Cheregi Nelu - Oradea, 1036 - 15,6 - A
              7. Catuneanu George - Oradea, 1398 - 14,9 - A
              8. Pop Gabriel - Oradea, 783 - 13,42 - A
              9. Dan Daniel - Oradea, 1901 - 11,4 - AW
              10. Ratiu Adrian - Oradea, 1811 - 11,2 - A
              11. Varkonyi Amalia - Oradea, 1455 - 10,3 - AF
              12. Tana Marius - Oradea, 1216 - 9,05 - I
              13. Culda Andrei - Oradea, 1512 - 8 - I
              14. Cevei Petre - Oradea, 1578 - 8 - I
              15. Guias Cristian - Oradea, 1652 - 7,8 - I
              16. Rus Nicolae - Oradea, 1787 - 7,05 - I
              17. Seica Gheorghe - Oradea, 1240 - 6,83 - I
              18. Maghiar Alin - Oradea, 2495 - 5,6 - I
              19. Dinescu Dan - Oradea, 1469 - 5,2 - I
              20. Boitos Rodica - Oradea, 1742 - 4,5 - IF
              21. Simu Marius - Oradea, 1580 - 0 - A
              22. Antal Cornel - Oradea, 1637 - 0 - A
              23. Kadar Jozsef - Oradea, 2790 - 0 - I
              24. Andre Andrea - Oradea, 3047 - 0 - AF
              25. Tutos Csaba - Oradea, 3304 - 0 - I
              26. Cotrau Calin - Oradea, 3963 - 0 - A
              27. Nechita Victor - Cluj Napoca, 5001 - 0
              28. Vurst Laszlo - Oradea, 5002 - 0
              29. Blaga Mircea - Oradea, 5003 - 0
              30. Palffy Zsolt - Oradea, 5004 - 0
              31. Zifcsak Ludovik - Oradea, 5005 - 0

              Grupe inferioare TRN AMATUR B - Foresta#215 - O+E

              Gr.inferioara nr. 1
              Nume si prenume Localitate
              1
              2
              3
              4
              5
              6
              V
              Loc
              1 TAILBOT FRANCOIS ORADEA
              3-1
              2-3
              3-0
              2
              2
              2 CODAU VLAD ORADEA
              1-3
              1-3
              3-1
              1
              3
              3 BALOGH ATTILA ORADEA
              3-2
              3-1
              3-0
              3
              1
              4 SABAU LIVIU ORADEA
              0-3
              1-3
              0-3
              0
              4
              5
              6
              Gr.inferioara nr. 2
              Nume si prenume Localitate
              1
              2
              3
              4
              5
              6
              V
              Loc
              1 GERGELY ANTON ORADEA
              3-1
              3-1
              3-0
              3
              1
              2 BONDAR OCTAVIAN ORADEA
              1-3
              3-1
              3-2
              2
              2
              3 VAIDA SORIN ORADEA
              1-3
              1-3
              3-0
              1
              3
              4 BIRTALAN LASZLO ORADEA
              0-3
              2-3
              0-3
              0
              4
              5
              6
              Gr.inferioara nr. 3
              Nume si prenume Localitate
              1
              2
              3
              4
              5
              6
              V
              Loc
              1 SAVU CRISTIAN ORADEA
              3-2
              3-0
              3-1
              3
              1
              2 TIC IOAN ORADEA
              2-3
              3-1
              3-2
              2
              2
              3 POPA OCTAVIAN ORADEA
              0-3
              1-3
              1-3
              0
              4
              4 CURPAS IOAN ORADEA
              1-3
              2-3
              3-1
              1
              3
              5
              6
              Gr.inferioara nr. 4
              Nume si prenume Localitate
              1
              2
              3
              4
              5
              6
              V
              Loc
              1 PARUS LILIAN ORADEA
              1-3
              3-1
              0-3
              1
              3
              2 CRACIUN CALIN ORADEA
              3-1
              0-3
              0-3
              1
              4
              3 SABADAS DINU ORADEA
              1-3
              3-0
              1-3
              1
              2
              4 COTCA DACIAN ORADEA
              3-0
              3-0
              3-1
              3
              1
              5
              6
              Grupe inferioare TRN AMATUR B - Foresta#215 - I+A

              Gr.inferioara nr. 1
              Nume si prenume Localitate
              1
              2
              3
              4
              5
              6
              V
              Loc
              1 CAVASDAN DORU ORADEA
              3-0
              3-2
              1-3
              0-3
              2
              3
              2 TANA MARIUS ORADEA
              0-3
              0-3
              0-3
              1-3
              0
              3 CULDA ANDREI ORADEA
              2-3
              3-0
              0-3
              1-3
              1
              4
              4 ANDRE ANDREA ORADEA
              3-1
              3-0
              3-0
              3-1
              4
              1
              5 TUTOS CSABA ORADEA
              3-0
              3-1
              3-1
              1-3
              3
              2
              6
              Gr.inferioara nr. 2
              Nume si prenume Localitate
              1
              2
              3
              4
              5
              6
              V
              Loc
              1 HALASZ PETER ORADEA
              3-0
              3-0
              3-0
              3-0
              4
              1
              2 VARKONYI AMALIA ORADEA
              0-3
              3-1
              1-3
              1-3
              1
              3
              3 CEVEI PETRE ORADEA
              0-3
              1-3
              0-3
              3-1
              1
              4
              4 KADAR JOZSEF ORADEA
              0-3
              3-1
              3-0
              3-2
              3
              2
              5 COTRAU CALIN ORADEA
              0-3
              3-1
              1-3
              2-3
              1
              6
              Gr.inferioara nr. 3
              Nume si prenume Localitate
              1
              2
              3
              4
              5
              6
              V
              Loc
              1 SABAU CATALIN ORADEA
              1-3
              3-0
              3-1
              3-0
              3
              2
              2 RATIU ADRIAN ORADEA
              3-1
              3-0
              0-3
              3-0
              3
              3
              3 GUIAS CRISTIAN ORADEA
              0-3
              0-3
              1-3
              3-2
              1
              4
              4 ANTAL CORNEL ORADEA
              1-3
              3-0
              3-1
              3-2
              3
              1
              5 NECHITA VICTOR CLUJ NAPOCA
              0-3
              0-3
              2-3
              2-3
              0
              6
              Gr.inferioara nr. 4
              Nume si prenume Localitate
              1
              2
              3
              4
              5
              6
              V
              Loc
              1 ROATIS GHEORGHE ORADEA
              3-1
              3-2
              1-3
              3-0
              3
              2
              2 DAN DANIEL ORADEA
              1-3
              3-2
              1-3
              2-3
              1
              4
              3 RUS NICOLAE ORADEA
              2-3
              2-3
              0-3
              3-0
              1
              3
              4 SIMU MARIUS ORADEA
              3-1
              3-1
              3-0
              3-0
              4
              1
              5 VURST LASZLO ORADEA
              0-3
              3-2
              0-3
              0-3
              1
              6
              Gr.inferioara nr. 5
              Nume si prenume Localitate
              1
              2
              3
              4
              5
              6
              V
              Loc
              1 COSTEA CONSTANTIN ORADEA
              3-0
              3-0
              3-1
              3-0
              4
              1
              2 POP GABRIEL ORADEA
              0-3
              3-0
              3-0
              3-0
              3
              2
              3 SEICA GHEORGHE ORADEA
              0-3
              0-3
              3-0
              3-0
              2
              3
              4 BOITOS RODICA ORADEA
              1-3
              0-3
              0-3
              0-3
              0
              5 BLAGA MIRCEA ORADEA
              0-3
              0-3
              0-3
              3-0
              1
              4
              6
              Gr.inferioara nr. 6
              Nume si prenume Localitate
              1
              2
              3
              4
              5
              6
              V
              Loc
              1 CHEREGI NELU ORADEA
              1-3
              3-0
              3-0
              0-3
              2-3
              2
              4
              2 CATUNEANU GEORGE ORADEA
              3-1
              3-0
              3-1
              3-2
              3-1
              5
              1
              3 MAGHIAR ALIN ORADEA
              0-3
              0-3
              0-3
              0-3
              1-3
              0
              4 DINESCU DAN ORADEA
              0-3
              1-3
              3-0
              0-3
              0-3
              1
              5 PALFFY ZSOLT ORADEA
              3-0
              2-3
              3-0
              3-0
              2-3
              3
              3
              6 ZIFCSAK LUDOVIK ORADEA
              3-2
              1-3
              3-1
              3-0
              3-2
              4
              2
              Grupe superioare TRN AMATUR B - Foresta#215 - O+E

              Gr.superioara nr. 1
              Nume si prenume Localitate
              1
              2
              3
              4
              V
              Loc
              1 BALOGH ATTILA ORADEA
              3-1
              3-0
              2-3
              2
              1
              2 TIC IOAN ORADEA
              1-3
              3-0
              3-1
              2
              2
              3 VAIDA SORIN ORADEA
              0-3
              0-3
              1-3
              0
              4 CRACIUN CALIN ORADEA
              3-2
              1-3
              3-1
              2
              Gr.superioara nr. 2
              Nume si prenume Localitate
              1
              2
              3
              4
              V
              Loc
              1 GERGELY ANTON ORADEA
              3-0
              3-0
              3-1
              3
              1
              2 SABADAS DINU ORADEA
              0-3
              3-2
              3-0
              2
              2
              3 CURPAS IOAN ORADEA
              0-3
              2-3
              3-0
              1
              4 SABAU LIVIU ORADEA
              1-3
              0-3
              0-3
              0
              Gr.superioara nr. 3
              Nume si prenume Localitate
              1
              2
              3
              4
              V
              Loc
              1 SAVU CRISTIAN ORADEA
              3-0
              3-1
              3-1
              3
              1
              2 TAILBOT FRANCOIS ORADEA
              0-3
              0-3
              3-2
              1
              3 PARUS LILIAN ORADEA
              1-3
              3-0
              3-0
              2
              2
              4 BIRTALAN LASZLO ORADEA
              1-3
              2-3
              0-3
              0
              Gr.superioara nr. 4
              Nume si prenume Localitate
              1
              2
              3
              4
              V
              Loc
              1 COTCA DACIAN ORADEA
              3-1
              3-1
              0-3
              2
              2 BONDAR OCTAVIAN ORADEA
              1-3
              2-3
              1-3
              0
              3 CODAU VLAD ORADEA
              1-3
              3-2
              3-1
              2
              2
              4 POPA OCTAVIAN ORADEA
              3-0
              3-1
              1-3
              2
              1
              Grupe superioare TRN AMATUR B - Foresta#215 - I+A

              Gr.superioara nr. 1
              Nume si prenume Localitate
              1
              2
              3
              4
              V
              Loc
              1 ANDRE ANDREA ORADEA
              3-0
              3-0
              2
              1
              2 RUS NICOLAE ORADEA
              0-3
              3-1
              1
              2
              3 SEICA GHEORGHE ORADEA
              0-3
              1-3
              0
              4
              Gr.superioara nr. 2
              Nume si prenume Localitate
              1
              2
              3
              4
              V
              Loc
              1 HALASZ PETER ORADEA
              3-0
              3-0
              2
              1
              2 RATIU ADRIAN ORADEA
              0-3
              3-1
              1
              2
              3 PALFFY ZSOLT ORADEA
              0-3
              1-3
              0
              4
              Gr.superioara nr. 3
              Nume si prenume Localitate
              1
              2
              3
              4
              V
              Loc
              1 ANTAL CORNEL ORADEA
              3-0
              3-1
              2
              1
              2 VARKONYI AMALIA ORADEA
              0-3
              0-3
              0
              3 CHEREGI NELU ORADEA
              1-3
              3-0
              1
              2
              4
              Gr.superioara nr. 4
              Nume si prenume Localitate
              1
              2
              3
              4
              V
              Loc
              1 SIMU MARIUS ORADEA
              3-1
              3-0
              2
              1
              2 CAVASDAN DORU ORADEA
              1-3
              3-0
              1
              2
              3 BLAGA MIRCEA ORADEA
              0-3
              0-3
              0
              4
              Gr.superioara nr. 5
              Nume si prenume Localitate
              1
              2
              3
              4
              V
              Loc
              1 COSTEA CONSTANTIN ORADEA
              3-0
              3-2
              2
              1
              2 TUTOS CSABA ORADEA
              0-3
              3-0
              1
              2
              3 DAN DANIEL ORADEA
              2-3
              0-3
              0
              4
              Gr.superioara nr. 6
              Nume si prenume Localitate
              1
              2
              3
              4
              V
              Loc
              1 CATUNEANU GEORGE ORADEA
              1-3
              3-0
              1
              2
              2 KADAR JOZSEF ORADEA
              3-1
              3-1
              2
              1
              3 GUIAS CRISTIAN ORADEA
              0-3
              1-3
              0
              4
              Gr.superioara nr. 7
              Nume si prenume Localitate
              1
              2
              3
              4
              V
              Loc
              1 ZIFCSAK LUDOVIK ORADEA
              3-1
              2-3
              1
              1
              2 SABAU CATALIN ORADEA
              1-3
              3-0
              1
              2
              3 CEVEI PETRE ORADEA
              3-2
              0-3
              1
              4
              Gr.superioara nr. 8
              Nume si prenume Localitate
              1
              2
              3
              4
              V
              Loc
              1 POP GABRIEL ORADEA
              3-2
              3-1
              2
              1
              2 ROATIS GHEORGHE ORADEA
              2-3
              0-3
              0
              3 CULDA ANDREI ORADEA
              1-3
              3-0
              1
              2
              4
              Eliminatorii TRN AMATUR B - Foresta#215 - I+A
              1. Andre Andrea
              -------------------- Catuneanu George 3-0
              16. Catuneanu George
              ---------------------------------------- Sabau Catalin 3-1
              9. Sabau Catalin
              -------------------- Sabau Catalin 3-0
              8. Pop Gabriel
              ------------------------------------------------------------ Cheregi Nelu 3-2
              5. Costea Constantin
              -------------------- Cheregi Nelu 3-2
              12. Cheregi Nelu
              ---------------------------------------- Cheregi Nelu 3-2
              13. Ratiu Adrian
              -------------------- Simu Marius 3-2
              4. Simu Marius

              . -------------------------------------------------------------------------------- Cheregi Nelu 3-2

              3. Antal Cornel
              -------------------- Antal Cornel 3-2
              14. Cavasdan Doru
              ---------------------------------------- Antal Cornel 3-1
              11. Rus Nicolae
              -------------------- Kadar Jozsef 3-0
              6. Kadar Jozsef
              ------------------------------------------------------------ Antal Cornel 3-1
              7. Zifcsak Ludovik
              -------------------- Zifcsak Ludovik 3-2
              10. Culda Andrei
              ---------------------------------------- Zifcsak Ludovik 3-1
              15. Tutos Csaba
              -------------------- Tutos Csaba 3-1
              2. Halasz Peter


              Finala mica - TRN AMATUR B - Foresta#215 - I+A

              Sabau Catalin
              -------------------- Zifcsak Ludovik 3-0
              Zifcsak Ludovik

              Clasament TRN AMATUR B - Foresta#215 - I+A

              1. Cheregi Nelu - Oradea
              2. Antal Cornel - Oradea
              3 -- 4
              Zifcsak Ludovik - Oradea
              Sabau Catalin - Oradea
              5 -- 8
              Simu Marius - Oradea
              Kadar Jozsef - Oradea
              Tutos Csaba - Oradea
              Catuneanu George - Oradea
              9 -- 16
              Costea Constantin - Oradea
              Cavasdan Doru - Oradea
              Culda Andrei - Oradea
              Pop Gabriel - Oradea
              Ratiu Adrian - Oradea
              Rus Nicolae - Oradea
              Halasz Peter - Oradea
              Andre Andrea - Oradea
              17 -- 1v gr.sup.
              Cevei Petre - Oradea
              18 -- 24 0v gr.sup.
              Roatis Gheorghe - Oradea
              Dan Daniel - Oradea
              Varkonyi Amalia - Oradea
              Guias Cristian - Oradea
              Seica Gheorghe - Oradea
              Blaga Mircea - Oradea
              Palffy Zsolt - Oradea
              25 -- 27 1v gr.inf.
              Dinescu Dan - Oradea
              Cotrau Calin - Oradea
              Vurst Laszlo - Oradea
              28 -- 31 0v gr.inf.
              Tana Marius - Oradea
              Maghiar Alin - Oradea
              Boitos Rodica - Oradea
              Nechita Victor - Cluj Napoca

              Eliminatorii TRN AMATUR B - Foresta#215 - O+E
              1. Balogh Attila
              -------------------- Balogh Attila 3-0
              8. Sabadas Dinu
              ---------------------------------------- Popa Octavian 3-1
              5. Parus Lilian
              -------------------- Popa Octavian 3-2
              4. Popa Octavian
              ------------------------------------------------------------ Savu Cristian 3-0
              3. Savu Cristian
              -------------------- Savu Cristian 3-0
              6. Codau Vlad
              ---------------------------------------- Savu Cristian 3-0
              7. Tic Ioan
              -------------------- Tic Ioan 3-2
              2. Gergely Anton

              Finala mica - TRN AMATUR B - Foresta#215 - O+E

              Balogh Attila
              -------------------- Tic Ioan 3-2
              Tic Ioan

              Clasament TRN AMATUR B - Foresta#215 - O+E

              1. Savu Cristian - Oradea
              2. Popa Octavian - Oradea
              3 -- 4
              Tic Ioan - Oradea
              Balogh Attila - Oradea
              5 -- 8
              Codau Vlad - Oradea
              Parus Lilian - Oradea
              Gergely Anton - Oradea
              Sabadas Dinu - Oradea
              9 -- 10 2v gr.sup.
              Craciun Calin - Oradea
              Cotca Dacian - Oradea
              11 -- 12 1v gr.sup.
              Tailbot Francois - Oradea
              Curpas Ioan - Oradea
              13 -- 14 0v gr.sup.
              Bondar Octavian - Oradea
              Vaida Sorin - Oradea
              15 -- 16 0v gr.inf.
              Birtalan Laszlo - Oradea
              Sabau Liviu - Oradea






              Ultima editare de King Pong Oradea; 23.mar.2019, 00:47.
              Club King Pong Oradea
              www.kingpong.ro
              0359 181 232

              Comentariu


              • Bună seara!



                Inscrieri TRN Foresta#216 - on 2019. 03. 28. at 21:15:30

                1. Tailbot Francois, Oradea, 646 - 41,5 - E
                2. Parus Lilian, Oradea, 826 - 36,85 - E
                3. Tic Ioan, Oradea, 102 - 35,75 - E
                4. Bondar Octavian, Oradea, 849 - 33,4 - E
                5. Codau Vlad, Oradea, 459 - 32,88 - O
                6. Balogh Attila, Oradea, 302 - 32,56 - O
                7. Vaida Sorin, Oradea, 66 - 31,55 - OW
                8. Popa Octavian, Oradea, 558 - 31,47 - O
                9. Sabadas Dinu, Oradea, 664 - 30,25 - O
                10. Szalay Liviu, Oradea, 206 - 30,22 - O
                11. Cotca Dacian, Oradea, 514 - 28,73 - O
                12. Birtalan Laszlo, Oradea, 228 - 23,74 - OW
                13. Tanc Florin, Oradea, 450 - 23,15 - O
                14. Halasz Peter, Oradea, 854 - 19 - A
                15. Pop Alexandru, Oradea, 567 - 16,46 - A
                16. Costea Constantin, Oradea, 1352 - 15,8 - A
                17. Cheregi Nelu, Oradea, 1036 - 15,6 - A
                18. Catuneanu George, Oradea, 1398 - 14,9 - A
                19. Pop Gabriel, Oradea, 783 - 13,42 - A
                20. Maxim Alexandru, Oradea, 2255 - 11,35 - A
                21. Presecan Doru, Oradea, 1318 - 9,3 - I
                22. Guias Cristian, Oradea, 1652 - 7,8 - I
                23. Rus Nicolae, Oradea, 1787 - 7,05 - I
                24. Seica Gheorghe, Oradea, 1240 - 6,83 - I
                25. Maghiar Alin, Oradea, 2495 - 5,6 - I
                26. Dinescu Dan, Oradea, 1469 - 5,2 - I
                27. Antal Cornel, Oradea, 1637 - 0 - A
                28. Sabau Liviu, Oradea, 2184 - 0 - A
                29. Cioflan Ioan, Oradea, 2259 - 0 - A
                30. Kadar Jozsef, Oradea, 2790 - 0 - I
                31. Cotrau Calin, Oradea, 3963 - 0 - A
                32. Varadi Mark, Oradea, 5006 - 0
                33. Erdelyi Mark, Oradea, 5007 - 0

                Grupe inferioare TRN Foresta#216

                Gr.inferioara nr. 1
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                5
                6
                V
                Loc
                1 TIC IOAN ORADEA
                2-0
                2-0
                2-0
                2-0
                4
                1
                2 ANTAL CORNEL ORADEA
                0-2
                1-2
                2-0
                0-2
                1
                4
                3 SABAU LIVIU ORADEA
                0-2
                2-1
                2-1
                2-1
                3
                2
                4 DINESCU DAN ORADEA
                0-2
                0-2
                1-2
                1-2
                0
                5 MAXIM ALEXANDRU ORADEA
                0-2
                2-0
                1-2
                2-1
                2
                3
                6
                Gr.inferioara nr. 2
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                5
                6
                V
                Loc
                1 BALOGH ATTILA ORADEA
                2-0
                2-0
                2-0
                2-0
                4
                1
                2 COSTEA CONSTANTIN ORADEA
                0-2
                2-0
                0-2
                2-0
                2
                3
                3 POP GABRIEL ORADEA
                0-2
                0-2
                0-2
                2-0
                1
                4
                4 VARADI MARK ORADEA
                0-2
                2-0
                2-0
                2-0
                3
                2
                5 PRESECAN DORU ORADEA
                0-2
                0-2
                0-2
                0-2
                0
                6
                Gr.inferioara nr. 3
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                5
                6
                V
                Loc
                1 TAILBOT FRANCOIS ORADEA
                2-0
                2-0
                2-0
                2-0
                2-0
                5
                1
                2 SZALAY LIVIU ORADEA
                0-2
                2-0
                2-0
                2-0
                2-1
                4
                2
                3 TANC FLORIN ORADEA
                0-2
                0-2
                2-1
                2-0
                0-2
                2
                4
                4 MAGHIAR ALIN ORADEA
                0-2
                0-2
                1-2
                0-2
                0-2
                0
                5 KADAR JOZSEF ORADEA
                0-2
                0-2
                0-2
                2-0
                0-2
                1
                6 BONDAR OCTAVIAN ORADEA
                0-2
                1-2
                2-0
                2-0
                2-0
                3
                3
                Gr.inferioara nr. 4
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                5
                6
                V
                Loc
                1 PARUS LILIAN ORADEA
                2-0
                1-2
                2-0
                0-2
                2-0
                3
                2
                2 CODAU VLAD ORADEA
                0-2
                2-1
                2-0
                2-0
                1-2
                3
                4
                3 HALASZ PETER ORADEA
                2-1
                1-2
                2-0
                0-2
                2-0
                3
                3
                4 GUIAS CRISTIAN ORADEA
                0-2
                0-2
                0-2
                0-2
                2-0
                1
                5 POPA OCTAVIAN ORADEA
                2-0
                0-2
                2-0
                2-0
                2-1
                4
                1
                6 POP ALEXANDRU ORADEA
                0-2
                2-1
                0-2
                0-2
                1-2
                1
                Gr.inferioara nr. 5
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                5
                6
                V
                Loc
                1 VAIDA SORIN ORADEA
                2-0
                2-0
                2-0
                2-0
                4
                1
                2 BIRTALAN LASZLO ORADEA
                0-2
                2-1
                2-0
                2-0
                3
                2
                3 CATUNEANU GEORGE ORADEA
                0-2
                1-2
                2-0
                2-0
                2
                3
                4 SEICA GHEORGHE ORADEA
                0-2
                0-2
                0-2
                0-2
                0
                5 RUS NICOLAE ORADEA
                0-2
                0-2
                0-2
                2-0
                1
                4
                6
                Gr.inferioara nr. 6
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                5
                6
                V
                Loc
                1 COTCA DACIAN ORADEA
                2-1
                2-0
                2-0
                2-0
                2-0
                5
                1
                2 SABADAS DINU ORADEA
                1-2
                2-0
                2-1
                1-2
                2-0
                3
                2
                3 CHEREGI NELU ORADEA
                0-2
                0-2
                0-2
                1-2
                1-2
                0
                4 CIOFLAN IOAN ORADEA
                0-2
                1-2
                2-0
                2-1
                2-1
                3
                4
                5 ERDELYI MARK ORADEA
                0-2
                2-1
                2-1
                1-2
                2-0
                3
                3
                6 COTRAU CALIN ORADEA
                0-2
                0-2
                2-1
                1-2
                0-2
                1
                Grupe superioare TRN Foresta#216

                Gr.superioara nr. 1
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                V
                Loc
                1 TIC IOAN ORADEA
                3-0
                3-0
                2
                1
                2 HALASZ PETER ORADEA
                0-3
                3-1
                1
                2
                3 CATUNEANU GEORGE ORADEA
                0-3
                1-3
                0
                4
                Gr.superioara nr. 2
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                V
                Loc
                1 BALOGH ATTILA ORADEA
                3-1
                3-0
                2
                1
                2 BONDAR OCTAVIAN ORADEA
                1-3
                3-0
                1
                2
                3 ERDELYI MARK ORADEA
                0-3
                0-3
                0
                4
                Gr.superioara nr. 3
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                V
                Loc
                1 TAILBOT FRANCOIS ORADEA
                3-0
                3-0
                2
                1
                2 COSTEA CONSTANTIN ORADEA
                0-3
                1-3
                0
                3 CIOFLAN IOAN ORADEA
                0-3
                3-1
                1
                2
                4
                Gr.superioara nr. 4
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                V
                Loc
                1 POPA OCTAVIAN ORADEA
                3-0
                3-0
                2
                1
                2 MAXIM ALEXANDRU ORADEA
                0-3
                3-0
                1
                2
                3 RUS NICOLAE ORADEA
                0-3
                0-3
                0
                4
                Gr.superioara nr. 5
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                V
                Loc
                1 VAIDA SORIN ORADEA
                3-2
                2-3
                1
                2
                2 SABAU LIVIU ORADEA
                2-3
                0-3
                0
                3 CODAU VLAD ORADEA
                3-2
                3-0
                2
                1
                4
                Gr.superioara nr. 6
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                V
                Loc
                1 COTCA DACIAN ORADEA
                3-0
                3-1
                2
                1
                2 VARADI MARK ORADEA
                0-3
                0-3
                0
                3 TANC FLORIN ORADEA
                1-3
                3-0
                1
                2
                4
                Gr.superioara nr. 7
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                V
                Loc
                1 SABADAS DINU ORADEA
                1-3
                3-1
                1
                2
                2 SZALAY LIVIU ORADEA
                3-1
                3-0
                2
                1
                3 POP GABRIEL ORADEA
                1-3
                0-3
                0
                4
                Gr.superioara nr. 8
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                V
                Loc
                1 BIRTALAN LASZLO ORADEA
                0-3
                1-3
                0
                2 PARUS LILIAN ORADEA
                3-0
                3-1
                2
                1
                3 ANTAL CORNEL ORADEA
                3-1
                1-3
                1
                2
                4
                Eliminatorii TRN Foresta#216
                1. Tic Ioan
                -------------------- Tic Ioan 3-1
                16. Bondar Octavian
                ---------------------------------------- Parus Lilian 3-0
                9. Tanc Florin
                -------------------- Parus Lilian 3-0
                8. Parus Lilian
                ------------------------------------------------------------ Parus Lilian 3-2
                5. Codau Vlad
                -------------------- Codau Vlad 3-0
                12. Sabadas Dinu
                ---------------------------------------- Codau Vlad 3-0
                13. Cioflan Ioan
                -------------------- Popa Octavian 3-0
                4. Popa Octavian

                . -------------------------------------------------------------------------------- Parus Lilian 3-1

                3. Tailbot Francois
                -------------------- Tailbot Francois 3-0
                14. Antal Cornel
                ---------------------------------------- Tailbot Francois 3-0
                11. Halasz Peter
                -------------------- Cotca Dacian 3-1
                6. Cotca Dacian
                ------------------------------------------------------------ Tailbot Francois 3-1
                7. Szalay Liviu
                -------------------- Szalay Liviu 3-0
                10. Maxim Alexandru
                ---------------------------------------- Balogh Attila 3-2
                15. Vaida Sorin
                -------------------- Balogh Attila 3-1
                2. Balogh Attila

                Clasament TRN Foresta#216

                1. Parus Lilian - Oradea
                2. Tailbot Francois - Oradea
                3 -- 4
                Codau Vlad - Oradea
                Balogh Attila - Oradea
                5 -- 8
                Tic Ioan - Oradea
                Cotca Dacian - Oradea
                Popa Octavian - Oradea
                Szalay Liviu - Oradea
                9 -- 16
                Tanc Florin - Oradea
                Antal Cornel - Oradea
                Sabadas Dinu - Oradea
                Vaida Sorin - Oradea
                Bondar Octavian - Oradea
                Halasz Peter - Oradea
                Cioflan Ioan - Oradea
                Maxim Alexandru - Oradea
                17 -- 24 0v gr.sup.
                Birtalan Laszlo - Oradea
                Costea Constantin - Oradea
                Catuneanu George - Oradea
                Pop Gabriel - Oradea
                Rus Nicolae - Oradea
                Sabau Liviu - Oradea
                Varadi Mark - Oradea
                Erdelyi Mark - Oradea
                25 -- 28 1v gr.inf.
                Pop Alexandru - Oradea
                Guias Cristian - Oradea
                Kadar Jozsef - Oradea
                Cotrau Calin - Oradea
                29 -- 33 0v gr.inf.
                Cheregi Nelu - Oradea
                Presecan Doru - Oradea
                Seica Gheorghe - Oradea
                Maghiar Alin - Oradea
                Dinescu Dan - Oradea

                Ultima editare de King Pong Oradea; 28.mar.2019, 23:50.
                Club King Pong Oradea
                www.kingpong.ro
                0359 181 232

                Comentariu


                • Clasament sezon #5 by KING PONG

                  Dupa Etapa #16 (#216) - 28.03.2019

                  Numar total jucatori pana in prezent sezon 5/Total:96/275


                  #Sezon 5 Marc17 Evolutie (+/-/0) Feel #Sezon 5 Marc28 #Total general Nume Prenume
                  Puncte sezon 5
                  Patricipari Sez5 max 16
                  Nr. locuri ocupate: I / II / III
                  1
                  0
                  1
                  1
                  Gergely Anton
                  471
                  14
                  10/1/0
                  2
                  0
                  2
                  7
                  Tic Ioan
                  415
                  16
                  1/2/5
                  3
                  0
                  3
                  3
                  Savu Cristian
                  366
                  12
                  3/6/1
                  4
                  0
                  4
                  2
                  Balogh Attila
                  365
                  15
                  0/0/5
                  5
                  0
                  5
                  8
                  Tailbot Francois
                  272
                  12
                  0/3/1
                  6
                  0
                  6
                  5
                  Parus Lilian
                  261
                  9
                  2/2/1
                  7
                  0
                  7
                  4
                  Vaida Sorin
                  230
                  16
                  0/0/1
                  8
                  0
                  8
                  9
                  Cotca Dacian
                  224
                  12
                  0/0/0
                  12
                  3
                  9
                  13
                  Codau Vlad
                  190
                  10
                  0/1/1
                  9
                  -1
                  10
                  22
                  Sabadas Dinu
                  183
                  16
                  0/0/0
                  10
                  -1
                  11
                  20
                  Simu Marius
                  174
                  12
                  0/0/0
                  11
                  -1
                  12
                  10
                  Birtalan Laszlo
                  158
                  15
                  0/0/0
                  13
                  0
                  13
                  12
                  Jurje Alex
                  144
                  6
                  0/0/1
                  14
                  0
                  14
                  24
                  Szalay Liviu
                  139
                  11
                  0/0/0
                  19
                  4
                  15
                  19
                  Antal Cornel
                  114
                  12
                  0/1/0
                  15
                  -1
                  16
                  17
                  Curpas Ioan
                  109
                  12
                  0/0/0
                  17
                  0
                  17
                  43
                  Costea Constantin
                  94
                  14
                  0/0/0
                  18
                  0
                  18
                  27
                  Culda Andrei
                  91
                  15
                  0/0/0
                  16
                  -3
                  19
                  25
                  Merai Janos
                  84
                  12
                  0/0/0
                  24
                  4
                  20
                  46
                  Halasz Peter
                  79
                  11
                  0/0/0
                  22
                  1
                  21
                  40
                  Pop Gabriel
                  76
                  16
                  0/0/0
                  23
                  1
                  22
                  11
                  Tanc Florin
                  72
                  6
                  0/0/0
                  21
                  -2
                  23
                  54
                  Sabau Liviu
                  72
                  9
                  0/0/0
                  20
                  -4
                  24
                  45
                  Lup Silviu
                  71
                  8
                  0/0/0
                  29
                  4
                  25
                  29
                  Cheregi Nelu
                  70
                  15
                  1/0/0
                  26
                  0
                  26
                  50
                  Cavasdan Doru
                  62
                  8
                  0/0/0
                  28
                  1
                  27
                  38
                  Catuneanu George
                  62
                  13
                  0/0/0
                  27
                  -1
                  28
                  56
                  Tütös Csaba
                  60
                  11
                  0/0/0
                  35
                  6
                  29
                  55
                  Sabau Catalin
                  56
                  8
                  0/0/0
                  25
                  -5
                  30
                  26
                  Sas Tibor
                  56
                  10
                  0/0/0
                  30
                  -1
                  31
                  77
                  Cioflan Nelutu
                  45
                  7
                  0/0/0
                  34
                  2
                  32
                  39
                  Bondar Octavian
                  39
                  6
                  0/0/0
                  31
                  -2
                  33
                  16
                  Craciun Calin
                  36
                  3
                  0/0/0
                  32
                  -2
                  34
                  69
                  Roatis Gheorghe
                  35
                  10
                  0/0/0
                  33
                  -2
                  35
                  52
                  Seica Gheorghe
                  34
                  15
                  0/0/0
                  60
                  24
                  36
                  92
                  Zifcsak Ludovik
                  33
                  2
                  0/0/1
                  47
                  10
                  37
                  51
                  Kadar Jozsef
                  33
                  4
                  0/0/0
                  36
                  -2
                  38
                  75
                  Guias Cristian
                  33
                  16
                  0/0/0
                  0
                  -39
                  39
                  14
                  Popa Octavian
                  32
                  2
                  0/1/0
                  42
                  2
                  40
                  67
                  Ratiu Adrian
                  28
                  7
                  0/0/0
                  46
                  5
                  41
                  57
                  Maxim Alexandru
                  26
                  7
                  0/0/0
                  37
                  -5
                  42
                  18
                  Birtalan Robert
                  24
                  2
                  0/0/0
                  38
                  -5
                  43
                  64
                  Moldovan Andrei
                  24
                  12
                  0/0/0
                  39
                  -5
                  44
                  94
                  Maghiar Alin
                  24
                  15
                  0/0/0
                  41
                  -4
                  45
                  70
                  Varadi Mark
                  23
                  3
                  0/0/0
                  40
                  -6
                  46
                  68
                  Boitos Rodica
                  22
                  12
                  0/0/0
                  44
                  -3
                  47
                  66
                  Dinescu Dan
                  21
                  12
                  0/0/0
                  46
                  -2
                  48
                  34
                  Varkonyi Amalia
                  20
                  7
                  0/0/0
                  43
                  -6
                  49
                  21
                  Fabian Wilhelm
                  19
                  4
                  0/0/0
                  45
                  -5
                  50
                  63
                  Totos Ludovic
                  17
                  4
                  0/0/0
                  54
                  3
                  51
                  83
                  André Andrea
                  16
                  4
                  0/0/0
                  48
                  -4
                  52
                  53
                  Presecan Doru
                  16
                  8
                  0/0/0
                  47
                  -6
                  53
                  23
                  Kalman Suha
                  15
                  2
                  0/0/0
                  49
                  -5
                  54
                  58
                  Pop Florin
                  15
                  8
                  0/0/0
                  63
                  8
                  55
                  73
                  Rus Nicolae
                  14
                  5
                  0/0/0
                  50
                  -6
                  56
                  116
                  Kornya Tamas
                  12
                  1
                  0/0/0
                  51
                  -6
                  57
                  28
                  Barlea Radu
                  10
                  3
                  0/0/0
                  55
                  -3
                  58
                  41
                  Tana Marius
                  9
                  5
                  0/0/0
                  56
                  -3
                  59
                  61
                  Pop Alexandru
                  9
                  6
                  0/0/0
                  52
                  -7
                  59
                  129
                  De Long
                  9
                  6
                  0/0/0
                  53
                  -7
                  60
                  35
                  Horvath Tibor
                  8
                  1
                  0/0/0
                  60
                  -1
                  61
                  81
                  Cevei Petre
                  8
                  2
                  0/0/0
                  59
                  -2
                  61
                  100
                  Palfy Zsolt
                  8
                  2
                  0/0/0
                  59
                  -3
                  62
                  88
                  Vurst Laszlo
                  7
                  2
                  0/0/0
                  57
                  -6
                  63
                  135
                  Csőrsz Zoltan
                  6
                  1
                  0/0/0
                  64
                  0
                  64
                  59
                  Cotrau Calin
                  6
                  3
                  0/0/0
                  58
                  -7
                  65
                  76
                  Pop George
                  6
                  5
                  0/0/0
                  59
                  -7
                  66
                  140
                  Pop Gheorghe
                  5
                  1
                  0/0/0
                  60
                  -7
                  67
                  131
                  Torje Alin
                  4
                  1
                  0/0/0
                  60
                  -7
                  67
                  144
                  Moka Iuliu
                  4
                  1
                  0/0/0
                  60
                  -7
                  67
                  144
                  Papp Attila
                  4
                  1
                  0/0/0
                  61
                  -7
                  68
                  143
                  Barna Ciprian
                  4
                  3
                  0/0/0
                  62
                  -7
                  69
                  30
                  Bondar Leontin
                  3
                  1
                  0/0/0
                  0
                  NEW
                  69
                  62
                  Dan Daniel
                  3
                  1
                  0/0/0
                  0
                  NEW
                  69
                  141
                  Blaga Mircea
                  3
                  1
                  0/0/0
                  0
                  NEW
                  69
                  148
                  Erdelyi Mark
                  3
                  1
                  0/0/0
                  64
                  -6
                  70
                  36
                  Onofrei Dan
                  2
                  1
                  0/0/0
                  64
                  -6
                  70
                  85
                  Micle Dan
                  2
                  1
                  0/0/0
                  64
                  -6
                  70
                  151
                  Dobrai Balazs
                  2
                  1
                  0/0/0
                  64
                  -6
                  70
                  151
                  Kornya Adam
                  2
                  1
                  0/0/0
                  65
                  -6
                  71
                  74
                  Ilies Alexandru
                  1
                  1
                  0/0/0
                  65
                  -6
                  71
                  97
                  Szilagyi Zsolt
                  1
                  1
                  0/0/0
                  65
                  -6
                  71
                  105
                  Imre Flaviu
                  1
                  1
                  0/0/0
                  65
                  -6
                  71
                  118
                  Troie Calin
                  1
                  1
                  0/0/0
                  65
                  -6
                  71
                  147
                  Cazan Calin
                  1
                  1
                  0/0/0
                  65
                  -6
                  71
                  149
                  Cotrau Andrei
                  1
                  1
                  0/0/0
                  65
                  -6
                  71
                  149
                  Varadi Geza
                  1
                  1
                  0/0/0
                  65
                  -6
                  71
                  152
                  Macavei Sergiu
                  1
                  1
                  0/0/0
                  0
                  NEW
                  71
                  152
                  Nechita Victor
                  1
                  1
                  0/0/0
                  65
                  -6
                  71
                  153
                  Balazshazi Alexandru
                  1
                  1
                  0/0/0
                  65
                  -6
                  71
                  153
                  Ilea Calin
                  1
                  1
                  0/0/0
                  65
                  -6
                  71
                  153
                  Monem Samar
                  1
                  1
                  0/0/0
                  65
                  -6
                  71
                  153
                  Pantea Ovidiu
                  1
                  1
                  0/0/0
                  65
                  -6
                  71
                  153
                  Puscas Ciprian
                  1
                  1
                  0/0/0
                  65
                  -6
                  71
                  153
                  Roponcea Gabriel
                  1
                  1
                  0/0/0
                  65
                  -6
                  71
                  153
                  Shakey Gumaa
                  1
                  1
                  0/0/0
                  Club King Pong Oradea
                  www.kingpong.ro
                  0359 181 232

                  Comentariu


                  • Bună seara!


                    Inscrieri FORESTA#218 - on 2019. 04. 19. at 20:40:09

                    1. Tailbot Francois, Oradea, 759 - 40,95 - E
                    2. Parus Lilian, Oradea, 764 - 36,85 - E
                    3. Tic Ioan, Oradea, 72 - 36,49 - E
                    4. Bondar Octavian, Oradea, 967 - 31,55 - O
                    5. Vaida Sorin, Oradea, 54 - 31,48 - OW
                    6. Popa Octavian, Oradea, 721 - 30,6 - O
                    7. Sabadas Dinu, Oradea, 668 - 30,25 - O
                    8. Szalay Liviu, Oradea, 155 - 29,11 - O
                    9. Cotca Dacian, Oradea, 616 - 27 - O
                    10. Birtalan Laszlo, Oradea, 236 - 24,52 - OW
                    11. Tanc Florin, Oradea, 452 - 23,78 - O
                    12. Cavasdan Doru, Oradea, 1293 - 19,3 - A
                    13. Halasz Peter, Oradea, 739 - 18,57 - A
                    14. Kalman Suha, Oradea, 2444 - 18 - AF
                    15. Cheregi Nelu, Oradea, 1099 - 16,6 - A
                    16. Costea Constantin, Oradea, 1389 - 15,8 - A
                    17. Pop Gabriel, Oradea, 819 - 11,7 - A
                    18. Catuneanu George, Oradea, 1340 - 11,45 - A
                    19. Maxim Alexandru, Oradea, 2245 - 11,35 - A
                    20. Ratiu Adrian, Oradea, 1613 - 11,2 - A
                    21. Tana Marius, Oradea, 1378 - 10,1 - A
                    22. Presecan Doru, Oradea, 1393 - 10,1 - A
                    23. Culda Andrei, Oradea, 1534 - 8 - I
                    24. Guias Cristian, Oradea, 1605 - 7,8 - I
                    25. Seica Gheorghe, Oradea, 1245 - 7,17 - I
                    26. Rus Nicolae, Oradea, 1480 - 6,7 - I
                    27. Maghiar Alin, Oradea, 2032 - 5,6 - I
                    28. Dinescu Dan, Oradea, 1562 - 5,2 - I
                    29. Moldovan Andrei, Oradea, 1717 - 4 - I
                    30. Simu Marius, Oradea, 1464 - 0 - A
                    31. Antal Cornel, Oradea, 1554 - 0 - A
                    32. Varady Mark, Oradea, 1786 - 0 - I
                    33. Sabau Liviu, Oradea, 1820 - 0 - A
                    34. Pop Florin, Oradea, 2357 - 0 - A
                    35. Blaga Mircea, Oradea, 3425 - 0 - I
                    36. Palfi Zsolt, Oradea, 3426 - 0 - I
                    37. Ionescu Laura, Oradea, 5001 - 0
                    38. Kovacs Levente, Oradea, 5003 - 0
                    39. Mirze Sergiu, Oradea, 5008 - 0

                    Grupe inferioare FORESTA#218

                    Gr.inferioara nr. 1
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    5
                    6
                    7
                    V
                    Loc
                    1 TIC IOAN ORADEA
                    2-0
                    1-2
                    2-0
                    2-1
                    2-0
                    2-0
                    5
                    2
                    2 CULDA ANDREI ORADEA
                    0-2
                    1-2
                    2-1
                    0-2
                    2-0
                    2-0
                    3
                    4
                    3 HALASZ PETER ORADEA
                    2-1
                    2-1
                    2-0
                    1-2
                    2-0
                    2-0
                    5
                    1
                    4 RATIU ADRIAN ORADEA
                    0-2
                    1-2
                    0-2
                    2-1
                    1-2
                    2-0
                    2
                    5 MAXIM ALEXANDRU ORADEA
                    1-2
                    2-0
                    2-1
                    1-2
                    2-1
                    2-0
                    4
                    3
                    6 KOVACS LEVENTE ORADEA
                    0-2
                    0-2
                    0-2
                    2-1
                    1-2
                    2-0
                    2
                    7 IONESCU LAURA ORADEA
                    0-2
                    0-2
                    0-2
                    0-2
                    0-2
                    0-2
                    0
                    Gr.inferioara nr. 2
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    5
                    6
                    7
                    V
                    Loc
                    1 TAILBOT FRANCOIS ORADEA
                    2 COSTEA CONSTANTIN ORADEA
                    3 POP GABRIEL ORADEA
                    4 POPA OCTAVIAN ORADEA
                    5 MOLDOVAN ANDREI ORADEA
                    6 BLAGA MIRCEA ORADEA
                    7 MIRZE SERGIU ORADEA
                    Gr.inferioara nr. 3
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    5
                    6
                    7
                    V
                    Loc
                    1 PARUS LILIAN ORADEA
                    2-0
                    2-1
                    2-0
                    2-0
                    2-0
                    2-0
                    6
                    1
                    2 ANTAL CORNEL ORADEA
                    0-2
                    0-2
                    2-0
                    2-1
                    2-0
                    2-0
                    4
                    3
                    3 TANC FLORIN ORADEA
                    1-2
                    2-0
                    2-0
                    2-0
                    2-0
                    2-0
                    5
                    2
                    4 GUIAS CRISTIAN ORADEA
                    0-2
                    0-2
                    0-2
                    1-2
                    0-2
                    2-1
                    1
                    5 MAGHIAR ALIN ORADEA
                    0-2
                    1-2
                    0-2
                    2-1
                    0-2
                    2-1
                    2
                    6 PALFI ZSOLT ORADEA
                    0-2
                    0-2
                    0-2
                    2-0
                    2-0
                    2-0
                    3
                    4
                    7 TANA MARIUS ORADEA
                    0-2
                    0-2
                    0-2
                    1-2
                    1-2
                    0-2
                    0
                    Gr.inferioara nr. 4
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    5
                    6
                    V
                    Loc
                    1 VAIDA SORIN ORADEA
                    2-0
                    2-1
                    2-0
                    2-1
                    2-0
                    5
                    1
                    2 SZALAY LIVIU ORADEA
                    0-2
                    2-0
                    2-0
                    1-2
                    2-1
                    3
                    2
                    3 SABAU LIVIU ORADEA
                    1-2
                    0-2
                    2-0
                    2-0
                    2-0
                    3
                    3
                    4 SEICA GHEORGHE ORADEA
                    0-2
                    0-2
                    0-2
                    0-2
                    0-2
                    0
                    5 VARADY MARK ORADEA
                    1-2
                    2-1
                    0-2
                    2-0
                    2-0
                    3
                    4
                    6 RUS NICOLAE ORADEA
                    0-2
                    1-2
                    0-2
                    2-0
                    0-2
                    1
                    Gr.inferioara nr. 5
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    5
                    6
                    V
                    Loc
                    1 COTCA DACIAN ORADEA
                    2-0
                    2-1
                    1-2
                    2-0
                    2-0
                    4
                    2
                    2 BIRTALAN LASZLO ORADEA
                    0-2
                    2-1
                    0-2
                    2-0
                    2-1
                    3
                    3
                    3 CHEREGI NELU ORADEA
                    1-2
                    1-2
                    1-2
                    2-0
                    2-0
                    2
                    4
                    4 BONDAR OCTAVIAN ORADEA
                    2-1
                    2-0
                    2-1
                    2-0
                    2-0
                    5
                    1
                    5 DINESCU DAN ORADEA
                    0-2
                    0-2
                    0-2
                    0-2
                    1-2
                    0
                    6 PRESECAN DORU ORADEA
                    0-2
                    1-2
                    0-2
                    0-2
                    2-1
                    1
                    Gr.inferioara nr. 6
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    5
                    6
                    V
                    Loc
                    1 SABADAS DINU ORADEA
                    2-0
                    1-2
                    1-2
                    0-2
                    2-1
                    2
                    2 SIMU MARIUS ORADEA
                    0-2
                    2-0
                    2-0
                    2-0
                    2-0
                    4
                    1
                    3 CAVASDAN DORU ORADEA
                    2-1
                    0-2
                    2-0
                    0-2
                    2-0
                    3
                    3
                    4 CATUNEANU GEORGE ORADEA
                    2-1
                    0-2
                    0-2
                    1-2
                    2-0
                    2
                    4
                    5 KALMAN SUHA ORADEA
                    2-0
                    0-2
                    2-0
                    2-1
                    2-0
                    4
                    2
                    6 POP FLORIN ORADEA
                    1-2
                    0-2
                    0-2
                    0-2
                    0-2
                    0
                    Grupe superioare FORESTA#218

                    Gr.superioara nr. 1
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    V
                    Loc
                    1 HALASZ PETER ORADEA
                    2-3
                    3-0
                    1
                    1
                    2 SABAU LIVIU ORADEA
                    3-2
                    0-3
                    1
                    3 BIRTALAN LASZLO ORADEA
                    0-3
                    3-0
                    1
                    2
                    4
                    Gr.superioara nr. 2
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    V
                    Loc
                    1 TAILBOT FRANCOIS ORADEA
                    3-2
                    3-0
                    2
                    1
                    2 ANTAL CORNEL ORADEA
                    2-3
                    3-1
                    1
                    2
                    3 CAVASDAN DORU ORADEA
                    0-3
                    1-3
                    0
                    4
                    Gr.superioara nr. 3
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    V
                    Loc
                    1 PARUS LILIAN ORADEA
                    3-1
                    3-0
                    2
                    1
                    2 COSTEA CONSTANTIN ORADEA
                    1-3
                    3-1
                    1
                    2
                    3 CATUNEANU GEORGE ORADEA
                    0-3
                    1-3
                    0
                    4
                    Gr.superioara nr. 4
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    V
                    Loc
                    1 VAIDA SORIN ORADEA
                    3-0
                    3-0
                    2
                    1
                    2 MAXIM ALEXANDRU ORADEA
                    0-3
                    3-1
                    1
                    2
                    3 CHEREGI NELU ORADEA
                    0-3
                    1-3
                    0
                    4
                    Gr.superioara nr. 5
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    V
                    Loc
                    1 BONDAR OCTAVIAN ORADEA
                    1-3
                    3-0
                    1
                    2
                    2 TIC IOAN ORADEA
                    3-1
                    3-1
                    2
                    1
                    3 VARADY MARK ORADEA
                    0-3
                    1-3
                    0
                    4
                    Gr.superioara nr. 6
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    V
                    Loc
                    1 SIMU MARIUS ORADEA
                    1-3
                    3-2
                    1
                    2
                    2 POPA OCTAVIAN ORADEA
                    3-1
                    3-0
                    2
                    1
                    3 PALFI ZSOLT ORADEA
                    2-3
                    0-3
                    0
                    4
                    Gr.superioara nr. 7
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    V
                    Loc
                    1 KALMAN SUHA ORADEA
                    0-3
                    3-0
                    1
                    2
                    2 TANC FLORIN ORADEA
                    3-0
                    3-0
                    2
                    1
                    3 POP GABRIEL ORADEA
                    0-3
                    0-3
                    0
                    4
                    Gr.superioara nr. 8
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    V
                    Loc
                    1 COTCA DACIAN ORADEA
                    3-0
                    3-0
                    2
                    1
                    2 SZALAY LIVIU ORADEA
                    0-3
                    3-0
                    1
                    2
                    3 CULDA ANDREI ORADEA
                    0-3
                    0-3
                    0
                    4
                    Eliminatorii FORESTA#218
                    1. Halasz Peter
                    -------------------- Halasz Peter 3-1
                    16. Costea Constantin
                    ---------------------------------------- Cotca Dacian 3-1
                    9. Simu Marius
                    -------------------- Cotca Dacian 3-0
                    8. Cotca Dacian
                    ------------------------------------------------------------ Cotca Dacian 3-2
                    5. Tic Ioan
                    -------------------- Tic Ioan 3-2
                    12. Kalman Suha
                    ---------------------------------------- Tic Ioan 3-1
                    13. Antal Cornel
                    -------------------- Vaida Sorin 3-0
                    4. Vaida Sorin

                    . -------------------------------------------------------------------------------- Parus Lilian 3-0

                    3. Parus Lilian
                    -------------------- Parus Lilian 3-2
                    14. Bondar Octavian
                    ---------------------------------------- Parus Lilian 3-1
                    11. Maxim Alexandru
                    -------------------- Popa Octavian 3-1
                    6. Popa Octavian
                    ------------------------------------------------------------ Parus Lilian 3-1
                    7. Tanc Florin
                    -------------------- Tanc Florin 3-0
                    10. Birtalan Laszlo
                    ---------------------------------------- Tailbot Francois 3-0
                    15. Szalay Liviu
                    -------------------- Tailbot Francois 3-2
                    2. Tailbot Francois


                    Finala mica - FORESTA#218

                    Tic Ioan
                    -------------------- Tic Ioan 3-2
                    Tailbot Francois

                    Clasament FORESTA#218

                    1. Parus Lilian - Oradea
                    2. Cotca Dacian - Oradea
                    3 -- 4
                    Tic Ioan - Oradea
                    Tailbot Francois - Oradea
                    5 -- 8
                    Popa Octavian - Oradea
                    Halasz Peter - Oradea
                    Vaida Sorin - Oradea
                    Tanc Florin - Oradea
                    9 -- 16
                    Bondar Octavian - Oradea
                    Simu Marius - Oradea
                    Kalman Suha - Oradea
                    Szalay Liviu - Oradea
                    Maxim Alexandru - Oradea
                    Costea Constantin - Oradea
                    Antal Cornel - Oradea
                    Birtalan Laszlo - Oradea
                    17 -- 1v gr.sup.
                    Sabau Liviu - Oradea
                    18 -- 24 0v gr.sup.
                    Cavasdan Doru - Oradea
                    Cheregi Nelu - Oradea
                    Pop Gabriel - Oradea
                    Catuneanu George - Oradea
                    Culda Andrei - Oradea
                    Varady Mark - Oradea
                    Palfi Zsolt - Oradea
                    25 -- 29 2v gr.inf.
                    Sabadas Dinu - Oradea
                    Ratiu Adrian - Oradea
                    Maghiar Alin - Oradea
                    Blaga Mircea - Oradea
                    Kovacs Levente - Oradea
                    30 -- 33 1v gr.inf.
                    Presecan Doru - Oradea
                    Guias Cristian - Oradea
                    Rus Nicolae - Oradea
                    Moldovan Andrei - Oradea
                    34 -- 39 0v gr.inf.
                    Tana Marius - Oradea
                    Seica Gheorghe - Oradea
                    Dinescu Dan - Oradea
                    Pop Florin - Oradea
                    Ionescu Laura - Oradea
                    Mirze Sergiu - Oradea

                    Ultima editare de King Pong Oradea; 19.apr.2019, 23:49.
                    Club King Pong Oradea
                    www.kingpong.ro
                    0359 181 232

                    Comentariu


                    • Bună seara!

                      Zile Libere Fericite & Paște Fericit!



                      Inscrieri FORESTA#219 - on 2019. 04. 26. at 20:13:36

                      1. Tailbot Francois, Oradea, 759 - 40,95 - E
                      2. Gergely Anton, Oradea, 799 - 40,9 - E
                      3. Savu Cristian, Oradea, 37 - 38,5 - E
                      4. Craciun Calin, Oradea, 207 - 38,43 - E
                      5. Tic Ioan, Oradea, 72 - 36,49 - E
                      6. Balogh Attila, Oradea, 238 - 32,53 - O
                      7. Merai Janos, Oradea, 1124 - 31,7 - O
                      8. Bondar Octavian, Oradea, 967 - 31,55 - O
                      9. Vaida Sorin, Oradea, 54 - 31,48 - OW
                      10. Sabadas Dinu, Oradea, 668 - 30,25 - O
                      11. Szalay Liviu, Oradea, 155 - 29,11 - O
                      12. Cotca Dacian, Oradea, 616 - 27 - O
                      13. Curpas Ioan, Oradea, 134 - 25,15 - OW
                      14. Birtalan Laszlo, Oradea, 236 - 24,52 - OW
                      15. Tanc Florin, Oradea, 452 - 23,78 - O
                      16. Kornya Tamas, Salonta, 1850 - 23,7 - O
                      17. Halasz Peter, Oradea, 739 - 18,57 - A
                      18. Kornya Adam, Salonta, 1960 - 18 - A
                      19. Cheregi Nelu, Oradea, 1099 - 16,6 - A
                      20. Sas Tibor, Oradea, 1528 - 15,35 - A
                      21. Papp Attila, Salonta, 2736 - 14,1 - A
                      22. Pop Gabriel, Oradea, 819 - 11,7 - A
                      23. Catuneanu George, Oradea, 1340 - 11,45 - A
                      24. Maxim Alexandru, Oradea, 2245 - 11,35 - A
                      25. Ratiu Adrian, Oradea, 1613 - 11,2 - A
                      26. Tana Marius, Oradea, 1378 - 10,1 - A
                      27. Culda Andrei, Oradea, 1534 - 8 - I
                      28. Guias Cristian, Oradea, 1605 - 7,8 - I
                      29. Seica Gheorghe, Oradea, 1245 - 7,17 - I
                      30. Maghiar Alin, Oradea, 2032 - 5,6 - I
                      31. Dinescu Dan, Oradea, 1562 - 5,2 - I
                      32. Boitos Rodica, Oradea, 1939 - 4,5 - IF
                      33. Moldovan Andrei, Oradea, 1717 - 4 - I
                      34. Simu Marius, Oradea, 1464 - 0 - A
                      35. Antal Cornel, Oradea, 1554 - 0 - A
                      36. Sabau Liviu, Oradea, 1820 - 0 - A
                      37. Andre Andrea, Oradea, 2305 - 0 - AF
                      38. Pop Florin, Oradea, 2357 - 0 - A
                      39. Blaga Mircea, Oradea, 3425 - 0 - I
                      40. Szel Akos, Salonta, 4554 - 0 - I
                      41. Kovacs Levente, Oradea, 5003 - 0
                      42. Torje Sorin, Oradea, 5009 - 0
                      43. Torje Alin, Oradea, 5010 - 0

                      Grupe inferioare FORESTA#219

                      Gr.inferioara nr. 1
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      V
                      Loc
                      1 GERGELY ANTON ORADEA
                      2-1
                      2-0
                      2-0
                      2-1
                      4
                      1
                      2 HALASZ PETER ORADEA
                      1-2
                      1-2
                      2-0
                      2-0
                      2
                      3
                      3 POP GABRIEL ORADEA
                      0-2
                      2-1
                      2-0
                      2-0
                      3
                      2
                      4 DINESCU DAN ORADEA
                      0-2
                      0-2
                      0-2
                      0-2
                      0
                      5 ANDRE ANDREA ORADEA
                      1-2
                      0-2
                      0-2
                      2-0
                      1
                      4
                      6
                      Gr.inferioara nr. 2
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      V
                      Loc
                      1 TIC IOAN ORADEA
                      2-0
                      0-2
                      2-0
                      0-2
                      2
                      2
                      2 MERAI JANOS ORADEA
                      0-2
                      2-1
                      2-0
                      2-0
                      3
                      3
                      3 TANC FLORIN ORADEA
                      2-0
                      1-2
                      2-0
                      2-1
                      3
                      1
                      4 BOITOS RODICA ORADEA
                      0-2
                      0-2
                      0-2
                      0-2
                      0
                      5 POP FLORIN ORADEA
                      2-0
                      0-2
                      1-2
                      2-0
                      2
                      4
                      6
                      Gr.inferioara nr. 3
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      V
                      Loc
                      1 SAVU CRISTIAN ORADEA
                      2-0
                      2-0
                      2-0
                      1-2
                      3
                      2
                      2 CULDA ANDREI ORADEA
                      0-2
                      0-2
                      2-1
                      1-2
                      1
                      4
                      3 SABAU LIVIU ORADEA
                      0-2
                      2-0
                      2-0
                      1-2
                      2
                      3
                      4 MAGHIAR ALIN ORADEA
                      0-2
                      1-2
                      0-2
                      0-2
                      0
                      5 KORNYA TAMAS SALONTA
                      2-1
                      2-1
                      2-1
                      2-0
                      4
                      1
                      6
                      Gr.inferioara nr. 4
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      V
                      Loc
                      1 BALOGH ATTILA ORADEA
                      2-1
                      2-0
                      2-0
                      2-0
                      4
                      1
                      2 CURPAS IOAN ORADEA
                      1-2
                      0-2
                      2-0
                      2-0
                      2
                      3
                      3 CHEREGI NELU ORADEA
                      0-2
                      2-0
                      2-1
                      2-0
                      3
                      2
                      4 MOLDOVAN ANDREI ORADEA
                      0-2
                      0-2
                      1-2
                      2-1
                      1
                      4
                      5 TANA MARIUS ORADEA
                      0-2
                      0-2
                      0-2
                      1-2
                      0
                      6
                      Gr.inferioara nr. 5
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      V
                      Loc
                      1 TAILBOT FRANCOIS ORADEA
                      2-0
                      2-0
                      2-0
                      2-0
                      4
                      1
                      2 ANTAL CORNEL ORADEA
                      0-2
                      0-2
                      2-1
                      2-1
                      2
                      3
                      3 CATUNEANU GEORGE ORADEA
                      0-2
                      2-0
                      2-1
                      2-0
                      3
                      2
                      4 MAXIM ALEXANDRU ORADEA
                      0-2
                      1-2
                      1-2
                      2-1
                      1
                      4
                      5 TORJE ALIN ORADEA
                      0-2
                      1-2
                      0-2
                      1-2
                      0
                      6
                      Gr.inferioara nr. 6
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      V
                      Loc
                      1 VAIDA SORIN ORADEA
                      2-0
                      2-0
                      2-0
                      2-0
                      2-0
                      5
                      1
                      2 SZALAY LIVIU ORADEA
                      0-2
                      2-0
                      2-0
                      2-0
                      2-0
                      4
                      2
                      3 SAS TIBOR ORADEA
                      0-2
                      0-2
                      2-1
                      2-1
                      2-0
                      3
                      3
                      4 RATIU ADRIAN ORADEA
                      0-2
                      0-2
                      1-2
                      0-2
                      1-2
                      0
                      5 PAPP ATTILA SALONTA
                      0-2
                      0-2
                      1-2
                      2-0
                      2-1
                      2
                      4
                      6 KOVACS LEVENTE ORADEA
                      0-2
                      0-2
                      0-2
                      2-1
                      1-2
                      1
                      Gr.inferioara nr. 7
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      V
                      Loc
                      1 COTCA DACIAN ORADEA
                      2-1
                      2-0
                      2-0
                      2-0
                      2-0
                      5
                      1
                      2 BIRTALAN LASZLO ORADEA
                      1-2
                      1-2
                      2-0
                      2-1
                      2-0
                      3
                      3
                      3 BONDAR OCTAVIAN ORADEA
                      0-2
                      2-1
                      2-0
                      2-0
                      2-0
                      4
                      2
                      4 GUIAS CRISTIAN ORADEA
                      0-2
                      0-2
                      0-2
                      0-2
                      1-2
                      0
                      5 BLAGA MIRCEA ORADEA
                      0-2
                      1-2
                      0-2
                      2-0
                      2-0
                      2
                      4
                      6 SZEL AKOS SALONTA
                      0-2
                      0-2
                      0-2
                      2-1
                      0-2
                      1
                      Gr.inferioara nr. 8
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      V
                      Loc
                      1 SABADAS DINU ORADEA
                      2-0
                      1-2
                      2-0
                      1-2
                      2-0
                      3
                      2
                      2 SIMU MARIUS ORADEA
                      0-2
                      0-2
                      2-0
                      2-0
                      1-2
                      2
                      4
                      3 CRACIUN CALIN ORADEA
                      2-1
                      2-0
                      2-0
                      2-0
                      2-0
                      5
                      1
                      4 SEICA GHEORGHE ORADEA
                      0-2
                      0-2
                      0-2
                      0-2
                      1-2
                      0
                      5 KORNYA ADAM SALONTA
                      2-1
                      0-2
                      0-2
                      2-0
                      1-2
                      2
                      6 TORJE SORIN ORADEA
                      0-2
                      2-1
                      0-2
                      2-1
                      2-1
                      3
                      3
                      Grupe superioare FORESTA#219

                      Gr.superioara nr. 1
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      V
                      Loc
                      1 GERGELY ANTON ORADEA
                      3-2
                      3-1
                      3-0
                      3
                      1
                      2 SAVU CRISTIAN ORADEA
                      2-3
                      3-0
                      3-0
                      2
                      2
                      3 MERAI JANOS ORADEA
                      1-3
                      0-3
                      3-1
                      1
                      4 MOLDOVAN ANDREI ORADEA
                      0-3
                      0-3
                      1-3
                      0
                      Gr.superioara nr. 2
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      V
                      Loc
                      1 TANC FLORIN ORADEA
                      3-1
                      3-0
                      3-0
                      3
                      1
                      2 CHEREGI NELU ORADEA
                      1-3
                      2-3
                      2-3
                      0
                      3 SABAU LIVIU ORADEA
                      0-3
                      3-2
                      1-3
                      1
                      4 MAXIM ALEXANDRU ORADEA
                      0-3
                      3-2
                      3-1
                      2
                      2
                      Gr.superioara nr. 3
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      V
                      Loc
                      1 KORNYA TAMAS SALONTA
                      3-2
                      3-1
                      3-0
                      3
                      1
                      2 CATUNEANU GEORGE ORADEA
                      2-3
                      1-3
                      3-0
                      1
                      3 CURPAS IOAN ORADEA
                      1-3
                      3-1
                      3-0
                      2
                      2
                      4 PAPP ATTILA SALONTA
                      0-3
                      0-3
                      0-3
                      0
                      Gr.superioara nr. 4
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      V
                      Loc
                      1 BALOGH ATTILA ORADEA
                      2-3
                      3-1
                      3-1
                      2
                      2
                      2 SZALAY LIVIU ORADEA
                      3-2
                      3-1
                      3-0
                      3
                      1
                      3 ANTAL CORNEL ORADEA
                      1-3
                      1-3
                      3-0
                      1
                      4 BLAGA MIRCEA ORADEA
                      1-3
                      0-3
                      0-3
                      0
                      Gr.superioara nr. 5
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      V
                      Loc
                      1 TAILBOT FRANCOIS ORADEA
                      2-3
                      3-0
                      3-1
                      2
                      2
                      2 BONDAR OCTAVIAN ORADEA
                      3-2
                      3-0
                      3-0
                      3
                      1
                      3 SAS TIBOR ORADEA
                      0-3
                      0-3
                      3-2
                      1
                      4 SIMU MARIUS ORADEA
                      1-3
                      0-3
                      2-3
                      0
                      Gr.superioara nr. 6
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      V
                      Loc
                      1 VAIDA SORIN ORADEA
                      2-3
                      3-1
                      3-1
                      2
                      2
                      2 SABADAS DINU ORADEA
                      3-2
                      3-0
                      3-1
                      3
                      1
                      3 BIRTALAN LASZLO ORADEA
                      1-3
                      0-3
                      3-0
                      1
                      4 ANDRE ANDREA ORADEA
                      1-3
                      1-3
                      0-3
                      0
                      Gr.superioara nr. 7
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      V
                      Loc
                      1 COTCA DACIAN ORADEA
                      3-0
                      3-0
                      3-0
                      3
                      1
                      2 POP GABRIEL ORADEA
                      0-3
                      3-2
                      3-0
                      2
                      2
                      3 TORJE SORIN ORADEA
                      0-3
                      2-3
                      3-1
                      1
                      4 POP FLORIN ORADEA
                      0-3
                      0-3
                      1-3
                      0
                      Gr.superioara nr. 8
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      V
                      Loc
                      1 CRACIUN CALIN ORADEA
                      3-0
                      2-3
                      3-0
                      2
                      1
                      2 TIC IOAN ORADEA
                      0-3
                      3-1
                      3-1
                      2
                      2
                      3 HALASZ PETER ORADEA
                      3-2
                      1-3
                      3-0
                      2
                      4 CULDA ANDREI ORADEA
                      0-3
                      1-3
                      0-3
                      0
                      Eliminatorii FORESTA#219
                      1. Gergely Anton
                      -------------------- Gergely Anton 3-1
                      16. Vaida Sorin
                      ---------------------------------------- Gergely Anton 3-2
                      9. Pop Gabriel
                      -------------------- Craciun Calin 3-0
                      8. Craciun Calin
                      ------------------------------------------------------------ Gergely Anton 3-0
                      5. Bondar Octavian
                      -------------------- Bondar Octavian 3-2
                      12. Curpas Ioan
                      ---------------------------------------- Bondar Octavian 3-1
                      13. Maxim Alexandru
                      -------------------- Szalay Liviu 3-0
                      4. Szalay Liviu

                      . -------------------------------------------------------------------------------- Balogh Attila 3-2

                      3. Kornya Tamas
                      -------------------- Tic Ioan 3-0
                      14. Tic Ioan
                      ---------------------------------------- Tic Ioan 3-2
                      11. Savu Cristian
                      -------------------- Savu Cristian 3-0
                      6. Sabadas Dinu
                      ------------------------------------------------------------ Balogh Attila 3-2
                      7. Cotca Dacian
                      -------------------- Tailbot Francois 3-0
                      10. Tailbot Francois
                      ---------------------------------------- Balogh Attila 3-0
                      15. Balogh Attila
                      -------------------- Balogh Attila 3-2
                      2. Tanc Florin

                      Clasament FORESTA#219

                      1. Balogh Attila - Oradea
                      2. Gergely Anton - Oradea
                      3 -- 4
                      Tic Ioan - Oradea
                      Bondar Octavian - Oradea
                      5 -- 8
                      Tailbot Francois - Oradea
                      Craciun Calin - Oradea
                      Savu Cristian - Oradea
                      Szalay Liviu - Oradea
                      9 -- 16
                      Tanc Florin - Oradea
                      Vaida Sorin - Oradea
                      Kornya Tamas - Salonta
                      Curpas Ioan - Oradea
                      Cotca Dacian - Oradea
                      Pop Gabriel - Oradea
                      Sabadas Dinu - Oradea
                      Maxim Alexandru - Oradea
                      17 -- 2v gr.sup.
                      Halasz Peter - Oradea
                      18 -- 24 1v gr.sup.
                      Merai Janos - Oradea
                      Birtalan Laszlo - Oradea
                      Sas Tibor - Oradea
                      Catuneanu George - Oradea
                      Antal Cornel - Oradea
                      Sabau Liviu - Oradea
                      Torje Sorin - Oradea
                      25 -- 32 0v gr.sup.
                      Cheregi Nelu - Oradea
                      Papp Attila - Salonta
                      Culda Andrei - Oradea
                      Andre Andrea - Oradea
                      Pop Florin - Oradea
                      Blaga Mircea - Oradea
                      Moldovan Andrei - Oradea
                      Simu Marius - Oradea
                      33 -- 2v gr.inf.
                      Kornya Adam - Salonta
                      34 -- 35 1v gr.inf.
                      Szel Akos - Salonta
                      Kovacs Levente - Oradea
                      36 -- 43 0v gr.inf.
                      Ratiu Adrian - Oradea
                      Tana Marius - Oradea
                      Guias Cristian - Oradea
                      Seica Gheorghe - Oradea
                      Maghiar Alin - Oradea
                      Dinescu Dan - Oradea
                      Boitos Rodica - Oradea
                      Torje Alin - Oradea




                      Ultima editare de King Pong Oradea; 27.apr.2019, 23:19.
                      Club King Pong Oradea
                      www.kingpong.ro
                      0359 181 232

                      Comentariu


                      • Bună seara!





                        Grupe inferioare FORESTA#220

                        Gr.inferioara nr. 1
                        Nume si prenume Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        5
                        6
                        V
                        Loc
                        1 GERGELY ANTON ORADEA
                        2-0
                        1-2
                        2-0
                        2-0
                        3
                        1
                        2 COSTEA CONSTANTIN ORADEA
                        0-2
                        2-0
                        2-0
                        2-0
                        3
                        2
                        3 CULDA ANDREI ORADEA
                        2-1
                        0-2
                        0-2
                        2-0
                        2
                        4
                        4 RATIU ADRIAN ORADEA
                        0-2
                        0-2
                        2-0
                        2-0
                        2
                        3
                        5 MOLDOVAN ANDREI ORADEA
                        0-2
                        0-2
                        0-2
                        0-2
                        0
                        6
                        Gr.inferioara nr. 2
                        Nume si prenume Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        5
                        6
                        V
                        Loc
                        1 TIC IOAN ORADEA
                        2-0
                        2-0
                        2-0
                        2-0
                        4
                        1
                        2 ANTAL CORNEL ORADEA
                        0-2
                        2-0
                        2-0
                        1-2
                        2
                        2
                        3 MERAI JANOS ORADEA
                        0-2
                        0-2
                        2-1
                        2-0
                        2
                        3
                        4 GUIAS CRISTIAN ORADEA
                        0-2
                        0-2
                        1-2
                        0-2
                        0
                        5 MAXIM ALEXANDRU ORADEA
                        0-2
                        2-1
                        0-2
                        2-0
                        2
                        4
                        6
                        Gr.inferioara nr. 3
                        Nume si prenume Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        5
                        6
                        V
                        Loc
                        1 BALOGH ATTILA ORADEA
                        2-0
                        2-1
                        2-0
                        2-0
                        4
                        1
                        2 SZALAY LIVIU ORADEA
                        0-2
                        2-1
                        2-0
                        2-0
                        3
                        2
                        3 HALASZ PETER ORADEA
                        1-2
                        1-2
                        2-1
                        2-0
                        2
                        3
                        4 SAS TIBOR ORADEA
                        0-2
                        0-2
                        1-2
                        2-0
                        1
                        4
                        5 MAGHIAR ALIN ORADEA
                        0-2
                        0-2
                        0-2
                        0-2
                        0
                        6
                        Gr.inferioara nr. 4
                        Nume si prenume Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        5
                        6
                        V
                        Loc
                        1 TAILBOT FRANCOIS ORADEA
                        2-0
                        2-1
                        2-1
                        2-0
                        1-2
                        4
                        2
                        2 SIMU MARIUS ORADEA
                        0-2
                        1-2
                        0-2
                        2-0
                        0-2
                        1
                        3 POP GABRIEL ORADEA
                        1-2
                        2-1
                        0-2
                        2-0
                        0-2
                        2
                        4
                        4 CATUNEANU GEORGE ORADEA
                        1-2
                        2-0
                        2-0
                        2-0
                        0-2
                        3
                        3
                        5 BOITOS RODICA ORADEA
                        0-2
                        0-2
                        0-2
                        0-2
                        0-2
                        0
                        6 TASCIANU CRISTIAN ORADEA
                        2-1
                        2-0
                        2-0
                        2-0
                        2-0
                        5
                        1
                        Gr.inferioara nr. 5
                        Nume si prenume Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        5
                        6
                        V
                        Loc
                        1 VAIDA SORIN ORADEA
                        2-0
                        0-2
                        2-1
                        2-0
                        2-0
                        4
                        3
                        2 SABADAS DINU ORADEA
                        0-2
                        2-0
                        2-0
                        2-1
                        2-0
                        4
                        1
                        3 TANC FLORIN ORADEA
                        2-0
                        0-2
                        2-0
                        2-0
                        2-1
                        4
                        2
                        4 CHEREGI NELU ORADEA
                        1-2
                        0-2
                        0-2
                        2-0
                        2-0
                        2
                        4
                        5 PRESECAN DORU ORADEA
                        0-2
                        1-2
                        0-2
                        0-2
                        2-0
                        1
                        6 KOVACS LEVENTE ORADEA
                        0-2
                        0-2
                        1-2
                        0-2
                        0-2
                        0
                        Gr.inferioara nr. 6
                        Nume si prenume Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        5
                        6
                        V
                        Loc
                        1 COTCA DACIAN ORADEA
                        1-2
                        1-2
                        2-0
                        2-0
                        2-0
                        3
                        2
                        2 CODAU VLAD ORADEA
                        2-1
                        2-1
                        2-1
                        2-0
                        2-0
                        5
                        1
                        3 SABAU LIVIU ORADEA
                        2-1
                        1-2
                        0-2
                        2-0
                        2-0
                        3
                        4
                        4 LUP SILVIU ORADEA
                        0-2
                        1-2
                        2-0
                        2-0
                        2-0
                        3
                        3
                        5 POP FLORIN ORADEA
                        0-2
                        0-2
                        0-2
                        0-2
                        2-1
                        1
                        6 TANA MARIUS ORADEA
                        0-2
                        0-2
                        0-2
                        0-2
                        1-2
                        0
                        Grupe superioare FORESTA#220

                        Gr.superioara nr. 1
                        Nume si prenume Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        V
                        Loc
                        1 GERGELY ANTON ORADEA
                        3-2
                        3-0
                        2
                        1
                        2 CATUNEANU GEORGE ORADEA
                        2-3
                        0-3
                        0
                        3 VAIDA SORIN ORADEA
                        0-3
                        3-0
                        1
                        2
                        4
                        Gr.superioara nr. 2
                        Nume si prenume Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        V
                        Loc
                        1 TIC IOAN ORADEA
                        3-1
                        3-1
                        2
                        1
                        2 HALASZ PETER ORADEA
                        1-3
                        1-3
                        0
                        3 LUP SILVIU ORADEA
                        1-3
                        3-1
                        1
                        2
                        4
                        Gr.superioara nr. 3
                        Nume si prenume Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        V
                        Loc
                        1 BALOGH ATTILA ORADEA
                        3-0
                        3-0
                        2
                        1
                        2 MERAI JANOS ORADEA
                        0-3
                        3-0
                        1
                        2
                        3 SABAU LIVIU ORADEA
                        0-3
                        0-3
                        0
                        4
                        Gr.superioara nr. 4
                        Nume si prenume Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        V
                        Loc
                        1 TASCIANU CRISTIAN ORADEA
                        3-0
                        3-0
                        2
                        1
                        2 RATIU ADRIAN ORADEA
                        0-3
                        0-3
                        0
                        3 CHEREGI NELU ORADEA
                        0-3
                        3-0
                        1
                        2
                        4
                        Gr.superioara nr. 5
                        Nume si prenume Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        V
                        Loc
                        1 SABADAS DINU ORADEA
                        3-1
                        3-0
                        2
                        1
                        2 COSTEA CONSTANTIN ORADEA
                        1-3
                        3-0
                        1
                        2
                        3 POP GABRIEL ORADEA
                        0-3
                        0-3
                        0
                        4
                        Gr.superioara nr. 6
                        Nume si prenume Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        V
                        Loc
                        1 CODAU VLAD ORADEA
                        3-1
                        3-0
                        2
                        1
                        2 ANTAL CORNEL ORADEA
                        1-3
                        3-2
                        1
                        2
                        3 SAS TIBOR ORADEA
                        0-3
                        2-3
                        0
                        4
                        Gr.superioara nr. 7
                        Nume si prenume Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        V
                        Loc
                        1 COTCA DACIAN ORADEA
                        3-0
                        3-1
                        2
                        1
                        2 SZALAY LIVIU ORADEA
                        0-3
                        3-2
                        1
                        2
                        3 MAXIM ALEXANDRU ORADEA
                        1-3
                        2-3
                        0
                        4
                        Gr.superioara nr. 8
                        Nume si prenume Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        V
                        Loc
                        1 TANC FLORIN ORADEA
                        0-3
                        1-3
                        0
                        2 TAILBOT FRANCOIS ORADEA
                        3-0
                        3-0
                        2
                        1
                        3 CULDA ANDREI ORADEA
                        3-1
                        0-3
                        1
                        2
                        4
                        Eliminatorii FORESTA#220
                        1. Gergely Anton
                        -------------------- Gergely Anton 3-0
                        16. Lup Silviu
                        ---------------------------------------- Gergely Anton 3-1
                        9. Merai Janos
                        -------------------- Tailbot Francois 3-0
                        8. Tailbot Francois
                        ------------------------------------------------------------ Gergely Anton 3-2
                        5. Sabadas Dinu
                        -------------------- Szalay Liviu 3-0
                        12. Szalay Liviu
                        ---------------------------------------- Tascianu Cristian 3-2
                        13. Antal Cornel
                        -------------------- Tascianu Cristian 3-0
                        4. Tascianu Cristian

                        . -------------------------------------------------------------------------------- Balogh Attila 3-1

                        3. Balogh Attila
                        -------------------- Balogh Attila 3-0
                        14. Costea Constantin
                        ---------------------------------------- Balogh Attila 3-1
                        11. Cheregi Nelu
                        -------------------- Codau Vlad 3-0
                        6. Codau Vlad
                        ------------------------------------------------------------ Balogh Attila 3-1
                        7. Cotca Dacian
                        -------------------- Vaida Sorin 3-2
                        10. Vaida Sorin
                        ---------------------------------------- Tic Ioan 3-0
                        15. Culda Andrei
                        -------------------- Tic Ioan 3-1
                        2. Tic Ioan


                        Finala mica - FORESTA#220

                        Tascianu Cristian
                        -------------------- Tic Ioan 3-2
                        Tic Ioan

                        Clasament FORESTA#220

                        1. Balogh Attila - Oradea
                        2. Gergely Anton - Oradea
                        3 -- 4
                        Tic Ioan - Oradea
                        Tascianu Cristian - Oradea
                        5 -- 8
                        Codau Vlad - Oradea
                        Tailbot Francois - Oradea
                        Vaida Sorin - Oradea
                        Szalay Liviu - Oradea
                        9 -- 16
                        Costea Constantin - Oradea
                        Lup Silviu - Oradea
                        Culda Andrei - Oradea
                        Antal Cornel - Oradea
                        Cheregi Nelu - Oradea
                        Merai Janos - Oradea
                        Cotca Dacian - Oradea
                        Sabadas Dinu - Oradea
                        17 -- 24 0v gr.sup.
                        Tanc Florin - Oradea
                        Halasz Peter - Oradea
                        Sas Tibor - Oradea
                        Pop Gabriel - Oradea
                        Catuneanu George - Oradea
                        Maxim Alexandru - Oradea
                        Ratiu Adrian - Oradea
                        Sabau Liviu - Oradea
                        25 -- 27 1v gr.inf.
                        Presecan Doru - Oradea
                        Pop Florin - Oradea
                        Simu Marius - Oradea
                        28 -- 33 0v gr.inf.
                        Tana Marius - Oradea
                        Guias Cristian - Oradea
                        Maghiar Alin - Oradea
                        Boitos Rodica - Oradea
                        Moldovan Andrei - Oradea
                        Kovacs Levente - Oradea




                        Ultima editare de King Pong Oradea; 03.mai.2019, 23:24.
                        Club King Pong Oradea
                        www.kingpong.ro
                        0359 181 232

                        Comentariu


                        • Clasament sezon #5 by KING PONG

                          Dupa Etapa #19 (#219) - 26.04.2019

                          Numar total jucatori pana in prezent sezon 5/Total:103/278


                          #Sezon 5 MAR28 Evolutie (+/-/0) Feel #Sezon 5 APR26 #Total general Nume Prenume
                          Puncte sezon 5
                          Patricipari Sez5 max 19
                          Nr. locuri ocupate: I / II / III
                          1
                          0
                          1
                          1
                          Gergely Anton
                          535
                          16
                          11/2/0
                          2
                          0
                          2
                          7
                          Tic Ioan
                          498
                          19
                          1/2/7
                          4
                          1
                          3
                          2
                          Balogh Attila
                          428
                          17
                          1/0/6
                          3
                          -1
                          4
                          3
                          Savu Cristian
                          409
                          14
                          3/7/1
                          5
                          0
                          5
                          8
                          Tailbot Francois
                          341
                          15
                          0/3/1
                          6
                          0
                          6
                          5
                          Parus Lilian
                          311
                          11
                          3/2/1
                          8
                          1
                          7
                          9
                          Cotca Dacian
                          278
                          15
                          0/1/0
                          7
                          -1
                          8
                          4
                          Vaida Sorin
                          272
                          19
                          0/0/1
                          11
                          2
                          9
                          20
                          Simu Marius
                          213
                          15
                          0/0/0
                          10
                          0
                          10
                          23
                          Sabadas Dinu
                          201
                          19
                          0/0/0
                          9
                          -2
                          11
                          13
                          Codau Vlad
                          194
                          11
                          0/1/1
                          14
                          2
                          12
                          21
                          Szalay Liviu
                          176
                          14
                          0/0/0
                          12
                          -1
                          13
                          10
                          Birtalan Laszlo
                          173
                          17
                          0/0/0
                          15
                          1
                          14
                          18
                          Antal Cornel
                          157
                          15
                          1/1/0
                          13
                          -2
                          15
                          12
                          Jurje Alex
                          144
                          6
                          0/0/1
                          16
                          0
                          16
                          17
                          Curpas Ioan
                          124
                          14
                          0/0/0
                          20
                          3
                          17
                          41
                          Halasz Peter
                          119
                          14
                          0/0/0
                          22
                          4
                          18
                          11
                          Tanc Florin
                          104
                          9
                          0/0/0
                          17
                          -2
                          19
                          43
                          Costea Constantin
                          104
                          15
                          0/0/0
                          18
                          -2
                          20
                          27
                          Culda Andrei
                          103
                          18
                          0/0/0
                          21
                          0
                          21
                          40
                          Pop Gabriel
                          95
                          19
                          0/0/0
                          26
                          4
                          22
                          47
                          Cavasdan Doru<