Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

ORADEA: În fiecare Vineri (ora 18:00) - Turneu "Foresta" King Pong

Adună
Acesta este un topic important.
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 2 (0 members and 2 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Bună seara!



    Inscrieri FORESTA#224 - on 2019. 05. 31. at 20:54:14

    1. Tailbot Francois, Oradea, 610 - 41,5 - E
    2. Bondar Octavian, Oradea, 918 - 33,4 - E
    3. Balogh Attila, Oradea, 152 - 33,11 - E
    4. Codau Vlad, Oradea, 520 - 32,77 - O
    5. Sabadas Dinu, Oradea, 564 - 30,7 - O
    6. Popa Octavian, Oradea, 703 - 29,85 - O
    7. Cotca Dacian, Oradea, 530 - 29,63 - O
    8. Merai Janos, Oradea, 954 - 29,4 - O
    9. Lup Silviu, Oradea, 1108 - 19,8 - A
    10. Catuneanu George, Oradea, 1195 - 19,5 - A
    11. Halasz Peter, Oradea, 660 - 18,23 - A
    12. Cavasdan Doru, Oradea, 1161 - 18 - A
    13. Sabau Liviu, Oradea, 1344 - 16,7 - A
    14. Cheregi Nelu, Oradea, 1001 - 16,65 - A
    15. Costea Constantin, Oradea, 1236 - 16,25 - A
    16. Sas Tibor, Oradea, 1234 - 15,8 - A
    17. Maxim Alexandru, Oradea, 1326 - 14,3 - A
    18. Pop Gabriel, Oradea, 764 - 11,67 - A
    19. Ratiu Adrian, Oradea, 1424 - 9,6 - I
    20. Guias Cristian, Oradea, 1534 - 9,6 - I
    21. Presecan Doru, Oradea, 1422 - 9,3 - I
    22. Kovacs Levente, Oradea, 2431 - 8,7 - I
    23. Culda Andrei, Oradea, 1489 - 8,35 - I
    24. Maghiar Alin, Oradea, 1667 - 7,15 - I
    25. Moldovan Andrei, Oradea, 1597 - 4 - I
    26. Antal Cornel, Oradea, 1467 - 0 - A
    27. Tascianu Cristian, Oradea, 1843 - 0 - O
    28. Barlea Radu, Oradea, 2323 - 0 - O
    29. Palfi Zsolt, Oradea, 3437 - 0 - I


    Grupe inferioare FORESTA#224

    Gr.inferioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 BALOGH ATTILA ORADEA
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    4
    1
    2 POP GABRIEL ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    2-0
    1
    4
    3 CAVASDAN DORU ORADEA
    0-2
    2-0
    0-2
    2-1
    2
    3
    4 POPA OCTAVIAN ORADEA
    0-2
    2-0
    2-0
    2-0
    3
    2
    5 RATIU ADRIAN ORADEA
    0-2
    0-2
    1-2
    0-2
    0
    6
    Gr.inferioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 TAILBOT FRANCOIS ORADEA
    2-1
    2-0
    2-1
    2-0
    2-0
    5
    1
    2 CULDA ANDREI ORADEA
    1-2
    0-2
    2-0
    2-0
    2-1
    3
    2
    3 MERAI JANOS ORADEA
    0-2
    2-0
    1-2
    0-2
    2-0
    2
    4 MAXIM ALEXANDRU ORADEA
    1-2
    0-2
    2-1
    2-0
    1-2
    2
    3
    5 GUIAS CRISTIAN ORADEA
    0-2
    0-2
    2-0
    0-2
    2-0
    2
    4
    6 BARLEA RADU ORADEA
    0-2
    1-2
    0-2
    2-1
    0-2
    1
    Gr.inferioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 COTCA DACIAN ORADEA
    2-0
    2-1
    0-2
    2-0
    1-2
    3
    2
    2 COSTEA CONSTANTIN ORADEA
    0-2
    1-2
    2-1
    2-0
    0-2
    2
    4
    3 LUP SILVIU ORADEA
    1-2
    2-1
    2-1
    2-0
    0-2
    3
    3
    4 SAS TIBOR ORADEA
    2-0
    1-2
    1-2
    2-1
    1-2
    2
    5 MOLDOVAN ANDREI ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    1-2
    0-2
    0
    6 TASCIANU CRISTIAN ORADEA
    2-1
    2-0
    2-0
    2-1
    2-0
    5
    1
    Gr.inferioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 SABADAS DINU ORADEA
    2-0
    2-0
    1-2
    2-0
    2-0
    4
    1
    2 HALASZ PETER ORADEA
    0-2
    1-2
    2-0
    1-2
    2-1
    2
    4
    3 BONDAR OCTAVIAN ORADEA
    0-2
    2-1
    2-0
    2-0
    2-1
    4
    2
    4 CHEREGI NELU ORADEA
    2-1
    0-2
    0-2
    2-0
    2-1
    3
    3
    5 MAGHIAR ALIN ORADEA
    0-2
    2-1
    0-2
    0-2
    1-2
    1
    6 PRESECAN DORU ORADEA
    0-2
    1-2
    1-2
    1-2
    2-1
    1
    Gr.inferioara nr. 5
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 CODAU VLAD ORADEA
    2-0
    2-0
    2-0
    1-2
    2-0
    4
    1
    2 ANTAL CORNEL ORADEA
    0-2
    2-0
    2-1
    2-0
    2-0
    4
    2
    3 SABAU LIVIU ORADEA
    0-2
    0-2
    1-2
    2-0
    2-1
    2
    4 CATUNEANU GEORGE ORADEA
    0-2
    1-2
    2-1
    2-1
    2-0
    3
    3
    5 PALFI ZSOLT ORADEA
    2-1
    0-2
    0-2
    1-2
    0-2
    1
    6 KOVACS LEVENTE ORADEA
    0-2
    0-2
    1-2
    0-2
    2-0
    1
    4
    Grupe superioare FORESTA#224

    Gr.superioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 BALOGH ATTILA ORADEA
    1-3
    3-0
    3-2
    2
    2
    2 COTCA DACIAN ORADEA
    3-1
    3-1
    3-1
    3
    1
    3 MAXIM ALEXANDRU ORADEA
    0-3
    1-3
    3-2
    1
    4 HALASZ PETER ORADEA
    2-3
    1-3
    2-3
    0
    Gr.superioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 TAILBOT FRANCOIS ORADEA
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 BONDAR OCTAVIAN ORADEA
    0-3
    3-1
    3-0
    2
    2
    3 LUP SILVIU ORADEA
    0-3
    1-3
    3-0
    1
    4 SABAU LIVIU ORADEA
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 TASCIANU CRISTIAN ORADEA
    3-2
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 ANTAL CORNEL ORADEA
    2-3
    3-1
    3-1
    2
    2
    3 CHEREGI NELU ORADEA
    0-3
    1-3
    3-0
    1
    4 POP GABRIEL ORADEA
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 SABADAS DINU ORADEA
    3-2
    3-0
    3-1
    3
    1
    2 POPA OCTAVIAN ORADEA
    2-3
    3-2
    3-0
    2
    2
    3 CATUNEANU GEORGE ORADEA
    0-3
    2-3
    3-0
    1
    4 GUIAS CRISTIAN ORADEA
    1-3
    0-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 5
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 CODAU VLAD ORADEA
    3-0
    3-0
    3-1
    3
    1
    2 CULDA ANDREI ORADEA
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    3 CAVASDAN DORU ORADEA
    0-3
    3-1
    1-3
    1
    4 COSTEA CONSTANTIN ORADEA
    1-3
    3-0
    3-1
    2
    2
    Eliminatorii FORESTA#224
    1. Cotca Dacian
    -------------------- Cotca Dacian 3-0
    16. Bye
    ---------------------------------------- Bondar Octavian 3-1
    9. Bondar Octavian
    -------------------- Bondar Octavian 3-0
    8. Antal Cornel
    ------------------------------------------------------------ Bondar Octavian 3-1
    5. Codau Vlad
    -------------------- Codau Vlad 3-0
    12. Bye
    ---------------------------------------- Sabadas Dinu 3-0
    13. Bye
    -------------------- Sabadas Dinu 3-0
    4. Sabadas Dinu

    . -------------------------------------------------------------------------------- Tailbot Francois 3-2

    3. Tascianu Cristian
    -------------------- Tascianu Cristian 3-0
    14. Bye
    ---------------------------------------- Balogh Attila 3-2
    11. Bye
    -------------------- Balogh Attila 3-0
    6. Balogh Attila
    ------------------------------------------------------------ Tailbot Francois 3-2
    7. Popa Octavian
    -------------------- Popa Octavian 3-
    10. Costea Constantin
    ---------------------------------------- Tailbot Francois 3-0
    15. Bye
    -------------------- Tailbot Francois 3-0
    2. Tailbot Francois


    Finala mica - FORESTA#224

    Sabadas Dinu
    -------------------- Balogh Attila 3-1
    Balogh Attila

    Clasament FORESTA#224

    1. Tailbot Francois - Oradea
    2. Bondar Octavian - Oradea
    3 -- 4
    Balogh Attila - Oradea
    Sabadas Dinu - Oradea
    5 -- 8
    Popa Octavian - Oradea
    Cotca Dacian - Oradea
    Tascianu Cristian - Oradea
    Codau Vlad - Oradea
    9 -- 10
    Costea Constantin - Oradea
    Antal Cornel - Oradea
    11 -- 15 1v gr.sup.
    Lup Silviu - Oradea
    Catuneanu George - Oradea
    Cavasdan Doru - Oradea
    Cheregi Nelu - Oradea
    Maxim Alexandru - Oradea
    16 -- 20 0v gr.sup.
    Halasz Peter - Oradea
    Sabau Liviu - Oradea
    Pop Gabriel - Oradea
    Guias Cristian - Oradea
    Culda Andrei - Oradea
    21 -- 22 2v gr.inf.
    Merai Janos - Oradea
    Sas Tibor - Oradea
    23 -- 27 1v gr.inf.
    Presecan Doru - Oradea
    Kovacs Levente - Oradea
    Maghiar Alin - Oradea
    Barlea Radu - Oradea
    Palfi Zsolt - Oradea
    28 -- 29 0v gr.inf.
    Ratiu Adrian - Oradea
    Moldovan Andrei - Oradea


    FINALA LIVE:



    Ultima editare de King Pong Oradea; 31.mai.2019, 23:54.
    Club King Pong Oradea
    www.kingpong.ro
    0359 181 232

    Comentariu


    • Clasament sezon #5 by KING PONG

      Dupa Etapa #19 (#224) - 31.05.2019

      Numar total jucatori pana in prezent sezon 5/Total:108/282


      #Sezon 5 APR28 Evolutie (+/-/0) Feel #Sezon 5 MAI26 #Total general Nume Prenume
      Puncte sezon 5
      Patricipari Sez5 max 24
      Nr. locuri ocupate: I / II / III
      1
      0
      1
      1
      Gergely Anton
      657
      20
      11/5/0
      2
      0
      2
      7
      Tic Ioan
      593
      22
      1/2/8
      3
      0
      3
      2
      Balogh Attila
      524
      20
      2/0/7
      4
      0
      4
      3
      Savu Cristian
      495
      16
      5/7/1
      5
      0
      5
      8
      Tailbot Francois
      422
      19
      1/4/1
      8
      2
      6
      4
      Vaida Sorin
      327
      23
      0/0/1
      6
      -1
      7
      5
      Parus Lilian
      311
      11
      3/2/1
      7
      -1
      8
      9
      Cotca Dacian
      302
      17
      0/1/0
      11
      2
      9
      12
      Codau Vlad
      264
      16
      1/1/1
      10
      0
      10
      19
      Sabadas Dinu
      264
      24
      0/0/0
      9
      -2
      11
      21
      Simu Marius
      223
      18
      0/0/0
      12
      0
      12
      20
      Szalay Liviu
      215
      17
      0/0/0
      14
      1
      13
      18
      Antal Cornel
      207
      20
      1/1/0
      13
      -1
      14
      10
      Birtalan Laszlo
      197
      20
      0/0/0
      17
      2
      15
      37
      Halasz Peter
      177
      18
      0/0/1
      18
      2
      16
      11
      Tanc Florin
      174
      13
      0/0/1
      15
      -2
      17
      13
      Jurje Alex
      162
      8
      0/0/1
      19
      1
      18
      39
      Costea Constantin
      162
      20
      0/1/0
      25
      6
      19
      41
      Lup Silviu
      141
      14
      1/0/0
      16
      -4
      20
      17
      Curpas Ioan
      141
      17
      0/0/0
      23
      2
      21
      25
      Merai Janos
      129
      18
      0/0/0
      22
      0
      22
      44
      Cavasdan Doru
      127
      13
      0/0/2
      20
      -3
      23
      27
      Culda Andrei
      125
      23
      0/0/0
      24
      0
      24
      32
      Bondar Octavian
      123
      10
      0/1/0
      26
      1
      25
      48
      Sabau Liviu
      119
      17
      0/0/0
      21
      -5
      26
      43
      Pop Gabriel
      115
      24
      0/0/0
      28
      1
      27
      28
      Cheregi Nelu
      110
      22
      1/0/0
      27
      -1
      28
      36
      Catuneanu George
      101
      21
      0/0/0
      33
      4
      29
      54
      Tütös Csaba
      85
      13
      0/0/0
      34
      4
      30
      14
      Popa Octavian
      84
      6
      0/1/0
      30
      -1
      31
      26
      Sas Tibor
      81
      15
      0/0/0
      29
      -3
      32
      16
      Craciun Calin
      79
      6
      0/0/0
      32
      -1
      33
      49
      Maxim Alexandru
      76
      14
      0/0/0
      35
      1
      34
      60
      Ratiu Adrian
      71
      15
      0/0/0
      31
      -4
      35
      57
      Sabau Catalin
      63
      9
      0/0/0
      0
      -36
      36
      6
      Tascianu Cristi
      57
      4
      0/0/0
      38
      1
      37
      66
      Roatis Gheorghe
      56
      13
      0/0/0
      46
      8
      38
      81
      Kornya Tamas
      51
      4
      0/0/0
      39
      0
      39
      71
      Guias Cristian
      50
      24
      0/0/0
      36
      -4
      40
      78
      Cioflan Nelutu
      45
      7
      0/0/0
      37
      -4
      41
      23
      Kalman Suha
      44
      4
      0/0/0
      40
      -2
      42
      55
      Seica Gheorghe
      44
      21
      0/0/0
      45
      2
      43
      80
      Maghiar Alin
      44
      23
      0/0/0
      44
      0
      44
      62
      Moldovan Andrei
      40
      19
      0/0/0
      41
      -4
      45
      58
      Pop Alexandru
      36
      7
      0/1/0
      53
      7
      46
      52
      Presecan Doru
      35
      15
      0/0/0
      51
      4
      47
      74
      André Andrea
      34
      9
      0/0/0
      42
      -6
      48
      96
      Zifcsak Ludovik
      33
      2
      0/0/1
      43
      -6
      49
      56
      Kadar Jozsef
      33
      4
      0/0/0
      50
      0
      50
      67
      Boitos Rodica
      32
      18
      0/0/0
      49
      -2
      51
      35
      Varkonyi Amalia
      30
      10
      0/0/0
      58
      6
      52
      84
      Palfy Zsolt
      28
      7
      0/0/0
      47
      -6
      53
      70
      Varadi Mark
      27
      4
      0/0/0
      56
      2
      54
      64
      Totos Ludovic
      27
      5
      0/0/1
      52
      -3
      55
      68
      Dinescu Dan
      27
      17
      0/0/0
      54
      -2
      56
      59
      Pop Florin
      26
      13
      0/0/0
      48
      -9
      57
      22
      Birtalan Robert
      24
      2
      0/0/0
      55
      -3
      58
      24
      Fabian Wilhelm
      24
      6
      0/0/0
      69
      10
      59
      106
      Kovacs Levente
      20
      7
      0/0/0
      57
      -3
      60
      75
      Rus Nicolae
      16
      6
      0/0/0
      59
      -2
      61
      45
      Tana Marius
      13
      9
      0/0/0
      60
      -2
      62
      29
      Barlea Radu
      12
      4
      0/0/0
      61
      -2
      63
      117
      Blaga Mircea
      12
      4
      0/0/0
      62
      -2
      64
      123
      Papp Attila
      11
      4
      0/0/0
      73
      8
      65
      131
      Pop Gheorghe
      9
      3
      0/0/0
      63
      -3
      66
      61
      Cotrau Calin
      9
      4
      0/0/0
      64
      -3
      67
      133
      De Long
      9
      6
      0/0/0
      65
      -3
      68
      38
      Horvath Tibor
      8
      1
      0/0/0
      77
      8
      69
      30
      Bondar Leontin
      8
      2
      0/0/0
      66
      -3
      69
      65
      Dan Daniel
      8
      2
      0/0/0
      66
      -3
      69
      85
      Cevei Petre
      8
      2
      0/0/0
      71
      1
      70
      136
      Kornya Adam
      8
      4
      0/0/0
      67
      0
      67
      91
      Vurst Laszlo
      7
      2
      0/0/0
      70
      0
      70
      140
      Csőrsz Zoltan
      6
      1
      0/0/0
      72
      1
      71
      77
      Pop George
      6
      5
      0/0/0
      73
      1
      72
      102
      Torje Sorin
      5
      1
      0/0/0
      74
      1
      73
      132
      Torje Alin
      5
      2
      0/0/0
      75
      1
      74
      150
      Moka Iuliu
      4
      1
      0/0/0
      76
      1
      75
      148
      Barna Ciprian
      4
      3
      0/0/0
      77
      1
      76
      154
      Erdelyi Mark
      3
      1
      0/0/0
      78
      1
      77
      40
      Onofrei Dan
      2
      1
      0/0/0
      78
      1
      77
      88
      Cotca Rares
      2
      1
      0/0/0
      78
      1
      77
      89
      Micle Dan
      2
      1
      0/0/0
      78
      1
      77
      157
      Dobrai Balazs
      2
      1
      0/0/0
      NEW
      77
      157
      Salagean Sergiu
      2
      1
      0/0/0
      78
      1
      77
      157
      Szel Akos
      2
      1
      0/0/0
      NEW
      77
      157
      Vlaicu Daniel
      2
      1
      0/0/0
      79
      1
      78
      149
      Cazan Catalin
      2
      2
      0/0/0
      79
      0
      79
      76
      Ilies Alexandru
      1
      1
      0/0/0
      79
      0
      79
      95
      Cotca Diana
      1
      1
      0/0/0
      79
      0
      79
      99
      Szilagyi Zsolt
      1
      1
      0/0/0
      79
      0
      79
      108
      Imre Flaviu
      1
      1
      0/0/0
      79
      0
      79
      120
      Troie Calin
      1
      1
      0/0/0
      79
      0
      79
      155
      Cotrau Andrei
      1
      1
      0/0/0
      79
      0
      79
      155
      Varadi Geza
      1
      1
      0/0/0
      79
      0
      79
      158
      Macavei Sergiu
      1
      1
      0/0/0
      79
      0
      79
      158
      Nechita Victor
      1
      1
      0/0/0
      79
      0
      79
      159
      Balazshazi Alexandru
      1
      1
      0/0/0
      71
      0
      71
      159
      Ilea Calin
      1
      1
      0/0/0
      79
      0
      79
      159
      Ionescu Laura
      1
      1
      0/0/0
      NEW
      79
      159
      Matyi Laszlo
      1
      1
      0/0/0
      79
      0
      79
      159
      Mirze Sergiu
      1
      1
      0/0/0
      79
      0
      79
      159
      Monem Samar
      1
      1
      0/0/0
      79
      0
      79
      159
      Pantea Ovidiu
      1
      1
      0/0/0
      79
      0
      79
      159
      Puscas Ciprian
      1
      1
      0/0/0
      79
      0
      79
      159
      Roponcea Gabriel
      1
      1
      0/0/0
      79
      0
      79
      159
      Shakey Gumaa
      1
      1
      0/0/0
      NEW
      79
      159
      Terme Lucian
      1
      1
      0/0/0
      Club King Pong Oradea
      www.kingpong.ro
      0359 181 232

      Comentariu


      • Bună seara!



        Inscrieri FORESTA#224 - on 2019. 06. 07. at 21:08:08

        1. Tailbot Francois - Oradea, 610 - 41,5 - E
        2. Savu Cristian - Oradea, 34 - 38,5 - E
        3. Tic Ioan - Oradea, 41 - 36,42 - E
        4. Vaida Sorin - Oradea, 55 - 31,73 - OW
        5. Sabadas Dinu - Oradea, 564 - 30,7 - O
        6. Cotca Dacian - Oradea, 530 - 29,63 - O
        7. Szalay Liviu - Oradea, 114 - 28,9 - O
        8. Fabian Wilhelm - Oradea, 931 - 26,5 - OW
        9. Birtalan Laszlo - Oradea, 213 - 24,13 - OW
        10. Lup Silviu - Oradea, 1108 - 19,8 - A
        11. Catuneanu George - Oradea, 1195 - 19,5 - A
        12. Cotrau Calin - Oradea, 1719 - 19,5 - A
        13. Halasz Peter - Oradea, 660 - 18,23 - A
        14. Cavasdan Doru - Oradea, 1161 - 18 - A
        15. Sabau Catalin - Oradea, 816 - 17,77 - A
        16. Sabau Liviu - Oradea, 1344 - 16,7 - A
        17. Cheregi Nelu - Oradea, 1001 - 16,65 - A
        18. Costea Constantin - Oradea, 1236 - 16,25 - A
        19. Varady Mark - Oradea, 1520 - 16 - A
        20. Sas Tibor - Oradea, 1234 - 15,8 - A
        21. Maxim Alexandru - Oradea, 1326 - 14,3 - A
        22. Roatis Gheorghe - Oradea, 1384 - 12,3 - A
        23. Pop Gabriel - Oradea, 764 - 11,67 - A
        24. Ratiu Adrian - Oradea, 1424 - 9,6 - I
        25. Presecan Doru - Oradea, 1422 - 9,3 - I
        26. Kovacs Levente - Oradea, 2431 - 8,7 - I
        27. Culda Andrei - Oradea, 1489 - 8,35 - I
        28. Cevei Petre - Oradea, 2287 - 6,6 - I
        29. Boitos Rodica - Oradea, 1926 - 4,5 - IF
        30. Moldovan Andrei - Oradea, 1597 - 4 - I
        31. Tascianu Cristian - Oradea, 1843 - 0 - O
        32. Pop Florin - Oradea, 2469 - 0 - A
        33. Blaga Mircea - Oradea, 3436 - 0 - I
        34. Palfi Zsolt - Oradea, 3437 - 0 - I
        35. Cazan Catalin - Oradea, 5003 - 0
        36. Nicu Andras - Oradea, 5006 - 0


        Grupe inferioare FORESTA#225

        Gr.inferioara nr. 1
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        5
        6
        V
        Loc
        1 TIC IOAN ORADEA
        2-1
        2-0
        2-0
        2-1
        2-0
        5
        1
        2 CAVASDAN DORU ORADEA
        1-2
        2-0
        2-0
        2-0
        2-1
        4
        2
        3 CULDA ANDREI ORADEA
        0-2
        0-2
        1-2
        2-0
        0-2
        1
        4 ROATIS GHEORGHE ORADEA
        0-2
        0-2
        2-1
        1-2
        2-1
        2
        3
        5 PRESECAN DORU ORADEA
        1-2
        0-2
        0-2
        2-1
        0-2
        1
        6 FABIAN WILHELM ORADEA
        0-2
        1-2
        2-0
        1-2
        2-0
        2
        4
        Gr.inferioara nr. 2
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        5
        6
        V
        Loc
        1 SAVU CRISTIAN ORADEA
        2-0
        2-0
        2-1
        0-2
        2-0
        4
        1
        2 LUP SILVIU ORADEA
        0-2
        2-0
        2-0
        2-0
        2-1
        4
        2
        3 SABAU LIVIU ORADEA
        0-2
        0-2
        2-0
        2-0
        1-2
        2
        4
        4 MOLDOVAN ANDREI ORADEA
        1-2
        0-2
        0-2
        2-1
        1-2
        1
        5 BOITOS RODICA ORADEA
        2-0
        0-2
        0-2
        1-2
        0-2
        1
        6 PALFI ZSOLT ORADEA
        0-2
        1-2
        2-1
        2-1
        2-0
        3
        3
        Gr.inferioara nr. 3
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        5
        6
        V
        Loc
        1 TAILBOT FRANCOIS ORADEA
        2-1
        2-1
        2-0
        0-2
        2-0
        4
        2
        2 COSTEA CONSTANTIN ORADEA
        1-2
        2-0
        2-1
        1-2
        2-1
        3
        3
        3 POP GABRIEL ORADEA
        1-2
        0-2
        0-2
        0-2
        2-0
        1
        4 TASCIANU CRISTIAN ORADEA
        0-2
        1-2
        2-0
        2-0
        2-0
        3
        4
        5 VARADY MARK ORADEA
        2-0
        2-1
        2-0
        0-2
        2-0
        4
        1
        6 CAZAN CATALIN ORADEA
        0-2
        1-2
        0-2
        0-2
        0-2
        0
        Gr.inferioara nr. 4
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        5
        6
        V
        Loc
        1 VAIDA SORIN ORADEA
        2-1
        2-1
        2-0
        2-0
        2-0
        5
        1
        2 HALASZ PETER ORADEA
        1-2
        2-0
        1-2
        2-0
        2-1
        3
        2
        3 CHEREGI NELU ORADEA
        1-2
        0-2
        2-0
        2-0
        2-0
        3
        3
        4 SABAU CATALIN ORADEA
        0-2
        2-1
        0-2
        2-0
        2-0
        3
        4
        5 POP FLORIN ORADEA
        0-2
        0-2
        0-2
        0-2
        0-2
        0
        6 CEVEI PETRE ORADEA
        0-2
        1-2
        0-2
        0-2
        2-0
        1
        Gr.inferioara nr. 5
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        5
        6
        V
        Loc
        1 COTCA DACIAN ORADEA
        2-0
        2-0
        2-0
        2-0
        2-0
        5
        1
        2 BIRTALAN LASZLO ORADEA
        0-2
        2-0
        1-2
        2-1
        2-0
        3
        2
        3 CATUNEANU GEORGE ORADEA
        0-2
        0-2
        2-0
        2-0
        2-0
        3
        3
        4 RATIU ADRIAN ORADEA
        0-2
        2-1
        0-2
        2-0
        0-2
        2
        5 KOVACS LEVENTE ORADEA
        0-2
        1-2
        0-2
        0-2
        0-2
        0
        6 NICU ANDRAS ORADEA
        0-2
        0-2
        0-2
        2-0
        2-0
        2
        4
        Gr.inferioara nr. 6
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        5
        6
        V
        Loc
        1 SABADAS DINU ORADEA
        2-0
        1-2
        2-0
        2-0
        2-1
        4
        1
        2 SZALAY LIVIU ORADEA
        0-2
        2-0
        2-0
        2-0
        2-1
        4
        2
        3 SAS TIBOR ORADEA
        2-1
        0-2
        1-2
        2-0
        1-2
        2
        4 MAXIM ALEXANDRU ORADEA
        0-2
        0-2
        2-1
        2-1
        2-1
        3
        3
        5 BLAGA MIRCEA ORADEA
        0-2
        0-2
        0-2
        1-2
        0-2
        0
        6 COTRAU CALIN ORADEA
        1-2
        1-2
        2-1
        1-2
        2-0
        2
        4
        Grupe superioare FORESTA#225

        Gr.superioara nr. 1
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        V
        Loc
        1 TIC IOAN ORADEA
        3-1
        3-0
        2
        1
        2 CHEREGI NELU ORADEA
        1-3
        2-3
        0
        3 CATUNEANU GEORGE ORADEA
        0-3
        3-2
        1
        2
        4
        Gr.superioara nr. 2
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        V
        Loc
        1 SAVU CRISTIAN ORADEA
        3-0
        3-0
        2
        1
        2 COSTEA CONSTANTIN ORADEA
        0-3
        1-3
        0
        3 MAXIM ALEXANDRU ORADEA
        0-3
        3-1
        1
        2
        4
        Gr.superioara nr. 3
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        V
        Loc
        1 VARADY MARK ORADEA
        3-0
        3-0
        2
        1
        2 PALFI ZSOLT ORADEA
        0-3
        0-3
        0
        3 COTRAU CALIN ORADEA
        0-3
        3-0
        1
        2
        4
        Gr.superioara nr. 4
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        V
        Loc
        1 VAIDA SORIN ORADEA
        3-0
        3-0
        2
        1
        2 ROATIS GHEORGHE ORADEA
        0-3
        3-0
        1
        2
        3 NICU ANDRAS ORADEA
        0-3
        0-3
        0
        4
        Gr.superioara nr. 5
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        V
        Loc
        1 COTCA DACIAN ORADEA
        3-0
        3-0
        2
        1
        2 CAVASDAN DORU ORADEA
        0-3
        2-3
        0
        3 SABAU CATALIN ORADEA
        0-3
        3-2
        1
        2
        4
        Gr.superioara nr. 6
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        V
        Loc
        1 SABADAS DINU ORADEA
        1-3
        0-3
        0
        2 LUP SILVIU ORADEA
        3-1
        0-3
        1
        2
        3 TASCIANU CRISTIAN ORADEA
        3-0
        3-0
        2
        1
        4
        Gr.superioara nr. 7
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        V
        Loc
        1 SZALAY LIVIU ORADEA
        1-3
        3-0
        1
        2
        2 TAILBOT FRANCOIS ORADEA
        3-1
        3-0
        2
        1
        3 SABAU LIVIU ORADEA
        0-3
        0-3
        0
        4
        Gr.superioara nr. 8
        Nume si prenume Localitate
        1
        2
        3
        4
        V
        Loc
        1 BIRTALAN LASZLO ORADEA
        3-1
        2-3
        1
        1
        2 HALASZ PETER ORADEA
        1-3
        3-0
        1
        2
        3 FABIAN WILHELM ORADEA
        3-2
        0-3
        1
        4
        Eliminatorii FORESTA#225
        1. Tic Ioan
        -------------------- Tic Ioan 3-0
        16. Lup Silviu
        ---------------------------------------- Tic Ioan 3-1
        9. Szalay Liviu
        -------------------- Birtalan Laszlo 3-0
        8. Birtalan Laszlo
        ------------------------------------------------------------ Vaida Sorin 3-1
        5. Cotca Dacian
        -------------------- Cotca Dacian 3-2
        12. Cotrau Calin
        ---------------------------------------- Vaida Sorin 3-1
        13. Maxim Alexandru
        -------------------- Vaida Sorin 3-0
        4. Vaida Sorin

        . -------------------------------------------------------------------------------- Savu Cristian 3-2

        3. Varady Mark
        -------------------- Varady Mark 3-2
        14. Halasz Peter
        ---------------------------------------- Tascianu Cristian 3-0
        11. Sabau Catalin
        -------------------- Tascianu Cristian 3-0
        6. Tascianu Cristian
        ------------------------------------------------------------ Savu Cristian 3-0
        7. Tailbot Francois
        -------------------- Tailbot Francois 3-0
        10. Catuneanu George
        ---------------------------------------- Savu Cristian 3-2
        15. Roatis Gheorghe
        -------------------- Savu Cristian 3-0
        2. Savu Cristian


        Finala mica - FORESTA#225

        Tic Ioan
        -------------------- Tic Ioan 3-1
        Tascianu Cristian

        Clasament FORESTA#225

        1. Savu Cristian - Oradea
        2. Vaida Sorin - Oradea
        3 -- 4
        Tic Ioan - Oradea
        Tascianu Cristian - Oradea
        5 -- 8
        Tailbot Francois - Oradea
        Cotca Dacian - Oradea
        Birtalan Laszlo - Oradea
        Varady Mark - Oradea
        9 -- 16
        Roatis Gheorghe - Oradea
        Maxim Alexandru - Oradea
        Lup Silviu - Oradea
        Sabau Catalin - Oradea
        Catuneanu George - Oradea
        Cotrau Calin - Oradea
        Szalay Liviu - Oradea
        Halasz Peter - Oradea
        17 -- 1v gr.sup.
        Fabian Wilhelm - Oradea
        18 -- 24 0v gr.sup.
        Sabadas Dinu - Oradea
        Cavasdan Doru - Oradea
        Sabau Liviu - Oradea
        Cheregi Nelu - Oradea
        Costea Constantin - Oradea
        Palfi Zsolt - Oradea
        Nicu Andras - Oradea
        25 -- 26 2v gr.inf.
        Sas Tibor - Oradea
        Ratiu Adrian - Oradea
        27 -- 32 1v gr.inf.
        Pop Gabriel - Oradea
        Presecan Doru - Oradea
        Culda Andrei - Oradea
        Cevei Petre - Oradea
        Boitos Rodica - Oradea
        Moldovan Andrei - Oradea
        33 -- 36 0v gr.inf.
        Kovacs Levente - Oradea
        Pop Florin - Oradea
        Blaga Mircea - Oradea
        Cazan Catalin - Oradea


        FINALA LIVE:



        Ultima editare de King Pong Oradea; 07.iun.2019, 23:47.
        Club King Pong Oradea
        www.kingpong.ro
        0359 181 232

        Comentariu


        • Bună seara!



          Inscrieri FORESTA#226 - on 2019. 06. 14. at 20:43:03

          1. Mandru Bogdan, Hunedoara, 488 - 43,87 - E
          2. Tailbot Francois, Oradea, 610 - 41,5 - E
          3. Gergely Anton, Oradea, 799 - 40,9 - E
          4. Parus Lilian, Oradea, 618 - 40,5 - E
          5. Tic Ioan, Oradea, 41 - 36,42 - E
          6. Balogh Attila, Oradea, 152 - 33,11 - E
          7. Vaida Sorin, Oradea, 55 - 31,73 - OW
          8. Sabadas Dinu, Oradea, 564 - 30,7 - O
          9. Merai Janos, Oradea, 954 - 29,4 - O
          10. Tanc Florin, Oradea, 343 - 24,33 - O
          11. Bondar Leontin, Oradea, 1343 - 20,2 - O
          12. Catuneanu George, Oradea, 1195 - 19,5 - A
          13. Cotrau Calin, Oradea, 1719 - 19,5 - A
          14. Halasz Peter, Oradea, 660 - 18,23 - A
          15. Cavasdan Doru, Oradea, 1161 - 18 - A
          16. Sabau Liviu, Oradea, 1344 - 16,7 - A
          17. Cheregi Nelu, Oradea, 1001 - 16,65 - A
          18. Costea Constantin, Oradea, 1236 - 16,25 - A
          19. Roatis Gheorghe, Oradea, 1384 - 12,3 - A
          20. Pop Gabriel, Oradea, 764 - 11,67 - A
          21. Ratiu Adrian, Oradea, 1424 - 9,6 - I
          22. Guias Cristian, Oradea, 1534 - 9,6 - I
          23. Presecan Doru, Oradea, 1422 - 9,3 - I
          24. Kovacs Levente, Oradea, 2431 - 8,7 - I
          25. Boitos Rodica, Oradea, 1926 - 4,5 - IF
          26. Moldovan Andrei, Oradea, 1597 - 4 - I
          27. Tascianu Cristian, Oradea, 1843 - 0 - O
          28. Tutos Csaba, Oradea, 2354 - 0 - I
          29. Pop Florin, Oradea, 2469 - 0 - A

          Grupe inferioare FORESTA#226

          Gr.inferioara nr. 1
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          V
          Loc
          1 GERGELY ANTON ORADEA
          2-1
          2-0
          2-0
          2-1
          4
          1
          2 CAVASDAN DORU ORADEA
          1-2
          2-0
          2-1
          2-0
          3
          2
          3 SABAU LIVIU ORADEA
          0-2
          0-2
          2-0
          2-0
          2
          3
          4 PRESECAN DORU ORADEA
          0-2
          1-2
          0-2
          2-0
          1
          4
          5 POP FLORIN ORADEA
          1-2
          0-2
          0-2
          0-2
          0
          6
          Gr.inferioara nr. 2
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          V
          Loc
          1 TIC IOAN ORADEA
          2-0
          2-0
          2-1
          2-0
          4
          1
          2 COSTEA CONSTANTIN ORADEA
          0-2
          0-2
          2-0
          2-0
          2
          3
          3 MERAI JANOS ORADEA
          0-2
          2-0
          2-0
          2-0
          3
          2
          4 MOLDOVAN ANDREI ORADEA
          1-2
          0-2
          0-2
          0-2
          0
          5 KOVACS LEVENTE ORADEA
          0-2
          0-2
          0-2
          2-0
          1
          4
          6
          Gr.inferioara nr. 3
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          V
          Loc
          1 BALOGH ATTILA ORADEA
          2-0
          2-0
          2-0
          2-0
          4
          1
          2 TANC FLORIN ORADEA
          0-2
          2-1
          2-0
          2-0
          3
          2
          3 POP GABRIEL ORADEA
          0-2
          1-2
          1-2
          2-0
          1
          3
          4 GUIAS CRISTIAN ORADEA
          0-2
          0-2
          2-1
          0-2
          1
          5 BOITOS RODICA ORADEA
          0-2
          0-2
          0-2
          2-0
          1
          4
          6
          Gr.inferioara nr. 4
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          V
          Loc
          1 TAILBOT FRANCOIS ORADEA
          2-0
          2-0
          2-0
          1-2
          3
          1
          2 HALASZ PETER ORADEA
          0-2
          2-0
          2-1
          2-0
          3
          2
          3 CHEREGI NELU ORADEA
          0-2
          0-2
          1-2
          0-2
          0
          4 ROATIS GHEORGHE ORADEA
          0-2
          1-2
          2-1
          2-1
          2
          3
          5 BONDAR LEONTIN ORADEA
          2-1
          0-2
          2-0
          1-2
          2
          4
          6
          Gr.inferioara nr. 5
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          V
          Loc
          1 VAIDA SORIN ORADEA
          2-1
          2-0
          2-1
          2-0
          4
          1
          2 SABADAS DINU ORADEA
          1-2
          2-0
          2-1
          2-0
          3
          2
          3 CATUNEANU GEORGE ORADEA
          0-2
          0-2
          1-2
          2-0
          1
          4
          4 TASCIANU CRISTIAN ORADEA
          1-2
          1-2
          2-1
          2-0
          2
          3
          5 COTRAU CALIN ORADEA
          0-2
          0-2
          0-2
          0-2
          0
          6
          Gr.inferioara nr. 6
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          V
          Loc
          1 PARUS LILIAN ORADEA
          0-2
          2-1
          2-0
          2
          2
          2 MANDRU BOGDAN HUNEDOARA
          2-0
          2-0
          2-0
          3
          1
          3 TUTOS CSABA ORADEA
          1-2
          0-2
          2-0
          1
          3
          4 RATIU ADRIAN ORADEA
          0-2
          0-2
          0-2
          0
          4
          5
          6

          Grupe superioare FORESTA#226

          Gr.superioara nr. 1
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          V
          Loc
          1 GERGELY ANTON ORADEA
          3-0
          3-0
          2
          1
          2 ROATIS GHEORGHE ORADEA
          0-3
          0-3
          0
          3 TASCIANU CRISTIAN ORADEA
          0-3
          3-0
          1
          2
          4
          Gr.superioara nr. 2
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          V
          Loc
          1 TIC IOAN ORADEA
          3-0
          3-0
          2
          1
          2 POP GABRIEL ORADEA
          0-3
          3-0
          1
          2
          3 TUTOS CSABA ORADEA
          0-3
          0-3
          0
          4
          Gr.superioara nr. 3
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          V
          Loc
          1 BALOGH ATTILA ORADEA
          3-2
          3-0
          2
          1
          2 COSTEA CONSTANTIN ORADEA
          2-3
          3-1
          1
          2
          3 RATIU ADRIAN ORADEA
          0-3
          1-3
          0
          4
          Gr.superioara nr. 4
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          V
          Loc
          1 TAILBOT FRANCOIS ORADEA
          3-0
          3-0
          2
          1
          2 SABAU LIVIU ORADEA
          0-3
          0-3
          0
          3 CATUNEANU GEORGE ORADEA
          0-3
          3-0
          1
          2
          4
          Gr.superioara nr. 5
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          V
          Loc
          1 VAIDA SORIN ORADEA
          3-1
          3-0
          2
          1
          2 CAVASDAN DORU ORADEA
          1-3
          3-0
          1
          2
          3 BONDAR LEONTIN ORADEA
          0-3
          0-3
          0
          4
          Gr.superioara nr. 6
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          V
          Loc
          1 MANDRU BOGDAN HUNEDOARA
          3-0
          3-0
          2
          1
          2 MERAI JANOS ORADEA
          0-3
          3-0
          1
          2
          3 BOITOS RODICA ORADEA
          0-3
          0-3
          0
          4
          Gr.superioara nr. 7
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          V
          Loc
          1 PARUS LILIAN ORADEA
          3-0
          3-0
          2
          1
          2 TANC FLORIN ORADEA
          0-3
          3-0
          1
          2
          3 KOVACS LEVENTE ORADEA
          0-3
          0-3
          0
          4
          Gr.superioara nr. 8
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          V
          Loc
          1 SABADAS DINU ORADEA
          3-0
          3-0
          2
          1
          2 HALASZ PETER ORADEA
          0-3
          3-1
          1
          2
          3 PRESECAN DORU ORADEA
          0-3
          1-3
          0
          4
          Eliminatorii FORESTA#226
          1. Gergely Anton
          -------------------- Gergely Anton 3-2
          16. Tanc Florin
          ---------------------------------------- Gergely Anton 3-0
          9. Merai Janos
          -------------------- Sabadas Dinu 3-2
          8. Sabadas Dinu
          ------------------------------------------------------------ Gergely Anton 3-0
          5. Vaida Sorin
          -------------------- Vaida Sorin 3-0
          12. Pop Gabriel
          ---------------------------------------- Tailbot Francois 3-2
          13. Costea Constantin
          -------------------- Tailbot Francois 3-0
          4. Tailbot Francois

          . -------------------------------------------------------------------------------- Mandru Bogdan 3-0

          3. Balogh Attila
          -------------------- Balogh Attila 3-2
          14. Halasz Peter
          ---------------------------------------- Mandru Bogdan 3-0
          11. Cavasdan Doru
          -------------------- Mandru Bogdan 3-1
          6. Mandru Bogdan
          ------------------------------------------------------------ Mandru Bogdan 3-2
          7. Parus Lilian
          -------------------- Parus Lilian 3-0
          10. Catuneanu George
          ---------------------------------------- Parus Lilian 3-0
          15. Tascianu Cristian
          -------------------- Tascianu Cristian 3-2
          2. Tic Ioan


          Finala mica - FORESTA#226

          Tailbot Francois
          -------------------- Parus Lilian 3-1
          Parus Lilian

          Clasament FORESTA#226

          1. Mandru Bogdan - Hunedoara
          2. Gergely Anton - Oradea
          3 -- 4
          Parus Lilian - Oradea
          Tailbot Francois - Oradea
          5 -- 8
          Sabadas Dinu - Oradea
          Balogh Attila - Oradea
          Tascianu Cristian - Oradea
          Vaida Sorin - Oradea
          9 -- 16
          Tanc Florin - Oradea
          Cavasdan Doru - Oradea
          Catuneanu George - Oradea
          Costea Constantin - Oradea
          Merai Janos - Oradea
          Halasz Peter - Oradea
          Tic Ioan - Oradea
          Pop Gabriel - Oradea
          17 -- 23 0v gr.sup.
          Bondar Leontin - Oradea
          Sabau Liviu - Oradea
          Roatis Gheorghe - Oradea
          Presecan Doru - Oradea
          Kovacs Levente - Oradea
          Boitos Rodica - Oradea
          Tutos Csaba - Oradea
          24 -- 1v gr.inf.
          Guias Cristian - Oradea
          25 -- 29 0v gr.inf.
          Cotrau Calin - Oradea
          Cheregi Nelu - Oradea
          Ratiu Adrian - Oradea
          Moldovan Andrei - Oradea
          Pop Florin - Oradea





          Ultima editare de King Pong Oradea; 17.iun.2019, 23:33.
          Club King Pong Oradea
          www.kingpong.ro
          0359 181 232

          Comentariu


          • Bravo Bogdan,frumos meci.
            „Mințile luminate discută idei, mințile medii discută evenimente, iar mințile mici discută oamenii.” — Eleanor Roosevelt

            Comentariu


            • Bună seara!



              Inscrieri FORESTA#227 - on 2019. 06. 21. at 23:04:34

              1. Tailbot Francois, Oradea, 610 - 41,5 - E
              2. Gergely Anton, Oradea, 799 - 40,9 - E
              3. Parus Lilian, Oradea, 618 - 40,5 - E
              4. Craciun Calin, Oradea, 189 - 40,1 - E
              5. Tic Ioan, Oradea, 41 - 36,42 - E
              6. Balogh Attila, Oradea, 152 - 33,11 - E
              7. Codau Vlad, Oradea, 520 - 32,77 - O
              8. Vaida Sorin, Oradea, 55 - 31,73 - OW
              9. Sabadas Dinu, Oradea, 564 - 30,7 - O
              10. Cotca Dacian, Oradea, 530 - 29,63 - O
              11. Lup Silviu, Oradea, 1108 - 19,8 - A
              12. Catuneanu George, Oradea, 1195 - 19,5 - A
              13. Halasz Peter, Oradea, 660 - 18,23 - A
              14. Sabau Liviu, Oradea, 1344 - 16,7 - A
              15. Cheregi Nelu, Oradea, 1001 - 16,65 - A
              16. Maxim Alexandru, Oradea, 1326 - 14,3 - A
              17. Pop Gabriel, Oradea, 764 - 11,67 - A
              18. Ratiu Adrian, Oradea, 1424 - 9,6 - I
              19. Guias Cristian, Oradea, 1534 - 9,6 - I
              20. Presecan Doru, Oradea, 1422 - 9,3 - I
              21. Culda Andrei, Oradea, 1489 - 8,35 - I
              22. Seica Gheorghe, Oradea, 1275 - 7,03 - I
              23. Vaida Octav, Oradea, 2567 - 6 - I
              24. Boitos Rodica, Oradea, 1926 - 4,5 - IF
              25. Moldovan Andrei, Oradea, 1597 - 4 - I
              26. Simu Marius, Oradea, 1418 - 0 - A
              27. Tascianu Cristian, Oradea, 1843 - 0 - O

              Grupe inferioare FORESTA#227

              Gr.inferioara nr. 1
              Nume si prenume Localitate
              1
              2
              3
              4
              5
              6
              V
              Loc
              1 GERGELY ANTON ORADEA
              2-0
              2-0
              2-1
              3
              1
              2 LUP SILVIU ORADEA
              0-2
              2-0
              2-0
              2
              2
              3 CULDA ANDREI ORADEA
              0-2
              0-2
              2-1
              1
              3
              4 MOLDOVAN ANDREI ORADEA
              1-2
              0-2
              1-2
              0
              4
              5
              6
              Gr.inferioara nr. 2
              Nume si prenume Localitate
              1
              2
              3
              4
              5
              6
              V
              Loc
              1 TIC IOAN ORADEA
              2-0
              1-2
              2-0
              2-0
              3
              1
              2 HALASZ PETER ORADEA
              0-2
              2-1
              2-0
              2-0
              3
              3
              3 SABAU LIVIU ORADEA
              2-1
              1-2
              2-0
              2-0
              3
              2
              4 SEICA GHEORGHE ORADEA
              0-2
              0-2
              0-2
              0-2
              0
              5 PRESECAN DORU ORADEA
              0-2
              0-2
              0-2
              2-0
              1
              4
              6
              Gr.inferioara nr. 3
              Nume si prenume Localitate
              1
              2
              3
              4
              5
              6
              V
              Loc
              1 BALOGH ATTILA ORADEA
              2-0
              2-0
              2-0
              2-0
              4
              1
              2 SIMU MARIUS ORADEA
              0-2
              2-0
              2-0
              2-0
              3
              2
              3 POP GABRIEL ORADEA
              0-2
              0-2
              2-0
              2-0
              2
              3
              4 GUIAS CRISTIAN ORADEA
              0-2
              0-2
              0-2
              2-0
              1
              4
              5 BOITOS RODICA ORADEA
              0-2
              0-2
              0-2
              0-2
              0
              6
              Gr.inferioara nr. 4
              Nume si prenume Localitate
              1
              2
              3
              4
              5
              6
              V
              Loc
              1 TAILBOT FRANCOIS ORADEA
              2-1
              1-2
              2-0
              2-0
              3
              2
              2 SABADAS DINU ORADEA
              1-2
              0-2
              2-1
              2-0
              2
              3
              3 TASCIANU CRISTIAN ORADEA
              2-1
              2-0
              2-0
              2-0
              4
              1
              4 RATIU ADRIAN ORADEA
              0-2
              1-2
              0-2
              2-0
              1
              4
              5 VAIDA OCTAV ORADEA
              0-2
              0-2
              0-2
              0-2
              0
              6
              Gr.inferioara nr. 5
              Nume si prenume Localitate
              1
              2
              3
              4
              5
              6
              V
              Loc
              1 VAIDA SORIN ORADEA
              2-1
              2-0
              2-0
              3
              1
              2 CODAU VLAD ORADEA
              1-2
              2-0
              2-0
              2
              2
              3 CHEREGI NELU ORADEA
              0-2
              0-2
              1-2
              0
              4
              4 MAXIM ALEXANDRU ORADEA
              0-2
              0-2
              2-1
              1
              3
              5
              6
              Gr.inferioara nr. 6
              Nume si prenume Localitate
              1
              2
              3
              4
              5
              6
              V
              Loc
              1 PARUS LILIAN ORADEA
              2-0
              2-0
              1-2
              2
              1
              2 COTCA DACIAN ORADEA
              0-2
              2-0
              2-1
              2
              3
              3 CATUNEANU GEORGE ORADEA
              0-2
              0-2
              0-2
              0
              4
              4 CRACIUN CALIN ORADEA
              2-1
              1-2
              2-0
              2
              2
              5
              6
              Grupe superioare FORESTA#227

              Gr.superioara nr. 1
              Nume si prenume Localitate
              1
              2
              3
              4
              V
              Loc
              1 GERGELY ANTON ORADEA
              3-0
              3-1
              2
              1
              2 SABADAS DINU ORADEA
              0-3
              2-3
              0
              3 MAXIM ALEXANDRU ORADEA
              1-3
              3-2
              1
              2
              4
              Gr.superioara nr. 2
              Nume si prenume Localitate
              1
              2
              3
              4
              V
              Loc
              1 TIC IOAN ORADEA
              3-0
              3-0
              2
              1
              2 POP GABRIEL ORADEA
              0-3
              0-3
              0
              3 COTCA DACIAN ORADEA
              0-3
              3-0
              1
              2
              4
              Gr.superioara nr. 3
              Nume si prenume Localitate
              1
              2
              3
              4
              V
              Loc
              1 BALOGH ATTILA ORADEA
              3-0
              3-2
              2
              1
              2 HALASZ PETER ORADEA
              0-3
              3-1
              1
              2
              3 CATUNEANU GEORGE ORADEA
              2-3
              1-3
              0
              4
              Gr.superioara nr. 4
              Nume si prenume Localitate
              1
              2
              3
              4
              V
              Loc
              1 TASCIANU CRISTIAN ORADEA
              3-2
              2-3
              1
              1
              2 CULDA ANDREI ORADEA
              2-3
              3-1
              1
              2
              3 CHEREGI NELU ORADEA
              3-2
              1-3
              1
              4
              Gr.superioara nr. 5
              Nume si prenume Localitate
              1
              2
              3
              4
              V
              Loc
              1 VAIDA SORIN ORADEA
              3-1
              3-0
              2
              1
              2 LUP SILVIU ORADEA
              1-3
              3-0
              1
              2
              3 RATIU ADRIAN ORADEA
              0-3
              0-3
              0
              4
              Gr.superioara nr. 6
              Nume si prenume Localitate
              1
              2
              3
              4
              V
              Loc
              1 PARUS LILIAN ORADEA
              3-0
              3-0
              2
              1
              2 SABAU LIVIU ORADEA
              0-3
              3-0
              1
              2
              3 GUIAS CRISTIAN ORADEA
              0-3
              0-3
              0
              4
              Gr.superioara nr. 7
              Nume si prenume Localitate
              1
              2
              3
              4
              V
              Loc
              1 CRACIUN CALIN ORADEA
              3-1
              3-0
              2
              1
              2 SIMU MARIUS ORADEA
              1-3
              3-0
              1
              2
              3 PRESECAN DORU ORADEA
              0-3
              0-3
              0
              4
              Gr.superioara nr. 8
              Nume si prenume Localitate
              1
              2
              3
              4
              V
              Loc
              1 CODAU VLAD ORADEA
              3-0
              3-2
              2
              1
              2 TAILBOT FRANCOIS ORADEA
              0-3
              3-1
              1
              2
              3 MOLDOVAN ANDREI ORADEA
              2-3
              1-3
              0
              4
              Eliminatorii FORESTA#227
              1. Gergely Anton
              -------------------- Gergely Anton 3-1
              16. Cotca Dacian
              ---------------------------------------- Gergely Anton 3-1
              9. Sabau Liviu
              -------------------- Codau Vlad 3-2
              8. Codau Vlad
              ------------------------------------------------------------ Gergely Anton 3-1
              5. Vaida Sorin
              -------------------- Vaida Sorin 3-2
              12. Halasz Peter
              ---------------------------------------- Vaida Sorin 3-1
              13. Simu Marius
              -------------------- Tascianu Cristian 3-0
              4. Tascianu Cristian

              . -------------------------------------------------------------------------------- Gergely Anton 3-2

              3. Balogh Attila
              -------------------- Balogh Attila 3-0
              14. Lup Silviu
              ---------------------------------------- Tailbot Francois 3-1
              11. Tailbot Francois
              -------------------- Tailbot Francois 3-2
              6. Parus Lilian
              ------------------------------------------------------------ Tailbot Francois 3-1
              7. Craciun Calin
              -------------------- Craciun Calin 3-1
              10. Maxim Alexandru
              ---------------------------------------- Craciun Calin 3-2
              15. Culda Andrei
              -------------------- Tic Ioan 3-0
              2. Tic Ioan


              Clasament FORESTA#227

              1. Gergely Anton - Oradea
              2. Tailbot Francois - Oradea
              3 -- 4
              Vaida Sorin - Oradea
              Craciun Calin - Oradea
              5 -- 8
              Codau Vlad - Oradea
              Balogh Attila - Oradea
              Tascianu Cristian - Oradea
              Tic Ioan - Oradea
              9 -- 16
              Cotca Dacian - Oradea
              Parus Lilian - Oradea
              Halasz Peter - Oradea
              Maxim Alexandru - Oradea
              Sabau Liviu - Oradea
              Lup Silviu - Oradea
              Simu Marius - Oradea
              Culda Andrei - Oradea
              17 -- 1v gr.sup.
              Cheregi Nelu - Oradea
              18 -- 22 0v gr.sup.
              Sabadas Dinu - Oradea
              Pop Gabriel - Oradea
              Ratiu Adrian - Oradea
              Guias Cristian - Oradea
              Presecan Doru - Oradea
              23 -- 27 0v gr.inf.
              Catuneanu George - Oradea
              Seica Gheorghe - Oradea
              Vaida Octav - Oradea
              Boitos Rodica - Oradea
              Moldovan Andrei - Oradea


              FINALA LIVE:



              Ultima editare de King Pong Oradea; 22.iun.2019, 00:46.
              Club King Pong Oradea
              www.kingpong.ro
              0359 181 232

              Comentariu


              • Bună seara!



                Inscrieri FORESTA#228 - on 2019. 06. 28. at 21:58:03

                1. Tailbot Francois - Oradea, 610 - 41,5 - E
                2. Gergely Anton - Oradea, 799 - 40,9 - E
                3. Parus Lilian - Oradea, 618 - 40,5 - E
                4. Savu Cristian - Oradea, 34 - 38,5 - E
                5. Tic Ioan - Oradea, 41 - 36,42 - E
                6. Balogh Attila - Oradea, 152 - 33,11 - E
                7. Birtalan Robert - Oradea, 449 - 32,06 - O
                8. Vaida Sorin - Oradea, 55 - 31,73 - OW
                9. Sabadas Dinu - Oradea, 564 - 30,7 - O
                10. Cotca Dacian - Oradea, 530 - 29,63 - O
                11. Szalay Liviu - Oradea, 114 - 28,9 - O
                12. Birtalan Laszlo - Oradea, 213 - 24,13 - OW
                13. Lup Silviu - Oradea, 1108 - 19,8 - A
                14. Catuneanu George - Oradea, 1195 - 19,5 - A
                15. Halasz Peter - Oradea, 660 - 18,23 - A
                16. Kalman Suha - Oradea, 1802 - 18 - AF
                17. Sabau Liviu - Oradea, 1344 - 16,7 - A
                18. Cheregi Nelu - Oradea, 1001 - 16,65 - A
                19. Costea Constantin - Oradea, 1236 - 16,25 - A
                20. Onofrei Dan - Oradea, 1910 - 16 - AW
                21. Maxim Alexandru - Oradea, 1326 - 14,3 - A
                22. Pop Gabriel - Oradea, 764 - 11,67 - A
                23. Ratiu Adrian - Oradea, 1424 - 9,6 - I
                24. Guias Cristian - Oradea, 1534 - 9,6 - I
                25. Presecan Doru - Oradea, 1422 - 9,3 - I
                26. Kovacs Levente - Oradea, 2431 - 8,7 - I
                27. Culda Andrei - Oradea, 1489 - 8,35 - I
                28. Seica Gheorghe - Oradea, 1275 - 7,03 - I
                29. Rus Nicolae - Oradea, 1345 - 6,4 - I
                30. Boitos Rodica - Oradea, 1926 - 4,5 - IF
                31. Moldovan Andrei - Oradea, 1597 - 4 - I
                32. Simu Marius - Oradea, 1418 - 0 - A
                33. Antal Cornel - Oradea, 1467 - 0 - A
                34. Tascianu Cristian - Oradea, 1843 - 0 - O
                35. Andre Andrea - Oradea, 1943 - 0 - AF

                Grupe inferioare FORESTA#228

                Gr.inferioara nr. 1
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                5
                6
                V
                Loc
                1 GERGELY ANTON ORADEA
                2-0
                2-0
                2-1
                1-2
                2-1
                4
                1
                2 ANTAL CORNEL ORADEA
                0-2
                2-0
                0-2
                2-0
                2-0
                3
                3
                3 BIRTALAN LASZLO ORADEA
                0-2
                0-2
                0-2
                2-1
                2-0
                2
                4
                4 TASCIANU CRISTIAN ORADEA
                1-2
                2-0
                2-0
                2-0
                2-0
                4
                2
                5 RATIU ADRIAN ORADEA
                2-1
                0-2
                1-2
                0-2
                2-1
                2
                6 ONOFREI DAN ORADEA
                1-2
                0-2
                0-2
                0-2
                1-2
                0
                Gr.inferioara nr. 2
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                5
                6
                V
                Loc
                1 TIC IOAN ORADEA
                2-0
                2-1
                2-0
                2-0
                2-0
                5
                1
                2 SZALAY LIVIU ORADEA
                0-2
                0-2
                1-2
                2-0
                2-0
                2
                4
                3 HALASZ PETER ORADEA
                1-2
                2-0
                1-2
                2-1
                2-0
                3
                3
                4 MAXIM ALEXANDRU ORADEA
                0-2
                2-1
                2-1
                2-1
                2-1
                4
                2
                5 GUIAS CRISTIAN ORADEA
                0-2
                0-2
                1-2
                1-2
                2-1
                1
                6 RUS NICOLAE ORADEA
                0-2
                0-2
                0-2
                1-2
                1-2
                0
                Gr.inferioara nr. 3
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                5
                6
                V
                Loc
                1 BALOGH ATTILA ORADEA
                2-1
                2-1
                2-0
                0-2
                2-0
                4
                2
                2 SIMU MARIUS ORADEA
                1-2
                2-1
                2-0
                0-2
                2-0
                3
                3
                3 COSTEA CONSTANTIN ORADEA
                1-2
                1-2
                1-2
                1-2
                2-0
                1
                4 CATUNEANU GEORGE ORADEA
                0-2
                0-2
                2-1
                0-2
                2-0
                2
                4
                5 KALMAN SUHA ORADEA
                2-0
                2-0
                2-1
                2-0
                2-1
                5
                1
                6 KOVACS LEVENTE ORADEA
                0-2
                0-2
                0-2
                0-2
                1-2
                0
                Gr.inferioara nr. 4
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                5
                6
                V
                Loc
                1 SAVU CRISTIAN ORADEA
                2-0
                2-0
                2-0
                2-0
                1-2
                4
                1
                2 SABADAS DINU ORADEA
                0-2
                2-0
                2-0
                2-0
                2-0
                4
                2
                3 LUP SILVIU ORADEA
                0-2
                0-2
                2-0
                2-0
                2-0
                3
                3
                4 CHEREGI NELU ORADEA
                0-2
                0-2
                0-2
                2-0
                2-0
                2
                4
                5 SEICA GHEORGHE ORADEA
                0-2
                0-2
                0-2
                0-2
                0-2
                0
                6 BOITOS RODICA ORADEA
                2-1
                0-2
                0-2
                0-2
                2-0
                2
                Gr.inferioara nr. 5
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                5
                6
                V
                Loc
                1 TAILBOT FRANCOIS ORADEA
                1-2
                2-1
                2-0
                2-0
                3
                1
                2 COTCA DACIAN ORADEA
                2-1
                2-0
                2-0
                2-0
                4
                2
                3 POP GABRIEL ORADEA
                1-2
                0-2
                1-2
                0-2
                0
                4 MOLDOVAN ANDREI ORADEA
                0-2
                0-2
                2-1
                2-1
                2
                3
                5 PRESECAN DORU ORADEA
                0-2
                0-2
                2-0
                1-2
                1
                4
                6
                Gr.inferioara nr. 6
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                5
                6
                V
                Loc
                1 VAIDA SORIN ORADEA
                0-2
                2-0
                2-1
                2-0
                2-0
                4
                2
                2 PARUS LILIAN ORADEA
                2-0
                2-0
                2-1
                2-0
                2-0
                5
                1
                3 CULDA ANDREI ORADEA
                0-2
                0-2
                0-2
                2-0
                0-2
                1
                4 SABAU LIVIU ORADEA
                1-2
                1-2
                2-0
                2-0
                0-2
                2
                4
                5 ANDRE ANDREA ORADEA
                0-2
                0-2
                0-2
                0-2
                0-2
                0
                6 BIRTALAN ROBERT ORADEA
                0-2
                0-2
                2-0
                2-0
                2-0
                3
                3
                Grupe superioare FORESTA#228

                Gr.superioara nr. 1
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                V
                Loc
                1 GERGELY ANTON ORADEA
                3-0
                3-0
                2
                1
                2 LUP SILVIU ORADEA
                0-3
                3-0
                1
                2
                3 MOLDOVAN ANDREI ORADEA
                0-3
                0-3
                0
                4
                Gr.superioara nr. 2
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                V
                Loc
                1 TIC IOAN ORADEA
                3-0
                2-3
                1
                2
                2 SIMU MARIUS ORADEA
                0-3
                1-3
                0
                3 BIRTALAN ROBERT ORADEA
                3-2
                3-1
                2
                1
                4
                Gr.superioara nr. 3
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                V
                Loc
                1 KALMAN SUHA ORADEA
                2-3
                3-1
                1
                2
                2 HALASZ PETER ORADEA
                3-2
                3-0
                2
                1
                3 SABAU LIVIU ORADEA
                1-3
                0-3
                0
                4
                Gr.superioara nr. 4
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                V
                Loc
                1 SAVU CRISTIAN ORADEA
                3-0
                3-1
                2
                1
                2 ANTAL CORNEL ORADEA
                0-3
                3-0
                1
                2
                3 PRESECAN DORU ORADEA
                1-3
                0-3
                0
                4
                Gr.superioara nr. 5
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                V
                Loc
                1 TAILBOT FRANCOIS ORADEA
                3-1
                3-0
                2
                1
                2 TASCIANU CRISTIAN ORADEA
                1-3
                3-0
                1
                2
                3 CHEREGI NELU ORADEA
                0-3
                0-3
                0
                4
                Gr.superioara nr. 6
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                V
                Loc
                1 PARUS LILIAN ORADEA
                3-0
                3-0
                2
                1
                2 MAXIM ALEXANDRU ORADEA
                0-3
                3-1
                1
                2
                3 CATUNEANU GEORGE ORADEA
                0-3
                1-3
                0
                4
                Gr.superioara nr. 7
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                V
                Loc
                1 VAIDA SORIN ORADEA
                3-1
                1-3
                1
                2
                2 BALOGH ATTILA ORADEA
                1-3
                3-1
                1
                1
                3 SZALAY LIVIU ORADEA
                3-1
                1-3
                1
                4
                Gr.superioara nr. 8
                Nume si prenume Localitate
                1
                2
                3
                4
                V
                Loc
                1 COTCA DACIAN ORADEA
                3-2
                3-1
                2
                1
                2 SABADAS DINU ORADEA
                2-3
                3-2
                1
                2
                3 BIRTALAN LASZLO ORADEA
                1-3
                2-3
                0
                4
                Eliminatorii FORESTA#228
                1. Gergely Anton
                -------------------- Gergely Anton 3-2
                16. Maxim Alexandru
                ---------------------------------------- Gergely Anton 3-2
                9. Kalman Suha
                -------------------- Cotca Dacian 3-0
                8. Cotca Dacian
                ------------------------------------------------------------ Gergely Anton 3-1
                5. Tailbot Francois
                -------------------- Tailbot Francois 3-2
                12. Tic Ioan
                ---------------------------------------- Savu Cristian 3-2
                13. Vaida Sorin
                -------------------- Savu Cristian 3-0
                4. Savu Cristian

                . -------------------------------------------------------------------------------- Gergely Anton 3-2

                3. Halasz Peter
                -------------------- Halasz Peter 3-2
                14. Sabadas Dinu
                ---------------------------------------- Parus Lilian 3-1
                11. Tascianu Cristian
                -------------------- Parus Lilian 3-2
                6. Parus Lilian
                ------------------------------------------------------------ Parus Lilian 3-2
                7. Balogh Attila
                -------------------- Balogh Attila 3-0
                10. Lup Silviu
                ---------------------------------------- Balogh Attila 3-0
                15. Antal Cornel
                -------------------- Birtalan Robert 3-0
                2. Birtalan Robert


                Finala mica - FORESTA#228

                Savu Cristian
                -------------------- Balogh Attila 3-2
                Balogh Attila

                Clasament FORESTA#228

                1. Gergely Anton - Oradea
                2. Parus Lilian - Oradea
                3 -- 4
                Balogh Attila - Oradea
                Savu Cristian - Oradea
                5 -- 8
                Cotca Dacian - Oradea
                Halasz Peter - Oradea
                Birtalan Robert - Oradea
                Tailbot Francois - Oradea
                9 -- 16
                Maxim Alexandru - Oradea
                Tascianu Cristian - Oradea
                Lup Silviu - Oradea
                Vaida Sorin - Oradea
                Kalman Suha - Oradea
                Sabadas Dinu - Oradea
                Antal Cornel - Oradea
                Tic Ioan - Oradea
                17 -- 1v gr.sup.
                Szalay Liviu - Oradea
                18 -- 24 0v gr.sup.
                Birtalan Laszlo - Oradea
                Catuneanu George - Oradea
                Sabau Liviu - Oradea
                Cheregi Nelu - Oradea
                Presecan Doru - Oradea
                Moldovan Andrei - Oradea
                Simu Marius - Oradea
                25 -- 26 2v gr.inf.
                Ratiu Adrian - Oradea
                Boitos Rodica - Oradea
                27 -- 29 1v gr.inf.
                Costea Constantin - Oradea
                Guias Cristian - Oradea
                Culda Andrei - Oradea
                30 -- 35 0v gr.inf.
                Onofrei Dan - Oradea
                Pop Gabriel - Oradea
                Kovacs Levente - Oradea
                Seica Gheorghe - Oradea
                Rus Nicolae - Oradea
                Andre Andrea - Oradea


                FINALA LIVE:



                Ultima editare de King Pong Oradea; 29.iun.2019, 00:34.
                Club King Pong Oradea
                www.kingpong.ro
                0359 181 232

                Comentariu


                • Clasament sezon #5 by KING PONG

                  Dupa Etapa #19 (#22 - 30.06.2019

                  Numar total jucatori pana in prezent sezon 5/Total:111/283


                  #Sezon 5 IUN Evolutie (+/-/0) Feel #Sezon 5 IUL #Total general Nume Prenume
                  Puncte sezon 5
                  Patricipari Sez5 max 28
                  Nr. locuri ocupate: I / II / III
                  1
                  0
                  1
                  1
                  Gergely Anton
                  747
                  23
                  13/6/0
                  2
                  0
                  2
                  7
                  Tic Ioan
                  658
                  26
                  1/2/9
                  3
                  0
                  3
                  2
                  Balogh Attila
                  586
                  23
                  2/0/8
                  4
                  0
                  4
                  3
                  Savu Cristian
                  563
                  18
                  6/7/1
                  5
                  0
                  5
                  8
                  Tailbot Francois
                  510
                  23
                  1/5/1
                  6
                  0
                  6
                  4
                  Vaida Sorin
                  411
                  27
                  0/1/2
                  7
                  0
                  7
                  5
                  Parus Lilian
                  379
                  14
                  3/3/2
                  8
                  0
                  8
                  9
                  Cotca Dacian
                  345
                  20
                  0/1/0
                  10
                  1
                  9
                  19
                  Sabadas Dinu
                  294
                  28
                  0/0/0
                  9
                  -1
                  10
                  12
                  Codau Vlad
                  278
                  17
                  1/1/1
                  11
                  0
                  11
                  21
                  Simu Marius
                  234
                  20
                  0/0/0
                  12
                  0
                  12
                  20
                  Szalay Liviu
                  229
                  19
                  0/0/0
                  14
                  1
                  13
                  10
                  Birtalan Laszlo
                  219
                  22
                  0/0/0
                  15
                  2
                  13
                  36
                  Halasz Peter
                  219
                  22
                  0/0/1
                  13
                  -1
                  14
                  18
                  Antal Cornel
                  216
                  21
                  1/1/0
                  16
                  1
                  15
                  11
                  Tanc Florin
                  182
                  14
                  0/0/1
                  18
                  2
                  16
                  39
                  Costea Constantin
                  176
                  23
                  0/1/0
                  19
                  2
                  17
                  38
                  Lup Silviu
                  166
                  17
                  1/0/0
                  17
                  -1
                  18
                  13
                  Jurje Alex
                  162
                  8
                  0/0/1
                  20
                  1
                  19
                  17
                  Curpas Ioan
                  141
                  17
                  0/0/0
                  22
                  2
                  20
                  44
                  Cavasdan Doru
                  139
                  15
                  0/0/2
                  21
                  0
                  21
                  25
                  Merai Janos
                  137
                  19
                  0/0/0
                  25
                  3
                  22
                  48
                  Sabau Liviu
                  137
                  21
                  0/0/0
                  23
                  0
                  23
                  26
                  Culda Andrei
                  136
                  26
                  0/0/0
                  36
                  12
                  24
                  6
                  Tascianu Cristi
                  128
                  8
                  0/0/0
                  26
                  1
                  25
                  42
                  Pop Gabriel
                  128
                  28
                  0/0/0
                  24
                  -2
                  26
                  32
                  Bondar Octavian
                  123
                  10
                  0/1/0
                  28
                  1
                  27
                  33
                  Catuneanu George
                  123
                  25
                  0/0/0
                  27
                  -1
                  28
                  28
                  Cheregi Nelu
                  122
                  26
                  1/0/0
                  33
                  4
                  29
                  46
                  Maxim Alexandru
                  101
                  17
                  0/0/0
                  32
                  2
                  30
                  16
                  Craciun Calin
                  93
                  7
                  0/0/0
                  29
                  -2
                  31
                  53
                  Tütös Csaba
                  88
                  14
                  0/0/0
                  30
                  -2
                  32
                  14
                  Popa Octavian
                  84
                  6
                  0/1/0
                  31
                  -2
                  33
                  27
                  Sas Tibor
                  84
                  16
                  0/0/0
                  34
                  0
                  34
                  58
                  Ratiu Adrian
                  80
                  19
                  0/0/0
                  35
                  0
                  35
                  56
                  Sabau Catalin
                  72
                  10
                  0/0/0
                  37
                  1
                  36
                  63
                  Roatis Gheorghe
                  68
                  15
                  0/0/0
                  39
                  2
                  37
                  71
                  Guias Cristian
                  56
                  27
                  0/0/0
                  41
                  3
                  38
                  23
                  Kalman Suha
                  53
                  5
                  0/0/0
                  38
                  -1
                  39
                  82
                  Kornya Tamas
                  51
                  4
                  0/0/0
                  44
                  4
                  40
                  62
                  Moldovan Andrei
                  48
                  23
                  0/0/0
                  46
                  5
                  41
                  52
                  Presecan Doru
                  46
                  19
                  0/0/0
                  42
                  0
                  42
                  55
                  Seica Gheorghe
                  46
                  23
                  0/0/0
                  53
                  10
                  43
                  67
                  Varadi Mark
                  45
                  5
                  0/0/0
                  40
                  -4
                  44
                  78
                  Cioflan Nelutu
                  45
                  7
                  0/0/0
                  43
                  -2
                  45
                  81
                  Maghiar Alin
                  44
                  23
                  0/0/0
                  57
                  11
                  46
                  22
                  Birtalan Robert
                  42
                  3
                  0/0/0
                  50
                  3
                  47
                  68
                  Boitos Rodica
                  41
                  22
                  0/0/0
                  45
                  -3
                  48
                  59
                  Pop Alexandru
                  36
                  7
                  0/1/0
                  47
                  -2
                  49
                  74
                  André Andrea
                  35
                  10
                  0/0/0
                  48
                  -2
                  50
                  96
                  Zifcsak Ludovik
                  33
                  2
                  0/0/1
                  49
                  -2
                  51
                  57
                  Kadar Jozsef
                  33
                  4
                  0/0/0
                  52
                  0
                  52
                  83
                  Palfy Zsolt
                  32
                  8
                  0/0/0
                  51
                  -2
                  53
                  37
                  Varkonyi Amalia
                  30
                  10
                  0/0/0
                  0
                  -54
                  54
                  15
                  Mandru Bogdan
                  29
                  1
                  1/0/0
                  58
                  3
                  55
                  24
                  Fabian Wilhelm
                  29
                  7
                  0/0/0
                  56
                  0
                  56
                  60
                  Pop Florin
                  28
                  15
                  0/0/0
                  54
                  -3
                  57
                  65
                  Totos Ludovic
                  27
                  5
                  0/0/1
                  55
                  -3
                  58
                  69
                  Dinescu Dan
                  27
                  17
                  0/0/0
                  59
                  0
                  59
                  99
                  Kovacs Levente
                  25
                  10
                  0/0/0
                  66
                  6
                  60
                  61
                  Cotrau Calin
                  19
                  6
                  0/0/0
                  60
                  -1
                  61
                  75
                  Rus Nicolae
                  17
                  7
                  0/0/0
                  63
                  1
                  62
                  115
                  Blaga Mircea
                  13
                  5
                  0/0/0
                  61
                  -2
                  63
                  45
                  Tana Marius
                  13
                  9
                  0/0/0
                  62
                  -2
                  64
                  29
                  Barlea Radu
                  12
                  4
                  0/0/0
                  69
                  4
                  65
                  30
                  Bondar Leontin
                  11
                  3
                  0/0/0
                  64
                  -2
                  66
                  123
                  Papp Attila
                  11
                  4
                  0/0/0
                  69
                  2
                  67
                  85
                  Cevei Petre
                  10
                  3
                  0/0/0
                  65
                  -3
                  68
                  131
                  Pop Gheorghe
                  9
                  3
                  0/0/0
                  67
                  -2
                  69
                  133
                  De Long
                  9
                  6
                  0/0/0
                  68
                  -2
                  70
                  40
                  Horvath Tibor
                  8
                  1
                  0/0/0
                  69
                  -2
                  71
                  66
                  Dan Daniel
                  8
                  2
                  0/0/0
                  70
                  -2
                  72
                  136
                  Kornya Adam
                  8
                  4
                  0/0/0
                  67
                  -6
                  73
                  91
                  Vurst Laszlo
                  7
                  2
                  0/0/0
                  70
                  -4
                  74
                  140
                  Csőrsz Zoltan
                  6
                  1
                  0/0/0
                  71
                  -4
                  75
                  77
                  Pop George
                  6
                  5
                  0/0/0
                  72
                  -4
                  76
                  103
                  Torje Sorin
                  5
                  1
                  0/0/0
                  73
                  -4
                  77
                  132
                  Torje Alin
                  5
                  2
                  0/0/0
                  74
                  -4
                  78
                  149
                  Moka Iuliu
                  4
                  1
                  0/0/0
                  NEW
                  78
                  149
                  Nicu Andras
                  4
                  1
                  0/0/0
                  75
                  -4
                  79
                  148
                  Barna Ciprian
                  4
                  3
                  0/0/0
                  76
                  -4
                  80
                  153
                  Erdelyi Mark
                  3
                  1
                  0/0/0
                  77
                  -4
                  81
                  41
                  Onofrei Dan
                  3
                  2
                  0/0/0
                  78
                  -4
                  82
                  144
                  Cazan Catalin
                  3
                  3
                  0/0/0
                  77
                  -6
                  83
                  88
                  Cotca Rares
                  2
                  1
                  0/0/0
                  77
                  -6
                  83
                  89
                  Micle Dan
                  2
                  1
                  0/0/0
                  77
                  -6
                  83
                  157
                  Dobrai Balazs
                  2
                  1
                  0/0/0
                  77
                  -6
                  83
                  157
                  Salagean Sergiu
                  2
                  1
                  0/0/0
                  77
                  -6
                  83
                  157
                  Szel Akos
                  2
                  1
                  0/0/0
                  77
                  -6
                  83
                  157
                  Vlaicu Daniel
                  2
                  1
                  0/0/0
                  0
                  -84
                  84
                  64
                  Vaida Octav
                  1
                  1
                  0/0/0
                  79
                  -5
                  84
                  76
                  Ilies Alexandru
                  1
                  1
                  0/0/0
                  79
                  -5
                  84
                  95
                  Cotca Diana
                  1
                  1
                  0/0/0
                  79
                  -5
                  84
                  100
                  Szilagyi Zsolt
                  1
                  1
                  0/0/0
                  79
                  -5
                  84
                  108
                  Imre Flaviu
                  1
                  1
                  0/0/0
                  79
                  -5
                  84
                  120
                  Troie Calin
                  1
                  1
                  0/0/0
                  79
                  -5
                  84
                  154
                  Cotrau Andrei
                  1
                  1
                  0/0/0
                  79
                  -5
                  84
                  155
                  Varadi Geza
                  1
                  1
                  0/0/0
                  79
                  -5
                  84
                  158
                  Macavei Sergiu
                  1
                  1
                  0/0/0
                  79
                  -5
                  84
                  158
                  Nechita Victor
                  1
                  1
                  0/0/0
                  79
                  -5
                  84
                  159
                  Balazshazi Alexandru
                  1
                  1
                  0/0/0
                  71
                  0
                  71
                  159
                  Ilea Calin
                  1
                  1
                  0/0/0
                  79
                  -5
                  84
                  159
                  Ionescu Laura
                  1
                  1
                  0/0/0
                  79
                  -5
                  84
                  159
                  Matyi Laszlo
                  1
                  1
                  0/0/0
                  79
                  -5
                  84
                  159
                  Mirze Sergiu
                  1
                  1
                  0/0/0
                  79
                  -5
                  84
                  159
                  Monem Samar
                  1
                  1
                  0/0/0
                  79
                  -5
                  84
                  159
                  Pantea Ovidiu
                  1
                  1
                  0/0/0
                  79
                  -5
                  84
                  159
                  Puscas Ciprian
                  1
                  1
                  0/0/0
                  79
                  -5
                  84
                  159
                  Roponcea Gabriel
                  1
                  1
                  0/0/0
                  79
                  -5
                  84
                  159
                  Shakey Gumaa
                  1
                  1
                  0/0/0
                  79
                  -5
                  84
                  159
                  Terme Lucian
                  1
                  1
                  0/0/0
                  Ultima editare de King Pong Oradea; 08.iul.2019, 19:26.
                  Club King Pong Oradea
                  www.kingpong.ro
                  0359 181 232

                  Comentariu


                  • Bună seara!



                    Inscrieri FORESTA#229 - on 2019. 07. 05. at 23:26:33

                    1. Tailbot Francois, Oradea, 610 - 41,5 - E
                    2. Gergely Anton, Oradea, 799 - 40,9 - E
                    3. Craciun Calin, Oradea, 189 - 40,1 - E
                    4. Tic Ioan, Oradea, 41 - 36,42 - E
                    5. Bondar Octavian, Oradea, 918 - 33,4 - E
                    6. Balogh Attila, Oradea, 152 - 33,11 - E
                    7. Vaida Sorin, Oradea, 55 - 31,73 - OW
                    8. Sabadas Dinu, Oradea, 564 - 30,7 - O
                    9. Cotca Dacian, Oradea, 530 - 29,63 - O
                    10. Merai Janos, Oradea, 954 - 29,4 - O
                    11. Fabian Wilhelm, Oradea, 931 - 26,5 - OW
                    12. Curpas Ioan, Oradea, 133 - 25,32 - OW
                    13. Birtalan Laszlo, Oradea, 213 - 24,13 - OW
                    14. Lup Silviu, Oradea, 1108 - 19,8 - A
                    15. Catuneanu George, Oradea, 1195 - 19,5 - A
                    16. Halasz Peter, Oradea, 660 - 18,23 - A
                    17. Cavasdan Doru, Oradea, 1161 - 18 - A
                    18. Sabau Liviu, Oradea, 1344 - 16,7 - A
                    19. Costea Constantin, Oradea, 1236 - 16,25 - A
                    20. Onofrei Dan, Oradea, 1910 - 16 - AW
                    21. Sas Tibor, Oradea, 1234 - 15,8 - A
                    22. Maxim Alexandru, Oradea, 1326 - 14,3 - A
                    23. Ratiu Adrian, Oradea, 1424 - 9,6 - I
                    24. Guias Cristian, Oradea, 1534 - 9,6 - I
                    25. Presecan Doru, Oradea, 1422 - 9,3 - I
                    26. Maghiar Alin, Oradea, 1667 - 7,15 - I
                    27. Seica Gheorghe, Oradea, 1275 - 7,03 - I
                    28. Dinescu Dan, Oradea, 1545 - 5,9 - I
                    29. Boitos Rodica, Oradea, 1926 - 4,5 - IF
                    30. Moldovan Andrei, Oradea, 1597 - 4 - I
                    31. Simu Marius, Oradea, 1418 - 0 - A
                    32. Tascianu Cristian, Oradea, 1843 - 0 - O
                    33. Pop Florin, Oradea, 2469 - 0 - A
                    34. Blaga Mircea, Oradea, 3436 - 0 - I
                    35. Cazan Catalin, Oradea, 5003 - 0
                    36. Szekeres Laszlo, Oradea, 5007 - 0
                    37. Marc Ioan, Oradea, 5008 - 0

                    Grupe inferioare FORESTA#229

                    Gr.inferioara nr. 1
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    5
                    6
                    V
                    Loc
                    1 GERGELY ANTON ORADEA
                    2-0
                    2-0
                    2-0
                    2-1
                    2-0
                    5
                    1
                    2 LUP SILVIU ORADEA
                    0-2
                    2-0
                    2-0
                    2-0
                    2-0
                    4
                    2
                    3 CAVASDAN DORU ORADEA
                    0-2
                    0-2
                    2-1
                    2-0
                    2-0
                    3
                    3
                    4 GUIAS CRISTIAN ORADEA
                    0-2
                    0-2
                    1-2
                    1-2
                    0-2
                    0
                    5 MOLDOVAN ANDREI ORADEA
                    1-2
                    0-2
                    0-2
                    2-1
                    1-2
                    1
                    6 MARC IOAN ORADEA
                    0-2
                    0-2
                    0-2
                    2-0
                    2-1
                    2
                    4
                    Gr.inferioara nr. 2
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    5
                    6
                    V
                    Loc
                    1 TIC IOAN ORADEA
                    2-0
                    2-0
                    2-0
                    2-0
                    2-0
                    5
                    1
                    2 COSTEA CONSTANTIN ORADEA
                    0-2
                    2-1
                    2-0
                    2-0
                    2-0
                    4
                    2
                    3 CURPAS IOAN ORADEA
                    0-2
                    1-2
                    2-1
                    2-0
                    2-0
                    3
                    3
                    4 RATIU ADRIAN ORADEA
                    0-2
                    0-2
                    1-2
                    2-1
                    2-0
                    2
                    4
                    5 SEICA GHEORGHE ORADEA
                    0-2
                    0-2
                    0-2
                    1-2
                    2-0
                    1
                    6 SZEKERES LASZLO ORADEA
                    0-2
                    0-2
                    0-2
                    0-2
                    0-2
                    0
                    Gr.inferioara nr. 3
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    5
                    6
                    V
                    Loc
                    1 BALOGH ATTILA ORADEA
                    2-0
                    2-0
                    2-0
                    2-0
                    2-0
                    5
                    1
                    2 HALASZ PETER ORADEA
                    0-2
                    2-0
                    1-2
                    2-0
                    2-0
                    3
                    3
                    3 MERAI JANOS ORADEA
                    0-2
                    0-2
                    0-2
                    2-0
                    2-0
                    2
                    4
                    4 SAS TIBOR ORADEA
                    0-2
                    2-1
                    2-0
                    2-0
                    1-2
                    3
                    2
                    5 MAGHIAR ALIN ORADEA
                    0-2
                    0-2
                    0-2
                    0-2
                    1-2
                    0
                    6 ONOFREI DAN ORADEA
                    0-2
                    0-2
                    0-2
                    2-1
                    2-1
                    2
                    Gr.inferioara nr. 4
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    5
                    6
                    V
                    Loc
                    1 TAILBOT FRANCOIS ORADEA
                    2-0
                    2-1
                    0-2
                    2-0
                    2-1
                    4
                    2
                    2 VAIDA SORIN ORADEA
                    0-2
                    0-2
                    2-1
                    2-0
                    2-1
                    3
                    4
                    3 SABAU LIVIU ORADEA
                    1-2
                    2-0
                    0-2
                    2-1
                    2-1
                    3
                    3
                    4 CRACIUN CALIN ORADEA
                    2-0
                    1-2
                    2-0
                    2-0
                    2-0
                    4
                    1
                    5 BOITOS RODICA ORADEA
                    0-2
                    0-2
                    1-2
                    0-2
                    1-2
                    0
                    6 POP FLORIN ORADEA
                    1-2
                    1-2
                    1-2
                    0-2
                    2-1
                    1
                    Gr.inferioara nr. 5
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    5
                    6
                    7
                    V
                    Loc
                    1 COTCA DACIAN ORADEA
                    2-0
                    2-1
                    2-1
                    2-0
                    2-0
                    2-0
                    6
                    1
                    2 BIRTALAN LASZLO ORADEA
                    0-2
                    2-0
                    2-0
                    2-1
                    2-0
                    2-0
                    5
                    2
                    3 TASCIANU CRISTIAN ORADEA
                    1-2
                    0-2
                    2-0
                    2-0
                    2-0
                    2-0
                    4
                    3
                    4 MAXIM ALEXANDRU ORADEA
                    1-2
                    0-2
                    0-2
                    2-0
                    2-0
                    2-0
                    3
                    4
                    5 PRESECAN DORU ORADEA
                    0-2
                    1-2
                    0-2
                    0-2
                    2-0
                    2-0
                    2
                    6 BLAGA MIRCEA ORADEA
                    0-2
                    0-2
                    0-2
                    0-2
                    0-2
                    2-0
                    1
                    7 CAZAN CATALIN ORADEA
                    0-2
                    0-2
                    0-2
                    0-2
                    0-2
                    0-2
                    0
                    Gr.inferioara nr. 6
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    5
                    6
                    V
                    Loc
                    1 SABADAS DINU ORADEA
                    2-0
                    1-2
                    2-0
                    2-0
                    2-0
                    4
                    2
                    2 SIMU MARIUS ORADEA
                    0-2
                    0-2
                    2-0
                    1-2
                    2-0
                    2
                    3
                    3 BONDAR OCTAVIAN ORADEA
                    2-1
                    2-0
                    2-0
                    2-0
                    2-1
                    5
                    1
                    4 CATUNEANU GEORGE ORADEA
                    0-2
                    0-2
                    0-2
                    1-2
                    2-0
                    1
                    4
                    5 FABIAN WILHELM ORADEA
                    0-2
                    2-1
                    0-2
                    2-1
                    2-0
                    3
                    6 DINESCU DAN ORADEA
                    0-2
                    0-2
                    1-2
                    0-2
                    0-2
                    0
                    Grupe superioare FORESTA#229

                    Gr.superioara nr. 1
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    V
                    Loc
                    1 GERGELY ANTON ORADEA
                    3-0
                    3-1
                    2
                    1
                    2 SABAU LIVIU ORADEA
                    0-3
                    0-3
                    0
                    3 TASCIANU CRISTIAN ORADEA
                    1-3
                    3-0
                    1
                    2
                    4
                    Gr.superioara nr. 2
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    V
                    Loc
                    1 TIC IOAN ORADEA
                    3-1
                    3-1
                    2
                    1
                    2 HALASZ PETER ORADEA
                    1-3
                    3-1
                    1
                    2
                    3 SIMU MARIUS ORADEA
                    1-3
                    1-3
                    0
                    4
                    Gr.superioara nr. 3
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    V
                    Loc
                    1 BALOGH ATTILA ORADEA
                    2-3
                    3-0
                    1
                    2
                    2 CURPAS IOAN ORADEA
                    3-2
                    3-2
                    2
                    1
                    3 CATUNEANU GEORGE ORADEA
                    0-3
                    2-3
                    0
                    4
                    Gr.superioara nr. 4
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    V
                    Loc
                    1 CRACIUN CALIN ORADEA
                    3-2
                    3-0
                    2
                    1
                    2 CAVASDAN DORU ORADEA
                    2-3
                    0-3
                    0
                    3 MAXIM ALEXANDRU ORADEA
                    0-3
                    3-0
                    1
                    2
                    4
                    Gr.superioara nr. 5
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    V
                    Loc
                    1 COTCA DACIAN ORADEA
                    3-0
                    2-3
                    1
                    2
                    2 LUP SILVIU ORADEA
                    0-3
                    0-3
                    0
                    3 VAIDA SORIN ORADEA
                    3-2
                    3-0
                    2
                    1
                    4
                    Gr.superioara nr. 6
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    V
                    Loc
                    1 BONDAR OCTAVIAN ORADEA
                    2-3
                    3-0
                    1
                    1
                    2 COSTEA CONSTANTIN ORADEA
                    3-2
                    1-3
                    1
                    3 MERAI JANOS ORADEA
                    0-3
                    3-1
                    1
                    2
                    4
                    Gr.superioara nr. 7
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    V
                    Loc
                    1 SABADAS DINU ORADEA
                    3-0
                    3-0
                    2
                    1
                    2 SAS TIBOR ORADEA
                    0-3
                    3-0
                    1
                    2
                    3 RATIU ADRIAN ORADEA
                    0-3
                    0-3
                    0
                    4
                    Gr.superioara nr. 8
                    Nume si prenume Localitate
                    1
                    2
                    3
                    4
                    V
                    Loc
                    1 BIRTALAN LASZLO ORADEA
                    3-1
                    3-0
                    2
                    1
                    2 TAILBOT FRANCOIS ORADEA
                    1-3
                    3-0
                    1
                    2
                    3 MARC IOAN ORADEA
                    0-3
                    0-3
                    0
                    4


                    Eliminatorii FORESTA#229
                    1. Gergely Anton
                    -------------------- Gergely Anton 3-0
                    16. Halasz Peter
                    ---------------------------------------- Gergely Anton 3-0
                    9. Sas Tibor
                    -------------------- Sas Tibor 3-0
                    8. Birtalan Laszlo
                    ------------------------------------------------------------ Gergely Anton 3-1
                    5. Vaida Sorin
                    -------------------- Vaida Sorin 3-0
                    12. Balogh Attila
                    ---------------------------------------- Craciun Calin 3-2
                    13. Merai Janos
                    -------------------- Craciun Calin 3-1
                    4. Craciun Calin

                    . -------------------------------------------------------------------------------- Gergely Anton 3-1

                    3. Curpas Ioan
                    -------------------- Tailbot Francois 3-2
                    14. Tailbot Francois
                    ---------------------------------------- Tascianu Cristian 3-0
                    11. Tascianu Cristian
                    -------------------- Tascianu Cristian 3-0
                    6. Bondar Octavian
                    ------------------------------------------------------------ Tic Ioan 3-0
                    7. Sabadas Dinu
                    -------------------- Sabadas Dinu 3-0
                    10. Maxim Alexandru
                    ---------------------------------------- Tic Ioan 3-2
                    15. Cotca Dacian
                    -------------------- Tic Ioan 3-1
                    2. Tic Ioan


                    Finala mica - FORESTA#229

                    Craciun Calin
                    -------------------- Craciun Calin 3-0
                    Tascianu Cristian

                    Clasament FORESTA#229

                    1. Gergely Anton - Oradea
                    2. Tic Ioan - Oradea
                    3 -- 4
                    Craciun Calin - Oradea
                    Tascianu Cristian - Oradea
                    5 -- 8
                    Sas Tibor - Oradea
                    Sabadas Dinu - Oradea
                    Vaida Sorin - Oradea
                    Tailbot Francois - Oradea
                    9 -- 16
                    Halasz Peter - Oradea
                    Cotca Dacian - Oradea
                    Merai Janos - Oradea
                    Bondar Octavian - Oradea
                    Birtalan Laszlo - Oradea
                    Maxim Alexandru - Oradea
                    Balogh Attila - Oradea
                    Curpas Ioan - Oradea
                    17 -- 1v gr.sup.
                    Costea Constantin - Oradea
                    18 -- 24 0v gr.sup.
                    Lup Silviu - Oradea
                    Catuneanu George - Oradea
                    Cavasdan Doru - Oradea
                    Sabau Liviu - Oradea
                    Ratiu Adrian - Oradea
                    Simu Marius - Oradea
                    Marc Ioan - Oradea
                    25 -- 3v gr.inf.
                    Fabian Wilhelm - Oradea
                    26 -- 27 2v gr.inf.
                    Onofrei Dan - Oradea
                    Presecan Doru - Oradea
                    28 -- 31 1v gr.inf.
                    Seica Gheorghe - Oradea
                    Moldovan Andrei - Oradea
                    Pop Florin - Oradea
                    Blaga Mircea - Oradea
                    32 -- 37 0v gr.inf.
                    Guias Cristian - Oradea
                    Maghiar Alin - Oradea
                    Boitos Rodica - Oradea
                    Dinescu Dan - Oradea
                    Cazan Catalin - Oradea
                    Szekeres Laszlo - Oradea

                    FINALA LIVE:

                    #

                    Ultima editare de King Pong Oradea; 05.iul.2019, 23:47.
                    Club King Pong Oradea
                    www.kingpong.ro
                    0359 181 232

                    Comentariu


                    • Bună seara!



                      Inscrieri FORESTA#230 - on 2019. 07. 12. at 21:28:38

                      1. Gergely Anton, Oradea, 799 - 40,9 - E
                      2. Parus Lilian, Oradea, 618 - 40,5 - E
                      3. Craciun Calin, Oradea, 189 - 40,1 - E
                      4. Savu Cristian, Oradea, 34 - 38,5 - E
                      5. Tic Ioan, Oradea, 41 - 36,42 - E
                      6. Bondar Octavian, Oradea, 918 - 33,4 - E
                      7. Balogh Attila, Oradea, 152 - 33,11 - E
                      8. Codau Vlad, Oradea, 520 - 32,77 - O
                      9. Vaida Sorin, Oradea, 55 - 31,73 - OW
                      10. Sabadas Dinu, Oradea, 564 - 30,7 - O
                      11. Cotca Dacian, Oradea, 530 - 29,63 - O
                      12. Merai Janos, Oradea, 954 - 29,4 - O
                      13. Szalay Liviu, Oradea, 114 - 28,9 - O
                      14. Curpas Ioan, Oradea, 133 - 25,32 - OW
                      15. Tanc Florin, Oradea, 343 - 24,33 - O
                      16. Birtalan Laszlo, Oradea, 213 - 24,13 - OW
                      17. Kornya Tamas, Salonta, 1556 - 23,7 - O
                      18. Catuneanu George, Oradea, 1195 - 19,5 - A
                      19. Halasz Peter, Oradea, 660 - 18,23 - A
                      20. Cavasdan Doru, Oradea, 1161 - 18 - A
                      21. Kornya Adam, Salonta, 1673 - 18 - A
                      22. Sabau Liviu, Oradea, 1344 - 16,7 - A
                      23. Costea Constantin, Oradea, 1236 - 16,25 - A
                      24. Maxim Alexandru, Oradea, 1326 - 14,3 - A
                      25. Papp Attila, Salonta, 2098 - 14,1 - A
                      26. Guias Cristian, Oradea, 1534 - 9,6 - I
                      27. Presecan Doru, Oradea, 1422 - 9,3 - I
                      28. Culda Andrei, Oradea, 1489 - 8,35 - I
                      29. Varkonyi Amalia, Oradea, 1570 - 8,35 - IF
                      30. Seica Gheorghe, Oradea, 1275 - 7,03 - I
                      31. Dinescu Dan, Oradea, 1545 - 5,9 - I
                      32. Boitos Rodica, Oradea, 1926 - 4,5 - IF
                      33. Moldovan Andrei, Oradea, 1597 - 4 - I
                      34. Simu Marius, Oradea, 1418 - 0 - A
                      35. Antal Cornel, Oradea, 1467 - 0 - A
                      36. Tutos Csaba, Oradea, 2354 - 0 - I
                      37. Pop Florin, Oradea, 2469 - 0 - A
                      38. Lahtinen Jorma, Finlanda, 5009 - 0

                      Grupe inferioare FORESTA#230

                      Gr.inferioara nr. 1
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      V
                      Loc
                      1 GERGELY ANTON ORADEA
                      1-2
                      2-0
                      2-0
                      2-1
                      2-0
                      4
                      2
                      2 LAHTINEN JORMA FINLANDA
                      2-1
                      2-0
                      2-0
                      2-0
                      2-0
                      5
                      1
                      3 BIRTALAN LASZLO ORADEA
                      0-2
                      0-2
                      1-2
                      2-0
                      2-0
                      2
                      3
                      4 BONDAR OCTAVIAN ORADEA
                      0-2
                      0-2
                      2-1
                      1-2
                      2-0
                      2
                      4
                      5 MAXIM ALEXANDRU ORADEA
                      1-2
                      0-2
                      0-2
                      2-1
                      2-0
                      2
                      6 POP FLORIN ORADEA
                      0-2
                      0-2
                      0-2
                      0-2
                      0-2
                      0
                      Gr.inferioara nr. 2
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      7
                      V
                      Loc
                      1 TIC IOAN ORADEA
                      2-0
                      2-0
                      2-0
                      2-0
                      2-0
                      2-0
                      6
                      1
                      2 SZALAY LIVIU ORADEA
                      0-2
                      2-0
                      2-0
                      2-0
                      2-0
                      2-0
                      5
                      2
                      3 HALASZ PETER ORADEA
                      0-2
                      0-2
                      2-0
                      2-0
                      2-0
                      2-0
                      4
                      3
                      4 CULDA ANDREI ORADEA
                      0-2
                      0-2
                      0-2
                      1-2
                      2-1
                      2-0
                      2
                      5 CATUNEANU GEORGE ORADEA
                      0-2
                      0-2
                      0-2
                      2-1
                      0-2
                      2-0
                      2
                      4
                      6 VARKONYI AMALIA ORADEA
                      0-2
                      0-2
                      0-2
                      1-2
                      2-0
                      0-2
                      1
                      7 PAPP ATTILA SALONTA
                      0-2
                      0-2
                      0-2
                      0-2
                      0-2
                      2-0
                      1
                      Gr.inferioara nr. 3
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      7
                      V
                      Loc
                      1 BALOGH ATTILA ORADEA
                      2-0
                      2-0
                      2-0
                      0-2
                      2-0
                      2-0
                      5
                      2
                      2 SIMU MARIUS ORADEA
                      0-2
                      2-1
                      2-1
                      1-2
                      2-0
                      2-1
                      4
                      3
                      3 ANTAL CORNEL ORADEA
                      0-2
                      1-2
                      1-2
                      0-2
                      2-0
                      2-0
                      2
                      4
                      4 SABAU LIVIU ORADEA
                      0-2
                      1-2
                      2-1
                      0-2
                      2-0
                      1-2
                      2
                      5 CRACIUN CALIN ORADEA
                      2-0
                      2-1
                      2-0
                      2-0
                      2-0
                      2-0
                      6
                      1
                      6 BOITOS RODICA ORADEA
                      0-2
                      0-2
                      0-2
                      0-2
                      0-2
                      0-2
                      0
                      7 KORNYA ADAM SALONTA
                      0-2
                      1-2
                      0-2
                      2-1
                      0-2
                      2-0
                      2
                      Gr.inferioara nr. 4
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      V
                      Loc
                      1 SAVU CRISTIAN ORADEA
                      2-0
                      1-2
                      2-0
                      2-0
                      2-0
                      4
                      1
                      2 CODAU VLAD ORADEA
                      0-2
                      1-2
                      2-0
                      2-1
                      2-0
                      3
                      2
                      3 TANC FLORIN ORADEA
                      2-1
                      2-1
                      0-2
                      1-2
                      2-0
                      3
                      4
                      4 MERAI JANOS ORADEA
                      0-2
                      0-2
                      2-0
                      2-0
                      2-0
                      3
                      3
                      5 TUTOS CSABA ORADEA
                      0-2
                      1-2
                      2-1
                      0-2
                      2-0
                      2
                      6 SEICA GHEORGHE ORADEA
                      0-2
                      0-2
                      0-2
                      0-2
                      0-2
                      0
                      Gr.inferioara nr. 5
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      V
                      Loc
                      1 VAIDA SORIN ORADEA
                      2-0
                      2-0
                      2-0
                      2-0
                      2-1
                      5
                      1
                      2 SABADAS DINU ORADEA
                      0-2
                      2-0
                      2-0
                      2-0
                      2-0
                      4
                      2
                      3 COSTEA CONSTANTIN ORADEA
                      0-2
                      0-2
                      0-2
                      2-0
                      2-0
                      2
                      4
                      4 CAVASDAN DORU ORADEA
                      0-2
                      0-2
                      2-0
                      1-2
                      2-0
                      2
                      3
                      5 GUIAS CRISTIAN ORADEA
                      0-2
                      0-2
                      0-2
                      2-1
                      0-2
                      1
                      6 PRESECAN DORU ORADEA
                      1-2
                      0-2
                      0-2
                      0-2
                      2-0
                      1
                      Gr.inferioara nr. 6
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      V
                      Loc
                      1 PARUS LILIAN ORADEA
                      1-2
                      2-1
                      2-0
                      2-0
                      2-0
                      4
                      2
                      2 COTCA DACIAN ORADEA
                      2-1
                      2-0
                      2-1
                      2-0
                      2-0
                      5
                      1
                      3 CURPAS IOAN ORADEA
                      1-2
                      0-2
                      2-1
                      2-0
                      2-0
                      3
                      3
                      4 KORNYA TAMAS SALONTA
                      0-2
                      1-2
                      1-2
                      2-0
                      2-0
                      2
                      4
                      5 MOLDOVAN ANDREI ORADEA
                      0-2
                      0-2
                      0-2
                      0-2
                      2-0
                      1
                      6 DINESCU DAN ORADEA
                      0-2
                      0-2
                      0-2
                      0-2
                      0-2
                      0
                      Grupe superioare FORESTA#230

                      Gr.superioara nr. 1
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      V
                      Loc
                      1 LAHTINEN JORMA FINLANDA
                      3-0
                      3-0
                      2
                      1
                      2 MERAI JANOS ORADEA
                      0-3
                      3-0
                      1
                      2
                      3 CAVASDAN DORU ORADEA
                      0-3
                      0-3
                      0
                      4
                      Gr.superioara nr. 2
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      V
                      Loc
                      1 TIC IOAN ORADEA
                      3-0
                      3-0
                      2
                      1
                      2 SIMU MARIUS ORADEA
                      0-3
                      1-3
                      0
                      3 CURPAS IOAN ORADEA
                      0-3
                      3-1
                      1
                      2
                      4
                      Gr.superioara nr. 3
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      V
                      Loc
                      1 CRACIUN CALIN ORADEA
                      3-2
                      3-1
                      2
                      1
                      2 HALASZ PETER ORADEA
                      2-3
                      3-1
                      1
                      2
                      3 KORNYA TAMAS SALONTA
                      1-3
                      1-3
                      0
                      4
                      Gr.superioara nr. 4
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      V
                      Loc
                      1 SAVU CRISTIAN ORADEA
                      3-1
                      3-2
                      2
                      2
                      2 BIRTALAN LASZLO ORADEA
                      1-3
                      2-3
                      0
                      3 COSTEA CONSTANTIN ORADEA
                      2-3
                      3-2
                      1
                      1
                      4
                      Gr.superioara nr. 5
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      V
                      Loc
                      1 VAIDA SORIN ORADEA
                      3-2
                      3-1
                      2
                      1
                      2 GERGELY ANTON ORADEA
                      2-3
                      3-2
                      1
                      2
                      3 TANC FLORIN ORADEA
                      1-3
                      2-3
                      0
                      4
                      Gr.superioara nr. 6
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      V
                      Loc
                      1 COTCA DACIAN ORADEA
                      3-1
                      3-0
                      2
                      1
                      2 SZALAY LIVIU ORADEA
                      1-3
                      3-1
                      1
                      2
                      3 ANTAL CORNEL ORADEA
                      0-3
                      1-3
                      0
                      4
                      Gr.superioara nr. 7
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      V
                      Loc
                      1 PARUS LILIAN ORADEA
                      3-0
                      3-0
                      2
                      1
                      2 BALOGH ATTILA ORADEA
                      0-3
                      3-1
                      1
                      2
                      3 CATUNEANU GEORGE ORADEA
                      0-3
                      1-3
                      0
                      4
                      Gr.superioara nr. 8
                      Nume si prenume Localitate
                      1
                      2
                      3
                      4
                      V
                      Loc
                      1 SABADAS DINU ORADEA
                      3-2
                      3-2
                      2
                      1
                      2 CODAU VLAD ORADEA
                      2-3
                      3-1
                      1
                      2
                      3 BONDAR OCTAVIAN ORADEA
                      2-3
                      1-3
                      0
                      4
                      Eliminatorii FORESTA#230
                      1. Lahtinen Jorma
                      -------------------- Lahtinen Jorma 3-
                      16. Curpas Ioan
                      ---------------------------------------- Lahtinen Jorma 3-0
                      9. Szalay Liviu
                      -------------------- Sabadas Dinu 3-1
                      8. Sabadas Dinu
                      ------------------------------------------------------------ Lahtinen Jorma 3-0
                      5. Vaida Sorin
                      -------------------- Vaida Sorin 3-2
                      12. Halasz Peter
                      ---------------------------------------- Balogh Attila 3-1
                      13. Balogh Attila
                      -------------------- Balogh Attila 3-1
                      4. Costea Constantin

                      . -------------------------------------------------------------------------------- Lahtinen Jorma 3-0

                      3. Craciun Calin
                      -------------------- Savu Cristian 3-2
                      14. Savu Cristian
                      ---------------------------------------- Savu Cristian 3-0
                      11. Codau Vlad
                      -------------------- Cotca Dacian 3-1
                      6. Cotca Dacian
                      ------------------------------------------------------------ Gergely Anton 3-1
                      7. Parus Lilian
                      -------------------- Parus Lilian 3-0
                      10. Merai Janos
                      ---------------------------------------- Gergely Anton 3-0
                      15. Gergely Anton
                      -------------------- Gergely Anton 3-2
                      2. Tic Ioan


                      Finala mica - FORESTA#230

                      Balogh Attila
                      -------------------- Savu Cristian 3-1
                      Savu Cristian

                      Clasament FORESTA#230

                      1. Lahtinen Jorma - Finlanda
                      2. Gergely Anton - Oradea
                      3 -- 4
                      Savu Cristian - Oradea
                      Balogh Attila - Oradea
                      5 -- 8
                      Sabadas Dinu - Oradea
                      Parus Lilian - Oradea
                      Cotca Dacian - Oradea
                      Vaida Sorin - Oradea
                      9 -- 16
                      Curpas Ioan - Oradea
                      Tic Ioan - Oradea
                      Craciun Calin - Oradea
                      Costea Constantin - Oradea
                      Szalay Liviu - Oradea
                      Merai Janos - Oradea
                      Codau Vlad - Oradea
                      Halasz Peter - Oradea
                      17 -- 24 0v gr.sup.
                      Bondar Octavian - Oradea
                      Tanc Florin - Oradea
                      Birtalan Laszlo - Oradea
                      Kornya Tamas - Salonta
                      Catuneanu George - Oradea
                      Cavasdan Doru - Oradea
                      Simu Marius - Oradea
                      Antal Cornel - Oradea
                      25 -- 29 2v gr.inf.
                      Kornya Adam - Salonta
                      Sabau Liviu - Oradea
                      Maxim Alexandru - Oradea
                      Culda Andrei - Oradea
                      Tutos Csaba - Oradea
                      30 -- 34 1v gr.inf.
                      Papp Attila - Salonta
                      Guias Cristian - Oradea
                      Presecan Doru - Oradea
                      Varkonyi Amalia - Oradea
                      Moldovan Andrei - Oradea
                      35 -- 38 0v gr.inf.
                      Seica Gheorghe - Oradea
                      Boitos Rodica - Oradea
                      Pop Florin - Oradea
                      Dinescu Dan - Oradea

                      FINALA LIVE:




                      Ultima editare de King Pong Oradea; 13.iul.2019, 00:17.
                      Club King Pong Oradea
                      www.kingpong.ro
                      0359 181 232

                      Comentariu


                      • Buna seara!



                        Inscrieri FORESTA#231 - on 2019. 07. 19. at 22:23:56

                        1. Tailbot Francois, Oradea, 610 - 41,5 - E
                        2. Gergely Anton, Oradea, 799 - 40,9 - E
                        3. Parus Lilian, Oradea, 618 - 40,5 - E
                        4. Craciun Calin, Oradea, 189 - 40,1 - E
                        5. Tic Ioan, Oradea, 41 - 36,42 - E
                        6. Balogh Attila, Oradea, 152 - 33,11 - E
                        7. Codau Vlad, Oradea, 520 - 32,77 - O
                        8. Vaida Sorin, Oradea, 55 - 31,73 - OW
                        9. Sabadas Dinu, Oradea, 564 - 30,7 - O
                        10. Popa Octavian, Oradea, 703 - 29,85 - O
                        11. Szalay Liviu, Oradea, 114 - 28,9 - O
                        12. Fabian Wilhelm, Oradea, 931 - 26,5 - OW
                        13. Curpas Ioan, Oradea, 133 - 25,32 - OW
                        14. Tanc Florin, Oradea, 343 - 24,33 - O
                        15. Birtalan Laszlo, Oradea, 213 - 24,13 - OW
                        16. Lup Silviu, Oradea, 1108 - 19,8 - A
                        17. Catuneanu George, Oradea, 1195 - 19,5 - A
                        18. Halasz Peter, Oradea, 660 - 18,23 - A
                        19. Sabau Liviu, Oradea, 1344 - 16,7 - A
                        20. Cheregi Nelu, Oradea, 1001 - 16,65 - A
                        21. Costea Constantin, Oradea, 1236 - 16,25 - A
                        22. Toma Cristian, Oradea, 2111 - 15,1 - A
                        23. Ratiu Adrian, Oradea, 1424 - 9,6 - I
                        24. Guias Cristian, Oradea, 1534 - 9,6 - I
                        25. Presecan Doru, Oradea, 1422 - 9,3 - I
                        26. Culda Andrei, Oradea, 1489 - 8,35 - I
                        27. Varkonyi Amalia, Oradea, 1570 - 8,35 - IF
                        28. Seica Gheorghe, Oradea, 1275 - 7,03 - I
                        29. Dinescu Dan, Oradea, 1545 - 5,9 - I
                        30. Moldovan Andrei, Oradea, 1597 - 4 - I
                        31. Simu Marius, Oradea, 1418 - 0 - A
                        32. Antal Cornel, Oradea, 1467 - 0 - A
                        33. Tascianu Cristian, Oradea, 1843 - 0 - O
                        34. Andre Andrea, Oradea, 1943 - 0 - AF

                        Grupe inferioare FORESTA#231

                        Gr.inferioara nr. 1
                        Nume si prenume Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        5
                        6
                        V
                        Loc
                        1 GERGELY ANTON ORADEA
                        2-1
                        2-1
                        2-0
                        2-1
                        4
                        1
                        2 HALASZ PETER ORADEA
                        1-2
                        0-2
                        0-2
                        1-2
                        0
                        3 ANTAL CORNEL ORADEA
                        1-2
                        2-0
                        0-2
                        0-2
                        1
                        4
                        4 POPA OCTAVIAN ORADEA
                        0-2
                        2-0
                        2-0
                        2-0
                        3
                        2
                        5 RATIU ADRIAN ORADEA
                        1-2
                        2-1
                        2-0
                        0-2
                        2
                        3
                        6
                        Gr.inferioara nr. 2
                        Nume si prenume Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        5
                        6
                        V
                        Loc
                        1 TIC IOAN ORADEA
                        0-2
                        2-1
                        2-1
                        2-0
                        3
                        1
                        2 BIRTALAN LASZLO ORADEA
                        2-0
                        1-2
                        0-2
                        2-0
                        2
                        4
                        3 TANC FLORIN ORADEA
                        1-2
                        2-1
                        1-2
                        2-0
                        2
                        3
                        4 CRACIUN CALIN ORADEA
                        1-2
                        2-0
                        2-1
                        2-0
                        3
                        2
                        5 GUIAS CRISTIAN ORADEA
                        0-2
                        0-2
                        0-2
                        0-2
                        0
                        6
                        Gr.inferioara nr. 3
                        Nume si prenume Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        5
                        6
                        V
                        Loc
                        1 BALOGH ATTILA ORADEA
                        2-0
                        2-0
                        2-1
                        2-0
                        2-0
                        5
                        1
                        2 SZALAY LIVIU ORADEA
                        0-2
                        2-0
                        2-0
                        2-0
                        2-0
                        4
                        2
                        3 COSTEA CONSTANTIN ORADEA
                        0-2
                        0-2
                        0-2
                        2-0
                        1-2
                        1
                        4 CHEREGI NELU ORADEA
                        1-2
                        0-2
                        2-0
                        2-0
                        0-2
                        2
                        4
                        5 MOLDOVAN ANDREI ORADEA
                        0-2
                        0-2
                        0-2
                        0-2
                        0-2
                        0
                        6 TOMA CRISTIAN ORADEA
                        0-2
                        0-2
                        2-1
                        2-0
                        2-0
                        3
                        3
                        Gr.inferioara nr. 4
                        Nume si prenume Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        5
                        6
                        V
                        Loc
                        1 TAILBOT FRANCOIS ORADEA
                        2-1
                        2-0
                        2-0
                        2-1
                        2-0
                        5
                        1
                        2 SIMU MARIUS ORADEA
                        1-2
                        2-0
                        2-0
                        2-0
                        2-0
                        4
                        2
                        3 LUP SILVIU ORADEA
                        0-2
                        0-2
                        2-0
                        2-0
                        2-0
                        3
                        3
                        4 CATUNEANU GEORGE ORADEA
                        0-2
                        0-2
                        0-2
                        2-1
                        2-0
                        2
                        4
                        5 PRESECAN DORU ORADEA
                        1-2
                        0-2
                        0-2
                        1-2
                        2-1
                        1
                        6 DINESCU DAN ORADEA
                        0-2
                        0-2
                        0-2
                        0-2
                        1-2
                        0
                        Gr.inferioara nr. 5
                        Nume si prenume Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        5
                        6
                        V
                        Loc
                        1 VAIDA SORIN ORADEA
                        0-2
                        0-2
                        1-2
                        2-0
                        2-0
                        2
                        4
                        2 CODAU VLAD ORADEA
                        2-0
                        0-2
                        2-0
                        2-0
                        2-0
                        4
                        1
                        3 CURPAS IOAN ORADEA
                        2-0
                        2-0
                        0-2
                        2-0
                        2-1
                        4
                        3
                        4 TASCIANU CRISTIAN ORADEA
                        2-1
                        0-2
                        2-0
                        2-0
                        2-0
                        4
                        2
                        5 SEICA GHEORGHE ORADEA
                        0-2
                        0-2
                        0-2
                        0-2
                        0-2
                        0
                        6 FABIAN WILHELM ORADEA
                        0-2
                        0-2
                        1-2
                        0-2
                        2-0
                        1
                        Gr.inferioara nr. 6
                        Nume si prenume Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        5
                        6
                        V
                        Loc
                        1 PARUS LILIAN ORADEA
                        2-1
                        2-0
                        2-0
                        2-0
                        2-0
                        5
                        1
                        2 SABADAS DINU ORADEA
                        1-2
                        1-2
                        1-2
                        2-0
                        2-0
                        2
                        4
                        3 SABAU LIVIU ORADEA
                        0-2
                        2-1
                        2-1
                        2-0
                        0-2
                        3
                        2
                        4 CULDA ANDREI ORADEA
                        0-2
                        2-1
                        1-2
                        2-0
                        2-0
                        3
                        3
                        5 ANDRE ANDREA ORADEA
                        0-2
                        0-2
                        0-2
                        0-2
                        2-0
                        1
                        6 VARKONYI AMALIA ORADEA
                        0-2
                        0-2
                        2-0
                        0-2
                        0-2
                        1
                        Grupe superioare FORESTA#231

                        Gr.superioara nr. 1
                        Nume si prenume Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        V
                        Loc
                        1 GERGELY ANTON ORADEA
                        3-0
                        3-0
                        2
                        1
                        2 LUP SILVIU ORADEA
                        0-3
                        3-1
                        1
                        2
                        3 CURPAS IOAN ORADEA
                        0-3
                        1-3
                        0
                        4
                        Gr.superioara nr. 2
                        Nume si prenume Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        V
                        Loc
                        1 TIC IOAN ORADEA
                        3-0
                        3-0
                        2
                        1
                        2 TOMA CRISTIAN ORADEA
                        0-3
                        3-1
                        1
                        3 CULDA ANDREI ORADEA
                        0-3
                        1-3
                        0
                        2
                        4
                        Gr.superioara nr. 3
                        Nume si prenume Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        V
                        Loc
                        1 BALOGH ATTILA ORADEA
                        1-3
                        3-1
                        1
                        2
                        2 TANC FLORIN ORADEA
                        3-1
                        3-2
                        2
                        1
                        3 SABADAS DINU ORADEA
                        1-3
                        2-3
                        0
                        4
                        Gr.superioara nr. 4
                        Nume si prenume Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        V
                        Loc
                        1 TAILBOT FRANCOIS ORADEA
                        3-1
                        0-3
                        1
                        2
                        2 RATIU ADRIAN ORADEA
                        1-3
                        0-3
                        0
                        3 VAIDA SORIN ORADEA
                        3-0
                        3-0
                        2
                        1
                        4
                        Gr.superioara nr. 5
                        Nume si prenume Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        V
                        Loc
                        1 CODAU VLAD ORADEA
                        3-0
                        3-0
                        2
                        1
                        2 POPA OCTAVIAN ORADEA
                        0-3
                        3-2
                        1
                        2
                        3 CATUNEANU GEORGE ORADEA
                        0-3
                        2-3
                        0
                        4
                        Gr.superioara nr. 6
                        Nume si prenume Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        V
                        Loc
                        1 PARUS LILIAN ORADEA
                        3-0
                        3-1
                        2
                        1
                        2 CRACIUN CALIN ORADEA
                        0-3
                        3-1
                        1
                        2
                        3 CHEREGI NELU ORADEA
                        1-3
                        1-3
                        0
                        4
                        Gr.superioara nr. 7
                        Nume si prenume Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        V
                        Loc
                        1 SABAU LIVIU ORADEA
                        0-3
                        0-3
                        0
                        2 SZALAY LIVIU ORADEA
                        3-0
                        3-0
                        2
                        1
                        3 BIRTALAN LASZLO ORADEA
                        3-0
                        0-3
                        1
                        2
                        4
                        Gr.superioara nr. 8
                        Nume si prenume Localitate
                        1
                        2
                        3
                        4
                        V
                        Loc
                        1 TASCIANU CRISTIAN ORADEA
                        3-0
                        3-0
                        2
                        1
                        2 SIMU MARIUS ORADEA
                        0-3
                        3-0
                        1
                        2
                        3 ANTAL CORNEL ORADEA
                        0-3
                        0-3
                        0
                        4
                        Eliminatorii FORESTA#231
                        1. Gergely Anton
                        -------------------- Gergely Anton 3-0
                        16. Craciun Calin
                        ---------------------------------------- Gergely Anton 3-0
                        9. Balogh Attila
                        -------------------- Balogh Attila 3-2
                        8. Tascianu Cristian
                        ------------------------------------------------------------ Gergely Anton 3-2
                        5. Codau Vlad
                        -------------------- Codau Vlad 3-0
                        12. Culda Andrei
                        ---------------------------------------- Codau Vlad 3-2
                        13. Birtalan Laszlo
                        -------------------- Vaida Sorin 3-2
                        4. Vaida Sorin

                        . -------------------------------------------------------------------------------- Gergely Anton 3-1

                        3. Tanc Florin
                        -------------------- Tailbot Francois 3-2
                        14. Tailbot Francois
                        ---------------------------------------- Parus Lilian 3-2
                        11. Popa Octavian
                        -------------------- Parus Lilian 3-0
                        6. Parus Lilian
                        ------------------------------------------------------------ Parus Lilian 3-0
                        7. Szalay Liviu
                        -------------------- Szalay Liviu 3-1
                        10. Lup Silviu
                        ---------------------------------------- Tic Ioan 3-0
                        15. Simu Marius
                        -------------------- Tic Ioan 3-0
                        2. Tic Ioan


                        Finala mica - FORESTA#231

                        Codau Vlad
                        -------------------- Tic Ioan 3--
                        Tic Ioan

                        Clasament FORESTA#231

                        1. Gergely Anton - Oradea
                        2. Parus Lilian - Oradea
                        3 -- 4
                        Tic Ioan - Oradea
                        Codau Vlad - Oradea
                        5 -- 8
                        Balogh Attila - Oradea
                        Tailbot Francois - Oradea
                        Szalay Liviu - Oradea
                        Vaida Sorin - Oradea
                        9 -- 16
                        Craciun Calin - Oradea
                        Popa Octavian - Oradea
                        Simu Marius - Oradea
                        Culda Andrei - Oradea
                        Tascianu Cristian - Oradea
                        Tanc Florin - Oradea
                        Lup Silviu - Oradea
                        Birtalan Laszlo - Oradea
                        17 -- 1v gr.sup.
                        Toma Cristian - Oradea
                        18 -- 24 0v gr.sup.
                        Sabadas Dinu - Oradea
                        Curpas Ioan - Oradea
                        Sabau Liviu - Oradea
                        Cheregi Nelu - Oradea
                        Ratiu Adrian - Oradea
                        Antal Cornel - Oradea
                        Catuneanu George - Oradea
                        25 -- 29 1v gr.inf.
                        Fabian Wilhelm - Oradea
                        Costea Constantin - Oradea
                        Presecan Doru - Oradea
                        Varkonyi Amalia - Oradea
                        Andre Andrea - Oradea
                        30 -- 34 0v gr.inf.
                        Halasz Peter - Oradea
                        Guias Cristian - Oradea
                        Seica Gheorghe - Oradea
                        Moldovan Andrei - Oradea
                        Dinescu Dan - Oradea


                        FINALA LIVE:



                        FINALA YOUTUBE:

                        Ultima editare de King Pong Oradea; 23.iul.2019, 20:57.
                        Club King Pong Oradea
                        www.kingpong.ro
                        0359 181 232

                        Comentariu


                        • Buna seara!



                          Inscrieri FORESTA#232 - on 2019. 07. 25. at 22:50:23

                          1. Tailbot Francois, Oradea, 610 - 41,5 - E
                          2. Gergely Anton, Oradea, 799 - 40,9 - E
                          3. Savu Cristian, Oradea, 34 - 38,5 - E
                          4. Tic Ioan, Oradea, 41 - 36,42 - E
                          5. Bondar Octavian, Oradea, 918 - 33,4 - E
                          6. Balogh Attila, Oradea, 152 - 33,11 - E
                          7. Vaida Sorin, Oradea, 55 - 31,73 - OW
                          8. Cotca Dacian, Oradea, 530 - 29,63 - O
                          9. Szalay Liviu, Oradea, 114 - 28,9 - O
                          10. Fabian Wilhelm, Oradea, 931 - 26,5 - OW
                          11. Birtalan Laszlo, Oradea, 213 - 24,13 - OW
                          12. Lup Silviu, Oradea, 1108 - 19,8 - A
                          13. Catuneanu George, Oradea, 1195 - 19,5 - A
                          14. Halasz Peter, Oradea, 660 - 18,23 - A
                          15. Cavasdan Doru, Oradea, 1161 - 18 - A
                          16. Sabau Liviu, Oradea, 1344 - 16,7 - A
                          17. Costea Constantin, Oradea, 1236 - 16,25 - A
                          18. Sas Tibor, Oradea, 1234 - 15,8 - A
                          19. Pop Gabriel, Oradea, 764 - 11,67 - A
                          20. Ratiu Adrian, Oradea, 1424 - 9,6 - I
                          21. Guias Cristian, Oradea, 1534 - 9,6 - I
                          22. Presecan Doru, Oradea, 1422 - 9,3 - I
                          23. Varkonyi Amalia, Oradea, 1570 - 8,35 - IF
                          24. Maghiar Alin, Oradea, 1667 - 7,15 - I
                          25. Seica Gheorghe, Oradea, 1275 - 7,03 - I
                          26. Dinescu Dan, Oradea, 1545 - 5,9 - I
                          27. Moldovan Andrei, Oradea, 1597 - 4 - I
                          28. Antal Cornel, Oradea, 1467 - 0 - A
                          29. Pop Florin, Oradea, 2469 - 0 - A

                          Grupe inferioare FORESTA#232

                          Gr.inferioara nr. 1
                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          5
                          6
                          V
                          Loc
                          1 GERGELY ANTON ORADEA
                          3-0
                          3-1
                          3-0
                          3-0
                          4
                          1
                          2 COSTEA CONSTANTIN ORADEA
                          0-3
                          3-2
                          3-1
                          3-0
                          3
                          2
                          3 LUP SILVIU ORADEA
                          1-3
                          2-3
                          3-1
                          3-2
                          2
                          3
                          4 SEICA GHEORGHE ORADEA
                          0-3
                          1-3
                          1-3
                          0-3
                          0
                          5 MAGHIAR ALIN ORADEA
                          0-3
                          0-3
                          2-3
                          3-0
                          1
                          4
                          6
                          Gr.inferioara nr. 2
                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          5
                          6
                          V
                          Loc
                          1 TIC IOAN ORADEA
                          3-0
                          3-1
                          3-0
                          3-0
                          4
                          1
                          2 ANTAL CORNEL ORADEA
                          0-3
                          1-3
                          3-0
                          3-0
                          2
                          3
                          3 CAVASDAN DORU ORADEA
                          1-3
                          3-1
                          3-0
                          3-1
                          3
                          2
                          4 PRESECAN DORU ORADEA
                          0-3
                          0-3
                          0-3
                          3-1
                          1
                          4
                          5 VARKONYI AMALIA ORADEA
                          0-3
                          0-3
                          1-3
                          1-3
                          0
                          6
                          Gr.inferioara nr. 3
                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          5
                          6
                          V
                          Loc
                          1 BALOGH ATTILA ORADEA
                          3-0
                          3-0
                          3-0
                          3-0
                          4
                          1
                          2 HALASZ PETER ORADEA
                          0-3
                          3-0
                          3-1
                          3-0
                          3
                          2
                          3 SABAU LIVIU ORADEA
                          0-3
                          0-3
                          3-0
                          3-1
                          2
                          3
                          4 MOLDOVAN ANDREI ORADEA
                          0-3
                          1-3
                          0-3
                          1-3
                          0
                          5 POP FLORIN ORADEA
                          0-3
                          0-3
                          1-3
                          3-1
                          1
                          4
                          6
                          Gr.inferioara nr. 4
                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          5
                          6
                          V
                          Loc
                          1 SAVU CRISTIAN ORADEA
                          3-0
                          3-1
                          3-0
                          3-1
                          4
                          1
                          2 BIRTALAN LASZLO ORADEA
                          0-3
                          3-0
                          3-1
                          3-0
                          3
                          2
                          3 POP GABRIEL ORADEA
                          1-3
                          0-3
                          3-1
                          3-0
                          2
                          3
                          4 GUIAS CRISTIAN ORADEA
                          0-3
                          1-3
                          1-3
                          3-2
                          1
                          4
                          5 DINESCU DAN ORADEA
                          1-3
                          0-3
                          0-3
                          2-3
                          0
                          6
                          Gr.inferioara nr. 5
                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          5
                          6
                          V
                          Loc
                          1 TAILBOT FRANCOIS ORADEA
                          3-1
                          2-3
                          3-0
                          3-1
                          3
                          1
                          2 SZALAY LIVIU ORADEA
                          1-3
                          3-1
                          3-0
                          3-1
                          3
                          2
                          3 BONDAR OCTAVIAN ORADEA
                          3-2
                          1-3
                          3-1
                          3-1
                          3
                          3
                          4 RATIU ADRIAN ORADEA
                          0-3
                          0-3
                          1-3
                          3-0
                          1
                          4
                          5 FABIAN WILHELM ORADEA
                          1-3
                          1-3
                          1-3
                          0-3
                          0
                          6
                          Gr.inferioara nr. 6
                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          5
                          6
                          V
                          Loc
                          1 VAIDA SORIN ORADEA
                          3-0
                          3-0
                          3-0
                          3
                          1
                          2 COTCA DACIAN ORADEA
                          0-3
                          3-1
                          3-2
                          2
                          2
                          3 CATUNEANU GEORGE ORADEA
                          0-3
                          1-3
                          3-2
                          1
                          3
                          4 SAS TIBOR ORADEA
                          0-3
                          2-3
                          2-3
                          0
                          4
                          5
                          6
                          Grupe superioare FORESTA#232

                          Gr.superioara nr. 1
                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          V
                          Loc
                          1 GERGELY ANTON ORADEA
                          3-0
                          3-0
                          2
                          1
                          2 POP GABRIEL ORADEA
                          0-3
                          0-3
                          0
                          3 BONDAR OCTAVIAN ORADEA
                          0-3
                          3-0
                          1
                          2
                          4
                          Gr.superioara nr. 2
                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          V
                          Loc
                          1 TIC IOAN ORADEA
                          3-0
                          3-0
                          2
                          1
                          2 SABAU LIVIU ORADEA
                          0-3
                          0-3
                          0
                          3 CATUNEANU GEORGE ORADEA
                          0-3
                          3-0
                          1
                          2
                          4
                          Gr.superioara nr. 3
                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          V
                          Loc
                          1 BALOGH ATTILA ORADEA
                          3-0
                          3-1
                          2
                          1
                          2 ANTAL CORNEL ORADEA
                          0-3
                          1-3
                          0
                          3 SAS TIBOR ORADEA
                          1-3
                          3-1
                          1
                          2
                          4
                          Gr.superioara nr. 4
                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          V
                          Loc
                          1 SAVU CRISTIAN ORADEA
                          3-0
                          3-0
                          2
                          1
                          2 LUP SILVIU ORADEA
                          0-3
                          3-0
                          1
                          2
                          3 RATIU ADRIAN ORADEA
                          0-3
                          0-3
                          0
                          4
                          Gr.superioara nr. 5
                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          V
                          Loc
                          1 TAILBOT FRANCOIS ORADEA
                          3-2
                          3-1
                          2
                          1
                          2 COSTEA CONSTANTIN ORADEA
                          2-3
                          3-0
                          1
                          2
                          3 GUIAS CRISTIAN ORADEA
                          1-3
                          0-3
                          0
                          4
                          Gr.superioara nr. 6
                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          V
                          Loc
                          1 VAIDA SORIN ORADEA
                          3-0
                          3-0
                          2
                          1
                          2 CAVASDAN DORU ORADEA
                          0-3
                          3-0
                          1
                          2
                          3 POP FLORIN ORADEA
                          0-3
                          0-3
                          0
                          4
                          Gr.superioara nr. 7
                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          V
                          Loc
                          1 COTCA DACIAN ORADEA
                          3-1
                          3-0
                          2
                          1
                          2 HALASZ PETER ORADEA
                          1-3
                          3-0
                          1
                          2
                          3 PRESECAN DORU ORADEA
                          0-3
                          0-3
                          0
                          4
                          Gr.superioara nr. 8
                          Nume si prenume Localitate
                          1
                          2
                          3
                          4
                          V
                          Loc
                          1 SZALAY LIVIU ORADEA
                          3-2
                          3-0
                          2
                          1
                          2 BIRTALAN LASZLO ORADEA
                          2-3
                          3-0
                          1
                          2
                          3 MAGHIAR ALIN ORADEA
                          0-3
                          0-3
                          0
                          4
                          Eliminatorii FORESTA#232
                          1. Gergely Anton
                          -------------------- Gergely Anton 3-1
                          16. Halasz Peter
                          ---------------------------------------- Gergely Anton 3-0
                          9. Catuneanu George
                          -------------------- Szalay Liviu 3-0
                          8. Szalay Liviu
                          ------------------------------------------------------------ Savu Cristian 3-1
                          5. Tailbot Francois
                          -------------------- Tailbot Francois 3-0
                          12. Sas Tibor
                          ---------------------------------------- Savu Cristian 3-2
                          13. Cavasdan Doru
                          -------------------- Savu Cristian 3-0
                          4. Savu Cristian

                          . -------------------------------------------------------------------------------- Savu Cristian 3-0

                          3. Balogh Attila
                          -------------------- Balogh Attila 3-0
                          14. Lup Silviu
                          ---------------------------------------- Vaida Sorin 3-1
                          11. Birtalan Laszlo
                          -------------------- Vaida Sorin 3-0
                          6. Vaida Sorin
                          ------------------------------------------------------------ Bondar Octavian 3-2
                          7. Cotca Dacian
                          -------------------- Bondar Octavian 3-2
                          10. Bondar Octavian
                          ---------------------------------------- Bondar Octavian 3-2
                          15. Costea Constantin
                          -------------------- Tic Ioan 3-0
                          2. Tic Ioan


                          Finala mica - FORESTA#232

                          Gergely Anton
                          -------------------- Gergely Anton 3-
                          Vaida Sorin

                          Clasament FORESTA#232

                          1. Savu Cristian - Oradea
                          2. Bondar Octavian - Oradea
                          3 -- 4
                          Gergely Anton - Oradea
                          Vaida Sorin - Oradea
                          5 -- 8
                          Tailbot Francois - Oradea
                          Tic Ioan - Oradea
                          Szalay Liviu - Oradea
                          Balogh Attila - Oradea
                          9 -- 16
                          Cavasdan Doru - Oradea
                          Cotca Dacian - Oradea
                          Halasz Peter - Oradea
                          Birtalan Laszlo - Oradea
                          Sas Tibor - Oradea
                          Costea Constantin - Oradea
                          Catuneanu George - Oradea
                          Lup Silviu - Oradea
                          17 -- 24 0v gr.sup.
                          Sabau Liviu - Oradea
                          Pop Gabriel - Oradea
                          Ratiu Adrian - Oradea
                          Guias Cristian - Oradea
                          Presecan Doru - Oradea
                          Maghiar Alin - Oradea
                          Antal Cornel - Oradea
                          Pop Florin - Oradea
                          25 -- 29 0v gr.inf.
                          Fabian Wilhelm - Oradea
                          Varkonyi Amalia - Oradea
                          Seica Gheorghe - Oradea
                          Moldovan Andrei - Oradea
                          Dinescu Dan - Oradea


                          FINALA LIVE:





                          Ultima editare de King Pong Oradea; 26.iul.2019, 00:13.
                          Club King Pong Oradea
                          www.kingpong.ro
                          0359 181 232

                          Comentariu


                          • Buna seara!



                            Inscrieri FORESTA#233 I+A - on 2019. 08. 03. at 0:32:41

                            1. Maxim Alexandru, Oradea, 1079 - 17,65 - A
                            2. Varkonyi Amalia, Oradea, 1340 - 17 - AF
                            3. Cioflan Ioan, Oradea, 1834 - 16,7 - A
                            4. Cheregi Nelu, Oradea, 1012 - 16,65 - A
                            5. Costea Constantin, Oradea, 1200 - 16,25 - A
                            6. Pop Gabriel, Oradea, 992 - 12,57 - A
                            7. Ratiu Adrian, Oradea, 1361 - 9,6 - I
                            8. Kovacs Levente, Oradea, 2134 - 8,7 - I
                            9. Culda Andrei, Oradea, 1430 - 8,35 - I
                            10. Guias Cristian, Oradea, 1400 - 7,8 - I
                            11. Dinescu Dan, Oradea, 1564 - 6,6 - I
                            12. Rus Nicolae, Oradea, 1335 - 6,4 - I
                            13. Seica Gheorghe, Oradea, 1351 - 6,35 - I
                            14. Moldovan Andrei, Oradea, 1536 - 6 - I
                            15. Boitos Rodica, Oradea, 1916 - 4,5 - IF
                            16. Simu Marius, Oradea, 1408 - 0
                            17. Andre Andrea, Oradea, 1760 - 0 - F

                            Inscrieri FORESTA#233 O+E - on 2019. 08. 03. at 0:32:53

                            1. Gergely Anton, Oradea, 853 - 40,9 - E
                            2. Parus Lilian, Oradea, 638 - 40,5 - E
                            3. Craciun Calin, Oradea, 221 - 37,98 - E
                            4. Tic Ioan, Oradea, 33 - 36,35 - E
                            5. Balogh Attila, Oradea, 103 - 33,77 - E
                            6. Bondar Octavian, Oradea, 944 - 33,4 - E
                            7. Vaida Sorin, Oradea, 51 - 31,89 - OW
                            8. Jurje Alex Doru, Almasu Mare, 966 - 31,55 - O
                            9. Codau Vlad, Oradea, 451 - 31,53 - O
                            10. Birtalan Robert, Oradea, 401 - 31,18 - O
                            11. Sabadas Dinu, Oradea, 671 - 29,65 - O
                            12. Merai Janos, Oradea, 979 - 29,4 - O
                            13. Curpas Ioan, Oradea, 144 - 24,73 - OW
                            14. Lup Silviu, Oradea, 928 - 23,5 - O
                            15. Cavasdan Doru, Oradea, 974 - 23,5 - O
                            16. Tanc Florin, Oradea, 328 - 22,76 - O
                            17. Halasz Peter, Oradea, 581 - 19,6 - A
                            18. Sabau Liviu, Oradea, 1315 - 16,7 - A
                            19. Sas Tibor, Oradea, 1403 - 14,6 - A
                            20. Tascianu Cristian, Oradea, 1892 - 0 - O

                            Grupe inferioare FORESTA#233 I+A

                            Gr.inferioara nr. 1
                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            5
                            6
                            V
                            Loc
                            1 MAXIM ALEXANDRU ORADEA
                            3-2
                            3-2
                            3-0
                            3-0
                            4
                            1
                            2 POP GABRIEL ORADEA
                            2-3
                            2-3
                            3-0
                            3-1
                            2
                            3
                            3 CULDA ANDREI ORADEA
                            2-3
                            3-2
                            3-1
                            3-0
                            3
                            2
                            4 RUS NICOLAE ORADEA
                            0-3
                            0-3
                            1-3
                            0-3
                            0
                            5 ANDRE ANDREA ORADEA
                            0-3
                            1-3
                            0-3
                            3-0
                            1
                            4
                            6
                            Gr.inferioara nr. 2
                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            5
                            6
                            V
                            Loc
                            1 VARKONYI AMALIA ORADEA
                            0-3
                            3-2
                            3-1
                            3-1
                            1-3
                            3
                            3
                            2 COSTEA CONSTANTIN ORADEA
                            3-0
                            3-0
                            3-0
                            3-0
                            3-0
                            5
                            1
                            3 RATIU ADRIAN ORADEA
                            2-3
                            0-3
                            3-1
                            3-0
                            0-3
                            2
                            4
                            4 GUIAS CRISTIAN ORADEA
                            1-3
                            0-3
                            1-3
                            3-1
                            0-3
                            1
                            5 SEICA GHEORGHE ORADEA
                            1-3
                            0-3
                            0-3
                            1-3
                            0-3
                            0
                            6 SIMU MARIUS ORADEA
                            3-1
                            0-3
                            3-0
                            3-0
                            3-0
                            4
                            2
                            Gr.inferioara nr. 3
                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            5
                            6
                            V
                            Loc
                            1 CIOFLAN IOAN ORADEA
                            3-1
                            3-1
                            3-0
                            3-1
                            3-0
                            5
                            1
                            2 CHEREGI NELU ORADEA
                            1-3
                            3-1
                            3-0
                            3-1
                            3-1
                            4
                            2
                            3 KOVACS LEVENTE ORADEA
                            1-3
                            1-3
                            3-2
                            3-1
                            3-0
                            3
                            3
                            4 DINESCU DAN ORADEA
                            0-3
                            0-3
                            2-3
                            2-3
                            3-0
                            1
                            5 MOLDOVAN ANDREI ORADEA
                            1-3
                            1-3
                            1-3
                            3-2
                            3-1
                            2
                            4
                            6 BOITOS RODICA ORADEA
                            0-3
                            1-3
                            0-3
                            0-3
                            1-3
                            0
                            Grupe inferioare FORESTA#233 O+E

                            Gr.inferioara nr. 1
                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            5
                            6
                            V
                            Loc
                            1 GERGELY ANTON ORADEA
                            3-1
                            1-3
                            3-0
                            3-1
                            3
                            2
                            2 JURJE ALEX DORU ALMASU MARE
                            1-3
                            3-0
                            1-3
                            3-1
                            2
                            4
                            3 CODAU VLAD ORADEA
                            3-1
                            0-3
                            3-1
                            3-1
                            3
                            1
                            4 TANC FLORIN ORADEA
                            0-3
                            3-1
                            1-3
                            3-2
                            2
                            3
                            5 HALASZ PETER ORADEA
                            1-3
                            1-3
                            1-3
                            2-3
                            0
                            6
                            Gr.inferioara nr. 2
                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            5
                            6
                            V
                            Loc
                            1 PARUS LILIAN ORADEA
                            3-2
                            3-2
                            3-1
                            3-1
                            4
                            1
                            2 VAIDA SORIN ORADEA
                            2-3
                            3-1
                            3-0
                            2-3
                            2
                            2
                            3 BIRTALAN ROBERT ORADEA
                            2-3
                            1-3
                            3-2
                            3-2
                            2
                            3
                            4 CAVASDAN DORU ORADEA
                            1-3
                            0-3
                            2-3
                            3-0
                            1
                            4
                            5 SABAU LIVIU ORADEA
                            1-3
                            3-2
                            2-3
                            0-3
                            1
                            6
                            Gr.inferioara nr. 3
                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            5
                            6
                            V
                            Loc
                            1 CRACIUN CALIN ORADEA
                            3-0
                            3-1
                            3-1
                            3-1
                            4
                            1
                            2 BONDAR OCTAVIAN ORADEA
                            0-3
                            3-2
                            1-3
                            3-0
                            2
                            3
                            3 SABADAS DINU ORADEA
                            1-3
                            2-3
                            3-0
                            2-3
                            1
                            4 CURPAS IOAN ORADEA
                            1-3
                            3-1
                            0-3
                            3-0
                            2
                            2
                            5 SAS TIBOR ORADEA
                            1-3
                            0-3
                            3-2
                            0-3
                            1
                            4
                            6
                            Gr.inferioara nr. 4
                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            5
                            6
                            V
                            Loc
                            1 TIC IOAN ORADEA
                            0-3
                            3-0
                            3-0
                            3-1
                            3
                            2
                            2 BALOGH ATTILA ORADEA
                            3-0
                            3-0
                            3-0
                            3-2
                            4
                            1
                            3 MERAI JANOS ORADEA
                            0-3
                            0-3
                            3-1
                            0-3
                            1
                            4
                            4 LUP SILVIU ORADEA
                            0-3
                            0-3
                            1-3
                            0-3
                            0
                            5 TASCIANU CRISTIAN ORADEA
                            1-3
                            2-3
                            3-0
                            3-0
                            2
                            3
                            6
                            Grupe superioare FORESTA#233 I+A

                            Gr.superioara nr. 1
                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            V
                            Loc
                            1 MAXIM ALEXANDRU ORADEA
                            3-0
                            3-2
                            2
                            1
                            2 VARKONYI AMALIA ORADEA
                            0-3
                            2-3
                            0
                            3 KOVACS LEVENTE ORADEA
                            2-3
                            3-2
                            1
                            2
                            4
                            Gr.superioara nr. 2
                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            V
                            Loc
                            1 COSTEA CONSTANTIN ORADEA
                            1-3
                            3-0
                            1
                            2
                            2 POP GABRIEL ORADEA
                            3-1
                            3-0
                            2
                            1
                            3 MOLDOVAN ANDREI ORADEA
                            0-3
                            0-3
                            0
                            4
                            Gr.superioara nr. 3
                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            V
                            Loc
                            1 CIOFLAN IOAN ORADEA
                            2-3
                            3-2
                            1
                            2
                            2 CULDA ANDREI ORADEA
                            3-2
                            3-2
                            2
                            1
                            3 RATIU ADRIAN ORADEA
                            2-3
                            2-3
                            0
                            4
                            Gr.superioara nr. 4
                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            V
                            Loc
                            1 CHEREGI NELU ORADEA
                            1-3
                            3-1
                            1
                            2
                            2 SIMU MARIUS ORADEA
                            3-1
                            3-0
                            2
                            1
                            3 ANDRE ANDREA ORADEA
                            1-3
                            0-3
                            0
                            4
                            Grupe superioare FORESTA#233 O+E

                            Gr.superioara nr. 1
                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            V
                            Loc
                            1 CODAU VLAD ORADEA
                            0-3
                            3-0
                            3-2
                            2
                            2
                            2 CURPAS IOAN ORADEA
                            3-0
                            2-3
                            3-2
                            2
                            1
                            3 BIRTALAN ROBERT ORADEA
                            0-3
                            3-2
                            1-3
                            1
                            4 MERAI JANOS ORADEA
                            2-3
                            2-3
                            3-1
                            1
                            Gr.superioara nr. 2
                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            V
                            Loc
                            1 PARUS LILIAN ORADEA
                            3-1
                            3-0
                            3-2
                            3
                            1
                            2 TIC IOAN ORADEA
                            1-3
                            3-0
                            3-1
                            2
                            2
                            3 BONDAR OCTAVIAN ORADEA
                            0-3
                            0-3
                            1-3
                            0
                            4 JURJE ALEX DORU ALMASU MARE
                            2-3
                            1-3
                            3-1
                            1
                            Gr.superioara nr. 3
                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            V
                            Loc
                            1 CRACIUN CALIN ORADEA
                            1-3
                            1-3
                            3-0
                            1
                            2 GERGELY ANTON ORADEA
                            3-1
                            1-3
                            3-0
                            2
                            2
                            3 TASCIANU CRISTIAN ORADEA
                            3-1
                            3-1
                            3-0
                            3
                            1
                            4 CAVASDAN DORU ORADEA
                            0-3
                            0-3
                            0-3
                            0
                            Gr.superioara nr. 4
                            Nume si prenume Localitate
                            1
                            2
                            3
                            4
                            V
                            Loc
                            1 BALOGH ATTILA ORADEA
                            3-0
                            3-1
                            3-0
                            3
                            1
                            2 VAIDA SORIN ORADEA
                            0-3
                            3-1
                            3-2
                            2
                            2
                            3 TANC FLORIN ORADEA
                            1-3
                            1-3
                            3-2
                            1
                            4 SAS TIBOR ORADEA
                            0-3
                            2-3
                            2-3
                            0
                            Eliminatorii FORESTA#233 I+A
                            1. Maxim Alexandru
                            -------------------- Maxim Alexandru 3-2
                            8. Cioflan Ioan
                            ---------------------------------------- Maxim Alexandru 3-0
                            5. Costea Constantin
                            -------------------- Costea Constantin 3-2
                            4. Simu Marius
                            ------------------------------------------------------------ Maxim Alexandru 3-1
                            3. Culda Andrei
                            -------------------- Culda Andrei 3-1
                            6. Cheregi Nelu
                            ---------------------------------------- Culda Andrei 3-0
                            7. Kovacs Levente
                            -------------------- Pop Gabriel 3-2
                            2. Pop Gabriel

                            Finala mica - FORESTA#233 I+A

                            Costea Constantin
                            -------------------- Costea Constantin 3-1
                            Pop Gabriel

                            Eliminatorii FORESTA#233 O+E
                            1. Curpas Ioan
                            -------------------- Gergely Anton 3--
                            8. Gergely Anton
                            ---------------------------------------- Gergely Anton 3-2
                            5. Tic Ioan
                            -------------------- Balogh Attila 3-1
                            4. Balogh Attila
                            ------------------------------------------------------------ Gergely Anton 3-1
                            3. Tascianu Cristian
                            -------------------- Tascianu Cristian 3-0
                            6. Codau Vlad
                            ---------------------------------------- Parus Lilian 3-1
                            7. Vaida Sorin
                            -------------------- Parus Lilian 3-2
                            2. Parus Lilian

                            Finala mica - FORESTA#233 O+E

                            Balogh Attila
                            -------------------- Tascianu Cristian 3-1
                            Tascianu Cristian

                            Clasament FORESTA#233 I+A

                            1. Maxim Alexandru - Oradea
                            2. Culda Andrei - Oradea
                            3 -- 4
                            Costea Constantin - Oradea
                            Pop Gabriel - Oradea
                            5 -- 8
                            Cioflan Ioan - Oradea
                            Cheregi Nelu - Oradea
                            Simu Marius - Oradea
                            Kovacs Levente - Oradea
                            9 -- 12 0v gr.sup.
                            Varkonyi Amalia - Oradea
                            Ratiu Adrian - Oradea
                            Moldovan Andrei - Oradea
                            Andre Andrea - Oradea
                            13 -- 14 1v gr.inf.
                            Guias Cristian - Oradea
                            Dinescu Dan - Oradea
                            15 -- 17 0v gr.inf.
                            Rus Nicolae - Oradea
                            Seica Gheorghe - Oradea
                            Boitos Rodica - Oradea

                            Clasament FORESTA#233 O+E

                            1. Gergely Anton - Oradea
                            2. Parus Lilian - Oradea
                            3 -- 4
                            Tascianu Cristian - Oradea
                            Balogh Attila - Oradea
                            5 -- 8
                            Curpas Ioan - Oradea
                            Vaida Sorin - Oradea
                            Codau Vlad - Oradea
                            Tic Ioan - Oradea
                            9 -- 13 1v gr.sup.
                            Craciun Calin - Oradea
                            Jurje Alex Doru - Almasu Mare
                            Birtalan Robert - Oradea
                            Merai Janos - Oradea
                            Tanc Florin - Oradea
                            14 -- 16 0v gr.sup.
                            Bondar Octavian - Oradea
                            Cavasdan Doru - Oradea
                            Sas Tibor - Oradea
                            17 -- 18 1v gr.inf.
                            Sabadas Dinu - Oradea
                            Sabau Liviu - Oradea
                            19 -- 20 0v gr.inf.
                            Lup Silviu - Oradea
                            Halasz Peter - Oradea



                            Ultima editare de King Pong Oradea; 03.aug.2019, 01:02.
                            Club King Pong Oradea
                            www.kingpong.ro
                            0359 181 232

                            Comentariu


                            • Bună seara!






                              Inscrieri FORESTA#234 - on 2019. 08. 09. at 22:50:06

                              1. Gergely Anton, Oradea, 853 - 40,9 - E
                              2. Parus Lilian, Oradea, 638 - 40,5 - E
                              3. Tic Ioan, Oradea, 33 - 36,35 - E
                              4. Balogh Attila, Oradea, 103 - 33,77 - E
                              5. Bondar Octavian, Oradea, 944 - 33,4 - E
                              6. Vaida Sorin, Oradea, 51 - 31,89 - OW
                              7. Jurje Alex Doru, Almasu Mare, 966 - 31,55 - O
                              8. Codau Vlad, Oradea, 451 - 31,53 - O
                              9. Cotca Dacian, Oradea, 457 - 30,08 - O
                              10. Popa Octavian, Oradea, 711 - 29,85 - O
                              11. Sabadas Dinu, Oradea, 671 - 29,65 - O
                              12. Szalay Liviu, Oradea, 85 - 29,52 - O
                              13. Merai Janos, Oradea, 979 - 29,4 - O
                              14. Birtalan Laszlo, Oradea, 160 - 25,22 - OW
                              15. Curpas Ioan, Oradea, 144 - 24,73 - OW
                              16. Cavasdan Doru, Oradea, 974 - 23,5 - O
                              17. Tanc Florin, Oradea, 328 - 22,76 - O
                              18. Halasz Peter, Oradea, 581 - 19,6 - A
                              19. Sabau Liviu, Oradea, 1315 - 16,7 - A
                              20. Cheregi Nelu, Oradea, 1012 - 16,65 - A
                              21. Costea Constantin, Oradea, 1200 - 16,25 - A
                              22. Onofrei Dan, Oradea, 1960 - 16 - AW
                              23. Pop Gheorghe, Marghita, 1980 - 14,8 - A
                              24. Catuneanu George, Oradea, 1296 - 13,75 - A
                              25. Pop Gabriel, Oradea, 992 - 12,57 - A
                              26. Ratiu Adrian, Oradea, 1361 - 9,6 - I
                              27. Barabancea Lili, Iasi, 695 - 9,23 - IF
                              28. Kovacs Levente, Oradea, 2134 - 8,7 - I
                              29. Culda Andrei, Oradea, 1430 - 8,35 - I
                              30. Guias Cristian, Oradea, 1400 - 7,8 - I
                              31. Boitos Rodica, Oradea, 1916 - 4,5 - IF
                              32. De Long, Oradea, 3846 - 4 - I
                              33. Simu Marius, Oradea, 1408 - 0
                              34. Antal Cornel, Oradea, 1450 - 0 - A
                              35. Andre Andrea, Oradea, 1760 - 0 - F
                              36. Barlea Radu, Oradea, 2341 - 0 - O
                              37. Pop Florin, Oradea, 2780 - 0
                              38. Cazan Catalin, Oradea, 5001 - 0
                              39. Gurgu Ieremia, Iasi, 5002 - 0

                              Grupe inferioare FORESTA#234

                              Gr.inferioara nr. 1
                              Nume si prenume Localitate
                              1
                              2
                              3
                              4
                              5
                              6
                              7
                              V
                              Loc
                              1 GERGELY ANTON ORADEA
                              2-0
                              2-0
                              1-2
                              2-1
                              2-0
                              2-0
                              5
                              1
                              2 HALASZ PETER ORADEA
                              0-2
                              2-0
                              2-0
                              0-2
                              2-0
                              2-0
                              4
                              3
                              3 ANTAL CORNEL ORADEA
                              0-2
                              0-2
                              1-2
                              0-2
                              2-0
                              2-0
                              2
                              4 CATUNEANU GEORGE ORADEA
                              2-1
                              0-2
                              2-1
                              0-2
                              1-2
                              2-0
                              3
                              4
                              5 POPA OCTAVIAN ORADEA
                              1-2
                              2-0
                              2-0
                              2-0
                              2-0
                              2-0
                              5
                              2
                              6 ONOFREI DAN ORADEA
                              0-2
                              0-2
                              0-2
                              2-1
                              0-2
                              2-0
                              2
                              7 CAZAN CATALIN ORADEA
                              0-2
                              0-2
                              0-2
                              0-2
                              0-2
                              0-2
                              0
                              Gr.inferioara nr. 2
                              Nume si prenume Localitate
                              1
                              2
                              3
                              4
                              5
                              6
                              7
                              V
                              Loc
                              1 TIC IOAN ORADEA
                              2-1
                              2-0
                              2-1
                              2-0
                              2-0
                              2-0
                              6
                              1
                              2 BIRTALAN LASZLO ORADEA
                              1-2
                              2-0
                              2-0
                              2-1
                              2-1
                              2-1
                              5
                              2
                              3 TANC FLORIN ORADEA
                              0-2
                              0-2
                              1-2
                              2-1
                              2-0
                              2-0
                              3
                              4
                              4 BONDAR OCTAVIAN ORADEA
                              1-2
                              0-2
                              2-1
                              2-1
                              2-0
                              2-1
                              4
                              3
                              5 CHEREGI NELU ORADEA
                              0-2
                              1-2
                              1-2
                              1-2
                              0-2
                              2-1
                              1
                              6 POP GHEORGHE MARGHITA
                              0-2
                              1-2
                              0-2
                              0-2
                              2-0
                              2-0
                              2
                              7 BARABANCEA LILI IASI
                              0-2
                              1-2
                              0-2
                              1-2
                              1-2
                              0-2
                              0
                              Gr.inferioara nr. 3
                              Nume si prenume Localitate
                              1
                              2
                              3
                              4
                              5
                              6
                              7
                              V
                              Loc
                              1 BALOGH ATTILA ORADEA
                              2-1
                              2-0
                              2-0
                              2-1
                              2-0
                              2-0
                              6
                              1
                              2 SZALAY LIVIU ORADEA
                              1-2
                              2-0
                              2-0
                              2-0
                              2-0
                              2-0
                              5
                              2
                              3 COSTEA CONSTANTIN ORADEA
                              0-2
                              0-2
                              0-2
                              2-0
                              2-0
                              2-0
                              3
                              4
                              4 POP GABRIEL ORADEA
                              0-2
                              0-2
                              2-0
                              2-0
                              2-0
                              2-0
                              4
                              3
                              5 RATIU ADRIAN ORADEA
                              1-2
                              0-2
                              0-2
                              0-2
                              2-0
                              2-0